Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RX SX 125 2008.

Aprilia RX SX 125 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RX SX 125 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RX SX 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RX SX 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 858415 luchtfilter 858411 luchtdoos 858412 luchtdoos 858414 deksel van filterhuis 858413 luchtfilter ondersteuning AP8120748 inlaatslang AP8120997 inlaatslang AP8120654 carburateur-luchtkast slang 254485 clip m6 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8104745 klep sas 860009 inlaatpijp sas 860010 luchtpijp sas AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 873270 solenoïde 852149 solenoïde 854569 magneetfilter 890679 pakking d3.5 AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8161054 cap AP8102520 slangklem
carburateur aprilia 858578 carburateur vhst 28 cd 860805 carburateur vhst 28 cd 890284 gasklep 50 856104 gasklep 50 854541 inactieve jet 36 890285 inactieve jet 38 AP8176132 hoofdsproeier 128 890286 hoofdsproeier 160 854543 vlotter gr.6.5 854544 naaldventiel 300 890287 conische pen d49 / 5a 890288 conische pen d53 / 2a 856102 conische pen d53 / 2a 890510 gasklep pos. sensor 893925 startmotor d90
carburateur flens aprilia AP0250521 pakking AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0224389 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0240351 ronde schroef m3x6 AP0267993 carburateur flens AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0440113 schroef m6x25
koppeling aprilia AP0634178 stationair tandwiel z = 26 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295401 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0239265 kickstarter lente AP0634055 start assy.gear z = 23 AP0244585 ring 17.5 / 24/1 AP0220138 geen beschrijving beschikbaar AP0228220 kick-start koppeling AP0239270 lente 42 AP0248365 kick-start hendel AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
koppelingsdeksel aprilia AP0211406 koppelingsdeksel. grijs AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241793 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0942674 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0930725 oliekeerring 17x28x7
carter aprilia AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 2R000040 anschluss? AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0650131 pakking 6x10 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0640190 sensor AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking
krukas - balansas aprilia AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0832533 met 6206 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237948 balansas AP0232341 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295379 drijfstang cpl. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinder - uitlaatklep aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0253722 uitlaatklep AP0253465 kleplichaam AP0230880 o-ring 13.3x2.4 AP0230810 klepsteelafdichting AP0250975 pakking 0.8 AP0239052 veer AP0297746 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0242706 flensmoer m8 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240071 binnenzeskantschroef m8x20 AP0253373 uitlaatklep AP0253378 uitlaatklep AP0253500 bevestigingsplaat AP0827961 sluitring 6.4 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP8112567 rave cont. solenoid
cilinderkop zuiger aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 cilinderkop AP0223385 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940487 ronde schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0613101 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0294754 zuiger compleet 54,01 mm AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15
motor aprilia 856717 motor 860807 motor AP8106214 tandwiel deksel AP8146097 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8102548 kabelgeleider AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
uitlaat aprilia 856720 geluiddemper 860803 geluiddemper 853034 geluiddemper AP8119881 geluiddemper clip AP8119494 uitlaatpijp bescherming AP8702106 bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221297 isolerende ring 254485 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101259 springveer AP8150137 inbusschroef 860178 geluiddemperplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8120870 isolerende ring 860804 centrale uitlaatpijp 856721 centrale uitlaatpijp AP8120812 demper pakking AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8134994 bord AP8144673 silent-block
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0853845 slangklem 35553 AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
olie tank aprilia 00H03704081 olie tank 00F03710241 olievuldop AP8201192 oliereserve-indicator AP8161197 fijación AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8220402 pijp 5x9 AP8104071 union cpl.
overdragen aprilia AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634120 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634100 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220280 aangedreven as AP0234968 versnelling z = 29 AP0634110 versnelling z = 23 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634130 versnelling z = 21 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236062 rondsel AP0236425 rondsel z = 16 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281211 versnellingsbak 6 v.ta '
waterkoeler aprilia 85164R waterkoeler. rechts AP8101576 waterkoeler vuldop 85165R waterkoeler. lh AP8121679 t bus AP8120594 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860012 waterslang koelers 860440 koeler-pomp pijp AP8101588 slangklem d.24.5x8.6 AP8120799 waterkoelerkop buis AP8120024 brandstofleiding d.7x11 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8220402 pijp 5x9 AP8152280 schroef met flens m6x25
waterpomp assy aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230196 oliekeerring 10x26x7 AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy

Frame

centraal lichaam aprilia 85675800XB2 rechts zijpaneel. wit 85675800XN4 rechts zijpaneel. zwart 85675900XB2 lh zijpaneel. wit 85675900XN4 lh zijpaneel. zwart 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152171 inbusschroef 856760 zadelkamer 85674600C1 zadel AP8201620 hendel 254485 clip m6 AP8220488 paddestoelrubber AP8121741 dashboardbus AP8221129 bus AP8120657 slangklem AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120001 rubberen afstandhouder 85675200XN3 rechts deksel. zwart 85675300XN3 lh dekking. zwart
centrale standaard aprilia 856710 zijstandaard 856711 zijstandaard AP8221197 zijstandaardveer AP8121482 interne zijstandaardveer AP8161006 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100223 zijstandaardplaat
dashboard aprilia 856750 socket ondersteuning AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8150451 lage zelfborgende moer 856743 dashboard 896705 dashboard
sticker aprilia 859990 voorruit sticker 860503 voorkuip sticker 893001 voorruit sticker 893007 voorruit sticker 894543 voorkant sticker "sx" 859991 rh voorruit sticker 860504 rechter voorkuip sticker 860505 links kuip sticker 859992 lh voorruit sticker 860353 achter sticker 860365 achterkap sticker "aprilia" 860512 sticker rechts 860513 sticker links 890539 rechter achterkuip sticker "motard" 890534 rechter achterkuip sticker "off-road" 860516 voor rechts achter kuip dec. 860507 staartkuip links voor rx dec. 890540 linker kuip sticker "motard" 890535 links kuip sticker "off-road" 860517 voor links achter kuip dec. 860506 staartkuip rechts voor rx sticker 860508 rechter achterkuip dec. 860509 links kuip dec. 860510 achter rechts achter kuip dec. 860520 achter rechts achter kuip dec. 860521 achter links kuip dec. 860511 achter links kuip dec. 860514 rechter zijpaneel sticker 860515 sticker zijpaneel 896087 sticker "sx" dx 896084 sticker "rx" dx 890995 rechter zijpaneel sticker 860335 up.front rh sticker leeuw 860336 up.front lh sticker leeuw 890996 sticker zijpaneel 896085 sticker "rx" sx 896088 sticker "sx" sx 860337 rechts onder achter sticker 860338 links onder sticker 860339 rh onderste voorsticker 896084 sticker "rx" dx 860340 lh onderste voorsticker 896085 sticker "rx" sx 890997 rh luchtkanaal. sticker 860341 achter rechts sticker leeuw 860342 achterste sticker leeuw 890998 lh luchtkanaal. sticker 860343 up.achter rh sticker leeuw 860344 omhoog. achterste sticker leeuw 890575 voorspatbord sticker
voetsteunen aprilia AP8146819 rh voetsteunen AP8146821 lh voetsteunen AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101317 veer voorste voetsteun 860267 lh voetsteun ondersteuning 860389 rechts voetensteun AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134829 voetsteunpen AP8132720 voetsteun plaat AP8152409 stop ring AP8152286 schroef met flens m8x20
kader aprilia 85663500XE6 kader 856635 kader AP8150431 lage moer m8 AP8121092 afstandhouder AP8101108 afstandhouder AP8152293 schroef met flens AP8150018 onderlegring AP8101704 kettingspannerrol AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8150087 binnenzeskantschroef m8x80 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152286 schroef met flens m8x20 858499 nld. aansluitplaat AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad
kader ii aprilia AP8152288 schroef met flens AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad 858493 geen beschrijving beschikbaar AP8152300 zelfborgende moer m8
voorkant i aprilia 85504700XB2 koplampsteun. wit 85504700XN4 koplampsteun. zwart 86061500XN4 rh luchtkanaal. zwart 86061600XN4 lh luchtkanaal. zwart AP8102375 clip m5 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102381 clip m4 AP8152339 schroef met flens m5x9 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8152281 schroef met flens m6x30 860582 klem 860583 rh klem 856751 tankdeksel
voorlichaam ii aprilia 85674800XR3 voorspatbord. rood AP8156096 rechter mouwbeschermer. zwart AP8156097 lh mouwbeschermer. zwart AP8156135 rh mouwen beschermgeleider AP8156136 beschermhoes voor mouwen AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152274 schroef met flens m5x20 86018800XB2 trekstang 86018800XN4 trekstang AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8138081 waterkoeler rooster. zwart AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121032 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152273 schroef met flens m5x15
remklauw voor aprilia 894050 olieleiding schroef AP8113003 olieleiding schroef 860882 remklauw voor 893248 remklauw voor 860883 pads (paar) 894047 pads paar 890310 ontluchtingsventiel 894045 geen beschrijving beschikbaar AP8133517 speld met split AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113548 beschermkap 894049 veer + plaat AP8123550 veer AP8113004 ring 10x14x1,6 * 856737 voorremslang 893247 voorremslang
voorvork aprilia AP8123188 plug AP8203251 plug AP8123189 onderlegring AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110024 rollager AP8104597 pakking ring AP8203426 geen beschrijving beschikbaar AP8203427 sluitring d7 AP8203424 vork bovenplaat AP8203588 vork onderste ringmoer AP8163384 geen beschrijving beschikbaar AP8163385 schroef m6x30 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8203425 u-bout 856714 voorvork
voorvork ii aprilia AP8163383 plug cpl. d40 AP8123346 o-ring AP8163386 mouw cpl. d40 AP8123689 bus 599504 kopje (marzocchi) 599501 pakkingring (marzocchi) 599503 stop ring (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123355 afstandhouder AP8163387 moer 8ma AP8163388 veer gids AP8163389 stop ring AP8163390 geen beschrijving beschikbaar AP8163391 rh zuiger AP8163358 speld 8x30 AP8163392 veer AP8163393 kop AP8163394 ring AP8163340 veer AP8163353 zuigerveer d.26 AP8163395 zuiger d26 AP8163350 moer m6x1 h.6 AP8163396 klep d40 AP8163397 bus AP8163398 lh schokdemper AP8163399 lk zuiger AP8163360 kop AP8163356 lh zuigercompressie d.26 AP8163352 geen beschrijving beschikbaar AP8163400 rh zuiger. compleet AP8163401 lk zuiger. compleet AP8123540 schroef met flens m6x25 AP8163402 hub + rh vorkpoot 890405 naaf + linker vorkpoot AP8163404 veer 890406 voorbelaste buis 35x5x10 AP8123206 afdichtring AP8163405 schroef m10x45 AP8163345 geen beschrijving beschikbaar AP8163407 tussenstuk 17x8.1x0.15 AP8163406 tussenstuk 23x8.1x0.1 AP8163346 afstandhouder 21x8.1x0.2 AP8163408 geen beschrijving beschikbaar AP8163342 geen beschrijving beschikbaar
voorvork iii aprilia AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8152090 zeskantschroef m7x35 AP8203425 u-bout AP8163383 plug cpl. d40 AP8123346 o-ring AP8203424 vork bovenplaat AP8203590 schroef m8x35 AP8203588 vork onderste ringmoer AP8163384 geen beschrijving beschikbaar AP8163385 schroef m6x30 896102 mouw cpl. 599505 bovenste bus (marzocchi) 896103 afstandhouder 599504 kopje (marzocchi) 599501 pakkingring (marzocchi) 599503 stop ring (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8163387 moer 8ma 896104 lh hub cpl. 896105 rh hub cpl. AP8123540 schroef met flens m6x25 896106 onderlegring AP8203427 sluitring d7
voorwiel aprilia 860550 voor / achterband 110/70 r 17 AP8109310 neumático delantero 110/70 r17 860544 geen beschrijving beschikbaar 860552 geen beschrijving beschikbaar AP8109281 achterwielklep 18 " AP8109004 achterwielklep 18 " AP8109001 voorwiel klep 21 " AP8108672 tepels d3.5 860015 voorwiel 860810 geen beschrijving beschikbaar 858250 spaak 251x3.5 858251 sprak 245x3,5 858252 sprak 196x3.5 858253 sprak 192x3.5 AP8225411 voornaaf AP8128168 voorwiel spacer AP8125780 met interne afstandhouder AP8125783 voorwiel beer. AP8125782 pakking ring 860949 geen beschrijving beschikbaar 860947 voorwiel AP8150139 schroef 856728 voorremschijf AP8225412 voornaafpen AP8125771 voorwiel spacer AP8225414 geen beschrijving beschikbaar
benzinetank aprilia 860174 geen beschrijving beschikbaar 860173 hoes AP8220402 pijp 5x9 860316 brandstofkraan AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8221228 bus AP8220369 rubberen afstandhouder AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8120954 brandstofleiding d7x12
grip shift aprilia AP0258305 schakel cam AP0232402 met 6001 AP0245790 borgring AP0632060 kogellager 61804 AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0248326 index assy. hendel AP0227710 bus AP0227711 bus AP0239241 index veer AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
stuur aprilia AP8102825 spiegelsteun 856741 stuur AP8201984 achteruitkijkspiegel
lh controles aprilia 852327 koppelingshendel cpl .. pol.met. AP8118432 koppelingshendel AP8118200 koppelingshendel u-bout 852330 koppelingshendel versteller AP8118198 lucht hendel 00H00902661 lucht hendel AP8118207 starthendel plaat AP8114245 koppelingskabel 860884 chokekabel AP8118201 koppelingshendel schroef AP8118490 moer AP8118491 onderlegring AP8118492 dopschroef AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8121817 brandstofleiding veer AP8120467 koppelingshuls
slot hardware kit aprilia 861013 slot kit AP8102950 juego de herramientas 896016 topkoffer slot 852164 topkoffer slot 852163 hoofdschakelaar 319165 schroef AP8150211 schroef AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. 854057 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
achterlichaam aprilia 856756 nummerplaathouder 85676200XB2 rechter achterkuip. wit 85676200XN4 rechter achterkuip. zwart 85676300XB2 achter kuip. wit 85676300XN4 achter kuip. zwart AP8121035 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * 86061400XN4 achter kuip 86061400XB2 achter kuip AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102375 clip m5 AP8112202 rear reflector AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152339 schroef met flens m5x9
achter remklauw aprilia 856733 remschijf achter 890015 rem hanger plaat 893253 rem hanger plaat 860715 geen beschrijving beschikbaar 893252 geen beschrijving beschikbaar 894051 pads paar 890304 pads (paar) 890306 ontluchtingsventiel 894052 ontluchtingsventiel 890307 ontluchtingsklep dop 890305 achterremveer AP8113003 olieleiding schroef 894050 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 893251 achterrem buis 856740 geen beschrijving beschikbaar AP8152259 schroef m6x16 AP8150009 onderlegring AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8124985 snelheidsmeter sensor cpl. AP8152278 schroef met flens m6x16 * 860014 sensor ondersteuning AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
achterste hoofdcilinder aprilia 856739 achterste hoofdcilinder B044967 geen beschrijving beschikbaar AP8121126 veer achterremhendel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121809 achterremhendel bus 860232 remhendelpen AP8135287 achterremhendel AP8120538 o-ring 121 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150026 moer m6 860842 stop schakelaar
schokdemper achter aprilia 856715 schokdemper 860271 geen beschrijving beschikbaar 856716 dubbele drijfstang AP8152217 inbusschroef AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152413 schroef met flens m10x61 AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110065 naaldlager AP8146518 zuigerpen l = 36 860280 afstandhouder AP8150344 inbusbout m12x107 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121032 bus 254485 clip m6
achterwiel aprilia 860543 geen beschrijving beschikbaar 860551 geen beschrijving beschikbaar 860545 achter binnenband 17 " 860553 achter binnenband 18 " AP8109309 klep 17 " AP8109004 achterwielklep 18 " AP8109281 achterwielklep 18 " 860811 achterwiel 860016 achterwiel 858254 sprak 212.5x3.5 858255 sprak 216x3.5 858252 sprak 196x3.5 858257 sprak 198x3.5 AP8108672 tepels d3.5 860714 achternaaf AP8125784 borgring d40 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125579 achterwielas AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8152063 ring 17x30x3 AP8125580 achterwiel spacer 856734 ketting ring 856735 kettingring z = 49 AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152196 schroef m8x26 856729 chain cpl conn.link 860013 chain cpl conn.link 860948 achterwiel 860950 achterwiel AP8125477 afstandhouder AP8110045 naaflager d17x40x12
rh controles aprilia 860314 voorste hoofdcilinder 893246 fr. hoofdremcilinder 890308 hefboom assy 894039 geen beschrijving beschikbaar AP8213455 raam hoofdcilinder. assy 894040 geen beschrijving beschikbaar AP8213600 pomp revisiekit 894041 voorpomp rev. kit 894042 tankdeksel AP8213598 tankdeksel AP8213583 pompdeksel schroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer 894043 u-bout 890309 rechter beugel AP8213582 dopschroef AP8124597 voorremschakelaar + harnas 860713 gaskabel AP8114272 gaskabel afsteller AP8118672 gashendel + handgrepen. zwart AP8218628 handgreep paar. zwart AP8114371 gaskabel afsteller AP8220135 rubberen afstandhouder AP8221356 afstandhouder AP8121318 geen beschrijving beschikbaar AP8220143 gasregelkap
zwenkarm aprilia 856712 zwenkarm 860187 kettingkast 860108 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8150246 schroef m4.8x13 AP8105132 achterste swingarmpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120240 pakking ring AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152007 lage moer m14x1.5 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8101341 klaring ring AP8120700 r. kettinggeleiderplaat. grijs AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121035 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer 856767 rh kettingspanner 856732 lh kettingspanner AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152262 lage moer m8 AP8152302 schroef met flens m5x12

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 856742 belangrijkste kabelboom 854830 horn AP8212588 diode 856610 stadslichten schakelen bedrading
elektrisch systeem ii aprilia AP8212110 batterij 12v-4ah 234390 batterij 12v-4ah AP8112458 negatieve accukabels AP8127660 plaat licht bedrading AP8127916 omgevingstemperatuursensor 581142 omgevingstemperatuursensor AP8112906 spanningsregelaar AP8127847 knipperlichteenheid 856742 belangrijkste kabelboom
ontstekingseenheid aprilia AP0295670 stator cpl. AP0295675 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking CM082403 digitale ecu CM082404 digitale ecu CM082405 geen beschrijving beschikbaar CM082406 geen beschrijving beschikbaar AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart AP0297830 bougie br10eg AP8206873 bougie ngk br8es 861612 bougie ngk br8es AP0245750 borgring AP0260250 silent-block AP0211581 vliegwielkap AP0295360 ontstekingseenheid AP0841336 binnenzeskantschroef m6x12 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
lichten aprilia AP8127783 rechts voor / links achter indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121665 t bus 855038 koplamp 859702 koplamp AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127652 achterlicht AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8150270 schroef 4.2x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8202449 klem AP8152351 schroef 4.2x16 AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RX SX 125 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RX SX 125 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RX SX 125 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia