Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992.

Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Amico 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1992 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia AP8206384 brak dost?pnego opisu AP8206385 brak dost?pnego opisu AP8206386 brak dost?pnego opisu AP8135446 brak dost?pnego opisu AP8222324 brak dost?pnego opisu AP8222323 brak dost?pnego opisu AP8206492 brak dost?pnego opisu AP8206400 brak dost?pnego opisu AP8206399 brak dost?pnego opisu AP8206388 brak dost?pnego opisu AP8206401 brak dost?pnego opisu AP8206389 brak dost?pnego opisu AP8206390 brak dost?pnego opisu AP8206391 zawór AP8206392 brak dost?pnego opisu AP8206394 brak dost?pnego opisu AP8206395 brak dost?pnego opisu AP8206396 brak dost?pnego opisu AP8206397 brak dost?pnego opisu AP8206398 brak dost?pnego opisu AP8206100 brak dost?pnego opisu
sprzęgło aprilia AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206186 nakr?tka m10x1 h = 8 AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8206425 wa? nap?dowy z = 13 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206214 uszczelnienie olejowe AP8206698 suwak AP8206136 p?yta rampowa AP8206701 wa?ek sworzniowy d8.8 AP8222335 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP8206117 brak dost?pnego opisu AP8206109 pasek klinowy AP8206156 brak dost?pnego opisu AP8222336 krzak 13x18x38,2 AP8222337 podk?adka stalowa niebieska d13.2x20 AP8206116 sta?e ko?o pasowe AP8206140 przednia tarcza nap?dowa ko?a pasowego AP8206141 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP8206204 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206151 brak dost?pnego opisu AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny
osłony skrzyni korbowej aprilia AP8206164 flyw. uszczelka stojana AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206138 p?yta ustalaj?ca uszczelnienia olejowego AP8502567 ?ruba m6x35 AP8206169 sworze? skrzyni korbowej d12x16 AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206129 cichy blok. korbowód AP8206121 zespó? skrzyni korbowej AP8206482 o-ring d13,3x2,4 AP8206132 brak dost?pnego opisu AP8206170 os?ona sworznia d10x14 AP8206163 uszczelka pokrywy AP8206112 pokrywa skrzyni biegów AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206167 uszczelka korka olejowego AP8206203 ?ruba z ko?nierzem m8x15 AP8206209 ?o?ysko d15x32x8 AP8206188 podk?adka d10x15x176 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206162 k. uszczelka pokrywy rozrusznika AP8206111 pokrywa zap?onu AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206137 prowadnica kablowa AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206507 ?ruba m6x45 AP8206171 sworze? szcz?ki hamulcowej AP8206211 brak dost?pnego opisu AP8502437 nakr?tka m10x1,25
wał napędowy - cylinder aprilia AP8206221 con rod + g.pin brng. AP8206184 nakr?tka ko?nierzowa m6x5 AP8206104 g?owica cylindra AP8206166 uszczelka g?owicy cylindra AP8206224 cylinder z t?okiem AP8206161 uszczelka podstawy cylindra AP8206189 ?ruba dwustronna m6x1x106 AP8206120 zestaw pier?cieni t?okowych d40 AP8206220 zestaw pier?cieni t?okowych d40,5 AP8206218 zespó? t?oka d40 AP8206219 zespó? t?oka d40,5 AP8206176 pier?cie? oporowy d10 AP8206174 sworze? t?okowy d10x33 AP8206154 klatka na szpilki 10x14x12,5 AP8206223 korbowód kpl. AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8206212 uszczelnienie olejowe AP8206208 ?o?ysko d20x47x14 AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8206182 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206213 uszczelnienie olejowe AP8206187 podk?adka d15x20x12
jednostka wydechowa aprilia AP8232471 w?? wlotowy AP8219102 brak dost?pnego opisu AP8219140 brak dost?pnego opisu AP8219306 brak dost?pnego opisu AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8219105 brak dost?pnego opisu AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8221094 cewka spr??yna skr?tna * AP8232629 d?wignia rozrusznika AP8201379 ko?nierz ga?nika AP8203407 amortyzator AP8232470 pokrywa obudowy filtra AP8201378 filtr powietrza AP8232469 brak dost?pnego opisu AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8152260 ?ruba imbusowa AP8150521 ?ruba imbusowa AP8152263 brak dost?pnego opisu AP8152264 korek oleju AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8232691 brak dost?pnego opisu AP8219135 brak dost?pnego opisu AP8201574 uszczelka rury wydechowej
skrzynia biegów aprilia AP8501481 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d40 AP8206558 ?o?ysko d17x40x12 AP8206215 uszczelnienie olejowe AP8206123 zespó? wa?u nap?dowego z = 43 AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8206142 zespó? biegu ja?owego z = 14/52 AP8206150 wiosna belleville AP8206195 podk?adka stalowa niebieska d14x29x1
wlot aprilia AP8206119 zespó? pompy oleju. AP8206180 zacisk w??a AP8206711 zacisk w??a AP8508887 ?ruba m5x14 AP8206179 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d19 AP8206145 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206578 wa?ek d3x11,8 AP8206100 brak dost?pnego opisu AP8206514 kolektor dolotowy AP8206518 zespó? zaworu trzcinowego AP8206787 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206181 ko?nierz w??a

Rama

ciało aprilia AP8229106 brak dost?pnego opisu AP8229126 brak dost?pnego opisu AP8230945 panel deski rozdzielczej, czarny AP8231132 brak dost?pnego opisu AP8231445 brak dost?pnego opisu AP8231410 brak dost?pnego opisu AP8231405 brak dost?pnego opisu AP8231170 brak dost?pnego opisu AP8231143 brak dost?pnego opisu AP8231131 brak dost?pnego opisu AP8230995 brak dost?pnego opisu AP8230944 brak dost?pnego opisu AP8231446 brak dost?pnego opisu AP8231411 brak dost?pnego opisu AP8231406 brak dost?pnego opisu AP8231171 brak dost?pnego opisu AP8231145 brak dost?pnego opisu AP8231133 brak dost?pnego opisu AP8230997 brak dost?pnego opisu AP8230946 brak dost?pnego opisu AP8231059 brak dost?pnego opisu AP8230982 prawy os?ona widelca, czarny AP8230983 os?ona widelca lewa, czarna AP8231341 tarcza wewn?trzna, czarna AP8231140 brak dost?pnego opisu AP8230635 brak dost?pnego opisu AP8230708 brak dost?pnego opisu AP8231141 brak dost?pnego opisu AP8230709 pokrywa baterii. czarny AP8230952 brak dost?pnego opisu AP8231134 brak dost?pnego opisu AP8231135 brak dost?pnego opisu AP8231084 brak dost?pnego opisu AP8230953 brak dost?pnego opisu AP8215610 brak dost?pnego opisu AP8215609 brak dost?pnego opisu AP8215608 brak dost?pnego opisu AP8215317 brak dost?pnego opisu AP8215316 brak dost?pnego opisu AP8215315 brak dost?pnego opisu AP8215314 brak dost?pnego opisu AP8215313 brak dost?pnego opisu AP8201875 zestaw oku? do zamka AP8231448 brak dost?pnego opisu AP8231414 brak dost?pnego opisu AP8231409 brak dost?pnego opisu AP8231174 brak dost?pnego opisu AP8231150 brak dost?pnego opisu AP8231138 brak dost?pnego opisu AP8231023 brak dost?pnego opisu AP8230956 brak dost?pnego opisu AP8230563 ochrona ga?nika AP8230567 uchwyt na tablic? rejestracyjn?, czarny AP8231413 brak dost?pnego opisu AP8231408 brak dost?pnego opisu AP8231449 brak dost?pnego opisu AP8231173 brak dost?pnego opisu AP8231149 brak dost?pnego opisu AP8231137 brak dost?pnego opisu AP8231022 brak dost?pnego opisu AP8230955 brak dost?pnego opisu AP8234032 brak dost?pnego opisu AP8201564 blokada siode?ka AP8230958 komora na he?m + uszczelka AP8220313 uszczelnienie górnego pude?ka 890507 uszczelnienie górnego pude?ka AP8231412 brak dost?pnego opisu AP8231447 brak dost?pnego opisu AP8230954 brak dost?pnego opisu AP8231021 brak dost?pnego opisu AP8231136 brak dost?pnego opisu AP8231172 brak dost?pnego opisu AP8231407 brak dost?pnego opisu AP8231148 brak dost?pnego opisu AP8201390 blokada skrzynki AP8104600 blokada skrzynki AP8231142 brak dost?pnego opisu AP8230714 pokrowiec na r?kawice, czarny AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8212336 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8212400 kabel wy??cznika g?ównego AP8230548 brak dost?pnego opisu AP8230553 brak dost?pnego opisu AP8221097 t krzak * AP8234047 brak dost?pnego opisu AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 AP8230719 os?ona przeciwbryzgowa AP8120317 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8230720 brak dost?pnego opisu AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8220323 wtyczka AP8226372 przedni b?otnik AP8231220 brak dost?pnego opisu AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16
kanał aprilia AP8206130 uszczelka AP8206113 os?ona powietrza butli AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206127 brak dost?pnego opisu AP8206155 brak dost?pnego opisu AP8206110 kana? powietrza wentylatora. czarny AP8206105 wentylator z tworzywa sztucznego d129 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8502468 brak dost?pnego opisu AP8206192 podk?adka d6
rama aprilia AP8232717 brak dost?pnego opisu AP8102223 gumowa podk?adka AP8120355 uszczelka korka oleju AP8120708 prowadnica kablowa AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8201481 podci?nieniowy zawór paliwa AP8101999 filtr oleju AP8203609 komplet pier?cieni kulkowych AP8230883 brak dost?pnego opisu AP8201690 korek wlewu paliwa AP8212958 czujnik poziomu paliwa AP8230859 brak dost?pnego opisu AP8120354 pokrywa AP8112686 wska?nik rezerwy oleju AP8220346 cichy blok AP8232663 brak dost?pnego opisu AP8221187 stojak pin AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8232464 element ??cz?cy silnik AP8221087 sworze? obrotowy silnika AP8201386 brak dost?pnego opisu AP8220238 gumowa podk?adka AP8201431 zawleczka AP8220239 gumowa podk?adka 8x18 AP8201669 brak dost?pnego opisu
przedni widelec aprilia AP8203529 brak opisu w tej chwili AP8203536 krzak AP8201605 pralka AP8203531 o-ring 115 AP8203607 amortyzator widelca AP8203533 p?yta AP8203542 podk?adka specjalna AP8203521 kubek d20 AP8203523 nylonowy krzew AP8203519 becker d28 AP8203524 krzak AP8203537 korbowód AP8203520 puchar AP8203522 nylonowy krzew AP8203538 krzak AP8203539 wkr?t AP8203540 spinacz AP8203541 nakr?tka samohamowna AP8203535 podk?adka d12 AP8203543 nakr?tka samohamowna AP8203534 tarcza zacisku hamulca AP8201604 brak dost?pnego opisu AP8201603 brak dost?pnego opisu AP8201602 ?ruba sze?ciok?tna m8x35
przednie koło aprilia AP8201404 bieg licznika kilometrów AP8225276 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8208317 brak dost?pnego opisu AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8208255 wewn?trzna przek?adka AP8213174 brak dost?pnego opisu AP8221146 wkr?t AP8213176 zacisk hamulca przedniego AP8213192 klocki hamulcowe AP8213193 zawór odpowietrzaj?cy AP8225275 o? przedniego ko?a AP8225148 ?o?ysko AP8201955 os?ona przek?adni licznika kilometrów AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8213194 sworze? + spr??yna hamulca AP8213177 rura hamulca przedniego AP8221155 prowadnica kablowa
kierownica - sterowanie aprilia AP8230943 brak dost?pnego opisu AP8212402 okno deski rozdzielczej AP8212408 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8212407 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8212405 guma zegara AP8212406 zegar cyfrowy AP8214110 kabel licznika kilometrów AP8218112 brak dost?pnego opisu AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8221154 prawa podstawa lusterka wstecznego AP8212529 kontrola ssania AP8221153 podstawa lusterka wstecznego po lewej stronie AP8214108 przewód ss?cy AP8214109 linka przepustnicy AP8220347 guma lusterka rh AP8218137 brak dost?pnego opisu AP8220331 gumowa podk?adka * AP8121859 brak dost?pnego opisu AP8121860 brak dost?pnego opisu AP8218160 praca na kierownicy. AP8201533 lusterko wsteczne lewe AP8201725 lusterko wsteczne lewe AP8201599 brak dost?pnego opisu AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8124208 przycisk startu AP8124209 przycisk klaksonu AP8213175 pompa przedniego hamulca d11 AP8218155 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8113305 pokrywa pompy AP8213475 pokrywa pompy AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8213191 zestaw do rewizji pompy AP8218118 zapadka
tylne koło aprilia AP8208324 brak dost?pnego opisu AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8213319 krzywka hamulca tylnego AP8213133 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8214104 linka hamulca tylnego AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8125040 ustalacz linki hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8232678 d?wignia hamulca tylnego. cynkowe wyko?czenie AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP8206201 brak dost?pnego opisu AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206122 zespó? wa?u kopi?cego AP8206149 spr??yna powrotna d?wigni AP8206152 tuleja wa?u kick-start 15x20x30 AP8206193 podk?adka stalowa niebieska d15.1x28x1 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206207 podk?adka stalowa niebieska d57x74x0,8 AP8206144 przek?adnia rozrusznika z = 71 AP8206210 klatka d57x61x10 AP8206153 tuleja skrzyni korbowej d53x57x10 AP8206147 sprz?g?o rozrusznika AP8206148 wiosna kickstarter AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206206 podk?adka d8x16x2 AP8206143 bieg ja?owy + tuleja AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206139 bieg ja?owy AP8206202 ?ruba m6x12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8224103 rozrusznik AP8206177 brak dost?pnego opisu AP8206225 brak dost?pnego opisu AP8206226 brak dost?pnego opisu AP8206228 brak dost?pnego opisu AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8206183 nakr?tka m10x1,25
Układ elektryczny aprilia AP8224056 przycisk 580953 przycisk AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8220269 prowadnica kablowa CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8212525 gumowa podk?adka AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników 234390 akumulator 12v-4ah AP8212110 akumulator 12v-4ah AP8212121 regulator napi?cia AP8212540 regulator napi?cia AP8212799 regulator napi?cia AP8112525 kabel uziemienia akumulatora AP8212228 róg AP8206126 brak dost?pnego opisu AP8206125 cewka ht AP8206108 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8212849 g?ówna wi?zka przewodów AP8212577 brak dost?pnego opisu AP8212510 brak dost?pnego opisu AP8212543 reflektor AP8212442 ?wiat?a tylne AP8206128 guma ?wiecy zap?onowej AP8212671 kask komp. lekki AP8212143 skrzynka bezpieczników i diod AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212443 kierunkowskaz lewy r. soczewka AP8212381 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212382 dioda AP8220283 gumowa podk?adka AP8230535 uchwyt baterii AP8212409 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212410 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8212411 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8212459 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212413 prawy kierunkowskaz r. soczewka AP8112599 gumowa podk?adka AP8121041 odst?pnik AP8121665 t krzak AP8212422 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8212513 kabel selektora ?wiate? AP8112871 na?adowa? kabel akumulatora

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii