Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Rally 50 AIR 1995.

Aprilia Rally 50 AIR 1995 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Rally 50 AIR 1995

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Rally 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1995 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik i aprilia AP8206899 zawór gazowy 40 AP8206898 zawór gazowy 30 AP8206899 zawór gazowy 40 AP8206900 ko?ek sto?kowy a12 AP8206886 koperta z uszczelk? AP8206909 zestaw przykrywek komory mieszania 288865 wkr?t AP8206942 wkr?t AP8206908 spr??yna powrotna gazu do zaworu AP8206891 sto?kowy klips AP8206892 pier?cie? 288872 pier?cie? AP8206893 zestaw startowy drutu AP8206680 ga?nik phbn 12-gs AP8206751 ga?nik phbn 12-gs AP8176076 brak dost?pnego opisu AP8276007 brak dost?pnego opisu AP8206911 ga?nik phbn 12-gs AP8206911 ga?nik phbn 12-gs AP8206910 ga?nik phbn 12-gs AP8206751 ga?nik phbn 12-gs AP8206750 ga?nik phbn 12-gs AP8206686 ga?nik phbn 12-gs AP8206681 ga?nik phbn 12-gs AP8221359 brak dost?pnego opisu
gaźnik ii aprilia AP8206886 koperta z uszczelk? AP8206890 p?ywak kpl. 482916 p?ywak kpl. AP8176077 brak dost?pnego opisu AP8206707 zawór iglicowy ga209 AP8206796 zawór iglicowy ga210 AP8206796 zawór iglicowy ga210 AP8206797 zawór iglicowy ga211 AP8222639 g?ówny odrzutowiec AP8222479 g?ówny strumie? 70 AP8222288 g?ówny strumie? 72 CM101729 g?ówny strumie? 78 AP8222275 g?ówny strumie? 78 CM101729 g?ówny strumie? 78 AP8222275 g?ówny strumie? 78 CM101715 dysza g?ówna 64 AP8206912 dysza g?ówna 64 AP8222682 g?ówny strumie? 62 AP8222682 g?ówny strumie? 62 AP8222680 g?ówny strumie? 82 AP8222685 strumie? ja?owy 34 AP8222685 strumie? ja?owy 34 CM102107 bezczynny strumie? AP8206914 bezczynny strumie? AP8206913 strumie? ja?owy 40 AP8206902 strumie? ja?owy 32 AP8206795 strumie? ja?owy 38 AP8206904 dysza startowa 45 AP8206889 komora lewituj?ca AP8206887 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? 288862 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? AP8206894 adj.min.eng.spd air scr. spr??yna AP8206894 adj.min.eng.spd air scr. spr??yna AP8206907 ?ruba powietrza przym. min. ?r AP8206907 ?ruba powietrza przym. min. ?r AP8206708 wkr?t CM107703 wkr?t AP8206895 ?ruba regulacyjna zaworu gazowego AP8206896 spr??yna ?ruby regulacyjnej zaworu gazowego AP8206897 podk?adka p?aska
sprzęgło aprilia AP8206214 uszczelnienie olejowe AP8206735 sek. sta?y kr??ek. kompletny AP8206735 sek. sta?y kr??ek. kompletny AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206741 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206741 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206931 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206743 uszczelka olejowa d34x39x4 AP8206743 uszczelka olejowa d34x39x4 AP8206929 uszczelnienie olejowe AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny AP8206736 sek. przesuwny kr??ek. kompletny AP8206736 sek. przesuwny kr??ek. kompletny AP8206930 o-ring AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206740 o-ring d36x1,5 AP8206740 o-ring d36x1,5 AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206737 miseczka spr??yny wariatora AP8206737 miseczka spr??yny wariatora AP8206729 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206729 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206739 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206739 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206738 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206738 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206732 nakr?tka m28x1 AP8206732 nakr?tka m28x1 AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8206733 obudowa sprz?g?a. kompletny AP8206733 obudowa sprz?g?a. kompletny AP8206186 nakr?tka m10x1 h = 8 AP8206829 nakr?tka m10x1 h = 5,8 AP8206829 nakr?tka m10x1 h = 5,8 AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206699 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206699 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206744 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206744 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206734 szcz?ki hamulcowe gumowe d4x11 AP8206742 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d5
grupa korbowodów aprilia AP8206212 uszczelnienie olejowe AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8206501 con rod + g.pin brng. AP8206213 uszczelnienie olejowe AP8206187 podk?adka d15x20x12 AP8206154 klatka na szpilki 10x14x12,5 AP8206223 korbowód kpl. AP8206500 uszczelki olejowe - komplet AP8206182 klucz magneto ko?a zamachowego
głowica cylindra aprilia AP8206493 ?ruba dwustronna m7x1x109 AP8206174 sworze? t?okowy d10x33 AP8206176 pier?cie? oporowy d10 AP8206861 pier?cie? oporowy d11.8 AP8206220 zestaw pier?cieni t?okowych d40,5 AP8206120 zestaw pier?cieni t?okowych d40 AP8206218 zespó? t?oka d40 AP8206219 zespó? t?oka d40,5 AP8206575 uszczelka podstawy cylindra AP8176073 brak dost?pnego opisu AP8206502 cylinder z t?okiem AP8206502 cylinder z t?okiem AP8206487 uszczelka g?owicy cylindra AP8176074 g?owica cylindra AP8206460 g?owica cylindra AP8206460 g?owica cylindra AP8206491 nakr?tka ko?nierzowa m7x1 AP8206472 gumowa os?ona cylindra AP8206465 os?ona powietrza butli AP8206783 zestaw uszczelek AP8176075 ?wieca zap?onowa ngk bpr4hs AP8206870 ?wieca zap?onowa br7hs AP8206870 ?wieca zap?onowa br7hs
silnik aprilia AP8220467 w?? wlotowy AP8219405 kat. rura wydechowa AP8219388 kat. rura wydechowa -d- AP8219387 kat. rura wydechowa -nl- AP8219282 rura wydechowa -j- AP8219277 kat. rura wydechowa -ch- AP8219271 kat. rura wydechowa -a- AP8219267 rura wydechowa -b- AP8219538 rura wydechowa -f- AP8219243 rura wydechowa -f- AP8219214 rura wydechowa AP8219214 rura wydechowa AP8219607 brak dost?pnego opisu AP8219594 brak dost?pnego opisu AP8219587 brak dost?pnego opisu AP8219586 brak dost?pnego opisu AP8219479 kat. rura wydechowa -i- AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8219212 uszczelka rury wydechowej AP8219212 uszczelka rury wydechowej AP8219596 uszczelka rury wydechowej AP8220385 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8219321 uszczelka ko?nierza rury wydechowej AP8201799 ko?nierz w??a AP8232820 d?wignia rozrusznika AP8235073 d?wignia rozrusznika AP8232820 d?wignia rozrusznika AP8220364 w?? wlotowy AP8203718 amortyzator - niebieski pier?cie? AP8203750 amortyzator-szary pier?cie? AP8203627 amortyzator-szary pier?cie? AP8223057 amortyzator-szary pier?cie? AP8203750 amortyzator-szary pier?cie? AP8203750 amortyzator-szary pier?cie? AP8231549 pokrywa obudowy filtra AP8231549 pokrywa obudowy filtra AP8231549 pokrywa obudowy filtra AP8258806 pokrywa obudowy filtra AP8201683 filtr powietrza AP8231548 korpus obudowy filtra AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8121725 t krzak AP8152260 ?ruba imbusowa AP8150521 ?ruba imbusowa AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8238103 os?ona rury wydechowej, al. AP8238501 os?ona rury wydechowej, br?z AP8239618 os?ona t?umika, szara AP8239257 os?ona rury wydechowej, al. AP8239257 os?ona rury wydechowej, al. AP8239206 os?ona t?umika, szara AP8248116 os?ona rury wydechowej .. czarna AP8248116 os?ona rury wydechowej .. czarna AP8219487 ochrona rury wydechowej AP8219487 ochrona rury wydechowej AP8219487 ochrona rury wydechowej AP8219236 t?umik AP8201574 uszczelka rury wydechowej AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8201812 os?ona amortyzatora, czarna AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8221172 prowadnica kablowa AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8121075 t krzak AP8121075 t krzak AP8120870 podk?adka izolacyjna AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8222626 silnik kompletny AP8222626 silnik kompletny AP8222626 silnik kompletny AP8222786 brak opisu w tej chwili AP8222787 brak opisu w tej chwili AP8222802 brak opisu w tej chwili AP8276019 brak opisu w tej chwili AP8222580 silnik kpl.-br- AP8222500 silnik md AP8222499 silnik kompletny AP8222364 silnik kompletny AP8222410 silnik kompletny AP8222410 silnik kompletny AP8222452 silnik, kompletny -nl- AP8222463 silnik kompletny -d- AP8222483 silnik kompletny -a- AP8222492 silnik kompletny -ch- AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 *
powietrze wtórne aprilia AP8206989 zawór sas AP8234215 zacisk wsporczy AP8220636 brak dost?pnego opisu AP8220637 przewód powietrza sas AP8102903 opaska zaciskowa d16,5x6,6 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta
zasilanie - pompa olejowa aprilia AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206466 kolektor dolotowy AP8206466 kolektor dolotowy AP8206466 kolektor dolotowy AP8206565 kolektor dolotowy d12 AP8206557 zespó? zaworu trzcinowego AP8206486 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP8206181 ko?nierz w??a AP8206473 os?ona ga?nika AP8206711 zacisk w??a AP8206180 zacisk w??a AP8206119 zespó? pompy oleju. AP8508887 ?ruba m5x14 AP8220548 odpowietrznik antykondensacyjny AP8201225 opaska zaciskowa d8,5x5,5 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8102378 zacisk w??a d11,3 AP8220507 rura
wariator - przekładnia główna aprilia AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206425 wa? nap?dowy z = 13 AP8206531 zespó? wa?u nap?dowego z = 42 AP8206531 zespó? wa?u nap?dowego z = 42 AP8206423 zespó? wa?u nap?dowego z = 44 AP8206424 zespó? biegu ja?owego z = 12/52 AP8206530 zespó? biegu ja?owego z = 13/52 AP8206530 zespó? biegu ja?owego z = 13/52 AP8206150 wiosna belleville AP8206195 podk?adka stalowa niebieska d14x29x1 AP8206479 t krzak AP8206144 przek?adnia rozrusznika z = 71 AP8206210 klatka d57x61x10 AP8206147 sprz?g?o rozrusznika AP8206698 suwak AP8206136 p?yta rampowa AP8206852 wa?ek sworzniowy d5 AP8206701 wa?ek sworzniowy d8.8 AP8206701 wa?ek sworzniowy d8.8 AP8206455 wa?ek sworzniowy d8,5 AP8222335 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP8206109 pasek klinowy AP8222336 krzak 13x18x38,2 AP8206597 podk?adka d18x23x4 AP8206566 podk?adka d18x23x2,5 AP8206566 podk?adka d18x23x2,5 AP8221327 podk?adka d18x23x6 AP8206529 podk?adka d18x23x6 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206478 podk?adka d18x23x5 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206478 podk?adka d18x23x5 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206478 podk?adka d18x23x5 AP8206420 podk?adka d18x23x6,5 AP8206420 podk?adka d18x23x6,5 AP8222458 podk?adka d18x23x3,5 AP8222458 podk?adka d18x23x3,5 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206702 podk?adka stalowa niebieska d13x18,5x1 AP8206988 sta?e ko?o pasowe AP8206116 sta?e ko?o pasowe AP8206140 przednia tarcza nap?dowa ko?a pasowego AP8206141 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP8206204 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206183 nakr?tka m10x1,25

Rama

ciało aprilia AP8226528 przedni b?otnik. niebieski AP8226287 przedni b?otnik, czerwony AP8226328 przedni b?otnik, czarny AP8226328 przedni b?otnik, czarny AP8226328 przedni b?otnik, czarny AP8226330 przedni b?otnik, niebieski AP8226371 przedni b?otnik, g. zielony AP8226375 przedni b?otnik, bursztynowy AP8226418 przedni b?otnik, niebieski royal AP8226422 przedni b?otnik, pomara?czowy AP8226453 przedni b?otnik, polo lazurowe AP8238682 podk?ad, br?z AP8238502 podk?ad, br?z AP8238334 panel dolny, szary AP8248460 podpanel, szary rt?ciowy AP8248461 podpanel, czerwony AP8238742 podk?ad, bursztyn AP8239203 podpanel, szary paj?k AP8238737 podk?ad, bursztyn AP8239623 podk?ad, szary mineralny AP8249900 podpanel. czarny AP8249772 podpanel. pomara?czowy AP8238869 podpanel. czarny AP8249900 podpanel. czarny AP8248728 podpanel, br?z tytoniowy AP8239254 p?yta dolna, a?un 180. AP8239523 podk?ad, ?ó?ty amarillo AP8226436 przednia os?ona przeciwbryzgowa, szara AP8226530 przednia os?ona przeciwbryzgowa, niebieska AP8231854 przednia os?ona przeciwbryzgowa, czarna AP8231840 panel pod?ogowy, czarny AP8238868 panel pod?ogowy. szary AP8248699 panel pod?ogowy. niebieski AP8238860 lh mat. szary AP8248701 lh mat, transp. AP8231997 lewa matowa, czarna AP8238859 rh mat. szary AP8231996 rh mat, czarny AP8248700 rh mat, transp. AP8248696 typ ok. ok?adka, niebieska AP8138157 typ ok. ok?adka, szara AP8249336 typ ok. ok?adka danych. niebieski AP8249336 typ ok. ok?adka danych. niebieski AP8230931 typ ok. ok?adka danych. czarny AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8231856 tarcza wewn?trzna, czarna AP8248695 tarcza wewn?trzna, niebieska AP8239197 tarcza wewn?trzna, szara AP8249266 tarcza wewn?trzna. niebieski AP8249266 tarcza wewn?trzna. niebieski AP8231857 os?ona przednia, czerwona AP8248712 os?ona przednia, odlew czarny AP8248723 os?ona przednia, m. zielony AP8239255 os?ona przednia, pomara?czowa AP8239619 przednia os?ona, polo lazurowe AP8239204 przednia os?ona, r., niebieska AP8238683 os?ona przednia, g. zielony AP8238730 os?ona przednia, bursztyn AP8238310 os?ona przednia, niebieska AP8249778 os?ona przednia, rozdz. niebieski AP8238271 os?ona przednia. czarny AP8268019 os?ona przednia. czarny AP8238271 os?ona przednia. czarny AP8238271 os?ona przednia. czarny AP8238271 os?ona przednia. czarny AP8268002 os?ona przednia. egrey AP8249916 os?ona przednia. op. czarny AP8249906 os?ona przednia, np AP8258938 brak dost?pnego opisu AP8268003 brak dost?pnego opisu AP8248736 os?ona przednia, m. szara AP8232939 para ?o?a, kolor czarny AP8239276 para ?o?a, szara AP8248984 para ?o?a. niebieski AP8231865 przednia owiewka, szara AP8248722 owiewka przednia m. zielona AP8239622 owiewka przednia, polo lazurowe AP8239256 owiewka przednia ar. pomara?cz AP8248711 przednia owiewka, b?yszcz?ca na czarno AP8238732 owiewka przednia, bursztynowa AP8238685 owiewka przednia, zielona AP8239205 przednia owiewka, b??kit królewski AP8249915 przednia szyba. o.black AP8238272 przednia szyba. o.black AP8239526 owiewka przednia. aprilia czarna AP8249777 przednia szyba. ?etony niebieskie AP8248735 owiewka przednia. m. szary AP8249915 przednia szyba. o.black AP8249905 owiewka przednia, nprey AP8268018 brak dost?pnego opisu AP8238272 przednia szyba. o.black AP8249915 przednia szyba. o.black AP8238776 panel deski rozdzielczej, szary AP8248694 panel deski rozdzielczej, niebieski AP8230945 panel deski rozdzielczej, czarny AP8258939 brak dost?pnego opisu AP8226572 tylny b?otnik. czarny AP8226289 tylny b?otnik. czarny AP8226572 tylny b?otnik. czarny AP8238517 os?ona boczna lewa, czarna AP8238736 os?ona boczna lewa, bursztynowa AP8238689 os?ona boczna lewa, zielona AP8239617 lewa os?ona boczna, s. szary AP8239208 os?ona boczna lewa, szara AP8239208 os?ona boczna lewa, szara AP8248706 os?ona boczna lewa, szara AP8238102 os?ona boczna lewa. sze?cienny AP8249888 os?ona boczna lewa. niebieski AP8249110 os?ona boczna lewa. sh.black AP8231838 czerwony tunel AP8238269 czarny tunel AP8238269 czarny tunel AP8248697 tunel, niebieski AP8239201 szary sat. tunel AP8238733 bursztynowy tunel AP8238687 g. zielony tunel AP8238308 niebieski tunel AP8231843 czarny przybornik AP8238309 os?ona tunelu, niebieska AP8238688 pokrywa tunelu, zielono-zielona AP8238734 os?ona tunelu, bursztyn AP8239202 os?ona tunelu, szara AP8238270 os?ona tunelu, czarna AP8238270 os?ona tunelu, czarna AP8231842 os?ona tunelu, czerwona AP8248698 pokrywa tunelu. niebieski AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8201747 zamek do drzwi zbiornika AP8239616 prawa os?ona boczna, szara AP8248705 os?ona boczna prawa, szara AP8238101 os?ona boczna prawa, sze?cienna AP8249887 os?ona boczna prawa, niebieska AP8238690 prawy os?ona boczna, zielony AP8239207 os?ona boczna prawa, szara AP8239207 os?ona boczna prawa, szara AP8238735 os?ona boczna prawa, bursztynowa AP8249109 prawa os?ona boczna. sh.black AP8238516 prawa os?ona boczna. czarny AP8221173 spin siod?a AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8231830 zawias s?upkowy, czerwony AP8249901 zawias s?upkowy, niebieski AP8248731 zawias s?upkowy m.gr. AP8249773 zawias s?upkowy, rozdz. niebieski AP8258035 zawias s?upkowy, np AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8248718 zawias s?upkowy, zielony AP8238307 zawias s?upkowy, niebieski AP8238743 zawias s?upkowy, bursztynowy AP8239196 zawias s?upkowy r. niebieski AP8238686 zawias s?upkowy, zielony AP8239613 zawias s?upkowy, lazur AP8239252 zawias s?upkowy pomara?czowy AP8248707 zawias s?upkowy czarny AP8226531 tylna os?ona przeciwbryzgowa, niebieska AP8226383 tylna os?ona przeciwbryzgowa, szara AP8226285 os?ona przeciwbryzgowa, bia?a AP8231480 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP8231480 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP8226529 wsparcie tylnych ?wiate?. niebieski AP8226392 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8258937 brak dost?pnego opisu AP8238854 szare tylne ?wiat?o AP8249558 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8202362 blokada siode?ka AP8238311 owiewka tylna, niebieska AP8238273 owiewka tylna, czarna AP8238731 owiewka tylna, bursztynowa AP8238740 nawiercana tylna owiewka, zielony AP8238741 nawiercana tylna owiewka, amb. AP8238449 owiewka tylna nawiercana, czarna AP8238770 owiewka tylna, czarna AP8238770 owiewka tylna, czarna AP8238315 owiewka tylna nawiercana, niebieska AP8238684 owiewka tylna, zielono-zielona AP8238449 owiewka tylna nawiercana, czarna AP8238219 owiewka tylna nawiercana, czerwona AP8249918 nawiercana tylna owiewka, o.czarna AP8249917 owiewka tylna, o. czarna AP8249918 nawiercana tylna owiewka, o.czarna AP8268021 brak dost?pnego opisu AP8268020 brak dost?pnego opisu AP8268020 brak dost?pnego opisu AP8238449 owiewka tylna nawiercana, czarna AP8239200 owiewka tylna, b??kit królewski AP8239253 owiewka tylna pomara?czowa AP8249908 nawiercana tylna owiewka, np AP8249908 nawiercana tylna owiewka, np AP8249907 owiewka tylna, np AP8249907 owiewka tylna, np AP8249780 nawiercana tylna owiewka, c.blue AP8249780 nawiercana tylna owiewka, c.blue AP8249779 owiewka tylna, chipy niebieskie AP8248738 owiewka tylna nawiercana, gr. m. AP8249917 owiewka tylna, o. czarna AP8231832 owiewka tylna czerwona AP8248737 owiewka tylna, m. szary AP8239261 nawiercana tylna owiewka, niebieska AP8239262 owiewka tylna nawiercana, pomara?czowa AP8239620 owiewka tylna, polo lazurowe AP8239621 nawiercana tylna owiewka, s. lazur AP8248713 owiewka tylna, b?yszcz?ca na czarno AP8248714 owiewka tylna nawiercana, ?opatka czarna AP8248724 owiewka tylna m. zielona AP8248725 nawiercana tylna owiewka, m. zielony AP8230923 kiesze? na kask AP8229149 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8229228 siod?o d?ugie kpl., szare AP8229172 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8229295 siod?o d?ugie kpl., tyto? AP8229294 siod?o d?ugie kpl., niebieskie AP8229294 siod?o d?ugie kpl., niebieskie AP8229260 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 AP8201845 zestaw zamka AP8201600 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8221312 podk?adka z?bata AP8102375 zacisk m5 AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8152268 ?ruba imbusowa AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8121075 t krzak AP8221046 podk?adka d6x8x13,5 AP8239263 r?czka, b??kit królewski AP8239264 uchwyt, pomara?czowy AP8239614 r?czka, polo lazurowe AP8238220 uchwyt, czerwony AP8249904 uchwyt, szary egipski AP8249914 uchwyt, czarny AP8249776 r?koje??, wióry niebieskie AP8248710 uchwyt, trzon czarny AP8248721 uchwyt, m. zielony AP8248734 uchwyt, m. szary AP8238318 uchwyt, niebieski AP8238278 uchwyt, czarny AP8238278 uchwyt, czarny AP8238278 uchwyt, czarny AP8238738 uchwyt, g. zielony AP8238739 r?czka, bursztyn AP8268022 brak dost?pnego opisu AP8221228 krzak AP8220423 uchwyt gumowy AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8790107 pó?ka na baga? AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201620 d?wignia AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8224163 reflektor. bursztyn AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8258940 brak dost?pnego opisu AP8221023 t krzak AP8120001 gumowa podk?adka AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16
centralny zestaw skrzyni korbowej aprilia AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206138 p?yta ustalaj?ca uszczelnienia olejowego AP8502567 ?ruba m6x35 AP8206468 zespó? skrzyni korbowej AP8276006 brak dost?pnego opisu AP8206169 sworze? skrzyni korbowej d12x16 AP8206578 wa?ek d3x11,8 AP8206481 uszczelnione ?o?ysko d17x35x10 AP8206503 podk?adka dystansowa d12x17x227 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206129 cichy blok. korbowód AP8501481 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d40 AP8206558 ?o?ysko d17x40x12 AP8206215 uszczelnienie olejowe AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206171 sworze? szcz?ki hamulcowej AP8206519 o-ring d6,8x2 AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8502437 nakr?tka m10x1,25 AP8206490 nakr?tka m10x1,25 AP8206475 korek wlewu oleju AP8206482 o-ring d13,3x2,4 AP8206488 uszczelka 8,2x15x1,2 AP8206203 ?ruba z ko?nierzem m8x15
deska rozdzielcza aprilia AP8224143 deska rozdzielcza kompletna AP8212747 deska rozdzielcza kompletna AP8212746 deska rozdzielcza kompletna AP8212693 deska rozdzielcza kompletna AP8224531 brak dost?pnego opisu AP8224502 brak dost?pnego opisu AP8224144 deska rozdzielcza kompletna AP8212840 deska rozdzielcza kompletna AP8212838 deska rozdzielcza kompletna AP8224143 deska rozdzielcza kompletna AP8212594 okno deski rozdzielczej AP8212408 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8212407 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8218118 zapadka AP8201980 przegub kulowy lusterka AP8214158 kabel licznika kilometrów AP8218275 para uchwytów, czarna AP8218265 para uchwytów, szara AP8218468 para uchwytów, tyto? AP8218467 para uchwytów. niebieski AP8218467 para uchwytów. niebieski AP8218199 para uchwytów. czarny AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8218274 d?wignia hamulca tylnego AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218236 kompletna d?wignia hamulca tylnego AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8113305 pokrywa pompy AP8213475 pokrywa pompy AP8212529 kontrola ssania AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8214159 przewód ss?cy AP8214160 linka przepustnicy AP8221225 krzak AP8218252 przepustnica + uchwyt r?czny. szary AP8218238 przepustnica + uchwyt r?czny. czarny AP8218184 przepustnica + uchwyt r?czny, czarny AP8218451 przepustnica + uchwyt r?czny, szary AP8218449 przepustnica + uchwyt r?czny, niebieski AP8218449 przepustnica + uchwyt r?czny, niebieski AP8220398 guma lusterka prawa / lewa AP8201767 prawe lusterko wsteczne AP8201768 lusterko wsteczne lewe AP8218170 kierownica AP8220422 uszczelka AP8220555 uszczelka AP8218273 d?wignia hamulca przedniego AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212764 3-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212764 3-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212837 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212837 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8124208 przycisk startu AP8124209 przycisk klaksonu AP8213252 przedni cylinder g?ówny d12 AP8213207 przedni cylinder g?ówny d12 AP8213207 przedni cylinder g?ówny d12 AP8218155 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8113636 zestaw do rewizji pompy AP8224130 wy??cznik silnika AP8127487 z??cze ?wiat?a AP8104546 wtyczka AP8124081 selektor ?wiate? AP8234219 brak dost?pnego opisu
kalkomanie op. podręczniki i zestaw talerzy aprilia AP8237077 tabliczka znamionowa dgm AP8237077 tabliczka znamionowa dgm AP8257657 dgm dataplate AP8237400 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237386 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237264 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237130 tabliczka znamionowa konstruktora AP8277144 brak dost?pnego opisu AP8277054 brak dost?pnego opisu AP8237401 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237452 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237616 tabliczka znamionowa konstruktora AP8257781 tabliczka znamionowa konstruktora AP8267078 tabliczka znamionowa konstruktora AP8267768 brak dost?pnego opisu AP8277004 brak dost?pnego opisu AP8237080 tabliczka znamionowa konstruktora AP8237225 tabliczka znamionowa ece AP8237437 tabliczka znamionowa ece AP8237848 tabliczka znamionowa ece AP8277055 brak dost?pnego opisu AP8277145 brak dost?pnego opisu AP8237079 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8237387 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8267769 brak dost?pnego opisu AP8247521 zestaw naklejek AP8247050 zestaw naklejek AP8247027 zestaw naklejek AP8237615 zestaw naklejek AP8237448 zestaw naklejek AP8237322 zestaw naklejek AP8237186 zestaw naklejek AP8237124 zestaw naklejek AP8237081 zestaw naklejek AP8247535 zestaw naklejek AP8257277 zestaw naklejek AP8267058 zestaw naklejek AP8277081 brak dost?pnego opisu AP8277061 brak dost?pnego opisu AP8277060 brak dost?pnego opisu AP8277059 brak dost?pnego opisu AP8267056 zestaw naklejek AP8257946 zestaw naklejek AP8257279 zestaw naklejek AP8257278 zestaw naklejek AP8202360 brak dost?pnego opisu AP8202351 brak dost?pnego opisu AP8202340 brak dost?pnego opisu AP8202186 podr?cznik operatora -i- AP8201831 instrukcja obs?ugi -d-f-uk- AP8201832 podr?cznik operatora -e-p-nl- AP8201974 podr?cznik operatora -dk-sf-gr- AP8277002 brak dost?pnego opisu AP8277462 brak dost?pnego opisu
rama aprilia AP8232953 rama z pow?ok? galwaniczn? AP8102223 gumowa podk?adka AP8220195 uszczelnienie olejowe AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8201488 podci?nieniowy zawór paliwa AP8102375 zacisk m5 AP8203666 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8258808 brak dost?pnego opisu AP8239473 zbiornik paliwa AP8238301 bia?a nakr?tka pier?cieniowa zbiornik paliwa AP8238301 bia?a nakr?tka pier?cieniowa zbiornik paliwa AP8231772 czarny pier?cie? zbiornika paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8212958 czujnik poziomu paliwa AP8230913 zbiornik oleju AP8220421 korek wlewu oleju AP8212481 wska?nik rezerwy oleju AP8220376 cichy blok. korbowód AP8232933 podstawka centralna AP8232983 podstawka centralna AP8221296 statyw z podk?adk? AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8232818 element ??cz?cy silnik AP8221160 pin m12 AP8201685 zestaw narz?dzi AP8220396 ko?ek AP8201431 zawleczka AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8144277 stan?? koniec przystanek AP8220239 gumowa podk?adka 8x18 AP8231993 zabezpieczenie kurka paliwa AP8220344 szklany kubek paliwa AP8234081 wspornik przedniej os?ony AP8234080 wspornik przedni panelu pod?ogowego AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8121795 t krzak AP8221184 sworze? korbowodu AP8220460 gumowy kubek AP8221215 spr??yna korbowodu AP8220366 gumowa podk?adka AP8234079 wspornik tylnego b?otnika. AP8121697 wiosna belleville AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8221310 prowadnica kablowa AP8221311 kuweta d18
przedni widelec i aprilia AP8203751 kompletny widelec - ?ó?ty pier?cie? AP8203751 kompletny widelec - ?ó?ty pier?cie? AP8203696 kompletny widelec - niebieski pier?cie? AP8203626 kompletny widelec - ?ó?ty pier?cie? AP8203751 kompletny widelec - ?ó?ty pier?cie? AP8203802 podstawa ?odygi - ?ó?ty pier?cie? AP8203812 podstawa ?odygi - ?ó?ty pier?cie? AP8203738 podstawa trzpienia - niebieski pier?cie? AP8203802 podstawa ?odygi - ?ó?ty pier?cie? AP8203802 podstawa ?odygi - ?ó?ty pier?cie? AP8203678 rura napr??enia wst?pnego 24x3x184 AP8203571 wkr?t AP8203740 gumowa podk?adka AP8203684 puchar AP8203679 wtyczka tulejowa AP8203677 spr??yna d3.6x182 AP8203739 zderzak AP8203686 piasta + prawy wspornik widelca AP8203687 piasta + lewa noga widelca AP8203689 nakr?tka ko?pakowa AP8203690 krzak AP8203716 t?ok nurnikowy. kompletny
przedni widelec ii aprilia AP8203766 ?ruba m8x20 AP8203767 piasta + prawy wspornik widelca AP8203768 g?ówna wiosna AP8203769 prawy zderzak AP8203801 podstawa ?odygi - ?ó?ty pier?cie? AP8203771 zderzak lewy AP8203772 puchar AP8203773 gumowa podk?adka AP8203774 wtyczka tulejowa AP8203775 piasta + lewa noga widelca
przednie koło aprilia AP8201814 bieg licznika kilometrów AP8221119 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8208372 przednie ko?o, srebrne AP8208726 przednie ko?o, szare AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8203671 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8152230 ?ruba imbusowa m8x35 AP8213244 zacisk hamulca przedniego d30 AP8213441 zacisk hamulca przedniego AP8213245 klocki hamulcowe AP8113644 klocki hamulcowe AP8213108 zawór odpowietrzaj?cy AP8225307 o? przedniego ko?a AP8225148 ?o?ysko AP8213224 os?ona zacisku hamulca AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8213227 sworze? + spr??yna hamulca AP8213218 przewód przedniego hamulca AP8213363 przewód przedniego hamulca AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8201811 os?ona przek?adni. czarny AP8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8225299 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8125782 pier?cie? uszczelniaj?cy
tylne koło aprilia AP8208586 tylne ko?o, czarne AP8208374 tylne ko?o, srebrne AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8213319 krzywka hamulca tylnego AP8213133 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8214131 linka hamulca tylnego AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8232678 d?wignia hamulca tylnego. cynkowe wyko?czenie AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8120769 o-ring 114 AP8150471 podk?adka spr??ysta 14,5x24 AP8213435 wska?nik zu?ycia hamulców

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8124818 przycisk 580953 przycisk AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8212691 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników 234390 akumulator 12v-4ah AP8212642 akumulator 12v-4ah AP8212540 regulator napi?cia AP8212799 regulator napi?cia AP8212611 klakson 12v cc 58237R klakson 12v cc AP8230535 uchwyt baterii AP8212851 g?ówna wi?zka przewodów AP8212851 g?ówna wi?zka przewodów AP8224572 g?ówna wi?zka przewodów -usa- AP8224530 g?ówna wi?zka przewodów -usa- AP8224572 g?ówna wi?zka przewodów -usa- AP8224572 g?ówna wi?zka przewodów -usa- AP8212670 wi?zka przewodów rozrusznika AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212744 okablowanie reflektorów z wi?zk? -f- AP8212745 okablowanie reflektorów z wi?zk? -p- AP8212690 okablowanie reflektorów + baga?nik AP8212382 dioda AP8220283 gumowa podk?adka AP8224528 brak dost?pnego opisu AP8212847 linka sterowania na kierownicy AP8212847 linka sterowania na kierownicy AP8121309 wtyczki spr??ynowe
koło zamachowe aprilia AP8206510 ?ruba m6x25 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206480 krzak 6,5x8,5x10 AP8206471 cichy blok AP8206494 ?ruba 5,5x40 AP8206474 uszczelka kana?u AP8206499 ?ruba z 2 podk?adkami m6x16 AP8206528 os?ona wentylatora AP8206461 plastikowy wentylator AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206485 flyw. uszczelka stojana AP8224627 brak dost?pnego opisu AP8206462 cdi magneto assy AP8206462 cdi magneto assy AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d19 AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206145 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju
jednostka zapłonowa aprilia AP8224126 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8224126 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8212812 zespó? cdi AP8206125 cewka ht AP8212814 cewka ht AP8206125 cewka ht AP8212814 cewka ht AP8206125 cewka ht AP8220438 guma ?wiecy zap?onowej AP8206108 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8220439 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8220439 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8120482 gumowa podk?adka AP8224103 rozrusznik AP8206459 rozrusznik AP8206206 podk?adka d8x16x2 AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206530 zespó? biegu ja?owego z = 13/52 AP8206143 bieg ja?owy + tuleja AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206700 bieg ja?owy AP8206202 ?ruba m6x12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8224093 uchwyt szczotki z lub AP8212212 h.t. okablowanie AP8224571 brak dost?pnego opisu
światła aprilia AP8212734 reflektor -exp- AP8212687 reflektor bez os?ony AP8212383 oprawka reflektora AP8224106 oprawka reflektora AP8212818 prawy przedni kierunkowskaz AP8212818 prawy przedni kierunkowskaz AP8212819 kierunkowskaz przedni lewy AP8212819 kierunkowskaz przedni lewy AP8212829 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8212830 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8212700 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8212700 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8212699 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8212699 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8212680 soczewka kierunkowskazu AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8124352 tylne ?wiat?o z odblaskiem AP8112883 soczewka achterlicht AP8212060 reflektor. bursztyn AP8224163 reflektor. bursztyn AP8212591 odb?y?nik, bursztynowy AP8226292 uchwyt tablicy rejestracyjnej, ?ó?ty -b-
światła usa aprilia AP8224529 brak dost?pnego opisu AP8224106 oprawka reflektora AP8212745 okablowanie reflektorów z wi?zk? -p- AP8224163 reflektor. bursztyn AP8249104 prawy wspornik przedniego reflektora AP8249105 wspornik przedniego odb?y?nika lewy AP8224173 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8224174 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8224258 soczewka kierunkowskazu AP8258935 prawy kierunkowskaz AP8258936 wspornik kierunkowskazów lewych AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8249136 zestaw podk?adek dystansowych przednich ?wiate? 129952 lampa

Akcesoria

wg. - mechanika antykradzieżowa aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm
wg. - topy / kufry, kufry boczne aprilia AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP8792080 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP81041974 zamek do kufra górnego kpl. AP8790107 pó?ka na baga? AP8700792 obs?uga kluczy b.guard uk-d AP8700793 obs?uga kluczy b.guard f-nl AP8700794 kluczowe wsparcie b.guard i-e
wg. - szyby przednie aprilia AP8700511 brak dost?pnego opisu AP8700193 brak dost?pnego opisu
osłony - rozrusznik aprilia AP8206170 os?ona sworznia d10x14 AP8206163 uszczelka pokrywy AP8206112 pokrywa skrzyni biegów AP8502567 ?ruba m6x35 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206464 ok?adka kickstart AP8206507 ?ruba m6x45 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206484 k. uszczelka pokrywy rozrusznika AP8206149 spr??yna powrotna d?wigni AP8206152 tuleja wa?u kick-start 15x20x30 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206193 podk?adka stalowa niebieska d15.1x28x1 AP8206122 zespó? wa?u kopi?cego AP8206148 wiosna kickstarter AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206172 ko?ek d8x32

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Rally 50 AIR 1995. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Rally 50 AIR 1995. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Rally 50 AIR 1995.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii