Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022.

Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 160 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 160 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia B018262 knurled bushing CM259204 spring plate 1A003064 screw w/ flange m6x55 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 254485 clip m6 1A006090 air box filter 1A006092 gaskets 1A006093 cleaner cover/box gasket 827831 cap 258146 zelftappende schroef m3x20 B019254 hose clamp Ø42,4-Ø44,5 614188 slangklem CM002910 slangklem
carburateur-reserveonderdelen aprilia B018442 pakking B018853 bout 1D000698 injector assy brandstof 1A015812 screw w/ flange 1A015303 supporto iniettore con tappi benzina apr sr 20 22 1A012003 throttle body 1A003065 screw w/ flange m6x25
carter aprilia 666991 silent block 486081 silent-block B014755 stoeterij 1A015053 getto lubrificazione apr sr 20 B017446 bush B016955 radial ball bearing 40x17x12 B016957 radial ball bearing B016954 radial ball bearing 47x20x14 668686 side stand spring fastener pin 1A003068 screw w/ flange m6x35 B015591 locating dowel Ø11x10 B015592 dowel pin B018718 scharnier bevestigingspin zadel B018139 gasket ring 40x25x7 B019107 gasket ring 20x32x7 1A001256 o-ring 1A001278 half crankcase gasket 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring
krukas aprilia
cilinder-zuiger-polspen, assy aprilia SP1L004486C cylinder kit 880841 piston pin 879474 crank pin retainer ring 1A000745 cylinder head gasket 1A008637 compression ring 1° cava 1A008638 compression ring 2° cava 1A008639 compression ring 3° cava CM291501 gasket - cylinder base CM291503 gasket - cylinder base CM291502 gasket - cylinder base
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia SP1A014351 coperchio volano completo 1A006482 flywheel housing cover gasket 1A003060 screw w/ flange m6x45 B018140 gasket ring 14x28x7
vliegwiel magneto-h.t. spoel aprilia 1A018849R complete magneto flywheel 1A001793 pick-up plate containment cables 1A001073 torx screw m5x16 1A014986 vite testa bombata torx m5x21 643367 plug voorrem remhendel 642537 afdek kap CM271702 compleet h.v. spoel 643149 spark plug cap 643156 mass cable 872816 flensmoer 1B003784 coil support bracket with i.p. B014063 buffer B014066 opvulplaatje afstandsbus 000267 transmissiesleutel 880805 nut B014585 flat washer 1A016605 clamp 018639 schroef 1A013856 complete freewheel rotor 1A018232 complete freewheel rotor B019134 veer 1A018847 stator
head unit - klep aprilia SP1A016610 testa cilindro completa B017456 veer 483711 kop B014684 inlaatklep B017438 uitlaatklep B014705 klep veer B014706 klepveer B015288 zicht 83054R schacht 843307 kop B014732 pakking 018639 schroef B018533 pakking B018854 bout 832870 dopmoer 811081025 hex screw m8x10 485703 onderlegring 1A006545 head cover 435571 het lokaliseren van deuvel 1A004153 special stud bolt 434716 pakking
oliepomp-filter aprilia B018020 oliefilter cpl. B015598 oliefilter plug 1A013415 complete oil level dipstick 1A001073 torx screw m5x16 B018448 oliepomp assy. 1A014294 tubo sfiato olio CM002917 slangklem CM002916 slangklem B018020 oliefilter cpl. 1A009397 o-ring 285536 o-ring 31,47x1,78
reductie-eenheid deksel aprilia SP1A007948 complete reducer cover 1A007618 screw w/ flange 1A006483 reduction unit cover gasket 1A006780 oil breather pipe CM002916 slangklem CM002917 slangklem 006647 borgring 83044R radial ball bearing B016953 radial ball bearing B019108 gasket ring 35x47x7
rocker hendels ondersteuning aprilia SPB015309 camshaft complete of bearing he vesp B017113 rockerarm as 83062R balanceringen B017423 complete intake side rocker B017323 knop B017431 moer B017424 complete exhaust side rocker B015483 veertje 1A008397 decompression ground retaining plate B014760 kap B018946 bout SP1A006405 decompression counterweight
geluiddemper aprilia 487665 fairlead 827526 platte ring 651014 binnenzeskantschroef m5x10 B016627 screw w/ flange m10x60 B015320 plain washer B015321 tapered washer 1A017964 protection 597468 hex socket screw 016408 veerring SP1A017774 lamda sensor 436947 moer 876879 afstandhouder AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 1A000244 platte ring 287073 vulring
transmissie-koppeling aprilia 1A005058R gruppo trasmissione apr sr 1A001746 regulator shoe 1A001742 complete roller housing 1A002443 circlip movable drive 1A001745 roller contrast 1A002446 spacer 1A005055 fixed driving half pulley 1A005057 clutch drum B016922 katrol zijkap 1A006988 nut with spring washer B017599 toothed bushing B018308 nut 1A006499 flat washer B018306 spacer 1A006503 driven pulley shaft 1A000784 lay-shaft assy with i.p. 1A000787 wheel axle with u.p. 1A006149 v-belt
transmissie deksel aprilia 1A001285 transmission cover with protection B017481 starter pinion pin B015592 dowel pin 1A006307 snap ring B018304 bearing B018038 kick starter axle B014188 starter lever return spring B017597 pinion starter 830212 elastische veer 1A000612 torx convex big end screw B018421 self-tap screw 3,8x16 B013524 cooling cover B013685 air deflector 006416 borgring B017445 bush 433987 sluitring 16,3x23,8 1A008521 covex head screw with torx 1A003060 screw w/ flange m6x45 667842 transmission brake clamp 1A005843 transmission cover 1A007571 flanged hex. head screw m6x25 1A008057 complete starting lever B016419 spring
transmissies-achterrem-snelheidsmeter (kms) aprilia 1C002153 rear brake lever complete transmission 179640 pin 1C001642 spacer 270310 registro freno posteriore 257134 slangklem 564645 bord 667842 transmission brake clamp 1A003060 screw w/ flange m6x45 667841 strap 1C004912 clamp

Frame

bus
bus
aprilia 1A017882 valvola di spurgo apr sr 21 1B002848 canister 1B008067R valvola di sicurezza CM001901 slangklem CM001912 slangklem 231590 elastische veer CM006913 veer voor leidingen / kabels B016777 schroef met flens m6x16 257134 slangklem 667156 slangklem CM001914 slangklem 1B007084 clamp 651014 binnenzeskantschroef m5x10 CM002903 slangklem 709116 moer 016406 veerring 6,4x11,8x1 254485 clip m6
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 1B006718 shield lower closing 1B003143 central closing 1B003142 footrest 575249 schroef 254485 clip m6 575819 tas houder haak 270793 schroef 1B001787400NT complete right footrest 1B001786400NT complete left footrest 263381 schroef 834187 veerring 975835 pin 295590 premisphere lente 259933 elastische veer 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 295591 bal d6
chassis aprilia SP1B007992 telaio con p.i. SP1B003628 licence plate support sub-frame 834187 veerring 263381 schroef
drijvende spiegel / s aprilia CM281206 mirror couple CM281204 mirror right 1B005512 perno filettato dx 1B003798 rh mirror gasket CM281205 mirror left 1B005511 perno filettato sx 1B003799 lh mirror gasket
voorremleiding - voorremklauw aprilia 1C002201 brake hydraulic pin 597150 schroef 709047 veerring 127927 pakking 1C004176 front clamp - abs ecu brake pipe 1C002059R speciale schroef 1C002634 brake pads 1C004175 brake master cylinder-hecu pipe 1C004174 clamp 959358 zeskantschroef met flens 1B005789 support bracket 1C000870 afstandhouder 015856 schroef m5x21 939278 drift 006965 ring 5.3x10x10
voorste schild aprilia SP1B003140000R7 front shield SB003140000BR front shield SB003140000NL front shield 1B003140 front shield SP1B003140000DX front shield 1B007748 counter shield 1B003141 front headlight surround 270793 schroef CM017410 klem 272836 schroef 575249 schroef 254485 clip m6 1B005790 cover 1B005199 internal shield cover
voorwiel aprilia 709037 ring 12,5x20x2 1C002728 front wheel axle 261319 moer m12x1,25 h = 12,5 1C003293 brake disc 1C001322 pakking ring 1C002415 complete spacer 649910 lager 1C003290 front wheel 14" x 2.75" 270991 tubeless ventiel 1C002641R tyre, 120/70-14 1C000291 hex schroef 1C002414 spacer 1C003909 support bracket 1D001143 bedradingsclip
voorwielophanging aprilia SP1C004619 front fork assembly 1C002421 flanged hexagon screw 1C004621 l.h. sleeve assy 1C004620 r.h. sleeve assy 65007545 lager stuurlager 1C002568 sterms bracket 0037514 ring van de stuurinrichting 1C001628 beschermring 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring 1C002469 fork oil seal 1C002470 stop ring 1C002471 dust cover 1C002472 plug with or
stuurbekleding aprilia 1B003841 bearing protection hood 1B006204 rear protection 270793 schroef CM017409 clip d.4,2 CM017410 klem 008457 zelftappende schroef m4,2x19 267115 zelftappende schroef m4x16
sturen aprilia SP1B006076 handlebar with p.i. 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 1C002151 throttle control sleeve assembly 1D002507 stop button 123394 schroef 274489 grip, links 274491 rechts handgreep 598369 onderste klem 666758 bovenste u-bout 975805 schroef 265249 schroef
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 253937 veer 1B006291 complete lock block 1B003598 set of cylinders and keys for lock 643133 hoofdschakelaar
borden - emblemen aprilia 2H001805000A1 right front shield decal 2H001805000A2 right front shield decal 2H001806000A2 left front shield decal 2H001806000A1 left front shield decal 2H001816000A3 windshield decal 2H001808000A3 right front shield decal "aprilia" 2H001808000A2 right front shield decal "aprilia" 2H001808000A1 right front shield decal "aprilia" 2H001809000A2 left front shield decal "aprilia" 2H001809000A1 left front shield decal "aprilia" 2H001809000A3 left front shield decal "aprilia" 2H002290000A3 rh lower shield decal 2H002290000A2 rh lower shield decal 2H002290000A1 rh lower shield decal 2H002291000A2 lh lower shield decal 2H002291000A1 lh lower shield decal 2H002291000A3 lh lower shield decal 2H001814000A3 rh spoiler decal 2H001814000A1 rh spoiler decal 2H001815000A1 lh spoiler decal 2H001815000A3 lh spoiler decal 2H002046 decalco castrol 2H003263 decal "abs" 2H001807000A3 shield sr decal 2H001807000A1 shield sr decal white 2H001807000A2 shield sr decal
achterrem - remklauw aprilia 1A003063 screw w/ flange m6x35 B0164755 brake lever shaft 1C000655R pair of brake shoes 1C002607 rear brake lever 564112 brake lever shaft 564134 pakking 647384 remschoenen veer terug
schokdemper achter aprilia 002440 zelfborgende moer m10 668302 hex screw 1C002598 screw bolt shank threaded part B015320 plain washer B015321 tapered washer B024614 moer 1C003041 rear shock absorber 268158 schroef 563076 sil.block 267550 drift 267589 drift 562576 washer
achterwiel aprilia 665657 as plug 1C002806 flanged self-locking nut 270991 tubeless ventiel 1C002641R tyre, 120/70-14 1C002994 rear wheel 14"x3,50
zadel aprilia 003056 platte sluitring 6,4x12x1 269136 moer 1B004358 saddle spin 856467 support 1B003616 eccentric tightening 1B003642 lock support 296743 haakje 623504 pad 674163 self tapping screw 674312 spring 005965 ring
zijbekleding-spoiler aprilia 1B003147 fairing,rh. SB003147000NL fairing,rh. 1B003148 fairing,lh. 1B005273 complete right side closure 1B005274 complete left side closure 259372 schroef CM017410 klem 270793 schroef 259349 schroef
staan aprilia 668585 spacer 666484 pad 667566 veer 667567 veer 597043 bout 002440 zelfborgende moer m10 273754 o-ring 1C005213 centre stand with u.p.
tank aprilia 676200 pakking 1B004165 tank cap 656021 tankdeksel pakking 675424 filler insert 1D002701 fuel pump 1B002953 gasket 1B001321 bedradingsclip 254485 clip m6 969296 schroef met flens m6x10 B016777 schroef met flens m6x16 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 1B003715 spacer CM259204 spring plate 003056 platte sluitring 6,4x12x1 651014 binnenzeskantschroef m5x10 006078 gewone ring B016426 schroef met flens m6x14
ketting-kettingspanner aprilia 847928 pakking 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 289919 kettingspanner beugel B014237 screw (spec) B018020 oliefilter cpl. B014830 fixed pad 830269 timing chain B018718 scharnier bevestigingspin zadel B019040 timing system gear

Elektrisch

accu aprilia 1B006600 battery cover 642424 battery 259349 schroef CM017410 klem 1B003793 coil cover 199190 uitbreidingsstekker CM178603 zelftappende schroef d4.2x13 1B003729 gasket 257134 slangklem 583310 drift
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 1D002965 headlight 270793 schroef 1D001570 front right turn indicator 1D001571 front left turn indicator 297498 schroef 231215 lamp 2920225 lamp 12v-5w 1D001926 comp. front lh wire harness 584332 lamp 12v-10w 1D001927 comp. front rh wire harness
hoofdkabelboom aprilia CM080906 mini zekering 10a 257134 slangklem 231590 elastische veer 145298 slangklem 1D001143 bedradingsclip
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 1D001567 taillight CM017410 klem 018534 geen beschrijving beschikbaar 259349 schroef CM017408 bord 1D001569 left rear turn indicator 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 642906 rear reflector 267115 zelftappende schroef m4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 639088 fanalino ill. targa CM013203 blad rand veer 673918 rear license plate 272836 schroef 709116 moer 709003 geen beschrijving beschikbaar 129953 lamp 12v-21 / 5w 1D001568 right rear turn indicator
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 641609 startknop 642670 koplamp keuzeschakelaar AP8127896 hoes 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 641743 claxon
snelheidsmeter aprilia 270793 schroef
start de motor aprilia 83033R starting ring gear with limiting device 1A001443R electric starter gear 1A015231 starting motor 1A003063 screw w/ flange m6x35 1D001640 starting motor wiring harness 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 1A002691 screw w/ flange m6x20 cl10 1A007468 containment electric starting crown

Overig / Niet ingedeeld

Air Suction Duct aprilia 259348 kolomschroef + schacht 1B003394 intake fitting 709519 abrazadera 272836 schroef 254485 clip m6 1B003395 duction pipe 1B003396 intake fitting
Fan Cover And Shroud aprilia 1A011087 exhaust side hood 1A001023 intake side hood 1A002013 fan 832870 dopmoer B017080 flat washer 1A014986 vite testa bombata torx m5x21 B018421 self-tap screw 3,8x16 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 006975 sluitring 5,3x10x0,5 B014750 scroll cover B015321 tapered washer 58273R temperatuurmeter 643114 clamp B014063 buffer B014066 opvulplaatje afstandsbus 217280 slangklem
Helmet Carrier Cover-spoiler aprilia 1B003134 inspection cover 1B007341 spoiler 297498 schroef 259372 schroef CM017410 klem 270793 schroef 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6
Mudguard And Helmet Case aprilia 1B004769 mudguard rear 1B003459 front mudguard 1B005461 rear splash guard 1B007137 helmet compartment 575249 schroef 254485 clip m6 270793 schroef CM017410 klem 1B003610 rear handle with spacers 970273 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 016408 veerring 830061 schroef met flens 078307 onderlegring 288245 flensmoer m6 259830 metrische schroef m6x20 1B003585 bush
Remote Control Switches - Claxon aprilia 1A017429 regolatore di tensione 1D003013 dispositivo comando lampeggiatori 959358 zeskantschroef met flens B016777 schroef met flens m6x16 CM087614 horn 12v cc 018639 schroef CM023903 edge protection 680154 remote control switch 12v 70a 1D001636 microrele 12v-30a
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 160 ABS Bsvi CKD Latam 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia