Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Classic 50 1992.

Aprilia Classic 50 1992 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Classic 50 1992

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Classic 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1992 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia AP8230856 dolna podpora komory powietrznej AP8102375 zacisk m5 AP8230829 skrzynka powietrza AP8238744 skrzynka powietrza AP8220178 w?? wlotowy AP8232684 d?wignia rozrusznika AP8201464 filtr powietrza AP8221130 nakr?tka pokrywy komory powietrza AP8220289 wspornik filtra powietrza AP8120615 uszczelka d3 AP8220391 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8230830 pokrywa obudowy filtra AP8101527 rura odpowietrzaj?ca skrzynki powietrznej AP8102120 filtr rury odpowietrzaj?cej AP8230855 górna podpora komory powietrznej AP8150406 ?ruba m5x45 AP8221129 krzak
gaźnik i aprilia AP8206770 ga?nik sha 14-9 AP8206768 ga?nik phbg 19 AP8206534 ga?nik phbg 19 AP8206408 ga?nik sha14-9 AP8206407 ga?nik sha14-9 AP8222341 ga?nik sha 14-12 AP8222341 ga?nik sha 14-12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206544 kolektor dolotowy AP8206451 kolektor dolotowy -p- AP8206653 kolektor dolotowy AP8206653 kolektor dolotowy AP8206602 kolektor dolotowy AP8206602 kolektor dolotowy AP8206242 zawór trzcinowy fix.plate AP8206300 zespó? zaworu trzcinowego AP8206303 most kotwiczny linki sprz?g?a
gaźnik ii aprilia AP8222663 zawór powietrza AP8222655 zawór gazu AP8222678 zawór gazu AP8222654 zawór gazu AP8222640 g?ówny odrzutowiec AP8222639 g?ówny odrzutowiec AP8222638 g?ówny strumie? 52 AP8222658 p?ywak gr.3,5 AP8222643 ig?a odrzutowa 247653 ig?a odrzutowa AP8222650 zestaw ?rub regulacyjnych zaworu gazowego AP8222631 ?ruba napinacza drutu AP8222652 zestaw ?rub mocuj?cych ko?nierz AP8222642 podk?adka nakr?tki pr?ta pneumatycznego AP8222660 nakr?tka pr?ta pneumatycznego AP8222644 spr??yna powrotna zaworu gazowego AP8222676 pokrywa zaworów AP8222656 filtr paliwa AP8222659 korek z??cza przewodu paliwowego AP8222632 redukcja izolacyjna 21-18 AP8222634 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? AP8222645 ?ruba mocuj?ca ko?pak AP8222657 element filtruj?cy AP8222653 zestaw dr??ków steruj?cych zaworem powietrza AP8222662 sworze? p?ywaka AP8222635 komora lewituj?ca AP8222679 koperta z uszczelk?
gaźnik iii aprilia AP8222666 zawór gazu AP8222673 brak dost?pnego opisu AP8222671 zawór iglicowy an AP8222677 króciec wlotu powietrza AP8222637 g?ówny odrzutowiec AP8222641 bezczynny strumie? AP8222669 starter jet AP8222665 klasa p?ywaka 4 AP8222672 ?ruba regulacji mieszanki biegu ja?owego AP8222636 czapka 813174 czapka AP8222631 ?ruba napinacza drutu AP8222651 zestaw przykrywek komory mieszania AP8222661 redukcja izolacyjna 26-24 AP8222675 spr??yna powrotna zaworu gazowego AP8222667 sprawd? p?ytk? z klipsem AP8222674 sto?kowy klips AP8222647 zestaw startowy drutu AP8222648 zestaw w??y AP8222633 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? AP8222664 komora lewituj?ca AP8222670 sworze? p?ywaka AP8222643 ig?a odrzutowa 247653 ig?a odrzutowa AP8222649 zestaw ?rub regulacyjnych zaworu gazowego AP8222646 koperta z uszczelk?
sprzęgło aprilia AP8206310 sprz?g?o - para z = 20/71 AP8206267 podk?adka d13x30x4 AP8206256 aluminiowy b?ben sprz?g?a AP8206271 podk?adka d12 AP8206247 nap?dzana tarcza sprz?g?a AP8206322 nap?dowa tarcza sprz?g?a AP8206248 tarcza dociskowa sprz?g?a AP8502432 nakr?tka m14x1,25x6 AP8206258 spr??yna sprz?g?a AP8206545 spr??yna sprz?g?a AP8206272 podk?adka d5x15x2 AP8206279 wkr?t AP8502533 ?ruba regulacyjna m14x1,25 AP8206265 nakr?tka m12x1,25x7 AP8206287 uszczelka pokrywy AP8206253 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8206266 nakr?tka m12x1 h = 5 AP8206343 nakr?tka ko?nierzowa m12x1,25 AP8206308 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl.
pokrywa sprzęgła aprilia AP8206345 podk?adka stalowa niebieska d8.2x15x1 AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8206328 ko?o z?bate nap?dzane pomp? wody z = 30 AP8206327 zespó? biegu ja?owego z = 13/24 AP8206309 o-ring d12,3x2,6 AP8206245 korek wlewu oleju AP8509334 prowadnica linki + o? + nakr?tka AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206235 mostek regulacyjny AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206320 w?? wlotowy pompy AP8206508 ?ruba m6x25 AP8502571 ?ruba m6x55 AP8206346 ?ruba m6x25 AP8502758 uszczelka korka oleju d6x12 AP8206767 obudowa pompy wodnej AP8206334 uszczelka korpusu pompy wodnej AP8206338 rolka korpusu pompy d4x10 AP8206335 wa? pompy wodnej + wirnik AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8509177 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8509130 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8502566 ?ruba m6x30 AP8502555 ?ruba z ?bem walcowym + trzpie? m6x6 AP8206381 os?ona sprz?g?a + sworze? AP8206382 os?ona sprz?g?a kpl., czarna AP8206652 os?ona sprz?g?a kpl., niebieska AP8206652 os?ona sprz?g?a kpl., niebieska AP8206655 os?ona sprz?g?a kpl. fioletowa AP8206655 os?ona sprz?g?a kpl. fioletowa
głowica cylindra aprilia AP8206618 z??czka do w??a wodnego AP8206427 nakr?tka samozabezpieczaj?ca ko?paka AP8206721 podk?adka spr??ysta AP8508560 uszczelka 14,1x22x1 AP8206285 o-ring d51,5x1,78 AP8206286 o-ring 104,3x3,5 AP8502559 ?ruba z podk?adk? m4x10 AP8206383 termostat AP8206765 g?owica cylindra, szara AP8206765 g?owica cylindra, szara AP8206718 g?owica cylindra, szara AP8206718 g?owica cylindra, szara AP8206546 g?owica cylindra, szara AP8206374 g?owica cylindra, szara AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206543 uszczelka g?owicy cylindra al. d49 861612 ?wieca zap?onowa ngk br8es AP8206873 ?wieca zap?onowa ngk br8es AP8508882 p?yta mocuj?ca spr??yn? AP8507839 spr??yna mocuj?ca rur? wydechow? AP8502668 o-ring d28,2x2,6 AP8508553 ?ruba dwustronna m7x115
wał napędowy aprilia AP8509182 uszczelka olejowa d17x35x8 AP8206282 ?o?ysko d17x47x14 AP8508551 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206311 zespó? wa?u korbowego AP8206268 podk?adka d16.9x24x8 AP8206290 uszczelka olejowa d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206366 o-ring AP8206264 klucz transmisji 4x4x20 AP8206349 korbowód kpl. AP8509891 nakr?tka m10x1,2x15 AP8509769 klatka d12x15x15 AP8206542 koszyk na sworze? 12x15x17,5
napędzany wał 4-biegowa skrzynia biegów aprilia AP8206313 bieg po?redni z = 11 AP8206314 bieg po?redni z = 14 AP8206355 bieg po?redni z = 13 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206411 wa? przek?adni wtórnej AP8206436 wa? przek?adni wtórnej AP8206330 sprz?g?o przesuwne 3-4 spd. AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206416 sprz?g?o przesuwne 1-2 spd. AP8206347 podk?adka stalowa niebieska d13x25 AP8206536 tuleja ko?a z?batego 13x20x13,5 AP8206324 1. bieg ko?a z = 37 AP8502500 podk?adka stalowa niebieska d18x30 AP8206414 3. bieg ko?a z = 29 AP8206415 2. bieg ko?a z = 33 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206291 uszczelka olejowa d17x35x7 AP8206413 4. z?bnik z = 26 AP8206412 wa? pomocniczy kpl.
napędzany wał 5-biegowa skrzynia biegów aprilia AP8206313 bieg po?redni z = 11 AP8206355 bieg po?redni z = 13 AP8206355 bieg po?redni z = 13 AP8206314 bieg po?redni z = 14 AP8206314 bieg po?redni z = 14 AP8206313 bieg po?redni z = 11 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8501475 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206443 2. bieg ko?a z = 33 AP8206446 ko?o z?bate z = 25 AP8507866 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d20 AP8206442 1. bieg ko?a z = 36 AP8206536 tuleja ko?a z?batego 13x20x13,5 AP8206347 podk?adka stalowa niebieska d13x25 AP8206445 przek?adnia 4. ko?a z = 27 AP8206444 3. bieg ko?a z = 29 AP8206436 wa? przek?adni wtórnej AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206291 uszczelka olejowa d17x35x7 AP8206448 wa? wtórny kpl.5 spd.
silnik i aprilia AP8222343 silnik am345 93 AP8222459 silnik am345 95-d- AP8222460 silnik am345 95-nl- AP8222461 silnik am345 95-p- AP8222462 silnik am345 95-a- AP8222464 silnik am345 95 AP8222464 silnik am345 95 AP8222497 silnik am345 96-b- AP8222516 silnik am345 AP8222517 silnik am345 -p- AP8222534 silnik am345 97-a- AP8222421 silnik am345 94-d- AP8222420 silnik am345 94-nl- AP8222419 silnik am345 -b- AP8222346 silnik am345 -a- AP8222294 silnik am345 3m AP8222294 silnik am345 3m AP8222311 silnik am345 92 AP8222312 silnik am345 92 AP8222310 brak opisu w tej chwili AP8222415 silnik am345 94 AP8222416 silnik am345 94-p- AP8222417 silnik am345 94-e75- AP8222418 silnik am345 -a- AP8152330 nit ?cinany m6x25
silnik ii aprilia AP8220315 os?ona ko?a zamachowego, szara AP8220298 os?ona sprz?g?a, szara AP8220298 os?ona sprz?g?a, szara AP8239380 os?ona sprz?g?a, szara AP8249012 os?ona sprz?g?a, alu. + kalkomania AP8220189 gumowy AP8232645 chromowana d?wignia zmiany biegów AP8220299 o-ring 2050 AP8221125 tuleja d?wigni skrzyni biegów AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8232643 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8101917 widelec zmiany biegów AP8232656 korbowód skrzyni biegów AP8230827 os?ona ko?a ?a?cuchowego, szara AP8231530 os?ona ko?a ?a?cuchowego, alum.
jednostka wydechowa aprilia AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8219255 brak dost?pnego opisu AP8219256 rura wydechowa -nl- AP8219302 rura wydechowa -f- AP8219339 rura wydechowa -i / e- AP8219343 rura wydechowa -f / b- AP8219344 rura wydechowa -p- AP8219370 rura wydechowa -j- AP8219371 rura wydechowa -a- AP8219254 rura wydechowa -b- AP8219253 rura wydechowa -a- AP8219137 rura wydechowa -p- AP8219192 rura wydechowa -b- AP8219213 rura wydechowa -e- AP8219213 rura wydechowa -e- AP8219251 rura wydechowa -p- AP8219252 rura wydechowa -i- AP8219252 rura wydechowa -i- AP8219253 rura wydechowa -a- AP8232681 os?ona rury wydechowej AP8221136 myjka rury wydechowej AP8220292 cichy blok, rura wydechowa AP8221126 tuleja mocuj?ca t?umik
wybierak skrzyni biegów aprilia AP8509178 uszczelka olejowa d12x22x7 AP8206358 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8206331 widelec ret. spr??yna AP8502520 podk?adka d12,75x28 AP8206319 wa?ek wybieraka AP8206319 wa?ek wybieraka AP8206437 wa?ek wybieraka AP8206437 wa?ek wybieraka AP8502356 spr??yna powrotna d?wigni zmiany biegów AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206332 tuleja prowadz?ca spr??yny wybieraka AP8206297 sworze? spr??yny preselektora d8x37,5 AP8501972 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8501972 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8501980 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8501980 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8502448 podk?adka d12,4x14,4 AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8206270 podk?adka stalowa niebieska d12x17
lewa skrzynia korbowa aprilia AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 przek?adnia nap?dzana obrotomierzem AP8502589 ogranicznik sze?ciok?tny scrw m12x1,25 AP8502757 uszczelka d12x17x1 AP8509209 trzpie? d8,51x7,6 AP8206299 wrzeciono nap?du obrotomierza AP8206252 bieg tachometru AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8502586 ?ruba sze?ciok?tna spustowa oleju m8x10 AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206378 zespó? skrzyni korbowej AP8206240 ko?nierz wyj?ciowy obrotomierza
Pompa olejowa aprilia AP8502562 wkr?t AP8206800 pompa olejowa AP8508863 pompa olejowa AP8206654 pompa olejowa AP8508863 pompa olejowa AP8206654 pompa olejowa AP8508863 pompa olejowa AP8508863 pompa olejowa AP8508667 guma regulatora linki AP8206711 zacisk w??a AP8206631 rura 190 mm AP8508668 przelotka rury olejowej AP8206766 rura d5x9 AP8206711 zacisk w??a AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8508872 ko?o z?bate pompy z = 22 AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8206632 wa? pompy oleju AP8502665 o-ring d19x1,2
zbiornik oleju aprilia AP8230837 zbiornik oleju AP8120354 pokrywa AP8212481 wska?nik rezerwy oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8102223 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8120381 rura odpowietrzaj?ca oleju silnikowego AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 896570 rura odpowietrzaj?ca 4x8 AP8220191 uszczelka
tłok aprilia AP8502655 o-ring d7,65x1,78 AP8206375 cylinder z t?okiem d40,3 AP8206375 cylinder z t?okiem d40,3 AP8206547 cylinder z t?okiem d49 AP8206760 cylinder z t?okiem AP8206404 cylinder z t?okiem -nl-d40.3 AP8206404 cylinder z t?okiem -nl-d40.3 AP8206292 uszczelka podstawy cylindra AP8206957 zespó? t?oka d40.8 AP8206755 zespó? t?oka d40.8 AP8206956 zespó? t?oka d40.6 AP8206754 zespó? t?oka d40.6 AP8206713 zespó? t?oka d40,3 AP8206539 zespó? t?oka d49 AP8206250 zespó? t?oka d40.3 AP8206250 zespó? t?oka d40.3 AP8206019 pier?cie? oporowy d12 AP8206954 du?e pier?cienie t?okowe d40.8 AP8206758 du?e pier?cienie t?okowe d40.8 AP8206953 du?e pier?cienie t?okowe d40.6 AP8206757 du?e pier?cienie t?okowe d40.6 AP8206952 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206714 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206540 zestaw pier?cieni t?okowych d49x1,5 AP8502846 sworze? t?okowy d12x34,5 AP8206541 sworze? t?okowy d12x42
wał przekładni głównej 4 prędkości aprilia AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8206410 wa? przek?adni g?ównej AP8206294 popychacz d5x101,6 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206409 skrzynia biegów kpl. 4 biegi
wał przekładni głównej 5 biegów aprilia AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8501478 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206441 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP8206439 3. z?batka z = 19 AP8206294 popychacz d5x101,6 AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206435 wa? przek?adni g?ównej AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206440 4. z?bnik z = 22 AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206438 1. z?bnik z = 16 AP8206723 wa?ek przek?adni g?ównej 5 spd. AP8206449 skrzynia biegów kpl. 5 biegów
prawa skrzynia korbowa aprilia AP8206257 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8206259 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a AP8206278 podk?adka stalowa niebieska d15x25x0,5 AP8509179 uszczelka olejowa d15x24x5 AP8206340 z??cze odpowietrznika oleju AP8206876 z??cze odpowietrznika oleju AP8206429 prze??cznik wska?nika neutralnego + uszczelka AP8206296 prze??cznik wska?nika neutralnego + uszczelka AP8206288 uszczelka 9.9x16x1 AP8206276 ?ruba m6x40 AP8206295 sworze? skrzyni korbowej d11,5x12 AP8206378 zespó? skrzyni korbowej
krzywka zmiany biegów aprilia AP8502826 sworze? prowadz?cy widelec AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8206298 sworze? prowadz?cy widelec AP8206434 widelec 4-5 pr?dko?ci AP8206336 ustalacz sworznia AP8206261 spr??yna wska?nika biegów AP8206283 pi?ka d9 AP8206431 krzywka zmiany biegów AP8206403 krzywka zmiany biegów AP8206431 krzywka zmiany biegów AP8206246 widelec 3-4 pr?dko?ci AP8206433 widelec 2-3 pr?dko?ci AP8206432 widelec 1 bieg
chłodnica wody aprilia AP8201609 ch?odnica wody z wtyczk? AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8248954 os?ona ch?odnicy wody, szara AP8239113 os?ona ch?odnicy wody, szara str. AP8238811 os?ona ch?odnicy wody, czerwona AP8238721 os?ona ch?odnicy wody, niebieska AP8230842 os?ona ch?odnicy wody, czarna AP8248960 os?ona ch?odnicy wody, czarna AP8232648 ch?odnica górna podpórka AP8120030 gumowa podk?adka AP8220290 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8220291 rura pompy ch?odnicy wody AP8220291 rura pompy ch?odnicy wody AP8220420 z??cze w??a ch?odnicy wody AP8220419 w?? przy??czeniowy pompy AP8220415 zwi?zek tee AP8220450 w?? wzmocniony tkanin? gumow? AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12

Rama

korpus centralny i aprilia AP8248956 prawy panel boczny, czarny + kalkomania AP8230838 prawy panel boczny, zielony AP8231062 brak dost?pnego opisu AP8231524 prawy panel boczny, fioletowy AP8231532 prawy panel boczny, czarny AP8231699 prawy panel boczny, niebieski / czerwony AP8231717 prawy panel boczny, czarno-zielony AP8238197 prawy panel boczny, czerwony / be?owy AP8238230 prawy panel boczny, czarno-?ó?ty AP8238701 prawy panel boczny, niebieski AP8238809 prawy panel boczny, czerwony AP8239378 prawy panel boczny, pomara?czowy AP8248950 prawy panel boczny, czerwony + kalkomania AP8120223 gumowa podk?adka AP8220319 ty? sus. strzec AP8238198 panel boczny lewy, czerwony / be?owy AP8231063 panel boczny lewy, szary AP8231525 panel boczny lewy, fioletowy AP8231533 panel boczny lewy, czarny AP8231700 panel boczny lewy, niebieski / czerwony AP8231718 panel boczny lewy, czarno-zielony AP8238231 panel boczny lewy, czarny AP8238702 panel boczny lewy, niebieski AP8248957 panel boczny lewy, czarny + kalkomania AP8248951 panel boczny lewa, czerwony + kalkomania AP8239379 panel boczny lewy, pomara?czowy AP8238810 panel boczny lewy, czerwony AP8230840 panel boczny lewy, zielony
korpus centralny ii aprilia AP8230847 r. czarna kurtka cylindryczna AP8238746 brak dost?pnego opisu AP8120615 uszczelka d3 AP8230848 rh cylinder.jacket cov .. chr. AP8201152 zestaw narz?dzi AP8201539 zacisk w??a AP8201876 zestaw oku? do zamka AP8104600 blokada skrzynki AP8201390 blokada skrzynki AP8101425 zamek na kask AP8104808 zamek na kask AP8101630 nit ?cinany AP8112468 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8221312 podk?adka z?bata
sterowanie i aprilia AP8218123 verchroomd stuur AP8118425 uchwyt - para AP8218357 uchwyt - para AP8218357 uchwyt - para AP8218357 uchwyt - para AP8201247 h.bars anti.v waga AP8120223 gumowa podk?adka AP8218256 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8218075 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8218326 d?wignia sprz?g?a. pol.met. AP8218076 d?wignia sprz?g?a AP8118104 regulator d?wigni sprz?g?a AP8218077 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni sprz?g?a AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a
kontrole ii aprilia AP8224029 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112330 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112330 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212166 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212833 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212833 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212833 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212981 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212981 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8201467 lusterko wsteczne. chrom. AP8120271 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8214098 linka sprz?g?a AP8152254 ?ruba sze?ciok?tna m10x40 AP8152220 pralka AP8201675 przegub kulowy lusterka AP8218071 przepustnica bez uchwytu r?cznego AP8218071 przepustnica bez uchwytu r?cznego AP8218071 przepustnica bez uchwytu r?cznego AP8218194 przepustnica + uchwyty r?czne
kontrole iii aprilia AP8214141 przewód ss?cy AP8118101 regulator linki AP8118162 regulator linki AP8220143 nasadka regulatora przepustnicy AP8213262 pompa przedniego hamulca d11 AP8213077 przedni cylinder g?ówny d11 AP8213089 pompa przedniego hamulca d11 AP8213259 pompa przedniego hamulca d11 AP8213262 pompa przedniego hamulca d11 AP8230240 pokrywa zbiornika AP8213477 pokrywa zbiornika AP8218279 d?wignia hamulca przedniego AP8218074 d?wignia hamulca przedniego AP8113158 ?ruba d?wigni pompy AP8213069 specjalny sworze? + nakr?tka AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8213079 t?ok AP8213049 zestaw uszczelek AP8214139 linka przepustnicy AP8214139 linka przepustnicy AP8214097 kabel przepustnicy z / splitterem AP8213166 rura hamulca przedniego AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8114177 obrotowe sterowanie d?awikiem
deska rozdzielcza aprilia AP8212480 okablowanie deski rozdzielczej + lampy AP8230833 ochrona AP8220302 zespó? dolnej lampki kontrolnej AP8238798 górny zespó? lampki kontrolnej, czarny AP8238798 górny zespó? lampki kontrolnej, czarny AP8238773 górny zespó? lampki kontrolnej, czarny AP8238773 górny zespó? lampki kontrolnej, czarny AP8230832 górna lampka kontrolna komplet AP8230832 górna lampka kontrolna komplet AP8212533 górna lampka kontrolna komplet AP8212533 górna lampka kontrolna komplet AP8212347 pr?dko?ciomierz AP8220304 instrum.frame, chrom. AP8220182 przycisk reset AP8212470 pier?cie? uszczelniaj?cy pokrywy AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8214100 kabel licznika kilometrów AP8120470 gumowa podk?adka * AP8221034 specjalny krzew * AP8220303 nasadka pr?dko?ciomierza AP8230928 dolna kreska. pokrywa, chr. AP8232668 lekka p?yta no?na AP8220192 gumowa podk?adka AP8221126 tuleja mocuj?ca t?umik AP8220184 guma deski rozdzielczej
kalkomania i podręcznik operatora aprilia AP8215031 zestaw naklejek AP8257483 zestaw naklejek AP8257482 zestaw naklejek AP8237940 zestaw naklejek AP8237583 zestaw naklejek AP8237434 zestaw naklejek AP8237063 zestaw naklejek AP8237048 zestaw naklejek AP8215721 zestaw naklejek AP8215705 zestaw naklejek AP8215385 brak dost?pnego opisu AP8215367 zestaw naklejek AP8202050 brak dost?pnego opisu AP8202048 brak dost?pnego opisu AP8201972 brak dost?pnego opisu AP8201971 brak dost?pnego opisu AP8201960 brak dost?pnego opisu AP8202176 brak dost?pnego opisu
podnóżki aprilia AP8101921 tylne podnó?ki, para AP8234165 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czarny AP8234164 wspornik podnó?ka tylnego lewego, szary AP8234131 wspornik podnó?ka tylnego lewego, pomara?czowy AP8234110 wspornik podnó?ka tylnego lewego, niebieski AP8232969 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czerwony AP8232936 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czerwony AP8232932 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czarny AP8232871 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czarny AP8232871 wspornik podnó?ka tylnego lewego, czarny AP8232856 wspornik podnó?ka tylnego lewego, niebieski AP8232779 podnó?ek lewy AP8232637 prawy podnó?ek AP8121701 cewka spr??yna skr?tna * AP8135962 podnó?ek przedni, para AP8232639 podnó?ek lewy chrom. AP8221057 sworze? podnó?ka AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20
rama i podstawka centralna aprilia AP8235063 ramka, szara AP8232634 ramka, zielona AP8232715 ramka, szara AP8232826 ramka, fiolet AP8232828 ramka, czarna AP8232845 ramka, niebieska AP8232849 ramka, czarna AP8232922 ramka, czerwona AP8232928 ramka, czarna AP8232961 ramka, niebieska AP8232966 ramka, czerwona AP8232997 ramka, pomara?czowa AP8235061 ramka, czarna AP8120221 guma zbiornika AP8102375 zacisk m5 AP8120275 cichy blok AP8232679 stojak boczny, chrom. AP8221157 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8121712 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8221158 spr??yna zewn?trzna stojaka bocznego AP8134266 boczna p?yta stojaka AP8221055 odst?pnik AP8150210 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152132 ?ruba imbusowa m10
przód i aprilia AP8231526 ochrona ramy rh, fiolet AP8248958 os?ona ramy rh, czarna AP8248952 os?ona ramy z prawej strony, szara AP8239114 ochrona ramy rh, pomara?czowa AP8238812 os?ona ramy rh, czerwona AP8238703 ochrona ramy rh, niebieska AP8238232 os?ona ramy rh, czarna AP8238199 os?ona ramy rh, czerwona AP8231719 os?ona ramy rh, czarna AP8231701 ochrona ramy rh, niebieska AP8231535 os?ona ramy rh, czarna AP8230843 os?ona ramy z prawej strony, zielona AP8231064 brak dost?pnego opisu AP8238704 os?ona ramy lewa, niebieska AP8238813 os?ona ramy lewa czerwona AP8239115 os?ona ramy lewa, pomara?czowa AP8248959 os?ona ramy lewa, czarna AP8248953 os?ona ramy lewa szara AP8238233 os?ona ramy lewa, czarna AP8238200 os?ona ramy lewa czerwona AP8231720 os?ona ramy lewa, czarna AP8231702 os?ona ramy lewa, niebieska AP8231534 os?ona ramy lewa, czarna AP8231527 os?ona ramy lewa fiolet AP8231065 os?ona ramy lewa szara AP8230845 os?ona ramy lewa, zielona AP8152268 ?ruba imbusowa
przedni korpus ii aprilia AP8226183 przedni b?otnik, m. zielony AP8226556 przedni b?otnik, czarny + kalkomania AP8226554 przedni b?otnik, czerwony + kalkomania AP8226410 przedni b?otnik, pomara?czowy AP8226387 przedni b?otnik, czerwony AP8226373 przedni b?otnik, niebieski AP8226326 przedni b?otnik, czarny AP8226323 przedni b?otnik, czerwony AP8226273 przedni b?otnik, czarno-zielony AP8226269 przedni b?otnik, niebieski / czerwony AP8226259 przedni b?otnik, czarny AP8226257 przedni b?otnik, fioletowy AP8226210 brak dost?pnego opisu AP8221129 krzak
zacisk hamulca przedniego aprilia AP8213001 zacisk hamulca przedniego AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8213145 para elektrod AP8225125 zestaw uszczelek AP8213018 t?oki hamulcowe, para AP8213029 sworze? + spr??yna hamulca AP8213021 os?ona zacisku hamulca AP8113005 za?lepka zaworu upustowego
przedni widelec 92-93 - lewa tuleja aprilia AP8203723 przedni widelec AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8123635 lewy r?kaw i pr?t AP8123635 lewy r?kaw i pr?t AP8123635 lewy r?kaw i pr?t AP8203589 ?ruba m8x25 AP8203589 ?ruba m8x25 AP8203589 ?ruba m8x25 AP8205050 pralka AP8205050 pralka AP8205050 pralka AP8203503 tuleja mocuj?ca t?oka AP8203503 tuleja mocuj?ca t?oka AP8203503 tuleja mocuj?ca t?oka AP8203656 piasta lewa AP8203656 piasta lewa AP8203656 piasta lewa AP8203119 pier?cie? osadczy AP8203119 pier?cie? osadczy AP8203119 pier?cie? osadczy AP8203310 wiosna AP8203655 wiosna AP8203310 wiosna AP8203655 wiosna AP8203310 wiosna AP8203655 wiosna
przedni widelec 92-93 - prawy rękaw aprilia AP8203723 przedni widelec AP8123030 ?ruba m10x20 AP8203501 pralka AP8220188 wtyczka AP8123636 prawy r?kaw i pr?t AP8123636 prawy r?kaw i pr?t AP8123636 prawy r?kaw i pr?t AP8203316 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8203317 pralka AP8203318 pralka AP8203319 pralka AP8203318 pralka AP8203317 pralka AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8103371 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8220005 uszczelnienie olejowe AP8203507 wtyczka AP8203456 p?yta usztywniaj?ca widelec
przedni widelec 92-93 - mostek aprilia AP8203723 przedni widelec AP8203489 ?ruba z ko?nierzem m10x20 AP8220287 os?ona wtyczki AP8230826 os?ona p?yty widelca AP8203621 górna p?yta widelca AP8220176 os?ona wtyczki AP8203622 wtyczka AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8101272 odst?pnik AP8120376 górna os?ona przeciwpy?owa AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8203653 podstawa ?odygi AP8203653 podstawa ?odygi AP8203653 podstawa ?odygi AP8220188 wtyczka AP8203507 wtyczka AP8203502 odst?pnik AP8203502 odst?pnik AP8203502 odst?pnik
przedni widelec 93-99 - lewa tuleja aprilia AP8203723 przedni widelec AP8203967 brak dost?pnego opisu AP8203662 rura wst?pnego ?adowania AP8203662 rura wst?pnego ?adowania AP8203662 rura wst?pnego ?adowania AP8203507 wtyczka AP8203204 o-ring AP8203204 o-ring AP8203204 o-ring AP8203654 wtyczka AP8203654 wtyczka AP8203654 wtyczka AP8203656 piasta lewa AP8203656 piasta lewa AP8203656 piasta lewa AP8203661 lewy r?kaw AP8203661 lewy r?kaw AP8203661 lewy r?kaw AP8203727 lewy r?kaw AP8203975 lewy r?kaw
przedni widelec 93-99 - prawy rękaw aprilia AP8203723 przedni widelec AP8203967 brak dost?pnego opisu AP8203501 pralka AP8203628 prawy hub AP8203628 prawy hub AP8203628 prawy hub AP8203974 prawy r?kaw AP8203726 prawy r?kaw AP8203660 prawy r?kaw AP8203660 prawy r?kaw AP8203660 prawy r?kaw AP8203999 uszczelnienie olejowe AP8203191 uszczelnienie olejowe AP8203999 uszczelnienie olejowe AP8203191 uszczelnienie olejowe AP8203999 uszczelnienie olejowe AP8203191 uszczelnienie olejowe AP8203192 pier?cie? oporowy d38 AP8203192 pier?cie? oporowy d38 AP8203192 pier?cie? oporowy d38 AP8203190 ok?adka ochronna AP8203190 ok?adka ochronna AP8203190 ok?adka ochronna AP8203655 wiosna
przedni widelec 93-99 - mostek aprilia AP8203967 brak dost?pnego opisu AP8203723 przedni widelec AP8230826 os?ona p?yty widelca AP8203622 wtyczka AP8203489 ?ruba z ko?nierzem m10x20 AP8203621 górna p?yta widelca AP8220287 os?ona wtyczki AP8220176 os?ona wtyczki AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8101272 odst?pnik AP8120376 górna os?ona przeciwpy?owa AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8203728 podstawa ?odygi AP8203653 podstawa ?odygi AP8203653 podstawa ?odygi AP8203653 podstawa ?odygi AP8203456 p?yta usztywniaj?ca widelec
przednie koło aprilia AP8208320 przednie ko?o AP8208400 przednie ko?o, stal nierdzewna AP8208400 przednie ko?o, stal nierdzewna AP8208486 przednie ko?o AP8208486 przednie ko?o 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8201538 bieg licznika kilometrów AP8225253 odst?pnik AP8213270 przednia tarcza hamulcowa d230 AP8125508 ?ruba imbusowa z niskim ?bem AP8225252 sworze? piasty przedniej AP8125533 no?na wewn?trzna podk?adka dystansowa AP8225148 ?o?ysko AP8208181 przednie ko?o, chromowane AP8208352 tylne ko?o, plama. AP8208182 szprycha 3x216 105 ° AP8208182 szprycha 3x216 105 ° AP8208483 szprycha 3x204 AP8208483 szprycha 3x204 AP8208484 szprycha 3x201 AP8208484 szprycha 3x201 AP8208185 szprycha 3x218 103 ° AP8208185 szprycha 3x218 103 ° AP8208410 sutki d3 AP8225251 piasta przednia AP8209032 klapa ko?a 18 "
zbiornik paliwa aprilia AP8230835 zbiornik paliwa zielony + nalepka AP8249819 zbiornik paliwa pomara?czowy / szary + naklejka AP8249818 zbiornik paliwa bia?y / czerwony + kalkomania AP8249817 zbiornik paliwa niebieski / z?oty + kalkomania AP8249278 zbiornik paliwa, cyjan / czarny + kalkomania AP8249277 zbiornik paliwa czerwony / szary + naklejka AP8238229 zbiornik paliwa, czarno-?ó?ty + nalepka AP8238196 zbiornik paliwa, czerwony / be?owy + kalkomania AP8231061 brak dost?pnego opisu AP8231273 zbiornik paliwa fioletowy + kalkomania AP8231291 zbiornik paliwa, czarny + kalkomania AP8238013 zbiornik paliwa niebieski / czerwony + nalepka AP8238014 zbiornik paliwa, czarny / zielony + kalkomania AP8201244 korek wlewu paliwa AP8121804 odst?pnik AP8120311 gumowa podk?adka AP8201468 kurek paliwa AP8202085 kurek paliwa
zestaw talerzy aprilia AP8201537 p?ytka + nity + klipsy AP8201806 p?ytka + nity + klipsy AP8201850 p?ytka + nity + klipsy AP8215527 brak dost?pnego opisu AP8247122 tabliczka znamionowa ece AP8247090 tabliczka znamionowa ece AP8237692 tabliczka znamionowa ece AP8247312 brak dost?pnego opisu AP8247310 brak dost?pnego opisu AP8247309 brak dost?pnego opisu AP8247264 brak dost?pnego opisu AP8247119 brak dost?pnego opisu AP8237976 brak dost?pnego opisu AP8247216 brak dost?pnego opisu AP8247311 brak dost?pnego opisu AP8257469 brak dost?pnego opisu
nadwozie tylne aprilia AP8232652 prawy uchwyt. chromowane AP8226185 tylny b?otnik AP8226211 b?otnik tylny, szary AP8226258 b?otnik tylny fioletowy AP8226260 b?otnik tylny, str. czarny AP8226270 b?otnik tylny niebieski / czerwony AP8226274 b?otnik tylny, czarno-zielony AP8226324 b?otnik tylny, czerwony AP8226327 b?otnik tylny, czarny AP8226374 b?otnik tylny, niebieski AP8226388 b?otnik tylny, czerwony AP8226440 b?otnik tylny, pomara?czowy AP8226555 b?otnik tylny czerwony + kalkomania AP8226557 b?otnik tylny, czarny + kalkomania AP8120317 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8232653 uchwyt lewy chromowany AP8220188 wtyczka AP8221128 tuleja 8,5x10,7x12 AP8120275 cichy blok AP8226377 uchwyt tablicy rejestracyjnej, szary AP8226203 uchwyt na tablic? rejestracyjn?, bia?y AP8226187 uchwyt na tablic? rejestracyjn?, czarny AP8112202 reflektor achter AP8234069 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45
tylny hamulec aprilia AP8232650 d?wignia hamulca tylnego, chromowana AP8221122 cewka skr?tna AP8120196 o-ring 3056 AP8232747 r. d?wignia hamulca trans. plate AP8152134 ?ruba m4 * AP8214096 linka hamulca tylnego AP8225266 o? tylnego ko?a AP8225255 comp p?yta tylnego buta AP8213181 krzywka AP8213182 spr??yna powrotna krzywki AP8213180 d?wignia steruj?ca krzywk? AP8213179 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8225123 ?o?ysko AP8121792 odst?pnik AP8225209 podk?adka zwyk?a
tylne koło aprilia AP8208292 tylne ko?o 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8220488 guma grzybowa AP8220219 guma grzybowa AP8220488 guma grzybowa AP8220220 prawy gumowy ko?pak tylnego ko?a AP8225223 gumowa os?ona tylnego ko?a lewa AP8221063 odst?pnik AP8109074 z??czka kolankowa zaworu powietrza AP8220488 guma grzybowa AP8220219 guma grzybowa AP8112600 gumowa podk?adka AP8220307 elastyczna guma ??cz?ca AP8207048 kó?ko z = 46 AP8221147 podk?adka lu?na pier?cienia ?a?cucha AP8221138 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8208188 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8207066 ?a?cuch AP8207049 ?a?cuch cpl conn. link AP8207019 ??cze ??cz?ce 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8152030 nakr?tka m14x1,5 006844 nakr?tka m14x1,5
kołpak tylnego koła aprilia AP8230850 prawy ko?pak tylnego ko?a, alum. AP8230850 prawy ko?pak tylnego ko?a, alum. AP8230850 prawy ko?pak tylnego ko?a, alum. AP8230850 prawy ko?pak tylnego ko?a, alum. AP8238227 brak dost?pnego opisu AP8238705 prawy ko?pak tylnego ko?a, q szary AP8238228 za?lepka tylnego ko?a lewa, czarna AP8230851 za?lepka tylnego ko?a lewa, alum. AP8230851 za?lepka tylnego ko?a lewa, alum. AP8230851 za?lepka tylnego ko?a lewa, alum. AP8230851 za?lepka tylnego ko?a lewa, alum. AP8238706 lewy tylny ko?pak, q szary
siodło aprilia AP8229103 siod?o, czarne AP8229143 brak dost?pnego opisu AP8229180 siod?o, szare AP8229203 siod?o, szare AP8201612 torba na narz?dzia AP8201959 torba na narz?dzia AP8201612 torba na narz?dzia AP8201471 torba na narz?dzia AP8229302 siod?o tylne, szare AP8229189 siod?o tylne, szare AP8229189 siod?o tylne, szare AP8229136 tylne siod?o AP8229115 tylne siod?o AP8229120 pas siedzenia pasa?era AP8229190 pas do siedzenia pasa?era, szary AP8229190 pas do siedzenia pasa?era, szary AP8229206 pas do siedzenia pasa?era, szary
wahacz - amortyzator aprilia AP8203490 amortyzator AP8203490 amortyzator AP8203457 amortyzator AP8232641 wahacz, zielony AP8232716 wahacz, szary AP8232772 wahacz, fioletowy AP8232778 wahacz, czarny AP8232846 wahacz, niebieski AP8232850 wahacz, czarny AP8232923 wahacz, czerwony AP8232929 wahacz, czarny AP8235064 wahacz, szary AP8235062 wahacz, czarny AP8232998 wahacz, pomara?czowy AP8232967 wahacz, czerwony AP8232962 wahacz, niebieski AP8220322 prowadnica ?a?cucha, czarna AP8220176 os?ona wtyczki AP8232658 sworze? tylnego wahacza AP8230849 os?ona ?a?cucha, czarna AP8230849 os?ona ?a?cucha, czarna AP8238774 os?ona ?a?cucha, szara AP8220200 cichy blok AP8232654 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP8120190 o-ring 3075 AP8221123 wahacz tylny. sworze? wahacza sp. AP8221137 ?ruba specjalna m8x60 * AP8234060 podk?adka sworznia ko?a

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia AP8212440 kabel diod AP8212474 transduktor AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8212143 skrzynka bezpieczników i diod AP8212165 wsparcie brz?czyka AP8212642 akumulator 12v-4ah 234390 akumulator 12v-4ah AP8230831 uchwyt baterii AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8212482 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8112460 kabel przeka?nika silnika AP8212203 przewód uziemienia akumulatora AP8112829 przewód uziemienia akumulatora AP8120275 cichy blok AP8220201 gumowa podk?adka * 58115R przeka?nik 12v / 80a AP8224026 przeka?nik 12v / 80a AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8212525 gumowa podk?adka AP8220546 guma przeka?nika
instalacja elektryczna ii aprilia AP8222008 prze??cznik termometryczny AP8120482 gumowa podk?adka AP8221145 t krzak AP8212121 regulator napi?cia AP8212831 przycisk startu AP8212467 g?ówna wi?zka przewodów AP8212195 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8112086 w??cznik ?wiate? hamowania bez nakr?tki AP8212196 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka AP8221040 spr??yna w??cznika ?wiate? hamowania AP8120390 nasadka w??cznika tylnych ?wiate? hamowania AP8212219 scr. nasadka ?wiecy zap?onowej AP8212219 scr. nasadka ?wiecy zap?onowej AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8121309 wtyczki spr??ynowe
kierunkowskaz przedni aprilia AP8212657 prawy przedni kierunkowskaz AP8212505 prawy przedni kierunkowskaz AP8220300 prawy kierunkowskaz AP8212658 kierunkowskaz przedni lewy AP8212506 kierunkowskaz przedni lewy AP8220301 wspornik kierunkowskazów lewych AP8212424 soczewka kierunkowskazu AP8124111 soczewka kierunkowskazu
reflektor aprilia AP8221040 spr??yna w??cznika ?wiate? hamowania AP8112086 w??cznik ?wiate? hamowania bez nakr?tki AP8120390 nasadka w??cznika tylnych ?wiate? hamowania AP8212421 róg AP8220193 futro wewn?trzne. guma d.e.18 AP8121041 odst?pnik AP8221035 ?ruba m4x78 * AP8212369 reflektor AP8212369 reflektor AP8212193 oprawka AP8212192 jednostka reflektora. kompletny AP8120722 chromowany pier?cie? do reflektorów AP8232660 sworze? dr??ka regulatora reflektorów AP8221139 spr??yna regulacji reflektorów AP8232659 dr??ek do regulacji reflektorów AP8224382 wiosna AP8224382 wiosna AP8224381 reflektor kompletny AP8224381 reflektor kompletny AP8212136 oprawka AP8212136 oprawka AP8212414 reflektor -exp- AP8212414 reflektor -exp- AP8212414 reflektor -exp- 071633 lampa w kszta?cie torpedy 12v-5w AP8224397 lampa w kszta?cie torpedy 12v-5w 071633 lampa w kszta?cie torpedy 12v-5w AP8224397 lampa w kszta?cie torpedy 12v-5w 219528 lampa 12v-35 / 35w AP8224391 lampa 12v-35 / 35w 219528 lampa 12v-35 / 35w AP8224391 lampa 12v-35 / 35w AP8224392 lampa 121539 lampa AP8224393 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w
jednostka zapłonowa aprilia AP8212367 rozrusznik AP8206341 pasek podtrzymuj?cy rozrusznik AP8206274 wkr?t AP8509211 wkr?t AP8206716 ?ruba imbusowa m4x10 AP8206716 ?ruba imbusowa m4x10 AP8212565 cdi magneto assy kpl. AP8206646 os?ona ko?a zamachowego, szara AP8509891 nakr?tka m10x1,2x15 AP8206305 zestaw uszczelek AP8206304 uszczelki olejowe - komplet AP8206293 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego AP8206241 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego
światła tylne aprilia AP8112812 achterlicht AP8112814 soczewka tylnego ?wiat?a AP8120030 gumowa podk?adka AP8221017 odst?pnik AP8212424 soczewka kierunkowskazu AP8124111 soczewka kierunkowskazu AP8212160 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8212656 prawy tylny kierunkowskaz AP8212159 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8212655 kierunkowskaz tylny lewy AP8212484 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?.

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Classic 50 1992. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Classic 50 1992. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Classic 50 1992.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii