Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022.

Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 150 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 150 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia 1A005878 air filter box 1A006090 air box filter 1A006092 gaskets 258146 zelftappende schroef m3x20 B019254 hose clamp Ø42,4-Ø44,5 1A006093 cleaner cover/box gasket CM002910 slangklem 1A006173 hose 827831 cap B019255 hose clamp 1A006091 hose B018262 knurled bushing CM259204 spring plate 1A003064 screw w/ flange m6x55 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 254485 clip m6
carburateur-reserveonderdelen aprilia B015543 intake fittings support B018853 bout 1A006346 induction joint with u.p. CM166501 pipe B016394 valve aperture screw and spring B016393 gas valve cover B016390 screw CM166602 idle jet B016388 float chamber gasket 1A007652 gas valve spring 1A006875 o-ring 1A007651 gas valve CM166404 main jet CM166702 conical pin CM283002 carburetor assembly pb 18/20 B016389 complete reservoir B016386 fuel closing needle B016387 float cpl. 1A007189 idle adjustment screw kit 58290R air pressure sensor 018639 schroef B018442 pakking 1C002152 throttle cable
Complete Engine aprilia CM166933 mot.150 4t/3v he
carter aprilia 1A001278 half crankcase gasket 666991 silent block 486081 silent-block B014755 stoeterij 1A015053 getto lubrificazione apr sr 20 B017446 bush B016955 radial ball bearing 40x17x12 B016957 radial ball bearing B016954 radial ball bearing 47x20x14 668686 side stand spring fastener pin 1A003068 screw w/ flange m6x35 B015591 locating dowel Ø11x10 B015592 dowel pin B018718 scharnier bevestigingspin zadel B018139 gasket ring 40x25x7 B019107 gasket ring 20x32x7 1A001256 o-ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring B015544 joint blow-by
krukas aprilia SP1A013835 crankshaft with bearing and pinion - spd
cilinder-zuiger-polspen, assy aprilia SP1L001335C piston components group 880841 piston pin 879474 crank pin retainer ring 1A008637 compression ring 1° cava 1A008638 compression ring 2° cava 1A008639 compression ring 3° cava 1A000745 cylinder head gasket CM291502 gasket - cylinder base CM291501 gasket - cylinder base CM291503 gasket - cylinder base
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia B018140 gasket ring 14x28x7 SP1A000884 complete flywheel cover 1A006482 flywheel housing cover gasket 1A003060 screw w/ flange m6x45
vliegwiel magneto-h.t. spoel aprilia 1A006578 complete freewheel rotor 1D001584 stator 1A006579 stator 1A001793 pick-up plate containment cables 880805 nut B014585 flat washer 000267 transmissiesleutel 1A001073 torx screw m5x16 1A001113 screw B016617 screw m5x8 643367 plug voorrem remhendel 58297R ht coil completa CM271702 compleet h.v. spoel 642537 afdek kap 643149 spark plug cap 643156 mass cable 872816 flensmoer 013880 platte ring 16x6,5x1,5 B014066 opvulplaatje afstandsbus B014063 buffer 1B003784 coil support bracket with i.p. 1A006181 complete coil support bracket 018639 schroef
head unit - klep aprilia SP1A004078R complete cylinder head 1A004153 special stud bolt 434716 pakking B017456 veer 483711 kop B014684 inlaatklep B017438 uitlaatklep B014705 klep veer B014706 klepveer B015288 zicht 83053R schacht 83054R schacht B014732 pakking 018639 schroef B018533 pakking B018854 bout B016939 flanged nut m8x1,25 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 1A006545 head cover
oliepomp-filter aprilia B018020 oliefilter cpl. B018020 oliefilter cpl. B015598 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 1A009397 o-ring 1A013415 complete oil level dipstick 1A001073 torx screw m5x16 B018448 oliepomp assy. 1A006176 oil breather pipe CM002917 slangklem CM002916 slangklem
reductie-eenheid deksel aprilia B019108 gasket ring 35x47x7 006647 borgring SP1A007948 complete reducer cover B016953 radial ball bearing 83044R radial ball bearing 1A007618 screw w/ flange 1A006483 reduction unit cover gasket 1A006780 oil breather pipe CM002916 slangklem CM002917 slangklem
rocker hendels ondersteuning aprilia SPB015309 camshaft complete of bearing he vesp B017113 rockerarm as 83062R balanceringen B017423 complete intake side rocker B017323 knop B017431 moer B017424 complete exhaust side rocker B015483 veertje 1A008397 decompression ground retaining plate B014760 kap B018946 bout 83040R radial 83041R radial
geluiddemper aprilia 1A007832 muffler, assy. 487665 fairlead 827526 platte ring 651014 binnenzeskantschroef m5x10 1A006410 protection B016627 screw w/ flange m10x60 436947 moer B015320 plain washer B015321 tapered washer
transmissie-koppeling aprilia 1A001742 complete roller housing 1A002446 spacer 1A002443 circlip movable drive 1A003896 roller complete 1A001745 roller contrast 1A001746 regulator shoe 1A005055 fixed driving half pulley 1A005057 clutch drum 1A005056 pulley 1A006988 nut with spring washer B017599 toothed bushing B018308 nut 1A006499 flat washer B018306 spacer 1A006503 driven pulley shaft 1A000784 lay-shaft assy with i.p. 1A000787 wheel axle with u.p. 1A005845 v-belt
transmissie deksel aprilia SP1A017432 coperchio trasmissione completo 1A017434 transmission cover with protection B017481 starter pinion pin B015592 dowel pin 1A006307 snap ring B018304 bearing 1A004868 asse mm apr sr 125 B014188 starter lever return spring 1A004865 pignone mm apr sr 125 830212 elastische veer 1A000612 torx convex big end screw B018421 self-tap screw 3,8x16 B013524 cooling cover B013685 air deflector 006416 borgring B017445 bush 433987 sluitring 16,3x23,8 1A008521 covex head screw with torx 1A003060 screw w/ flange m6x45 667842 transmission brake clamp 1A005843 transmission cover 1A007571 flanged hex. head screw m6x25 B016419 spring 1A008057 complete starting lever
transmissies-achterrem-snelheidsmeter (kms) aprilia 1C002153 rear brake lever complete transmission 179640 pin 1C001642 spacer 270310 registro freno posteriore 564645 bord 667842 transmission brake clamp 1A003060 screw w/ flange m6x45 CM0074B0 sheath 1C002373 choke transmiss. 667841 strap 1C002363 clamp 217280 slangklem 254485 clip m6 257134 slangklem 830061 schroef met flens CM006905 terugslagveer

Frame

centrale afdekking - voetsteunen aprilia 1B006718 shield lower closing 575249 schroef 254485 clip m6 575819 tas houder haak 270793 schroef 1B001789 rh footrest (rh) 1B001787400NT complete right footrest 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 259933 elastische veer 1B001786400NT complete left footrest 975835 pin 295591 bal d6 295590 premisphere lente 263381 schroef 834187 veerring
chassis aprilia SP1B006730 frame with u.p. 1B003628 licence plate support sub-frame 834187 veerring 263381 schroef
drijvende spiegel / s aprilia CM281204 mirror right 1B003798 rh mirror gasket 1B003799 lh mirror gasket 1B005512 perno filettato dx CM281205 mirror left
voorremleiding - voorremklauw aprilia 1C002201 brake hydraulic pin 597150 schroef 709047 veerring 127927 pakking 1C004176 front clamp - abs ecu brake pipe 1C002059R speciale schroef 1C002634 brake pads 1C004175 brake master cylinder-hecu pipe 1C003702 ecu abs 1C004174 clamp 959358 zeskantschroef met flens 006965 ring 5.3x10x10 1B005789 support bracket 1C000870 afstandhouder 015856 schroef m5x21 939278 drift
voorste schild aprilia 1B003140 front shield 1B007748 counter shield 1B003141 front headlight surround 258249 schroef CM017410 klem 272836 schroef 575249 schroef 254485 clip m6 270793 schroef
voorwiel aprilia 1C003290 front wheel 14" x 2.75" 649910 lager 1C002415 complete spacer 1C001322 pakking ring 1C002414 spacer 1C003293 brake disc 1C004558 phonic wheel 1C002932 tyre 120/70 - 14" vee rubber 1C002728 front wheel axle 1C003294 spacer 1C003909 support bracket 006966 veerring 6,4x11x0,5 709099 inbusschroef 261319 moer m12x1,25 h = 12,5 1C000870 afstandhouder 015856 schroef m5x21 667152 binnenzeskantschroef m6x20 270991 tubeless ventiel
voorwielophanging aprilia SP1C004619 front fork assembly 1C002421 flanged hexagon screw 1C002469 fork oil seal 1C004621 l.h. sleeve assy 1C002472 plug with or 1C002470 stop ring 1C002471 dust cover 1C004620 r.h. sleeve assy 65007545 lager stuurlager 1C002568 sterms bracket 0037514 ring van de stuurinrichting 1C001628 beschermring 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring
stuurbekleding aprilia 1B003841 bearing protection hood 1B006204 rear protection 1B006986 front handlebar unfinished cover 258249 schroef 270793 schroef CM017410 klem 008457 zelftappende schroef m4,2x19 267115 zelftappende schroef m4x16 CM017409 clip d.4,2
sturen aprilia 1B006076 handlebar 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 598369 onderste klem 274489 grip, links 1C002151 throttle control sleeve assembly 274491 rechts handgreep 666758 bovenste u-bout 975805 schroef 265249 schroef 267948 veer 1C004257 sleeve with rear brake lever 667387 brake lever 1D002507 stop button 123394 schroef CM296701 missing description
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 253937 veer 1B006291 complete lock block 1B003598 set of cylinders and keys for lock 643133 hoofdschakelaar
borden - emblemen aprilia 2H002660000A1 windshield decal 2H001816000A3 windshield decal 2H001805000A2 right front shield decal 2H001805000A1 right front shield decal 2H001806000A2 left front shield decal 2H001806000A1 left front shield decal 2H001807000A3 shield sr decal 2H001807000A1 shield sr decal white 2H001807000A2 shield sr decal 2H001803000A1 right lat. shield decal 2H001803000A3 right lat. shield decal 2H001803000A2 right lat. shield decal 2H001804000A3 left lat. shield decal 2H001804000A2 left lat. shield decal 2H001804000A1 left lat. shield decal 2H001808000A3 right front shield decal "aprilia" 2H001808000A2 right front shield decal "aprilia" 2H001808000A1 right front shield decal "aprilia" 2H001809000A3 left front shield decal "aprilia" 2H001809000A1 left front shield decal "aprilia" 2H001809000A2 left front shield decal "aprilia" 2H001814000A1 rh spoiler decal 2H001814000A3 rh spoiler decal 2H001815000A3 lh spoiler decal 2H001815000A1 lh spoiler decal 2H002290000A2 rh lower shield decal 2H002290000A1 rh lower shield decal 2H002290000A3 rh lower shield decal 2H002291000A2 lh lower shield decal 2H002291000A3 lh lower shield decal 2H002291000A1 lh lower shield decal 2H003380000A2 rh rear fairing decal 2H003380000A1 rh rear fairing decal 2H003380000A3 rh rear fairing decal 2H003381000A1 lh rear fairing decal 2H003381000A2 lh rear fairing decal 2H003381000A3 lh rear fairing decal
achterrem - remklauw aprilia 1A003063 screw w/ flange m6x35 B0164755 brake lever shaft 564134 pakking 564112 brake lever shaft 647384 remschoenen veer terug 1C000655R pair of brake shoes 1C002607 rear brake lever
schokdemper achter aprilia 002440 zelfborgende moer m10 668302 hex screw 1C002598 screw bolt shank threaded part B015320 plain washer B015321 tapered washer B024614 moer 1C003041 rear shock absorber 268158 schroef 267550 drift 562576 washer 563076 sil.block 267589 drift 1C005078 braccio oscillante completo
achterwiel aprilia 665657 as plug 1C002806 flanged self-locking nut 270991 tubeless ventiel 1C002932 tyre 120/70 - 14" vee rubber 1C002994 rear wheel 14"x3,50
zadel aprilia 1B003642 lock support 674163 self tapping screw 674312 spring 1B003616 eccentric tightening 296743 haakje 577492 drift 623504 pad 269136 moer 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 1B004358 saddle spin 005965 ring
zijbekleding-spoiler aprilia 1B003147 fairing,rh. 1B003148 fairing,lh. 1B005273 complete right side closure 1B005274 complete left side closure CM178608 zelftappende schroef d4.2x29 CM017410 klem 258249 schroef 270793 schroef 259349 schroef
staan aprilia 668585 spacer 666484 pad 667566 veer 667567 veer 597043 bout 002440 zelfborgende moer m10 273754 o-ring 1C005213 centre stand with u.p.
tank aprilia 013880 platte ring 16x6,5x1,5 1B003715 spacer 254485 clip m6 1B003944 clamp 231590 elastische veer 576725 hoes CM001228 pipe CM001913 slangklem CM002902 slangklem CM283503 fuel tube CM001209 pijp L1200355 pakking 1B003194 fuel tank 1B004165 tank cap CM259204 spring plate 1D001409 indicator fuel level 016406 veerring 6,4x11,8x1 B016426 schroef met flens m6x14 676200 pakking 656021 tankdeksel pakking 879888 bevestigingsklem 674594 kraan depressie drukknoop 675424 filler insert 667156 slangklem
ketting-kettingspanner aprilia 847928 pakking 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 B017165 chain tensioner B014831 chain tensioner rod B014237 screw (spec) B018020 oliefilter cpl. B014830 fixed pad 830269 timing chain B018718 scharnier bevestigingspin zadel B019040 timing system gear

Elektrisch

accu aprilia 1B006600 battery cover 583310 drift 642424 battery 259349 schroef CM017410 klem 1B003793 coil cover 199190 uitbreidingsstekker CM178603 zelftappende schroef d4.2x13 1B003729 gasket 257134 slangklem CM002908 slangklem 1D001778 battery breather pipe
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 1D002965 headlight 270793 schroef 1D001570 front right turn indicator 1D001926 comp. front lh wire harness 1D001571 front left turn indicator 1D001927 comp. front rh wire harness 584332 lamp 12v-10w 297498 schroef 231215 lamp 2920225 lamp 12v-5w
hoofdkabelboom aprilia 1D002956 cable harness 231590 elastische veer 145298 slangklem 292507 zekering 10a 290860 zekering 15a 1D001143 bedradingsclip 1B005473 bracket with u.p. 1D002753 usb port 1B001591 fairlead
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 1D001567 taillight CM017410 klem 018534 geen beschrijving beschikbaar 259349 schroef 1D001568 right rear turn indicator 1D001569 left rear turn indicator 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 642906 rear reflector 267115 zelftappende schroef m4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 639088 fanalino ill. targa CM013203 blad rand veer 673918 rear license plate 272836 schroef 709116 moer 709003 geen beschrijving beschikbaar 129953 lamp 12v-21 / 5w
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 641609 startknop 1D002427 deviatore luci con sprazzo AP8127896 hoes 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 641743 claxon
snelheidsmeter aprilia 270793 schroef 164634 12v-1.2w lamp
start de motor aprilia 83033R starting ring gear with limiting device 1A001443R electric starter gear 1A015231 starting motor 1A003063 screw w/ flange m6x35 1D001640 starting motor wiring harness 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 1A002691 screw w/ flange m6x20 cl10 1A007468 containment electric starting crown

Overig / Niet ingedeeld

Air Suction Duct aprilia 259348 kolomschroef + schacht 1B003393 duction pipe 1B003394 intake fitting 709519 abrazadera 015558 schroef m16x16 254485 clip m6 1B003395 duction pipe 1B003396 intake fitting
Fan Cover And Shroud aprilia 1A011087 exhaust side hood B014213 fairlead 1A005179 intake side hood 643114 clamp B014214 afstandhouder 1A002013 fan 832870 dopmoer B017080 flat washer 1A014986 vite testa bombata torx m5x21 B018421 self-tap screw 3,8x16 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 006975 sluitring 5,3x10x0,5 B014750 scroll cover
Helmet Carrier Cover-spoiler aprilia 1B003134 inspection cover 1B007341 spoiler 297498 schroef 259372 schroef CM017410 klem 258249 schroef 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6
Mudguard And Helmet Case aprilia 1B004769 mudguard rear 1B003459 front mudguard 1B005461 rear splash guard 1B007750 portacasco 575249 schroef 248419 veerplaat 258249 schroef CM017410 klem 1B003585 bush 1B003610 rear handle with spacers 970273 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 016408 veerring 830061 schroef met flens 078307 onderlegring 288245 flensmoer m6 259830 metrische schroef m6x20 1B005285 spacer
Remote Control Switches - Claxon aprilia 1A016315R voltage regulator 1D002376 turn indicator control 959358 zeskantschroef met flens 58250R electronic ignition unit CM087614 horn 12v cc B016777 schroef met flens m6x16 018639 schroef CM023903 edge protection 680154 remote control switch 12v 70a
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 150 ABS Apac 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia