Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia MX 125 Supermotard 2004.

Aprilia MX 125 Supermotard 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia MX 125 Supermotard 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia MX 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia MX 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8268155 geen beschrijving beschikbaar AP8120997 inlaatslang AP8131680 batterij plaat AP8120654 carburateur-luchtkast slang AP8130574 deksel van het filterhuis AP8130596 filtersteun beschermpaar AP8101851 luchtfilter AP8150060 schroef m6x20 * AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150026 moer m6 AP8120246 slangklem d = 60-80 AP8150386 yel. zink vierkante moer m6x12x12 AP8150182 gebogen veerring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152114 schroef 3x15 AP8150233 ring 3.2x7x0.5 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8144660 geen beschrijving beschikbaar AP8144661 luchtpijp sas AP8104745 klep sas AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8152277 schroef met flens m6x12
carburateur flens aprilia AP0250521 pakking AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0224389 reed ventiel AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267993 carburateur flens AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0945758 breekring a4
carburateur i aprilia AP8176090 carburateur phbh 28 bd AP8176097 carburateur phbh 28 bd AP8222636 cap 813174 cap AP8222631 draadspanschroef AP8106783 mengkamerdeksel kit AP8106785 gasklep veer AP8106786 controleer pin clip plaat AP8222674 conische pin clip AP8106779 conische pin x25 / 3a AP8176043 conische pin x2 / 2 " AP8106778 gasklep 50 AP8106963 gasklep 45 AP8106784 startapparaat AP8106796 pakking envelop
carburateur ii aprilia AP8106790 luchtinlaat unie AP8106795 dop bevestigingsschroef AP8106794 brandstoftoevoerkap AP8222656 brandstoffilter AP8106789 knop 288878 knop AP8106787 mix min.eng.spd adj. schroefset AP8106788 gasklep adj. schroef kit AP8106723 inactieve emulsiestraal 62 AP8176121 inactieve emulsiestraal 60 AP8106722 idle jet 62 AP8176120 inactieve jet 60 AP8106796 pakking envelop
carburateur iii aprilia AP8106696 naaldventiel bn 264 AP8106724 naaldventiel bn 266 AP8106780 startmotor 70 AP8106793 vlotterkamer fix. stekker AP8106087 hoofdsproeier 104 AP8106964 hoofdsproeier 122 AP8106792 drijfpen AP8106791 vlotterkamer AP8106782 vlotter AP8106781 naaldventiel 250 318604 naaldventiel 250 AP8106796 pakking envelop
koppeling aprilia AP0634178 stationair tandwiel z = 26 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295401 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0239265 kickstarter lente AP0634055 start assy.gear z = 23 AP0244585 ring 17.5 / 24/1 AP0220138 geen beschrijving beschikbaar AP0228220 kick-start koppeling AP0239270 lente 42 AP0248365 kick-start hendel AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
koppelingsdeksel aprilia AP0211406 koppelingsdeksel. grijs AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0930725 oliekeerring 17x28x7 AP0250205 pakking AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241793 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0942674 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0250890 o-ring 3771 AP0239907 bladveer AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0841685 schroef met flens
carter aprilia AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 2R000040 anschluss? AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0227325 hoes AP0650131 pakking 6x10 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0228250 kikst. koppelingsstop AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0640190 sensor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking
krukas - balansas aprilia AP0295373 krukas cpl. 54,5 mm AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0832592 met 6206 AP0832533 met 6206 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237949 geen beschrijving beschikbaar AP0232340 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295374 drijfstang cpl. AP0295379 drijfstang cpl. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinder - uitlaatklep aprilia AP0253373 uitlaatklep AP0250975 pakking 0.8 AP0845020 veerring b6 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0827961 sluitring 6.4 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0253500 bevestigingsplaat AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0240071 binnenzeskantschroef m8x20 AP0242706 flensmoer m8 AP0242705 flensmoer m8 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0253722 uitlaatklep AP0253465 kleplichaam AP0230880 o-ring 13.3x2.4 AP0230810 klepsteelafdichting AP0239052 veer AP8114175 elect.rave klep kabel AP0297746 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20
cilinderkop zuiger aprilia AP0650097 pakking 0.8 AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0223618 cilinder 9 gaten AP0223614 cilinder 9 gaten AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 cilinderkop AP0223385 cilinderkop 2R000073 cilinderkop AP0223385 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940487 ronde schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0613100 kleppendeksel AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0945635 stop ring d15 AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0294754 zuiger compleet 54,01 mm AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0240480 plugschroef 1 / 8-27npt AP0250280 o-ring 105x2.5
motor aprilia AP8176096 geen beschrijving beschikbaar AP8176051 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106307 tandwiel deksel. grijs AP8146097 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8102548 kabelgeleider AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
uitlaat aprilia AP8119831 geluiddemper AP8119791 geen beschrijving beschikbaar AP8119784 geluiddemper AP8102430 geluiddemper clip AP8119494 uitlaatpijp bescherming AP8201121 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221297 isolerende ring AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101259 springveer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8135292 geluiddemperplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8117140 geen beschrijving beschikbaar AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8119815 geen beschrijving beschikbaar AP8119394 geen beschrijving beschikbaar AP8120812 demper pakking AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152140 klinknagel m6x17 AP8134994 bord
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0853840 slangklem 35553 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
transmissie 6 versnellingen aprilia AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634130 versnelling z = 21 AP0245730 borgring 25x2 AP0234858 versnelling z = 25 AP0234984 versnelling z = 27 AP0634110 versnelling z = 23 AP0234968 versnelling z = 29 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0220280 aangedreven as AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236062 rondsel AP0236425 rondsel z = 16 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0634100 versnelling z = 21 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634120 versnelling z = 22 AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0281211 versnellingsbak 6 v.ta '
waterkoeler aprilia AP8102287 waterkoeler (r.) AP8101576 waterkoeler vuldop AP8102288 waterkoeler (l.) AP8121679 t bus AP8120594 rubberen afstandhouder AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8120962 waterslang koelers AP8120931 koeler-pomp pijp AP8101588 slangklem d.24.5x8.6 AP8120799 waterkoelerkop buis AP8120024 brandstofleiding d.7x11 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8220402 pijp 5x9 AP8152280 schroef met flens m6x25
waterpomp assy aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy

Frame

centraal lichaam aprilia AP8129410 zadel, rood / wit / zwart AP8129459 zadel. zwart AP8178050 rechts zijpaneel. zwart AP8179236 geen beschrijving beschikbaar AP8178051 lh zijpaneel. zwart AP8179237 geen beschrijving beschikbaar AP8126467 spatscherm achter AP8138189 schokdemper deksel AP8152108 inbusschroef AP8150182 gebogen veerring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8135627 bord AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8120908 toolkit stopper AP8144156 rubberen afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8102029 klinknagel AP8144155 rubberen afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8135668 bord AP8117142 hitte bescherming AP8117245 hitte bescherming
dashboard-spiegels-stuur aprilia AP8224582 dashboard compleet AP8224575 schelp AP8224613 licht gids AP8102825 spiegelsteun AP8104744 aansluiting AP8224583 geen beschrijving beschikbaar AP8234227 geen beschrijving beschikbaar AP8120405 rubberen afstandhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8218625 stuur AP8201984 achteruitkijkspiegel
sticker aprilia AP8166697 rh luchtkanaal. sticker leeuw AP8166698 lh luchtkanaal. sticker leeuw AP8166702 voorspatbord sticker AP8166699 voorruit sticker centrale AP8166708 voorruit sticker wereld ch. su. AP8166700 rh voorruit sticker AP8166701 lh voorruit sticker AP8166691 rechter zijpaneel sticker aprilia AP8166692 lh zijpaneel sticker aprilia AP8166695 rechter zijpaneel sticker mx AP8166696 lh zijpaneel sticker mx AP8166693 geen beschrijving beschikbaar AP8166694 geen beschrijving beschikbaar AP8166703 achter rechts sticker AP8166704 achterste sticker links AP8166709 achter sticker aprilia rac. AP8166705 geen beschrijving beschikbaar AP8215003 geen beschrijving beschikbaar AP8166262 bandenspanning sticker AP8166263 schokdemper sticker AP8166219 sticker set AP8166690 sticker set
kader aprilia AP8146816 geen beschrijving beschikbaar AP8146819 rh voetsteunen AP8146821 lh voetsteunen AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101317 veer voorste voetsteun AP8146859 lh voetsteun ondersteuning AP8146860 rechts voetensteun AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134829 voetsteunpen AP8132720 voetsteun plaat AP8152409 stop ring AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8146823 geen beschrijving beschikbaar AP8221197 zijstandaardveer AP8121482 interne zijstandaardveer AP8161006 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8134266 zijstandaardplaat AP8152293 schroef met flens AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8135715 rh cilinderframe plaat AP8135716 links cilinderframe plaat AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150267 schroef m8x90 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101985 speciale clip AP8102590 tankdeksel AP8120657 slangklem AP8101704 kettingspannerrol AP8121092 afstandhouder AP8101108 afstandhouder AP8152293 schroef met flens AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8
voorkant i aprilia AP8178049 koplampsteun. zwart AP8179235 koplampsteun. zwart AP8178052 rh luchtkanaal. zwart AP8179233 geen beschrijving beschikbaar AP8178053 lh luchtkanaal. zwart AP8179234 geen beschrijving beschikbaar AP8120177 elastisch AP8102208 kabelgeleider voorremslang AP8152108 inbusschroef AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8150182 gebogen veerring AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8120030 rubberen afstandhouder
voorlichaam ii aprilia AP8156095 voorspatbord. rood AP8226830 geen beschrijving beschikbaar AP8156096 rechter mouwbeschermer. zwart AP8156097 lh mouwbeschermer. zwart AP8156135 rh mouwen beschermgeleider AP8156136 beschermhoes voor mouwen AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8138081 waterkoeler rooster. zwart AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121032 bus AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150451 lage zelfborgende moer
voorvork i aprilia AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110024 rollager AP8104597 pakking ring AP8152090 zeskantschroef m7x35 AP8203427 sluitring d7 AP8203424 vork bovenplaat AP8203588 vork onderste ringmoer AP8163384 geen beschrijving beschikbaar AP8163385 schroef m6x30 AP8203590 schroef m8x35 AP8203425 u-bout AP8163316 voorvork
voorvork ii aprilia AP8163383 plug cpl. d40 AP8123346 o-ring AP8163386 mouw cpl. d40 AP8123689 bus AP8123360 kop 599501 pakkingring (marzocchi) AP8103235 pakkingring (marzocchi) AP8123653 stop ring (marzocchi) 599503 stop ring (marzocchi) AP8123777 stofkap + veer (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123355 afstandhouder AP8163387 moer 8ma AP8163388 veer gids AP8163389 stop ring AP8163390 geen beschrijving beschikbaar AP8163391 rh zuiger AP8163358 speld 8x30 AP8163392 veer AP8163393 kop AP8163394 ring AP8163340 veer AP8163353 zuigerveer d.26 AP8163395 zuiger d26 AP8163350 moer m6x1 h.6 AP8163396 klep d40 AP8163397 bus AP8163398 lh schokdemper AP8163399 lk zuiger AP8163360 kop AP8163356 lh zuigercompressie d.26 AP8163352 geen beschrijving beschikbaar AP8163400 rh zuiger. compleet AP8163401 lk zuiger. compleet AP8123540 schroef met flens m6x25 AP8163402 hub + rh vorkpoot AP8163403 geen beschrijving beschikbaar AP8163404 veer AP8123531 voorbelaste buis 35x2.5x10 AP8123206 afdichtring AP8163405 schroef m10x45 AP8163345 geen beschrijving beschikbaar AP8163406 tussenstuk 23x8.1x0.1 AP8163407 tussenstuk 17x8.1x0.15 AP8163346 afstandhouder 21x8.1x0.2 AP8163408 geen beschrijving beschikbaar AP8163342 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8109281 achterwielklep 18 " AP8134987 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8108672 tepels d3.5 AP8128053 voorwiel AP8128054 rechtervoorspaak d.3.5 AP8128078 vooraan spaak d.3.5 AP8225394 geen beschrijving beschikbaar AP8125578 voor lh whe.ou. spacer AP8125916 voornaaf AP8125590 distanciador cojinetes AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125589 oliekeerring 22x40x7 AP8113580 geen beschrijving beschikbaar AP8113593 remblokken AP8133518 ontluchtingsventiel AP8133517 speld met split AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133561 ontluchtingsklep dop AP8113548 beschermkap AP8123550 veer AP8128097 voorwiel AP8152288 schroef met flens AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8161007 geen beschrijving beschikbaar AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8113567 voorremschijf d320 AP8224573 magnetische sensor AP8127596 magneto AP8104743 borgring AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133660 voorremslang AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP9100864 zeskantschroef m8x30 599208 zeskantschroef m8x30
brandstoftank-olietank aprilia AP8178048 benzinetank. zwart AP8220620 hoes AP8120683 pakking AP8102808 brandstofkraan AP8120663 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8152188 geen beschrijving beschikbaar AP8121718 koplamp bus AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8150182 gebogen veerring AP8120675 rubberen afstandhouder AP8220402 pijp 5x9 AP8120798 o-ring AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8139113 olie tank AP8124547 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102224 mixer oliefilter 1R000160 brandstofpijp AP8220384 brandstofpijp AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8201358 slangklem d 11,9 AP8120954 brandstofleiding d7x12 AP8221023 t bus AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20
grip shift aprilia AP0632060 kogellager 61804 AP0245790 borgring AP0232402 met 6001 AP0258305 schakel cam AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0239241 index veer AP0227710 bus AP0227711 bus AP0248326 index assy. hendel AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
lh controles aprilia 852327 koppelingshendel cpl .. pol.met. AP8118432 koppelingshendel AP8118200 koppelingshendel u-bout 852330 koppelingshendel versteller AP8118198 lucht hendel 00H00902661 lucht hendel AP8118207 starthendel plaat AP8114245 koppelingskabel AP8114222 chokekabel. zwart AP8118201 koppelingshendel schroef AP8118490 moer AP8118491 onderlegring AP8118492 dopschroef AP8127588 lh licht sel. met bedrading AP8121817 brandstofleiding veer AP8120467 koppelingshuls
bordenset en handboeken aprilia AP8166336 geen beschrijving beschikbaar AP8166336 geen beschrijving beschikbaar AP8166184 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8104764 geen beschrijving beschikbaar AP8104766 geen beschrijving beschikbaar AP8104717 slot kit AP8127636 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104808 helm slot AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8101630 klinknagel AP8150211 schroef 319165 schroef AP8150349 speciale schroef m8x15
achterlichaam aprilia AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8156111 achterspatbord. rood AP8156216 geen beschrijving beschikbaar AP8131436 gereedschapskist AP8131437 gereedschapskist deksel AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8101856 toolkit AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121704 pin AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8232955 achterste handgreep, zwart AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8112560 reflector AP8221056 t bus AP8120311 rubberen afstandhouder AP8101985 speciale clip AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8121075 t bus AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120622 voorste stofkapring AP8224517 reflector achter AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8161008 bus
achter remklauw aprilia AP8113462 remschijf achter AP8134481 rem hanger plaat AP8133708 achter remklauw. grijs AP8113375 remblokken AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8133728 achterremveer AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113555 remslang AP8152259 schroef m6x16 AP8150009 onderlegring AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8133727 remklauw rev. kit
achterste hoofdcilinder aprilia AP8113359 achterste hoofdcilinder AP8121842 hoofdcilinderstang AP8120178 o-ring of 112 AP8133873 remolietank compleet AP8121809 achterremhendel bus AP8150021 ext. getande ring AP8213057 koppeling achterrempomp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150026 moer m6 AP8135287 achterremhendel AP8113081 vork AP8120538 o-ring 121 AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113553 tankdop AP8131792 achterste remleidingdeksel AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120808 pijp AP8102289 remlichtschakelaar deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8124479 stop schakelaar AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121126 veer achterremhendel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8
schokdemper achter aprilia AP8163318 geen beschrijving beschikbaar AP8152217 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150024 lage moer m10 * AP8152220 onderlegring AP8121815 kogelgewricht AP8120485 pakking ring AP8121098 bus AP8121846 dubbele drijfstangpen AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8120809 oliekeerring d18x24x3 AP8121913 dubbele verbindingsstang AP8110064 rolkooi AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8135713 dubbele drijfstangcomp. AP8135714 enkele drijfstangcomp. AP8121952 aansluiten. staaf spec. schroef AP8150344 inbusbout m12x107 AP8150345 binnenzeskantschroef m12x98 AP8152018 ring 12.2x22x2
achterwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8109281 achterwielklep 18 " AP8128057 geen beschrijving beschikbaar AP8128054 rechtervoorspaak d.3.5 AP8128055 sprak d.3.5 AP8108672 tepels d3.5 AP8125707 achterste koppeling grijs AP8125477 afstandhouder AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125784 borgring d40 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125579 achterwielas AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8152063 ring 17x30x3 AP8125580 achterwiel spacer AP8107128 ketting ring AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152196 schroef m8x26 AP8107104 chain cpl conn.link AP8128098 achterwiel
rh controles aprilia AP8113630 voorremmast. cyl cpl d.13 AP8113672 pompdeksel AP8118416 voorremhendel AP8113058 remhendelpen AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113203 remhendel u-bout AP8113522 voorremhendel stop AP8113204 wasbeker AP8113537 schroef AP8113349 anti-emulsie apparaat AP8124597 voorremschakelaar + harnas AP8114361 gaskabel AP8114272 gaskabel afsteller AP8118672 gashendel + handgrepen. zwart AP8218628 handgreep paar. zwart AP8114371 gaskabel afsteller AP8152223 speciale kolomschroef m2x12 AP8152224 noot m2 AP8220143 gasregelkap AP8221356 afstandhouder AP8121318 geen beschrijving beschikbaar
zwenkarm aprilia AP8135848 geen beschrijving beschikbaar AP8178224 geen beschrijving beschikbaar AP8120871 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8152174 inbusschroef AP8105132 achterste swingarmpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120240 pakking ring AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152007 lage moer m14x1.5 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8101341 klaring ring AP8120700 r. kettinggeleiderplaat. grijs AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121035 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8135243 rh kettingspanner AP8135242 kettingspanner (l.) AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152262 lage moer m8 AP8152108 inbusschroef AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8150182 gebogen veerring AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120001 rubberen afstandhouder

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8124524 toeter AP8127587 belangrijkste kabelboom AP8212146 aardingsbatterijkabel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152283 schroef met flens AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8152306 zelfborgende moer m5
elektrisch systeem ii aprilia AP8112906 spanningsregelaar AP8212110 batterij 12v-4ah 234390 batterij 12v-4ah AP8131676 batterij hoes AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112942 rubberen zekeringkast AP8127286 knipperlichteenheid AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8112659 rave ecu AP8112567 rave cont. solenoid AP8121736 t bus AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8132869 solenoid supp. bord AP8120405 rubberen afstandhouder AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20
ontstekingseenheid aprilia AP0295670 stator cpl. AP0295675 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking AP0265402 digitale ecu AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart AP0297830 bougie br10eg AP8206873 bougie ngk br8es 861612 bougie ngk br8es AP0245750 borgring AP0260250 silent-block AP0211581 vliegwielkap AP0295360 ontstekingseenheid AP0841336 binnenzeskantschroef m6x12 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
lichten aprilia AP8112531 achterlicht AP8127741 koplamp AP8224580 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224581 rechts voor / links achter indic. AP8112633 achterlicht lens AP8127123 schroef tbc 2.9x13 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127122 richtingaanwijzer lens AP8224609 lamphouder AP8224610 koplampbescherming vooraan AP8224611 geen beschrijving beschikbaar AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150318 schroef AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8150415 schroef m4x35 AP8221198 koplamp stelveer

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia MX 125 Supermotard 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia MX 125 Supermotard 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia MX 125 Supermotard 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia