Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Habana 125 1999 - 2001.

Aprilia Habana 125 1999 - 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Habana 125 1999 - 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Habana 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Habana 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1999!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

centrale standaard - drijfstang aprilia AP8146266 centrale standaard AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8125833 veer AP8125834 veer AP8146237 motor verbindingselement AP8146238 frame koppelstang AP8134562 silent-block steunplaat AP8144207 silent-block AP8125816 drijfstang veer AP8125815 borgring AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121367 pin m10x260 AP8121397 drijfstang spacer AP8121398 staaf bush AP8120280 o-ring 4087 AP8152301 zelfborgende moer AP8150412 schroef m10x205 AP8121396 drijfstang spacer AP8104147 veerbescherming
luchtfilterhuis aprilia AP8144212 carburateur-luchtkast slang AP8102700 slangklem 40-60 h9 AP8144213 inlaatslang AP8139868 deksel van filterhuis AP8144245 pakking d.5 AP8139869 basis van filterhuis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8102965 luchtfilter AP8148511 luchtfilter membraan AP8144215 luchtfilterdeksel pakking AP8139871 luchtfilterdeksel AP8150270 schroef 4.2x20 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8134167 remslang hanger AP8101595 slangklem d10,1 AP8120876 plug AP8144256 olie ontluchtingspijp AP8102786 slangklem 20x8 AP8104165 slangklem AP8102376 clip m6 AP8121075 t bus AP8121728 t bus AP8134640 luchtdoos spacer AP8148358 luchtbox cpl. AP8150429 gebogen veerring 6x12
carburateur aprilia AP8550355 carburateur cpl. AP8550403 slangklem AP8550367 inlaatspruitstuk AP8550553 zeskantschroef m6x22 AP8550468 pakkingset AP8119599 invoegen AP8119600 pakking
carburateur - componenten aprilia AP8550537 vlotterkamer AP8550408 vlotter AP8550516 naaldzitting AP8550533 gasklep AP8550411 inactieve jet 20 AP8550410 hoofdsproeier 87,5 AP8550529 gas transmissie. AP8550478 onderlegring AP8550437 veer AP8550456 zuiger AP8550341 hengel AP8550354 cap AP8550548 stelschroef AP8550518 automatische starter cpl. AP8550409 startluchtstraal 135 AP8550432 diafragma AP8550515 conische pin AP8550349 veer AP8550482 hoes
motor - schokdemper achter aprilia AP8106627 kick-start hendel AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8123902 schokdemper AP8150201 schroef m10x55 AP8150250 schroef m10x40 AP8150210 gebogen veerring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8220550 rubberen afstandhouder AP8221304 bus AP8106626 motor
uitlaateenheid aprilia AP8119520 geluiddemper AP8121419 moer AP8550428 uitlaatpijp pakking AP8150093 binnenzeskantschroef m8x120 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150018 onderlegring AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8102375 clip m5
motor - pakkingen aprilia AP8106626 motor AP8106627 kick-start hendel AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8550414 motor pakking kit AP8550567 motor pakking kit AP8550415 cilinder pakkingset
carter aprilia AP8550356 carter assy AP8550465 tapeind AP8550003 moer AP8550004 ring AP8550005 moer AP8550006 ring AP8550238 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8550514 silent-block AP8550266 schok abs. ondersteun. stil blok AP8550306 afstandhouder AP8550388 moer AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 AP8550416 het lokaliseren van deuvel
aandrijfas aprilia AP8550444 oliekeerring AP8550037 lager AP8550322 krukas cpl. AP8550406 lager bevestigingsplaat AP8550565 schroef AP8550039 transmissiesleutel
cilinder - zuiger aprilia AP8550362 cilinder met zuiger AP8550457 zuigereenheid d.57 1 ° selez.m AP8550458 zuigereenheid d.57 2 ° selez.n AP8550459 zuigereenheid d.57 3 ° selez.o AP8550460 zuigereenheid d.57 4 ° selez.p AP8550461 zuigereenheid d.57,2 1 ° magg. AP8550462 zuigereenheid d.57,4 2 ° magg. AP8550463 zuigereenheid d.57,6 3 ° magg. AP8550499 compressiering d.57x1 AP8550496 ring d.57,2x1 AP8550497 pakking ring AP8550498 pakking ring AP8550504 olieschraapring d.57,6x1 AP8550502 schraper ring AP8550500 olieschraapring AP8550506 olieschraapring d.57x2,5 AP8550505 schraper ring AP8550503 olieschraapring AP8550501 olieschraapring AP8550507 olieschraapring d.57x1 AP8550517 zuigerpen AP8550327 borgring AP8550421 pakking AP8550422 pakking AP8550423 pakking AP8550416 het lokaliseren van deuvel AP8550553 zeskantschroef m6x22
cilinderkop aprilia AP8550430 cilinderkoppakking AP8550532 inlaatklep AP8550535 uitlaatklep AP8550416 het lokaliseren van deuvel AP8550487 breken onderlegring AP8550553 zeskantschroef m6x22 AP8550473 cilinderkop. AP8550401 uitlaatpijp bout AP8550493 kop AP8550326 klep pakking ring AP8550434 veer AP8550494 inlaatbeker cpl. AP8550490 kop AP8550508 ventiel halve kegel
timing systeem aprilia AP8550521 drift AP8550388 moer AP8550520 onderhoud AP8550381 lager AP8550416 het lokaliseren van deuvel AP8550438 speciale schroef AP8550319 nokkenas AP8550383 lager AP8550338 snap ring AP8550394 afstandhouder AP8550379 timing systeem versnelling AP8550439 belleville spring AP8550556 schroef met flens m6x14 AP8550357 ketting AP8550449 glijblok AP8550342 kettingspanner staaf AP8550395 afstandhouder AP8550560 zeskantschroef m6x22 AP8550339 tuimelaar as AP8550344 rocker arm assy. AP8550549 einstellschraube rst 125 AP8550392 stelmoer van de tuimelaar AP8550471 onderlegring
hoofddeksel aprilia AP8550375 hoofddeksel AP8550427 pakking AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8550483 onderlegring AP8550378 element AP8550400 uitlaatzijde cilindermantel AP8550073 tccic m5x16 AP8550543 schroef AP8550472 onderlegring AP8550539 schroef AP8550386 stopmoer m5-6h ??din 985 AP8550540 schroef AP8550396 afstandhouder AP8550365 veerplaat AP8550443 hitte bescherming
olie ontluchtingsklep aprilia AP8550513 olie-ontluchtingsventiel met afdekkingen AP8550328 o-ring AP8550536 olie ontluchtingsklep AP8550426 pakking AP8550433 olie ontluchtingsdiafragma AP8550491 federaufnahme AP8550435 veer AP8550545 schroef m6x70 AP8550553 zeskantschroef m6x22 AP8550483 onderlegring AP8144256 olie ontluchtingspijp AP8102786 slangklem 20x8
oliefilter - kettingspanner aprilia AP8550528 kettingspanner beugel AP8550557 schroef met flens m6x16 AP8550429 pakking AP8550467 unie AP8550512 sensor AP8550331 ring 10.5x16x2.5 AP8550553 zeskantschroef m6x22 AP8550238 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8550324 pakking ring AP8550325 pakking ring AP8550330 o-ring AP8550404 oliefilter AP8550441 oliefilter veer AP8550373 oliefilterdeksel AP8550534 klep AP8550329 o-ring 12,42x1
oliepomp aprilia AP8550377 motor olie beker AP8550527 olie ontladen plug AP8550337 o-ring 20,35x1,78 AP8550525 oliepeilstang cpl. AP8550332 o-ring AP8550417 pakking AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8550546 tccic m5x16 AP8550477 ring 5.3x10x10 AP8550372 timing systeem deksel cpl. AP8550333 o-ring AP8550446 pakking ring AP8550522 oliepomp ketting drift AP8550358 oliepomp ketting AP8550452 oliepomp control rondsel AP8550486 onderlegring AP8550451 rondsel AP8550425 carter-oliepomp pakking AP8550464 oliepomp assy. AP8550154 sluitring 5,3x10x0,5 AP8550547 schroef AP8550380 oliepomp tandwiel AP8550439 belleville spring AP8550556 schroef met flens m6x14 AP8550447 bescherming AP8550155 schroef m5x12
variator montage aprilia AP8550509 katrol. voor de helft AP8550140 schroef AP8550141 veerring AP8550370 hoes AP8550335 o-ring AP8550368 rolcontrast AP8550448 glijblok AP8550431 rollen kit AP8550363 v-snaar AP8550474 onderlegring AP8550510 katrol. voor de helft AP8550475 onderlegring AP8550345 bus AP8550440 belleville spring AP8550391 moer
koppeling aprilia AP8550466 katrol AP8550397 afstandhouder AP8550492 kop AP8550384 lager AP8550398 afstandhouder AP8550346 bus AP8550450 geleideroller AP8550489 rol AP8550418 pakking AP8550124 pakking ring AP8550511 sec. glijdende halve katrol AP8550116 pakking AP8550495 kop AP8550436 veer AP8550407 koppeling cpl. AP8550387 ring moer AP8550351 koppelingstrommel AP8550390 flensmoer m10x1,25
transmissie eindoverbrenging aprilia AP8550374 transmissie deksel cpl. AP8550035 schroef met flens AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 AP8550089 kogellager AP8550088 borgring AP8550385 rolkooi AP8550099 naaldlager AP8550347 bus AP8550340 achterwiel as cpl. AP8550095 pakking ring AP8550094 borgring AP8550083 met 20x47x14 AP8550470 vulring AP8550320 transmissie as AP8550304 onderlegring AP8550087 ring AP8550323 uitrusting AP8550383 lager AP8550015 adempauze AP8550343 complete oliepeilstok AP8550334 o-ring AP8550361 binnenzeskantschroef m8x12
drive carter - kickstarter aprilia AP8220530 plug. met.black AP8139867 variator luchtinlaatpijp AP8550371 koeldeksel AP8550564 schroef AP8550419 pakking AP8550079 schroef m6x35 AP8550402 slangklem AP8550524 drift AP8106627 kick-start hendel AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8550032 borgring AP8550031 sluitring 16,3x23,8 AP8550376 rijden carter AP8550420 pakking AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 AP8550036 bus AP8550022 veer AP8550021 veer AP8550454 rondsel AP8550321 start.shaft AP8550523 eindstop startstang drift AP8550393 hete luchtdeflector AP8550024 schroef m5x10 AP8550561 slangklem AP8104165 slangklem
koelunit carter - oliekoeler aprilia AP8148492 luchtkanaal AP8550369 ventilator omhulsel AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8550542 schroef AP8550365 veerplaat AP8550155 schroef m5x12 AP8550154 sluitring 5,3x10x0,5 AP8550538 koelventilator AP8550469 olie koeler AP8550552 inbusschroef AP8550551 schroef m6x20 AP8550481 veerring 6,4x11x0,5 AP8550485 isolerende ring AP8550530 voorgevormde buis AP8550531 pijp AP8550544 schroef AP8550480 onderlegring AP8550258 veer

Frame

kader aprilia AP8146235 frame met electro-coating AP8203923 bal ring set. compleet AP8234157 upper body support AP8221172 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220269 kabelgeleider AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134629 voetsteun plaat AP8121427 rechts achterste voetsteunpen AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8221057 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8152387 schroef m8x70 AP8121403 achterste voetsteun conn. afstandhouder AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8221213 captive moer m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201457 klinknagel
schokdemper voor aprilia AP8203973 voorvork AP8123881 vork schokdemper AP8248182 bovenste schokdemperafdekking AP8248183 onderste schokdemperafdekking AP8203970 drijfstang AP8234176 brake caliper plate AP8203971 plate AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8203521 beker d20 AP8203536 bus AP8203523 nylon bus AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8203542 speciale ring AP8220177 o-ring 115 AP8203520 kop AP8203524 bus AP8203538 bus AP8203522 nylon bus AP8203519 becher d28 AP8203972 schroef m12x50 AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8102375 clip m5 AP8123926 voorvork
koplampsteun - retro ' aprilia 8248195 koplamp verchroomd ringnoot 8149415 koplampsteun, oranje 8149410 koplampsteun, zwart 8249758 koplampsteun, oranje 8249824 koplampsteun, ca. zwart 8149405 koplampsteun, rood 8149400 koplampsteun, groen 8149395 koplampsteun, blauw 8249390 koplampsteun, c.red 8139890 koplampsteun, a.groen 8148582 koplampsteun, rifblauw 8249760 koplampsteun, vol. zwart 8258111 koplampsteun, cyaan 8249823 dashboardpaneel, a. zwart 8249389 dashboard paneel, c.red 8139889 dashboard paneel, a. groen 8249053 dashboardpaneel, blauw 8258110 dashboardpaneel, cyaan 8249032 dashboardpaneel, zwart 8249074 dashboardpaneel, zwart 8248193 dashboard ringmoer, chr. 8258127 rh el. regelt plaats, cyaan 8249175 rh el.controls place, blauw 8139891 rechts el. regelt plaats, groen 8249405 rh el.controls place, rood 8249830 rh el.controls place, zwart 8249189 rh el.controls place, zwart 8249023 rechts el. regelt plaats, oranje 8249024 lh el.controls place, oranje 8258128 lh el.controls place, cyaan 8249190 lh el.controls place, zwart 8148493 lh el.controls place, groen 8249406 lh el.controls place, rood 8249831 lh el.controls place, zwart 8249176 lh el.controls place, blauw 8152043 binnenzeskantschroef m4x10 * 8150421 zelftappende schroef * 8150413 zelftappende schroef * 8102381 clip m4
front body - voorkuip aprilia AP8249031 voorkuip, oranje AP8249822 kuip. ap. zwart AP8249388 voorkuip, c.red AP8139888 voorkuip, a.groen AP8249052 kuip. rifblauw AP8249073 voorkuip, vulkaan zwart AP8248690 kuip. krijt wit AP8249212 front fairing. opaque black AP8258109 kuip voorzijde, cyaan AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
front body - schild aprilia AP8139879 voorscherm, a.groen AP8258129 voorste schild. cyaan AP8249219 voorste schild. ap. zwart AP8249205 voorscherm, varadero cyaan AP8249092 voorscherm, vulkaan zwart AP8249071 voorscherm, rifblauw AP8249407 voorscherm, c.red AP8249050 voorste schild. abrikoos oranje AP8248963 internal shield, varadero cyan AP8249207 intern schild. aprilia zwart AP8249034 interne afscherming, oranje AP8249076 binnenschild, zwart AP8249055 intern schild, rifblauw AP8148011 intern schild, a.groen AP8139878 intern schild. c.red AP8258113 intern schild, cyaan AP8249096 bescherming tegen water AP8102782 klem AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8226591 voorspatbord. c.red AP8226682 voorspatbord, cyaan AP8226570 front mudguard. ap.black AP8248966 front mudguard, cyan AP8226562 voorspatbord, zwart AP8226561 voorspatbord, blauw AP8126748 voorspatbord, a.groen AP8226560 voorspatbord, oranje AP8258115 voorspatbordafwerking, cyaan AP8249037 voorspatbordafwerking, oranje AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8249079 voorspatbordafwerking, zwart AP8249058 voorspatbordafwerking, blauw AP8148489 voor spatbord afwerking. groen AP8249393 voor spatbord afwerking. rood AP8249826 voorspatbordafwerking, zwart AP8249038 voorspatbordvergrendeling, oranje AP8249394 voorspatbordvergrendeling, c.red AP8139881 voorspatbordvergrendeling, a. groen AP8249059 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8249080 voorspatbordvergrendeling, zwart AP8248968 voorspatbordvergrendeling, cyaan AP8249209 front mudguard lockup. black AP8258116 vergrendeling van het voorspatbord. cyaan AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 *
centrale body - handschoen comp. aprilia AP8249057 handschoen comp. deur, blauw AP8249036 handschoen comp. deur, oranje AP8258114 handschoen comp. deur, azuur AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8248965 glove comp.door. var.cyan AP8249078 handschoen comp. deur, zwart AP8249392 handschoen comp. deur. c.red AP8139880 handschoen comp. deur, a. groen AP8220407 topkoffer afdichting AP8249629 glove holder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202135 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150426 schroef 5.5x15.9
centraal lichaam - vloerpaneel aprilia AP8258132 vloerpaneel. blauw AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248172 vloerpaneel. rood AP8249026 vloerpaneel. blauw AP8148007 vloerpaneel. groen AP8249028 typ appr.data cover. blauw AP8248450 type appr.data cover, rood AP8248976 type appr.data cover. black AP8258134 typ appr.data cover. blauw AP8148010 typ appr.data cover. groen AP8249382 inspectiedeksel, groen AP8249418 inspectiedeksel, rood AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8149534 inspectiedeksel. blauw AP8139874 inspectiedeksel. blauw AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
centraal lichaam - onderpaneel aprilia AP8258117 rechter zijpaneel, cyaan AP8149416 rechter zijpaneel, oranje AP8249039 rechter zijpaneel, oranje AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149406 rechter zijpaneel, rood AP8149401 rechter zijpaneel, groen AP8149396 rh side panel. blue AP8248970 rechter zijpaneel, cyaan AP8249214 rechts zijpaneel, zwart AP8249395 rechter zijpaneel, c.red AP8139882 rechter zijpaneel, a.groen AP8249060 rechter zijpaneel, blauw AP8249081 rechts zijpaneel. zwart AP8149397 lh side panel, blue AP8149402 lh zijpaneel, a.groen AP8149407 lh zijpaneel, rood AP8249040 lh zijpaneel, oranje AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8248971 lh zijpaneel, cyaan AP8249215 lh zijpaneel, zwart AP8249396 lh zijpaneel, c.red AP8139883 lh zijpaneel, a.groen AP8249061 lh zijpaneel, blauw AP8249082 lh zijpaneel. zwart AP8258118 lh zijpaneel, cyaan AP8139986 laag. prot. eerlijkheid. zwart AP8102782 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8148262 lh maskering achteraan AP8102381 clip m4 AP8150359 schroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
zadel - handvat aprilia AP8229305 zadel compleet, groen AP8229324 zadel. zwart (twee p) AP8229307 zadel. zwart (twee p) AP8229306 zadel compleet, rood AP8129270 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8249404 bijrijder handgreep, c.red AP8249829 bijrijder handgreep. een zwarte AP8139895 bijrijderstang, a. groen AP8249070 bijrijderstang, blauw AP8249091 bijrijderstang, zwart AP8248983 bijrijder handgreep, chr. AP8258126 bijrijderstang, cyaan AP8249049 bijrijderstang, oranje AP8121725 t bus AP8152136 inbusschroef AP8248158 zadelscharnier AP8221282 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121795 t bus
helm compartiment aprilia AP8139875 helm compartiment AP8220313 topkoffer afdichting AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102966 toolkit AP8201539 slangklem AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202169 topkoffer slot AP8201305 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221294 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8201643 splitpen AP8102782 klem AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8249791 hoes AP8150246 schroef m4.8x13
achterlichaam - covers aprilia AP8149535 rh lat. inspectiedeksel, blauw AP8148009 rechts lat. inspectiedeksel, groen AP8148626 rh lat. inspectiedeksel, blauw AP8139993 rh lat. inspectiedeksel, rood AP8148628 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8149536 lh lat. inspectiedeksel. blauw AP8148629 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8139992 lh lat. inspectiedeksel, rood AP8148627 lh lat. inspectiedeksel, blauw AP8148008 lh lat. inspectiedeksel, groen AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150415 schroef m4x35 AP8152351 schroef 4.2x16
achterlichaam - onderzadel aprilia AP8249041 rechts onderzadel, oranje AP8258119 rechts onderzadel. blauw AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8249083 rechts onderzadel, zwart AP8249062 rh undersaddle. blue AP8139885 rechts onderzadel, groen AP8249408 rechts onderzadel. rood AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8249084 onderzadel, zwart AP8249063 lh undersaddle. blue AP8148885 onderzadel, groen AP8249409 ondermaats. rood AP8249042 ondermaats. oranje AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8258120 onder zadel, blauw AP8152345 schroef 5.5x20 AP8102782 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8249381 rechter voetsteunbekleding, groen AP8149532 rechts voetsteunbekleding, blauw AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8249417 rechts voetsteunbekleding, rood AP8148540 rechts voetsteunbekleding, blauw AP8148638 links achtersteunbekleding, blauw AP8249456 lh hoes achterste voetsteun, groen AP8149533 lh bekleding achterste voetsteun. blauw AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8148643 links achtersteunbekleding, rood AP8102381 clip m4 AP8150270 schroef 4.2x20
achterkap - achterkuip aprilia AP8249513 achter kuip. oranje AP8249410 achterkuip, c.red AP8249387 achterkuip, a.groen AP8148642 achter kuip. rifblauw AP8249419 achterkuip, vulkaan zwart AP8139950 achter kuip. varadero cyaan AP8139999 achterkuip, ca. zwart AP8258130 achter kuip. cyaan AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8248194 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
achterlichaam - spatbord aprilia AP8248889 lh dir.light place. black AP8249088 links richtingaanwijzer, zwart AP8249046 links knipperlicht, oranje AP8249402 links knipperlicht, rood AP8148017 links knipperlicht, groen AP8249067 links knipperlicht, blauw AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8258124 links richtingaanwijzer, cyaan AP8248571 rh richt. lichte plaats. zwart AP8258123 richtingaanwijzer rechts, cyaan AP8249217 rh turn indicator. black AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8249087 rechter richtingaanwijzer, zwart AP8249066 rechter richtingaanwijzer, blauw AP8139892 rechter richtingaanwijzer, groen AP8249401 rechter richtingaanwijzer, rood AP8249045 rechter richtingaanwijzer, oranje AP8152351 schroef 4.2x16 AP8126746 achterspatbord AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121032 bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6
achterlichaam - plaathouder aprilia AP8124718 achterreflector, rood AP8134607 reflector ondersteuning AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8126115 nummerplaathouder AP8150451 lage zelfborgende moer AP8126747 kentekenplaathouder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121811 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8148014 spatscherm achter. zwart AP8150359 schroef AP8150159 ring 4.3x16 AP8149418 achterbumper, oranje AP8149100 achterbumper, oranje AP8149419 rear bumper. v.cyan AP8149413 achterbumper. een zwarte AP8149408 achterbumper, rood AP8149403 achterbumper, groen AP8149531 achterbumper, v.cyan AP8249416 achterbumper. een zwarte AP8249331 achterbumper, r.blauw AP8139887 achterbumper, a.groen AP8249400 achterbumper, c.red AP8249340 achterbumper. een zwarte AP8249464 achterbumper. v. cyaan AP8149398 achterbumper, blauw AP8102381 clip m4 AP8121725 t bus
dashboard aprilia AP8124674 dashboard compleet AP8124649 dashboard compleet AP8224219 dashboardvenster AP8224218 verlichting schild AP8220551 pakking AP8224217 paneel. chr. AP8152391 roestvrij ring AP8225360 moer m3 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8214186 kilometertellerkabel AP8214194 kilometertellerkabel AP8220177 o-ring 115 AP8224220 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8124888 lamphouder compleet 12v / 1,2w AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8124921 bedrading met lampen AP8249265 onderste schaal AP8152299 zelfborgende moer m6
stuur - spiegels retro ' aprilia 8118564 stuur 8152290 schroef met flens m8x40 * 8152300 zelfborgende moer m8 * 8150323 schroef m10x50 * 8150020 sluitring 10,5x21x2 * 8152301 zelfborgende moer m10 * 8144310 afstandhouder 8221256 moer met remklauw 8220462 rubberen balgen 8104149 lh achteruitkijkspiegel 8104148 rh achteruitkijkspiegel 8102671 kunststof klinknagel
stuur - spiegels op maat aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8218484 rh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8249877 rh upper handlebar covering AP8218487 rechts boven stuurbekleding AP8218488 rechts boven stuurbekleding AP8249878 lh upper handlebar covering AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8234175 koplamp steunklem AP8234174 dashboard support clamp AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
controles - retro ' aprilia 8218540 handgreep paar, zwart 8118546 handgreeppaar, rood 8118547 handgreeppaar, blauw 8118565 handgreeppaar, groen 8218499 gas zonder handgreep 8114391 gaskabel 8124207 lightbutt. 8124208 druk op de knop 8213275 voorrempomp d12 8218288 voorremhendel 8125757 hefboomschroef 8213298 moer 8113637 remhendel u-bout 8213299 dopschroef 8213300 oliepeilschroef 8213272 tankdeksel 8213400 pompdeksel schroef 8213375 pomp revisiekit 8124209 claxon 8212767 draai indic. lichtknop 8124081 verlichting selector 8218236 achterremhendel compleet 8218274 achterremhendel 8218114 remhendelpen 8118472 schroef 8218154 remhendel u-bout
controles - aangepast aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8124922 rh-lichtkiezer AP8114400 gaskabel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8220135 rubberen afstandhouder AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef AP8124818 knop AP8118490 moer
benzinetank aprilia AP8139872 benzinetank AP8152345 schroef 5.5x20 AP8104072 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8234156 floor panel support AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121856 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8224079 fuel level sensor AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8144216 slang AP8102700 slangklem 40-60 h9 AP8139873 tankdop AP8139962 tankdop ring moer AP8201757 tankdop AP8144283 voorgevormde buis AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8104129 2-weg verbinding AP8120956 ontluchtingspijp AP8148598 brandstofpomp bescherming AP8102408 benzine pomp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8202154 3-weg verbinding AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8221172 kabelgeleider AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102375 clip m5
voorwiel - retro ' aprilia 8208599 voorwiel 0000000 band 110/90 8201679 tubeless ventiel 8213231 remschijf d190 8152288 schroef met flens m8x30 * 8225356 voorwiel as 8225357 voorwiel spacer 8225123 lager 8120865 drive sleutel 8125743 afdichtring d40x50x4 8202141 kilometerteller versnelling 8152018 sluitring 12,2x22x2 8150373 lage zelfborgende moer m12x1,25 8213404 voorste remleiding 8120030 rubberen afstandhouder * 8221172 kabelgeleider 8121889 kabelgeleider 8113003 oliepijpschroef * 8113004 ring 10x14x1,6 * 8113858 remklauw voor 8213224 remklauw deksel 8113321 ontluchter + dop 8213461 pen + remveer 8152287 schroef met flens m8x25 * 8113677 f. antiwhistle plaatpaar 8213460 pads paar 8213457 remklauw rev. kit
voorwiel - op maat aprilia AP8208601 voorwiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8201679 tubeless ventiel AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225356 voorwiel as AP8225357 voorwiel spacer AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8202141 odometer gear AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8213426 voorremslang AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221172 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113858 remklauw voor AP8213224 remklauw deksel AP8113321 ontluchter + dop AP8213461 pen + remveer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113677 f. antiwhistle plaatpaar AP8213460 remblokken AP8213457 remklauw rev. kit AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
achterwiel aprilia AP8108817 achterwiel AP8201679 tubeless ventiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8125803 ring AP8550307 moer m16x13 AP8550261 cap AP8121431 splitpen AP8550360 kaken coup AP8550146 remhendel as AP8550150 pakking ring AP8550147 pakking ring AP8550149 achterremhendel AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8550148 moer AP8101103 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8114398 kabel achterrem AP8114390 kabel achterrem AP8121856 kabelgeleider AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8550017 bord AP8550402 slangklem AP8550079 schroef m6x35
sticker en slot hardware kit aprilia AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202135 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8104050 slot kit AP8202169 topkoffer slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8157560 sticker set AP8257807 sticker set AP8157612 sticker set AP8167150 sticker set
bordenset en handboek aprilia 8157209 constructor gegevensplaat 8157207 dgm-gegevensplaat 8157533 fraudebestendige gegevensplaat 8104044 gebruikershandleiding -gr-j- 8104043 gebruikershandleiding-dk- 8102999 gebruikershandleiding-i-f-d- 8104042 gebruikershandleiding-p-e-uk- 8201457 klinknagel *
bordenset en handboek aprilia 8157719 constructor gegevensplaat 8157534 constructor gegevensplaat 8157710 dgm-gegevensplaat 8157533 fraudebestendige gegevensplaat 8104044 gebruikershandleiding -gr-j- 8102999 gebruikershandleiding-i-f-d- 8104042 gebruikershandleiding-p-e-uk- 8201457 klinknagel *

Elektrisch

lampen - retro ' aprilia 8124715 koplamp 8124861 koplamp 8152351 schroef 4,2x16 * 8120405 rubberen afstandhouder * 8220554 rubberen afstandhouder 8124887 koplamp bedrading met koffer 8224066 richtingaanwijzer voor 8224222 richtingaanwijzer lens 8224234 verchroomde ringmoer 8224241 zelftappende schroef 2,9x19 8224235 interne beker 8150413 zelftappende schroef * 8224068 richtingaanwijzer achter 8224075 draai ind. harnas 8127046 achterlicht, a. groen 8224183 achterlicht, vulkaanzwart 8258125 achterlicht, cyaan 8127049 achterlicht, abrikoos oranje 8224266 achterlicht, vulkaan a. groen 8249403 achterlicht, vulkaan c.red 8127048 achterlicht, aprilia zwart 8224181 achterlicht, abrikoos oranje 8127045 achterlicht, rifblauw 8249821 achterlicht, aprilia zwart 8127047 achterlicht, vulkaan c.red 8224182 achterlicht, rifblauw 8224227 achterlicht kabelboom. 8224228 n.plaat lichtvenster 8224229 achterlicht lens 8224243 zelftappende schroef 3,9x25 8150044 binnenzeskantschroef m6x20 * 8121728 t bus * 8152273 schroef met flens m5x16 * 8120531 rubber met inzet * 8124168 nummerbord licht 8124758 plaat licht bedrading 8224389 lamp p21 / 5w 12v 8224390 lamp r10w 12v 8127164 lamp w3w 12v 8127113 lamp hs1 35 + 35w 12v
verlichting - op maat aprilia AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8124862 koplamp AP8124716 koplamp AP8224177 taillight. chr. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8224223 turn indicator lens AP8224237 cap AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224234 verchroomde ringmoer AP8224171 front turn indicator. orange AP8224172 rear turn indicator. orange AP8224075 draai ind. harnas AP8124925 optische groep AP8124924 lichte montage AP8220553 pakking AP8224236 verchroomde ringmoer AP8124168 nummerbord licht AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8124758 plaat licht bedrading AP8124923 koplamp bedrading met harnas AP8224389 lamp 12v-21 / 5w AP8224390 lamp r10w 12v AP8127164 lamp w3w 12v AP8127113 lamp hs1 35 + 35w 12v
elektrisch systeem - retro ' aprilia 8124874 belangrijkste kabelboom 8124643 belangrijkste kabelboom 8124530 toeter 8134627 steun klem 8152246 schroef met flens m6x16 * 8124818 remlichtschakelaar 8124886 hoofdschakelaar - stuurslot 8102880 aprilia gefreesde sleutel 8152278 schroef met flens m6x16 * 8152140 klinknagel m6x17 8112811 rubberen zekeringkast 8120754 rubberen zekeringkast 8112176 zekering 15a 8112244 zekering 7,5a 8550348 aarding van het motorframe 8152272 schroef met flens m5x12 * 8550350 kabel relais-startmotor 8152299 zelfborgende moer m6 * 8124648 spanningsregelaar 8124640 accu 8148591 batterijhouder 8148590 vergrendeling van de accubak 8124743 cdi unit assy 8220546 relaisrubber 8152274 schroef met flens m5x20 * 8118531 startapparaat 8224026 startrelais 8234094 zekeringblok ondersteuning 8150013 sluitring 5,5x15x1,6 * 8152273 schroef met flens m5x16 * 8102375 clip m5 *
elektrisch systeem - op maat aprilia AP8124727 belangrijkste kabelboom AP8124530 toeter AP8134627 steun klem AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152140 klinknagel m6x17 AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a AP8550348 aarding van het motorframe AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8550350 kabel relais-startmotor AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124648 spanningsregelaar AP8124640 yuasa ytx9-bs AP8148591 batterijhouder AP8148590 vergrendeling van de accubak AP8124743 apparaat AP8220546 relaisrubber AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8118531 startapparaat AP8224026 relais 12v / 80a AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 AP8224205 b.l. schakelaar bedrading AP8124818 knop AP8220135 rubberen afstandhouder
cdi magneto assy aprilia AP8550390 flensmoer m10x1,25 AP8550488 rotor cpl. AP8550519 stator cpl. AP8550550 schroef AP8550477 ring 5.3x10x10 AP8550526 oliefilter plug AP8550336 o-ring 31,47x1,78 AP8550331 ring 10.5x16x2.5 AP8550405 oliefilter AP8550337 o-ring 20,35x1,78 AP8550039 transmissiesleutel
startmotor - ontstekingseenheid aprilia AP8550442 startmotor AP8550350 kabel relais-startmotor AP8550256 schroef AP8550476 platte ring 4,2x7,6x0,9 AP8550559 schroef m6x12 AP8550484 veerring 6,4x11,8x1 AP8550479 sluitring 6,4x12x1 AP8550558 schroef met flens m6x30 AP8550399 afstandhouder AP8550353 cap AP8550424 carter-cap pakking AP8550412 rondsel. net zo. AP8550347 bus AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8550348 aarding van het motorframe AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8550364 elektronische regeleenheid AP8550245 isolerende kap AP8550359 ht draad AP8550455 scr. bougiedop AP8550366 bougie prot. kraag AP8550352 bougie (ngk) cr8eb AP8124743 apparaat AP8550554 slangklem

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Habana 125 1999 - 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Habana 125 1999 - 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Habana 125 1999 - 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia