Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022.

Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia B013216 complete luchtfilterkast 258146 zelftappende schroef m3x20 8431940P air filter 843195 afdichting luchtfilterhuis 830056 bus 843849 carburateur-luchtkast slang CM002910 slangklem 479132 knop 827831 cap 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 254485 clip m6
carburateur onderdelen aprilia 876821 gasklep deksel 876819 gasklep veer 876820 kop CM140212 conische pin CM160802 diafragma 828844 cap CM142914 beginner CM160102 adj.min.eng.speed screw cpl. 876826 startapparaat CM142101 hoofdsproeier 72 CM147102 stelnaald CM160301 vlotterkamer 876822 vlotter 876824 vlotterkamer kit CM142302 inactieve jet 876823 versnellingspompset CM162903 stelschroef CM160201 pijp 828825 verdeler 841623 schraube 841622 veer B018773 band
carburateur, montage - koppelingsleiding aprilia CM158005 carburateur keihin ncv20 ar8 848680 luchtfilter hoes 845737 unie 1R000158 depressie pijp 018639 schroef 641764 slangklem 257134 slangklem 82961R6 resistor module 1A000833 slangklem CM001911 slangklem CM002901 slangklem 873270 solenoïde 642290 steun klem 030039 zeskantschroef m5x35 843213 t bus 487665 fairlead 006078 gewone ring 012112 schroef 639632 instrumentondersteuning 145298 slangklem 484123 schroef met flens 248419 veerplaat CM002902 slangklem
carter aprilia 8733356 carter 842161 tapeind B015956 pin d. 9,5 uur = 15 480953 snap ring 435363 lager 480066 pakking ring 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder B015957 het lokaliseren van deuvel 96925R lager 969028 afdichtring 17x28x07 431860 bus 8282335 aangedreven poelie-as z = 13 486081 silent-block 483785 pin 478895 schroef met flens 969625 olie schot 484123 schroef met flens 485703 onderlegring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring
carterafdekking - carter koeling aprilia 8722275 variator deksel 82521R lager 431860 bus 286209 bus B015956 pin d. 9,5 uur = 15 482291 slangklem B016792 schroef met flens m6x30 844964 slangklem 969804 koeldeksel 435295 schroef 969899 slang 969921 filter 435251 pakking 257134 slangklem
krukas aprilia 969428 krukas cpl. 96925R lager
kleppendeksel aprilia 848990 head cover cpl. 849012 pakking 430264 schroef m5x10 830249 demper drift 845339 pakking 848993 ontluchtingspijp CM002917 slangklem 846992 koeler cap 846993 koeler cap 259577 schroef 270793 schroef 828662 schroef 969339 schroef met knop 846991 pakking 641387 bougie 872635 speciale schroef CM001904 slangklem
cilinder-zuiger-pols-peneenheid aprilia 873467 cilinder met zuiger 8734660004 piston assy cat.4 8734660003 piston assy cat.3 8734660002 piston assy cat.2 8734660001 piston assy cat.1 969214 zuigerpen 969213 anello elastico ritegno spinotto 969217 olieschraapring 969216 ring 969215 ring 969230 cilindervoet pakking 0,5 969229 cilindervoetpakking 0.4 B015956 pin d. 9,5 uur = 15
aangedreven katrol aprilia CM1001075 secundaire katrol 4795526 complete vaste secundaire katrol 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM1002025 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25
aandrijfpoelie aprilia CM110304 halve katrol, rijden 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102035 pin rol-set 480230 afstandhouder 480852 geen beschrijving beschikbaar 479561 vaste aandrijf half katrol 845611 ventilator 877075 getande bus 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25
motor assemblage aprilia 880323 motor cpl. 497556 pakkingset cpl. 497555 pakkingset voor thermische groep
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia 288548 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78
head unit - klep aprilia 845423 cilinderkop. 845776 pakking 016060 tapeind 872305 inlaatklep 843307 kop 845951 veer 871889 kop 843338 ventiel halve kegel 872272 uitlaatklep 872627 cilinderkoppakking 319242 inbusschroef 969224 moer 277916 het lokaliseren van deuvel 82622R thermistor 842360 plug m6x10
oliepomp aprilia 877262 oliepomp assy. 433477 schroef met flens 436751 carter-oliepomp pakking 434947 o-ring 12,42x1 287913 oliepomp tandwiel 436695 belleville spring B016426 schroef met flens m6x14 434447 oliepomp ketting 844871 motor olie beker B016774 schroef met flens m6x25 487824 slangklem 969132 carterpakking 844721 oliepeilstang cpl. 1A009397 o-ring 478324 timing systeem deksel cpl. 434345 oliepomp ketting drift 2879633 pakking ring 844888 pakking ring 484123 schroef met flens 833495 oliepomp control rondsel 430535 onderlegring 9697476 timing system chain pinion cpl 969877 glijblok 96933R nokkenas ketting 828561 kettingspanner staaf 031089 zeskantschroef m6x18 478247 afstandhouder 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking
reductie-eenheid aprilia B0146385 zijdeksel 006647 borgring 434735 met 20x47x14 272921 pin 478498 pakking ring 288639 vulring 8416865 transmissie as 8416875 achterwiel as cpl. 478197 compensator ring 487211 schroef met flens m8x45 485703 onderlegring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding
rocking hendels steuneenheid aprilia 842200 inlaat zijwip 842201 uitlaat zijwip CM144332 gekalibreerde tablet 3.15 CM144331 gekalibreerde tablet 3.10 CM144328 gekalibreerde tablet 2,95 CM144322 gekalibreerde tablet 2.65 CM144325 gekalibreerde tablet 2.80 CM144320 gekalibreerde tablet 2.55 CM144326 gekalibreerde tablet 2,85 CM144329 gekalibreerde tablet 3.00 CM144324 gekalibreerde tablet 2,75 CM144319 gekalibreerde tablet 2,50 CM144333 gekalibreerde tablet 3.2 CM144321 gekalibreerde tablet 2.60 CM144327 gekalibreerde tablet 2.90 CM144323 gekalibreerde tablet 2.70 CM144330 gekalibreerde tablet 3.05 497616 klep gekalibreerde remblokset 015585 schroef m5x12 004021 onderlegring 845426 nokkenas 96926R met 12x32x10 006632 snap ring 434943 timing systeem versnelling 842166 afstandhouder B016777 schroef met flens m6x16 436695 belleville spring 842174 tuimelaar as
secundaire luchtkast aprilia 880953 schuif omslag 832971 dekking sas 478533 zelftappende schroef 832973 pakking 82758R diafragma 832972 filter sas 259151 schroef 843525 inlaatpijp sas CM001903 slangklem 833472 slang sas CM001905 slangklem 876483 inlaatpijp sas 832059 pakking B016426 schroef met flens m6x14 015856 schroef m5x21 D9004461432 slangklem
geluiddemper aprilia 880404 geen beschrijving beschikbaar 880901 uitlaatpijp bescherming 841821 onderlegring AP8152298 schroef met flens m5x16 487665 fairlead 878130 afstandhouder 00H02500272 schroef 8m12xx90 834187 veerring 844470 schroef 833494 speciale moer 845776 pakking
transmissies aprilia 666930 achterrem transmissie 598918 achterrem versteller 179640 pin 270310 registro freno posteriore 145298 slangklem 266040 bus 860139 bedradingsclip 666929 fairlead 858542 snelheidsmeter transmissie

Frame

remleidingen - remklauwen aprilia CM068310 remklauw voor 647078 remblokken 598919 schroef 709047 veerring 858543 remvloeistofleiding 651502 oliepijpschroef m10x18 127927 pakking 709674 binnenzeskantschroef m6x20
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 85306100XH1 voetensteun 270793 schroef 85824300XH1 tapijtset grijs 268596 schroef 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 259349 schroef 254485 clip m6 575249 schroef
drijvende spiegel / s aprilia 858537 rh achteruitkijkspiegel 858538 lh achteruitkijkspiegel 853074 bus 872997 binnenzeskantschroef m8x55
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid aprilia 668484 voorvork montage 666261 rechter mouw 666262 lh mouw 600485 vork oliekeerring 600490 stofkap 858319 vork staander 858322 secundaire veer 858321 vork zuiger 858320 vorkveer 600495 hoes 601401 schroef 600482 schroef met flens 600486 vorkbuis dop 600496 sterms beugel 858318 stuurbuis 0037514 ring van de stuurinrichting 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring 65007545 lager stuurlager 664045 laterale reflector
frame / carrosserie aprilia 672750 kader met u.p. 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856472 scharnier 252420 bord 297498 schroef 856473 bord 575249 schroef 856437 lockup haak deur 257617 veer 575819 tas houder haak 259349 schroef 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel 890424 bedek het interne schild
voorste schild aprilia 6574610087 voorste schild 6574610090 voorste schild 65746100AO voorste schild 65746100EZ voorste schild 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 CM017410 klem 65746800XH1 koplamp omlijsting 65746300XH1 deflector rechts 65746200XH1 deflector links 664170 schroef 664307 rechter onderste schild metalen netvlies 664309 linker onderste schild metalen netvlies 664306 rechtsboven schild metallic netvlies 664308 linker bovenste schild metalen netvlies 664454 onderlegring
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 649910 lager 564527 voorwiel spacer 564475 kop 679249 reifen 120 / 70-14 "" 55p 668796 voorwielas 271740 moer 270991 tubeless ventiel 561714 voorremschijf 667152 binnenzeskantschroef m6x20 56434R kilometerstand teller
benzinetank aprilia 657512 benzinetank 031092 schroef m6x25 016406 veerring 6,4x11,8x1 268304 platte ring 6,5x21 231027 afstandhouder 656022 plug 656021 tankdeksel pakking CM025711 brandstofniveausonde 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 879888 bevestigingsklem CM027916 pijp 3.25x8x420 CM001912 slangklem 624522 vacuümfilter CM178408 pijp l = 1050mm CM002901 slangklem
stuurbedekkingen aprilia 8909800090 afdekking voorste stuur 008457 zelftappende schroef m4,2x19 CM017409 clip d.4,2 8530500090 afdekking achterste stuur 267115 zelftappende schroef m4x16
stuur - master cil. aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer CM060986 gaspedaal cpl. 666421 transmissie met gashefboom 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 274491 rechts handgreep 274489 grip, links CM063805 huls met achterremhendel 564681 hendel 265249 schroef 267948 veer CM064303 rem m.cyl. 497041 voorremhendel 853072 rh-stekker 856455 lh stekker
helmhuis - onder het zadel aprilia 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef CM017410 klem 85299000XH1 batterij hoes 259349 schroef 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 890103 deksel oliereservoir
sloten aprilia 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 1B002607 slot lichaam 1B006291 complete lock block 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 643133 hoofdschakelaar 253937 veer
borden - emblemen aprilia 677062 embleem voorzijde "aprilia italia" 623995 voertuiggebruik canada 576953 naamplaatje "geen huisdieren" 671449 label "emissiecontrole" 671448 naamplaatje met geluidsemissie 576708 sticker met accessoires B045974 brandstof sticker e15 576702 batterij sticker 671452 bandenspanning label 576704 veiligheidsplaat 673913 kleefplaat 50 4t / 4v 576707 kick startplaat 677067 sticker voor voorscherm 50 677056 sticker voor voorscherm 50 677057 sticker linker voorscherm 50 677068 sticker linker voorscherm 50 677060 sticker rechter voorscherm sr 677071 sticker rechter voorscherm sr 677072 sticker linker voorscherm sr 677061 sticker linker voorscherm sr 677058 sticker schild rechtsvoor 677069 sticker schild rechtsvoor 677059 sticker schild linksvoor 677070 sticker schild linksvoor 677063 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 677064 sticker onder voetsteun links "aprilia" 677065 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677073 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677066 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 677074 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 5A000289 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000291 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000292 sticker onder voetsteun links "aprilia" 5A000290 sticker onder voetsteun links "aprilia"
achterrem - remklauw aprilia 56293R5 remschoenen paar 266724 bord B014502 remhendel as 273419 pakking ring 647384 remschoenen veer terug 833788 achterremhendel 828862 vierkante moer B011784 schroef met flens B014507 inpakken 242364 snap ring
achterklep - spatscherm aprilia 6574720090 passagiers handvat 6574720090 passagiers handvat 65746900XH1 stroomlijnkappen sluiten aan de achterkant 65747300XH1 spatscherm achter 664310 spatschermverlenging 664434 nummerplaatsteun subframe 582428 inbusschroef 58233R5 reflector 642018 kentekenplaathouder 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 856459 bus 564606 inbusschroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 672186 rechts achterwand 672185 lh achterwand 575249 schroef 259349 schroef
achtervering - schokdemper / s aprilia 666822 complete achterschokbreker 666821 schokdemper aansluitbeugel 268158 schroef 666823 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 844483 binnenzeskantschroef m8x50 020008 moer
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 679249 reifen 120 / 70-14 "" 55p 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 273099 gewone ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen 1979835 geen beschrijving beschikbaar
zadel / stoelen aprilia 675331 zadel montage 577492 drift 856462 vergrendelhendel 296743 haakje 268596 schroef 672327 zadelslot hardware kit 856463 excentrisch aanspannen 652695 slot lichaam 269136 moer 856466 pin 856465 zadelscharnier 666727 complete gereedschapstas
zijdeksel - spoiler aprilia 6574670087 kuip.rh. 65746700EZ kuip rechts 65746700AO rechts zijpaneel 6574670090 kuip.rh. 860536 inbusschroef 6574660090 kuip.lh. 65746600AO lh zijdeel 65746600EZ l.h. lichaamszijde (grijs 742 / b) 6574660087 kuip.lh. CM017410 klem 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 664303 rechterkant metalen netvlies 664305 linker metalen netvlies 664454 onderlegring 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 575249 schroef
stand / s aprilia 666313 complete middenstandaard 581560 drift 030115 zeskantschroef m10x130 273754 o-ring 582298 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente
zwaaiende arm aprilia 56411R zwenkarm aan chassiszijde 56127R naaldlager CM067803 afstandhouder l = 228 mm 860902 zwenkarm aan motorzijde CM067801 afstandhouder 664219 silent block steunbeugel 272750 drift 273460 bus 031116 inbusschroef 272176 moer 006416 borgring 563977 zeskantschroef m10x245 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 655151 stille blokafdekking 856446 veer
wielkast - spatbord aprilia 66609100XH1 voorspatbord 272836 schroef 254485 clip m6 85309600XH1 achterspatbord grigio phantom 67207000XH1 wielruimte 259708 schroef m6x35 575249 schroef

Elektrisch

vliegwiel magneto aprilia 82798R cdi magneto assy 638953 rotor 1A010013 stator 873979 schroef 000267 transmissiesleutel 015856 schroef m5x21 289005 flensmoer 830286 ventilator 484123 schroef met flens
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 642021 koplamp 82552 bulb (h8) 294131 lamp 12v-3w CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 642023 richtingaanwijzer rechtsachter 664359 montage van de rechter indicatiekabel 642024 richtingaanwijzer linksachter 584332 lamp 12v-10w 664361 linker indicator kabel montage 272836 schroef 288245 flensmoer m6 890236 rh ondersteuning 890235 lh ondersteuning 890262 rh-stekker 890263 lh stekker
hoofdkabelboom aprilia 679237 kabelboom 290404 hoes 290860 zekering 15a 641204 tri / gelobde zeskant zelftappende schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1
meter combinatie - cruscotto aprilia 1D000072 snelheidsmeter 1D000073 snelheidsmeter 856440 instrumentenpaneel glas 164634 12v-1.2w lamp 268596 schroef 6420190090 dashboardpaneel leeg 860535 inbusschroef
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 642022 achterlicht 129953 lamp 12v-21 / 5w 664457 zpf schroef CM017410 klem 642023 richtingaanwijzer rechtsachter 584332 lamp 12v-10w 664359 montage van de rechter indicatiekabel 642024 richtingaanwijzer linksachter 664361 linker indicator kabel montage 259830 metrische schroef m6x20 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 2920225 lamp 12v-5w 858334 kentekenplaat beugel 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 020104 moer 288245 flensmoer m6 895095 achterste beugel
afstandsbedieningen - batterij - claxon aprilia 642318 startrelais 12v-80a 642195 relaisbeugel 969296 schroef met flens m6x10 1L004083 battery 584810 batterij 12v-9ah 58093R toeter B016777 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 58246R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 259349 schroef CM017409 clip d.4,2
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 642670 koplamp keuzeschakelaar 638628 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58058R claxon 58057R druk op de knop 638626 knop motorstop 583575 stop knop
stater - elektrische starter aprilia 96921R startmotor 018639 schroef 642292 startmotor kabel unit 145298 slangklem 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 289202 rondsel. net zo. 831458 startschacht 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 289495 veer 433987 sluitring 16,3x23,8 006416 borgring 286214 kick-start hendel cpl. 288041 ring 286219 sluitring 10,1x2,5 286217 beschermkap 286214 kick-start hendel cpl. B016774 schroef met flens m6x25 257134 slangklem
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel aprilia 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) 254485 clip m6 CM088402 elektronische ontstekingseenheid B016777 schroef met flens m6x16 58120R spoel 641725 hv terminal 641040 isolerende kap 639498 scr. bougiedop 080341 cavo base a.t. 257134 slangklem 145298 slangklem 583236 schroef m3x20 012554 ring 3.2x5.7x0.9 020003 moer 642211 spoel steunplaat 830061 schroef met flens 828535 onderlegring
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 50 4T 4V 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia