Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022.

Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia B019254 hose clamp Ø42,4-Ø44,5 1A006092 gaskets CM002910 slangklem 1A005878 air filter box 827831 cap 1A006173 hose 1A006091 hose B019255 hose clamp 258146 zelftappende schroef m3x20 1A006090 air box filter 1A006093 cleaner cover/box gasket B018262 knurled bushing CM259204 spring plate 1A003064 screw w/ flange m6x55 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 254485 clip m6
carburateur-reserveonderdelen aprilia B015543 intake fittings support B018853 bout 1A006346 induction joint with u.p. B016388 float chamber gasket CM166601 idle jet B016394 valve aperture screw and spring B019299 idle adjustment screw kit B016389 complete reservoir B016392 gas valve spring B016387 float cpl. B016386 fuel closing needle B016393 gas valve cover B016390 screw CM166501 pipe B016391 gas valve 1A006875 o-ring CM166401 main jet CM283001 carburetor assembly pb18/20 CM166701 conical pin 58290R air pressure sensor 018639 schroef B018442 pakking 1C004463 trasmissione comando gas
Complete Engine aprilia CM166937 mot.125 4t/3v bsiv he storm cbs
carter aprilia SP1A009210 complete crankcase 1A001278 half crankcase gasket 666991 silent block B016955 radial ball bearing 40x17x12 B016957 radial ball bearing B016954 radial ball bearing 47x20x14 B019107 gasket ring 20x32x7 B018139 gasket ring 40x25x7 B014755 stoeterij 486081 silent-block B015592 dowel pin B015544 joint blow-by B015591 locating dowel Ø11x10 B017446 bush 668686 side stand spring fastener pin 1A003068 screw w/ flange m6x35 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring
krukas aprilia SP1A007764 crankshaft with bearing and pinion - spd
cilinder-zuiger-polspen, assy aprilia SP1L001208C cylinder kit SP1L000736C piston components group 880841 piston pin 879474 crank pin retainer ring 1A001728 compression ring 1° cava B018216 compression ring 2° cava B018217 oil scraper section B014739 cylinder head gasket CM291503 gasket - cylinder base CM291502 gasket - cylinder base CM291501 gasket - cylinder base
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia SP1A000884 complete flywheel cover B018140 gasket ring 14x28x7 1A006482 flywheel housing cover gasket 1A003060 screw w/ flange m6x45
vliegwiel magneto-h.t. spoel aprilia 1A006579 stator 1A006578 complete freewheel rotor 1D001584 stator 1A001793 pick-up plate containment cables 880805 nut B014585 flat washer 000267 transmissiesleutel 1A001073 torx screw m5x16 1A001113 screw B016617 screw m5x8 643279 spark plug CM271702 compleet h.v. spoel 642537 afdek kap 643149 spark plug cap 58297R ht coil completa 643156 mass cable 872816 flensmoer 013880 platte ring 16x6,5x1,5 1A006181 complete coil support bracket B014063 buffer B014066 opvulplaatje afstandsbus 1B003784 coil support bracket with i.p. 018639 schroef
head unit - klep aprilia SP1A004078R complete cylinder head 1A004153 special stud bolt 434716 pakking B017456 veer 483711 kop B014684 inlaatklep B017438 uitlaatklep B014705 klep veer B014706 klepveer B015288 zicht 83053R schacht 83054R schacht B014732 pakking 018639 schroef B018533 pakking B018854 bout B016939 flanged nut m8x1,25 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 1A006545 head cover 435571 het lokaliseren van deuvel
oliepomp-filter aprilia B018020 oliefilter cpl. 1A013415 complete oil level dipstick 1A001073 torx screw m5x16 B018448 oliepomp assy. 1A006176 oil breather pipe CM002917 slangklem CM002916 slangklem B018020 oliefilter cpl. 285536 o-ring 31,47x1,78 B015598 oliefilter plug 1A009397 o-ring
reductie-eenheid deksel aprilia 83044R radial ball bearing 006647 borgring B019108 gasket ring 35x47x7 B016953 radial ball bearing SP1A007948 complete reducer cover 1A007618 screw w/ flange 1A006483 reduction unit cover gasket 1A006780 oil breather pipe CM002916 slangklem CM002917 slangklem
rocker hendels ondersteuning aprilia SPB015309 camshaft complete of bearing he vesp B017113 rockerarm as 83062R balanceringen B017423 complete intake side rocker B017323 knop B017431 moer B017424 complete exhaust side rocker B015483 veertje 1A008397 decompression ground retaining plate B014760 kap B018946 bout 83040R radial 83041R radial
geluiddemper aprilia 1A007832 muffler, assy. 487665 fairlead 827526 platte ring 651014 binnenzeskantschroef m5x10 1A006410 protection B016627 screw w/ flange m10x60 436947 moer B015320 plain washer B015321 tapered washer
transmissie-koppeling aprilia 1A002446 spacer 1A002460 glijblok 1A005055 fixed driving half pulley 1A002443 circlip movable drive B017664 rolcontrast 1A003896 roller complete 1A001742 complete roller housing 1A005054 complete roller housing 1A005056 pulley 1A005057 clutch drum 1A006988 nut with spring washer B017599 toothed bushing B018308 nut 1A006499 flat washer B018306 spacer 1A006503 driven pulley shaft 1A000784 lay-shaft assy with i.p. 1A000787 wheel axle with u.p. 1A006149 v-belt
transmissie deksel aprilia SP1A017432 coperchio trasmissione completo 1A017434 transmission cover with protection B017481 starter pinion pin B015592 dowel pin 1A006307 snap ring B018304 bearing 1A004868 asse mm apr sr 125 B014188 starter lever return spring 1A004865 pignone mm apr sr 125 830212 elastische veer 1A000612 torx convex big end screw B018421 self-tap screw 3,8x16 B013524 cooling cover B013685 air deflector 006416 borgring B017445 bush 433987 sluitring 16,3x23,8 1A008521 covex head screw with torx 1A003060 screw w/ flange m6x45 667842 transmission brake clamp 1A005843 transmission cover 1A007571 flanged hex. head screw m6x25 1A008057 complete starting lever B016419 spring
transmissies-achterrem-snelheidsmeter (kms) aprilia 1C002153 rear brake lever complete transmission 179640 pin 1C001642 spacer 270310 registro freno posteriore 1C002432 speedometer cable 564645 bord 667842 transmission brake clamp 1A003060 screw w/ flange m6x45 CM0074C3 guaina (di.5-s.0,5-l.2 1C005023 kilometre counter movement socket 1C002373 choke transmiss. 667841 strap 1C002363 clamp 217280 slangklem 254485 clip m6 257134 slangklem 830061 schroef met flens CM006905 terugslagveer

Frame

centrale afdekking - voetsteunen aprilia 1B006718 shield lower closing 1B003143 central closing 1B003142 footrest 575249 schroef 254485 clip m6 575819 tas houder haak 270793 schroef 1B001787400NT complete right footrest 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 1B001789 rh footrest (rh) 975835 pin 295590 premisphere lente 295591 bal d6 1B001786400NT complete left footrest 259933 elastische veer 582428 inbusschroef 834187 veerring
chassis aprilia SP1B007992 telaio con p.i. 1B003628 licence plate support sub-frame 834187 veerring 263381 schroef
drijvende spiegel / s aprilia CM281205 mirror left CM281204 mirror right 1B003798 rh mirror gasket 1B005512 perno filettato dx 1B003799 lh mirror gasket 1B005511 perno filettato sx
voorste schild aprilia 1B003140 front shield SB003140000NL front shield 1B007748 counter shield 1B003141 front headlight surround 258249 schroef CM017410 klem 272836 schroef 575249 schroef 254485 clip m6 270793 schroef
voorwiel aprilia 1C002728 front wheel axle 666005 pneumatiek (maxxis) 120 / 80-12 " 666719 pneumatico (vee rubber) 120 / 80-12 " 1C004688 "ruota anteriore 3.00x12""" 1C004371 distanziale completo 649910 lager 270991 tubeless ventiel 1C001322 pakking ring 709037 ring 12,5x20x2 261319 moer m12x1,25 h = 12,5
voorwielophanging aprilia SP1C004622 forcella ant. cpl. 1C002421 flanged hexagon screw 1C002470 stop ring 1C002471 dust cover 1C004623 gambale sx completo 1C002472 plug with or 1C002469 fork oil seal 1C004620 r.h. sleeve assy 65007545 lager stuurlager 1C002568 sterms bracket 0037514 ring van de stuurinrichting 1C001628 beschermring 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring
stuurbekleding aprilia 1B003841 bearing protection hood 1B0061874 rear handlebar cover 1B006959 copertura anteriore manubrio 258249 schroef 270793 schroef CM017410 klem 008457 zelftappende schroef m4,2x19 267115 zelftappende schroef m4x16 CM017409 clip d.4,2
sturen aprilia 1B006076 handlebar 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 1C004372 manicotto freno anteriore 274491 rechts handgreep 1C004402 right lever 265249 schroef 1D002507 stop button 667387 brake lever 1C004257 sleeve with rear brake lever 123394 schroef 274489 grip, links
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 253937 veer 1B006291 complete lock block 1B003598 set of cylinders and keys for lock 643133 hoofdschakelaar
borden - emblemen aprilia 2H002026 top fairing decal set 2H002868 decalco aprilia inf dx spoiler 2H002869 decalco aprilia inf sx spoiler 2H002858 decalco aprilia cupolino 2H002859 decalco nera sup. scudo 2H002859000A2 decalco nera sup. scudo 2H002860 decalco italia sup. scudo 2H002860000A2 decalco italia sup. scudo 2H002863000A2 decalco mirino frontale scudo 2H002863 decalco mirino frontale scudo 2H002861 decalco fascia sup dx scudo 2H002861000A2 decalco fascia sup dx scudo 2H002862000A2 decalco fascia sup sx scudo 2H002862 decalco fascia sup sx scudo 2H002864 decalco storm sup. dx scudo 2H002864000A2 decalco storm sup. dx scudo 2H002865 decalco storm sup. sx scudo 2H002865000A2 decalco storm sup. sx scudo 2H002866000A2 decalco fasce inf. dx scudo 2H002866 decalco fasce inf. dx scudo 2H002867 decalco fasce inf. sx scudo 2H002867000A2 decalco fasce inf. sx scudo 2H002870000A2 decalco storm sup. dx fiancata 2H002870 decalco storm sup. dx fiancata 2H002871 decalco storm sup. sx fiancata 2H002871000A2 decalco storm sup. sx fiancata 2H002872000A2 decalco fasce inf. dx fiancata post. 2H002872 decalco fasce inf. dx fiancata post. 2H002873000A2 decalco fasce inf. sx fiancata post. 2H002873 decalco fasce inf. sx fiancata post. 2H002874 decalco mirino inf. dx fiancata post. 2H002874000A2 decalco mirino inf. dx fiancata post. 2H002875 decalco mirino inf. sx fiancata post. 2H002875000A2 decalco mirino inf. sx fiancata post.
achterrem - remklauw aprilia 1A003063 screw w/ flange m6x35 B0164755 brake lever shaft 564134 pakking 564112 brake lever shaft 647384 remschoenen veer terug 1C000655R pair of brake shoes 1C002607 rear brake lever
schokdemper achter aprilia 002440 zelfborgende moer m10 668302 hex screw 1C002598 screw bolt shank threaded part B015320 plain washer B015321 tapered washer B024614 moer 1C002159 complete rear shock absorber 268158 schroef 562576 washer 563076 sil.block 267550 drift 1C005078 braccio oscillante completo 267589 drift
achterwiel aprilia 665657 as plug 1C002806 flanged self-locking nut 270991 tubeless ventiel 709047 veerring 828961 platte ring 1C004699 ruota posteriore 666006 pneumatiek (maxxis) 130 / 80-12 " 666720 pneumatico (vee rubber) 130 / 80-12 "
zadel aprilia 269136 moer 856466 pin 1B003642 lock support 296743 haakje 856467 support 674312 spring 1B006963000C1 sella completa 577492 drift 674163 self tapping screw 1B003616 eccentric tightening
zijbekleding-spoiler aprilia 1B003147 fairing,rh. SB003147000NL fairing,rh. 1B003148 fairing,lh. 1B005273 complete right side closure 1B005274 complete left side closure CM178608 zelftappende schroef d4.2x29 CM017410 klem 258249 schroef 270793 schroef 259349 schroef
staan aprilia 668585 spacer 666484 pad 667566 veer 667567 veer 597043 bout 002440 zelfborgende moer m10 273754 o-ring 1C005235 cavalletto centrale con p.i.
tank aprilia 013880 platte ring 16x6,5x1,5 1B003715 spacer 254485 clip m6 1B003944 clamp 231590 elastische veer 576725 hoes CM001228 pipe CM001913 slangklem CM002902 slangklem CM283503 fuel tube CM001209 pijp 1D001409 indicator fuel level 675424 filler insert B016426 schroef met flens m6x14 1B003194 fuel tank 656021 tankdeksel pakking CM259204 spring plate 676200 pakking L1200355 pakking 1B004165 tank cap 674594 kraan depressie drukknoop 879888 bevestigingsklem 016406 veerring 6,4x11,8x1 667156 slangklem
ketting-kettingspanner aprilia 847928 pakking 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 B017165 chain tensioner B014831 chain tensioner rod B018020 oliefilter cpl. B014237 screw (spec) B014830 fixed pad 830269 timing chain B018718 scharnier bevestigingspin zadel B019040 timing system gear

Elektrisch

accu aprilia 583310 drift 1B006598 coperchio batteria completo 642424 battery 259349 schroef CM017410 klem 1B003793 coil cover 199190 uitbreidingsstekker CM178603 zelftappende schroef d4.2x13 1B003729 gasket 257134 slangklem CM002908 slangklem 1D001778 battery breather pipe
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 1D002965 headlight 270793 schroef 1D001570 front right turn indicator 1D001926 comp. front lh wire harness 584332 lamp 12v-10w 1D001571 front left turn indicator 1D001927 comp. front rh wire harness 297498 schroef 231215 lamp 2920225 lamp 12v-5w
hoofdkabelboom aprilia 1D002967 gruppo cavetti del telaio 290860 zekering 15a 292507 zekering 10a 231590 elastische veer 145298 slangklem 1D001143 bedradingsclip 1B005473 bracket with u.p.
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 1D001567 taillight CM017410 klem 018534 geen beschrijving beschikbaar 259349 schroef 1D001568 right rear turn indicator 1D001569 left rear turn indicator 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 642906 rear reflector 267115 zelftappende schroef m4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 639088 fanalino ill. targa CM013203 blad rand veer 673918 rear license plate 272836 schroef 709116 moer 709003 geen beschrijving beschikbaar 129953 lamp 12v-21 / 5w
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 641609 startknop 1D002427 deviatore luci con sprazzo AP8127896 hoes 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 641743 claxon
snelheidsmeter aprilia 270793 schroef 1D003035 gruppo strumenti 164634 12v-1.2w lamp
start de motor aprilia 83033R starting ring gear with limiting device 1A001443R electric starter gear 1A015231 starting motor 1A003063 screw w/ flange m6x35 1D001640 starting motor wiring harness 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 1A002691 screw w/ flange m6x20 cl10 1A007468 containment electric starting crown

Accessoires

accessoires aprilia 1B005335 copertura poster.saree compl. 414838 schroef m6x35 1D001377 stopcontact usb 1B001591 fairlead 1B004131 spacer CM179303 metrische schroef m6x30 1B004106 central mat 1C002227 complete side stand 1C001871 central stand spring 560619 bout 582885 stop buffer 020008 moer 599009 schroef 016408 veerring 1B003542 front plate holder 015996 schroef 1B000951 bush expansion 1C002659 tool set, standard l/jack

Overig / Niet ingedeeld

Air Suction Duct aprilia 259348 kolomschroef + schacht 1B003393 duction pipe 1B003394 intake fitting 709519 abrazadera 272836 schroef 254485 clip m6 1B003395 duction pipe 1B003396 intake fitting
Fan Cover And Shroud aprilia 1A011087 exhaust side hood 1A005179 intake side hood B014214 afstandhouder B014213 fairlead 643114 clamp B017294 fan 832870 dopmoer B017080 flat washer B016620 bout B018421 self-tap screw 3,8x16 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 006975 sluitring 5,3x10x0,5 B014750 scroll cover
Front Brake - Brake Jaw aprilia 1C004384 pair of brake shoes 1C004444 asse levetta freno anteriore 199091 onderlegring 1C004223 disco portaganasce completo 668563 distanziale 007608 belleville spring 1C004445 piastra autoregistrazione con p.i. 227838 rondella piana 031091 zeskantschroef m6x22 1C004441 leva attuazione freno 1C004847 trasmissione freno anteriore 179640 pin 006976 veerring 709674 binnenzeskantschroef m6x20 020106 moer m6 564645 bord 000061 ring 078522 veer CM0074A3 guaina(d=5-s.=0,5-l.=190).
Helmet Carrier Cover-spoiler aprilia 1B003134 inspection cover 1B007341 spoiler 297498 schroef 259372 schroef CM017410 klem 258249 schroef 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6
Mudguard And Helmet Case aprilia 1B006559 parafango posteriore 1B003459 front mudguard 1B005461 rear splash guard 1B007750 portacasco 575249 schroef 254485 clip m6 258249 schroef CM017410 klem 1B003585 bush 970273 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 016408 veerring 830061 schroef met flens 078307 onderlegring 288245 flensmoer m6 259830 metrische schroef m6x20
Remote Control Switches - Claxon aprilia 1A016315R voltage regulator 1D003013 dispositivo comando lampeggiatori AP8127896 hoes 1A014400 electronic ignition unit CM087615 horn 12v cc B016777 schroef met flens m6x16 CM023903 edge protection 680154 remote control switch 12v 70a
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR 125 Storm TT Bsiv 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia