Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR 50 R 2022.

Aprilia SR 50 R 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR 50 R 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 1A011885 air filter box 258146 zelftappende schroef m3x20 254485 clip m6 487592 carburateur-luchtkast slang 487718 pakking 1A0122830P air filter 829715 inlaatslang 830056 bus 006175 gewone ring CM179305 schroef m6x25
carburateur aprilia CM290002 carburettor cpl. phva 17.5 82775R reed ventiel 1A008824 intake manifold CM107701 air adj.screw cpl. 830487 schroef 842202 slangklem CM105905 beginner 289575 schroef 288863 bord 828074 gasklep stelschroef 152608 veer CM128501 brandstof sluitnaald 288881 drijfpen 482916 zweven cpl. CM102103 inactieve jet CM101709 hoofdsproeier 58 1A011739 float chamber cpl. 432456 schroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM141710 gasklep CM107510 conische pin 482942 gasklep veer 431654 gasklep deksel 288865 schroef 875551 cap 113903 schotbuis 288873 conische pin clip 288872 ring 085285 veer 873270 solenoïde AP8152299 zelfborgende moer m6 1B005111 solenoid support B016792 schroef met flens m6x30 AP8120179 slangklem d8 CM027927 depression pipe l. 370 639632 instrumentondersteuning
koppeling aprilia CM100109 secundaire katrol 289519 flensmoer m10x1,25 006624 ring 289952 rolkooi 4795526 complete vaste secundaire katrol 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM1002045 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel
koppelingsdeksel aprilia 8284535 transmissie deksel 286209 bus 431860 bus 463872 stand eindstop 414838 schroef m6x35 82521R lager B015956 pin d. 9,5 uur = 15 483859 hoes
koelsysteem aprilia AP8268259 expansievat AP8570122 expansievat plug AP8202406 waterkoeler AP8234232 waterkoeler ondersteuning AP8144691 koeler-expansievatleiding CM007021 radiator-expansion tank vent pipe AP8220668 waterkoelerkop buis 1B005152 water cooler-pump tube AP8234218 houder voor waterbuizen AP8102375 clip m5 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102732 slangklem 17-25 598839 schroef met flens AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8134460 houder voor waterbuizen AP8268254 bedradingsdeksel
carters i aprilia 1A0098815 complete crankcase 1A003633R tapeind 266773 silent-block 431860 bus 666991 silent block 287223 ring 020006 moer 113533 ring 020008 moer 82510R oliekeerring B017632 schroef met flens B015956 pin d. 9,5 uur = 15 434735 met 20x47x14 006647 borgring 478498 pakking ring
cilinderkop - kleppen aprilia 288289 binnenste pakkingkop 482988 buitenste pakkingkop 256756 zelftappende schroef 483395 thermostaat 1A008818 cylinder head 288245 flensmoer m6 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 438075 bougie rn3c098 kampioen CM002901 slangklem 484260 head-carb. by-pass pijp 430045 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop
cilinder - zuiger aprilia 829633 pakking sp0,8 827301 pakking sp0,4 827303 pakking sp0,6 239404 zuigerpen 239455 stop ring 825416 pakking ring 827853 pakking ring 827854 pakking ring 239397 tapeind 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 833598 cilinder met zuiger 1m
aangedreven katrolas aprilia 4874805 transmissie deksel cpl. 8256935 aandrijfas assy B015956 pin d. 9,5 uur = 15 435363 lager 480066 pakking ring 1A011120 screw 4795934 driven pulley shaft z 15 (z=15) 480953 snap ring 4872095 transmissie as 288639 vulring 478197 compensator ring
aandrijfas aprilia 431125 met 20x52x12 482315 vliegwiel zijafdichtring 500502 pin kooi 2 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 500501 pin kooi 1 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 8338275 krukas cpl. 482314 pakking ring
motor-completerende deel-hendel aprilia CM2909025 engine cpl. AP8220704 variator luchtinlaat 482432 anti-stof pakking AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8150412 schroef m10x205 AP8152301 zelfborgende moer 1C004051 spacer 482404 variator deksel
uitlaat aprilia 827845 uitlaatpijp bescherming 651014 binnenzeskantschroef m5x10 826118 afstandhouder 487665 fairlead 826117 afstandhouder 845591 binnenzeskantschroef m8x75 834187 veerring 833494 speciale moer 016195 onderlegring 433122 schroef met flens 1A011521 exhaust
vliegwielkap aprilia 827517 vliegwielkap 827712 hoes 015856 schroef m5x21
halve katrol, rijden aprilia CM270115 variator 289931 schuifregelaar 480227 container CM270202 6 - roller complete 436854 bush CM291006 spacer 479561 vaste aandrijf half katrol 845611 ventilator 877075 getande bus 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25 286158 uitrusting 479495 bus 436864 v-snaar
oliepomp aprilia 287021 fairlead 020106 moer m6 289262 oliepomptandwiel, cpl. 286162 getande riem 286163 bord 015856 schroef m5x21 015585 schroef m5x12 82788R6 oil pump 146197 stelschroef CM101508 pijp CM101605 olie uitlaatpijp
secundaire lucht aprilia 1A008774 duction pipe CM001908 slangklem 1A011280 complete s.a.s. box kit 1A008725 gasket 1A008726 gasket 1A008723 air filter 1A008724 air filter 827209 dekking sas 842853 cpl. membrane support 478533 zelftappende schroef 1A0088275 "s.a.s." box pipe 1A0088285 "s.a.s." box pipe 827444 slangklem 015597 tbic schroef
waterpomp aprilia 289254 o-ring 878910 waterafvoer unie 827685 fairlead 487730 waaier 497406 waterpomp as compleet cpl. 289553 stop ring 289554 drukring 487392 lager 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 488139 by-pass buis voor carb-pomp CM002901 slangklem

Frame

centraal lichaam aprilia 2H002488 underpanel, black 1B005130 floor panel, black AP8268063 rechts mat. zwart AP8268064 lh mat. zwart AP8102375 clip m5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8202449 klem AP8269395 rh tunnel. zwart 1B005147 lh tunnel, black AP8268046 handschoenenkastje AP8269397 tunnelafdekking. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117040 zelfklevende spons. zwart 6x60
centrale standaard aprilia 1C003446 central stand assy. AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 278940 veer AP8220399 fase drift 1C003191 engine connecting element AP8221348 pin AP8152301 zelfborgende moer AP8220346 silent-block AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
sticker aprilia 2H002419 grille frame decal "aprilia" 2H002440 upper cover shield right band decal 2H002393 upper cover shield right band decal 2H002394 left upper cover shield band decal 2H002441 left upper cover shield band decal 2H002395 right light shield cover upper decal 2H002420 right light shield cover upper decal 2H002421 cover shield left light upper decal 2H002396 cover shield left light upper decal 2H002397 right light shield cover lower decal 2H002422 right light shield cover lower decal 2H002423 left light shield cover lower decal 2H002398 left light shield cover lower decal 2H002442 right cover shield decal "sr" 2H002424 right cover shield decal "sr" 2H002399 right cover shield decal "sr" 2H002400 left cover shield decal "sr" 2H002425 left cover shield decal "sr" 2H002443 left cover shield decal "sr" 2H002401 right upper cover shield decal "a" 2H002426 right upper cover shield decal "a" 2H002444 right upper cover shield decal "a" 2H002445 left upper cover shield decal "a" 2H002427 left upper cover shield decal "a" 2H002402 left upper cover shield decal "a" 2H002403 right lower cover shield decal "a" 2H002446 right lower cover shield decal "a" 2H002428 right lower cover shield decal "a" 2H002429 left lower cover shield decal "a" 2H002447 left lower cover shield decal "a" 2H002404 left lower cover shield decal "a" 2H002430 rh underpanel dec. "be a racer" 2H002448 rh underpanel dec. "be a racer" 2H002405 rh underpanel dec. "be a racer" 2H002406 lh underpanel dec. "be a racer" 2H002431 lh underpanel dec. "be a racer" 2H002449 lh underpanel dec. "be a racer" 2H002407 rh underpanel dec. "aprilia" 2H002408 lh underpanel dec. "aprilia" 2H002432 right rear tail fairing decal "sr 50" 2H002450 right rear tail fairing decal "sr 50" 2H002409 right rear tail fairing decal "sr 50" 2H002410 left rear tail fairing decal "sr 50" 2H002433 left rear tail fairing decal "sr 50" 2H002451 left rear tail fairing decal "sr 50" 2H002452 right indicator rear tail fairing decal 2H002411 right indicator rear tail fairing decal 2H002453 left indicator rear tail fairing decal 2H002412 left indicator rear tail fairing decal 2H002413 right front band tail fairing decal 2H002436 right front band tail fairing decal 2H002459 right front band tail fairing decal 2H002460 left front band tail fairing decal 2H002414 left front band tail fairing decal 2H002437 left front band tail fairing decal 2H002415 texture right front tail fairing decal 2H002457 texture right front tail fairing decal 2H002458 texture left front tail fairing decal 2H002416 texture left front tail fairing decal 2H002417 fascia right lower tail fairing decal 2H002438 fascia right lower tail fairing decal 2H002439 fascia left lower tail fairing decal 2H002418 fascia left lower tail fairing decal 1G000254 tyre pressure label
kader aprilia 1B004905 frame AP82230606 ball ring set, complete AP8234233 ondersteuning AP8221310 kabelgeleider AP8102375 clip m5 254485 clip m6 598839 schroef met flens AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120657 slangklem AP8220710 lowe stofkap AP8217040 gestanste bescherming
remklauw voor aprilia AP8133735 remklauw voor. goud d32 AP8213571 remblokken AP8213572 pen + remveer AP8213573 remklauw deksel AP8113003 AP8113004 AP8152289 schroef met flens AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8213576 remklauw rev. kit
kuip aprilia AP8268292 frame rooster. zwart AP8268054 radiatorrooster. grijs AP8268078 luchtkanaal. zwart AP8268309 bewaker. wit AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8202449 klem
voorvork kaifa aprilia AP8223004 stengelbasis AP8223038 plug AP8223039 ring AP8203762 schroef m10x35 AP8223050 breng de lente terug AP8223045 plunjer. compleet AP8223046 vorkpomp ring AP8223049 veer AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8223051 mouw cpl. AP8223037 slag eindstop AP8223040 stofkap AP8223048 stop ring AP8223047 oliekeerring AP8223052 onderlegring AP8223044 lh mouw AP8223043 rechter mouw AP8223041 plug AP8223042 o-ring AP8277579 voorvork sticker AP8223053 schroef 85186R voorvork
voorlichten aprilia AP82245865 koplamp AP8224589 rechts richtingaanwijzer AP8224590 linker richtingaanwijzer AP8224659 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224660 linker richtingaanwijzer lens AP8224656 koplampbescherming voor AP8224657 koplampbescherming voor 580734 lamp AP8127489 lamp ry10w 12v AP8224666 koplamp bedrading met harnas AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120416 zwarte slang 178x4
voorste hoofdcilinder aprilia 860109 rh-lichtkiezer AP8213581 rechter beugel AP8213582 dopschroef 1C002059R speciale schroef 127927 pakking AP8118699 handgreep paar. zwart 642032 CM290509 front master cilinder 1C003338 front brake hose 668417 rem hendel AP8218639 gas met handgreep AP8214241 gaskabel AP8220135 rubberen afstandhouder
voorspatbordstijl aprilia 1B005753 front mudguard AP8268083 wielruimte AP8268253 deur van de wielruimte 254485 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8202449 klem AP8104451 kabelgeleider 433477 schroef met flens 598839 schroef met flens AP8134167 remslang hanger AP8224623 reflector. amber AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
voorwiel aprilia AP8209085 voorband AP8208947 voorwiel. zwart AP8213231 remschijf d190 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225123 AP8125782 pakking ring AP8201546 tubeless ventiel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225271 voorwiel as AP8225323 voorwiel ins. spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8202403 snelheidssensor
benzinetank aprilia AP8268174 benzinetank AP8144343 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber AP8101944 2-weg verbinding 896570 ontluchtingspijp 4x8 CM086813 brandstofniveausensor 674594 kraan depressie drukknoop AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102738 slangklem AP8102375 clip m5 CM183424 fuel pipe sae j30r7 r14 t2 3/16 CM001901 slangklem AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120179 slangklem d8
stuur - controles aprilia AP8218638 stuur met voor ctng. AP8202394 rh achteruitkijkspiegel AP8202395 lh achteruitkijkspiegel AP8268250 achteruitkijkspiegel basis AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152477 schroef AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30
sloten aprilia AP82024195 slot kit AP8104611 zadelslot AP8104609 tank deurslot AP8102947 zadel sluitplaat 896470 kabel vergrendelen AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP82024195 slot kit
achterlichaam aprilia AP8179912 rechter achterkuip. rode fluo AP8268582 rechter achterkuip. zwart AP8268315 rechter achterkuip. wit AP8179913 achter kuip. rode fluo AP8268583 achter kuip. zwart AP8268316 achter kuip. wit AP8269259 pijler. zwart 1B005146 left black seat post AP8269399 rechts voetsteunen. zwart 1B005129 rh footrest housing, black AP8269400 lh bekleding achterste voetsteun. zwart 1B005128 linker voetsteun onder grijs AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
achter remklauw aprilia AP8213557 achter remklauw. goud d30 AP8213577 remblokken AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213548 achterremslang AP8113003 AP8113004 AP8152288 schroef met flens AP8213578 pen + remveer AP8213579 remklauw rev. kit AP8134167 remslang hanger AP8152277 schroef met flens m6x12
achterste hoofdcilinder aprilia AP8224639 de lichtkeuzeschakelaar AP8213580 lh u-bout AP8213582 dopschroef 1C002059R speciale schroef 127927 pakking AP8118699 handgreep paar. zwart 642032 CM290510 rear master cylinder 1C003337 rear brake hose 668417 rem hendel 1C004045 plain washer
achterspatbord aprilia AP8268058 brandstoftank prot .. zwart AP8268042 nummerplaathouder. zwart AP8226801 spatscherm achter. zwart 1B005084 mudguard rear AP8112916 reflector achter AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8144081 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8102375 clip m5 AP8120416 zwarte slang 178x4
achterwiel aprilia AP8209085 voorband AP8208949 achterwiel. zwart AP8133601 remschijf achter AP8152288 schroef met flens AP8201546 tubeless ventiel 563728 moer m16x13 AP8208907 achterwiel plug. blauw 159347 ring AP8225322 onderlegring 012789 splitpen AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8225319 moer m10x8.3 194423 cap
zadel aprilia 2R000078 bestuurderszadel 2R000079 achter zadel AP8229401 zadelbodem. cpl. AP8229402 zadelpen. zwart AP8229403 air.cl.case AP8229404 pakking AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef
zadelkamer aprilia AP8268041 helm compartiment AP8268084 brandstof sens. hoes AP8117033 zelfklevende spons AP8225369 inbusschroef AP8234195 pin AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8221321 zadel spin AP8201643 splitpen AP8268062 bijrijder handgreep. zwart AP8121679 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152246 schroef met flens m6x16
schokdemper aprilia 1C003299 rear shock absorber AP8152301 zelfborgende moer
kuip aprilia AP8268345 rechter kuip. rode fluo AP8268313 rechter kuip. wit AP8268580 rechter kuip. zwart AP8268314 links kuip. wit AP8268581 links kuip. zwart AP8268346 links kuip. rode fluo AP8268330 intern schild. zwart AP8268048 rh schot. zwart AP8268053 lh baffle. zwart AP8268082 typ appr.data cover. zwart AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202449 klem AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102381 clip m4 AP8117073 zelfklevende spons
voorruit aprilia AP8268044 kuipruit voor. zwart AP8268079 dashboard paneel. grijs AP8268293 stuurhoes. zwart AP8268251 rh richtingaanwijzer. grijs AP8268252 links richtingaanwijzer. grijs AP8268043 onder dashboard. zwart 852751 dashboard paneel. grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102381 clip m4 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8120531 rubber met inzet AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8102671 kunststof klinknagel

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 1A010012 stator 289005 flensmoer 1A010131 stator 000267 transmissiesleutel 827685 fairlead 015585 schroef m5x12 015597 tbic schroef 1A010014 rotor, assy. kokusan
centraal elektrisch systeem aprilia CM287902 electronic ignition unit 58237R claxon 12v cc 598839 schroef met flens AP8234195 pin AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8225369 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220592 brandstofpomp ondersteuning 1D001665 compleet h.v. spoel 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) AP8152279 schroef met flens m6x20 32YTX5LBS battery 1D002541 main wiring harness 58115R relais 12v / 80a AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120657 slangklem 012528 onderlegring 872269 schroef met flens m5x8x20
instrumenten aprilia 1D002324 dashboard AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
achterlichten aprilia AP8224587 achterlicht AP8224658 achterlicht lens AP8224592 knipperlicht linksachter AP8224591 knipperlicht rechts achter AP8224662 links richtingaanwijzer r.lens AP8224661 rh richtingaanwijzer r.lens AP8224624 achterlicht kabelboom. AP8150298 inbusschroef AP8144565 nylon ring AP8127489 lamp ry10w 12v 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102375 clip m5 AP8224655 plaat licht bedrading 85256R nummerbord licht AP8150509 zelftappende schroef 5x14 1B005116 plate light support
starter / elektrische starter aprilia 018639 schroef 82530R startmotor 82958R startmotor versnelling 018644 schroef AP8120416 zwarte slang 178x4 433987 sluitring 16,3x23,8 006416 borgring 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap B016774 schroef met flens m6x25 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 289495 veer 831458 startschacht

Overig / Niet ingedeeld

Mix Oil Tank aprilia AP8268037 olie tank AP8220421 olievuldop AP8224644 oliereserve-indicator AP8220708 olieleiding 6x10.5 AP8102224 mixer oliefilter AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102223 rubberen afstandhouder AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8101944 2-weg verbinding AP8220402 pijp 5x9 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1
Komplett Szerviz Készlet aprilia 1R000426 tagliando usura e manutenzione ridotto
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR 50 R 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR 50 R 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR 50 R 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia