Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Pegaso 50 1992.

Aprilia Pegaso 50 1992 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Pegaso 50 1992

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Pegaso 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1992 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

korbowód aprilia AP8206257 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8206259 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a AP8206278 podk?adka stalowa niebieska d15x25x0,5 AP8509179 uszczelka olejowa d15x24x5 AP8206340 z??cze odpowietrznika oleju AP8206876 z??cze odpowietrznika oleju AP8206296 prze??cznik wska?nika neutralnego + uszczelka AP8206429 prze??cznik wska?nika neutralnego + uszczelka AP8206258 spr??yna sprz?g?a AP8206279 wkr?t AP8206288 uszczelka 9.9x16x1 AP8206276 ?ruba m6x40 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206376 bieg po?redni z = 12 AP8206377 brak dost?pnego opisu AP8206295 sworze? skrzyni korbowej d11,5x12 AP8206378 zespó? skrzyni korbowej AP8510027 brak dost?pnego opisu AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206380 wa? przek?adni g?ównej AP8206294 popychacz d5x101,6 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206318 nap?dzany wa? AP8206330 sprz?g?o przesuwne 3-4 spd. AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206329 sprz?g?o przesuwne AP8206347 podk?adka stalowa niebieska d13x25 AP8206291 uszczelka olejowa d17x35x7 AP8206371 bieg 2 v.ta 'z = 31 AP8206372 bieg 3 v.ta 'z = 26 AP8502500 podk?adka stalowa niebieska d18x30 AP8206324 1. bieg ko?a z = 37 AP8206333 krzak AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8206246 widelec 3-4 pr?dko?ci AP8206298 sworze? prowadz?cy widelec AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8206261 spr??yna wska?nika biegów AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206352 krzywka zmiany biegów (enduro) AP8206283 pi?ka d9 AP8206336 ustalacz sworznia AP8502826 sworze? prowadz?cy widelec AP8502584 brak dost?pnego opisu AP8502757 uszczelka d12x17x1 AP8206272 podk?adka d5x15x2 AP8509209 trzpie? d8,51x7,6 AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8206308 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8206343 nakr?tka ko?nierzowa m12x1,25 AP8206310 sprz?g?o - para z = 20/71 AP8206266 nakr?tka m12x1 h = 5 AP8206265 nakr?tka m12x1,25x7 AP8206253 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8502533 ?ruba regulacyjna m14x1,25 AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8502586 ?ruba sze?ciok?tna spustowa oleju m8x10 AP8206267 podk?adka d13x30x4 AP8206256 aluminiowy b?ben sprz?g?a AP8206271 podk?adka d12 AP8206247 nap?dzana tarcza sprz?g?a AP8206322 nap?dowa tarcza sprz?g?a AP8206248 tarcza dociskowa sprz?g?a AP8502432 nakr?tka m14x1,25x6 AP8206351 wa? pomocniczy kpl. AP8206373 skrzynia biegów
wał napędowy - cylinder aprilia AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206356 kolektor d. 14 lat (enduro) AP8206242 zawór trzcinowy fix.plate AP8206300 zespó? zaworu trzcinowego AP8206303 most kotwiczny linki sprz?g?a AP8509182 uszczelka olejowa d17x35x8 AP8206282 ?o?ysko d17x47x14 AP8508551 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206311 zespó? wa?u korbowego AP8206268 podk?adka d16.9x24x8 AP8206290 uszczelka olejowa d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206264 klucz transmisji 4x4x20 AP8206349 korbowód kpl. AP8509769 klatka d12x15x15 AP8502846 sworze? t?okowy d12x34,5 AP8206019 pier?cie? oporowy d12 AP8206374 g?owica cylindra, szara AP8206375 cylinder z t?okiem d40,3 AP8508560 uszczelka 14,1x22x1 AP8206427 nakr?tka samozabezpieczaj?ca ko?paka AP8206721 podk?adka spr??ysta AP8206428 podk?adka spr??ysta AP8206286 o-ring 104,3x3,5 AP8206285 o-ring d51,5x1,78 AP8507839 spr??yna mocuj?ca rur? wydechow? AP8508882 p?yta mocuj?ca spr??yn? AP8502668 o-ring d28,2x2,6 AP8206292 uszczelka podstawy cylindra AP8206302 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206952 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206250 zespó? t?oka d40.3 AP8508553 ?ruba dwustronna m7x115 AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 przek?adnia nap?dzana obrotomierzem AP8206240 ko?nierz wyj?ciowy obrotomierza AP8206305 zestaw uszczelek AP8206304 uszczelki olejowe - komplet AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8206338 rolka korpusu pompy d4x10 AP8206252 bieg tachometru AP8206383 termostat AP8502655 o-ring d7,65x1,78
jednostka wydechowa aprilia AP8232662 d?wignia zmiany biegów AP8220205 guma d?wigni AP8120912 guma d?wigni AP8230645 podstawa obudowy filtra AP8230644 pokrywa obudowy filtra AP8120593 uszczelka d4 890513 uszczelka d4 AP8201429 filtr z os?on? AP8220293 os?ona ko?a ?a?cuchowego, niebieska AP8220270 sprz?g?o ga?nika AP8219131 rura wydechowa AP8219133 t?umik AP8220003 w?? t?umika spalin AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8221114 prowadnica kablowa AP8101285 cichy blok AP8120459 cichy blok * AP8121058 odst?pnik AP8222340 ga?nik
skrzynia biegów aprilia AP8206449 skrzynia biegów kpl. 5 biegów AP8501478 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP8206438 1. z?bnik z = 16 AP8206441 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206434 widelec 4-5 pr?dko?ci AP8206439 3. z?batka z = 19 AP8206440 4. z?bnik z = 22 AP8206435 wa? przek?adni g?ównej AP8206436 wa? przek?adni wtórnej AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206443 2. bieg ko?a z = 33 AP8206446 ko?o z?bate z = 25 AP8206433 widelec 2-3 pr?dko?ci AP8507866 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d20 AP8206444 3. bieg ko?a z = 29 AP8206445 przek?adnia 4. ko?a z = 27 AP8206432 widelec 1 bieg AP8206442 1. bieg ko?a z = 36 AP8501972 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8206437 wa?ek wybieraka AP8206431 krzywka zmiany biegów AP8206376 bieg po?redni z = 12 AP8206447 brak dost?pnego opisu AP8206448 wa? wtórny kpl.5 spd. AP8206535 brak dost?pnego opisu AP8206536 tuleja ko?a z?batego 13x20x13,5
wymieszaj olej aprilia AP8206345 podk?adka stalowa niebieska d8.2x15x1 AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8206327 zespó? biegu ja?owego z = 13/24 AP8206328 ko?o z?bate nap?dzane pomp? wody z = 30 AP8206245 korek wlewu oleju AP8509334 prowadnica linki + o? + nakr?tka AP8206235 mostek regulacyjny AP8206309 o-ring d12,3x2,6 AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206287 uszczelka pokrywy AP8206315 cylinder - t?ok komplet AP8502758 uszczelka korka oleju d6x12 AP8502555 ?ruba z ?bem walcowym + trzpie? m6x6 AP8502566 ?ruba m6x30 AP8509130 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8509177 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8206335 wa? pompy wodnej + wirnik AP8206338 rolka korpusu pompy d4x10 AP8206334 uszczelka korpusu pompy wodnej AP8206339 obudowa pokrywy AP8206348 o-ring AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206320 w?? wlotowy pompy AP8206508 ?ruba m6x25 AP8502571 ?ruba m6x55 AP8206346 ?ruba m6x25 AP8206321 rura 650 mm AP8509497 zacisk w??a AP8206711 zacisk w??a AP8508872 ko?o z?bate pompy z = 22 AP8206299 wrzeciono nap?du obrotomierza AP8502562 wkr?t AP8508667 guma regulatora linki AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8508863 pompa olejowa AP8206238 pokrywa pompy oleju AP8206280 wkr?t AP8206342 zacisk w??a AP8508881 tubo uscita olio l = 1 AP8508668 przelotka rury olejowej AP8206354 brak dost?pnego opisu

Rama

ciało aprilia AP8230890 zbiornik paliwa AP8130979 pokrywa AP8220620 pokrywa AP8201484 kurek paliwa AP8220148 gumowy AP8121072 odst?pnik AP8229111 siedzenie AP8229133 brak dost?pnego opisu AP8229145 brak dost?pnego opisu AP8221056 t krzak AP8120311 gumowa podk?adka AP8201152 zestaw narz?dzi AP8231795 brak dost?pnego opisu AP8231709 brak dost?pnego opisu AP8231433 brak dost?pnego opisu AP8231426 brak dost?pnego opisu AP8231114 brak dost?pnego opisu AP8230892 panel boczny (r) AP8231796 brak dost?pnego opisu AP8231710 brak dost?pnego opisu AP8231434 brak dost?pnego opisu AP8231427 brak dost?pnego opisu AP8231116 brak dost?pnego opisu AP8230894 panel boczny (l) AP8231797 brak dost?pnego opisu AP8231711 brak dost?pnego opisu AP8231435 brak dost?pnego opisu AP8231428 brak dost?pnego opisu AP8231118 brak dost?pnego opisu AP8230897 panel boczny (r) AP8231798 brak dost?pnego opisu AP8231712 brak dost?pnego opisu AP8231436 brak dost?pnego opisu AP8231429 brak dost?pnego opisu AP8231120 brak dost?pnego opisu AP8230899 panel boczny (l) AP8230975 stra?nik AP8231113 brak dost?pnego opisu AP8231799 brak dost?pnego opisu AP8231713 brak dost?pnego opisu AP8231437 brak dost?pnego opisu AP8231430 brak dost?pnego opisu AP8231122 brak dost?pnego opisu AP8230901 upominek AP8226280 brak dost?pnego opisu AP8226248 brak dost?pnego opisu AP8226190 przedni b?otnik AP8126450 brak dost?pnego opisu AP8126411 brak dost?pnego opisu AP8126406 przedni b?otnik AP8132845 wsparcie (r) AP8132847 wsparcie (l) AP8120663 gumowa podk?adka AP8226272 brak dost?pnego opisu AP8226249 brak dost?pnego opisu AP8226247 brak dost?pnego opisu AP8226221 brak dost?pnego opisu AP8226195 tylny b?otnik AP8226281 brak dost?pnego opisu AP8226168 os?ona amortyzatora AP8226085 uchwyt tablicy rejestracyjnej. czarny AP8156110 uchwyt tablicy rejestracyjnej. czarny AP8112560 reflektor AP8231801 brak dost?pnego opisu AP8231715 brak dost?pnego opisu AP8231439 brak dost?pnego opisu AP8231432 brak dost?pnego opisu AP8230905 uchwyt AP8215812 brak dost?pnego opisu AP8215750 brak dost?pnego opisu AP8215465 brak dost?pnego opisu AP8215397 brak dost?pnego opisu AP8215190 brak dost?pnego opisu AP8215189 kalkomania (zestaw) AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8230888 os?ona silnika AP8231070 ochrona rury wydechowej AP8231098 brak dost?pnego opisu AP8230891 czapka z wk?adk? AP8231708 brak dost?pnego opisu AP8201461 specjalna ?ruba m6 AP8121812 krzak AP8120683 uszczelka AP8230976 przednia owiewka AP8152268 ?ruba imbusowa AP8230903 górna ochrona AP8231431 brak dost?pnego opisu AP8231124 brak dost?pnego opisu AP8231438 brak dost?pnego opisu AP8231714 brak dost?pnego opisu AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8152027 ?ruba m6x 15
rama aprilia AP8232729 rama AP8232851 brak dost?pnego opisu AP8232857 brak dost?pnego opisu AP8101317 spr??yna przedniego podnó?ka AP8102223 gumowa podk?adka AP8101108 odst?pnik AP8135431 prawe podnó?ki AP8135432 podnó?ki lewe AP8152048 ?ruba m10x30 AP8201002 boczna spr??yna stojaka AP8232671 stojak boczny AP8101397 p?yta t?umika AP8120030 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8120275 cichy blok AP8120354 pokrywa AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8201666 ch?odnica wody AP8201421 pompa wodoci?gowa ch?odnicy AP8220271 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8220191 uszczelka AP8101375 rolka ?ci?gacza ?a?cucha AP8230670 zbiornik oleju AP8120511 korek wlewu oleju AP8120355 uszczelka korka oleju AP8112686 wska?nik rezerwy oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8120289 gumowy AP8120307 odst?pnik AP8120253 odst?pnik AP8232707 uchwyt
przedni widelec aprilia AP8203487 przedni widelec AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8123212 pó?-podk?adka AP8123211 o-ring. AP8123210 ?ruba m10x25 AP8203444 ok?adka ochronna AP8203445 pier?cie? stop AP8203446 puchar AP8103392 pier?cie? uszczelniaj?cy 600126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203447 krzak AP8203448 r?kaw kpl. AP8203451 dolna p?yta AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8203424 górna p?yta widelca AP8203251 wtyczka AP8103534 pralka AP8123216 ?ruba m10x30 AP8203198 ?ruba w kszta?cie litery u AP8203425 ?ruba w kszta?cie litery u AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120211 ok?adka ochronna AP8203811 piasta + prawy wspornik widelca AP8203810 piasta + lewa noga widelca
przednie koło aprilia AP8208321 przednie ko?o AP8208325 brak dost?pnego opisu AP8225231 piasta przednia AP8225123 ?o?ysko AP8132907 zacisk w??a AP8213101 odst?pnik AP8225140 odst?pnik AP8213267 przednia tarcza hamulcowa. stainl. d230 AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8213100 sworze? piasty przedniej AP8109096 klapa przedniego ko?a 19 " AP8109280 klapa przedniego ko?a 19 " AP8208300 mówi? (r) AP8208301 mówi? (l) AP8208410 sutki d3 AP8201338 ko?o z?bate AP8113390 zacisk kompl. AP8113460 zacisk hamulca przedniego AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8113478 klocki hamulcowe AP8113431 para elektrod AP8113374 zacisk hamulca przedniego obr. zestaw AP8113452 przewód oleju hamulcowego AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8225205 ?ruba m6 x 18
kierownica - sterowanie aprilia AP8218147 kierownica. szary AP8101630 nit ?cinany AP8231071 ochrona AP8201391 lusterko wsteczne AP8212399 okablowanie komutatora AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8218109 linka przepustnicy komp. AP8118273 uchwyt (para) AP8118101 regulator linki AP8118162 regulator linki AP8218085 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8218061 d?wignia sprz?g?a AP8218060 ?ruba z nakr?tk? AP8118104 regulator d?wigni sprz?g?a AP8120271 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8214079 linka przepustnicy AP8214080 linka sprz?g?a AP8214102 kabel obrotomierza AP8214103 kabel pr?dko?ciomierza AP8104808 zamek na kask AP8101425 zamek na kask AP8212763 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212342 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8212743 tachometr AP8224412 pr?dko?ciomierz AP8212742 pr?dko?ciomierz AP8212272 obrotomierz uszczelkowy AP8212273 uszczelka licznika kilometrów AP8230889 uchwyt na desk? rozdzielcz? AP8201353 rozdziela? AP8213155 pompa przedniego hamulca d12 AP8218074 d?wignia hamulca przedniego AP8201979 zestaw oku? do zamka AP8201873 zestaw oku? do zamka AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8120405 gumowa podk?adka AP8230240 pokrywa zbiornika AP8213477 pokrywa zbiornika AP8113454 zestaw uszczelek pompy d.12
tylne koło aprilia AP8208322 tylne ko?o AP8225262 tylne sprz?g?o AP8225123 ?o?ysko AP8225249 odst?pnik AP8207044 korona z = 44 AP8208410 sutki d3 AP8234058 p?yta bezpiecze?stwa AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8208326 brak dost?pnego opisu AP8209032 klapa ko?a 18 " AP8213268 tylna tarcza hamulcowa. stainl. d220 AP8121088 odst?pnik AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8230575 zabezpieczenie g?ównego cylindra hamulca AP8225233 o? tylnego ko?a AP8225247 odst?pnik AP8213032 zacisk kompl. AP8213052 zestaw uszczelek AP8213054 t?ok AP8213051 para elektrod AP8213113 odpowietrznik + czapka AP8213053 sworze? + spr??yna hamulca AP8213159 tylna rura olejowa AP8213446 zbiornik oleju AP8213086 zbiornik oleju AP8113248 tylny cylinder cylindra AP8220149 o-ring 119 AP8221010 krzak AP8152156 ?ruba imbusowa m6x14 AP8221014 krzak AP8221100 cewka skr?tna AP8234064 wieszak hamulca AP8121718 tuleja reflektora AP8225208 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8213117 tylny cylinder g?ówny AP8207019 ??cze ??cz?ce AP8207017 ?a?cuch cpl conn. link AP8113366 pompa tylna rev. zestaw AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8232500 d?wignia hamulca AP8208303 przemówi? AP8225204 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8113082 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8112668 wy??cznik AP8124479 wy??cznik
ramię wahadłowe aprilia AP8230977 os?ona ?a?cucha AP8232512 ?a?cuch dziesi?tki. p?yta AP8234020 kubek na but AP8134186 prowadnica kablowa AP8225070 sworze? tylnego wahacza + nakr?tka AP8221008 krzak AP8221103 odst?pnik AP8232682 wahacz, szary AP8203491 amortyzator AP8232498 pojedynczy korbowód, czarny AP8232497 podwójny korbowód AP8110063 klatka rolkowa AP8120809 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8230440 p?yta ?a?cuchowa AP8220259 prowadnica ?a?cucha AP8121771 odst?pnik AP8230925 zbiornik oleju

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP8509211 wkr?t AP8206293 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego AP8502554 ?ruba AP8212565 cdi magneto assy kpl. AP8206239 boczna os?ona ko?a zamachowego AP8509891 nakr?tka m10x1,2x15 AP8206241 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego AP8509178 uszczelka olejowa d12x22x7 AP8206358 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8502520 podk?adka d12,75x28 AP8206319 wa?ek wybieraka AP8502356 spr??yna powrotna d?wigni zmiany biegów AP8206331 widelec ret. spr??yna AP8206270 podk?adka stalowa niebieska d12x17 AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8501972 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8206297 sworze? spr??yny preselektora d8x37,5 AP8206332 tuleja prowadz?ca spr??yny wybieraka AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8502245 brak dost?pnego opisu AP8206361 sprz?g?o rozruchowe AP8206362 wiosna dla k.s. przesuwny AP8502372 k.s ret. szef wiosny AP8206363 kick start powrót wiosna AP8206365 podk?adka stalowa niebieska d16x25 AP8206715 podk?adka stalowa niebieska d16x25 AP8206358 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8206357 kopni?cie - uruchomienie wa?u AP8206366 o-ring AP8502656 o-ring
Układ elektryczny aprilia AP8212487 wi?zka przewodów AP8112854 lampa AP8212372 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212440 kabel diod AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112687 kierunkowskaz AP8212831 przycisk startu AP8221043 krzak dystansowy 234390 akumulator 12v-4ah AP8212642 akumulator 12v-4ah AP8212474 transduktor AP8212121 regulator napi?cia AP8212228 róg AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8212143 skrzynka bezpieczników i diod CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8212165 wsparcie brz?czyka AP8112531 ?wiat?a tylne AP8112633 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212313 ?wiat?o g?ówne kompl. AP8212370 reflektor g?ówny AP8121795 t krzak AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8112573 ujemne przewody akumulatora AP8121718 tuleja reflektora AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8212488 przeka?nik-rozrusznik, kabel AP8212465 oprawka AP8212169 relais - akumulator, kabel AP8120482 gumowa podk?adka AP8220201 gumowa podk?adka *
rozrusznik aprilia AP8212565 cdi magneto assy kpl. AP8212367 rozrusznik AP8212462 komplet szczotki AP8201451 sprz?t do jazdy AP8222284 uchwyt na czapk? AP8206341 pasek podtrzymuj?cy rozrusznik AP8201452 uszczelka

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Pegaso 50 1992. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Pegaso 50 1992. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Pegaso 50 1992.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii