Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012.

Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RSV4 1000 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2011 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

system chłodzenia aprilia 858789 wasserk?hler 622055 wentylator, kpl. 897775 górny wspornik ch?odnicy wody AP8134775 górny wspornik ch?odnicy wody AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 893954 pokrywa 890931 zacisk w??a AP8117033 g?bka klej?ca 858476 rura termostat-ch?odnica AP8221023 t krzak 856279 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c 858477 w?? gumowy AP8144033 rura pompa-termostat AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8120030 gumowa podk?adka 858488 rura pompy ch?odnicy AP8102273 zacisk w??a 858478 rura termostat-silnik AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 893224 zacisk w??a 893514 wkr?t 893823 podk?adka d4,5 893513 odst?pnik AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 640485 temperatuurmeter 858475 rura kolektora silnika AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 856543 kolektor AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8104836 korek zbiornika wyrównawczego 858908 zbiornik wyrównawczy AP8221145 t krzak AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8121728 t krzak AP8121991 krzak AP8221150 prowadnica kablowa 895450 krzak AP8144720 w?? gumowy 898047 wk?adka gwintowana m6x16 AP8120573 pier?cie? stop
chłodnica oleju aprilia 858790 ch?odnica oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 858927 odst?pnik AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8106389 rura olejowa 12x19 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 858732 wspornik ch?odnicy AP8150137 ?ruba imbusowa 858489 rura AP8144008 o-ring 115 AP8201727 czarna prowadnica kabla
Skrzynka powietrza aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002912 zacisk w??a 890938 wspornik AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858880 w?? lewy 858932 w?? prawy 858876 podstawa obudowy filtra AP8144087 gumowa podk?adka 858881 uszczelka CM001927 zacisk w??a 893132 wkr?t 858808 przedmuch rur 858877 konserwacja 895109 konserwacja 858879 otwór wlotowy AP8104329 filtr powietrza 858930 filtr powietrza 894015 przedmuch filtra 895110 ok?adki 858878 rama 890769 wtryskiwacz 858875 pokrywa obudowy filtra 858807 górna szyna paliwowa 895824 pokrywa GU30027931 uszczelka GU30729330 temp. powietrza czujnik AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12
korpus przepustnicy aprilia 857303 przedni korpus przepustnicy 857304 tylny korpus przepustnicy 857305 unia CM002903 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 638562 czujnik ci?nienia powietrza 894658 po??czenie 858874 rura 858873 rura 893934 wtryskiwacz 857306 zacisk w??a 896565 rura paliwowa. kpl. mrówka. 896566 rura paliwowa. kpl. poczta. 896567 sek. wkr?t 896573 zestaw korpusu przepustnicy ant. 896574 post zestawu korpusu przepustnicy. 896575 zestaw korpusu przepustnicy ant. + post. AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858807 górna szyna paliwowa 890769 wtryskiwacz
rura wydechowa i aprilia 858738 z przodu. rura wydechowa 436947 orzech 852090 uszczelka rury wydechowej AP8121170 wiosna 8587414 centralny kolektor wydechowy 584344 sonda lambda l. 325 mm GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 858739 prawa tylna rura wydechowa 858740 tylna rura wydechowa lewa B043283 t?umik 897113 t?umik 898383 os?ona cieplna rury wydechowej 898385 ?ruba torx m6x10 254485 zacisk m6 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8121199 krzak AP8144558 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8150018 pralka AP8150431 niska nakr?tka m8 858906 wspornik 598839 ?ruba z ko?nierzem 894228 cichy blok AP8150018 pralka AP8152112 ?ruba imbusowa m8x12 858722 si?ownik zaworu wydechowego 890928 ochrona cieplna AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8134640 element dystansowy komory powietrznej AP8121725 t krzak AP8120223 gumowa podk?adka 840509 odst?pnik 896141 zwrot przesy?u gazu 896142 dostawa gazu 845978 zacisk w??a
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia AP8102678 filtr w?glowy AP8102520 zacisk w??a 890499 rura paliwowa 8x13 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 prowadnica kablowa AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm 860138 zawór AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8121267 dusi? trzyma? AP8102998 zacisk w??a d.9.5 856062 rura sae 30 d.11,11x4,8 AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8221311 kuweta d18 CM178413 fajka sae 30 l 50 CM001901 zacisk w??a CM178411 fajka sae 30 l 130 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 828325 zwi?zek tee CM178412 fajka sae l.90 AP8102688 zacisk w??a d.76 AP8102719 zacisk w??a d.80,5 894901 wspornik filtra w?glowego AP8121032 krzak 894933 odst?pnik AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20
silnik aprilia AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 898272 odst?pnik 852480 versnellingspook AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 898133 krzak AP8220177 o-ring 115 898276 ko?o z?bate skrzyni korbowej AP8120253 odst?pnik AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 CM2266025 silnik kpl. CM2266045 silnik 1000 rsv4 65? r 896943 urz?dzenie szybkiej zmiany 898134 krzak 898463 ?ruba m6x35 897594 dr??ek steruj?cy zmiany biegów 897360 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121223 sworze? d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 899191 mikro prze??cznik
skrzynia korbowa i aprilia B0438525 furman. para 857087 ?ruba dwustronna m10x126 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857427 szpilka m8x12 411209 ko?ek AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152166 ?ruba m6x16 857128 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 857312 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857249 cage À rouleaux hk1512 898635 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 857090 konserwacja 857140 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m5x16 857139 dysza oleju t?okowego 857109 pier?cie? uszczelniaj?cy 17,12x2,62 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 857495 ?ruba dwustronna 857496 specjalna nakr?tka 857144 o-ring 897435 ?o?ysko 897436 ?o?ysko AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow?
wał napędowy aprilia 8572555 wa? nap?dowy B045412FF wa? korbowy kpl. kot. ff B045412DD wa? korbowy kpl. kot. dd B045412CC wa? korbowy kpl. kot. cc B045412AA wa? korbowy kpl. kot. aa B0430675 wa? korbowy kpl. kot. cc 8976535004 korbowód dd gr.353-356 8976535005 korbowód ee 350-353 8976535002 biella bb gr.359-362 8976535003 biella cc gr.356-359 B0454754CC korbowód kpl. kot. cc B0454754DD korbowód dd gr.353-356 B0454754EE korbowód ee 350-353 B0454754BB korbowód kpl. kot. nocleg ze ?niadaniem 857115 tornillo biela B044724GI lagerschalen von pleuelb B044724VE lagerschalen von pleuelb B044724BL pó?skorupa tulei. niebieski 8571170003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571170002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571170001 pó?skorupa tulei. czerwony 897478 podk?adka 12x26,5x3 857206 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25x50 8571320002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571320003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571320001 pó?skorupa tulei. czerwony 8571300001 maj?c po?ow? 8571300002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571300003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 897479 cdi magneto assy 857201 cdi magneto assy 899484 g?ówne ko?o z?bate 857121 nakr?tka pier?cieniowa 857118 ko?o foniczne 857077 specjalna ?ruba m8x24 857544 rozrz?d 857545 rozrz?d 898092 nakr?tka pier?cieniowa 897474 przek?adka z?batki
cylinder - tłok aprilia CM227501 zespó? t?oka ?a? CM227502 zespó? t?oka ?b? 857107 sworze? t?okowy 17x10x45 857108 pier?cie? oporowy d 17 857445 uszczelka g?owicy cylindra 857104 znak r pier?cienia t?okowego 899299 oznaczenie kdn5 pier?cienia t?okowego 857105 pier?cie? t?okowy 857106 pier?cie? t?okowy 857126 po??czenie 857125 uszczelka 872117 ?ruba z ko?nierzem
pokrywa zaworów aprilia 898407 nakrycie g?owy 857071 specjalna ?ruba 898410 dryf amortyzatora 857084 cewka ht krótki kabel 857501 d?ugi kabel cewki ht AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 897443 uszczelka pokrywy zaworów 857043 uszczelka 857074 uszczelka B043807 ?wieca zap?onowa ngk cr9ekb
głowica cylindra - zawory aprilia B0447525 zylinderkopf kpl. 898402 cabeza cil.cpl. 857035 ?ruba dwustronna m10x171 857085 ?ruba imbusowa m6x45 857042 podk?adka miedziana 411209 ko?ek 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 825597 trzpie? 11,8x10 8570224 zawór dolotowy 32mm azja 857023 zawór wydechowy 26 mm 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 2R000041 zestaw spr??yn zaworu dolotowego 2R000037 zestaw spr??yn zaworu dolotowego 2R000038 zestaw spr??yn zaworu wydechowego 2R000042 zestaw spr??yn zaworu wydechowego 478895 ?ruba z ko?nierzem 857024 pó?-sto?ek zaworu 857067 ?y?ka podno?nika zaworu 857046 ?apacz iskier 857047 ?apacz iskier 857045 zawór trzcinowy 857044 pokrywa zaworu kontaktronowego 857066 ?y?ka podno?nika zaworu 857017 rura rozpylacza oleju 224035 o-ring 857016 po??czenie k?towe 857082 ?ruba z ko?nierzem m6x12 857083 o-ring 857048 ?ruba m5x16
podkładki zaworowe aprilia CM228056 podk?adka 3.12 CM228026 wk?adka 2.37 CM228024 wk?adka 2.32 CM228022 wk?adka 2.27 CM228020 wk?adka 2.22 CM228018 wk?adka 2.17 CM228016 wk?adka 2.12 CM228014 wk?adka 2.07 CM228012 wk?adka 2.02 CM228010 wk?adka 1,97 CM228008 wk?adka 1,92 CM228006 wk?adka 1.87 CM228004 wk?adka 1.82 CM228028 pad 2.42 CM228030 wk?adka 2.47 CM228054 wk?adka 3.07 CM228052 podk?adka 3.02 CM228050 wk?adka 2,97 CM228048 podk?adka 2,92 CM228046 wk?adka 2.87 CM228044 wk?adka 2.82 CM228042 pad 2.77 CM228040 wk?adka 2.72 CM228038 wk?adka 2.67 CM228036 wk?adka 2.62 CM228034 wk?adka 2.57 CM228032 wk?adka 2.52 CM228002 wk?adka 1.77 CM223429 podk?adka 3.15 CM223428 podk?adka 3.10 CM223413 wk?adka 2,35 CM223412 podk?adka 2.30 CM223411 wk?adka 2.25 CM223410 podk?adka 2.20 CM223409 wk?adka 2.15 CM223408 wk?adka 2.10 CM223407 wk?adka 2,05 CM223406 podk?adka 2 CM223405 pad 1,95 CM223404 wk?adka 1,90 CM223403 wk?adka 1.85 CM223402 wk?adka 1,80 CM223414 wk?adka 2.40 CM223415 wk?adka 2.45 CM223427 wk?adka 3.05 CM223426 podk?adka 3 CM223425 pad 2,95 CM223424 wk?adka 2,9 CM223423 wk?adka 2.85 CM223422 wk?adka 2.80 CM223421 wk?adka 2,75 CM223420 wk?adka 2.70 CM223419 wk?adka 2,65 CM223418 pad 2.60 CM223417 wk?adka 2,55 CM223416 pad 2,50 CM223401 wk?adka 1,75
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 8574705 wa?ek rozrz?du wydechu 857004 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857009 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857538 prowadnica ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 857098 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 8574715 wa?ek rozrz?du wydechu 857004 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857009 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857538 prowadnica ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 857098 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
skrzynia biegów aprilia 857268 wsparcie transmisji 898634 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 898635 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 857271 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 857250 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 857175 wiosna 857284 wa?ek widelca 857236 nap?dzany wa? 897458 1. bieg ko?a z = 38 857308 podk?adka 30x40x1,5 857247 podk?adka wyrównuj?ca 857248 pier?cie? zabezpieczaj?cy d30 857309 klatka na kó?kach 30x35x13 857233 klatka na kó?kach 24x28x13 857244 klatka na kó?kach 26x30x15,6 857241 ko?o z?bate z = 34 897460 3. bieg ko?a 897459 2. bieg ko?a 857242 6-te ko?o z?bate z = 33 857240 przek?adnia 4. ko?a z = 32 857246 podk?adka 24x35x1 857245 podk?adka 20,1x33,5x2,5 857328 widelec 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 857185 widelec 857232 podk?adka do wa?ów 857234 podk?adka wyrównuj?ca 857231 6-ty z?bnik z = 27 857230 5-ty z?bnik z = 26 897455 2. z?batka z = 18 897456 ko?o z?bate 3.-4. z?bate z = 17/22 897454 wa? przek?adni g?ównej 857251 krzywka zmiany biegów 857123 podk?adka indeksuj?ca 857274 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 857278 wiosna 857253 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 890827 ko?o z?bate z = 16 854909 wiosna belleville 854951 t krzak 857279 o-ring 857265 czujnik po?o?enia biegu AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 899599 ko?ek gwintowany 898636 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 857260 zapi?? spr??yn? 857261 wiosna
sprzęgło i aprilia 893767 orzech 893768 belleville spring sp.0.8 893769 klatka na kó?kach 35x40x35,8 893770 odst?pnik 894821 ko?o z?bate pompy oleju z = 39 893772 podk?adka 58x25x8 B044474 spr??yna belleville sp.0,9 B044365 podk?adka 31x44x0,9
sprzęgło ii aprilia 893773 obudowa sprz?g?a. kompletny 893774 podk?adka 25,5x47x2,5 894794 wsparcie assy. 893783 nap?dzana tarcza sprz?g?a 893784 aluminiowy b?ben sprz?g?a 893940 tarcza dociskowa sprz?g?a 893941 ?o?ysko 893777 spr??yna sprz?g?a 893778 siedzenie spr??ynowe 893779 ?ruba imbusowa m6 893780 nap?dowa tarcza sprz?g?a 893942 tarcza sprz?g?a 893943 wiosna 893944 spr??yna judder siedzenia 893782 nap?dowa tarcza sprz?g?a 899483 nap?dzana tarcza sprz?g?a AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * 857317 sprz?g?o zapadkowe
pokrywa sprzęgła aprilia 8995035 kompletna os?ona sprz?g?a 857429 ?ruba z ko?nierzem 857436 ?ruba z ko?nierzem AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 411209 ko?ek 857451 uszczelka 485693 wska?nik poziomu oleju 873804 pier?cie? osadczy 857070 pokrywa rewizyjna 857078 o-ring 6389915 czujnik fazy / obrotów 122675 ?ruba imbusowa 974229 korek wlewu oleju AP8144424 o-ring 4075 857318 klatka rolkowa 857498 wrzeciono steruj?ce sprz?g?a 857312 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 847075 uszczelnienie olejowe 857461 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a 857314 d?wignia sterowania sprz?g?em AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 B043542 tuleja sworznia steruj?cego sprz?g?a 857460 t krzak
smarowanie aprilia 857166 filtr oleju 857167 lub pakowanie 24x2,5 - 80 fkm 857540 zawór oleju kpl. 857176 o-ring 8997554 kubek oleju silnikowego 857497 uszczelka nowego typu 840893 ?ruba imbusowa m6x25 857152 pompa olejowa 857189 o-ring 857168 z??czka filtra oleju 857187 filtr oleju AP8144012 o-ring 121 857143 strumie? CM101711 g?ówny strumie? 60 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 857439 z??czka w??a olejowego AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 641541 czujnik 846019 po??czenie 857439 z??czka w??a olejowego 857184 pokrywa 857147 uszczelka lub AP8144012 o-ring 121 858808 przedmuch rur 277330 ?ruba imbusowa 709099 ?ruba imbusowa 857489 pompa z?bata 857192 wa?ek 5x19,8 857193 podk?adka zabezpieczaj?ca d = 21 006412 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20
powietrze wtórne aprilia 856631 rura 856632 rura 856630 rura CM001905 zacisk w??a CM002916 zacisk w??a CM225401 zacisk w??a 857181 zawór sas 858727 wspornik AP8121032 krzak AP8150137 ?ruba imbusowa
pompa wodna aprilia 857209 komplet pompy wodnej 890931 zacisk w??a 857222 rura wylotowa pompy wodnej 840893 ?ruba imbusowa m6x25 893968 zestaw pompy wodnej B043231 korek pompy wodnej

Rama

ramka i aprilia 858792 rama 598838 ?ruba z ko?nierzem 858817 górny kana? powietrza lewy 894027 ko?ek AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa 858819 uszczelka rh-lh AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 858718 rh spacer AP8152410 ?ruba z ko?nierzem m10x55 895845 sze?ciok?tny ko?nierz ?ruby m 10 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 858710 krzak 858714 tylna wk?adka 858711 wstawi? AP8152398 ?ruba z ko?nierzem m10x80 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152441 podk?adka 10,5x25x4 AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 858712 ko?ek 856696 wsparcie silnika AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana 858925 rh ni?sze wsparcie 858926 lh ni?sze podparcie 858907 prawy dolny kana? powietrza 858815 prawy górny kana? powietrza 858818 dolny kana? powietrzny lewy
ramka ii aprilia 858849 wsparcie siod?a 858903 zacisk wspornika reflektora 858904 wspornik pomocniczy AP8201755 nit gwintowany AP8150469 ?ruba imbusowa m10x30 AP8117033 g?bka klej?ca AP8102544 nit gwintowany m6 AP8104390 nit gwintowany AP8220323 wtyczka AP8144707 uszczelka
podnóżki aprilia 858786 prawy wspornik przedniego podnó?ka AP8146862 podnó?ek przedni. para AP8134955 sworze? podnó?ka AP8121566 sworze? podnó?ka AP8121224 spr??yna powrotna podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop GU05677730 sworze? mocuj?cy spr??yny AP8146502 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8150540 wkr?t AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 858787 ochrona rh 858788 ochrona lh AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 894201 os?ona tylnego podnó?ka z lewej strony AP8134829 sworze? podnó?ka AP8134451 p?yta podnó?ka AP8101861 kula d6,35 AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8146616 tylny podnó?ek. rh 893996 tylny podnó?ek. rh kpl 893997 tylny podnó?ek. lh AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 AP8146617 tylny podnó?ek. lh
podstawka centralna aprilia 858863 stoisko kpl. 895250 stoisko kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8225369 ?ruba imbusowa 858941 strzec AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 843213 t krzak 893044 boczna spr??yna stojaka 893045 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8120876 wtyczka AP8127856 boczny prze??cznik stojaka
sterowniczy aprilia 858737 p?yta górna 858803 dolna p?yta AP8163498 amortyzator uk?adu kierowniczego AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8121207 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8123643 powrotna nakr?tka pier?cieniowa AP8121346 tuleja mocuj?ca p?yt? górn? AP8152384 podk?adka korka trzpienia AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8121718 tuleja reflektora AP8150540 wkr?t 893819 tabliczka znamionowa ?aprilia? 893113 dolne zamkni?cie przedniego widelca AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej
przedni widelec aprilia 895284 k?onica widelca dx 895285 k?onica widelca sx B043561 r?kaw B043562 spr??yna widelca B043563 wtyczka widelca lewa 859792 czujnik abs 897331 orzech B043564 rura wst?pnego ?adowania AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 B043565 t?ok lewy. kompletny 859777 kuweta 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna B043567 piasta + lewa noga widelca B043566 piasta + prawy wspornik widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8201749 ?ruba m4x6 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem
ramię wahadłowe aprilia 858770 rami? wahad?owe 858707 sworze? tylnego wahacza AP8110078 cage à rouleaux AP8110079 ?o?ysko kulkowe 858708 tuleja regulacyjna AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza 858780 prowadnica ?a?cucha 858783 os?ona ?a?cucha AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8234020 kubek na but AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 AP8121075 t krzak AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8125687 podk?adka sworznia ko?a 648708 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha 858781 prowadnica ?a?cucha AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8150503 wkr?t AP8148824 konserwacja AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8150468 ?ruba m6x40 852029 ?? ?eni? ?etykieta?
Tylny amortyzator aprilia 895091 amortyzator 858918 podwójny korbowód AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8146518 sworze? t?okowy l = 36 AP8152412 ?ruba imbusowa m10x72 AP8121155 t krzak AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8146516 pojedynczy conrod comp. AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61
przód i aprilia 85881300XN6 owiewka górna prawa. czarny 89732600XN6 owiewka górna lewa. czarny AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa AP8117033 g?bka klej?ca AP8104759 lh pomara?czowy klosz AP8127700 lh przezroczysty klosz 893936 uszczelka lewa 89879200BM owiewka przednia. bia?y B04438700XG6 przednia owiewka ?ó?ta 89879200XN2 owiewka przednia. czarny 898533 naklejka na przedni? owiewk? 893763 naklejka na owiewk? z prawej strony B044379 naklejka na owiewk? z prawej strony 893764 naklejka na owiewk? przedni? lew? B044380 naklejka na owiewk? przedni? lew? 894630 przednia szyba 858812 przednia szyba 890878 prawe lusterko wsteczne 894519 prawe lusterko wsteczne 899202 prawe lusterko wsteczne 899062 prawe lusterko wsteczne AP8104755 prawe lusterko wsteczne 893935 uszczelka prawoskr?tna AP8104760 prawy pomara?czowy klosz AP8127699 przezroczyste soczewki rh 890879 lusterko wsteczne lewe 894520 lusterko wsteczne lewe 899203 lusterko wsteczne lewe 899063 lusterko wsteczne lewe AP8104754 lusterko wsteczne lewe 893838 wkr?t AP8144564 guma z wk?adk? m4 893839 ?ruba tbcei m4x12 AP8144565 podk?adka nylonowa AP8127489 lampa ry10w 12v 181746 lampa 12 v-10 w AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8220186 gumowa podk?adka 898790 naklejka rh ?aprc rsv4r? 898791 naklejka lewa ?aprc rsv4r? 898534 naklejka na górn? owiewk? 898535 naklejka na lew? górn? owiewk? 895335 naklejka na szyb?
przedni korpus ii aprilia 858828 prawa owiewka wewn?trzna 858829 lh wewn?trzna owiewka 85882500XN2 filar. czarny dx 85882500XN6 dolny prawy panel boczny. czarny 85882600XN2 filar. czarny sx 85882600XN6 dolny panel boczny. czarny 89410700XN2 rh lat.fairing. czarny 89410700BM owiewka z prawej strony. bia?y 89410700XG6 rh lat. fairng 89736200BM owiewka boczna lewa. bia?y 89736200XG6 lewa owiewka, ?ó?ta 89736200XN2 lh lat. fairing. czarny 893979 ?ci?gacz prawy 893980 ?ci?gacz lewy AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8102375 zacisk m5 896175 ?ruba imbusowa m5x12 894196 ochrona przed gor?cem 894197 ochrona przed gor?cem 895266 naklejka na doln? owiewk? lewa-prawa 895909 zacisk prawy 895910 zacisk lewy 890964 odst?pnik 898549 naklejka rh rsv4 B044381 naklejka rh rsv4 898551 naklejka rh rsv4 898550 naklejka lewa rsv4 898552 naklejka lewa rsv4 B044382 naklejka lewa rsv4 AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8120428 prowadnica kablowa AP8120531 guma z wk?adk? 895915 ?ruba imbusowa
przedni korpus iii aprilia 85881000XN2 przedni b?otnik. czarny 89554900XN6 przedni b?otnik. czarny 85881000XN6 przedni b?otnik. czarny 858830 dolna blokada przedniej owiewki 858827 filar 895270 oznaczenie ?aprilia racing? AP8152269 ?ruba imbusowa m5x20 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8150359 wkr?t AP8102381 klip m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4 AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy
nadwozie tylne i aprilia 85883700XN6 pokrowiec na siod?o. czarny 858838 podstawa na siode?ko 85883500XN2 prawa owiewka tylna. czarny 85883500XG6 upominek 85883500BM prawa owiewka tylna. bia?y 85884700XN2 owiewka tylna lewa. czarny 85884700XG6 upominek 85884700BM owiewka tylna lewa. bia?y 893112 poduszka 858833 prawy panel boczny 858834 panel boczny lewy 898593 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?rsv4? 895542 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?rsv4? B044383 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?rsv4? B044384 nalepka na lew? owiewk? tyln? "rsv4" 895543 nalepka na lew? owiewk? tyln? "rsv4" 898594 nalepka na lew? owiewk? tyln? "rsv4" 893798 kalkomania na siod?o italia 898595 kalkomania na siod?o italia AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8202058 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8102381 klip m4 AP8121184 ?ruba m4x14 893108 panel siatkowy (r) 893109 panel siatkowy (l) AP8144565 podk?adka nylonowa 894195 klucz imbusowy AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8220238 gumowa podk?adka AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 893259 ko?ek AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8102504 gumowa podk?adka AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12
nadwozie tylne ii aprilia AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 858840 górny uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 858782 tylny b?otnik AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 894566 t krzak 894943 prawy tylny kierunkowskaz 894945 prawy tylny kierunkowskaz 894946 lewy tylny kierunkowskaz 894944 kierunkowskaz tylny lewy AP8152108 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8127489 lampa ry10w 12v 181746 lampa 12 v-10 w 894657 pokrywa AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 858868 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?.
zbiornik paliwa aprilia B04438500XG6 zbiornik paliwa 89856900XN2 kompletny, lakierowany na czarno zbiornik paliwa usa-cdn 89856800XN2 kompletny, pomalowany na czarno zbiornik paliwa 89735600BM glam white tank w / d 89735700BM glam white tank w / d 894080 nalepka na zbiorniku paliwa "aprilia" 85883100BM pokrywa zbiornika paliwa. bia?y 85883100XN6 pokrywa zbiornika paliwa. czarny 85883100XN2 pokrywa zbiornika paliwa. czarny 899068 czujnik poziomu paliwa B044814 nalepka na zbiorniku paliwa ?40 mistrzów ?wiata? 899549 nalepka na zbiorniku paliwa ?1 rsv4? 899550 nalepka na zbiorniku paliwa ?1 rsv4? 858885 przednie wsparcie AP8144713 gumowa podk?adka 858887 t krzak AP8150536 podk?adka specjalna 893107 wspornik AP8161127 sworze? mocuj?cy 576836 wkr?t 893273 odst?pnik AP8120663 gumowa podk?adka AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 858886 lh wsparcie B043925 pompa paliwa kpl. 858726 pompa paliwa kpl. AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8102375 zacisk m5 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 B043929 korek i blokada wlewu paliwa B043864 ?ruba imbusowa m5x14 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa 894192 nalepka na zbiorniku paliwa ?mistrz ?wiata 36? 898532 naklejka na os?on? zbiornika B044378 naklejka na os?on? zbiornika 895539 naklejka na os?on? zbiornika 893758 naklejka na prawy zbiornik "aprilia" AP8220366 gumowa podk?adka AP8144158 gumowa podk?adka AP8144565 podk?adka nylonowa 858884 rura paliwowa 895959 rura odpowietrzaj?ca 894604 czujnik nachylenia AP8120965 o-ring 2018 AP8102503 wstawi? 894198 ochrona cieplna
siodło aprilia 85883200A1 siod?o kierowcy AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 89382400A1 tylne siod?o 85884400A1 pas AP8120177 elastyczny 269783 wkr?t AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 894195 klucz imbusowy B043933 podk?adka
pod siodłem aprilia 858836 siode?ko dolne blokada 893751 wspornik 898252 wspornik akumulatora 575249 wkr?t AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16
deska rozdzielcza aprilia 896372 deska rozdzielcza AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8220150 gumowa podk?adka 890785 prawy wspornik tablicy rozdzielczej 890786 lh wsparcie 890787 pokrywa AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221145 t krzak 845978 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8102375 zacisk m5 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 197551 pokrywa 898126 zacisk w??a AP8121728 t krzak
kierownica - sterowanie aprilia 893757 h.bars anti.v waga AP8118649 kierownica prawa po?owa d.51,1 896759 lewa po?owa kierownicy 858721 selektor ?wiate? lewych 851998 prawy selektor ?wiate? 896859 dostawa gazu 896860 zwrot przesy?u gazu 856027 l.h. uchwyt r?czny AP8150543 ?ruba m8x35 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8221043 krzak dystansowy AP8118502 ?ruba u przedniej d?wigni gazu AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8118503 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni gazu z ty?u AP8120190 o-ring 3075 GU01603480 prawy uchwyt GU05603331 przepustnica kpl. 852398 d?wignia zmiany biegów AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10
dźwignia sprzęgła aprilia 890923 d?wignia sprz?g?a kpl. 893926 d?wignia sprz?g?a 893927 prze??cznik 890982 linka sprz?g?a AP9100519 wiosna
przedni cylinder główny aprilia 858898 przewód przedniego hamulca AP8113598 korek zbiornika hamulca pil AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego 890791 przedni cylinder g?ówny AP8133664 d?wignia hamulca przedniego 893937 ?ruba w kszta?cie litery u AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8133666 sworze? d?wigni AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej AP8127432 wy??cznik 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8134383 p?yta zbiornika oleju AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8133502 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 za?lepka zaworu upustowego AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
przednie koło aprilia 895702 opona przód / ty? 120 / 70-17 pirelli 896754 przednie ko?o, czarne 893135 prawy przedni hamulec tarczowy 893136 przednia tarcza hamulcowa lewa AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8125827 voorwiel as AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8128189 ko?o foniczne
zacisk hamulca przedniego aprilia 858896 prawy zacisk hamulca przedniego 858897 lewy zacisk hamulca przedniego 893931 para elektrod AP8133824 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 za?lepka zaworu upustowego 896576 wiosna AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 852702 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 *
tylne koło aprilia 895703 opona ty? 180/55 zr 17 pirelli 898255 tylne ko?o, czarne 6 "x17" 896358 ?a?cuch cpl conn. link CM224903 pier?cie? ?a?cuszka z = 42 B045033 ko?ek AP8125731 elastyczna guma ??cz?ca 858731 o? tylnego ko?a AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 859754 ??cze ??cz?ce AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8128231 dysk g?ówny / dysk poduszkowy 874555 wkr?t 890960 foniczne ko?o abs AP8150463 szpilka 10x20
tylny cylinder główny aprilia 893933 mieszki gumowe 020006 orzech 898694 zestaw popychaczy 898695 wtyczka 858785 d?wignia hamulca tylnego AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 sworze? mocuj?cy AP8121223 sworze? d?wigni 893138 wiosna AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej 858943 tylny cylinder g?ówny AP8120822 cichy blok. wiosna AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8112996 mikro prze??cznik AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20
zacisk hamulca tylnego aprilia 898486 rem sup. szpilka do gry 893137 przednia tarcza hamulcowa. z?oto 859792 czujnik abs AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej 858902 przewód tylnego hamulca 860880 zacisk hamulca tylnego p32 893969 para elektrod AP8113752 szpilka + zawleczka AP8113753 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 za?lepka zaworu upustowego 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 858791 wspornik tylnego przewodu hamulcowego 896896 steun remklauw achter AP8221349 t krzak AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20
zestaw okuć do zamka aprilia B043920 zestaw zamka AP8140711 klawisz ?aprilia? z funkcj? transpo. B043929 korek i blokada wlewu paliwa AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 858955 kabel blokuj?cy AP8104719 zamek siedzenia z kluczykiem 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8221129 krzak AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa AP8134948 p?yta AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 894056 zestaw narz?dzi 899125 ***podr?cznik 899126 ***podr?cznik 899127 ***podr?cznik B043165 podr?cznik operatora j-uk
zestaw talerzy i kalkomania aprilia AP8157100 kalkomania amortyzator AP8257609 kalkomania do lustra AP8257755 naklejka na ch?odzenie ciecz? AP8267395 nalepka baterii AP8257794 nalepka baterii 898786 naklejka na filtr w?glowy 898784 naklejka emisji ha?asu 898785 naklejka kontroli emisji 898787 naklejka z ci?nieniem w oponach 894714 nalepka na pompce hamulca tylnego 894019 naklejka na filtr
nadwozie tylne ii aprilia AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8134783 wspornik odb?y?nika AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150204 nakr?tka m4 AP8150204 nakr?tka m4 858842 dolny uchwyt tablicy rejestracyjnej 894566 t krzak 894900 rozbudowa AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8152108 ?ruba imbusowa 894899 konserwacja
nadwozie tylne iii aprilia 858840 górny uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej 895487 górny tylny b?otnik 895914 uchwyt tablicy rejestracyjnej 895488 dolny tylny b?otnik AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2

Elektryczny

reflektor aprilia 858703 reflektor 640754 lampa h11 12v-55w 893929 lampa w5wb 2v 5w AP8150515 ?ruba automaschiante reg.faro AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8102375 zacisk m5 AP8121032 krzak 894796 os?ona przedniego reflektora 858867 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 894057 os?ony reflektorów AP8120405 gumowa podk?adka 893930 oprawka
światła tylne aprilia 858725 ?wiat?a tylne AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby AP8220186 gumowa podk?adka AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 858839 os?ona tylnego ?wiat?a
instalacja elektryczna i aprilia 890979 róg AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 858809 regulator napi?cia AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121075 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121991 krzak 895844 okablowanie abs + akt AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 584509 czujnik upadku AP8144046 gumowy wspornik czujnika 858916 wsparcie czujnika AP8152238 nit ?cinany m8x28 AP8121475 kuweta 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 896752 ecu clf AP8117033 g?bka klej?ca AP8144065 gumowa podk?adka AP8152179 podk?adka spr??ysta 6,5x12,5 890760 wsparcie instrumentów
instalacja elektryczna ii aprilia 639792 akumulator 12v-12ah 858869 kabel uziemiaj?cy 858871 okablowanie akumulatora przeka?nika AP8124869 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 896715 guma przeka?nika 582690 starterrelais 858212 gumowa skrzynka bezpieczników CM225605 bezpiecznik 5a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a CM225730 bezpiecznik 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 895844 okablowanie abs + akt 895701 za?lepka zacisku
instalacja elektryczna iii aprilia CM083516 elektroniczna jednostka kontroluj?ca AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8220150 gumowa podk?adka 858882 konserwacja 872664 gaspedaalpositiesensor 854811 gumowa podk?adka 858883 wspornik pomocniczy AP8221145 t krzak AP8144061 cichy blok AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 893255 odst?pnik 890932 zmienne kana?y ecu AP8120405 gumowa podk?adka 897114 okablowanie silnika
jednostka zapłonowa aprilia 857287 rozrusznik czarny "denso" 857289 rozrusznik elektryczny z = 12/64 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857301 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 44 857298 patka 825431 kompletne wolne ko?o 857290 klatka na kó?kach 30x35x17 235779 pralka 857288 przek?adnia jednokierunkowa ?denso? z = 49 897446 wa?ek wywa?aj?cy 895316 czapka 897450 pi?te ko?o

Akcesoria

pokrywa aprilia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 857204 wspornik 89841400XNB os?ona alternatora czarna 898268 pier?cie? uszczelniaj?cy 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB przedmuch wylotu przedmuchu 857048 ?ruba m5x16 871094 ?ruba z ko?nierzem 857435 pralka 872117 ?ruba z ko?nierzem AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 898269 podk?adka wyrównuj?ca 006630 pier?cie? osadczy

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii