Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR MAX 125 2011.

Aprilia SR MAX 125 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR MAX 125 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR MAX 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR MAX 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia 876151 luchtfilter 829259 filterdeksel pakking 829258 luchtfilter 258146 zelftappende schroef m3x20 830057 bus 830056 bus CM002910 slangklem 827831 cap 845996 luchtfilter / voertuighoes CM001926 slangklem 830015 slangklem 876317 inlaatslang 260918 slangklem 254485 clip m6 241936 moer 259166 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1
koelere pomp aprilia 875068 waterpomp 876400 steun voor waterpomp 015729 schroef 874991 afstandhouder 487665 fairlead 878458 waterpomp / cilinderpijp 876399 waterpomp / cilinderpijp CM001922 slangklem CM001917 slangklem 641345 waterpomp kabel montage CM006910 molletta 003056 platte sluitring 6,4x12x1
koelsysteem aprilia 975031 tank 623673 expansievat plug 620737 vuldop rubber CM007007 tank-koeler toevoerleiding CM001914 slangklem 975696 retourleiding koeler-tank CM001921 slangklem 975592 haakje 270793 schroef 258904 onderste rubber 58170R elektrische ventilator. 58211R elektrische ventilator. CM179301 schroef m6x16 254485 clip m6 57311R waterkoeler 259830 metrische schroef m6x20 013092 sluitring d6,2x20x1 273288 afstandhouder 351782 bovenste rubber 258904 onderste rubber 621365 hoes 168077 koperen pakking 655644 pomp radiator gezamenlijke pijp 654154 cilinderkop radiator gezamenlijke pijp CM001915 slangklem 257134 slangklem CM001922 slangklem CM006903 fairlead 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 656004 stijgbeugel met i.p. 654220 transportband 016670 ring 4,5x12x1 252099 klinknagel
carter aprilia 8786905002 carter montage cat.2 1A0009760B carter montage cat.2 8786905001 carter montage cat.1 1A0009760A carter montage cat.1 1A003629R tapeind 829375 tapeind 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 000674 borgring 25x26.9x1.2 B015959 borgring 25x26.9x1.2 833701 kogellager 82878R pakking ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 484034 mondstuk 844582 mondstuk 486081 silent-block 483785 pin 875111 pakking 018575 schroef 829661 oliedruk ventiel 485655 veer 483767 onderste olieschot 830061 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 485047 bord 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 484993 het lokaliseren van deuvel 877286 tapeind 1A003629R tapeind
carterafdekking - carter koeling aprilia 8772935 transmissiekap met u.p. 8768835 transmissiekap met u.p. 006635 snap ring 478985 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 876075 koeldeksel 018553 schroef m6x25 875701 filterelement B016792 schroef met flens m6x30 289731 schroef met flens m6x30 844964 slangklem 876428 geluidsisolatie bescherming 181351 bord B016775 schroef met flens m6x50 430207 schroef met flens m6x50 431577 afstandhouder CM159901 bedek met logo "gilera" 652802 bescherming 830056 bus 414838 schroef m6x35
krukas aprilia 8745635001 aandrijfas cat.1 8745635002 aandrijfas cat.2
kleppendeksel aprilia 829534 hoofddeksel 872635 speciale schroef 830249 demper drift 829536 pakking 828421 olie ontluchtingsklep 877136 zelftappende schroef m5x20 828653 schroef 1A003985 pakking 487989 pakking 639687 bougie cr8ekb 848976 motorolie ontluchtingspijp CM001904 slangklem CM001904 slangklem CM006904 terugslagveer
cilinder-zuiger-pols-peneenheid aprilia 876605 cil.pist.-pols pin eenheid 1A0077850D zuiger-pols pin assy. 8481330004 zuiger-pols pin assy. 1A0077850C zuiger-pols pin assy. 8481330003 zuiger-pols pin assy. 1A0077850B zuiger-pols pin assy. 8481330002 zuiger-pols pin assy. 1A0077850A zuiger assy 8481330001 zuiger assy 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 486362 olieschraapring d.57x1 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 482335 zuigerpen 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 828148 cilindervoet pakking 0,8 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel
aangedreven katrol aprilia 82887R door koppeling aangedreven katrol. CM162403 door koppeling aangedreven katrol. CM144005 centrifugaalkoppeling CM161202 centrifugaalkoppeling 430585 pakking 4310935 kop 431093 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap 482305 ventilator 433232 ring moer 879002 verstelbare katrol. voor de helft 827595 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 828717 geleidepen l = 12,5 830580 vaste aangedreven halve katrol 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 82518R rolkooi 20x29x18 844049 koppelingsblok 274246 platte ring 22x12,1x1 486324 moer
aandrijfpoelie aprilia CM144403 halve katrol, rijden CM103804 kit met 6 rollen 7,4 g CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g 842204 klem 434855 glijblok 4348555 glijblok 841213 (mitsuboshi) v-riem 876921 vaste aandrijf half katrol 831363 gewone ring 840533 platte ring 12.1x36x2 841379 belleville spring 880950 belleville spring 486324 moer
motor assemblage aprilia CM1581055 (d) eng. 125 4s / 4v e3 dwz nexus CM1581185 (d) eng. 125 4s / 4v e3 dwz nexus 497553 cilinder pakkingset 497554 pakkingen kit
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia 875064 vliegwielkap B0148851 vliegwielkap 414838 schroef m6x35 840504 vliegwielhuisdeksel pakking 875949 oliepeilstok 479986 o-ring 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 843568 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 641346 lambda sondeplaat 641551 lambda sondeplaat 844160 schroef 641541 sensor 1D001138 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82635R oliefilter 840507 oliefilter speciale schroef
head unit - klep aprilia 8778016 cilinderkop. 875163 cilinderkop. 8778016 cilinderkop. 435629 tapeind 480853 uitlaatpijp pakking 873839 uitlaatklep 873114 uitlaatklep 872999 inlaatklep 873809 inlaatklep 483711 kop 436438 klep pakking ring 875140 klepveer 483914 kop 285846 ventiel halve kegel CM159801 afstandsring 0,4 mm CM159802 afstandsring 0,8 mm CM159803 afstandsring 1.2 mm 640485 temperature gauge 485603 schroef met flens 411296 moer 876625 cilinderkoppakking 0.3mm 845753 binnenzeskantschroef m5x20 875106 waterafvoer unie 430045 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop 82951R water thermostaat 842360 plug m6x10
oliepomp aprilia 82948R oliepomp montage 829593 schroef met flens 847929 carter-oliepomp pakking 287913 oliepomp tandwiel 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 436695 belleville spring 875908 pan olie 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 277916 het lokaliseren van deuvel 846098 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 289919 kettingspanner beugel 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 825952 pakking ring 483918 oliekeerring 840510 kettingspanner staaf 414837 schroef met flens m6x25 485868 afstandhouder 82644R5 distributieketting geluidloos 82782R tandwiel van de distributieketting 828308 kettingspanner schuifblok 847116 timing systeem deksel 564629 slangklem
reductie-eenheid aprilia 8481875 zijdeksel 873351 afdichtring 38x50x7 83082R afdichtring 38x50x7 82659R met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 829206 borgring 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 830157 transmissie as 8301575 transmissie as 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 B0168965 wielas met u.p. 8769495 wielas met u.p. 847931 pakking 844669 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding B016805 schroef met flens m8x45 487211 schroef met flens m8x45 873980 schroef met flens m8x40 B016806 schroef met flens m8x40 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring
rocking hendels steuneenheid aprilia 484739 complete inlaat zijwip B0184835 complete inlaat zijwip 82817R stelschroef 484819 moer B0184845 complete uitlaat zijwip 484740 complete uitlaat zijwip 82817R stelschroef 484819 moer 486343 tuimelaar as 8751215 nokkenas 877309 nokkenas plaat 833308 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 486336 timing systeem versnelling 877771 timing systeem versnelling 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 486972 binnenzeskantschroef m5x25 018639 schroef 487832 bord 830446 gewone ring 830447 gewone ring
geluiddemper aprilia 8761735 geluiddemper 877076 bescherming 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 482282 kom 827526 platte ring 487665 fairlead 82789R slangklem 8449404 slangklem 826388 grafiet bus 8263885 grafiet bus B014358 compleet uitlaatspruitstuk 876484 compleet uitlaatspruitstuk 842419 hitteschild 842420 schroef 833569 schroef 834951 conische ring 639806 lambdasonde 639632 instrumentondersteuning 145298 slangklem 015792 schroef 834187 veerring 848452 platte ring 19,3x8,2x2,5 436947 moer
gasklephuis - injector - verbindingspijp aprilia CM081709 gasklephuis met elektronische besturingseenheid 875694 union pijp 828152 schroef 830487 schroef 8732885 complete injector 872269 schroef met flens m5x8x20 260918 slangklem
transmissies aprilia CM012827 zadel sluiting transmissie 140435 veer 257134 slangklem

Frame

remleidingen - remklauwen aprilia CM068301 remklauw (heng tong) 647078 remblokken 319165 schroef 709047 veerring 016604 onderlegring 649553 remklauw steunplaat 649554 schroef 012535 onderlegring 709646 onderlegring 709110 onderlegring 006173 onderlegring 975693 pijpen breken 274350 fairlead 265451 olieleiding schroef 127927 pakking 307166 slangklem AP8152277 schroef met flens m6x12 229343 geen beschrijving beschikbaar 269273 slangklem 122675 inbusschroef 006966 veerring 6,4x11x0,5 230636 fairlead 564761 slangklem 564836 slangklem CM068304 achter remklauw 647078 remblokken 598921 schroef 709047 veerring 828961 platte ring 649162 remklauw steunplaat 647799 schroef 647695 achterste remleiding 257134 slangklem
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 975059000G band 258249 schroef CM017410 klem 292823 schroef 265636 schroef 259349 schroef 013763 platte ring 4,2x12x1 975500000G net paneel (l) 975501000G net paneel (r) 258249 schroef CM017410 klem 65413100EU achterste voetsteun. lh 975558 achterste voetsteun. lh 654131000C achterste voetsteun. lh 295590 premisphere lente 259933 elastische veer 315092 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 295591 bal d6 65413200EU achterste voetsteun. rechts cpl 975559 pakking 295590 premisphere lente 259933 elastische veer 295591 bal d6 315092 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 621370 beschermkap 297498 schroef 436698 belleville spring 020210 moer 621369 beschermkap 297498 schroef 436698 belleville spring 020210 moer 97549600EU rechter zijkant 97549500EU linker zijbekleding 656666000G rechts zijpaneel 656665000G lh zijpaneel 975855 schroef 575268 clip m8 975850 bescherming 008423 schroef 008265 schroef 003055 gewone ring 5,4x10x0,8 975503000G rh voetsteunen 575249 schroef 254485 clip m6 975502000G lh voetsteunen 015996 schroef 975826 bord 020104 moer 975063000G geen beschrijving beschikbaar 258249 schroef CM017410 klem 575249 schroef 254485 clip m6 673985 juiste mat 975662 pin 621618 hoes 975062000G geen beschrijving beschikbaar 267958 zelftappende schroef 673984 linker mat 258249 schroef CM017410 klem
drijvende spiegel / s aprilia CM175006 rh achteruitkijkspiegel CM175005 lh achteruitkijkspiegel 654171 spiegel montage klomp 653372 spiegelsteun 654149 moer
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid aprilia 647438 voorvork montage 601312 plug 497017 o-ring 600270 schroef 649019 schroef 599421 veer 601309 vorkveer 601308 vork cilinder 497011 olieplug 601307 vork staander kaiaba 497131 stofkap ring 600269 stofkap ring 497132 pakking ring 601310 vork oliekeerring 497006 rechter mouw 497005 lh mouw 599269 schroef 599270 onderlegring 599262 schroef 649619 schroef 599931 hoes 600921 stuurlager assy. 6009215 stuurlager assy. 582787 stuurveiligheid plaat 011109 stuurbuis ringmoer 0111094 stuurbuis ringmoer 975683 halsband
frame / carrosserie aprilia 6555945 kader 9750395 kader 9750394 kader 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 012533 tandkrans 6,6x11x0 013950 sluitring 6,2x18x2 969224 moer
dashboardkastje voor - kniebeschermer aprilia 624518000G voorste beenschild achterplaat 575249 schroef 254485 clip m6 259372 schroef CM017410 klem 975506000G dashboardkastje 975674000G hoes
voorste schild aprilia 624503 lettertype kuip. blank 62450300BM voorste schild. wit 62450300XN2 voorste schild 62450350XN2 voorste schild 575249 schroef 254485 clip m6 975051000G bovenste voorframe 259830 metrische schroef m6x20 259349 schroef CM017410 klem 62436900BM onderste voorframe 62436900XR4 onderste voorframe 575249 schroef 254485 clip m6 CM017410 klem 258249 schroef 67398200YE1 voorframe net 297498 schroef 975725 raster 975726 raster 287223 ring 599284 onderlegring 020206 moer 287223 ring 020206 moer 652848000C linker beschermkap 293717 hoes 297498 schroef 199190 uitbreidingsstekker 620365 binnenzeskantschroef m6x30 269134 platte ring 652849000C rechter beschermkap 293717 hoes
voorwiel aprilia 56450R voorwiel compleet 327187 lager 649910 lager 564447 afstandhouder 564448 short spacer 601870 complete afstandhouder 564491 radiaal kogellager 649911 radiaal kogellager 647885 voorwielnaafafdekking 582469 schroef 56436R snelheidsmeter encoder 145298 slangklem 56393R remschijf 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 650598 geen beschrijving beschikbaar 666380 (michelin) voorband 120 / 70-15 " 650254 (michelin) voorband 120 / 70-15 " 650253 (pirelli) voorband 120 / 70-15 " 597679 tubeless klep 564446 voorwielas 564489 rh spacer 271740 moer
benzinetank aprilia 975153 benzinetank 640519 brandstofpomp cpl. 576546 ring moer 576542 pakking 656003 pakking 254485 clip m6 847645 schroef met flens 268304 platte ring 6,5x21 078307 onderlegring 195482 zelfborgende moer m6 655357 ring moer tankdop 655539 binnenzeskantschroef m4x30 959263 scheibe 655358 tankdop pakking 828021 schroef 655537 slang CM001920 klem CM001910 slangklem 463195 pad 1B000888 pad 655590 complete verbindingsleiding CM006910 molletta 675510 slangklem 623743 slangklem 273779 slangklem 012528 onderlegring 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 257134 slangklem
stuur - master cil. aprilia 6541634 stuur met u.p. 655554 binnenzeskantschroef m10x65 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer CM081202 (heng tong) rechter rempomp 600475 remhendel (heng tong) 600478 u-bolt (heng tong) CM081203 (heng tong) linker rempomp 600475 remhendel (heng tong) 600478 u-bolt (heng tong) 667759 gasklephuis montage 639473 gasklephuis montage (minda) 650821 gasklephuis montage (minda) 975633 slang 271453 grip, rechts 649661 overdragen 649662 overdragen 649607 elektrische bediening handgreep 271452 grip, links 582034 anti vib. gewicht achterstand 271434 schroef m6x55
stuurbedekkingen aprilia 624167000G stuur voorkant 652631000G rh pompdeksel 652632000G lh pompdeksel 975859500G klep 975494000G klep 182302 klinknagel 975493000G klep 975858500G klep 182302 klinknagel 975832 bord 975685 veer 975686 pin 624168000G stuur achterklep 270793 schroef 259349 schroef CM017410 klem 975077000G stuur achterklep 9750770090 geen beschrijving beschikbaar 975715 tule 975072000G band 267115 zelftappende schroef m4x16 259349 schroef 258249 schroef CM017410 klem
helmhuis - onder het zadel aprilia 653905 helm compartiment 018623 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 CM017409 clip d.4,2 575249 schroef 191962 moer 272836 schroef 624824 spatschermsteun 270793 schroef 252099 klinknagel 016670 ring 4,5x12x1 575551 insp. deur 294770 lv stopcontact 12v 293154 plafondschaal 071633 torpedovormige lamp 12v-5w 624098 carburateur toegangsdeksel 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 CM017410 klem 653906 batterij hoes 975747 bord 975587 bord 270793 schroef 271891 schroef m6x30 013092 sluitring d6,2x20x1 257301 pad 257302 afstandhouder 254485 clip m6
sloten aprilia 674078 slot kit 674077 slot kit 1B000256 sleutel blanco tekening 624516 antenne-adapter 015727 zelftappende schroef 2,9x9,5 CM023701 slot lichaam 272836 schroef 624517 front kap schakelaar 959465 vuldop brandstoftank 638534 startonderbreker antenne 709674 binnenzeskantschroef m6x20
borden - emblemen aprilia 673983 aprilia-gegevensplaat 673987 sticker set 673988 sticker set 674369 naamplaatje "125"
achterklep - spatscherm aprilia 624834 motor spatbescherming 584877 uitbreiding 268596 schroef 599735 hoezen 227983 schroef d4x20 622156 kentekenplaathouder 272836 schroef 078307 onderlegring 654840 nummerplaathouder 008375 schroef m6x14 576668 schroef m6x14 288245 flensmoer m6 584884 nummerplaathouder 018591 schroef 015996 schroef 013763 platte ring 4,2x12x1 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 020104 moer
achtervering - schokdemper / s aprilia 647524 schokdemper achter cpl. 178790 platte ring 598838 schroef met flens 849125 rechter draagarm cpl. 82545R kogellager 016627 gewone ring 10,4x18x2 016626 gewone ring 10,4x18x2 826298 inbusschroef 709047 veerring 013776 gewone ring 15x8,4x1,5 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 647610 bevestigingsbeugel schokdemper achter 268158 schroef 647621 bus 020008 moer 844483 binnenzeskantschroef m8x50
achterwiel aprilia 56458R achterwiel 564974 geen beschrijving beschikbaar 601874 geen beschrijving beschikbaar 650599 achterband 246976 onderlegring 709047 veerring 825758 schroef met flens m8x40 B016806 schroef met flens m8x40 56498R remschijf 649163 remschijf 274370 bout 647789 achterwielnaaf 597565 zelfborgende moer 597679 tubeless klep 848039 distanziale ruota 597528 afstandhouder 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen
zadel / stoelen - gereedschapsrol aprilia 67398600C1 zetel assy 67398600C2 zetel assy 296456 drift 577492 drift 648068 gereedschapset. standaard l / jack 018555 schroef 709047 veerring
zijdeksel - spoiler aprilia 97506400XN2 spoiler 975064000G geen beschrijving beschikbaar 270793 schroef 013963 onderlegring 975841 bus 272836 schroef 254485 clip m6 624504000G links onder achterkant 258249 schroef CM017410 klem 97505600BM linksboven achterzijde 97505600XN2 linksboven achterzijde 258249 schroef CM017410 klem 975043 linker passagiershendel 97504300BM linker passagiershendel 97504300XN2 linker passagiershendel 975840 inbusschroef 575268 clip m8 624505000G rechts onder achterkant 258249 schroef CM017410 klem 97505700BM rechtsboven achterzijde 97505700XN2 rechtsboven achterzijde 97504400BM rechter passagiershendel 97504400XN2 rechter passagiershendel 97506100XN2 hoes 97506100BM hoes 258249 schroef CM017410 klem 975176000G band 975177000G band 258249 schroef CM017410 klem 259830 metrische schroef m6x20 624519000G achterzijde onderzijde sluitend
stand / s aprilia 56449R centrale standaard 030115 zeskantschroef m10x130 582298 afstandhouder 273754 o-ring 272426 pad 1C002702 pad 582850 mlle ret.caball.int. 582851 mlle retorno caball. 295789 veer 295788 veer 647473 zijstandaard met i.p. 647595 bevestigingsschroef zijstandaard. 191189 pakking 164245 stop buffer 582885 stop buffer
zwaaiende arm aprilia 56475R1 complete zwenkarm aan framekant 597317 bus 597374 naaldlager 56127R naaldlager CM067805 afstandhouder 650755 afstandhouder 597080 inbusschroef 597079 bus 564611 moer m22x2 h = 8 597230 onderlegring 564878 moer 56334R zwaaiende arm 597502 zwaaiende arm 56127R naaldlager 597374 naaldlager 271779 schraube CM067806 afstandhouder 189,00 mm 597081 schroef 651027 veer 650904 standaard plaat 272750 drift 273460 bus 006416 borgring 647872 stille blokafdekking 830056 bus 272836 schroef 597893 inbusschroef 709646 onderlegring 012535 onderlegring
wielkast - spatbord aprilia 650226000G voorspatbord. wit 65022600XN2 voorspatbord. zwart 650469 lh ondersteuning 650467 rh ondersteuning AP8152302 schroef met flens m5x12 575249 schroef 013762 onderlegring 709099 inbusschroef 006976 veerring 652976 spatscherm achter CM175101 pakking 015804 schroef 006976 veerring 254485 clip m6 624640 achterspatbord 582922 reflector 180859 bord 479882 afstandhouder 624515 rh ondersteuning 624514 lh ondersteuning 018639 schroef 006976 veerring 414838 schroef m6x35 657049 voorwielkast 272836 schroef 254485 clip m6 258249 schroef CM017410 klem 258249 schroef CM017410 klem
voorruit - glas aprilia 6565275 voorruit 975760000G kit voorruitaansluitingen 975856 schroef 621940 windscherm stud 560173 rubberen afstandhouder 020206 moer 577237 plug 575249 schroef D9004468231 klem 975508000G kit voorruitaansluitingen 975760000G kit voorruitaansluitingen 975509000G kit voorruitaansluitingen 975760000G kit voorruitaansluitingen 259830 metrische schroef m6x20 975750 pakkingen ingesteld

Elektrisch

vliegwiel magneto aprilia 638848 stator 58070R stator 122637 lage inbusschroef m6x30 018575 schroef 639410 complete rotor (kokusan) 479515 breken onderlegring 877289 binnenzeskantschroef m6x24 847679 binnenzeskantschroef m6x24 8477975 volledige vrijloop 000097 transmissiesleutel 842385 gewone ring 563728 moer m16x13
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 584486 koplamp 638696 koplamp 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 294353 lamp h7 12v-55w 584002 klem 638698 rechter kabelboom 584906 kabel harn. 624377000G rh ondersteuning 584747 koplamp 638697 koplamp 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 294353 lamp h7 12v-55w 584002 klem 584907 kabel harn. 638699 linker kabelboom 272836 schroef 639477 rechts richtingaanwijzer 581904 lamp 639478 linker richtingaanwijzer 581904 lamp 267958 zelftappende schroef 199190 uitbreidingsstekker 297498 schroef 624376000G lh ondersteuning
hoofdkabelboom aprilia 641512 kabelboom 640963 beheerapparaat voor elektrische bediening 145298 slangklem 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a 292507 zekering 10a 581440 zekering 30a CM225730 zekering 30a CM006908 terugslagveer CM006906 terugslagveer CM017405 veerplaat 013763 platte ring 4,2x12x1 015728 schroef 018639 schroef 145298 slangklem 291017 flexibele ondersteuning 257134 slangklem 581424 bekabeling accu-startmotor 031089 zeskantschroef m6x18 577594 veerklem CM006902 terugslagveer CM006903 fairlead CM006904 terugslagveer 639764 kabelboom van het instrument 582172 afdek kap 638792 slangklem 564761 slangklem 012528 onderlegring 125647 schroef 298729 slangklem 272836 schroef 012528 onderlegring 484123 schroef met flens 639843 haakje 584520 connector veer 013880 platte ring 16x6,5x1,5 564014 slangklem
meter combinatie-dashboard aprilia 641487 meter combinatie 642889 analoge toerentalindicator 164634 12v-1.2w lamp 639663 vertel lampen eenheid 164634 12v-1.2w lamp 297498 schroef 297498 schroef 241936 moer 241936 moer
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 641507 achterlicht 018623 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 241936 moer 258249 schroef 639670 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. 584332 lamp 12v-10w 639338 glas 639669 rechts voor / links achter indic. 584332 lamp 12v-10w 639338 glas 296170 schroef 241936 moer 583332 scheinwerfer beleuchtung 58235R scheinwerfer beleuchtung 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 267115 zelftappende schroef m4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 581392 lamp 584902 kabel harn. CM017410 klem
afstandsbedieningen - batterij - claxon aprilia CM071801 toeter 58034R toeter 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 975749 haakje 272836 schroef 078307 onderlegring 641933 relais met weerstand 12v-30a 58099R relais met weerstand 12v-30a 584305 squadretta 58115R relais 12v / 80a 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 583921 batterij vasthoudrubber 582153 terugslagveer 145298 slangklem
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia AP8127305 stop button 642032 stop knop 584826 deur knop 255323 deur knop 015911 schroef 639542 knop voor zijstandaard 292889 binnenzeskantschroef m5x16 012532 ring 5,3x10x0
stater - elektrische starter aprilia 58142R startmotor 58142R5 startmotor 414837 schroef met flens m6x25 874803 elektrische startversnelling 82737R startmotor versnelling 848724 bord 008375 schroef m6x14 640012 startkabel
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel aprilia 639110 spanningsregelaar 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens 6406155 ondersteuning 640591 h.t spoelbeugel 012554 ring 3.2x5.7x0.9 020003 moer 006125 onderlegring 241936 moer 58120R spoel 583236 schroef m3x20 080341 cavo base a.t. 293845 scr. bougiedop 015014 eindkap 641219 vonk. stekkerbeschermingsklem 071671 isolerende kap 584772 haakje 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 254485 clip m6 031117 schroef m8x18 zn 016408 veerring 003038 platte ring 8,4x18x2 145298 slangklem

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR MAX 125 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR MAX 125 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR MAX 125 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia