Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017.

Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Dorsoduro 900 900 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2017 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 854946 deksel van filterhuis 851581 rura wlotu powietrza 851575 filtr powietrza 858133 rura wlotowa 2B004315 filter housing body 890513 uszczelka d4 GU30729330 temp. powietrza czujnik GU30027931 uszczelka 8515674 przedmuchiwana rura odpowietrzaj?ca AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 854970 zacisk w??a sm9c w1 6 851570 w?? korpusu przepustnicy 6423025 czujnik ci?nienia powietrza AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 851685 motyki AP8144245 uszczelka d.5 2B004045 cable harness ducts 2B004057 rear pipe 2B004056 rear pipe AP8201358 zacisk w??a d 11,9 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 2B002477 mounting base 2B002476 upper cower 2B004179 support plate AP8220150 gumowa podk?adka AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 2B004037 compl. filter casing base 851785 przedmuch rury odpowietrzaj?cej AP8120536 opaska zaciskowa d28x8,6 * 2B004463 mounting base
sprzęgło aprilia 880473 clutch housing, complete 974320 pralka 2A000928 clutch hub 872213 tarcza dociskowa sprz?g?a 879421 spr??yna sprz?g?a 879315 belleville spring 2A000933 screw 1A002596 nitrurated driven clutch disc 2A000930 lathed driving clutch disc 2A000927 driving clutch disc 2A000929 driven clutch disc 2A000931 washer
sterowanie sprzęgłem aprilia 851645 koppelingspomp 896347 leva frizione con roller 896337 kompletna os?ona sprz?g?a 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 896475 rura sprz?g?a AP8113003 AP8113004 85221R cylinder steruj?cy sprz?g?a AP8133945 zestaw do odpowietrzania 874037 wkr?t 873268 wkr?t 642032 AP8220135 gumowa podk?adka 858424 membrana
pokrywa sprzęgła aprilia B013074 ko?nierz roz??czania sprz?g?a czarny 872421 ?ruba z ko?nierzem 874660 wa? sprz?g?a B015050 pr?t 876790 orzech 876296 podk?adka bezpiecze?stwa 974361 klatka na kó?kach 35x40x35,8 873543 odst?pnik 974320 pralka 877193 lamierino protezione catena 878867 wkr?t 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 874191 sprz?g?o zapadkowe 1A008499 clutch cover AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 414838 ?ruba m6x35 B013607 uszczelka skrzyni korbowej sprz?g?a 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7
system chłodzenia aprilia 897162 waterkoeler AP8144644 wuldop AP8102615 pokrywa 856802 zbiornik wyrównawczy AP8104836 korek zbiornika wyrównawczego 2B003862 3-way pipe 2B003860 valve-cooler tube 897414 rura 851599 rura doprowadzaj?ca wod? 890496 rura paliwowa ?r. 7x11,5 2B003861 motor-pump valve tube 860328 rura odpowietrzaj?ca AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8221145 t krzak AP8220366 gumowa podk?adka 834232 thermostaatkraan set 85 ° c AP8121464 ko?ek AP8161083 odst?pnik AP81249305 wentylator, kpl. AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka CM001924 zacisk w??a AP8201409 opaska zaciskowa 290x8,9 CM226909 zacisk spr??ynowy 29/12 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 853458 wspornik ch?odnicy wody AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8101743 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8120657 zacisk w??a AP8220402 rura 5x9 CM001914 zacisk w??a AP8102738 zacisk w??a CM001905 zacisk w??a AP8102159 zacisk w??a AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm CM226901 zacisk spr??ynowy 15/12
skrzynie korbowe i aprilia 1A0042310A carter, pair "a" 1A0042310B carter, pair "b" 829122 z??czka filtra oleju 848651 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 848475 ?o?ysko kulkowe 30x62x23,8 848650 ?o?ysko kulkowe 20x47x14 872033 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 974129 klatka à rouleaux 30x37x12 122671 cage à rouleaux 873905 pralka B013608 wkr?t 848474 pier?cie? uszczelniaj?cy 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 974112 pier?cie? uszczelniaj?cy 14x22x5 82897R pier?cie? uszczelniaj?cy 20x30x5 430136 wtyczka 847537 rura rozpylacza oleju 487073 pier?cie? uszczelniaj?cy B013349 wkr?t 1A003631R ?ruba dwustronna 974051 ko?ek ustalaj?cy (d.15,8) 006642 pier?cie? zabezpieczaj?cy 8783940001 tuleja, kot czerwony a 8783940004 tuleja, kot zielony d 8783940003 tuleja, ?ó?ty kot c 8783940002 tuleja, niebieski kot b 8793650002 ?o?ysko pó?skorupowe catb blu 8793650004 ?o?ysko pó?skorupowe cate verde 8793650003 ?o?ysko pó?skorupowe catc giallo 8793650001 ?o?ysko pó?skorupowe cata rosso 277916 ko?ek ustalaj?cy 873928 pralka 874598 ko?ek ustalaj?cy d6
skrzynie korbowe i aprilia 874598 ko?ek ustalaj?cy d6 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 CM154102 uszczelka podstawy cylindra 0,6 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154104 uszczelka podstawy cylindra 0,5 224035 o-ring 874546 ?ruba sze?ciok?tna m8x80 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 849244 specjalna ?ruba 834317 pier?cie? uszczelniaj?cy lub
głowica cylindra - zawory aprilia 1A008221 lh head assy with valve 846923 zawór wlotowy 873459 zawór wydechowy 873005 wew. spr??yna zaworu 873006 int. spr??yna zaworu 1A002802 upper cap 1A002803 lower cap 1A003632R ?ruba dwustronna 872807 ?ruba dwustronna 1A008494 water hose union 855799 ?ruba z ko?nierzem 873396 po??czenie 878705 uszczelka 874557 nakr?tka ko?nierzowa m8x1,25 874558 nakr?tka ko?nierzowa 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 874556 flanged hexagon screw 833520 nakr?tka m10x1,25 6h 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A002952 m6x12 button socket head cap screw B015433 wtyczka m12x1,5x11 872424 ?ruba z ko?nierzem 1A009653 plug m10 1A003051 torx convex big end screw m5x16 847239 pralka
cylinder - tłok aprilia 1A0080225 cylinder kit 874589 skalibrowany ko?ek 1A009782 compression ring 1A008508 oil scraper ring 1A008509 oil scraper section 1A008510 piston pin 828116 pier?cie? stop 847928 uszczelka 840135 p?yta 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 874555 wkr?t 878654 uszczelka g?owicy cylindra 825597 trzpie? 11,8x10 1A0085050A piston (a) 1A0085050D piston (d) 1A0085050C piston (c) 1A0085050B piston (b)
wał napędowy aprilia 1A0050110G crankshaft "1" 1A0050110D crankshaft (7) 1A0050110C crankshaft (6) 1A0050110A crankshaft (4) 1A0050110H crankshaft "2" 1A0050110B crankshaft (5) 1A001476E4 connecting rod (e4) 1A001476E3 connecting rod (e3) 1A001476E5 connecting rod (e5) 849131 ?ruba korbowodu 8781140V tuleja, zielona ?e? 8781140G bushing half-shell, yellow (yellow) 8781140B bushing half-shell, blue (blue) 8781140R tuleja pó?skorupowa, kata czerwona CM159101 g?ówne ko?o nap?dowe z = 40 CM159101 g?ówne ko?o nap?dowe z = 40 000267 klucz transmisji B013373 ko?o z?bate pompy wodnej 847915 podk?adka p?aska 878296 orzech 847906 wa?ek
część-dźwignia uzupełniająca silnik aprilia CM1610025 engine 900 2B004212 pinion z=15 B043047 ?ruba z ko?nierzem m10x25 AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8102600 wtyczka 856069 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8121811 t krzak 856079 p?yta 852480 versnellingspook 859976 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów kpl AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8152138 orzech AP8150026 nakr?tka m6 860402 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8201358 zacisk w??a d 11,9 884033 sworze? d?wigni AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 prowadnica kablowa AP8221114 prowadnica kablowa 2B002193 belleville spring 2B002191 t bushing
rura wydechowa aprilia 2B003814 central manifold 2B003811 rear exhaust pipe 2B003810 central manifold pipe GU92660021 nakr?tka ko?nierzowa m8 851582 uszczelka rury wydechowej GU05121630 uszczelka GU05123431 zacisk w??a lewy 2B004167 exhaust silencer GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 584344 sonda lambda l. 325 mm AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8121455 krzak dystansowy 856914 gumowa podk?adka AP8150018 pralka 852433 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 860397 ochrona cieplna 856859 szok abs. p?yta ochronna 856854 ochrona cieplna AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150535 podk?adka bezpiecze?stwa GU05123430 prawy zacisk w??a 860171 gumowa podk?adka
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 82977R przedni wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 1A008512 exhaust camshaft 878560 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 8499094 przedni rozrz?d kpl. 878868 ?ruba dystansowa m8 874744 myjka ci?nieniowa 874751 nakr?tka m15x1 dx 1A006352 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 1A008221 lh head assy with valve B016191 ?ruba z ko?nierzem 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha 871748 dr??ek napinacza ?a?cucha B046202 ?ruba tb 4x12 torx 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 879523 podk?adka specjalna 1A005189 decompression counterweight 1A005187 decompression spring 1A005190 decompressor counterweight 877885 ?ruba imbusowa
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia 2B002632 canister CM179008 valvula seguridad 2B003873 carbon filter support AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 254485 zacisk m6 AP8120657 zacisk w??a 487567 pokrywa 890499 rura paliwowa 8x13 AP9100714 opaska zaciskowa 14,5x8,5 mm 2B003870 preformed pipe AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8201358 zacisk w??a d 11,9 2B004255 coal filter tube 2B000219 po??czenie AP8101595 zacisk w??a d10,1 2B004381 pipe sae30 AP8102738 zacisk w??a 2B001203 wstawi?
skrzynia biegów / selektor / krzywka zmiany biegów aprilia 1A004527 shift cam cpl. 849360 widelec 874599 wyj?cie widelca 873772 wa?ek widelca 872154 zespó? indeksu. d?wignia B013306 spr??yna d?wigni ogranicznika biegów B013928 ko?ek gwintowany 871649 p?ytka blokuj?ca selektor 878867 wkr?t B0144375 wa? przek?adni + spr??yna kpl. 971718 podk?adka p?aska 14x30x1 B014440 spr??yna powrotna p?ytki zmiany biegów 878870 ko?ek gwintowany m8x1,25 872560 przesun?? krzywk? B017809 b?ben selektora AP9150069 d?wignia AP9150064 wiosna AP9150070 filar spr??ynowy 597565 nakr?tka samohamowna B0167965 torx wypuk?a du?a ?ruba 877441 uszczelka 857265 czujnik po?o?enia biegu 974558 odst?pnik 871901 uszczelka lub 974130 blokada wybieraka
skrzynia biegów - montaż przekładni aprilia 876563 primary gear shaft assy. 876568 zahnrad 876566 3rd-4th pinion gear 876565 5th pinion gear 876567 6th pinion gear 849424 podk?adka wyrównuj?ca 849426 pier?cie? osadczy 974163 podk?adka wyrównuj?ca 974165 pier?cie? osadczy 974162 ruchomy krzew 876561 nap?dzany wa? 876559 1. bieg ko?a 876569 2. bieg ko?a 876571 3rd wheel gear 876572 4th wheel gear 876573 5th wheel gear 876570 6th wheel gear 849308 ruchomy krzew 849310 podk?adka wyrównuj?ca 974167 podk?adka wyrównuj?ca 974166 podk?adka wyrównuj?ca 849309 podk?adka wyrównuj?ca 849311 pier?cie? osadczy 849396 podk?adka wyrównuj?ca 876558 gear box assy
nakrycie głowy aprilia 1A0090635 cylinder head cover 83013R uszczelka pokrywy g?owicy 842291 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 872425 ?ruba z ko?nierzem 1D002046 ht coil 641815 emi core
smarowanie aprilia 974517 ko?o z?bate pompy oleju 006450 pier?cie? osadczy 974157 wa?ek 873866 ko?o z?bate pompy oleju 873863 zespó? pompy oleju. 878871 ?ruba z ko?nierzem 873974 podk?adka bezpiecze?stwa 873906 niski orzech 83016R zamontowany zawór ci?nienia oleju 1D001138 czujnik AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5 82960R filtr oleju 873612 filtr oleju dolotowego 1A002954 ?ruba imbusowa m6x16 829122 z??czka filtra oleju 875358 korek spustowy oleju 287174 uszczelka miedziana 974290 podk?adka dystansowa 969323 o-ring 1A005240 reed valve support 1A003051 torx convex big end screw m5x16 1A006650 plate 82778R wspornik zaworu trzcinowego GU01154230 uszczelka 1A009642 joint.p. 887421 temp. czujnik
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 82979R tylny wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 1A008513 rear exhaust camshaft 878560 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 878868 ?ruba dystansowa m8 8499104 ko?o z?bate tylnego rozrz?du kpl. 874744 myjka ci?nieniowa 874752 nakr?tka m15x1 sx 1A006352 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 1A008221 lh head assy with valve B016191 ?ruba z ko?nierzem 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha B046202 ?ruba tb 4x12 torx 879523 podk?adka specjalna 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 877885 ?ruba imbusowa 1A005192 decompressor counterweight 1A005186 decompression spring 1A005191 decompression counterweight
korpus przepustnicy aprilia 872174 luchtfilter ondersteuning 872230 gasklephuis 872264 uszczelka 1A0088345 union 1A008629 bracket 1A008364 complete injector 849898 wiosna 1A002953 flanged hexagonal head screw B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 872176 p?yta 872177 p?yta górna 1A003049 schraube 1A0083635 throttle body cpl.
pompa wodna aprilia 1A0100835 clutch side cover 1A0084975 clutch side cover 878734 podk?adka dystansowa 876529 nakr?tka m6 82991R pier?cie? uszczelniaj?cy 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ?a?cuch 52 1A0084955 water pump cover B013527 uszczelka korpusu pompy wodnej 877850 ?ruba z ko?nierzem 874549 ?ruba z ko?nierzem 877069 uszczelka pokrywy pompy wodnej B016210 ?ruba z ko?nierzem 880646 wirnik 875814 pier?cie? ?a?cucha 834951 podk?adka sto?kowa 277916 ko?ek ustalaj?cy B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 1A003153 ko?nierz z ?bem sze?ciok?tnym 880798 suwak pompy wodnej

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 2B004126 front brake pipe pump-hecu abs 2B004125 front brake pipe hecu abs-clamp 860468 p?yta 2D000193 ecu abs cluster 2B004129 rear brake pipe pump-hecu abs 2B004128 rear brake pipe hecu abs-clamp 860484 p?yta 860485 p?yta AP8121716 t krzak AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B004358 abs control unit support 860628 odst?pnik 860629 odst?pnik AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 860667 odst?pnik 859789 p?yta AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8221007 dystans 6,5x10x11 * AP8120030 gumowa podk?adka
podstawka centralna aprilia 858508 stojak boczny 858509 boczna p?yta stojaka AP8161119 stojak pin AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP9100669 wewn?trzna spr??yna AP9100668 zewn?trzna spr??yna AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP81278565 boczny prze??cznik stojaka AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 860905 ko?ek 858507 p?yta podstawowa AP8150018 pralka
kalkomania aprilia 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 2H001997 right triangle decal 2H001998 left triangle decal 2H001999 headlight guard decal "dorsoduro" 2H002000 rh side panel decal "a" 2H002001 lh side panel decal "a" 2H002002 rh side panel decal "aprilia" 2H002003 lh side panel decal "aprilia" 2H002004 right lateral side right band decal 2H002005 left lateral panel left band decal 2H002006 rh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002007 lh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002008 rh rear fairing decal "italia" 2H002009 lh rear fairing decal "italia" 2H000874 kalkomania 54 tytu?y ?wiata 2H002010 rim decal "be a racer" 2H002011 rim decal "be a racer" 893102 naklejka na przedni b?otnik abs
podnóżki aprilia 856779 prawy podnó?ek 856780 podnó?ek lewy AP9100197 ko?ek 859921 p?yta podnó?ka 896664 prawy podnó?ek 896665 podnó?ek lewy AP8145009 achterste voetsteun, linki AP8145008 achterste voetsteun, rechts AP9100196 wiosna rh AP9100195 wiosna lewa 259933 elastyczna spr??yna AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8102600 wtyczka 896936 prawy podnó?ek 896940 podnó?ek lewy CM228401 sworze? podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 860987 ochrona lh AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 GU32443211 wsparcie cz??ci gumowej AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 GU32441210 p?yta 890164 ochrona rh GU32443210 wsparcie cz??ci gumowej AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20
rama aprilia 89886800XR8 rama przednia. czerwona 85153700XNB panel boczny lewy, czarny 85153600XNB prawy bok ramy, czarny 851541 schokdemperplaat 85495200XR8 saddle support, red AP8102375 zacisk m5 GU06609600 zacisk w??a 851789 obejma wspornik rury wydechowej 852165 wkr?t 853037 krzak 271740 orzech 575268 zacisk m8 AP8144277 stan?? koniec przystanek AP8144030 stan?? koniec przystanek 254485 zacisk m6 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 860404 p?yta AP8161074 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP8161076 odst?pnik AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 AP8152291 ?ruba z ko?nierzem 890206 p?yta górna 2B004782 m8x35 flanged hex head screw 2B002416 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8150009 pralka AP8121332 krzak 853036 odst?pnik 853035 odst?pnik AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 851784 sworze? silnika AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * AP8150329 ?ruba imbusowa 2B002216 hex socket screw m 8x35 272176 orzech AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 860909 krzak AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 AP8150018 pralka AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8120657 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2
zacisk hamulca przedniego aprilia 851724 lewy zacisk hamulca przedniego AP8133841 voorremklauw, goud 897118 para klocków przednich prawy AP8133944 sworze? + spr??yna hamulca AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 AP8113004
przedni widelec kayaba aprilia 2B003880 rh hub cpl. 2B003879 lh hub cpl. 2B004416 sleeve 2B004402 fork oil seal (repair kit cpl.) 2B004403 bush 2B004417 rh hub cpl. 2B004418 lh hub cpl. 2B004419 plunger, complete 2B004406 plain washer 2B004407 screw 2B004420 spring 2B004421 preload tube 2B004422 washer 2B004410 buffer 2B004411 nut 2B004412 rh sleeve plug 2B004414 ring 2B004413 plug with or AP8152283 ?ruba z ko?nierzem 1D0001275 abs czujnik przedni AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 GU05781630 odb?y?nik, bursztynowy
przednie światła aprilia 856898 reflektor AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 854555 prawy przedni kierunkowskaz 854556 kierunkowskaz przedni lewy AP8127489 lampa ry10w 12v AP9100053 krzew d.10-h.3.5 478171 ?ruba imbusowa m6x100 292723 lampa h4 12v-60 / 55w AP8134419 tuleja zbiornika paliwa 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8121725 t krzak AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8220192 gumowa podk?adka AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 890517 uszczelka przedniej owiewki 890220 kuweta AP8117033 g?bka klej?ca 896512 oprawka 896513 lampa h6w
przedni cylinder główny aprilia 896385 przedni cylinder g?ówny d15,87 2B006871 brake lever 896336 ok?adka kpl. 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 858423 membrana AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8113004 642032 AP8220135 gumowa podk?adka
przedni błotnik-słupek aprilia 2H001993 front splash guard black 2H002562 front splash guard black 856850 niski b?otnik AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 856604 zacisk wsporczy AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8102375 zacisk m5 598839 ?ruba z ko?nierzem AP9100053 krzew d.10-h.3.5 859793 filar AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121795 t krzak AP8112600 gumowa podk?adka 860447 biadhezyjny
przednie koło aprilia 85156R opona przednia 120/70 zr 17 " 896754 przednie ko?o, czarne B044279 prawy przedni hamulec tarczowy B044280 przednia tarcza hamulcowa sx AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8128169 wewn?trzna przek?adka 85263R o? przedniego ko?a AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a 2B002416 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8128189 ko?o foniczne
zbiornik paliwa aprilia 894921 zbiornik paliwa 478171 ?ruba imbusowa m6x100 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8134419 tuleja zbiornika paliwa AP8123934 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 890755 uszczelka zbiornika paliwa 860237 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa 895709 ?ruba imbusowa m5x12 AP8220402 rura 5x9 2B004505 bracket AP8120965 o-ring 2018 AP8161127 sworze? mocuj?cy AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 2B004011 fuel pipe 860447 biadhezyjny 2B001203 wstawi? AP8101595 zacisk w??a d10,1 2D000364 fuel pump cpl. GU01107490 uszczelka GU01106090 filtr paliwa 898261 czujnik poziomu paliwa AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
kierownica - sterowanie aprilia 2B004165 handlebar B045021 prawy selektor ?wiate? 896107 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib.weight trailing 859949 przeciwwaga, kolor czarny AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 2B004163 upper clamp AP8152486 ?ruba m8x25 inox 2D000095 throttle grip (throttle by wire) AP8104921 rh achteruitkijkspiegel AP8104922 lh achteruitkijkspiegel AP8121032 krzak AP8144081 gumowa podk?adka 856855 prawy jelec. czarny 856856 ?o?e przednie. czarny AP8118579 l.h. uchwyt r?czny AP8121080 odst?pnik 860744 zacisk w??a
zamki aprilia 896693 zestaw zamka 890756 korek wlewu paliwa 860127 hoofdschakelaar - stuurslot 896974 blokada siode?ka kpl. AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca B045414 saddle release cable AP8150351 nit ?cinany m8x40 AP8127461 uszczelka wy??cznika g?ównego 856180 odst?pnik AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8102375 zacisk m5 B044413 klucz aprilia z transpo. AP8121420 spr??yna widelca AP8154043 elastyczna p?yta steruj?ca
Podkładka aprilia 873082 zamkni?cie popychacza 285846 pó?-sto?ek zaworu CM163208 kalibrowana podk?adka 2,75 mm CM163204 kalibrowana podk?adka 2,55 mm CM163203 kalibrowana podk?adka 2,50 mm CM163220 kalibrowana podk?adka 3,35 mm CM163217 kalibrowana podk?adka 3,20 mm CM163209 kalibrowana podk?adka 2,80 mm CM163213 kalibrowana podk?adka 3,00 mm CM163218 kalibrowana podk?adka 3,25 mm CM163210 kalibrowana podk?adka 2,85 mm CM163221 kalibrowana podk?adka 3,40 mm CM163211 kalibrowana podk?adka 2,90 mm CM163212 kalibrowana podk?adka 2,95 mm CM163214 kalibrowana podk?adka 3,05 mm CM163215 kalibrowana podk?adka 3,10 mm CM163216 kalibrowana podk?adka 3,15 mm CM163207 kalibrowana podk?adka 2,70 mm CM163206 kalibrowana podk?adka 2,65 mm CM163201 kalibrowana podk?adka 2,40 mm CM163202 kalibrowana podk?adka 2,45 mm CM163219 kalibrowana podk?adka 3,30 mm CM163205 kalibrowana podk?adka 2,60 mm
zestaw talerzy / różne aprilia 2B003365 toolkit
nadwozie tylne aprilia 2H001996000NI rear fairing, o.black B044370 prawa os?ona t?umika B044369 lewa os?ona t?umika B044244 ok?adki 856827 nummerplaathouder AP8120001 gumowa podk?adka AP8150157 ?ruba imbusowa m6x60 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak 254485 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 860931 naklejka ochronna z prawej strony 860932 naklejka na lew? os?on? AP8120712 gumowa podk?adka AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8221341 t krzak AP8221340 t krzak AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 860331 t krzak AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * 899367 prawa os?ona termiczna 899368 lewa os?ona termiczna AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy
zacisk hamulca tylnego aprilia 897009 zacisk hamulca tylnego AP8133944 sworze? + spr??yna hamulca 897119 para tylnych klocków AP8213574 zawór odpowietrzaj?cy
tylny układ elektryczny aprilia CM281706 electronic injection device AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 854830 toeter AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 856843 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 859967 kabel uziemiaj?cy 583158 bateria (yuasa) 12v-10ah 1R000318 battery 654139 adapter do akumulatora CM225720 bezpiecznik 20a AP8220546 guma przeka?nika 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w CM225705 bezpiecznik 5a 887193 z??cze do czujnika upadku AP8120177 elastyczny AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 860026 okablowanie p?ytowe AP8225369 ?ruba imbusowa 2B004498 fall sensor 890721 zacisk do przewodów CM225610 bezpiecznik 10a CM225615 bezpiecznik 15a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8120531 guma z wk?adk? 2B004490 bush 2D000360 engine wiring
tylny cylinder główny aprilia 860426 hamulec m.cyl .. ze zbiornikiem 854973 wy??cznik 884033 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8113004 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8121126 spr??yna d?wigni hamulca tylnego 2B004785 springs fixing pin AP8150026 nakr?tka m6 598839 ?ruba z ko?nierzem 2B002641 d?wignia hamulca tylnego AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 851049 naci?ni?cie d?wigni hamulca tylnego AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8101968 widelec AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 AP8120178 o-ring lub 112 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca
tylne koło aprilia 896756 tylne ko?o, czarne 6 "x17" AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej 85197R opona ty? 180/55 zr17 pirelli AP8121225 podk?adka dystansowa tylnego ko?a 890960 foniczne ko?o abs B044278 tarcza hamulca tylnego d.240 2B002417 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 2B000639R dysk g?ówny / dysk poduszkowy 2B002444 pre-coated m10x30 shc screw AP8150463 szpilka 10x20 B043317 elastyczna guma ??cz?ca 2B002611 poduszka CM221709 kettingring z = 44 al 856805 ?a?cuch 525 B045422 sworze? ko?a AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 2B002634 nakr?tka dax m10x1,25 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 2B003043 flange 1D0001275 abs czujnik przedni AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
siodło aprilia 899575C2 saddle, black (two p) B064023 guma siod?a AP8120001 gumowa podk?adka 898025 pas siedzenia pasa?era AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 890486 p?yta AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca
komora na siodło aprilia 2B004184 saddle compartment 2B004185 battery cover AP8120001 gumowa podk?adka AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8102375 zacisk m5 AP8120177 elastyczny AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej AP8144552 wsparcie cz??ci gumowej 860988 strzec 890517 uszczelka przedniej owiewki AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8220349 gumowa podk?adka
amortyzator aprilia 856792 amortyzator AP8150329 ?ruba imbusowa AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150287 ?ruba imbusowa m10x90 860662 nakr?tka pier?cieniowa AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121155 t krzak
owiewka boczna aprilia 856860 deflektor powietrza 2H001994000NI rh side panel, black 2H002563000NI rh side panel, black 2H002564000NI lh side panel, black 2H001995000NI side fairing, black, left AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8121991 krzak AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8120253 odst?pnik 856823 ok?adki 860137 odst?pnik AP8144328 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8117033 g?bka klej?ca AP8117275 uszczelka chroni?ca przed ciep?em AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152037 pralka 890421 strzec
sterowniczy aprilia 856496 dolna p?yta wide? AP8150540 wkr?t 897648 pralka AP8110106 ?o?ysko rolkowe AP8144146 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8163500 nakr?tka pier?cieniowa AP8152442 podk?adka korka trzpienia AP8123243 nakr?tka ko?nierzowa AP8150049 ?ruba m10x60 AP8123721 puchar AP8144222 gumowa podk?adka 2B003986 lower u-bolt 898386 górna p?yta widelca 854827 dystans 10,1x14,1x38 AP9100205 dolny pier?cie? uszczelniaj?cy AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152187 ?ruba imbusowa z niskim ?bem AP8161088 verschluss lenks?ule
ramię wahadłowe aprilia 85623200XNB swing arm, black AP8110078 cage à rouleaux 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy B045424 sworze? tylnego wahacza AP8121200 tuleja regulacyjna AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja 648707 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha 2B001920 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna 2B004511 nut 860900 pokrywa 860899 pokrywa AP8144168 prowadnica ?a?cucha AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 856787 os?ona ?a?cucha 859929 prowadnica ?a?cucha B045422 sworze? ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8102375 zacisk m5 859764 tylny b?otnik 890126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8144158 gumowa podk?adka 860898 pokrywa
przednia szyba aprilia 856857 owiewka przednia. czarny AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14

Elektryczny

cdi magneto zespół / jednostka zapłonowa aprilia 82697R startmotor 876954 ogranicznik momentu obrotowego 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 82964R sprag clutch housing 830389 sprz?g?o sprag 642387 wirnik kpl. 640168 stojan kpl. B017756 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego 1A000849 flywheel side cover 1A002951 ?ruba z ?bem walcowym z gniazdem sze?ciok?tnym 1A003109 tccic m5x16 874551 ?ruba z ko?nierzem 974219 uszczelka B013207 ?ruba imbusowa m6x18 000267 klucz transmisji B015563 ?ruba z ko?nierzem m14x30 825725 podk?adka p?aska 848845 p?yta 878872 ?ruba z ko?nierzem 848647 p?yta 277916 ko?ek ustalaj?cy 874555 wkr?t 1A008503 bracket B013745 zacisk w??a AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 195482 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 1A010638 spark plug
przedni układ elektryczny aprilia 2D000359 main wiring harness 58189R regulator napi?cia AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 254485 zacisk m6 872425 ?ruba z ko?nierzem 1D002046 ht coil AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 860744 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120416 w?? czarny 178x4 890760 wsparcie instrumentów 1D001697R starterrelais CM225730 bezpiecznik 30a 1D001697R starterrelais 294754 kuweta 2D000348 connecting 563989 kuweta CM013203 spr??yna kraw?dzi arkusza 641769 spr??yna do z??cza
instrumenty aprilia 2D000350 instrument panel 2B004177 socket support AP8220150 gumowa podk?adka 2B003901 adaptor AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP9100053 krzew d.10-h.3.5
tylne światła aprilia 856899 ?wiat?a tylne AP8220186 gumowa podk?adka 894566 t krzak 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8127489 lampa ry10w 12v AP8150522 ?ruba 4,2x16 854556 kierunkowskaz przedni lewy 854555 prawy przedni kierunkowskaz AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Dorsoduro 900 ABS Apac 2017.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii