Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS4 50 2T 2022.

Aprilia RS4 50 2T 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS4 50 2T 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 50 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 50 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 867175 luchtdoos 861130 luchtfilter AP8161054 cap AP8102520 slangklem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 866160 slang AP8102375 clip m5 00G03204272 veer AP8102401 slangklem d50-70x8 866735 luchtdoos
carburateur aprilia CM2900066 carburettor AP8104097 slangklem 871319 slang 847096 slangklem 828152 schroef B016774 schroef met flens m6x25 1A010664 union AP8120955 pijp. grijs 3x8 1A003630 reed valve support 873270 solenoïde AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 CM002901 slangklem AP8120179 slangklem d8 00H03801961 pijp 2B000276 nietje
carburateur aprilia CM2900066 carburettor 1A011315 complete reservoir 432456 schroef 485519 vlotterkamerpakking 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 288881 drijfpen 482916 zweven cpl. CM128502 brandstof sluitnaald CM102101 inactieve jet 30 CM101719 hoofdsproeier 68 CM106230 diffusor 209 ha 436206 complete olieklep 828074 gasklep stelschroef 152608 veer 085285 veer CM107701 air adj.screw cpl. 288863 bord 289575 schroef CM146204 beginner 485671 beschermkap CM107514 conische pin 288872 ring CM141711 gasklep 288873 conische pin clip 482942 gasklep veer 431654 gasklep deksel 288865 schroef 875551 cap 113903 schotbuis 827892 luchtmeter CM295501 washer
koppeling aprilia 1A001076 koppeling versnelling 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 8713165 rolkooi 22x26x13 8472226 bearing B016310 afstandhouder 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 006410 pakking ring 847223 pin 8470395 motor versnelling cpl.
koppeling controle aprilia B043684 koppelingshendel cpl. 00H00904291 koppelingshendel 00H00900351 koppelingskabel register 866466 koppeling transmissie 866467 kabel AP8120657 slangklem AP8121217 kabelgeleider 598839 schroef met flens
koppelingsdeksel aprilia CM1576045 clutch cover 880888 deksel pakking 623920 schroef torx 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847090 bord 1A011120 screw 414838 schroef m6x35 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101595 slangklem d10,1 8673345 scto.radiador gpr50 09 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121679 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 00008915020 tule 866074 waterkoeler-pomp buis AP8101927 slangklem d23.5x8 866073 balhoofdbuis 866350 waterkoeler slangkoppeling 866351 3-weg verbinding AP8120179 slangklem d8 CM200429 brandstofpijp 00H03801961 pijp
carters i aprilia CM2865055 carter, pair 847020 oliekeerring 847241 pin 847211 rolkooi 847024 ontluchtingsleiding 847023 ring moer 8471726 cuscinetto d20x47x14 6204 847209 lager 847021 bord 1A003116 schroef 5m80x10 877264 tapeind l = 109 847086 lager 847075 oliekeerring 847019 oliekeerring 1A009969 pakking B013042 schroef met flens m6x50 1A011120 screw 847097 het lokaliseren van deuvel 431860 bus 847016 lager 847013 lager 847017 pakking ring 848019 bord B013529 schroef met flens
cilinder - zuiger aprilia 1A0097335 cylinder kit (d=40 mm, 50 ccm - d50b) 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 877072 ring 847012 zuigerpen 878519 stop ring CM164903 pakking v / fe 0.7 CM164901 pakking v / fe 0.3 CM164902 pakking v / al 0.5
aandrijfas aprilia 83052R aandrijfas 847529 kooi 8471726 cuscinetto d20x47x14 6204 847020 oliekeerring
motor-completerende deel-hendel aprilia CM2893025 engine cpl. 866162 versnellingspook AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150137 inbusschroef AP8150462 borgring d9 AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber 8470875 olieplug 847180 o-ring 8472376 oil drain plug (magnetic) 847238 onderlegring
uitlaat aprilia 2B004727 silencer 2B004974 silencer 866661 uitlaatpijp pakking 00402060001 ring d6 din125 aznb AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 86630100W5G uitlaatpijp voorzijde prot. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150018 onderlegring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8121455 afstandsbus B043545 geluiddemper ondersteuning AP8144558 rubberen afstandhouder 00F04201361 onderlegring 866728 uitlaatpijp achter 866727 geluiddemper bescherming 864201 schroef 866751 hitte bescherming
vliegwielkap aprilia 2B0043606 case cover AP8152281 schroef met flens m6x30
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A004355 asse comando cambio 847036 onderlegring 005970 ring 847228 onderlegring 1A010690 screw 1A010685 gear arrest lever 1A010665 spring B018064 versnellingskeuzepen AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 1A011715 shift cam 847213 zuigerpen 4x6 847075 oliekeerring
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 1A006087 schakelaar 847021 bord 1A003116 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 86177R rondsel z = 11 00H02800421 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150535 veiligheidsring 83073R vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847547 bus 847158 versnelling 6a z = 22 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 83072R vork
hoofddeksel aprilia CM2869015 head cover B016774 schroef met flens m6x25 1A014908 o-ring 1A0089765 zylinderkopf 1A010569 cylinder head gasket 436947 moer 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 2B004362 oil pump cover 00004154000 schroef 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 866553 moer m6x0.75 876733 fairlead cpl. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp
secundaire lucht aprilia 867256 luchtventiel AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 CM201308 leidingen d9x15x445 AP9100714 slangklem 14,5x8 CM201307 leidingen d11x16x550 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6
waterpomp aprilia CM1508035 water pump cover B016425 schroef met flens m6x60 B016792 schroef met flens m6x30 879030 pakking 847079 waaier 847067 moer 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 018644 schroef 847181 onderlegring 847077 pakking ring

Frame

centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121184 schroef m4x14 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
centrale standaard aprilia 899166 zijstandaard AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 898844 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP81278565 zijstandaardschakelaar 855799 schroef met flens AP8150451 lage zelfborgende moer AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8121889 kabelgeleider AP8121616 handvat bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP8134640 luchtdoos spacer
sticker aprilia 2H001548 number plate holder decal 2H001549 numberplate 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H001565 rh tank cover decal "aprilia racing" 2H001550 rh tank cover decal "aprilia racing" 2H001566 lh tank cover decal "aprilia racing" 2H001551 lh tank cover decal "aprilia racing" 2H002101 rh strip decal 2H001567 rh strip decal 2H001568 lh strip decal 2H002102 lh strip decal 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" B043808 bandenspanning sticker 2H001556 "rs" decal for rh-lh side fairings 2H001569 "rs" decal for rh-lh side fairings 2H001557 rh side fairing decal "a" 2H001558 lh side fairing decal "a" 2H001559 rh fairing decal "be a racer" 2H001560 lh side fairing decal "be a racer" 2H001561 rh fairing decal "aprilia racing" 2H001562 lh fairing decal "aprilia racing" 2H002454 rear fairing decal "50" 2H002455 rear fairing decal "50" 2H001563 right-left tail fairing decal "rs" 2H001570 right-left tail fairing decal "rs"
kanaal aprilia AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 897694 linker kuip bovenste sluiting 897693 rechter kuip bovenste sluiting 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221349 t bus AP8150444 zelftappende schroef 2B005029 radiator frame AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 895915 inbusschroef
voetsteunen aprilia 2B004034 rh footrest support 2B004033 lh footrest support (lh) AP8150431 lage moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 CM228402 voetsteunpen 890208 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8120573 stop ring AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8121134 pin CM228401 voetsteunpen AP81329576 voetsteun, rechts AP8121939 rechts veer voor voetsteun 866142 lh voorste voetsteunbescherming 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 899557 rechter voetsteun 899558 linker voetsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8132958 lh voetsteunen AP8121940 ls veer voorste voetsteun AP8120592 onderlegring AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 *
kader aprilia 89805500XH4 kader. grijs AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 2B002809 sattelst? ze AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 858903 koplamp steunklem AP8152298 schroef met flens m5x16 865778A steunbeugel 598839 schroef met flens AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 2B004660 fixing bracket 8997974 cradle 319165 schroef 254485 clip m6 575268 clip m8 00G04401462 moer d5 AP8152273 schroef met flens m5x15 2B004895 solenoid supp. plate 00H02500272 schroef 8m12xx90 00H03000272 schroef 10m150x100 002440 zelfborgende moer m10
remklauw voor aprilia B044196 remklauw voor B044201 remblokken kit sbs si 90 hh 867240 ontluchtingsventiel AP8150049 schroef m10x60 B044410 pen en veerset
kuip aprilia 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel B043244 rh pakking B043245 lh pakking 895869 voorruit 895916 kunststof ring 897690 koplamp sluitend AP8150444 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder B04346600XN6 kuip. zwart B043242 rechts achteruitkijkspiegel B043243 lh achteruitkijkspiegel basis B043208 koplampkap 858830 voorkuip onderste vergrendeling AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B043285 stuurjuk lager sluiten 254485 clip m6 AP8134167 remslang hanger AP8152342 schroef met flens m6x12 598839 schroef met flens AP8102909 spiegel inbrengkit AP8117033 zelfklevende spons 621914 schroef AP8150506 flensmoer AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8150148 zeskantschroef m6x35
voorvork ming xing aprilia 2B002952 gabel B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap 2B005150 lh hub 2B005149 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044062 mouw cpl. dx 2B002954 lh hub cpl.
voorlichten aprilia B045606 koplamp 640754 lamp h11 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w 894796 koplampbescherming vooraan 898697 koplamp kabelboom AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider
voorste hoofdcilinder aprilia B044194 voorste hoofdcilinder 867283 rempomp deksel B044198 voorremhendel B044409 stop schakelaar B044408 u-bout 254485 clip m6 B044195 voorremslang 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring AP8134167 remslang hanger 598839 schroef met flens
voorspatbordstijl aprilia 858827 pijler 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus 00H01501701 schroef AP8120531 rubber met inzet 00H01503701 schroef m6x25 89768900XN3 zwart links onderkuip 89768800XN3 zwart rechts onderkuip 866012 kuip bevestigingsplaat 890964 afstandhouder AP8152272 schroef met flens m5x12 867258 voorste spatschermsteun 319446 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224623 reflector. amber 231590 elastische veer 866644 waterbescherming gpr50 00G04401462 moer d5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2B005323 heat protection
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 1R000131 voor / achterband 100 / 80-17 "michelin 86190R voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 hoes
benzinetank aprilia 898052 benzinetank 879888 bevestigingsklem 674594 kraan depressie drukknoop 866523 filter cpl. AP8120179 slangklem d8 B043773 brandstofniveausensor 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep B045981 sturen. voor de helft 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 899638 gaskabel met / splitter 899646 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 294839 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8224303 rh-lichtkiezer
sloten aprilia 85129R slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8221312 getande ring 899542 hoofdschakelaar 899104 blok 898900 zadelontgrendelingskabel AP8201620 hendel 899543 slot bevestigingsplaat 899107 brandstof kamer B044454 tankdop en slot 899105 tankdop pakking 899106 pakking AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8152229 klinknagel m8x20 AP8221129 bus 577861 hendel 575021 pin AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 00H00601931 onderlegring
schotelset / divers aprilia B043683 toolkit
achterlichaam aprilia 2B003059 u. sitzbankt. 899108 plug AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B04347800XN6 achter kuip. zwart 2H001547000EU lh rear fairing, grey 2H001546000EU rh rear fairing, grey B04347700XN6 rechter achterkuip. zwart AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221213 captive moer m6 AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4
achter remklauw aprilia 2B000735 achter remklauw B044223 remblokken kit sbs s 60 hh 867240 ontluchtingsventiel B044412 veer kit
achterste hoofdcilinder aprilia AP8235012 achterremhendel AP8120912 hendel rubber B044255 veer achterremhendel 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8121697 belleville spring AP8150018 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 B044203 achterste hoofdcilinder B044488 pompdeksel 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 867238 onderlegring B044204 achterremslang 865493 stop schakelaar 867237 olieslang koppeling 865511 bus 231590 elastische veer
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
achterwiel aprilia 00H01310381 achterwiel. zwart 00H01308091 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 1R000132 achterband 130/70 michelin 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 86182R kettingring z = 53 2B004464 chain 134p 2B004620 connecting link 2B005115 connecting link 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 866540 afstandhouder
zadel aprilia 89382400A1 achter zadel 89912000C1 bestuurderszadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152279 schroef met flens m6x20
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H00302892 schroef 12m 175x50
kuip aprilia B04346800XN6 rechts lat. fairing. zwart B04346800EU rh lat.fairing, grey B04346700EU lh lat.fairing, grey B04346700XN6 lh lat. eerlijk. zwart 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 899214 motor rechts dicht 899215 linker motor sluitend 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8120622 voorste stofkapring AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
sturen aprilia 898909 vork bovenplaat AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis
zwenkarm aprilia 89947400XH4 zwenkarm. grijs 600161 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866756 lh spacer 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 00H01804331 kettinggeleiderplaat 866062 achter zw. arm piv. bus
tankdeksel aprilia B04347600XN6 tankdeksel. zwart B04347600EU grey painted fuel tank cover AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 89769600XN6 tankdeksel. zwart 89769600EU grey painted fuel tank cover AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 1A008836 stator 1A008837 rotor, assy. 1A008838 stator B014598 torx-schroef m5x12 1A011191 screw 1A011675 flat washer 847235 moer 259151 schroef 847215 transmissiesleutel
centraal elektrisch systeem aprilia 2D000436 main wiring harness 32YTX5LBS battery 898363 batterijhouder AP8117073 zelfklevende spons AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 254485 clip m6 58115R relais 12v / 80a 898626 wielsnelheidssensor AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 CM287906 electronic ignition GU03717450 bougiedop 438034 bougie AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w CM255206 coil 00G04401462 moer d5 AP8220283 rubberen afstandhouder 2D000455 molletta
front elektrisch systeem aprilia 2D000436 main wiring harness AP8212611 claxon 12v cc AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121475 fairlead 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 231590 elastische veer 899436 weerstandsmodule GU29732550 relais 5 pin AP8224462 relay 12v/30a AP8220546 relaisrubber CM225707 zekering 7.5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP9100765 veer AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8120657 slangklem
instrumenten aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 898687 rechter instrumentenpaneel steun 898688 linker instrumentenpaneel steun AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 2D000260 dashboard AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlichten aprilia 2D000238R achterlicht 898698 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem
starter / elektrische starter aprilia 82851R startmotor 018639 schroef 431860 bus 847261 onderlegring 847241 pin 8470665 ondersteuning B016792 schroef met flens m6x30 289202 rondsel. net zo. 8470491 uitrusting 847213 zuigerpen 4x6 847275 moer 847276 onderlegring 847050 contragewicht 847017 pakking ring 847013 lager 847016 lager

Overig / Niet ingedeeld

Mix Oil Tank aprilia B043461 olie tank 00F03710241 olievuldop 2D000561 missing description 00G00400501 slangklem 00G03700411 filtro olio AP8161059 spoiler spacer AP8121032 bus 00H01501701 schroef
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS4 50 2T 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS4 50 2T 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS4 50 2T 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia