Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sonic 50 1998 - 2001.

Aprilia Sonic 50 1998 - 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sonic 50 1998 - 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sonic 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sonic 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1998!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

drijfstang en schokdemper aprilia AP8234115 voetensteun AP8221160 pin m12 AP8232841 motor verbindingselement AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8150210 gebogen veerring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8220377 silent-block AP8220399 fase drift AP8203742 schokdemper AP8203873 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152325 schroef met flens AP8152289 schroef met flens
waterkoeler aprilia AP8234132 koeler steunplaat AP8202006 waterkoeler AP8220475 waterkoelerkop buis AP8220476 waterkoeler-pomp buis AP8239088 expansievat AP8202088 expansievat plug AP8220508 waterrad. toevoerleiding AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220456 rubberen waterkoeler supp. AP8102376 clip m6 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102732 slangklem 17-25 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8
olie- en brandstoftank aprilia AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8201757 tankdop AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8220421 olievuldop AP8239089 olie tank AP8248132 benzinetank AP8239092 benzinetank AP8212481 oliereserve-indicator AP8124478 brandstofniveausensor AP8102223 rubberen afstandhouder AP8220195 oliekeerring AP8220472 vuldop rubber AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8102375 clip m5 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8120179 slangklem d8 AP8102377 slangklem d9.1 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101595 slangklem d10,1
luchtfilterhuis aprilia AP8220467 inlaatslang AP8231548 huis van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8231549 deksel van filterhuis AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8121725 t bus AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8221172 kabelgeleider AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8134167 remslang hanger
motor aprilia AP8222596 motor ca AP8222565 motor ca -d- AP8222512 motor ca -i- AP8222566 motor ca -nl- AP8222564 motor ca -b- AP8222625 motor ca -i- AP8235073 kick-start hendel AP8152282 schroef met flens m6x35
normale uitlaateenheid aprilia AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8220357 stil blok. uitlaat AP8219424 geluiddemper AP8219399 geluiddemper -e- AP8219398 geluiddemper -f- AP8219400 uitlaatpijp -j- AP8219413 uitlaatpijp -b- AP8121075 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152289 schroef met flens AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120870 isolerende ring AP8152260 inbusschroef AP8219433 geluiddemper AP8219434 uitlaatpijp pakking AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8219425 uitlaatpijp bescherming
katalytische uitlaateenheid aprilia AP8219437 uitlaatpijp bescherm .. chr.zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152108 inbusschroef AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102376 clip m6 AP8234150 spatbordplaat AP8120870 isolerende ring AP8219394 cat. uitlaatpijp -nl- AP8219393 cat. uitlaatpijp -d- AP8219484 cat. uitlaatpijp -i- AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8221297 isolerende ring
cilinderkop aprilia AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206176 stop ring d10 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206593 zuigereenheid d40.5 AP8206592 zuiger assy d40 AP8206575 cilindervoet pakking AP8206590 cilinder met zuiger AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206772 cilinderkop AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206779 buis 45 mm AP8206774 buis 30 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8206773 slangklem 35620 AP8202177 slangklem d8 AP8206775 slangklem 35621 AP8202069 slangklem d10 AP8206776 pijp connector AP8206383 thermostaat AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206845 pakkingset AP8206871 bougie br8hs AP8206883 koppelingsslang carburateur AP8206884 slangklem d8
drijfstanggroep aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206802 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206578 rol d3x11.8
koppeling aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206762 remschoenen veer terug AP8206763 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206829 moer m10x1 h = 5,8 AP8206837 o-ring d6,5x3 AP8206761 snelheidsvariator met koppeling AP8206836 met d8x28x9 AP8206734 remschoenen rubber d4x11
carburateur - oliepomp assy. aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206565 inlaatspruitstuk d12 AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8206905 carburateur phbn 12-gs AP8206813 carburateur phbn 12-gs AP8206752 carburateur phbn 12-gs AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8220507 pijp
variator aprilia AP8206529 afstandhouder d18x23x6 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8206420 afstandhouder d18x23x6,5 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8222337 blauwe stalen ring d13.2x20 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25 AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206430 stiftrol d9.5 AP8206419 pennenrol d9.8 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206818 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2
transmissie eindoverbrenging aprilia AP8206159 met d10x30x9 AP8206835 met d17x35x10 AP8206815 aandrijfas z = 13 AP8206814 aandrijfas z = 36 AP8206826 idle gear assy z = 12/48 AP8206828 belleville spring AP8206833 blauwe stalen ring d12.1x25.8 AP8206832 schroef m6x10 AP8206834 sluitring 6,5x18x1,5 AP8206233 buiten borgring d17
carburateur i aprilia AP8206898 gasklep 30 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206905 carburateur phbn 12-gs AP8206813 carburateur phbn 12-gs AP8206752 carburateur phbn 12-gs AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8206940 schroef
carburateur ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8206707 naaldventiel ga209 AP8206797 naaldventiel ga211 AP8206939 hoofdsproeier 66 AP8222479 hoofdsproeier 70 AP8222682 hoofdsproeier 62 AP8222684 hoofdsproeier 74 AP8206795 inactieve jet 38 AP8222685 inactieve jet 34 AP8206903 startmotor 45 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206895 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring
carter-koppeling-transmissie aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509197 AP8509429 carter imbiellaggio AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8509718 carter d.52 ---vedi AP8509893 carter imbielaggio d AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8502491 AP8509898 albero primario camb AP8509900 schacht AP8501426 albero primario camb AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502200 ingranaggio 1a vel s AP8502158 ingranaggio 2a vel. AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509194 leva frizione comple AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509897 ingranaggio 3a vel.s AP8502159 ingranaggio 3a vel. AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8502160 ingranaggio 4a vel. AP8502203 ingranaggio 4a vel s AP8509896 ingranaggio 6a ve. s AP8509895 albero secondario ca AP8508449 albero sec. cambio n AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502180 AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8207034 pignone z=14 AP8207032 pignone z=12 AP8207031 pignone z=11 AP8509398 pignone rinvio z=10 AP8207030 pignone =10 AP8207035 pignone z=15 AP8509195 pignone rinvio z=12 AP8509399 rondsel AP8509133 pignone rinvio z=13 AP8207033 pignone z=13 AP8508562 pignone rinvio z=11 AP8502823 perno guida forchett AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509885 desmodromico rv6 AP8509190 desmodromico stradal AP8501581 cammes selettore AP8509883 desmodromico enduro AP8509884 desmodromico strada- AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8509890 molla per sfera AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8503148 ***coppia primaria AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8509901 albero secondario cp AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8501910 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8509889 koppelingsveer AP8502419 dado m9x1
cilinderkop ronde krukas aprilia AP8509505 biella completa AP8508891 biella comleta (vedi AP8509938 biella supporto motore AP8502564 schroef m6x20 AP8206011 collettore di aspira AP8206014 collettore di aspira AP8206015 collettore di aspira AP8206016 inlaatspruitstuk AP8222034 AP8206009 blad AP8502669 zegelring AP8206021 o-ring AP8206007 kop cilinder links AP8508897 testa rad. c/raffred AP8220179 bougiedop AP8222008 thermometrische schakelaar AP8222019 thermistor AP8502737 AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8509335 zuiger AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206005 pistons AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8509508 albero motore (vedi AP8509887 imbiellaggio (vedi 8 AP8509000 imbiellaggio (vedi 8 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP8509894 paraolio (vedi 93050 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8508559 guarniz. pipetta car AP8206010 pakkingset AP8504548 keerringen AP8508480 keerringen AP8509176 kit oliekeerringen AP8509167 kit oliekeerringen
vliegwiel-cover-kickstart aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206625 cdi magneto assy AP8231226 CEV6984 AP8222048 AP8212710 magneet vliegwiel AP8509503 AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509191 coperchio volano pla AP8509238 coperchio vol.avv.el AP8501799 coperchio volano p4- AP8509453 guarnizione coperchi AP8502554 bout AP8502565 vite tcce m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502489 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501468 anello seeger per al AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8501444 albero selettore ""nu AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8502270 innesto scorrevole m AP8501472 anello seeger (vedi AP8502369 molla richiamo leva = ap8206363 AP8502241 ingranaggio messa in AP8502337 molla innesto scorre AP8502372 k.s ret. lente baas AP8508976 albero m/moto nudo AP8501410 albero m.m. nudo l=1 AP8502497 rondella acciaio blu AP8502656 o-ring AP8509525 ***puntine platinate per volan AP8212119 spanningsregelaar AP8501547 h.s. bobine AP8212126 bobina (sost.850154 AP8508894
cilinder 101 aprilia AP8206012 carburetor - ap8206012 ||| aprilia, af1, project, 108, 50, 1988, 1989 AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8508564 pipetta nera rv4 ""co AP8508563 buis AP8222022 AP8508479 pacco lamelle AP8206020 guarnizione valvola AP8220179 bougiedop AP8206915 bougie br9es AP8508568 cilinderkop AP8508557 dichtingsring AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8502737 AP8509947 AP8509221 ***cilindro radiale d.38,8---n AP8509333 cilindro rv4 38,8 au AP8509237 cilindro compl. c/pi AP8508569 cilinder AP8502675 cilindervoet pakking AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509215 gudgeon emmer AP8509241 pompende elastische ring AP8509335 zuiger AP8206029 zuiger AP8206028 pistone cpl sel.""b"" AP8509206 pistone cpl sel.""a"" AP8206019 stop ring d12 AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8206721 veerring AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP12345PLUG
oliepompdeksel koppeling-servicegereedschap aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8508881 tubo uscita olio l=1 AP8508665 AP8509497 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8506558 AP8502695 reservoir kapje AP8509939 coperchio lato friz. AP8509886 coperchio frizione r AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8508663 koppelingdeksel AP8509542 AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8508885 rondella (vedi 85024 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20

Frame

frame en middenstandaard aprilia AP8232985 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8144277 stand eindstop AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8201431 splitpen AP8232987 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8121309 pluggen veer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121697 belleville spring AP8203923 bal ring set. compleet AP8221213 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121991 bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8220366 rubberen afstandhouder
voorvork aprilia AP8223007 stengelbasis AP8203903 stengelbasis AP8203904 schroef m10x44 AP8203905 stop ring AP8203906 plug AP8203907 stop ring AP8203908 plug AP8203909 o-ring AP8203910 mouw AP8203911 veer AP8203912 ring AP8203913 schokdemper AP8203914 veer AP8203915 slag eindstop AP8203916 stofkap AP8203917 stop ring AP8203918 oliekeerring AP8203919 lh mouw AP8203794 onderlegring AP8203920 schroef m8x24 AP8203921 onderlegring AP8203922 rechter mouw AP8203824 voorvork AP8203980 voorvork
front body - voorkuip aprilia AP8239286 voorruit. blauw AP8248086 dashboardhouder, met .azure AP8248921 dashboardhouder, grijs AP8248922 dashboardhouder, grijs AP8248032 dashboard houder. voldaan. zeker AP8239996 dashboardhouder, titan. grijs AP8239983 dashboard houder. titan. grijs AP8239984 dashboard houder. purper AP8239288 dashboard houder. purper AP8248893 laag. dashboard houder. zwart AP8248894 laag. dashboardhouder, zwart AP8248015 kuip, massief azuurblauw AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8248024 voorkuip, blad grijs AP8248934 voorkuip, chroomgeel AP8258362 voorkuip, warmrood AP8258371 kuip. peltro grijs AP8249797 kuip, rifblauw AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102782 klem AP8220528 kuip pakking
front body - voorkuip aprilia AP8202073 parabolische schildpakking AP8202074 transparante schildpakking AP8248028 frontplaat, blad grijs AP8249801 voorste schild. rifblauw AP8248938 voorste schild. chroom schreeuw. AP8248019 voorscherm, massief azuurblauw AP8248005 voorscherm, ap. zwart AP8258366 voorste schild. heet rood AP8258375 frontschild, grijs AP8248014 waterkoeler rooster AP8258370 waterkoeler rooster. grijs AP8249796 waterkoeler rooster. rifblauw AP8248933 waterkoeler rooster. yell.chr. AP8239285 waterkoeler rooster. ap. zwart AP8248023 waterkoeler rooster AP8258361 waterkoelerrooster, h.rood AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5 AP8220518 kraag, paars AP8248923 halsband. grijs AP8220525 halsband. grijs AP8248033 halsband. leerde kennen. azuur AP8248895 halsband. met.black AP8224016 koplampafscherming AP8212948 koplampafscherming AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150427 schroef m4x40 AP8220529 schroefdeksel plug
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8226428 voorspatbord. ap. zwart AP8226636 voorspatbord. rifblauw AP8226551 voorspatbord, chr. geel AP8226709 voorspatbord. grijs AP8226483 voorspatbord, blad grijs AP8226707 voorspatbord. heet rood AP8226482 voorspatbord. solide azuurblauw AP8239739 toegangsdeur remklauw AP8220519 plug, paars AP8220456 rubberen waterkoeler supp. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152274 schroef met flens m5x20
front body - interne afscherming aprilia AP8248036 koplamp toegangsdeur, azuur AP8248926 koplamp toegangsdeur, grijs AP8239999 koplamp toegangsdeur. grijs AP8239740 koplamp toegangsdeur. paars AP8248899 koplamp toegangsdeur. zwart AP8201734 slot voorste kist AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8239290 intern schild, violet AP8248896 intern schild. met.black AP8248034 interne afscherming. azuur AP8239997 intern schild. t. grijs AP8248924 binnenschild, grijs AP8248898 handschoen comp. deur. zwart AP8239291 handschoen comp. deur, violet AP8239998 handschoen comp. deur. grijs AP8248035 handschoen comp. deur, azuur AP8248925 handschoen comp. deur, grijs AP8248900 typ appr.data cover. met.bl. AP8248927 typ appr.data cover. grijs AP8248037 type appr.data cover, cyaan AP8248001 type appr.data cover, grijs AP8239293 type appr. gegevensklep, violet AP8239306 tas houder haak AP8220531 topkoffer afdichting AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102523 borgmoer m22x1,5
centrale carrosserie - paneel aprilia AP8248928 vloerpaneel. grijs AP8248002 vloerpaneel. grijs AP8248038 vloerpaneel, met. azuur AP8239294 vloerpaneel. paars AP8248901 vloerpaneel. met.black AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8239305 onderpaneel. ap. zwart AP8248026 onderpaneel. mes grijs AP8258364 onderpaneel, zwart AP8248936 onderpaneel. chr.geel AP8249867 onderpaneel. grijs AP8249799 onderpaneel. blauw AP8258373 onderpaneel. rood AP8248017 onderpaneel, massief azuurblauw AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8248902 rechts voetsteun achter. met.black AP8248929 rechts voetsteun achter, grijs AP8235033 rechts achterste voetsteun, met. blauw AP8235020 rechts voetsteun achter. grijs AP8235031 rechts voetsteun achter. paars AP8235034 lh achterste voetsteun. blauw AP8235021 lh achterste voetsteun. grijs AP8235032 lh achterste voetsteun. paars AP8248903 lh achterste voetsteun. met.black AP8248930 lh achterste voetsteun. grijs
zadel en helm compartiment aprilia AP8239297 helm compartiment AP8239354 brandstof sens. hoes AP8202131 toolkit AP8229316 zadel, rood AP8229278 zadel, azuurblauw AP8229277 zadel. grijs AP8229215 zadel, zwart AP8229298 zadel, zwart AP8221173 zadel spin AP8201643 splitpen AP8239090 pijler scharnier AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8202059 zadelslot AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8220381 pakking AP8220349 rubberen afstandhouder AP8144154 bevestigingsmagneet AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5
achterlichaam - onderzadel aprilia AP8102376 clip m6 AP8248931 toegangsdeur bougie, grijs AP8248039 toegangsdeur bougie, azuurblauw AP8248003 toegangsdeur voor bougies. grijs AP8239295 toegangsdeur bougie, violet AP8248904 toegangsdeur voor bougies. zwart AP8248031 onderzadel, voldaan. azuur AP8239995 onderzadel. t. grijs AP8239296 onderzadel. zwart AP8248892 onderzadel. met.black AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5
achterkap - achterkuip aprilia AP8221263 spoiler spacer AP8249802 achter kuip. rifblauw AP8248939 achterkuip, chr.geel AP8248029 achterkuip, massief azuurblauw AP8248020 achter kuip. solide azuurblauw AP8248006 achter kuip. ap. zwart AP8258367 achterkuip, warmrood AP8258376 achter kuip. p. grijs AP8221262 spoiler spacer AP8249803 spoiler, rifblauw AP8248940 spoiler, chr.geel AP8248030 spoiler, grijs AP8248021 spoiler, solide azuurblauw AP8248007 spoiler. ap. zwart AP8258368 spoiler. heet rood AP8258377 spoiler, p. grijs AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
achterlichaam - spatbord aprilia AP8226478 achterspatbord. zwart AP8226427 achterspatbord AP8220539 startmotor bescherming AP8224163 reflector. amber AP8112916 reflector achter AP8226459 nummerplaathouder AP8226467 geboorde plaathouder AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8120870 isolerende ring AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152268 inbusschroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
stuur - dashboard aprilia AP8214173 kilometertellerkabel AP8202010 achteruitkijkspiegel AP8220491 rubberen balgen AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8212991 dashboard compleet AP8212893 dashboard compleet AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8220422 pakking AP8224052 verlichting schild. grijs AP8224051 dashboardvenster AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8102671 kunststof klinknagel AP8218390 stuur met voor ctng. AP8121811 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
lh controles aprilia AP8218393 achterremhendel compleet AP8218274 achterremhendel AP8213386 u-bout AP8214174 kabel achterrem AP8213385 dopschroef AP8213384 hefboomschroef AP8213388 moer AP8218401 handgreeppaar, geel AP8218554 handgreep paar. geel AP8218477 handgreeppaar, grijs AP8218400 handgreep paar. zwart AP8212529 choke controle AP8214171 chokekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8213387 rem veer
rh controles aprilia AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213284 voorremhendel AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8213299 dopschroef AP8213272 tankdeksel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213382 lh u-bout AP8213375 pomp revisiekit AP8213287 voorrem pomp AP8213362 voorremslang AP8218399 gas zonder handgreep AP8218401 handgreeppaar, geel AP8218477 handgreeppaar, grijs AP8218554 handgreep paar. geel AP8218400 handgreep paar. zwart AP8214172 gaskabel AP8212764 3-voudige lichtknop AP8212837 2-weg lichtknop AP8212994 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop
voorwiel aprilia AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8208716 voorwiel, goud AP8208717 voorwiel, donkergrijs AP8208547 voorwiel, grijs AP8208555 voorwiel, geel AP8208746 voorwiel, blauw AP8202008 kilometerteller versnelling AP8225356 voorwiel as AP8225326 voorwiel spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152288 schroef met flens AP8213383 voorremschijf AP8225342 voorwiel spacer AP8225316 lager AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8213244 voorremklauw d30 AP8213286 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121856 kabelgeleider AP8152288 schroef met flens AP8213245 remblokken AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213227 pen + remveer AP8213224 remklauw deksel
achterwiel aprilia AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8208553 achterwiel, geel AP8208452 achterwiel, zwart AP8208635 achterwiel, zwart AP8208659 achterwiel. goud AP8208747 achterwiel. blauw AP8213133 remschoenen + veren AP8150471 veerring 14.5x24 AP8214174 kabel achterrem AP8235004 achterremhendel AP8213348 achterremnok AP8224011 remslijtage-indicator AP8213373 anti-stof pakking AP8214200 achterremhendel register AP8152136 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8221120 remkabelhouder AP8152244 dax flensmoer m14x1.5
bordenset en handboek aprilia AP8257655 dgm-gegevensplaat AP8247807 constructor gegevensplaat AP8237879 ece gegevensplaat AP8202107 gebruikershandboek -gr- AP8247812 fraudebestendige gegevensplaat
sticker - hardware kit vergrendelen aprilia AP8202014 slot kit AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202059 zadelslot AP8201734 slot voorste kist AP8202136 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8267450 sticker set AP8267451 sticker set AP8257947 sticker set AP8267298 sticker set AP8257986 sticker set AP8257406 sticker set AP8247906 sticker set AP8247901 sticker set AP8247894 sticker set
centrale carter set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206843 carter assy AP8206169 carterpen d12x16 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206129 silent-block. carter AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206823 union + ontluchtingspijp AP8206841 remschoen pin AP8206825 bedek rubberen doppen AP8206830 moer m8x1,25 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2

Elektrisch

lichten aprilia AP8224045 richtingaanwijzer AP8224046 int. richtingaanwijzer lens AP8224316 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224043 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224044 links richtingaanwijzer f.lens AP8224317 links richtingaanwijzer f.lens AP8212993 koplamp bedrading met harnas AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212990 koplamp AP8212882 koplamp AP8224318 achterlicht AP8212887 achterlicht AP8124949 achterlicht lens AP8224047 achterlicht lens AP8224042 lamphouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150427 schroef m4x40 AP8121710 spoel kompres. voorjaar AP8201215 klem AP8150204 moer m4 AP8212989 nummerbord licht AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 AP8150484 zelftappende schroef m.b.
Elektrisch systeem aprilia AP8124818 knop AP8212110 batterij 12v-4ah AP8224013 toeter AP8120754 rubberen zekeringkast AP8224019 belangrijkste kabelboom AP8212890 belangrijkste kabelboom AP8220546 relaisrubber AP8212993 koplamp bedrading met harnas AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212891 achterlicht kabelboom. AP8224020 achterlicht kabelboom. AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212799 spanningsregelaar AP8212708 thermistor AP8224057 startrelais AP8212382 diode AP8212670 kabelboom startmotor AP8112244 zekering 7,5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121991 bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224025 verlichting keuzekabel
vliegwiel - waterpomp aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206822 deksel + rubber AP8206573 pomp-cilinderslang AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206576 waterpomp as + waaier AP8206842 waaierpen van de pomp AP8508669 rol d3x21.8 AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8501467 buiten borgring d8 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8206583 slangklem AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206696 schroef m5x14 AP8509211 schroef AP8206585 met d8x22x7 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206508 schroef m6x25 AP8502421 moer m10x1,25 h = 13,5 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8206462 cdi magneto assy AP8206485 flyw. stator pakking AP8206179 buiten borgring d19 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8502563 schroef m6x16 AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206569 vliegwielkap
ontstekingseenheid aprilia AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8206125 bobine AP8220438 bougie rubber AP8220439 bougiedop AP8220440 rubber, draadafdekking AP8206805 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8224093 borstelhouder met of
10 voorgerecht aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels AP8201261 halsband

Accessoires

hoezen - kickstarter aprilia AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sonic 50 1998 - 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sonic 50 1998 - 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sonic 50 1998 - 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia