Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011.

Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Dorsoduro 750 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2008 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

cylinder aprilia 848796 cylinder - t?ok 8482860004 t?ok catd 91,954-91,961 8482860002 t?ok catb 91,940-91,947 8482860003 t?ok catc 91,947-91,954 8482860001 t?ok cata 91,933-91,940 872655 pier?cie? 872656 pier?cie? zgarniaj?cy olej 872657 pier?cie? zgarniaj?cy olej 848798 sworze? t?okowy 828116 pier?cie? stop 847928 uszczelka 840135 p?yta 872425 ?ruba z ko?nierzem 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 872432 ?ruba z ko?nierzem 871776 uszczelka g?owicy cylindra 825597 trzpie? 11,8x10
sprzęgło i aprilia 872850 ko?nierz do roz??czania sprz?g?a 875725 uszczelka papierowa 872421 ?ruba z ko?nierzem 874660 wa? sprz?g?a 873127 pr?t 876790 orzech 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 974361 klatka na kó?kach 35x40x35,8 873543 odst?pnik 974320 pralka 873117 lamierino protezione catena 831153 wkr?t 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 874191 sprz?g?o zapadkowe 8725174 os?ona sprz?g?a kpl., czarna 873995 korek wlewu oleju 974230 pier?cie? uszczelniaj?cy lub 871094 ?ruba z ko?nierzem 871095 o-ring 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 876296 podk?adka bezpiecze?stwa
sprzęgło ii aprilia 877173 obudowa sprz?g?a. kompletny 974320 pralka 873274 pralka 873715 piasta sprz?g?a 873719 tarcza dociskowa sprz?g?a 873722 spr??yna sprz?g?a 873717 pralka 873718 ?ruba imbusowa m6 873725 azotowana nap?dzana tarcza sprz?g?a 860329 zestaw sprz?g?a tarczy 873724 nap?dowa tarcza sprz?g?a 873723 nap?dzana tarcza sprz?g?a
wał korbowy aprilia 8752655001 kompletny wa? korbowy 8752655002 kompletny wa? korbowy 8741905001 korbowód kpl. czarne koty 8741905002 korbowód kpl. bia?y kat 849131 ?ruba korbowodu 8751580003 tuleja ?ó?ta ?c? 8751580002 tuleja, niebieska ?b? 8751580004 tuleja pó?skorupowa, zielona kata 8751580001 tuleja pó?skorupowa, kata czerwona CM159001 g?ówne ko?o z?bate kat a CM159002 ko?o z?bate 847268 tuleja 849291 bieg pompy wodnej 847915 podk?adka p?aska 849367 orzech 847906 wa?ek
silnik aprilia CM1592035 silnik 974556 ko?o z?bate z = 16 854909 wiosna belleville 854951 t krzak AP9100389 ?ruba z ko?nierzem m10x1,25 856069 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8121811 t krzak AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 856079 p?yta 852480 versnellingspook 859976 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów kpl AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8152138 orzech AP8150026 nakr?tka m6 860402 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8201358 zacisk w??a d 11,9 AP8121223 sworze? d?wigni AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 prowadnica kablowa AP8221114 prowadnica kablowa AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8102600 wtyczka
Pompa olejowa aprilia 974517 ko?o z?bate pompy oleju 6450 stojak boczny ho lada a-kw - 6450 || aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rajd, fabryka, dreszcze, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 wa?ek 873866 ko?o z?bate pompy oleju 873863 zespó? pompy oleju. 878871 ?ruba z ko?nierzem 873974 podk?adka bezpiecze?stwa 873906 niski orzech 974282 zamontowany zawór ci?nienia oleju 641541 czujnik 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 82960R filtr oleju 873612 filtr oleju dolotowego 872432 ?ruba z ko?nierzem 829122 z??czka filtra oleju 974121 korek spustowy oleju 287174 uszczelka miedziana 974290 podk?adka dystansowa 969323 o-ring
widelec zmiany biegów aprilia 849693 b?ben selektora 849360 widelec 849468 widelec 873772 wa?ek widelca 872154 zespó? indeksu. d?wignia 871669 spr??yna d?wigni ogranicznika biegów AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 871649 p?ytka blokuj?ca selektor 831153 wkr?t 874129 wa? przek?adni + spr??yna kpl. 971718 podk?adka p?aska 14x30x1 971719 spr??yna p?ytki prze??cznika 872156 ko?ek gwintowany m8x1,25 872560 przesun?? krzywk? AP9150067 b?ben selektora AP9150069 d?wignia AP9150064 wiosna AP9150070 filar spr??ynowy 878742 ko?o foniczne 844211 ?ruba torx m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R czujnik 974558 odst?pnik 871901 uszczelka lub 974130 blokada wybieraka 873695 wiosna AP9150003 filar spr??ynowy
wydechowy aprilia 890250 po?lizg na uk?adzie wydechowym
bęben zmiany biegów aprilia 849293 wa? przek?adni g?ównej z = 14 849295 2. z?batka z = 17 849296 3.-4. ko?o z?bate z = 20/22 849297 5-ty z?bnik z = 23 849298 6-ty z?bnik z = 24 849424 podk?adka wyrównuj?ca 849426 pier?cie? osadczy 974163 podk?adka wyrównuj?ca 849396 podk?adka wyrównuj?ca 974165 pier?cie? osadczy 849301 wa? nap?dzany skrzyni? biegów 849312 1. bieg ko?a z = 36 849303 2. bieg ko?a z = 32 849304 3. bieg ko?a z = 30 849305 przek?adnia 4. ko?a z = 28 849306 ko?o z?bate z = 26 849307 6-te ko?o z?bate z = 25 849309 podk?adka wyrównuj?ca 849311 pier?cie? osadczy 849310 podk?adka wyrównuj?ca 974167 podk?adka wyrównuj?ca 974166 podk?adka wyrównuj?ca 849308 ruchomy krzew 974162 ruchomy krzew

Rama

zijbeplating aprilia 85685100XN kokpit rufowy, czarny AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 85680000XE 85680100XE AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221341 t krzak AP8120712 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 860931 naklejka ochronna z prawej strony 860932 naklejka na lew? os?on? AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * 860331 t krzak AP8221340 t krzak
tylne koło aprilia 856805 ?a?cuch 525 856803 kó?ko ?a?cuszkowe z = 46 al 860694 tylne ko?o. czarny 6 "x17" AP8128231 dysk g?ówny / dysk poduszkowy 85197R opona ty? 180/55 zr17 pirelli 650743 guma nap?du spr??ynowego AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8121571 ko?ek AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8125786 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125788 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150463 szpilka 10x20 AP8106806 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 890960 foniczne ko?o abs
zawieszenie tylne aprilia 856792 amortyzator AP8150329 ?ruba imbusowa AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150287 ?ruba imbusowa m10x90 860662 nakr?tka pier?cieniowa AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121155 t krzak
siedzenie zbiornika paliwa aprilia 894921 zbiornik paliwa AP8150459 ?ruba sze?ciok?tna m6x90 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8134419 tuleja zbiornika paliwa AP8123934 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 856846 uszczelka zbiornika paliwa 860237 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa AP8150454 ?ruba imbusowa m5x16 AP8220402 rura 5x9 860236 ko?nierz zbiornika paliwa AP8120116 po??czenie trójdro?ne AP8161127 sworze? mocuj?cy AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 890195 uszczelka zbiornika paliwa AP8120581 zacisk do przewodów 860447 biadhezyjny 860986 p?yta
kentekenplaat houder aprilia 849955 hoezen AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 856680 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8120030 gumowa podk?adka 859697 verstevigingsplaat AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 856827 nummerplaathouder AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8102375 zacisk m5 AP8120001 gumowa podk?adka AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP8144707 uszczelka AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy 896544 rura paliwowa 5,5x10
pompa sprzęgła aprilia 851645 koppelingspomp 856054 leva frizione con roller 896347 leva frizione con roller 896337 kompletna os?ona sprz?g?a 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 859936 rura sprz?g?a AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 873115 koppeling komandos cilinder AP8133945 zestaw do odpowietrzania 874037 wkr?t 873268 wkr?t 580953 przycisk AP8220135 gumowa podk?adka 858424 membrana
podstawka centralna aprilia 858508 stojak boczny 858509 boczna p?yta stojaka AP8161119 stojak pin AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP9100669 wewn?trzna spr??yna AP9100668 zewn?trzna spr??yna AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8127856 boczny prze??cznik stojaka AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 860905 ko?ek 858507 p?yta podstawowa AP8150009 pralka
układ hamulcowy abs aprilia 860466 przewód przedniego hamulca 860467 przewód przedniego hamulca 860468 p?yta 890762 ecu abs 860471 przewód tylnego hamulca 860472 przewód tylnego hamulca 860484 p?yta 860485 p?yta AP8121716 t krzak AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12
układ hamulcowy tył aprilia 860448 hamulec m.cyl .. ze zbiornikiem 860426 hamulec m.cyl .. ze zbiornikiem 851725 zacisk hamulca tylnego 860469 zacisk hamulca tylnego 856808 d?wignia hamulca tylnego AP8121223 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 851049 naci?ni?cie d?wigni hamulca tylnego 859946 sworze? mocuj?cy AP8121927 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8120178 o-ring lub 112 AP8150026 nakr?tka m6 AP8101968 widelec AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 854973 wy??cznik 856810 przewód tylnego hamulca AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8213574 zawór odpowietrzaj?cy 856052 sworznie + spr??yny zacisku 858200 klocki hamulcowe 897119 para tylnych klocków 856775 tarcza hamulca tylnego d.240 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 860744 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8152174 ?ruba imbusowa AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * 890721 zacisk do przewodów 859792 czujnik abs AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
zestaw gniazd aprilia 856832 zestaw zamka 890171 korek wlewu paliwa 860127 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104919 blokada siode?ka AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 854938 kabel blokuj?cy AP8150351 nit ?cinany m8x40 AP8127461 uszczelka wy??cznika g?ównego 856180 odst?pnik AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 254485 zacisk m6 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8150114 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8104920 klucz aprilia z transpo.
błotnik aprilia 85684900XN 856850 niski b?otnik AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8102375 zacisk m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 85685700XN 860447 biadhezyjny
kierownica aprilia 856902 kierownica 883542 prawy selektor ?wiate? 859806 selektor ?wiate? lewych AP8121520 anti vib.weight trailing 859949 przeciwwaga, kolor czarny AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 851628 bovenste u-bout AP8152486 ?ruba m8x25 inox GU01603480 prawy uchwyt AP8104921 rh achteruitkijkspiegel AP8104922 lh achteruitkijkspiegel 856811 dostawa gazu 856812 zwrot przesy?u gazu 856855 prawy jelec. czarny 856856 ?o?e przednie. czarny AP8121032 krzak AP8121080 odst?pnik AP8144081 gumowa podk?adka 860744 zacisk w??a AP8118579 l.h. uchwyt r?czny
podnóżki aprilia 856779 prawy podnó?ek 856780 podnó?ek lewy AP9100197 ko?ek 859921 p?yta podnó?ka 859919 prawe podnó?ki 859920 podnó?ki lewe AP8146405 podnó?ek z ty?u, prawy AP8146406 tylny podnó?ek, lewy AP9100196 wiosna rh AP9100195 wiosna lewa AP8101606 zawleczka AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8102600 wtyczka 856783 prawy podnó?ek 856784 podnó?ek lewy AP8121566 sworze? podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 860987 ochrona lh AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 890164 ochrona rh
przednie koło aprilia AP8128228 przednie ko?o, czarne AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8125777 ?o?ysko kulkowe 25x47x12 AP8125773 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125779 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer 856774 przednia tarcza hamulcowa AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8125827 voorwiel as 85156R opona przednia 120/70 zr 17 " AP8128189 ko?o foniczne

Elektryczny

światła tylne aprilia 856899 ?wiat?a tylne AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 856843 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8150350 ?ruba imbusowa 854556 kierunkowskaz przedni lewy 854555 prawy przedni kierunkowskaz AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8127489 lampa ry10w 12v 860026 okablowanie p?ytowe 860447 biadhezyjny
reflektor aprilia 856898 reflektor AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 854555 prawy przedni kierunkowskaz 854556 kierunkowskaz przedni lewy AP8127489 lampa ry10w 12v AP9100053 krzew d.10-h.3.5 478171 ?ruba imbusowa m6x100 856604 zacisk wsporczy AP8134419 tuleja zbiornika paliwa 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8121725 t krzak AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8220192 gumowa podk?adka AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 890517 uszczelka przedniej owiewki 890220 kuweta 860447 biadhezyjny
tachometr aprilia 896371 deska rozdzielcza 856603 wspornik AP8220150 gumowa podk?adka AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6

Inne / Niesklasyfikowane

voorwielrempomp aprilia 859781 przedni cylinder g?ówny d14 851723 voorhoofdcilinder d14 896346 leva freno con roller 896336 ok?adka kpl. 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 856807 przewód przedniego hamulca 860466 przewód przedniego hamulca AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 580953 przycisk AP8220135 gumowa podk?adka 858423 membrana
voorwielvork aprilia 856900 prawa piasta kpl. 856901 piasta lewa kpl. 890392 r?kaw 890389 wiosna 890388 rura wst?pnego ?adowania 890390 t?ok prawy. kompletny 890391 t?ok lewy. kompletny 890418 wtyczka tulejowa 856034 o-ring 856035 gumowy pier?cie? AP8123820 o-ring AP8123821 pier?cie? stop 890393 piasta + prawy wspornik widelca 890399 piasta + lewa noga widelca 856040 ok?adka ochronna AP8123806 pier?cie? zabezpieczaj?cy 890396 uszczelnienie olejowe 856043 pier?cie? 890397 tuleja prowadz?ca spr??yny 890398 krzak 856046 podk?adka specjalna 895451 ?ruba m10x1,5 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 856317 centrowanie spr??yny 890417 o-ring AP8123816 pralka AP8123815 pier?cie? 890416 regulator spr??yny 890419 p?yta regulatora spr??yny AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150298 ?ruba imbusowa 859777 kuweta 856557 p?yta przednia AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 859792 czujnik abs AP8201749 ?ruba m4x6
vork brug aprilia 856496 dolna p?yta wide? AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP8121307 pralka AP8110106 ?o?ysko rolkowe AP8144146 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8163500 nakr?tka pier?cieniowa AP8152442 podk?adka korka trzpienia 853470 wtyczka AP8150049 ?ruba m10x60 AP8123511 puchar AP8144222 gumowa podk?adka 852493 onderste u-bout 856498 górna p?yta widelca 854827 dystans 10,1x14,1x38 AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35
waterpomprondsel aprilia 871657 boczna os?ona sprz?g?a 873599 wirnik pompy wody kpl. 871180 ko?o z?bate nap?dzane pomp? wodn? 872816 nakr?tka ko?nierzowa 8743975 bieg po?redni 848280 podk?adka p?aska 873473 podk?adka p?aska 6410 prze??cznik lewej kierownicy 871068 pokrywa pompy wodnej 848209 uszczelka korpusu pompy wodnej 874552 ?ruba z ko?nierzem 871094 ?ruba z ko?nierzem 874619 uszczelka 872117 ?ruba z ko?nierzem
weekbagage aprilia 856955 skrzynie boczne dr?? 894858 zaino serbatoio dors 894857 copri serbatoio dors 894860 sistema di carico pa 894859 borse serbatoio dors
zit
zit
aprilia 8568220095 siod?o. czarny (dwa p) AP8220349 gumowa podk?adka AP8120001 gumowa podk?adka
achterkant opbouw aprilia 856675 komora na siod?o 860930 pokrywa baterii AP8120001 gumowa podk?adka AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8102375 zacisk m5 AP8120177 elastyczny AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej AP8144552 wsparcie cz??ci gumowej 860988 strzec 890517 uszczelka przedniej owiewki AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8220349 gumowa podk?adka
algemeen aprilia 890259 zestaw tamponi anticadu 894086 boczna owiewka 890270 coppia pedane racing 890256 zestaw gomme pedane 890271 wspornik p?yty 890252 wygodne siedzenie 890253 regulowany amortyzator tylny
bagagedrager valbeugel aprilia 890686 por?cz dla pasa?era 890143 wsparcie dla kufrów bocznych
behuizing i aprilia 8498725003 centralna skrzynia korbowa cat1b 8498725001 centralna skrzynia korbowa cat1a 8498725004 centralna skrzynia korbowa zestaw cat2b 8498725002 centralna skrzynia korbowa cat2a 829122 z??czka filtra oleju 848651 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 848475 ?o?ysko kulkowe 30x62x23,8 872033 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 848650 ?o?ysko kulkowe 20x47x14 974129 klatka à rouleaux 30x37x12 122671 cage à rouleaux 873928 pralka 873905 pralka AP9150394 ?ruba m6x12 848474 pier?cie? uszczelniaj?cy 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 974112 pier?cie? uszczelniaj?cy 14x22x5 82897R pier?cie? uszczelniaj?cy 20x30x5 430136 wtyczka 847537 rura rozpylacza oleju 487073 pier?cie? uszczelniaj?cy 292889 ?ruba imbusowa m5x16 877281 ?ruba dwustronna 974051 ko?ek ustalaj?cy (d.15,8) 873216 ko?ek 8783940003 tuleja, ?ó?ty kot c 9745050002 ?o?ysko pó?skorupowe catb blu 9745050001 tuleja, kot czerwony a 9745050004 ?o?ysko pó?skorupowe cate verde 9745060003 ?o?ysko pó?skorupowe catc giallo 9745060001 ?o?ysko pó?skorupowe cata rosso 9745060004 ?o?ysko pó?skorupowe cate verde 9745060002 ?o?ysko pó?skorupowe catb blu
behuizing ii aprilia 832963 czujnik fazy / obrotów 872432 ?ruba z ko?nierzem CM154104 uszczelka podstawy cylindra 0,5 CM154102 uszczelka podstawy cylindra 0,6 CM154101 uszczelka podstawy cylindra 0,4 849911 ?ruba z ko?nierzem m6x65 848465 ?ruba z ko?nierzem 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 834317 pier?cie? uszczelniaj?cy lub 849244 specjalna ?ruba 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 430044 o-ring
brandstofpomp aprilia 898260 pompa paliwa kpl. GU01107490 uszczelka GU01106090 filtr paliwa AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 875995 dostawa rury paliwowej AP8220709 os?ona rury 898261 czujnik poziomu paliwa
cilinderkop ventielen aprilia 82970R zespó? g?owicy cylindrów. 846923 zawór wlotowy 873459 zawór wydechowy 873005 wew. spr??yna zaworu 873006 int. spr??yna zaworu 874933 górna miseczka 846925 dolna fili?anka 827018 ?ruba dwustronna 872807 ?ruba dwustronna 876877 króciec wylotowy wody 855799 ?ruba z ko?nierzem 873396 po??czenie 874425 uszczelka lub 878705 uszczelka 872434 nakr?tka ko?nierzowa 288245 nakr?tka ko?nierzowa m6 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 872433 ?ruba z ko?nierzem 833520 nakr?tka m10x1,25 6h 640485 temperatuurmeter 842360 wtyczka m6x10 411311 wtyczka m12x1,5x11 872424 ?ruba z ko?nierzem 872948 po??czenie 82970R zespó? g?owicy cylindrów.
decors aprilia 860968 naklejka rh aprilia 893226 naklejka rh aprilia 860966 naklejka rh aprilia 860724 naklejka rh aprilia 860969 naklejka lewa aprilia 860725 naklejka lewa aprilia 860967 naklejka lewa aprilia 893227 naklejka lewa aprilia 860722 oznaczenie ?dorsoduro? 860723 naklejka na szyb? 893228 naklejka na przód bandiera w?ochy 860943 naklejka na przód bandiera w?ochy 860730 naklejka na przód bandiera w?ochy 860945 naklejka na przód bandiera w?ochy 860946 naklejka na przód lewa bandiera w?ochy 860731 naklejka na przód lewa bandiera w?ochy 860944 naklejka na przód lewa bandiera w?ochy 893229 naklejka na przód lewa bandiera w?ochy 860732 naklejka na przedni b?otnik aprilia 852029 ?? ?eni? ?etykieta? 860726 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie "dorsoduro" 860727 nalepka na owiewk? tyln? lewa ?dorsoduro? 860728 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 860729 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 856833 zestaw narz?dzi 854062 podr?cznik operatora i-d-f-e 893102 naklejka na przedni b?otnik abs
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm
elektrische installatie i aprilia 872664 gaspedaalpositiesensor 854811 gumowa podk?adka AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 856814 g?ówna wi?zka przewodów 860475 g?ówna wi?zka przewodów 58189R regulator napi?cia AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 896897 modu? rezystorowy 640695 ht spoel 872425 ?ruba z ko?nierzem AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8102386 zacisk w??a 155x2 254485 zacisk m6
elektrische installatie ii aprilia 641226 ecu AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 859967 kabel uziemiaj?cy AP8124869 przeka?nik wtryskowy 12v-40w AP8220546 guma przeka?nika 584509 czujnik upadku AP8144046 gumowy wspornik czujnika 854830 toeter AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 496404 bezpiecznik 30a 292507 bezpiecznik 10a AP8127345 bezpiecznik 15a AP8176100 bezpiecznik AP8127346 bezpiecznik 3a AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120422 w?? czarny 98x2,5 856814 g?ówna wi?zka przewodów AP8112927 przeka?nik 12 v-150a 581061 czapka AP8150026 nakr?tka m6 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8120177 elastyczny
filterhuis aprilia 851577 base van filterhuis 854946 deksel van filterhuis 851576 huis van filterhuis 851575 filtr powietrza 858133 rura wlotowa 851581 rura wlotu powietrza 851685 motyki AP8144245 uszczelka d.5 851570 w?? korpusu przepustnicy 854970 zacisk w??a sm9c w1 6 8515674 przedmuchiwana rura odpowietrzaj?ca 851785 przedmuch rury odpowietrzaj?cej 856314 preformowana rura przednia 856315 tylna rura preformowana AP8120536 opaska zaciskowa d28x8,6 * AP8201358 zacisk w??a d 11,9 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 GU30729330 temp. powietrza czujnik GU30027931 uszczelka 642302 czujnik ci?nienia powietrza AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 893720 okablowanie wtryskowe 890513 uszczelka d4 AP8102520 zacisk w??a 858350 kuweta AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8120876 wtyczka AP8101595 zacisk w??a d10,1
frame i aprilia 85616800XE 85153600XE 85153700XE 851541 schokdemperplaat 852165 wkr?t 853037 krzak 271740 orzech 575268 zacisk m8 AP8144277 stan?? koniec przystanek 254485 zacisk m6 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 860404 p?yta AP8161074 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP8161076 odst?pnik AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 AP8152291 ?ruba z ko?nierzem 890206 p?yta górna AP8121332 krzak AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8150009 pralka 890266 naklejka na owiewk? z prawej strony 890267 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8144487 stan?? koniec przystanek AP8150333 nakr?tka z?bkowana m6
frame ii aprilia 851784 sworze? silnika 271740 orzech AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * 853036 odst?pnik 853035 odst?pnik 854942 p?yta AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 860382 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 853213 konserwacja AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8120657 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2 254485 zacisk m6
frameanbouwdele aprilia 85495200XE 478761 ?ruba imbusowa 860909 krzak 854962 odst?pnik AP8152350 orzech AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 AP8150171 ?ruba imbusowa m8x40 851789 obejma wspornik rury wydechowej AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8150018 pralka 575268 zacisk m8 254485 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 890566 pas siedzenia pasa?era 890486 p?yta AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 GU06609600 zacisk w??a
houder abs aprilia 893756 uchwyt 860628 odst?pnik 860629 odst?pnik 860667 odst?pnik AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 859793 filar AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 254485 zacisk m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 859789 p?yta AP8121795 t krzak AP8112600 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8221007 dystans 6,5x10x11 *
ketting set aprilia 890255 ?a?cuch 890649 zestaw 894084 twardy anodowany ty? s 890254 twardy anodowany ty? s 894083 twardy anodowany ty? s
koelapparaat aprilia 851596 ch?odnica wody AP8144644 wuldop AP8102615 pokrywa 856802 zbiornik wyrównawczy AP8104836 korek zbiornika wyrównawczego 851683 wodoci?g 851598 rura termostat-ch?odnica 851600 rura pompy ch?odnicy 851599 rura doprowadzaj?ca wod? 890496 rura paliwowa ?r. 7x11,5 851602 rura zaworu silnik-pompa 860328 rura odpowietrzaj?ca AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8221145 t krzak AP8220366 gumowa podk?adka 834232 thermostaatkraan set 85 ° c AP8121464 ko?ek AP8161083 odst?pnik AP8124930 wentylator, kpl. AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka CM001924 zacisk w??a AP8201409 opaska zaciskowa 290x8,9 AP8104097 zacisk w??a AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 853458 wspornik ch?odnicy wody AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8101743 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8120657 zacisk w??a 896544 rura paliwowa 5,5x10 CM001914 zacisk w??a AP8102738 zacisk w??a CM001905 zacisk w??a
middenaufbouw aprilia 856860 deflektor powietrza 85682500XE 85682500BM prawy kana? powietrza. bia?y 85682500XN 85682500R7 prawy kana? powietrza. czerwony 85682400XN 85682400BM kana? powietrzny lewa. bia?y 85682400XE 85682400R7 kana? powietrza lewy. czerwony AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8121725 t krzak AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8120253 odst?pnik 856823 ok?adki 860137 odst?pnik AP8144328 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8117033 g?bka klej?ca AP8117275 uszczelka chroni?ca przed ciep?em AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8152037 pralka
nokkenas achter aprilia 873962 tylny wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 873963 tylny wa?ek rozrz?du wydechu 874176 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 974228 ?ruba dystansowa 849910 ko?o z?bate tylnego rozrz?du kpl. 874744 myjka ci?nieniowa 874752 nakr?tka m15x1 sx 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 82970R zespó? g?owicy cylindrów. 874185 wkr?t 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha 871748 dr??ek napinacza ?a?cucha
nokkenas voor aprilia 873960 przedni wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 873961 przedni wa?ek rozrz?du wydechu 874176 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 849909 przedni rozrz?d kpl. 974228 ?ruba dystansowa 874744 myjka ci?nieniowa 874751 nakr?tka m15x1 dx 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 82970R zespó? g?owicy cylindrów. 874185 wkr?t 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha 871748 dr??ek napinacza ?a?cucha
ontstekinggroep aprilia 82697R startmotor 873148 ogranicznik momentu obrotowego 848714 przek?adnia silnika rozrusznika 830390 obudowa sprz?g?a sprag 82945R sprz?g?o sprag 640169 wirnik kpl. 640168 stojan kpl. 974033 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego 872437 os?ona ko?a zamachowego, szara 597564 wkr?t 15715 872421 ?ruba z ko?nierzem 8716755 pokrywa 974219 uszczelka 841915 ?ruba imbusowa m6x18 267 848341 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25 871494 podk?adka 12,5x32x3,5 848845 p?yta 878872 ?ruba z ko?nierzem 829981 ?wieca zap?onowa ngk r cr7ek 277916 ko?ek ustalaj?cy 872432 ?ruba z ko?nierzem
smoorklephuis aprilia 872174 luchtfilter ondersteuning 872230 gasklephuis 872264 uszczelka 872173 unie 873218 szyna paliwowa kpl 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 wiosna 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 432142 ?ruba z ko?nierzem m6x60 872176 p?yta 872177 p?yta górna 873433 ?ruba imbusowa 640268 ecu 224664 podk?adka 5,2x15x1,5 15597 217163 dryf 217164 odst?pnik 875775 korpus przepustnicy kpl.
swing aprilia 85623200XE AP8110078 cage à rouleaux 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8146520 achterste swingarmpen AP8121200 tuleja regulacyjna AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 AP8121890 tuleja stojaka tylnego 255638 wkr?t AP8144168 prowadnica ?a?cucha AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 856787 os?ona ?a?cucha AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8125831 wiel pin AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8102375 zacisk m5 859764 tylny b?otnik 890126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8144158 gumowa podk?adka 860898 pokrywa 860899 pokrywa 860900 pokrywa 859929 prowadnica ?a?cucha
uitlaatgroep aprilia 856797 centralny kolektor wydechowy 860437 tylna rura wydechowa 851590 voorkant. uitlaat 856798 z przodu. rura wydechowa AP8150334 nakr?tka m8 851582 uszczelka rury wydechowej GU05121630 uszczelka GU05123431 zacisk w??a lewy 856799 t?umik GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 584344 sonda lambda l. 325 mm AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8121455 krzak dystansowy 856914 gumowa podk?adka AP8150018 pralka 852433 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 860397 ochrona cieplna 856859 szok abs. p?yta ochronna 856854 ochrona cieplna AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150535 podk?adka bezpiecze?stwa GU05123430 prawy zacisk w??a 858294 ko?nierz AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 *
ventielbelegen aprilia 873082 zamkni?cie popychacza 285846 pó?-sto?ek zaworu CM157211 skalibrowany tablet 3.10 CM157219 skalibrowany tablet 2.50 CM157206 skalibrowany tablet 2.85 CM157214 skalibrowany tablet 3.25 CM157201 skalibrowany tablet 2.60 CM157209 skalibrowany tablet 3.00 CM157217 skalibrowany tablet 3.40 CM157204 skalibrowana tabletka 2.75 CM157212 skalibrowany tablet 3.15 CM157203 skalibrowany tablet 2.70 CM157216 skalibrowany tablet 3.35 CM157207 skalibrowany tablet 2.90 CM157215 skalibrowany tablet 3.30 CM157202 skalibrowany tablet 2.65 CM157210 skalibrowany tablet 3.05 CM157218 skalibrowany tablet 2.55 CM157205 skalibrowany tablet 2.80 CM157213 skalibrowany tablet 3.20 CM157221 skalibrowany tablet 2.40 CM157208 skalibrowany tablet 2.95 CM157220 skalibrowany tablet 2.45
ventieldeksel aprilia 873541 prawy / lewy pokrowiec na g?ow? szary 849558 uszczelka pokrywy g?owicy 842291 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora
verkleding aprilia 890273 ok?adka czerwona 890274 sprz?g?o 890258 sprz?g?o 890257 d?wignia hamulca przedniego ki 894089 zestaw protezione carte
voorwielremklauw aprilia 851724 lewy zacisk hamulca przedniego 897007 prawy zacisk hamulca przedniego AP8133943 klocki hamulcowe AP8133944 sworze? + spr??yna hamulca AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 *

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii