Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuareg 660 ABS 2022.

Aprilia Tuareg 660 ABS 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuareg 660 ABS 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuareg 660 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuareg 660 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B008920 air box 2B008925 air filter 2B008924 filter housing cover GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8161054 cap AP8102520 slangklem 893240 o-ring 56,82x2,62 2B008929 maintenance 893132 schroef 2B008928 intake hose 2B008926 intake hose right 2B008927 intake hose left 2B008923 oil breather pipe CM002903 slangklem 2B010034 damper 2B009125 hose clamp
koppeling aprilia 1A018690 clutch drum 974320 onderlegring 1A018699 clutch hub 1A018702 driving clutch disc 1A018701 washer 879315 belleville spring 1A018693 spring retainer 2A000929 driven clutch disc 2A000927 driving clutch disc 1A018696 pressure plate 1A018698 spring 1A018700 screw m6 2A001091 pawl clutch 873543 afstandhouder 974361 rolkooi 35x40x35,8 1A018089 stop washer 876790 moer 1A018694 driving clutch disc 1A018695 driving clutch disc 1A010613 nitrurated driven clutch disc 1A010611 lathed driving clutch disc 1A018703 thrust plate
koppeling controle aprilia 2B003553 clutch lever cpl. 2B003989 clutch control lever 2D000723 clutch switch 2B009471 clutch cable AP8201727 zwarte kabelgeleider 893897 grommet 2B008238 supporto switch leva friz apr rs 660 '20
koppelingsdeksel aprilia 1A021666 clutch side cover 1A018062 lever AP8152279 schroef met flens m6x20 857461 veer van koppelingshendel 857460 t bus 1A017552 gasket ring B045224 12x8x12 rollager 1A017986R clutch control spindle B045225 10x14x10 rollager 1A015338 oil plug assembly AP9150356 o-ring d18,72x2,62 411209 pin 1A013509 gasket - clutch cover 874549 schroef met flens 880701 borgring 879320 afstandhouder 1A019621 oil seal d12x22x6 1A019262 gasket 1A019261 oil bleed cover 857048 schroef m5x16 1A019359 special screw
koelsysteem aprilia 2B009021 expansion tank 2B006667 radiator, assy AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 2B009355 cooler pipe CM001903 slangklem CM001904 slangklem 2B009027 cooling tube CM226905 veerklem 32/12 CM226906 veerklem 35/12 CM001914 slangklem 668762 slangklem 2B009028 radiator head pipe 2B009022 3-way pipe CM226902 veerklem 19/12 2B009590 screw m4x50 893823 sluitring d4,5 2B008790 self-locking nut m4 2D000663 electric fan 893513 afstandhouder AP8150415 schroef m4x35 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121718 koplamp bus 623673 expansievat plug 2D000603 elettroventola assiale
carters i aprilia 1A0217255 crankcase assembly 1A0168435 piston cooling jet B018718 scharnier bevestigingspin zadel 1A005178 o-ring 1A011875 ball bearing 30.62.16 1A013139 gasket ring 40.62.7 1A011257 stud bolt m10x1,5 B013608 schroef 1A001623 zeskantschroef met flens 873905 onderlegring 848651 kogellager 25x62x17 1A020393 ball bearing B045224 12x8x12 rollager 1A017552 gasket ring 1A011892 ball bearing 25.47.12 1A018647 roller cage 1A0162430M semicuscinetto di banco marrone 1A0162430V semicuscinetto di banco verde 1A0162430B semicuscinetto di banco blu 1A0162430G semicuscinetto di banco giallo 1A0162430R semicuscinetto di banco rosso 1A0162440M semicuscinetto di banco marrone 1A0162440B semicuscinetto di banco blu 1A0162440G semicuscinetto di banco giallo 1A0162440R semicuscinetto di banco rosso 1A0162440V semicuscinetto di banco verde 1A012005 ball bearing 25.52.15 857427 pin m8x12 1A019559N countershaft bushing black 1A019559R countershaft bushing red 1A019559B countershaft bushing blue 874551 schroef met flens 434429 schroef m6x70 1A015658 screw w/ flange m10x65 487211 schroef met flens m8x45 874747 schroef met flens m8x60 1A011120 screw 1A020330 countersunk washer 485703 onderlegring 1A021494 plate 1A017040 tbei flanged screw m5x12
cilinderkop - kleppen aprilia 1A020163 cylinder head assy. 1A020955 scodellino superiore scarico 1A016663 half-cone 857030 muelle válv. afd. 1A016664 valve stem seal 1A016658 discharge lower valve flange 1A016656 intake upper valve flange 1A008432 intake spring kit 1A013954 calibrated dowel 1A016657 intake lower valve flange 1A016762 screw m50x6 1A016659 valve (ex) 1A013958 valve (in) 857035 tapbout m10x171 1A016770 cover 1A015837 screw m5x20 857045 reed klep 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 888775 thermostaat bimetaal 1A016012 thermostat cover 855799 schroef met flens 857047 vonkenvanger 857046 vonkenvanger 897434 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 1A015836 torx convex big end screw m5x45
cilinder - zuiger aprilia 1A0162040A piston (cat. a) 1A0162040B piston (cat. b) 2A000630 piston pin 2A000450 stop ring 1A011923 gasket - cylinder base 2A000734 piston ring 2A000735 piston ring 2A000739 piston ring
aandrijfas aprilia 1A0170554E4 albero motore biella 429g apr rs 660 20 1A0170554E1 albero motore biella 421g apr rs 660 20 1A0170554E3 albero motore biella 427g apr rs 660 20 1A0170554E2 albero motore biella 424g apr rs 660 20 1A0170554E5 albero motore biella 432g apr rs 660 20 000267 transmissiesleutel 1A016237 connecting rod screw 2A0008370B connecting rod half-bearing, blue 2A0008370V connecting rod half-bearing, green 2A0008370G connecting rod half-bearing, yellow 1A0171494 balance shaft 1A011945E2 connecting rod, weight class e2 1A011945E4 connecting rod, weight class e4 1A011945E5 connecting rod, weight class e5 1A011945E1 connecting rod, weight class e1 1A011945E3 connecting rod, weight class e3
motor-completerende deel-hendel aprilia 2B007311 pinion crankcase 2B005886 chain guide AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 2B009924 complete gearchange lever 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8120912 hendel rubber AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 2B010035 gear change lever 2B009321 gear control tie rod
uitlaat aprilia 2B008270 exhaust muffler 2B009490 silencer protection 2B010301 hose clamp 2B007247 rubber spacer AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8121199 bus AP8121332 bus AP8152300 zelfborgende moer m8 2B009411 manifold protection 898385 torx-schroef m6x10 254485 clip m6 2B008254 exhaust manifold 2B008804 manifold protection 852090 uitlaatpijp pakking 1A014335 lamda sensor 149104 binnenzeskantschroef m8x40 575268 clip m8 AP8150018 onderlegring AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus 2B010144 silencer support AP8152285 schroef met flens m8x16 436947 moer
vliegwielkap aprilia 1A0203365 complete flywheel cover 1A016703 cover 974219 pakking 1A013508 gasket - generator cover 874549 schroef met flens
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 2B002632 canister 2B007216 canister support AP8120657 slangklem 2B009617 intake pipe AP8120179 slangklem d8 487567 hoes 2B009364 shed pipe assembly CM001901 slangklem 2B0077435 valvola di spurgo fissaggio 90? 2B009357 canister pipe/ complete depressor 2B009365 canister-valve pipe CM179008 valvula seguridad 2B009630 valve-tank pipe AP8102738 slangklem CM001912 slangklem AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102378 slangklem d11,3 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 2B007454 rear stirrup AP8221311 fairlead d18 254485 clip m6 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A019677 selector shaft 1A013662 molla richiamo preselettore apr rs 660 20 1A019181 shift cam 1A013663 selector drum AP8152285 schroef met flens m8x16 1A012987 lever 1A018584 spring 857494 o-ring B0167965 torx bolle big-end schroef 1A018583 special screw 1A003049 schraube 1A013659 retainer plate 874599 vork output 849360 vork 873772 vork as 1A018096R gear position sensor 1A021100 transmission, assy
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 1A021099 primary shaft assy 1A018886 ingranaggio 5? vel sul primario apr rs 660 '20 1A018890 ingranaggio scorr. 3/4 vel sul primario 1A012118 2nd speed gear 1A021097 missing description 1A018889 ingranaggio 5? vel albero secondario 1A018888 ingranaggio 4? vel albero secondario 1A019882 3rd gear 1A018086 gear 6a 1A018085 second speed gear 1A012117 driven shaft 2B006791 pinion z15 2B002193 belleville spring 2B002191 t bushing B043047 schroef met flens m10x25 849308 beweegbare bus 871901 pakking of 974558 afstandhouder 1A017027 thrust washer 849424 klaring ring 849426 snap ring 849310 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 974320 onderlegring 1A016199 lubrication pipe 224035 o-ring 2B006792 spacer
hoofddeksel aprilia 1A019263 head cover 1A012849 gasket - spark plug 1A015311 spark plug 874555 schroef 1A0221185 complete h.v. coil 842291 speciale schroef 898410 demper drift 1A011919 gasket - head cover
smering aprilia 1A015578 oil pump assembly 1A017357 internal rotor 1A017358 external rotor 436739 vite sv.imp.croce m3x12 1A013000 flanged hexagon screw 82960R oliefilter 829122 oliefilter koppeling 1A014410 m7x18 pre-coated hex head screw GU92296723 rol 1D001138 sensor 1A013477 cover 1A013737 o-ring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 1A020264 sump gasket 1A003153 zeskantkopschroefflens 1A017381 oil strainer 478012 o-ring 1A017610 oil pressure adjusting valve 1A021705 pan oil 1A012848 magnetic plug GU95100309 onderlegring 874549 schroef met flens 1A014411 belleville spring 1A016035 oil pump gear 1A022165 oil temperature sensor
secundaire lucht aprilia 857181 sas klep 2B008956 secondary air pipe 2B008930 secondary air pipe airbox 2B005567 support bracket AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8141132 rubberen afstandhouder CM225401 slangklem CM001905 slangklem CM002912 slangklem
gasklephuis aprilia 1A019430 corpo farfallato completo 1A017323 fuel pipe 1A016982 big end sleeve / throttle body CM001911 slangklem 478533 zelftappende schroef 6423025 luchtdruksensor 894658 gewricht 2B008945 depression pipe right 2B008944 vacuum pipe left 896567 sec. schroef 857306 slangklem 2B003052 t bushing
timing systeem aprilia 1A0214275 intake camshaft 1A0214295 exhaust camshaft 1A012867 timing system gear 1A013825 timing chain guide 1A015310 timing chain tensioner 1A018441 special screw 1A012147 timing chain 1A017120 timing chain guide (upper) 1A017119 plate 2A000111 ketting uitrekken 857176 o-ring 1A020131 rondella piana c/guarnizione 1A015611 special screw 1A013092 torx convex big end screw 016661 platte ring AP9150174 olie ontladen plug
waterpomp aprilia 1A0203365 complete flywheel cover 434885 gewone ring B016998 pakking ring 82991R pakking ring 1A012869 rotor 1A013510 pump gasket 1A018484 ingranaggio condotto pompa h2o apr rs 660 21 847239 onderlegring B017632 schroef met flens 874549 schroef met flens 1A016769 water pump cover

Frame

abs remsysteem aprilia 2B008543 rear brake pipe pump-hecu abs 2B008544 brake calliper-hecu pipe 2D000641 abs control unit 2B006807 holder AP8120001 rubberen afstandhouder 2B009405 front brake pipe clamp-clamp 884043 schroef met flens m6x12 AP8144328 rubberen afstandhouder AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8113004 2B008659 front brake pipe hecu abs-clamp 2B008541 front brake pipe pump-hecu abs 1C002059R speciale schroef 2B009379 tube guide plate 2B009109 fixing bracket 015996 schroef 2B009433 spacer AP8152281 schroef met flens m6x30
centrale standaard aprilia 2B008710 lateral stand 2B009400 stand pin 860905 pin AP8102524 staan ??veerbescherming AP8221197 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 AP8150027 moer m8
sticker aprilia 2H004680 right hand guard decal 2H004670 right hand guard decal 2H004671 left hand guard decal 2H004681 left hand guard decal 2H004679 dashboard cover decal "aprilia" 2H004672 front mudguard decal be a racer 2H004673 right front mudguard decal 2H004682 right front mudguard decal 2H004674 left front mudguard decal 2H004683 left front mudguard decal 2H004668 right duct decal "a" 2H004669 left duct decal "a" 2H004666 right duct decal "tuareg" 2H004667 left duct decal "tuareg" 2H004684 upper right extractor decal 2H004675 upper right extractor decal 2H004677 upper left extractor decal 2H004686 upper left extractor decal 2H004685 lower right extractor decal 2H004676 lower right extractor decal 2H004678 lower left extractor decal 2H004687 lower left extractor decal 2B009857 tyre pressure decal
voetsteunen aprilia 2B008812 left pass. footrest support 2B008811 right pass. footrest support 895845 zeskantflens.m 10 GU32443211 steunrubber deel GU32443210 steunrubber deel AP8145009 rear footrest, lh AP8145008 rear footrest, rh GU32441210 bord AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 2B009229 footrest pin AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8101928 splitpen 2B004782 m8x35 flanged hex head screw 2B008538 rh front footrest bracket 2B009319 lh front footrest bracket 2B008943 footrest rubber AP8152473 schroef met flens 2B008720 lh foot rests 2B008719 rh foot rests AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh AP8161076 afstandhouder AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 2B008132 footrest pin 2B007001 spring pin 2B007671 threaded pin
kader aprilia 2B007679000G16 frame, grey 2B008434 lh plate 2B008435 rh plate grey 2B009110 central cross pin AP8152175 binnenzeskantschroef m6x10 2B009121 lh plate 2B009120 rh plate 2B002416 schroef met flens m8x20 AP8152396 schroef met flens m10x95 2B008715 eng. connecting plate lh 271740 moer 2B007057 plate 2B009065 engine pin m12 AP8152301 zelfborgende moer 2B009420 connector support plate AP8150298 inbusschroef 2B009722 chain limit switch shoe 2B003422 m5x12 pre-coated countersunk hex head torx screw 2B009072 bush 2B009807 spacer
remklauw voor aprilia 2B007105 front disk brake caliper l.h. 2B007104 front disk brake caliper r.h. 2B009668 brake pads copy 2B009673 air bleed valve 2B009676 pins+spring+cotter pin kit 2B009675 headset AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8113070
kuip aprilia 2B008832000XR4 spoiler, red 2B008832 spoiler 2B008832000L02 spoiler, yellow 2B008833 headlight frame 2B009043 right air grille 2B009044 left air grille 2B009118 headlight box cover right 2B009119 headlight box cover left 2B008836000G15 left air duct painted 2B008836 left air conduit 2B008835 right air pipe 2B008835000G15 painted right air duct 181351 bord CM180701 zelftappende schroef d4x16 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 487665 fairlead 2B009281 instrument support AP8220162 rubberen afstandhouder 2B009421 air conductor fixing AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 2B008953 dashboard lid 2B009270 upper bush m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008992 turn indicator support 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 2B008236 lh support 2B008235 rh support 2B009107 tearing rivet 2B008818 windshield CM179101 zelftappende schroef AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 2B009271 bush fixing GU32577910 rubberen afstandhouder 10x25 2B009423 tbei torx screw m5x12
voorvork kayaba aprilia 2B006370 rh hub cpl. 2B006371 lh hub cpl. 2B009621 sleeve 2B009623 engine oil seal kit 2B009622 bush 2B009619 right stem 2B009620 left stem 2B009624 rh plunger, complete 2B004406 plain washer 2B004407 screw 2B009629 spring 2B009628 preload tube 2B004422 washer 2B008289 cable guide AP8152174 inbusschroef 2B009626 rh cap 2B009631 ring 2B009627 lh plug 2B009625 lh plunger, complete 1D003350 sensore abs attivo AP8152268 inbusschroef 894704 fairlead 2B010007 plate AP8152285 schroef met flens m8x16
voorlichten aprilia 2D000638 headlight CM180701 zelftappende schroef d4x16 CM179101 zelftappende schroef 890760 instrumentondersteuning
voorste hoofdcilinder aprilia 2B007744 front master cilinder 2B009813 brake lever 2B009816 pin 2B009815 brake pump plug 2B009814 u-bolt
voorspatbordstijl aprilia 2B007200 front mudguard AP8224163 reflector. amber 2B009462 fixing plate 2B008840 right central cover 2B008841 left central cover AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008803 sump guard AP8102375 clip m5 254485 clip m6 2B007454 rear stirrup 2B007453 front stirrup AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8144030 stand eindstop 2B009107 tearing rivet AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5
voorwiel aprilia 2B008058 front wheel AP8201546 tubeless ventiel GU90402642 pakking ring 2B008345 snap ring 2B008449 front/rear tyre 90/90/21 2B007580 bearing 2B008141 wheel spacer 2B007906 spoke 2B007846 nipplo AP8150491 deuvel 2B007823 front brake disc 2B008020 phonic wheel 2B006462 front wheel 2.15x21 2B002416 schroef met flens m8x20 2B008277 wheel spacer 2B006477 front wheel spindle
benzinetank aprilia 2B007241000N19 black fuel tank 2B009041 fuel level sensor 2B002596 screw tbei m 6x20 2B009147 fuel pump 854937 pakking AP8158359 ring moer 2B009285 fuel pipe 1B004354 b? el 890721 bedradingsclip GU02107100 rubberen afstandhouder 896544 brandstofleiding 5.5x10 CM001901 slangklem 2B007824 tampone adesivo serbatoio AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 2B006465 t bush AP8101372 silent-block
stuur - controles aprilia 2B006547 handlebar 2B006207 mirror right 2B006208 mirror left 859949 anti.v gewicht, zwart AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 2B009070 throttle with hand grip AP8118579 l.h. handgreep 2D000549 lh lights selector 2D000552 rh lights selector AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 2B009116 rh support 2B009117 lh support 2B008819 rh handguard 2B008820 lh handguard 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B009457 adaptor 2B009486 bush AP8121032 bus AP8121080 afstandhouder
sloten aprilia 2B008807 lock hardware kit 896174 binnenzeskantschroef m5x12 899543 slot bevestigingsplaat 2B009589 fuel filler cap and lock 2B008809 saddle release cable 2B009018 fuel tank flange 2B009019 gasket AP8152229 klinknagel m8x20 2B002494 schroef m8 x 20 met schroefdraadborging 2D000730 key switch 2B004799 screw m6x20 AP8121420 vorkveer 978415 kabelbevestigingsplaat 2B006663 serratura sella con chiavi 2B006659 chiavi serratura a ricambio
pad
pad
aprilia 855632 klep lifter emmer CM327053 spessore punteria - 3.05 CM327004 spessore punteria - 1.82 CM327044 spessore punteria - 2.82 CM327056 spessore punteria - 3.12 CM327024 spessore punteria - 2.32 CM327027 spessore punteria - 2.40 CM327025 spessore punteria - 2.35 CM327055 spessore punteria - 3.10 CM327038 spessore punteria - 2.67 CM327018 spessore punteria - 2.17 CM327042 spessore punteria - 2.77 CM327054 spessore punteria - 3.07 CM327009 spessore punteria - 1.95 CM327031 spessore punteria - 2.50 CM327051 spessore punteria - 3.00 CM327057 spessore punteria - 3.15 CM327035 spessore punteria - 2.60 CM327037 spessore punteria - 2.65 CM327036 spessore punteria - 2.62 CM327021 spessore punteria - 2.25 CM327022 spessore punteria - 2.27 CM327052 spessore punteria - 3.02 CM327014 spessore punteria - 2.07 CM327013 spessore punteria - 2,05 apr rs 660 CM327001 spessore punteria - 1.75 CM327016 spessore punteria - 2.12 CM327034 spessore punteria - 2.57 CM327043 spessore punteria - 2.80 CM327023 spessore punteria - 2.30 CM327006 spessore punteria - 1.87 CM327046 spessore punteria - 2.87 CM327007 spessore punteria - 1.90 CM327041 spessore punteria - 2.75 CM327032 spessore punteria - 2.52 CM327039 spessore punteria - 2.70 CM327045 spessore punteria - 2.85 CM327020 spessore punteria - 2.22 CM327047 spessore punteria - 2.90 CM327029 spessore punteria - 2.45 CM327028 spessore punteria - 2.42 CM327005 spessore punteria - 1.85 CM327019 spessore punteria - 2.20 CM327010 spessore punteria - 1.97 CM327012 spessore punteria - 2.02 CM327026 spessore punteria - 2.37 CM327011 spessore punteria - 2.00 CM327033 spessore punteria - 2.55 CM327048 spessore punteria - 2.92 CM327003 spessore punteria - 1.80 CM327017 spessore punteria - 2.15 CM327008 spessore punteria - 1.92 CM327030 spessore punteria - 2.47 CM327015 spessore punteria - 2.10 CM327002 spessore punteria - 1.77 CM327050 spessore punteria - 2.97 CM327040 spessore punteria - 2.72 CM327049 spessore punteria - 2.95 857066 klep lifter emmer
achterlichaam aprilia 2B009432 lh rear fairing 2B009431 rh rear fairing 2B008837 rear fairing 2B009428 screw AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 CM179201 metrische schroef m6x22 598839 schroef met flens AP8121728 t bus AP8121032 bus 2B009040 license plate fastener AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B008831 license plate 2B008822 left side fairing 2B008823 right fairing AP8220186 rubberen afstandhouder AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8220162 rubberen afstandhouder
achter remklauw aprilia 2B007204 rear brake caliper 2B009669 brake pads copy 2B009677 pin+split pin 2B009674 bleeder+cap 2B009675 headset 1D003350 sensore abs attivo AP8152268 inbusschroef
achterste hoofdcilinder aprilia 2B007140 rear master cylinder (rr) AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8150026 moer m6 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw AP8101595 slangklem d10,1 2B007776 oil pipe 2B009430 brake oil tank AP8152299 zelfborgende moer m6 CM179301 schroef m6x16 2D000325 switch - clutch/rear brake AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113288 rubberen balgen 2B003519 switch mount AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008844 return spring 2B009297 springs fixing pin 2B008708 rear brake control lever 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 2B008711 rubber pedal 825079 schroef m5x16
achterspatbord aprilia 2B008839 saddle mounting closing 2B008997 rear splash guard 00G04401462 moer d5 AP8121032 bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008985 battery cover 2B008984 battery box AP8144552 steunrubber deel 976591 speciale schroef AP8150509 zelftappende schroef 5x14
achterwiel aprilia 2B006613 crown holder cpl. 832848 radiaal lager 006662 snap ring 2B006559 oil seal 40x62x7 nbr75 CM306203 chain ring z=42 2B006283 rear wheel spacer 2B002634 dax moer m10x1.25 2B007292 flat washer 2B008450 rear tyre 150/70 r18 648708 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring 2B009174 chain 120 mesh 2B006428 rear wheel flange 2B002171 special cap screw 8x25 AP8201546 tubeless ventiel 2B006432 spoke l 203 2B007846 nipplo AP8150491 deuvel 2B008141 wheel spacer 2B007580 bearing 006647 borgring AP8125841 afdichtring 30x47x7 2B006284 rear wheel spacer 2B008686 phonic wheel AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 2B006429 rear brake disc 2B008877 sec. screw 2B006435 wheel pin 2B007581 ball bearing 20x47x14 2B006431 rear wheel 4.25x18"
zadel aprilia 2B008999000C2 driver saddle, red 2B008999000C1 driver saddle yellow B064024 zadelrubber B064023 zadelrubber
schokdemper aprilia 2B006372 rear shock absorber 2B007587 double conrod GU05562430 enkele drijfstangcomp. AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110066 naaldlager GU05562030 dubbele drijfstangpen l47 2B009222 piston pin AP81356085 dubbele drijfstangpen 2B009338 t bushing 2B007703 self-locking nut m12 AP8152301 zelfborgende moer 2B008608 hex socket screw m12x85 2B009352 screw w/ flange m10x45 AP8152396 schroef met flens m10x95 AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152410 schroef met flens m10x55
kuip aprilia 2B008834 radiator grille 2B009004 radiator grill closure left 2B009003 radiator grill closure right 2B008828000NV lh air duct 2B008828 lh air duct 2B008827000NV rh air duct 2B008827 rh air duct 2B008830 lh puller 2B008829 rh puller AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 487665 fairlead AP8120030 rubberen afstandhouder 2B009427 threaded pin AP8220488 paddestoelrubber 2B009423 tbei torx screw m5x12 CM180701 zelftappende schroef d4x16 AP8102375 clip m5
sturen aprilia 2B007994 lower plate 2B008440 fork upper plate 2B006546 handlebar u-bolt 2B008480 lower u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox AP8144222 rubberen afstandhouder 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 2B008439 tappo fissaggio piastra sup. sterzo AP8152442 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 2B009935 fairlead AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 2B005143 screw w/ flange m6x12 2B002875 cup AP8152301 zelfborgende moer 887832 stuurveiligheid plaat AP8123643 keerring moer terug 887831 rubberen afstandhouder AP8123642 ring moer AP8123644 stofkap ring AP8123641 stofkap ring 2B007853 bearing
zwenkarm aprilia 2B006597000G17 swingarm AP8110067 naaldlager 22x28x16 2B005212 bush 2B007102 thrust washer 2B005214 gasket Ø22xØ28x4 2B005460 swinging arm spacer 2B006174 rear swing arm pin 1C002565 dax flensmoer m16x1.25 860898 hoes 2B004511 nut 2B001920 ketting tientallen. stelschroef 2B008918 square 2B007152 chain guide plate B0167965 torx bolle big-end schroef AP8234020 beker voor schoen 2B009005 chain guard 2B003422 m5x12 pre-coated countersunk hex head torx screw 2B007135 insert 2B006662 lh chain tensioner 2B006661 rh chain tensioner
tankdeksel aprilia 2B008826000L02 fuel tank cover painted yellow 2B008826000XR4 fuel tank cover, red 2B008826 tank cover 2B009423 tbei torx screw m5x12 CM178603 zelftappende schroef d4.2x13

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia B044495 startmotor 1A012162 electric starter gear 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 830389 sprag koppeling 1A019557 stator 1A016098 rotore completo 82964R sprag clutch housing B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 1A013141 cable fixing plate 1A002950 screw m5x14 1A018667 hex socket screw m6x16 1A002951 cilindrische binnenzeskantschroef 848845 bord 878872 schroef met flens 414838 schroef m6x35 184400 afstandsstuk achter
front elektrisch systeem aprilia 2D000684 main wiring harness 2D000579 lithium battery 1D003323 usb port 1B001591 fairlead 581142 omgevingstemperatuursensor 1A012332 voltage regulator AP8152279 schroef met flens m6x20 2B009039 holder CM3018104 electronic control unit 854830 horn AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152117 inbusschroef AP8152181 sluitring 6.4x15x1 642248 val sensor CM013203 blad rand veer AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221310 kabelgeleider AP8221017 afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder 668762 slangklem 890760 instrumentondersteuning 894704 fairlead AP8221311 fairlead d18 CM225730 zekering 30a 1D001697R starterrelais 1D001697R starterrelais AP8224462 relay 12v/30a CM225605 zekering 5a CM225620 zekering 20a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a 2D000676 hose clamp AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 2B009593 battery support pad 2D000685 starter motor wiring harness 2D000741 fairlead 1D000129 geen beschrijving beschikbaar
instrumenten aprilia 2D000625 dashboard AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008379 socket support 890760 instrumentondersteuning 00G04401462 moer d5 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5
achterlichten aprilia 2D000607 taillight AP8112916 reflector achter 2D000138 knipperlicht linksachter 2D000137 knipperlicht rechts achter AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150204 moer m4 AP8150501 onderlegring AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuareg 660 ABS 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuareg 660 ABS 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuareg 660 ABS 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia