Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SR 50 2000 - 2004.

Aprilia SR 50 2000 - 2004 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SR 50 2000 - 2004

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SR 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2000 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

stojak centralny - korbowód aprilia AP8235090 podstawka centralna AP8235072 podstawka centralna AP8221315 trzpie? do statywu mm 141,5 AP8221328 trzpie? stojakowy mm 151,8 AP8101606 zawleczka AP8221323 spr??ynowa ?ruba ??cz?ca AP8221317 boczna spr??yna stojaka AP8221318 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8220238 gumowa podk?adka AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8235110 element ??cz?cy silnik AP8220346 cichy blok AP8220399 przesuni?cie fazowe AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150086 ?ruba imbusowa m10x55 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121697 wiosna belleville AP8234196 p?yta korbowodu
zbiornik oleju aprilia AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8124811 wska?nik rezerwy oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8102223 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8238433 zbiornik oleju AP8220195 uszczelnienie olejowe AP8220421 korek wlewu oleju AP8102376 zacisk m6 AP8101743 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8101770 opaska zaciskowa d8x5,5 AP8222708 pompa olejowa AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8102375 zacisk m5 AP8101770 opaska zaciskowa d8x5,5 AP8220402 rura 5x9
system chłodzenia aprilia AP8202212 ch?odnica wody AP8201695 ch?odnica wody AP8238750 zbiornik wyrównawczy AP8101912 czapka rader bez odpowietrznika AP8232941 waterkoeler ondersteuning AP8220565 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8220578 rura pompy ch?odnicy wody AP8220474 exp.tnk-rad. w?? gumowy AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8102765 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13,5x6 AP8238769 uchwyt na fajki wodne AP8102376 zacisk m6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8201807 prowadnica linki d22 AP8101573 zacisk w??a d16-24x8 AP8102732 zacisk w??a 17-25
Skrzynka powietrza aprilia AP8249582 os?ona wspornika filtra AP8220587 ko?nierz ga?nika AP8202204 filtr powietrza AP8202281 filtr powietrza AP8120593 uszczelka d4 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8102375 zacisk m5 AP8249298 korpus obudowy filtra AP8249299 pokrywa obudowy filtra AP8150157 ?ruba imbusowa m6x60 AP8121984 odst?pnik AP8202280 zestaw wlotu powietrza AP8249956 skrzynka powietrzna kpl. AP8201799 ko?nierz w??a AP8220588 w?? powietrza obj?to?ciowego AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8220603 w?? wlotowy AP8220604 po??czenie AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8234200 os?ona rury AP8234199 wsparcie rury AP8220605 rura AP8120416 w?? czarny 178x4
rura wydechowa aprilia AP8219498 kat. rura wydechowa AP8219516 kat. rura wydechowa AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8219452 stalowa os?ona rury wydechowej AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152260 ?ruba imbusowa AP8219212 uszczelka rury wydechowej AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8150333 nakr?tka z?bkowana m6 AP8121075 t krzak AP8219540 rura wydechowa AP8219543 t?umik AP8219535 t?umik AP8219389 os?ona rury wydechowej .. czarna AP8219452 stalowa os?ona rury wydechowej AP8219530 uszczelka ko?nierza rury wydechowej AP8219531 wkr?t AP8219532 orzech AP8219533 rura prowadz?ca do rury wydechowej AP8219534 pralka AP8152291 ?ruba z ko?nierzem AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8
silnik (gaźnik) aprilia AP8222776 silnik AP8222692 silnik AP8222724 silnik AP8222715 d?wignia rozrusznika AP8150026 nakr?tka m6 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8223024 amortyzator-szary pier?cie? AP8203977 tylny amortyzator AP8249880 os?ona wariatora. czarny AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 AP8150403 ?ruba imbusowa m6x45 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8220562 wlot powietrza wariatora AP8121728 t krzak AP3LAA000010 w?? pompy-cylindra AP2FDN000175 zacisk w??a AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP2FDN000176 zacisk w??a AP8221307 pin m12 AP8221314 dystans 13x18x132 AP8221313 dystans 13x18x23 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12
silnik (ditech) aprilia AP8222770 silnik e.i. AP8222765 silnik e.i. AP8222778 silnik e.i. AP8222777 silnik e.i. AP8222775 silnik e.i. AP8222771 silnik e.i. AP8222681 silnik e.i. AP8222768 silnik e.i. AP8220562 wlot powietrza wariatora AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8223025 amortyzator-szary pier?cie? AP8223024 amortyzator-szary pier?cie? AP8223015 amortyzator AP8203977 tylny amortyzator AP8221307 pin m12 AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8221322 tuleja sworznia obrotowego silnika AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP3LAA000010 w?? pompy-cylindra AP2FDN000175 zacisk w??a AP2FDN000176 zacisk w??a
skrzynia korbowa (gaźnik) aprilia AP3FCN000269 ko?ek AP1BHA000151 zespó? skrzyni korbowej AP3HAA000044 tarcza nap?dowa AP3HAN000171 cichy blok AP3HAN000056 cichy blok AP4AUN000011 ?ruba z ko?nierzem m8x12 AP4ADN000013 ?ruba m6x12 AP3EBN000047 uszczelka olejowa 29x42x6 AP4GAN000026 ?o?ysko d22x50x14 AP3EAN000048 o-ring d2.4x161 AP3HAA000068 p?yta mocuj?ca ?o?yska AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP5RHR000229 pokrywa skrzyni biegów AP3HZA000152 pokrywa skrzyni biegów AP3HVA000021 uszczelka AP4ADN000008 ?ruba imbusowa m6x45 AP4ADN000009 ?ruba imbusowa m6x85 AP4ADN000007 ?ruba m6x60 AP4AHN000067 ?ruba m6x16 AP3AUN000062 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP4EEN000063 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP4EEN000037 podk?adka aluminiowa AP3QAA000039 krzak AP4ADN000006 ?ruba imbusowa m6x80 AP3NVA000627 uszczelka papierowa
skrzynia korbowa (ditech) aprilia AP3FCN000269 ko?ek AP1BHA000706 zespó? skrzyni korbowej AP1BHA000624 zespó? skrzyni korbowej AP1BHA000159 zespó? skrzyni korbowej AP3FCN000268 ko?ek AP3HAA000044 tarcza nap?dowa AP4GAN000083 ?o?ysko d17x35x10 AP3HAN000056 cichy blok AP4AUN000011 ?ruba z ko?nierzem m8x12 AP4ADN000013 ?ruba m6x12 AP3EBN000047 uszczelka olejowa 29x42x6 AP4GAN000026 ?o?ysko d22x50x14 AP3EAN000048 o-ring d2.4x161 AP3HAA000068 p?yta mocuj?ca ?o?yska AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP3HZA000152 pokrywa skrzyni biegów AP3HVA000160 uszczelka AP4ADN000007 ?ruba m6x60 AP4ADN000178 ?ruba imbusowa m6x75 AP4ADN000179 ?ruba imbusowa m6x100 AP4AHN000067 ?ruba m6x16 AP3AUN000062 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP4EEN000063 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP4EEN000037 podk?adka aluminiowa AP3QAA000039 krzak AP3NVA000627 uszczelka papierowa
pompa wodna aprilia AP3LZA000108 os?ona ko?a zamachowego. czarny AP3LZA000023 os?ona ko?a zamachowego. czarny AP3LBA000130 a?un. obudowa pompy wody, kolor czarny AP3EAN000082 o-ring 65x2,1 AP3AUN000124 ?ruba z ko?nierzem m6x8 AP4EEN000063 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP3ABN000092 ?ruba mocuj?ca wirnik AP2DHN000202 p?yta elastyczna m6 AP3ECN000080 podk?adka uszczelniaj?ca AP3LDA000109 wirnik AP3LAA000173 uszczelnienie mechaniczne pompy AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP4ADN000017 ?ruba imbusowa m6x35 AP3AAN000054 zacisk w??a AP3LCA000101 wa? wirnika AP4FCN000095 wa?ek d2,5x19,8 AP3LCA000166 klucz do nap?du wirnika pompy AP4DAN000125 pier?cie? zabezpieczaj?cy d12 AP3LAA000100 przelotka sworznia nap?du pompy AP3LAA000625 sworze? wirnika pompy AP3LAA000102 sworze? wirnika pompy AP4DFN000033 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 AP4GAN000103 ?o?ysko kulkowe 6900 AP3HAA000632 p?yta AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 AP3LBA000587 plastikowa obudowa pompy wodnej AP3EDN000281 uszczelka papierowa AP4APN000267 wkr?t samogwintuj?cy 5,5x13 AP4ADN000014 ?ruba m6x20 AP3UAN000300 t krzak
cylinder z tłokiem aprilia AP2BVA000040 uszczelka g?owicy cylindra AP4BAN000002 ?ruba dwustronna m6x16 AP3EVA000433 uszczelka podstawy cylindra AP3EAN000096 pier?cie? stop AP3EDA000143 sworze? t?okowy AP5RER000081 zestaw pier?cieni t?okowych d42 AP5RER000077 zestaw pier?cieni t?okowych d41,5 AP5RER000074 zestaw pier?cieni t?okowych d41 AP5RER000079 zespó? t?oka d42 AP5RER000073 zespó? t?oka d41 AP5RER000075 zespó? t?oka d41,5 AP5RER000084 zespó? t?oka d41 AP5RER000085 zespó? t?oka d41,5 AP5RER000087 zespó? t?oka d42 AP5RER000072 cylinder z t?okiem AP5RER000089 cylinder z t?okiem AP5RZR000096 zestaw uszczelek AP5RZR000098 zestaw uszczelek
głowica cylindra aprilia AP3BBA000174 g?owica cylindra AP3BBA000171 g?owica cylindra AP3BBA000606 g?owica cylindra AP2BEN000088 ?wieca zap?onowa bpr7hs AP2BEN000276 ?wieca zap?onowa cpr8e AP3BDN000005 nakr?tka ko?nierzowa AP2BAA000643 termostat AP2BAA000060 termostat AP4ADN000014 ?ruba m6x20 AP3AUN000124 ?ruba z ko?nierzem m6x8 AP4EEN000063 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP3LAA000110 aluminiowe z??cze wylotowe wody AP2BAA000067 termistor AP2BAA000164 czujnik AP5RLR000114 uszczelka termostatu AP2EAN000312 o-ring AP2EAN000081 o-ring AP3LAA000586 plastikowe z??cze wylotu wody AP3EDN000281 uszczelka papierowa AP4APN000267 wkr?t samogwintuj?cy 5,5x13 AP3UAN000061 t krzak
wał napędowy aprilia AP3EBN000183 uszczelka olejowa 25x37x6 AP3EBN000042 uszczelka olejowa 25x37x6 AP3EBN000043 uszczelka olejowa 24x43x6 AP3GAN000040 ?o?ysko d25x52x13 AP2GAN000219 ?o?ysko AP4GAN000003 ?o?ysko AP3GAN000214 ?o?ysko AP3EBN000180 uszczelka olejowa 17x27x6 AP3EBN000044 uszczelka olejowa 17x27x6 AP1BFA000147 wa? korbowy kpl. AP1BFA000699 wa? korbowy kpl. AP2GLN000192 koszyk na sworze? 12x16x16 AP5RZR000099 uszczelki olejowe - komplet AP5RZR000097 uszczelki olejowe - komplet AP4FAN000030 klucz transmisji
pokrywa skrzyni biegów (gaźnik) aprilia AP3TAA000073 tuleja wa?u rozruchowego AP3HZA000154 ok?adka kickstart AP3HZA000157 pokrywa napowietrzaj?ca AP3HAA000083 panel izolacji akustycznej AP3HAA000158 kana? powietrzny AP3EAN000097 uszczelka AP3HAN000173 t krzak AP3ATN000193 ?ruba imbusowa AP4DFN000032 pralka AP4ATN000177 ?ruba imbusowa m5x10 AP3HAA000045 ko?ek AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP3FCN000270 ko?ek AP1BTA000071 zespó? wa?u kopi?cego AP3TCA000072 przesuwny bieg startowy AP3TAA000042 wiosna kickstarter AP3TAA000055 spr??yna powrotna d?wigni
osłona skrzyni biegów (ditech) aprilia AP5RHR000002 os?ona wariatora AP2APN000213 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP3MAA000450 przegroda kana?u AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP3MAN000264 t krzak AP3HVA000468 uszczelka pokrywy wariatora
wariator aprilia AP3QEA000031 przek?adnia silnika rozrusznika AP3TDA000074 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP3TAN000060 niska nakr?tka m12x1,25 AP4DHN000020 wiosna belleville AP3TAN000172 dystans 14.3x23x1 AP3MEA000620 sta?e ko?o pasowe wariatora AP2MEA000424 sta?e ko?o pasowe do ditech AP5RMR000235 p?yta rampowa AP5RMR000234 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP2MEA000419 zespó? ko?a pasowego., jazdy AP5RMR000237 wa?ek ko?kowy AP2MEA000420 wa?ek do wa?ków 7,7g AP2MEN000187 wkr?t AP3MEN000302 wkr?t AP2MEA000423 pokrywa AP3MEA000715 pokrywa AP3MEA000840 os?ona ko?a pasowego ant.mobile AP2MCA000014 pasek klinowy AP3MEN000255 krzak AP2MEN000188 krzak AP3MAN000272 odst?pnik AP3MAN000087 podk?adka dystansowa 4 mm AP3MAN000190 odst?pnik
sprzęgło adler aprilia AP2MDA000428 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP5RMR000092 rolka prowadz?ca do wariatora AP5RMR000100 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP5RMR000098 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP5RMR000088 miseczka spr??yny wariatora AP5RMR000097 o-ring AP5RMR000087 sek. spr??yna ko?a pasowego AP5RMR000099 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP5RMR000086 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP4BDN000039 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,5 AP2MDA000426 obudowa sprz?g?a kompletna AP5RMR000085 orzech AP5RMR000090 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP5RMR000096 uszczelnienie olejowe AP5RMR000089 sek. kr??ek przesuwny, kompletny
hong zengr kopertówka aprilia AP5RMR000245 ko?ek prowadz?cy AP5RMR000246 szcz?k hamulcowych spr??yna powrotna 12kg AP5RMR000248 szcz?k hamulcowych spr??yna powrotna 10kg AP5RMR000242 miseczka spr??yny wariatora AP5RMR000243 przesuwne drugie ko?o pasowe AP5RMR000241 sek. spr??yna ko?a pasowego AP5RMR000240 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP5RMR000239 orzech AP3MDA000619 b?ben sprz?g?a
pompa oleju (gaźnik) aprilia AP3IVA000022 wymiesza? uszczelk? pompy olejowej AP2IBA000161 pompa olejowa AP3ICA000054 zespó? wa?u pompy oleju. AP2FBN000021 spinacz AP4ADN000028 ?ruba imbusowa m5x16 AP4DFN000032 pralka AP3IAA000052 wiosna AP2FBN000034 zacisk w??a d9.1 AP2HAN000035 rura olejowa AP2HAN000022 rura olejowa AP2HAA000051 kompletny zawór oleju AP2HAA000487 kompletny zawór oleju
zasilanie (gaźnik) aprilia AP4DFN000033 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 AP3AVN000086 nit ?cinany AP4ADN000015 ?ruba m6x16 AP3AAN000054 zacisk w??a AP3AVA000063 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP3ABA000062 kolektor dolotowy AP5RAR000065 rura AP2ADA000080 ga?nik z grza?k? AP2ADA000441 ga?nik z grza?k? AP3AEA000002 zespó? zaworu trzcinowego AP4ADN000014 ?ruba m6x20 AP8224326 okablowanie grzejnika
gaźnik i aprilia AP5RAR000047 wtyczka AP5RAR000048 pokrywa zaworu gazowego AP5RAR000049 uszczelka AP5RAR000050 wiosna AP5RAR000051 p?yta AP5RAR000052 blokada pr?ta dozuj?cego AP5RAR000053 ig?a odrzutowa AP5RAR000054 zawór AP5RAR000099 zawór iglicowy AP5RAR000056 ?ruba paliwowa powietrza AP5RAR000057 wiosna AP5RAR000058 pralka AP5RAR000059 o-ring AP5RAR000043 p?yta mocuj?ca rozrusznik AP5RAR000044 o-ring AP5RAR000045 zawór d?awi?cy AP5RAR000041 zewn?trzna os?ona AP5RAR000042 wkr?t AP5RAR000098 podgrzewacz
gaźnik ii aprilia AP5RAR000030 wkr?t AP5RAR000031 ?ruba do roz?adunku paliwa AP5RAR000032 uszczelka AP5RAR000033 p?ywak AP5RAR000034 zawór iglicowy AP5RAR000035 sworze? p?ywaka AP5RAR000036 wkr?t AP5RAR000066 g?ówny odrzutowiec AP5RAR000038 jetholder AP5RAR000039 zamek AP5RAR000040 bezczynny strumie? AP5RAR000065 rura AP5RAR000064 o-ring AP5RAR000063 po??czenie AP5RAR000062 wiosna AP5RAR000061 o-ring AP5RAR000046 rura AP5RAR000060 ?ruba przym. min. ?r
sprężarka powietrza (ditech) aprilia AP3AFA000162 kompresor AP4ADN000027 ?ruba m5x20 AP4DFN000032 pralka AP5RAR000112 o-ring AP2EAN000185 o-ring AP5RAR000104 z??cze spr??arki
korpus przepustnicy (ditech) aprilia AP3ACA000132 korpus przepustnicy AP3AVA000063 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP3AEA000002 zespó? zaworu trzcinowego AP5RAR000175 kolektor dolotowy AP2FDN000201 zacisk w??a AP3AAN000054 zacisk w??a AP3AVN000086 nit ?cinany AP4ADN000014 ?ruba m6x20 AP4DFN000033 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 AP2HAN000224 rura olejowa AP2FBN000034 zacisk w??a d9.1
jednostka wtryskowa (ditech) aprilia AP3AEA000133 zawór wlotowy AP3AEA000631 zawór wlotowy AP3AEA000547 zawór wlotowy AP5RZR000232 zestaw o-ringów AP2EAN000186 o-ring 17x3,5 AP2EAN000258 o-ring AP2AVN000256 wkr?t AP4BEN000223 nakr?tka m5 AP2EAN000186 o-ring 17x3,5 AP2EAN000257 o-ring AP3AVN000245 guma blokuj?ca AP3AVN000199 guma blokuj?ca AP4BAN000222 ?ruba dwustronna AP4DFN000032 pralka AP5RAR000102 rura wysokoci?nieniowa kpl. AP2AAN000212 rura wysokoci?nieniowa 7x13 AP2FDN000200 zacisk w??a AP3AVA000438 uszczelka papierowa AP3AGA000614 wtryskiwacz powietrza AP3AGA000137 wtryskiwacz powietrza AP5RAR000109 górny o-ring AP5RAR000108 dolny o-ring AP5RAR000110 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8220711 izolowana rura AP8276090 zestaw zaworu upustowego emulsji

Rama

rama aprilia AP8235069 rama z pow?ok? galwaniczn? AP8203666 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8234191 wspornik podpanelowy AP8234189 wspornik pompy oleju AP8221311 kuweta d18 AP8224343 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8202238 hak prowadz?cy kabel AP8234130 wspornik przedniej os?ony AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8102376 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8221310 prowadnica kablowa AP8202216 zestaw narz?dzi AP8201685 zestaw narz?dzi AP8234184 p?yta monta?owa jednostki steruj?cej AP8220238 gumowa podk?adka AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8234190 p?yta mocuj?ca zespó? cewki AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8134639 el.components support AP8150137 ?ruba imbusowa
przedni widelec i aprilia AP8223004 podstawa ?odygi AP8203777 wtyczka AP8223038 wtyczka AP8203561 wtyczka AP8223039 pier?cie? AP8203778 pier?cie? AP8203652 o-ring AP8203752 pier?cie? stop AP8203702 pier?cie? stop AP8203753 wtyczka AP8223041 wtyczka AP8203779 pokrywa AP8203780 o-ring AP8223042 o-ring AP8203754 o-ring AP8203755 rura AP8223049 wiosna AP8203756 wiosna AP8203781 wiosna AP8203782 amortyzator. lh AP8203757 amortyzator. lh AP8203758 pier?cie? pompy widelca AP8223046 pier?cie? pompy widelca AP8203783 pier?cie? pompy widelca AP8203759 amortyzator. rh AP8203784 amortyzator. rh AP8203797 ?ruba m10x35 AP8203762 ?ruba m10x35 AP8123708 powrót spr??yny AP8203786 powrót spr??yny AP8223050 powrót spr??yny AP8203986 przedni widelec AP8223045 t?ok nurnikowy. kompletny
przedni widelec ii aprilia AP8123701 ogranicznik skoku AP8223037 ogranicznik skoku AP8203785 ogranicznik skoku AP8203787 rura rura. kompletny AP8203760 rura prawa, kompletna AP8203788 lewa rura. kompletny AP8203761 rura lewa kompletna AP8203564 ok?adka ochronna AP8223040 ok?adka ochronna AP8203992 ok?adka ochronna AP8223048 pier?cie? stop AP8203993 pier?cie? stop AP8203566 pier?cie? stop AP8223047 uszczelnienie olejowe AP8206936 uszczelnienie olejowe AP8203565 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203987 prawy r?kaw AP8223043 prawy r?kaw AP8203994 prawy r?kaw AP8203995 lewy r?kaw AP8203988 lewy r?kaw AP8223044 lewy r?kaw AP8203571 wkr?t AP8223054 ?ruba imbusowa m6x20 AP8203796 ?ruba m6x20 AP8223052 pralka AP8203794 pralka AP8203572 podk?adka uszczelniaj?ca AP8203570 wkr?t AP8223053 wkr?t AP8203795 wkr?t AP8224342 reflektor AP8223051 r?kaw kpl.
przód i aprilia AP8258564 owiewka przednia przednia szyba. czarna AP8249698 niebieska owiewka przednia AP8258850 przednia owiewka w kolorze czerwonym AP8249879 stuurplaat. met.black AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8258213 panel deski rozdzielczej. czarny AP8149301 panel deski rozdzielczej. e.blue AP8158085 panel deski rozdzielczej, czarny AP8239070 panel deski rozdzielczej. czarny AP8249448 panel deski rozdzielczej. nik.grey AP8249554 panel deski rozdzielczej. gor?ca czerwie? AP8249711 panel deski rozdzielczej. el.blue AP8258848 panel deski rozdzielczej. czerwony AP8258091 panel deski rozdzielczej. nik.grey AP8258834 panel deski rozdzielczej. czerwony AP8258554 panel deski rozdzielczej, szary AP8258553 panel deski rozdzielczej. szary AP8258337 panel deski rozdzielczej, ?ó?ty AP8258336 panel deski rozdzielczej. czarny AP8149300 panel deski rozdzielczej, gor?cy czerwony AP8258238 panel deski rozdzielczej, ?ó?ty AP8248653 pod kresk?. met.black AP8249285 pod kresk?. met.black AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8238748 rh pushb.black sup. AP8238749 lh pushb.black sup. AP8249137 lh pushb.black sup. AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby AP8120531 guma z wk?adk? AP8225369 ?ruba imbusowa AP8238806 front uczciwy. niska. zamkn??. czarny AP8225367 odst?pnik
przedni korpus ii aprilia AP8258551 owiewka przednia. czarny AP8258484 owiewka przednia. czarny AP8268246 owiewka przednia. ap. czarny AP8258678 owiewka przednia. srebro AP8258731 owiewka przednia, czarna AP8258783 owiewka przednia AP8258811 owiewka przednia. bia?y AP8258824 owiewka przednia. srebro AP8258831 owiewka przednia. niebieski AP8258845 owiewka przednia. czerwony AP8258210 owiewka przednia, czarna AP8249923 przednia owiewka, ap. czarna AP8249768 przednia owiewka, szary nik AP8249585 przednia owiewka, ap. czarna AP8268205 owiewka przednia. ap. czarny AP8258547 górna os?ona tarczy. pomara?czowy AP8249920 górna os?ona tarczy. czarny AP8258558 górna os?ona tarczy. czarny AP8258786 górna os?ona tarczy. czarny AP8249767 górna os?ona tarczy. czerwony AP8258556 kratka ch?odnicy wody. czarny AP8258815 kratka ch?odnicy wody. z?oto AP8249919 kratka ch?odnicy wody, srebrna AP8258827 kratka ch?odnicy wody AP8249769 kratka ch?odnicy wody. czerwony AP8150426 ?ruba 5,5x15,9 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8220580 uszczelka owiewki
przedni korpus iii aprilia AP8258037 os?ona przednia, czarna + kalkomania AP8258809 os?ona przednia, czarna AP8249927 os?ona przednia, el. niebieska AP8258781 os?ona przednia. czarny AP8258729 os?ona przednia, diablo czarny + dec AP8258038 os?ona przednia. nik szary AP8258039 os?ona przednia, gor?ca czerwie? + dec. AP8258208 os?ona przednia. diablo black + dec AP8258235 os?ona przednia. ?ó?ty + kalkomania AP8258482 os?ona przednia, diablo czarny + dec AP8258549 os?ona przednia. szary + kalkomania AP8258822 os?ona przednia, czarna AP8258829 os?ona przednia. czerwony AP8258676 w gór?. przednia owiewka, srebrna AP8268244 os?ona przednia. bia?y AP8268203 os?ona przednia. czerwony AP8258843 os?ona przednia. czerwony AP8258933 os?ona przednia. czerwony AP8248656 tarcza wewn?trzna. met.black AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8102782 spinacz AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8248657 typ ok. ok?adka danych. czarny AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120531 guma z wk?adk? AP8102375 zacisk m5 AP8102376 zacisk m6 AP8249713 prawy wlot powietrza. met.black AP8249715 wlot powietrza z lewej strony. met.black AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8217034 dolne zamkni?cie przedniego widelca AP8220471 nit z tworzywa sztucznego AP8234194 wspornik kratki ch?odnicy wody AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 *
przedni korpus iv aprilia AP8226836 przedni b?otnik a. bia?y AP8226700 przedni b?otnik, gor?cy czerwony AP8226701 przedni b?otnik. el.blue AP8226727 przedni b?otnik. czarny AP8226728 przedni b?otnik. czarny AP8226733 przedni b?otnik. szary AP8226734 przedni b?otnik, szary AP8226748 przedni b?otnik. czarny AP8226760 przedni b?otnik, czarny AP8226768 przedni b?otnik, niebieski AP8226771 przedni b?otnik, czerwony AP8226827 przedni b?otnik. czarny AP8226828 przedni b?otnik, czarny AP8226835 przedni b?otnik. bia?y AP8226689 przedni b?otnik. fa. czerwony AP8226678 przedni b?otnik. cytrynowo ?ó?ty AP8226672 przedni b?otnik. czerwony varn. AP8226671 przedni b?otnik. ?ó?ty AP8226651 przedni b?otnik. el.blue trans. AP8226650 przedni b?otnik, gor?ca czerwona stodo?a. AP8226628 przedni b?otnik. czerwony varn. AP8120531 guma z wk?adk? AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8238512 dolna os?ona tarczy. czarny AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8249105 wspornik przedniego odb?y?nika lewy AP8249104 prawy wspornik przedniego reflektora AP8224163 reflektor. bursztyn AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby
korpus centralny i aprilia AP8102376 zacisk m6 AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8249764 tunel prawy. czarny AP8258787 tunel prawy. z?oto AP8258559 szary tunel prawy AP8258560 szary tunel AP8258788 tunel lh, z?oty AP8258169 tunel lh. czarny AP8238507 skrzynka narz?dziowa. szary AP8258998 skrzynka narz?dziowa AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8117041 g?bka klej?ca 6x30
korpus centralny ii aprilia AP8268247 podpanel AP8249930 panel dolny, czarny AP8258211 podpanel. czerwony AP8258233 podpanel. czarny AP8258234 panel dolny, czarny AP8258485 podpanel. czerwony AP8258552 podpanel. czarny AP8258679 podpanel. czarny AP8258732 panel dolny, czarny AP8258784 podpanel AP8258812 podpanel AP8258825 podpanel AP8258832 podpanel AP8258846 podpanel AP8268215 podpanel AP8249929 podpanel. czarny AP8249925 panel dolny, czarny AP8249924 podpanel. czarny AP8249894 podpanel, czerwony AP8249893 podpanel. ?ó?ty AP8249586 podpanel, czerwony AP8249348 podpanel. ?ó?ty AP8248665 rh mat. czarny AP8249892 panel pod?ogowy. czarny AP8248666 lh mat. czarny AP8102376 zacisk m6 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221046 podk?adka d6x8x13,5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
siodło - rączka aprilia AP8229344 siod?o kompletne czarne AP8229293 siod?o. szary AP8229383 siod?o AP8229354 siod?o AP8220349 gumowa podk?adka AP8249455 por?cz dla pasa?era. czarny AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8144081 gumowa podk?adka AP8258555 pokrowiec na siod?o. diablo czarny AP8258681 pokrowiec na siod?o, srebrny AP8258486 pokrowiec na siod?o, diablo czarny AP8258239 pokrowiec na siod?o, ?ó?ty + kalkomania AP8249447 pokrowiec na siod?o, ?ó?ty AP8258214 pokrowiec na siod?o, diablo czarny AP8258733 pokrowiec na siod?o, diablo czarny AP8258785 nak?adka na siode?ko carb. AP8258813 pokrowiec na siod?o, czarny AP8258826 pokrowiec na siod?o, srebrny AP8258835 pokrowiec na siod?o. czerwony AP8258849 pokrowiec na siod?o, czerwony AP8268216 pokrowiec na siod?o, czerwony AP8249931 pokrowiec na siod?o, el. niebieski + kalkomania AP8249926 pokrowiec na siod?o. gor?cy czerwony + kalkomania AP8249587 pokrowiec na siod?o, czerwony AP8268248 pokrowiec na siod?o. czarny AP8229192 tylne siod?o. czarny AP8229297 tylne siod?o. czerwony fluo AP8229318 tylne siod?o. ?ó?ty AP8229319 tylne siod?o. niebieski AP8229321 tylne siod?o, gor?cy czerwony AP8229345 tylne siod?o, czarne AP8229355 tylne siod?o. zielony AP8229358 tylne siod?o AP8229384 tylne siod?o. czerwony AP8229359 tylne siod?o. szary AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 *
nadwozie tylne i aprilia AP8258677 owiewka tylna. srebro AP8258844 owiewka tylna czerwona AP8258830 owiewka tylna. niebieski AP8258823 owiewka tylna. d. czarny AP8258810 owiewka tylna. d. czarny AP8258782 owiewka tylna. d. czarny AP8258730 owiewka tylna, czarny diablo AP8268204 owiewka tylna, szara AP8258550 owiewka tylna. szary AP8258483 owiewka tylna, czarna + kalkomania AP8258236 owiewka tylna, krzyk. + kalkomania AP8258209 owiewka tylna, czarny diablo AP8249928 owiewka tylna el. niebieska + kalkomania AP8249922 owiewka tylna. gor?cy czerwony + kalkomania AP8249584 owiewka tylna, czarna + kalkomania AP8268245 owiewka tylna. bia?y AP8249452 owiewka tylna, szary nik AP8258934 owiewka tylna czerwona AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8249708 s?upek siod?a. czarny AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12
nadwozie tylne ii aprilia AP8238856 paliwo sens. pokrywa. czarny AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8202246 blokada siode?ka AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8258058 kiesze? na kask AP8221321 spin siod?a AP8201643 zawleczka AP8238681 zawias s?upkowy. czarny AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8220313 uszczelnienie górnego pude?ka AP8202247 zamek do drzwi zbiornika AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201620 d?wignia AP8201749 ?ruba m4x6 AP8258561 pokrywa tunelu. szary AP8249532 pokrywa tunelu. met.black AP8258789 tunelafdekking AP8102376 zacisk m6 AP8220468 guma zawiasu siode?ka AP8201748 pralka AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8220592 wspornik pompy paliwa AP8234195 ko?ek AP8120531 guma z wk?adk? AP8225369 ?ruba imbusowa
nadwozie tylne iii aprilia AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8226602 uchwyt na talerze. met.black AP8226627 uchwyt tablicy rejestracyjnej. czarny AP8102376 zacisk m6 AP8226626 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP8226603 tylna os?ona przeciwbryzgowa. met.black AP8226660 tylny b?otnik AP8221218 tuleja b?otnika AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8102375 zacisk m5 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4 AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8258790 z?ota pokrywa zbiornika paliwa AP8249762 zabezpieczenie zbiornika paliwa .. met.black AP8258562 szara os?ona zbiornika paliwa AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8249558 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8121075 t krzak AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121811 t krzak AP8226749 tylny b?otnik AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8121075 t krzak AP8258253 wspornik tylnego reflektora AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8149303 podstawka pod ?wiat?o. czarny
kierownica - deska rozdzielcza aprilia AP8218210 praca na kierownicy. AP8201976 lusterko wsteczne lewe AP8201975 prawe lusterko wsteczne AP8220454 lusterko lewe gumowe AP8220453 guma lusterka rh AP8221242 spec. wkr?t samogwintuj?cy 3,5x20 AP8202071 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8214163 kabel licznika kilometrów AP8124762 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8224485 deska rozdzielcza kompletna AP8224484 deska rozdzielcza kompletna AP8224402 deska rozdzielcza kompletna AP8224321 deska rozdzielcza kompletna AP8224521 deska rozdzielcza kompletna AP8249766 panel czo?owy bez soczewek AP8224344 os?ona soczewki deski rozdzielczej. AP8224345 os?ona o?wietleniowa AP8224369 kabel deski rozdzielczej AP8224368 pokrywa AP8220551 uszczelka
kierownica - przyciski aprilia AP8124209 przycisk klaksonu AP8102671 nit z tworzywa sztucznego AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150086 ?ruba imbusowa m10x55 AP8212837 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212994 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8124208 przycisk startu AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8124081 selektor ?wiate? AP8224130 wy??cznik silnika AP8104546 wtyczka AP8127487 z??cze ?wiat?a
Sterowanie lewe aprilia AP8218275 para uchwytów, czarna AP8218265 para uchwytów, szara AP8213375 zestaw do rewizji pompy AP8213485 tylny cylinder g?ówny AP8218549 d?wignia hamulca. czarny AP8125757 ?ruba d?wigni AP8213272 pokrywa zbiornika AP8213298 orzech AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113637 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym AP8113861 zespó? t?oka AP8213400 ?ruba pokrywy pompy AP8148454 blokada deski rozdzielczej AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8118472 wkr?t AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca
rh kontroli aprilia AP8213484 przedni cylinder g?ówny d12 AP8218549 d?wignia hamulca. czarny AP8125757 ?ruba d?wigni AP8213272 pokrywa zbiornika AP8213298 orzech AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113637 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym AP8214203 linka przepustnicy AP8214202 linka przepustnicy AP8218331 przepustnica bez uchwytu r?cznego AP8213375 zestaw do rewizji pompy AP8218265 para uchwytów, szara AP8218275 para uchwytów, czarna AP8213400 ?ruba pokrywy pompy AP8113861 zespó? t?oka
zbiornik paliwa aprilia AP8239471 zbiornik paliwa AP8124814 czujnik poziomu paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8220472 guma korka wlewu AP8101573 zacisk w??a d16-24x8 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8102811 zacisk w??a d9.6 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8102376 zacisk m6 AP8220596 o-ring 37,69x3,53 AP8202436 zestaw filtra paliwa 854933 pompa benzynowa AP8176137 brandstofpomp cpl. AP8202436 zestaw filtra paliwa AP8220597 rura paliwowa AP8102273 zacisk w??a AP8201225 opaska zaciskowa d8,5x5,5 AP8220598 rura odpowietrzaj?ca AP8258059 zamkni?cie ko?nierza AP8120179 zacisk w??a d8 AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8249300 zbiornik paliwa AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8202402 filtr paliwa AP8220597 rura paliwowa AP8276065 ko?nierz zbiornika paliwa
przednie koło aprilia 0000000 opona 110/90 AP8208908 przednie ko?o, niebieskie AP8208784 przednie ko?o, czarne AP8208825 przednie ko?o szary / z?oty piasek AP8208705 przednie ko?o szare / rifletube AP8208826 przednie ko?o w kolorze z?otym AP8208893 przednie ko?o w kolorze z?otym AP8208896 przednie ko?o szary / z?oty piasek AP8208708 przednie ko?o. niebieski AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8225358 ?ruba imbusowa m8x30 AP8225123 ?o?ysko AP8125782 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP8120864 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4 AP8120865 klucz do nap?du AP8221119 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8225271 o? przedniego ko?a AP8225323 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP8201925 bieg licznika kilometrów
zacisk hamulca przedniego aprilia AP8213248 przewód przedniego hamulca AP8213482 zacisk hamulca przedniego. czarny d32 AP8213213 zacisk hamulca przedniego, czarny AP8113577 zacisk hamulca przedniego. z?oty d32 AP8213246 para elektrod AP8113638 klocki hamulcowe AP8213198 sworze? zacisku hamulca AP8213227 sworze? + spr??yna hamulca AP8213199 os?ona zacisku hamulca AP8113640 os?ona zacisku hamulca AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8113549 zawór odpowietrzaj?cy AP8113122 zacisk hamulca obr. zestaw
tylne koło - hamulec tarczowy aprilia 0000000 opona 110/90 AP8208785 tylne ko?o, czarne AP8208827 tylne ko?o szare / z?ote piaski AP8208710 tylne ko?o, szare AP8208828 tylne ko?o z?ote AP8208894 tylne ko?o z?ote AP8208709 tylne ko?o. niebieski AP8208897 tylne ko?o szare / z?ote piaski AP8208909 tylne ko?o. niebieski AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8225358 ?ruba imbusowa m8x30 AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP8113869 klocki hamulcowe AP8213488 zacisk hamulca tylnego. z?oto AP8213479 zacisk hamulca tylnego. czarny AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8213474 przewód tylnego hamulca AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8208824 wtyczka tylnego ko?a AP8220571 wtyczka tylnego ko?a AP8220579 wtyczka tylnego ko?a AP8258565 wtyczka tylnego ko?a AP8208812 wtyczka tylnego ko?a AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8150471 podk?adka spr??ysta 14,5x24 AP8113871 sworze? + spr??yna hamulca AP8213457 zacisk hamulca obr. zestaw AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem
tylne koło - hamulec bębnowy aprilia AP8220571 wtyczka tylnego ko?a AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8150471 podk?adka spr??ysta 14,5x24 AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 0000000 opona 110/90 AP8208646 tylne ko?o AP8213424 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8213406 krzywka hamulca tylnego AP8213373 uszczelka przeciwpy?owa AP8213407 wska?nik zu?ycia ok?adziny AP8213408 spr??yna powrotna hamulca AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8235048 d?wignia hamulca tylnego AP8214200 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8214220 linka hamulca tylnego AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8150137 ?ruba imbusowa AP8121856 prowadnica kablowa AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8234161 p?yta
przednie światła aprilia AP8212841 os?ona przedniego reflektora AP8225359 wkr?t AP8212903 reflektor -35 + 35 w- AP8224211 lewa tarcza AP8224214 tarcza prawa AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8224213 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8224148 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212936 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8224062 p?yta AP8224063 wkr?t samogwintuj?cy m2. 9x6,5 AP8224215 rh w??cz ?wiat?a parabola AP8224212 w??czam lekk? parabol? AP8224210 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie 860595 kierunkowskaz przedni lewy 860594 prawy przedni kierunkowskaz AP8224406 kierunkowskaz przedni lewy AP8124517 kierunkowskaz przedni lewy AP8224392 lampa AP8224390 lampa r10w 12v
zestaw okuć do zamka aprilia AP8202218 zestaw zamka AP8224343 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8202247 zamek do drzwi zbiornika AP8202246 blokada siode?ka AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201620 d?wignia AP8201749 ?ruba m4x6 AP8201748 pralka AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8150137 ?ruba imbusowa
zestaw talerzy i podręcznik aprilia AP8267368 tabliczka znamionowa konstruktora AP8257842 tabliczka znamionowa konstruktora AP8267398 tabliczka znamionowa konstruktora AP8267586 tabliczka znamionowa konstruktora AP8277039 tabliczka znamionowa konstruktora AP8257757 p?yta konstruktora AP8267393 tabliczka znamionowa konstruktora AP8202224 podr?cznik operatora-nl-dk-sf- AP8202225 podr?cznik operatora-p-e-uk- AP8202226 podr?cznik operatora-gr-j-uk- AP8202282 podr?cznik operatora -usa- AP8202223 podr?cznik operatora-i-f-d- AP8257973 ece dataplate AP8267397 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8257843 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8257841 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8277444 naklejka emisji ha?asu AP8167659 naklejka emisji ha?asu
przód i naklejka techniczna aprilia AP8267191 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267898 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267899 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267900 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267901 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267902 zestaw naklejek na przedni korpus AP8277017 zestaw naklejek na przedni korpus AP8277332 zestaw naklejek na przedni korpus AP8277334 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267704 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267657 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267194 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267197 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267200 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267404 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267405 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267411 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267592 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267593 zestaw naklejek na przedni korpus AP8267249 zestaw naklejek technicznych AP8267440 zestaw naklejek technicznych
naklejka na środkową i tylną obudowę aprilia AP8277339 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267595 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267656 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267703 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267903 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267904 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267906 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267907 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8277018 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8277337 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267594 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267412 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267192 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267195 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267198 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267201 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267288 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267289 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267290 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267291 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267406 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267407 zestaw naklejek na centralne nadwozie AP8267702 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267908 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267909 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267910 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267911 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267912 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8277019 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8277342 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267655 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267597 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267193 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267196 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267199 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267202 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267408 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267409 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267413 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8267596 zestaw naklejek na ty? nadwozia AP8277344 zestaw naklejek na ty? nadwozia

Elektryczny

przednie światła usa aprilia AP8224193 reflektor AP8249100 prawy kierunkowskaz AP8249101 wspornik kierunkowskazów lewych AP8224197 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8224198 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8224259 okablowanie przedniego kierunkowskazu AP8224258 soczewka kierunkowskazu AP8224251 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212841 os?ona przedniego reflektora AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121795 t krzak AP8150052 ?ruba imbusowa m6x16 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8249136 zestaw podk?adek dystansowych przednich ?wiate? AP8224391 lampa 12v-35 / 35w AP8224390 lampa r10w 12v
tylne światła aprilia AP8224346 soczewka kierunkowskazu AP8224340 prawy tylny kierunkowskaz AP8224341 kierunkowskaz tylny lewy AP8212698 wi?zka przewodów przednich kierunkowskazów AP8224268 ?ruba 2,9x25 AP8212934 wkr?t samogwintuj?cy bia?y 3,9x16 AP8212933 okno AP8212775 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8212937 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8224245 ?wiat?a tylne AP8224347 kubek wewn?trzny AP8150280 ?ruba imbusowa m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8224196 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8224174 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8224173 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8224258 soczewka kierunkowskazu AP8224389 lampa 12v-21 / 5w AP8224393 lampa 12v-5w AP8224390 lampa r10w 12v AP8124612 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?.
Układ elektryczny aprilia AP8124818 przycisk AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8124754 wy??cznik termiczny AP8224057 przeka?nik rozrusznika AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8124637 bateria AP8212110 akumulator 12v-4ah AP8224296 regulator napi?cia AP8224102 zespó? prostownika regulatora AP8212611 klakson 12v cc AP8224279 g?ówna wi?zka przewodów AP8224491 g?ówna wi?zka przewodów AP8224401 g?ówna wi?zka przewodów AP8224248 g?ówna wi?zka przewodów AP8224320 g?ówna wi?zka przewodów AP8212382 dioda AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8220546 guma przeka?nika AP8224073 kabel bezpiecznika AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8112176 bezpiecznik 15a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8124857 bezpiecznik 5a AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 AP8224326 okablowanie grzejnika AP8220283 gumowa podk?adka AP8121811 t krzak AP8224170 opór z uprz??? AP8224478 czujnik ci?nienia AP8234210 wsparcie czujnika AP8224492 okablowanie o wysokim limicie AP8127477 okablowanie wtryskowe
koło zamachowe aprilia AP5RSR000124 ko?o zamachowe kpl. AP5RSR000123 ko?o zamachowe kpl. AP2RBA000075 ko?o zamachowe kpl. AP5RSR000228 ko?o zamachowe kpl. AP5RSR000227 ko?o zamachowe kpl. AP4DGN000066 podk?adka zwyk?a AP4BEN000010 nakr?tka m10x1,25 AP4ADN000027 ?ruba m5x20 AP4ADN000101 ?ruba m5x25 AP4DGN000077 podk?adka zwyk?a AP4ADN000023 ?ruba m5x12 AP3RAA000730 krzak
rozrusznik aprilia AP2QCA000041 rozrusznik AP2QCA000455 rozrusznik AP5RQR000069 zestaw do rewizji rozrusznika AP5RQR000183 zestaw do rewizji rozrusznika AP5RQR000181 o-ring AP5RQR000023 o-ring AP3QAA000039 krzak AP4ADN000012 ?ruba imbusowa m6x30 AP5RQR000026 wkr?t AP5RQR000182 okablowanie AP5RQR000027 okablowanie za pomoc? ?ruby AP4ADN000016 ?ruba imbusowa m6x25 AP3QAA000038 wsparcie bendix AP2QBA000058 bendix AP2QBA000456 bendix AP3FCN000271 ko?ek
jednostka zapłonowa aprilia AP3RCA000447 ecu AP2RCA000033 ecu AP8220545 gumowe okablowanie AP3RDA000448 cewka ht AP2RDA000034 ht spoel AP2REA000111 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8224262 ecu AP8224414 ecu AP8224408 ecu AP8224398 ecu AP8224417 ecu AP8224448 ecu AP8224261 cewka AP8224304 drut ht AP8120405 gumowa podk?adka AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15

Akcesoria

wg. - szyby przednie aprilia AP8791129 szyba przednia kpl. du?y AP8791128 przednia szyba bez podpórki du?a AP8791131 szyba przednia kpl. sport AP8791130 przednia szyba bez wspomagania sportowego
wg. - topy / kufry, kufry boczne aprilia AP8792066 kufer górny t?oczony nowy-c 32l AP8792080 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP8104197 zamek do kufra górnego kpl. AP8793051 top box sup.plate assy new-c
wg. - komponenty cykliczne aprilia AP8202268 para odwa?ników anty-v. czerwony ergal AP8202269 para przeciwwagi. niebieski ergal AP8202270 para przeciwwagi. z?oty ergal AP8140651 karoseria + ?ruby obudowy, czerwony ergal AP8140652 karoseria + ?ruby obudowy, niebieski ergal AP8140653 karoseria + wkr?ty do obudowy, z?oty ergal
wg. - różnorodny aprilia AP8792157 tylne podnó?ki, para AP8790154 stojak boczny AP8700792 obs?uga kluczy b.guard uk-d AP8700793 obs?uga kluczy b.guard f-nl AP8700794 kluczowe wsparcie b.guard i-e
wg. - mechanika antykradzieżowa aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm

Inne / Niesklasyfikowane

zmniejszenie aprilia AP1BOA000028 zespó? biegu ja?owego z = 17/51 AP3NBA000027 wa? nap?dowy z = 15 AP1BOA000029 zespó? wa?u nap?dowego z = 64 AP3NAN000059 podk?adka oporowa lewa AP3NAN000058 podk?adka oporowa rh AP3FBN000049 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP4GAN000025 ?o?ysko d12x32x10 AP3GAN000051 ?o?ysko d22x50x14 AP3EBN000046 uszczelnienie olejowe AP2GAN000113 ?o?ysko d12x32x10

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SR 50 2000 - 2004. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SR 50 2000 - 2004. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SR 50 2000 - 2004.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii