Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR 150 4 T/3V 2022.

Aprilia SR 150 4 T/3V 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR 150 4 T/3V 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 150 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 150 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia 1A005878 air filter box 1A006093 cleaner cover/box gasket CM002910 slangklem 827831 cap 1A006092 gaskets 1A006090 air box filter B019255 hose clamp B019254 hose clamp Ø42,4-Ø44,5 1A006173 hose 1A006091 hose 258146 zelftappende schroef m3x20 B018262 knurled bushing CM259204 spring plate 1A003064 screw w/ flange m6x55 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 254485 clip m6
carburateur-reserveonderdelen aprilia B015543 intake fittings support B018853 bout 1A006346 induction joint with u.p. CM166404 main jet CM283002 carburetor assembly pb 18/20 1A007651 gas valve B016390 screw 1A006875 o-ring CM166501 pipe B016389 complete reservoir CM166602 idle jet 1A007652 gas valve spring CM166702 conical pin B016394 valve aperture screw and spring B016387 float cpl. 1A007189 idle adjustment screw kit B016393 gas valve cover B016386 fuel closing needle B016388 float chamber gasket 58290R air pressure sensor 018639 schroef B018442 pakking 1C002152 throttle cable
Complete Engine aprilia CM166916 mot. 150 4t/3v he sr motard CM166928 mot. 150 4t/3v he sr motard
carter aprilia SP1A005458 crankcase assy SP1A005457 coupled crankase with i.p. 666991 silent block 486081 silent-block B014755 stoeterij 1A001337 lubricating jet B017446 bush B016955 radial ball bearing 40x17x12 B016957 radial ball bearing B016954 radial ball bearing 47x20x14 668686 side stand spring fastener pin 1A003068 screw w/ flange m6x35 B015591 locating dowel Ø11x10 B015592 dowel pin B018718 scharnier bevestigingspin zadel B018139 gasket ring 40x25x7 B019107 gasket ring 20x32x7 1A001256 o-ring 1A001278 half crankcase gasket 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring
krukas aprilia SP1A006081 crankshaft with bearing and pinion - spd
cilinder-zuiger-polspen, assy aprilia SP1L001335C piston components group SP1L001334C cylinder kit 880841 piston pin 879474 crank pin retainer ring 1A008637 compression ring 1° cava B017548 compressiering 1 ° cava B017549 compressiering 2 ° cava 1A008638 compression ring 2° cava 1A008639 compression ring 3° cava B017550 compressiering 3 ° cava 1A000745 cylinder head gasket CM278603 gasket - cylinder base CM278601 gasket - cylinder base CM278602 gasket - cylinder base
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia SP1A000884 complete flywheel cover B018140 gasket ring 14x28x7 1A006482 flywheel housing cover gasket 1A003060 screw w/ flange m6x45
vliegwiel magneto-h.t. spoel aprilia 1A006579 stator 1A001793 pick-up plate containment cables 880805 nut B014585 flat washer 000267 transmissiesleutel 1A001073 torx screw m5x16 1A001113 screw B016617 screw m5x8 643367 plug voorrem remhendel CM271702 compleet h.v. spoel 643149 spark plug cap 58297R ht coil completa 642537 afdek kap 874558 flensmoer 013880 platte ring 16x6,5x1,5 B014063 buffer 1A006181 complete coil support bracket B014066 opvulplaatje afstandsbus 1B003784 coil support bracket with i.p. 018639 schroef 643156 mass cable
head unit - klep aprilia SP1A007329R complete cylinder head 1A004078R cylinder head assy. 434716 pakking 1A004153 special stud bolt B017456 veer 483711 kop B014684 inlaatklep B017438 uitlaatklep B014705 klep veer B014706 klepveer B015288 zicht 843307 kop 83053R schacht 83054R schacht 436438 klep pakking ring B014732 pakking 018639 schroef B018533 pakking B018854 bout B016939 flanged nut m8x1,25 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 1A006545 head cover
oliepomp-filter aprilia B018020 oliefilter cpl. B018020 oliefilter cpl. 285536 o-ring 31,47x1,78 B015598 oliefilter plug 1A009397 o-ring 1A013415 complete oil level dipstick 1A008470 complete oil level dipstick 1A001073 torx screw m5x16 B018448 oliepomp assy. 1A006176 oil breather pipe CM002917 slangklem CM002916 slangklem
reductie-eenheid deksel aprilia SP1A007948 complete reducer cover 006647 borgring B019108 gasket ring 35x47x7 B016953 radial ball bearing 83044R radial ball bearing 1A007618 screw w/ flange 1A006483 reduction unit cover gasket 1A006780 oil breather pipe CM002916 slangklem CM002917 slangklem
rocker hendels ondersteuning aprilia SPB015309 camshaft complete of bearing he vesp B017113 rockerarm as 83062R balanceringen B017423 complete intake side rocker B017323 knop B017431 moer B017424 complete exhaust side rocker B015483 veertje B015043 kap B014760 kap 1A008397 decompression ground retaining plate B018946 bout SP1A006405 decompression counterweight
geluiddemper aprilia 1A006696 exhaust 1A009109 exhaust 487665 fairlead 827526 platte ring 651014 binnenzeskantschroef m5x10 1A006410 protection 436947 moer B016627 screw w/ flange m10x60 B015320 plain washer B015321 tapered washer
transmissie-koppeling aprilia 1A003841 gruppo trasmissione apr sr 150 18 1A001746 regulator shoe 1A002446 spacer 1A001745 roller contrast 1A001742 complete roller housing 1A002443 circlip movable drive 1A008700 roller complete 1A003896 roller complete 1A005055 fixed driving half pulley 1A005057 clutch drum 1A005056 pulley 1A006988 nut with spring washer B017599 toothed bushing B018308 nut 1A006499 flat washer B018306 spacer 1A006503 driven pulley shaft 1A000784 lay-shaft assy with i.p. 1A000787 wheel axle with u.p. 1A005845 v-belt
transmissie deksel aprilia SP1A005841 complete transmission cover 1A001285 transmission cover with protection B017481 starter pinion pin B015592 dowel pin 1A006307 snap ring B018304 bearing B018038 kick starter axle B014188 starter lever return spring B017597 pinion starter 830212 elastische veer 1A000612 torx convex big end screw B018421 self-tap screw 3,8x16 B013524 cooling cover B013685 air deflector 006416 borgring B017445 bush 433987 sluitring 16,3x23,8 1A008521 covex head screw with torx 1A003060 screw w/ flange m6x45 667842 transmission brake clamp 1A005843 transmission cover 1A007571 flanged hex. head screw m6x25 1A008057 complete starting lever B016419 spring
transmissies-achterrem-snelheidsmeter (kms) aprilia 1C002153 rear brake lever complete transmission 179640 pin 1C001642 spacer 270310 registro freno posteriore 1C002432 speedometer cable 564645 bord 667842 transmission brake clamp 1A003060 screw w/ flange m6x45 CM0074B0 sheath 1C004116 kilometre counter movement socket 1C004116 kilometre counter movement socket 1C002373 choke transmiss. 667841 strap 1C002363 clamp 217280 slangklem 254485 clip m6 257134 slangklem 830061 schroef met flens CM006905 terugslagveer

Frame

centrale afdekking - voetsteunen aprilia 575249 schroef 254485 clip m6 575819 tas houder haak 270793 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 1B001787400NT complete right footrest 295590 premisphere lente 295591 bal d6 975835 pin 259933 elastische veer 1B001786400NT complete left footrest 1B00178640090 complete left footrest 582428 inbusschroef 834187 veerring
chassis aprilia SP1B004395 frame with u.p. SP1B005206 frame with u.p. 1B003628 licence plate support sub-frame 834187 veerring 582428 inbusschroef
drijvende spiegel / s aprilia CM281203 mirror couple 1B003550 mirror support CM281204 mirror right 1B003798 rh mirror gasket CM281201 mirror right CM281205 mirror left 1B003799 lh mirror gasket CM281202 lh rearview mirror
voorremleiding - voorremklauw aprilia 1C002634 brake pads 1C002201 brake hydraulic pin 1C002886 brake hydraulic pin 597150 schroef 709047 veerring 127927 pakking 1C002396 front brake hydraulic piping 1C003510 brake hose 666294 schroef met flens
voorste schild aprilia 1B003140000VX front shield 1B00314000087 front shield SB003140000NL front shield SB003140000BR front shield 1B00314000090 front shield SB003140000HL front shield 258249 schroef CM017410 klem 272836 schroef 575249 schroef 254485 clip m6 575819 tas houder haak 270793 schroef 1B005199 internal shield cover
voorwiel aprilia 709037 ring 12,5x20x2 CM076902 voorwielas 1C002728 front wheel axle 261319 moer m12x1,25 h = 12,5 1C003293 brake disc 5A000419R remschijf 1C001322 pakking ring 1C004331 front wheel complete with bearings 1C002921 front wheel 1C002415 complete spacer SP1C003291 front wheel complete with bearings 1C002149 front wheel with bearings 1C002398 front wheel 1C003290 front wheel 14" x 2.75" 649910 lager 270991 tubeless ventiel 1C002641R tyre, 120/70-14 667152 binnenzeskantschroef m6x20 1C002414 spacer
voorwielophanging aprilia SP1C0032884 front fork assembly SP1C0021584 front fork assembly 1C002421 flanged hexagon screw 1C002470 stop ring 1C003315 l.h. sleeve assy 1C002419 l.h. sleeve assy 1C002471 dust cover 1C003225 l.h. sleeve assy 1C002472 plug with or 1C002469 fork oil seal 1C002420 r.h. sleeve assy 1C003226 r.h. sleeve assy 65007545 lager stuurlager 1C002568 sterms bracket 0037514 ring van de stuurinrichting 1C001628 beschermring 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring
stuurbekleding aprilia 1B003841 bearing protection hood 1B004800 rear handlebars cover 1B00313700090 rear handlebars cover 1B00313600090 front handlebar cover 1B003136 front handlebar cover 1B004833000BR front handlebar cover 1B004833000VX front handlebar cover SB003136000NT front handlebar cover 1B004833000NL front handlebar cover SB003136000HL front handlebar cover 1B006986 front handlebar unfinished cover 258249 schroef 270793 schroef CM017410 klem 008457 zelftappende schroef m4,2x19 267115 zelftappende schroef m4x16 CM017409 clip d.4,2
sturen aprilia 1B005894 handlebar 1B003121 handlebar with u.p. 1B004834 handlebar 1B006076 handlebar 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 598369 onderste klem 666758 bovenste u-bout 1C002151 throttle control sleeve assembly 975805 schroef 274491 rechts handgreep 274489 grip, links 265249 schroef 267948 veer CM063808 sleeve with rear brake lever 123394 schroef 640762 button 667387 brake lever CM292601 front brake lever hydraulic pump 1C000075 brake lever (brembo) 1C002400 front brake lever hydraulic pump 1C003176 brake lever
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 1B003598 set of cylinders and keys for lock 298731 pakking ring 1B006291 complete lock block 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 643133 hoofdschakelaar
borden - emblemen aprilia 2H002026 top fairing decal set 2H002019 sr 150 race front shield decal 2H002018 front shield flag decal 2H002021 lh front shield decal 2H002020 rh front shield decal 2H002022 rh lower shield decal 2H002023 lh lower shield decal 2H002017 lh rear side fairing decal 2H002016 rh rear side fairing decal 2H002028 lh spoiler decal 2H002027 rh spoiler decal 2H002025 lh upper shield decal 2H002024 rh upper shield decal 2H001374000A2 trimmings kit "sr mt 150" 2H001374000A1 trimmings kit "sr mt 150" 2H001525000A2 trimmings kit "sr 150" 2H001525000A1 trimmings kit "sr 150" 2H002814 decal 54 world titles 2H002800 upper shield stiker 2H002798 front handleb. cover "sr 150 race" 2H002799 upper shield stiker 2H002801 front fairing decal "racing" 2H002802 rh upper shield decal 2H002803 lh upper shield decal 2H002808 rh lower spoiler sticker 2H002809 lh lower spoiler sticker 2H002806 rh spoiler decal 2H002807 lh spoiler decal 2H002812 rh lower shield decal "150" 2H002813 lh lower shield decal "150" 2H002804 rh lower shield decal "race" 2H002805 lh lower shield decal "race" 2H002810 rh upper cover sticker "race" 2H002811 lh upper cover sticker "race" B045974 brandstof sticker e15
achterrem - remklauw aprilia 1A003063 screw w/ flange m6x35 564134 pakking B0164755 brake lever shaft 564112 brake lever shaft 1C000655R pair of brake shoes 647384 remschoenen veer terug 1C002607 rear brake lever
schokdemper achter aprilia 002440 zelfborgende moer m10 668302 hex screw 1C002598 screw bolt shank threaded part B015320 plain washer B015321 tapered washer B024614 moer 1C002159 complete rear shock absorber 1C003041 rear shock absorber 1C002887 complete rear shock absorber 1C003767 rear shock absorber 268158 schroef 562576 washer 1C002160 complete swinging arm 267550 drift 563076 sil.block 267589 drift
achterwiel aprilia 665657 as plug 1C000523 hoes 1C002806 flanged self-locking nut 1C002156 complete rear wheel 270991 tubeless ventiel 1C002641R tyre, 120/70-14 1C002888 rear wheel 14" x 3.5" 1C002994 rear wheel 14"x3,50
zadel aprilia 005965 ring 269136 moer 856466 pin 1B003129000C3 saddle assembly black 674163 self tapping screw 674312 spring 856467 support 296743 haakje 1B003642 lock support 577492 drift 1B003616 eccentric tightening 1C002659 tool set, standard l/jack
zijbekleding-spoiler aprilia 1B00314700090 fairing,rh. 1B00314700087 fairing,rh. 1B003147000VX fairing,rh. SB003147000NL fairing,rh. SB003147000BR fairing,rh. SB003147000HL fairing,rh. SB003148000NL fairing,lh. 1B00314800087 fairing,lh. 1B003148000VX fairing,lh. 1B00314800090 fairing,lh. SB003148000HL fairing,lh. SB003148000BR fairing,lh. CM178608 zelftappende schroef d4.2x29 CM017410 klem 258249 schroef 270793 schroef 259349 schroef
staan aprilia 668585 spacer 666484 pad 667566 veer 667567 veer 597043 bout 002440 zelfborgende moer m10 273754 o-ring 1C002162 main stand comp.
tank aprilia 013880 platte ring 16x6,5x1,5 1B003715 spacer 254485 clip m6 1B003944 clamp 231590 elastische veer 576725 hoes CM001228 pipe CM001913 slangklem CM002902 slangklem CM283503 fuel tube CM001209 pijp 1B003194 fuel tank B016426 schroef met flens m6x14 676200 pakking 674594 kraan depressie drukknoop 1D001409 indicator fuel level 674640 plug L1200355 pakking 258160 pakking CM259204 spring plate 016406 veerring 6,4x11,8x1 879888 bevestigingsklem 675424 filler insert 667156 slangklem
ketting-kettingspanner aprilia 847928 pakking 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 B017165 chain tensioner B014831 chain tensioner rod B014237 screw (spec) B018020 oliefilter cpl. B014830 fixed pad 830269 timing chain B018718 scharnier bevestigingspin zadel B019040 timing system gear

Elektrisch

accu aprilia 1B004061 complete battery cover 583310 drift 1D002421 battery 12v-5 ah 642424 battery 259349 schroef CM017410 klem 1B003793 coil cover 199190 uitbreidingsstekker CM178603 zelftappende schroef d4.2x13 1B003729 gasket 257134 slangklem CM002908 slangklem CM269402 breather pipe
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 1D001408 headlamp 270793 schroef 1D001570 front right turn indicator 1D001926 comp. front lh wire harness 1D001571 front left turn indicator 1D001927 comp. front rh wire harness 584332 lamp 12v-10w 297498 schroef 231215 lamp 2920225 lamp 12v-5w
hoofdkabelboom aprilia 1D002168 frame harness 1D002643 frame harness 1D001407 frame harness 290860 zekering 15a 292507 zekering 10a 231590 elastische veer 145298 slangklem 1D001143 bedradingsclip
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 1D001567 taillight CM017410 klem 018534 geen beschrijving beschikbaar 259349 schroef 1D001568 right rear turn indicator 1D001569 left rear turn indicator 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 642906 rear reflector 267115 zelftappende schroef m4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 639088 fanalino ill. targa CM013203 blad rand veer 129953 lamp 12v-21 / 5w
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 642670 koplamp keuzeschakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 1D000185 horn button 641609 startknop AP8127896 hoes
snelheidsmeter aprilia 270793 schroef 1D002401 instrument cluster 164634 12v-1.2w lamp 1D001413 meter combination
start de motor aprilia 83033R starting ring gear with limiting device 1A001443R electric starter gear 1D000032R starting motor 1A003063 screw w/ flange m6x35 1D001640 starting motor wiring harness 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 1A002691 screw w/ flange m6x20 cl10 1A007468 containment electric starting crown

Overig / Niet ingedeeld

Air Suction Duct aprilia 259348 kolomschroef + schacht 1B003393 duction pipe 1B003394 intake fitting 709519 abrazadera 015558 schroef m16x16 254485 clip m6 1B003395 duction pipe 1B003396 intake fitting
Fan Cover And Shroud aprilia B014752 exhaust side hood 1A011087 exhaust side hood B014213 fairlead 1A005179 intake side hood B014214 afstandhouder 643114 clamp 1A002013 fan B016939 flanged nut m8x1,25 B017080 flat washer B016620 bout B018421 self-tap screw 3,8x16 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 006975 sluitring 5,3x10x0,5 B014750 scroll cover B018262 knurled bushing
Helmet Carrier Cover-spoiler aprilia 1B003134 inspection cover 1B0031460000C spoiler 1B007341 spoiler 1B0061310000C spoiler 297498 schroef 259372 schroef CM017410 klem 258249 schroef 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6
Mudguard And Helmet Case aprilia 1B004769 mudguard rear 1B005461 rear splash guard 1B005783 helmet compartment 1B003133 helmet compartment 575249 schroef 254485 clip m6 258249 schroef CM017410 klem 1B003585 bush 1B00315000090 rear handle with spacers 1B003610 rear handle with spacers 970273 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 016408 veerring 830061 schroef met flens 078307 onderlegring 288245 flensmoer m6 259830 metrische schroef m6x20
Remote Control Switches - Claxon aprilia 1A0107805 voltage regulator 1D000187 turn indicator control compl. 959358 zeskantschroef met flens 58250R electronic ignition unit CM087614 horn 12v cc B016777 schroef met flens m6x16 018639 schroef CM023903 edge protection 680154 remote control switch 12v 70a 1B003539 bracket with u.p. 1B005473 bracket with u.p.
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR 150 4 T/3V 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR 150 4 T/3V 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR 150 4 T/3V 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia