Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Climber 250 / 280 677 1988.

Aprilia Climber 250 / 280 677 1988 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Climber 250 / 280 677 1988

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Climber 280 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1988 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

skrzynie korbowe aprilia AP294201 AP960767 strona magneto pier?cienia skrzyni korbowej AP260400 od strony sprz?g?a pier?cienia skrzyni korbowej AP229140 ko?ek 9,8x10 AP229160 ko?ek 13,8x15 AP230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP930675 uszczelka olejowa 25x38x7 wa?u g?ównego AP932032 ?o?ysko kulkowe 6203tvh c3,17-40-12 AP932420 ?o?ysko kulkowe 6205 c3, 25-52-15 do wa?u g?ównego, p.t.o. bok AP239755 indexspring AP248977 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP227800 podk?adka 16,2 / 21 / 0,4 AP945840 pier?cie? blokuj?cy 15x1 AP945751 podk?adka zabezpieczaj?ca a6 AP241871 ?ruba imbusowa m6x70 AP241820 ?ruba imbusowa m6x45 AP932430 ?o?ysko kulkowe 6204 tnh, 20-47-14 do wa?u sprz?g?a, po stronie sprz?g?a AP227610 podk?adka 40 / 46,5 / 0,5 do wa?u sprz?g?a AP227611 podk?adka 40 / 46,5 / 0,3 do wa?u sprz?g?a AP227612 podk?adka 40 / 46,5 / 0,1 do wa?u sprz?g?a AP227522 podk?adka 34 / 39,5 / 0,1 do wa?u g?ównego AP227521 podk?adka 34 / 39,5 / 0,3 do wa?u g?ównego AP227520 podk?adka 34 / 39,5 / 0,5 do wa?u g?ównego AP227110 p?yta mocuj?ca AP940315 ?ruba z ?bem sto?kowym p?askim m5x12 moment dokr?cania 5 nm (45 in.lb.) AP212354 pokrywa zaworu talerzowego AP230310 o-ring 114-2 AP940510 ?ruba z ?bem sto?kowym m5x16 AP267972 po?o?enie rurki k?towej ga?nika 10,5 AP251845 zacisk w??a 42 AP251820 zacisk w??a 47 AP241777 moment dokr?cania ?ruby z ?bem sze?ciok?tnym m12 75 nm (665 in.lb.) AP241781 magnetyczny korek spustowy m12x1,5 AP950141 pier?cie? uszczelniaj?cy a 8x13 AP940581 kl?twa. ?ruba m8x16 AP241925 ?ruba odpowietrzaj?ca m18x1,5 AP841350 moment dokr?cania ?ruby dwustronnej m8x90 8 nm (70 in.lb.) AP242586 moment dokr?cania nakr?tki ko?nierzowej m8 22 nm (195 in.lb.) AP949900 ko?ek 8,4x10 AP247320 r?kaw AP246150 podk?adka 16,3 / 25,8 / 0,3 AP246151 podk?adka 16,3 / 25,8 / 0,5 AP899784 loctite 574 orange 50 cm3, masa uszczelniaj?ca AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., wi?zanie o niskiej wytrzyma?o?ci
cylinder aprilia AP292026 zespó? wa?u korbowego, skok 61 mm (2,4 cala) AP227755 pier?cie? dystansowy 30,9 / 50 / 0,75 magnetseitig magneto AP944582 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0,3 strona magneto AP944583 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0,1 strona magneto AP944586 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0,2 strona magneto AP932588 ?o?ysko kulkowe 6206 tnhc4 30-62-16 strona magneto AP246011 czó?enka czó?enkowa 3x5 strona magneto AP945757 podk?adka zabezpieczaj?ca 18 AP942225 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 100 nm AP232750 ?o?ysko kulkowe 3205 c3 / 25-52-20,6 od strony sprz?g?a AP246570 czó?enko czó?enkowe 4x5 strona sprz?g?a AP247290 element dystansowy zaworu talerzowego AP224102 zawór obrotowy 128 stopni., AP292133 przek?adnia z?bata z. zespó? b?bna sprz?g?a. wymieni? tylko przek?adni? z?bat? z b?bnem sprz?g?a, jak AP242615 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm (710 in.lb.) AP932904 klatka na ig?y 18x22x22 AP292556 komplet t?oka, 70,75 mm z pier?cieniami, 1. nadwymiar czerwony 70,71 mm 1. nadwymiar zielony 70,72 mm AP292555 komplet t?oka, 70,5 mm z pier?cieniami »standardowy czerwony 70» 46 mm standardowy zielony 70,47 mm AP215360 prostok?tny pier?cie? 70,5 mm w standardzie AP215366 prostok?tny pier?cionek 70,75 mm 1. nadwymiar AP215341 pó?trapezowy pier?cie? 70,75 mm 1. nadwymiar AP215340 pier?cie? pó?trapezowy 70,5 mm w standardzie AP916185 sworze? t?okowy 18x11x58,7 AP945735 pier?cie? zabezpieczaj?cy 18 seger u?y? tylko raz AP230552 uszczelka AP223000 AP224090 rura AP841320 moment dokr?cania ko?ka m8x35 / 2d 8 nm (70 in lb.) AP831790 o-ring 78-2 AP831765 o-ring 135-2,5 AP223556 aluminiowa g?owica cylindra AP842471 moment dokr?cania nakr?tki ko?pakowej m8 22 nm (195 in.lb.) AP830270 uszczelka AP945752 podk?adka zabezpieczaj?ca a8 AP240081 moment dokr?cania ?ruby imbusowej m8x25 25 nm (220 in.lb.) AP213485 tuleja cylindra AP292024 zestaw naprawczy wa?u korbowego AP297431 loctite anti-seize 10 gr., aby zapobiec zacieraniu si? metalu AP899788 loctite 648 green 5 gr., spoiwo o du?ej wytrzyma?o?ci AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., wi?zanie o niskiej wytrzyma?o?ci
sprzęgło aprilia - AP227600 podk?adka oporowa 20,2 / 35/3 AP232700 wewn?trzny wy?cig AP232650 ?o?ysko igie?kowe 25x29x10 AP292133 przek?adnia z?bata z. zespó? b?bna sprz?g?a. wymieni? tylko przek?adni? z?bat? z b?bnem sprz?g?a, jak AP259570 wewn?trzna p?yta dociskowa AP259052 p?yta cierna 3,0 mm AP259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP259060 AP245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm (710 in.lb.) AP239620 spr??yna sprz?g?a 36,7 mm zmiana spr??yny tylko zgodnie z ustawieniem AP259165 AP945750 podk?adka zabezpieczaj?ca jak AP241770 kl?twa. ?ruba m5x25 AP235207 zespó? biegu ja?owego. 31 godz. AP237930 kopni?cie wa?u startowego AP239762 kopnij pocz?tek wiosny AP228185 bieg zapadkowy AP227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP235215 zestaw przek?adni rozrusznika. 34 t., AP944468 podk?adka oporowa 20,5 / 30/1 AP297431 loctite anti-seize 10 gr., aby zapobiec zacieraniu si? metalu
bęben zmiany biegów aprilia AP281035 skrzynia biegów 6-biegowa 4,47 AP237409 wa? sprz?g?a 10 t., AP232665 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP235440 wolne ko?o z?bate 25 t., szósta pr?dko??, wa?ek sprz?g?a AP227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP245340 zatrzaskowe 24 AP235400 ko?o z?bate 15/18 t., 3. / 4. bieg, wa? sprz?g?a AP227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP232660 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP234866 wolne ko?o z?bate 21 t., 5. bieg, wa? sprz?g?a AP235380 sta?e ko?o z?bate 12 t., 2. bieg, wa? sprz?g?a AP237893 g?ówny szyb AP232740 ?o?ysko igie?kowe 21x25x10 AP235393 wolny z?bnik 32 t., 2. bieg, wa? g?ówny AP227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP234878 z?batka z?bata 23 t., 5 bieg, wa? g?ówny AP227490 pier?cie? k?towy 22/30 / 2,8 AP235423 wolny z?bnik 25 t., 4. bieg, wa? g?ówny AP235413 wolny z?bnik 29 t., 3. bieg, wa? g?ówny AP235433 z?batka z?bata 19 t., szósta pr?dko??, wa? g?ówny AP944468 podk?adka oporowa 20,5 / 30/1 AP234808 wolny z?bnik 34 t., 1. bieg, wa? g?ówny AP227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP430460 o-ring 18-3,5 AP237439 wa?ek zmiany biegów AP245650 pier?cie? osadczy av 20 AP258577 d?wignia uruchamiaj?ca skrzyni? biegów AP427070 podk?adka 18,2 / 34/1 AP239640 wiosna AP945470 pier?cie? osadczy 12x1 AP827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 / 1 AP430110 o-ring 10-2,7 AP250400 o-ring 12-3,5 AP258645 zespó? zapadki., AP239650 spr??yna zapadki AP245330 pier?cie? osadczy 10x1 AP241805 ?ruba pozycjonuj?ca zapadk? m1 2x1 AP242270 sze?ciok?tna nakr?tka m12x1 AP258737 przesuni?cie zespo?u b?bna., AP827265 podk?adka 12,5 / 21,5 / 2
pompa wodna aprilia AP210500 os?ona sprz?g?a szary metalik AP230355 uszczelka olejowa 20x28x6 AP230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP237915 wa? pompy albero AP222250 wirnik AP229280 AP232730 ig?a szpilka 4x15,8 AP234540 ko?o z?bate pompy 18 t., AP250500 uszczelka AP222240 obudowa pompy wodnej AP945750 podk?adka zabezpieczaj?ca jak AP841501 ?ruba imbusowa m5x35 AP240186 cyl. ?ruba m5x25 AP230530 o-ring 6-1,7 AP840280 ?ruba z ?bem sto?kowym m6x10 AP830890 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 8,9 / 1 AP241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP210510 os?ona zwolnienia sprz?g?a be?owa AP232275 tuleja ig?owa 8x12x8 AP237980 wa?ek wysprz?glaj?cy AP230461 o-ring 8,9-1,9 AP232980 ig?a szpilka 3x15,8 AP259150 sworze? zwalniaj?cy sprz?g?o AP250490 uszczelka AP240181 ?ruba imbusowa m5x20 AP222100 wodoci?g AP251875 zacisk 23/12 AP897161 molykote 111, 100g, smar silikonowy AP897330 smar na bazie litu 250 gr.,

Elektryczny

cewka aprilia AP210522 pokrywa zap?onu be?owa AP241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP294251 generator 12 v 60/40/20 w AP294410 magneto ko?o zamachowe AP294426 AP860491 w?? ochronny 530 mm AP260525 w?? ochronny 100 mm AP960719 nasadka ochronna AP864011 z??cze faston 6,3x0,8 AP965290 nasadka ochronna AP866300 z??cze faston 6,3x0,8 AP964057 zacisk m6 AP294020 AP294420 zespó? p?yty stojana., AP941285 kombinowana ?ruba m4x23 AP264340 obudowa z??cza AP265010 skrzynka elektroniczna AP927570 podk?adka 5,3 AP945750 podk?adka zabezpieczaj?ca jak AP240150 ?ruba imbusowa m5x14 AP264302 AP264300 AP840510 AP240181 ?ruba imbusowa m5x20 AP204314 AP264312 AP264310 AP264315 ko?o zamachowe 13 mm AP445330 podk?adka zabezpieczaj?ca vhz 6 AP241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP960283 przelotka kablowa 15,5 / 13 AP960550 nasadka ochronna AP264123 przewód zap?onowy 170 mm AP865200 z??cze ?wiecy zap?onowej AP os?ona sworznia d10x14 AP230400 o-ring 18-1,5 AP241800 wkr?t za?lepiaj?cy m18x1,5 AP297386 silastic 732 rtv, 100 gr., AP897330 smar na bazie litu 250 gr., AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., wi?zanie o niskiej wytrzyma?o?ci AP899788 loctite 648 green 5 gr., spoiwo o du?ej wytrzyma?o?ci
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Climber 250 / 280 677 1988. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Climber 250 / 280 677 1988. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Climber 250 / 280 677 1988.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii