Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Habana 125 1999 - 2001.

Aprilia Habana 125 1999 - 2001 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Habana 125 1999 - 2001

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Habana 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1999 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

stojak centralny - korbowód aprilia AP8146266 podstawka centralna AP8150388 ?ruba imbusowa m8x100 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8125833 wiosna AP8125834 wiosna AP8146237 element ??cz?cy silnik AP8146238 pr?t ??cz?cy ramy AP8134562 silent-block sup.plate AP8144207 cichy blok AP8125816 spr??yna wsporcza korbowodu AP8125815 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8121367 ko?ek m10x260 AP8121397 element dystansowy korbowodu AP8121398 tuleja pr?ta AP8120280 o-ring 4087 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150412 ?ruba m10x205 AP8121396 element dystansowy korbowodu AP8104147 ochrona spr??ynowa
Skrzynka powietrza aprilia AP8144212 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej AP8102700 zacisk w??a 40-60 godz. 9 AP8144213 w?? wlotowy AP8139868 pokrywa obudowy filtra AP8144245 uszczelka d.5 AP8139869 podstawa obudowy filtra AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8150403 ?ruba imbusowa m6x45 AP8102965 filtr powietrza AP8148511 membrana filtra powietrza AP8144215 uszczelka os?ony filtra powietrza AP8139871 os?ona filtra powietrza AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8120876 wtyczka AP8144256 rura odpowietrzaj?ca oleju AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8104165 zacisk w??a AP8102376 zacisk m6 AP8121075 t krzak AP8121728 t krzak AP8134640 element dystansowy komory powietrznej AP8148358 skrzynka powietrzna kpl. AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
gaźnik aprilia AP8550355 ga?nik kpl. AP8550403 zacisk w??a AP8550367 kolektor dolotowy AP8550553 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 AP8550468 zestaw uszczelek AP8119599 wstawi? AP8119600 uszczelka
gaźnik - podzespoły aprilia AP8550537 komora lewituj?ca AP8550408 p?ywak AP8550516 miejsce na ig?? AP8550533 zawór gazu AP8550411 strumie? ja?owy 20 AP8550410 g?ówny strumie? 87,5 AP8550529 przek?adnia przepustnicy. AP8550478 pralka AP8550437 wiosna AP8550456 t?ok AP8550341 pr?t AP8550354 czapka AP8550548 ?ruba regulacyjna AP8550518 rozrusznik automatyczny kpl. AP8550409 dysza powietrza rozrusznika 135 AP8550432 membrana AP8550515 sto?kowy ko?ek AP8550349 wiosna AP8550482 pokrywa
silnik - tylny amortyzator aprilia AP8106627 d?wignia rozrusznika AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8123902 amortyzator AP8150201 ?ruba m10x55 AP8150250 ?ruba m10x40 AP8150210 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8220550 gumowa podk?adka AP8221304 krzak AP8106626 silnik
jednostka wydechowa aprilia AP8119520 t?umik AP8121419 orzech AP8550428 uszczelka rury wydechowej AP8150093 ?ruba imbusowa m8x120 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8150018 pralka AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8102375 zacisk m5
silnik - uszczelki aprilia AP8106626 silnik AP8106627 d?wignia rozrusznika AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8550414 zestaw uszczelek oleju silnikowego AP8550567 zestaw uszczelek oleju silnikowego AP8550415 zestaw uszczelek cylindra
korbowód aprilia AP8550356 zespó? skrzyni korbowej AP8550465 ?ruba dwustronna AP8550003 orzech AP8550004 pier?cie? AP8550005 orzech AP8550006 pier?cie? AP8550238 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? AP8550514 cichy blok AP8550266 shock abs.supp.silent-block AP8550306 odst?pnik AP8550388 orzech AP8550107 trzpie? d. 9,5 h = 15 AP8550416 ko?ek ustalaj?cy
wał napędowy aprilia AP8550444 uszczelnienie olejowe AP8550037 ?o?ysko AP8550322 wa? korbowy kpl. AP8550406 p?yta mocuj?ca ?o?yska AP8550565 wkr?t AP8550039 klucz transmisji
cylinder - tłok aprilia AP8550362 cylinder z t?okiem AP8550457 zespó? t?oka d.57 1 ° selez. m AP8550458 zespó? t?oka d.57 2 ° selez.n AP8550459 zespó? t?oka d.57 3 ° selez.o AP8550460 zespó? t?oka d.57 4 ° selez.p AP8550461 zespó? t?oka d.57,2 1 ° magg. AP8550462 zespó? t?oka d.57,4 2 ° magg. AP8550463 zespó? t?oka d.57,6 3 ° magg. AP8550499 pier?cie? zaciskowy d.57x1 AP8550496 pier?cie? d.57,2x1 AP8550497 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550498 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550504 pier?cie? zgarniaj?cy olej d.57,6x1 AP8550502 pier?cie? zgarniaj?cy AP8550500 pier?cie? zgarniaj?cy olej AP8550506 pier?cie? zgarniaj?cy olej ?r. 57x2,5 AP8550505 pier?cie? zgarniaj?cy AP8550503 pier?cie? zgarniaj?cy olej AP8550501 pier?cie? zgarniaj?cy olej AP8550507 pier?cie? zgarniaj?cy olej d.57x1 AP8550517 sworze? t?okowy AP8550327 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8550421 uszczelka AP8550422 uszczelka AP8550423 uszczelka AP8550416 ko?ek ustalaj?cy AP8550553 ?ruba sze?ciok?tna m6x22
głowica cylindra aprilia AP8550430 uszczelka g?owicy cylindra AP8550532 zawór wlotowy AP8550535 zawór wydechowy AP8550416 ko?ek ustalaj?cy AP8550487 podk?adka ?amana AP8550553 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 AP8550473 zespó? g?owicy cylindrów. AP8550401 ?ruba dwustronna rury wydechowej AP8550493 puchar AP8550326 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu AP8550434 wiosna AP8550494 kubek wlotowy kpl. AP8550490 puchar AP8550508 pó?-sto?ek zaworu
system rozrządu aprilia AP8550521 dryf AP8550388 orzech AP8550520 konserwacja AP8550381 ?o?ysko AP8550416 ko?ek ustalaj?cy AP8550438 specjalna ?ruba AP8550319 wa? rozrz?dczy AP8550383 ?o?ysko AP8550338 pier?cie? osadczy AP8550394 odst?pnik AP8550379 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du AP8550439 wiosna belleville AP8550556 ?ruba z ko?nierzem m6x14 AP8550357 ?a?cuch AP8550449 blok przesuwny AP8550342 dr??ek napinacza ?a?cucha AP8550395 odst?pnik AP8550560 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 AP8550339 o? wahaczy AP8550344 zespó? wahacza. AP8550549 powiat ?ódzki 125 AP8550392 nakr?tka regulatora wahacza AP8550471 pralka
nakrycie głowy aprilia AP8550375 nakrycie g?owy AP8550427 uszczelka AP8550173 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8550483 pralka AP8550378 element AP8550400 p?aszcz cylindra po stronie wydechowej AP8550073 tccic m5x16 AP8550543 wkr?t AP8550472 pralka AP8550539 wkr?t AP8550386 nakr?tka oporowa m5-6h din 985 AP8550540 wkr?t AP8550396 odst?pnik AP8550365 p?yta spr??ynowa AP8550443 ochrona cieplna
zawór odpowietrzający olej aprilia AP8550513 zawór odpowietrzaj?cy oleju z os?onami AP8550328 o-ring AP8550536 zawór odpowietrzaj?cy olej AP8550426 uszczelka AP8550433 membrana odpowietrzaj?ca olej AP8550491 federaufnahme AP8550435 wiosna AP8550545 ?ruba m6x70 AP8550553 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 AP8550483 pralka AP8144256 rura odpowietrzaj?ca oleju AP8102786 opaska zaciskowa 20x8
filtr oleju - napinacz łańcucha aprilia AP8550528 wspornik napinacza ?a?cucha AP8550557 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8550429 uszczelka AP8550467 unia AP8550512 czujnik AP8550331 podk?adka 10,5x16x2,5 AP8550553 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 AP8550238 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? AP8550324 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550325 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550330 o-ring AP8550404 filtr oleju AP8550441 spr??yna filtra oleju AP8550373 pokrywa filtra oleju AP8550534 zawór AP8550329 o-ring 12,42x1
Pompa olejowa aprilia AP8550377 kubek oleju silnikowego AP8550527 korek spustowy oleju AP8550337 o-ring 20,35x1,78 AP8550525 pr?t poziomu oleju kpl. AP8550332 o-ring AP8550417 uszczelka AP8550173 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8550546 tccic m5x16 AP8550477 podk?adka 5,3x10x10 AP8550372 os?ona rozrz?du kpl. AP8550333 o-ring AP8550446 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550522 dryf ?a?cucha pompy oleju AP8550358 ?a?cuch pompy oleju AP8550452 ko?o z?bate steruj?ce pomp? oleju AP8550486 pralka AP8550451 wa?ek z?baty AP8550425 uszczelka pompy oleju carter AP8550464 zespó? pompy oleju. AP8550154 podk?adka 5,3x10x0,5 AP8550547 wkr?t AP8550380 ko?o z?bate pompy oleju AP8550439 wiosna belleville AP8550556 ?ruba z ko?nierzem m6x14 AP8550447 ochrona AP8550155 ?ruba m5x12
montaż wariatora aprilia AP8550509 kr??ek linowy. pó? AP8550140 wkr?t AP8550141 podk?adka spr??ysta AP8550370 pokrywa AP8550335 o-ring AP8550368 kontrast rolkowy AP8550448 blok przesuwny AP8550431 zestaw rolek AP8550363 pasek klinowy AP8550474 pralka AP8550510 kr??ek linowy. pó? AP8550475 pralka AP8550345 krzak AP8550440 wiosna belleville AP8550391 orzech
sprzęgło aprilia AP8550466 kr??ek linowy AP8550397 odst?pnik AP8550492 puchar AP8550384 ?o?ysko AP8550398 odst?pnik AP8550346 krzak AP8550450 prowadz?cy ko?ek rolkowy AP8550489 wa?ek AP8550418 uszczelka AP8550124 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550511 sek. przesuwne pó?-ko?o pasowe AP8550116 uszczelka AP8550495 puchar AP8550436 wiosna AP8550407 sprz?g?o kpl. AP8550387 nakr?tka pier?cieniowa AP8550351 b?ben sprz?g?a AP8550390 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25
przekładnia główna aprilia AP8550374 pokrywa skrzyni biegów kpl. AP8550035 ?ruba z ko?nierzem AP8550107 trzpie? d. 9,5 h = 15 AP8550089 ?o?ysko kulkowe AP8550088 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8550385 klatka rolkowa AP8550099 ?o?ysko igie?kowe AP8550347 krzak AP8550340 o? ko?a tylnego kpl. AP8550095 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550094 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8550083 ?o?ysko 20x47x14 AP8550470 podk?adka dystansowa AP8550320 wa? nap?dowy AP8550304 pralka AP8550087 pier?cie? AP8550323 ko?o z?bate AP8550383 ?o?ysko AP8550015 odpowietrznik AP8550343 kompletny pr?towy wska?nik poziomu oleju AP8550334 o-ring AP8550361 ?ruba imbusowa m8x12
drive carter - kick starter aprilia AP8220530 wtyczka. met.black AP8139867 rura wlotu powietrza wariatora AP8550371 pokrywa ch?odz?ca AP8550564 wkr?t AP8550419 uszczelka AP8550079 ?ruba m6x35 AP8550402 zacisk w??a AP8550524 dryf AP8106627 d?wignia rozrusznika AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8550032 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8550031 podk?adka 16,3x23,8 AP8550376 nap?d carter AP8550420 uszczelka AP8550107 trzpie? d. 9,5 h = 15 AP8550036 krzak AP8550022 wiosna AP8550021 wiosna AP8550454 wa?ek z?baty AP8550321 start.shaft AP8550523 dryf pr?ta rozrusznika kra?cowego AP8550393 deflektor gor?cego powietrza AP8550024 ?ruba m5x10 AP8550561 zacisk w??a AP8104165 zacisk w??a
agregat chłodniczy Carter - chłodnica oleju aprilia AP8148492 kana? powietrzny AP8550369 os?ona wentylatora AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8550542 wkr?t AP8550365 p?yta spr??ynowa AP8550155 ?ruba m5x12 AP8550154 podk?adka 5,3x10x0,5 AP8550538 wentylator ch?odz?cy AP8550469 ch?odnica oleju AP8550552 ?ruba imbusowa AP8550551 ?ruba m6x20 AP8550481 podk?adka spr??ysta 6,4x11x0,5 AP8550485 podk?adka izolacyjna AP8550530 preformowana rura AP8550531 rura AP8550544 wkr?t AP8550480 pralka AP8550258 wiosna

Rama

rama aprilia AP8146235 rama z pow?ok? galwaniczn? AP8203923 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8234157 ondersteuning van het bovenlichaam AP8221172 prowadnica kablowa AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8220269 prowadnica kablowa AP8132812 tylne podnó?ki, para AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8134629 p?yta podnó?ka AP8121427 prawy trzpie? podnó?ka tylnego AP8134565 prawy trzpie? podnó?ka tylnego AP8221057 sworze? podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop AP8152387 ?ruba m8x70 AP8121403 pod??czenie tylnego podnó?ka odst?pnik AP8249095 blokada prot. AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8102376 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8201457 nit
przedni amortyzator aprilia AP8203973 przedni widelec AP8123881 amortyzator widelca AP8248182 górna os?ona amortyzatora AP8248183 dolna os?ona amortyzatora AP8203970 korbowód AP8234176 remklauw plaat AP8203971 bord AP8201602 ?ruba sze?ciok?tna m8x35 AP8203521 kubek d20 AP8203536 krzak AP8203523 nylonowy krzew AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8203542 podk?adka specjalna AP8220177 o-ring 115 AP8203520 puchar AP8203524 krzak AP8203538 krzak AP8203522 nylonowy krzew AP8203519 becker d28 AP8203972 ?ruba m12x50 AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8102375 zacisk m5 AP8123926 przedni widelec
wspornik reflektora - retro ' aprilia 8248195 chromowany pier?cie? do reflektorów 8149415 wspornik reflektora, pomara?czowy 8149410 wspornik reflektora, czarny 8249758 wspornik reflektora, pomara?czowy 8249824 wspornik reflektora, ap. czarny 8149405 wspornik reflektora, czerwony 8149400 wspornik reflektora, zielony 8149395 wspornik reflektora, niebieski 8249390 wspornik reflektora, c.red 8139890 wspornik reflektora, a. zielony 8148582 wspornik reflektora, niebieski rafowy 8249760 wspornik reflektora, poj. czarny 8258111 wspornik reflektora, cyjan 8249823 panel deski rozdzielczej, a. czarny 8249389 panel deski rozdzielczej, ok. czerwony 8139889 panel deski rozdzielczej, a. zielony 8249053 panel deski rozdzielczej, niebieski 8258110 panel deski rozdzielczej, b??kitny 8249032 panel deski rozdzielczej, czarny 8249074 panel deski rozdzielczej, czarny 8248193 nakr?tka pier?cienia deski rozdzielczej, chr. 8258127 rh el. controls place, cyjan 8249175 rh el. miejsce sterowania, kolor niebieski 8139891 rh el. controls place, zielony 8249405 rh el. miejsce sterowania, czerwony 8249830 rh el. miejsce sterowania, czarne 8249189 rh el. miejsce sterowania, czarne 8249023 rh el. controls place, pomara?czowy 8249024 miejsce sterowania el., pomara?czowe 8258128 lh el. controls place, cyjan 8249190 lewa el. miejsce sterowania, czarne 8148493 miejsce sterowania el., zielone 8249406 lewa el. miejsce sterowania, czerwona 8249831 lewa el. miejsce sterowania, czarne 8249176 lh el. miejsce sterowania, niebieski 8152043 ?ruba imbusowa m4x10 * 8150421 samogwintuj?ce ?ruby * 8150413 samogwintuj?ce ?ruby * 8102381 klip m4
korpus przód - owiewka przednia aprilia AP8249031 owiewka przednia, pomara?czowa AP8249822 owiewka przednia. ap. czarny AP8249388 owiewka przednia ok. czerwona AP8139888 przednia owiewka, a. zielona AP8249052 owiewka przednia. rafa niebieski AP8249073 owiewka przednia, czarna volcano AP8248690 owiewka przednia. kreda bia?a AP8249212 kuip. ondoorzichtig zwart AP8258109 owiewka przednia, cyjan AP8248184 ko?nierz z przodu. chr. AP8248185 tylny ko?nierz. chr. AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8102375 zacisk m5 AP8102381 klip m4 AP8248691 p?yta. chr.
korpus przedni - tarcza aprilia AP8139879 os?ona przednia, a. zielona AP8258129 os?ona przednia. cyjan AP8249219 os?ona przednia. ap. czarny AP8249205 os?ona przednia, varadero cyjan AP8249092 os?ona przednia, wulkan czarny AP8249071 os?ona przednia, niebieska rafa AP8249407 os?ona przednia, ok. czerwona AP8249050 os?ona przednia. morelowa pomara?cza AP8248963 intern schild, varadero cyaan AP8249207 tarcza wewn?trzna. aprilia czarna AP8249034 tarcza wewn?trzna, kolor pomara?czowy AP8249076 tarcza wewn?trzna, czarna AP8249055 tarcza wewn?trzna, niebieska rafa AP8148011 tarcza wewn?trzna, a. zielona AP8139878 tarcza wewn?trzna. c.red AP8258113 tarcza wewn?trzna, cyjan AP8249096 ochrona wody AP8102782 spinacz AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8121811 t krzak AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12
przedni korpus - przedni błotnik aprilia AP8226591 przedni b?otnik. c.red AP8226682 przedni b?otnik, cyjan AP8226570 voorspatbord. ap. zwart AP8248966 voorspatbord, cyaan AP8226562 przedni b?otnik, czarny AP8226561 przedni b?otnik, niebieski AP8126748 przedni b?otnik a. zielony AP8226560 przedni b?otnik, pomara?czowy AP8258115 wyko?czenie b?otnika przedniego w kolorze cyjan AP8249037 wyko?czenie b?otnika przedniego w kolorze pomara?czowym AP8248967 voor spatbord afwerking. chr. AP8249079 wyko?czenie b?otnika przedniego w kolorze czarnym AP8249058 wyko?czenie b?otnika przedniego w kolorze niebieskim AP8148489 wyko?czenie przedniego b?otnika. zielony AP8249393 wyko?czenie przedniego b?otnika. czerwony AP8249826 wyko?czenie b?otnika przedniego w kolorze czarnym AP8249038 blokada przedniego b?otnika, kolor pomara?czowy AP8249394 blokada przedniego b?otnika, c.red AP8139881 blokada przedniego b?otnika, a. zielona AP8249059 blokada przedniego b?otnika. czarny AP8249080 blokada przedniego b?otnika, kolor czarny AP8248968 blokada przedniego b?otnika, kolor cyjan AP8249209 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8258116 blokada przedniego b?otnika. cyjan AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8102671 nit z tworzywa sztucznego AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8248961 lh drijfstangafdekking. chr. AP8248171 rechts drijfstangafdekking. chr. AP8152341 ?ruba z ko?nierzem m5x40 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 *
korpus centralny - rękawice komp. aprilia AP8249057 r?kawica przed. drzwi, niebieski AP8249036 r?kawica przed. drzwi, pomara?cz AP8258114 r?kawice drzwiowe, lazurowe AP8249208 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny AP8248965 handschoen comp. deur. var. cyjan AP8249078 r?kawica przed. drzwi, czarny AP8249392 r?kawica drzwi. drzwi. c.red AP8139880 r?kawica drzwi. drzwi, a. zielony AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8249629 handschoenhouder AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8202135 zamek do skrzynki przedniej AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 AP8150426 ?ruba 5,5x15,9
korpus centralny - panel podłogowy aprilia AP8258132 panel pod?ogowy. niebieski AP8248969 panel pod?ogowy. czarny AP8248172 panel pod?ogowy. czerwony AP8249026 panel pod?ogowy. niebieski AP8148007 panel pod?ogowy. zielony AP8249028 typ ok. ok?adka danych. niebieski AP8248450 typ ok. ok?adka, czerwona AP8248976 typ ok. ok?adka danych. zwart AP8258134 typ ok. ok?adka danych. niebieski AP8148010 typ ok. ok?adka danych. zielony AP8249382 pokrywa rewizyjna, zielona AP8249418 pokrywa rewizyjna czerwona AP8139976 pokrywa rewizyjna. czarny AP8149534 pokrywa rewizyjna. niebieski AP8139874 pokrywa rewizyjna. niebieski AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2
korpus centralny - podpanel aprilia AP8258117 prawy panel boczny, cyjan AP8149416 prawy panel boczny, pomara?czowy AP8249039 prawy panel boczny, pomara?czowy AP8149426 prawy panel boczny. cyjan AP8149411 prawy panel boczny. czarny AP8149406 prawy panel boczny, czerwony AP8149401 prawy panel boczny, zielony AP8149396 rechts zijpaneel. blauw AP8248970 prawy panel boczny, cyjan AP8249214 prawy panel boczny, czarny AP8249395 prawy panel boczny, ok. czerwony AP8139882 prawy panel boczny, a. zielony AP8249060 prawy panel boczny, niebieski AP8249081 prawy panel boczny. czarny AP8149397 lh zijpaneel, blauw AP8149402 panel boczny lewy, a. zielony AP8149407 panel boczny lewy, czerwony AP8249040 panel boczny lewy, pomara?czowy AP8149427 panel boczny lewy. cyjan AP8149412 panel boczny lewy. czarny AP8248971 panel boczny lewy, cyjan AP8249215 panel boczny lewy, czarny AP8249396 panel boczny lewy ok. czerwony AP8139883 panel boczny lewy, a. zielony AP8249061 panel boczny lewy, niebieski AP8249082 panel boczny lewy. czarny AP8258118 panel boczny lewy, cyjan AP8139986 niska. prot. fairing. czarny AP8102782 spinacz AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8148262 maskowanie podpórki tylnej lewej AP8102381 klip m4 AP8150359 wkr?t AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2
siodło - rączka aprilia AP8229305 siod?o kompletne, kolor zielony AP8229324 siod?o. czarny (dwa p) AP8229307 siod?o. czarny (dwa p) AP8229306 siod?o kompletne, czerwone AP8129270 siod?o. czarny (dwa p) AP8220349 gumowa podk?adka AP8249404 uchwyt pasa?era, c.red AP8249829 por?cz dla pasa?era. czarny AP8139895 uchwyt pasa?era, a. zielony AP8249070 por?cz do pasa?era, niebieska AP8249091 por?cz do pasa?era, czarna AP8248983 por?cz dla pasa?era, chr. AP8258126 por?cz do pasa?era, niebieskozielony AP8249049 por?cz do pasa?era, pomara?czowy AP8121725 t krzak AP8152136 ?ruba imbusowa AP8248158 zawias siode?ka AP8221282 spin siod?a AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8201643 zawleczka AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8121795 t krzak
kieszeń na kask aprilia AP8139875 kiesze? na kask AP8220313 uszczelnienie górnego pude?ka AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8102966 zestaw narz?dzi AP8201539 zacisk w??a AP8249095 blokada prot. AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8202169 zamek do kufra górnego AP8201305 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8202167 d?wignia blokady siode?ka AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8221294 blokada siode?ka AP8221295 spr??yna blokuj?ca siod?o AP8221293 hak do mocowania siod?a AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8201643 zawleczka AP8102782 spinacz AP8102381 klip m4 AP8102375 zacisk m5 AP8249791 pokrywa AP8150246 ?ruba m4.8x13
nadwozie tylne - osłony aprilia AP8149535 rh lat. pokrywa rewizyjna, niebieska AP8148009 prawa os?ona inspekcyjna, zielona AP8148626 rh lat. pokrywa rewizyjna, niebieska AP8139993 rh lat. pokrywa rewizyjna czerwona AP8148628 prawa os?ona inspekcyjna. czarny AP8149536 lh lat. pokrywa rewizyjna. niebieski AP8148629 lewa ?ac. os?ona inspekcyjna, czarna AP8139992 lh lat. pokrywa rewizyjna czerwona AP8148627 lh lat. pokrywa rewizyjna, niebieska AP8148008 lewa ?ac. os?ona rewizyjna, zielona AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8150415 ?ruba m4x35 AP8152351 ?ruba 4,2x16
nadwozie tylne - pod siodłem aprilia AP8249041 rh undersaddle, pomara?czowy AP8258119 rh undersaddle. niebieski AP8249210 rh undersaddle. ap. czarny AP8248972 rechts onderzadel. var. cyjan AP8249083 rh undersaddle, czarny AP8249062 rechts onderzadel. blauw AP8139885 rh undersaddle, zielony AP8249408 rh undersaddle. czerwony AP8248980 podsiod?o lewe. var.cyan AP8249084 podsiod?o lewe, czarne AP8249063 ondermaats. blauw AP8148885 podsiod?o lewe, zielone AP8249409 podsiod?o lewe. czerwony AP8249042 podsiod?o lewe. pomara?czowy AP8249211 podsiod?o lewe, ap. czarne AP8258120 podsiod?o lewe, niebieskie AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8102782 spinacz AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8249381 prawy pokrowiec na podnó?ek tylny, zielony AP8149532 prawy pokrowiec na podnó?ek tylny, niebieski AP8148637 prawa os?ona tylnego podnó?ka. czarny AP8249417 prawy pokrowiec na tylny podnó?ek, czerwony AP8148540 prawy pokrowiec na podnó?ek tylny, niebieski AP8148638 nak?adka na lewy tylny podnó?ek, niebieska AP8249456 nak?adka na lewy tylny podnó?ek, zielona AP8149533 lewa os?ona tylnego podnó?ka. niebieski AP8148639 lewa os?ona tylnego podnó?ka. czarny AP8148643 nak?adka na lewy tylny podnó?ek, czerwona AP8102381 klip m4 AP8150270 ?ruba 4,2x20
nadwozie tylne - owiewka tylna aprilia AP8249513 owiewka tylna. pomara?czowy AP8249410 owiewka tylna ok. czerwona AP8249387 owiewka tylna a. zielona AP8148642 owiewka tylna. rafa niebieski AP8249419 owiewka tylna, czarna wulkan AP8139950 owiewka tylna. varadero cyan AP8139999 owiewka tylna, ap. czarna AP8258130 owiewka tylna. cyjan AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8248194 owalne wyko?czenie AP8224114 owalny odb?y?nik. bursztyn AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12
korpus tylny - błotnik aprilia AP8248889 lh richt. lichte plaats. zwart AP8249088 kierunkowskaz lewy, czarny AP8249046 kierunkowskaz lewy, pomara?czowy AP8249402 kierunkowskaz lewy, czerwony AP8148017 kierunkowskaz lewy, zielony AP8249067 kierunkowskaz lewy, niebieski AP8248981 kierunkowskaz lewy. cyjan AP8249218 kierunkowskaz lewy. czarny AP8258124 kierunkowskaz lewy, cyjan AP8248571 rh re?. light place. czarny AP8258123 prawy kierunkowskaz, cyjan AP8249217 rh richtingaanwijzer. zwart AP8248977 prawy kierunkowskaz. cyjan AP8249087 prawy kierunkowskaz, czarny AP8249066 prawy kierunkowskaz, niebieski AP8139892 prawy kierunkowskaz, zielony AP8249401 prawy kierunkowskaz, czerwony AP8249045 prawy kierunkowskaz, pomara?czowy AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8126746 tylny b?otnik AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8121032 krzak AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8102381 klip m4 AP8102375 zacisk m5 AP8102376 zacisk m6
korpus tylny - uchwyt na płytę aprilia AP8124718 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8134607 wspornik odb?y?nika AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8126747 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8121811 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8148014 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP8150359 wkr?t AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8149418 zderzak tylny, pomara?czowy AP8149100 zderzak tylny, pomara?czowy AP8149419 achterbumper. v. cyaan AP8149413 tylny zderzak. czarny AP8149408 zderzak tylny, czerwony AP8149403 zderzak tylny, kolor zielony AP8149531 zderzak tylny, b. cyjan AP8249416 tylny zderzak. czarny AP8249331 zderzak tylny, r. niebieski AP8139887 zderzak tylny a. zielony AP8249400 zderzak tylny ok. czerwony AP8249340 tylny zderzak. czarny AP8249464 tylny zderzak. v.cyan AP8149398 zderzak tylny, niebieski AP8102381 klip m4 AP8121725 t krzak
deska rozdzielcza aprilia AP8124674 deska rozdzielcza kompletna AP8124649 deska rozdzielcza kompletna AP8224219 okno deski rozdzielczej AP8224218 os?ona o?wietleniowa AP8220551 uszczelka AP8224217 p?yta. chr. AP8152391 podk?adka ze stali nierdzewnej AP8225360 nakr?tka m3 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8214186 kabel licznika kilometrów AP8214194 kabel licznika kilometrów AP8220177 o-ring 115 AP8224220 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8124888 oprawka, komplet 12v / 1,2w AP8224231 okno deski rozdzielczej AP8224232 os?ona dyfuzora AP8220555 uszczelka AP8224240 rama. chrom. AP8224244 wkr?t samogwintuj?cy 2,2x16 AP8124921 okablowanie z lampami AP8249265 dolna skorupa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
kierownica - lusterka retro ' aprilia 8118564 kierownica 8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 * 8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 * 8150323 ?ruba m10x50 * 8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 8152301 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 * 8144310 odst?pnik 8221256 nakr?tka z zaciskiem 8220462 mieszki gumowe 8104149 lusterko wsteczne lewe 8104148 prawe lusterko wsteczne 8102671 nit z tworzywa sztucznego
kierownica - lusterka na zamówienie aprilia AP8218490 stuurbuis AP8218489 bovenste u-bout AP8218491 lagere ondersteuning AP8218484 rechts onder stuurbekleding AP8218485 lewa dolna os?ona kierownicy AP8218486 stuurbekleding AP8249877 rechts boven stuurbekleding AP8218487 prawe górne pokrycie kierownicy AP8218488 prawe górne pokrycie kierownicy AP8249878 bovenste stuurbekleding AP8150286 ?ruba imbusowa m6x35 AP8121811 t krzak AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8203976 o-ring AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150201 ?ruba m10x55 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8202170 lusterko wsteczne lewe AP8202166 prawe lusterko wsteczne AP8234175 zacisk wspornika reflektora AP8234174 deska rozdzielcza steunklem AP8112599 gumowa podk?adka AP8121790 t krzak AP8144296 guma lustrzana
sterowanie - retro ” aprilia 8218540 para uchwytów, czarna 8118546 para r?koje?ci, czerwona 8118547 para r?koje?ci, niebieska 8118565 para r?koje?ci, zielona 8218499 przepustnica bez uchwytu r?cznego 8114391 linka przepustnicy 8124207 lightbutt. 8124208 przycisk startu 8213275 pompa przedniego hamulca d12 8218288 d?wignia hamulca przedniego 8125757 ?ruba d?wigni 8213298 orzech 8113637 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca 8213299 ?ruba z ?bem walcowym 8213300 korek poziomu oleju 8213272 pokrywa zbiornika 8213400 ?ruba pokrywy pompy 8213375 zestaw do rewizji pompy 8124209 przycisk klaksonu 8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu 8124081 selektor ?wiate? 8218236 kompletna d?wignia hamulca tylnego 8218274 d?wignia hamulca tylnego 8218114 sworze? d?wigni hamulca 8118472 wkr?t 8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca
sterowanie - niestandardowe aprilia AP8118425 uchwyt - para AP8218494 gas zonder handgreep AP8124922 prawy selektor ?wiate? AP8114400 linka przepustnicy AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8218481 u-bout AP8213425 voorste hoofdcilinder d13 AP8218479 d?wignia hamulca AP8220552 korek zbiornika oleju AP8218482 sworze? d?wigni kpl. AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8224090 lh licht sel. spotka? bedrading AP8220135 gumowa podk?adka AP8218492 achterremhendel compleet AP8218495 d?wignia hamulca tylnego AP8218497 sworze? d?wigni hamulca AP8218496 ?ruba w kszta?cie litery u AP8118376 wkr?t AP8124818 przycisk AP8118490 orzech
zbiornik paliwa aprilia AP8139872 zbiornik paliwa AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8104072 zacisk mocuj?cy AP8104071 zwi?zek kpl. AP8234156 vloerpaneel steun AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8121856 prowadnica kablowa AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8224079 brandstofniveausensor AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4 AP8144216 w?? gumowy AP8102700 zacisk w??a 40-60 godz. 9 AP8139873 korek wlewu paliwa AP8139962 nakr?tka pier?cienia korka wlewu paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8144283 preformowana rura AP8102903 opaska zaciskowa d16,5x6,6 AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 AP8104129 po??czenie dwukierunkowe AP8120956 rura odpowietrzaj?ca AP8148598 ochrona pompy paliwa AP8102408 pompa paliwowa AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8202154 po??czenie trójdro?ne AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8221172 prowadnica kablowa AP8201808 prowadnica linki d8 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8102375 zacisk m5
przednie koło - retro ' aprilia 8208599 przednie ko?o 0000000 opona 110/90 8201679 zawór opony bezd?tkowej 8213231 tarcza hamulcowa d190 8152288 ?ruba z ko?nierzem m8x30 * 8225356 o? przedniego ko?a 8225357 podk?adka dystansowa przedniego ko?a 8225123 ?o?ysko 8120865 klucz do nap?du 8125743 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4 8202141 bieg licznika kilometrów 8152018 podk?adka 12,2x22x2,5 8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 8213404 rura hamulca przedniego 8120030 gumowa podk?adka * 8221172 prowadnica kablowa 8121889 prowadnica kablowa 8113003 ?ruba przewodu olejowego * 8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 8113858 zacisk hamulca przedniego 8213224 os?ona zacisku hamulca 8113321 odpowietrznik + czapka 8213461 sworze? + spr??yna hamulca 8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 * 8113677 f. para p?ytek przeciwzakleszczowych 8213460 para elektrod 8213457 zacisk hamulca obr. zestaw
przednie koło - custom aprilia AP8208601 przednie ko?o AP0000000 opona przód / ty? 120/60 zr17 AP8201679 zawór opony bezd?tkowej AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8225358 ?ruba imbusowa m8x30 AP8225356 o? przedniego ko?a AP8225357 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8225123 ?o?ysko AP8120865 klucz do nap?du AP8125743 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4 AP8202141 kilometerteller versnelling AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP8213426 przewód przedniego hamulca AP8120030 gumowa podk?adka AP8221172 prowadnica kablowa AP8121889 prowadnica kablowa AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113858 zacisk hamulca przedniego AP8213224 os?ona zacisku hamulca AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8213461 sworze? + spr??yna hamulca AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8113677 f. para p?ytek przeciwzakleszczowych AP8213460 klocki hamulcowe AP8213457 zacisk hamulca obr. zestaw AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10
tylne koło aprilia AP8108817 tylne ko?o AP8201679 zawór opony bezd?tkowej AP0000000 opona przód / ty? 120/60 zr17 AP8125803 pier?cie? AP8550307 nakr?tka m16x13 AP8550261 czapka AP8121431 zawleczka AP8550360 zamach szcz?ki AP8550146 wa?ek d?wigni hamulca AP8550150 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550147 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8550149 d?wignia hamulca tylnego AP8550173 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8550148 orzech AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8114398 linka hamulca tylnego AP8114390 linka hamulca tylnego AP8121856 prowadnica kablowa AP8152088 ?ruba samozabezpieczaj?ca 4,8x12 AP8550017 p?yta AP8550402 zacisk w??a AP8550079 ?ruba m6x35
zestaw naklejek i blokad aprilia AP8124886 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8202135 zamek do skrzynki przedniej AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 AP8104050 zestaw zamka AP8202169 zamek do kufra górnego AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201305 podk?adka z?bata AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8202167 d?wignia blokady siode?ka AP8157560 zestaw naklejek AP8257807 zestaw naklejek AP8157612 zestaw naklejek AP8167150 zestaw naklejek
zestaw talerzy i podręcznik aprilia 8157209 tabliczka znamionowa konstruktora 8157207 dgm dataplate 8157533 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? 8104044 podr?cznik operatora -gr-j- 8104043 podr?cznik operatora-dk- 8102999 podr?cznik operatora-i-f-d- 8104042 podr?cznik operatora-p-e-uk- 8201457 nit *
zestaw talerzy i podręcznik aprilia 8157719 tabliczka znamionowa konstruktora 8157534 tabliczka znamionowa konstruktora 8157710 dgm dataplate 8157533 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? 8104044 podr?cznik operatora -gr-j- 8102999 podr?cznik operatora-i-f-d- 8104042 podr?cznik operatora-p-e-uk- 8201457 nit *

Elektryczny

światła - retro ' aprilia 8124715 reflektor 8124861 reflektor 8152351 ?ruba 4,2x16 * 8120405 gumowa podk?adka * 8220554 gumowa podk?adka 8124887 okablowanie reflektorów z baga?nikiem 8224066 kierunkowskaz przedni 8224222 soczewka kierunkowskazu 8224234 chromowana nakr?tka pier?cieniowa 8224241 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x19 8224235 kubek wewn?trzny 8150413 samogwintuj?ce ?ruby * 8224068 tylny kierunkowskaz 8224075 turn ind. uprz?? 8127046 tylne ?wiat?o, a. zielone 8224183 tylne ?wiat?o, wulkan czarny 8258125 tylne ?wiat?o, cyjan 8127049 tylne ?wiat?o, morelowy pomara?czowy 8224266 tylne ?wiat?o, wulkan a. zielony 8249403 tylne ?wiat?o, wulkan c. czerwony 8127048 tylne ?wiat?o, aprilia czarna 8224181 tylne ?wiat?o, morelowy pomara?czowy 8127045 tylne ?wiat?o, rafa niebieski 8249821 tylne ?wiat?o, aprilia czarna 8127047 tylne ?wiat?o, wulkan c. czerwony 8224182 tylne ?wiat?o, rafa niebieski 8224227 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 8224228 n. p?askie okno ?wietlne 8224229 soczewka tylnego ?wiat?a 8224243 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x25 8150044 ?ruba imbusowa m6x20 * 8121728 t krzak * 8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x16 * 8120531 guma z wk?adk? * 8124168 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 8124758 okablowanie p?ytowe 8224389 lampa p21 / 5w 12v 8224390 lampa r10w 12v 8127164 lampa w3w 12v 8127113 lampa hs1 35 + 35w 12v
światła - na zamówienie aprilia AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8224243 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x25 AP8224229 soczewka tylnego ?wiat?a AP8224227 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8224228 n. p?askie okno ?wietlne AP8124862 reflektor AP8124716 reflektor AP8224177 achterlicht. chr. AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121728 t krzak AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120531 guma z wk?adk? AP8224223 soczewki richtingaanwijzer AP8224237 czapka AP8224242 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x16 AP8224234 chromowana nakr?tka pier?cieniowa AP8224171 richtingaanwijzer voor. oranje AP8224172 richtingaanwijzer achter. oranje AP8224075 turn ind. uprz?? AP8124925 grupa optyczna AP8124924 lekki monta? AP8220553 uszczelka AP8224236 chromowana nakr?tka pier?cieniowa AP8124168 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8150120 ?ruba 4,2x22 * AP8124758 okablowanie p?ytowe AP8124923 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8224389 lampa 12v-21 / 5w AP8224390 lampa r10w 12v AP8127164 lampa w3w 12v AP8127113 lampa hs1 35 + 35w 12v
instalacja elektryczna - retro ' aprilia 8124874 g?ówna wi?zka przewodów 8124643 g?ówna wi?zka przewodów 8124530 róg 8134627 zacisk wsporczy 8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 8124818 w??cznik ?wiate? hamowania 8124886 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy 8102880 aprilia frezowany klucz 8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 8152140 nit ?cinany m6x17 8112811 gumowa skrzynka bezpieczników 8120754 gumowa skrzynka bezpieczników 8112176 bezpiecznik 15a 8112244 bezpiecznik 7,5a 8550348 okablowanie uziemienia ramy silnika 8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 * 8550350 kabel silnika przeka?nika rozrusznika 8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 * 8124648 regulator napi?cia 8124640 bateria 8148591 uchwyt baterii 8148590 blokada pojemnika na baterie 8124743 zespó? cdi 8220546 guma przeka?nika 8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 * 8118531 urz?dzenie rozrusznika 8224026 przeka?nik rozrusznika 8234094 wspornik bloku bezpieczników 8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 * 8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x16 * 8102375 zacisk m5 *
instalacja elektryczna - na zamówienie aprilia AP8124727 g?ówna wi?zka przewodów AP8124530 róg AP8134627 zacisk wsporczy AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8224192 w??cznik ?wiate? hamowania z / gum? AP8124886 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8112176 bezpiecznik 15a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8550348 okablowanie uziemienia ramy silnika AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8550350 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8124648 zespó? prostownika regulatora AP8124640 yuasa ytx9-bs AP8148591 uchwyt baterii AP8148590 blokada pojemnika na baterie AP8124743 urz?dzenie AP8220546 guma przeka?nika AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8118531 urz?dzenie rozrusznika AP8224026 przeka?nik 12v / 80a AP8234094 wspornik bloku bezpieczników AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8102375 zacisk m5 AP8224205 b.l. okablowanie prze??cznika AP8124818 przycisk AP8220135 gumowa podk?adka
cdi magneto assy aprilia AP8550390 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25 AP8550488 wirnik kpl. AP8550519 stojan kpl. AP8550550 wkr?t AP8550477 podk?adka 5,3x10x10 AP8550526 korek filtra oleju AP8550336 o-ring 31,47x1,78 AP8550331 podk?adka 10,5x16x2,5 AP8550405 filtr oleju AP8550337 o-ring 20,35x1,78 AP8550039 klucz transmisji
rozrusznik - jednostka zapłonowa aprilia AP8550442 rozrusznik AP8550350 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8550256 wkr?t AP8550476 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9 AP8550559 ?ruba m6x12 AP8550484 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 AP8550479 podk?adka 6,4x12x1,5 AP8550558 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8550399 odst?pnik AP8550353 czapka AP8550424 uszczelka ko?paka AP8550412 wa?ek z?baty. tak jak. AP8550347 krzak AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8550348 okablowanie uziemienia ramy silnika AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8550364 elektroniczna jednostka kontroluj?ca AP8550245 nasadka izolacyjna AP8550359 drut ht AP8550455 scr. nasadka ?wiecy zap?onowej AP8550366 ko?nierz ochronny ?wiecy zap?onowej AP8550352 ?wieca zap?onowa (ngk) cr8eb AP8124743 urz?dzenie AP8550554 zacisk w??a

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Habana 125 1999 - 2001. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Habana 125 1999 - 2001. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Habana 125 1999 - 2001.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii