Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RS 50 1993.

Aprilia RS 50 1993 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RS 50 1993

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RS 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1993 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia AP8222339 ga?nik sha 14-12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206602 kolektor dolotowy AP8206628 kolektor dolotowy d14 AP8206242 zawór trzcinowy fix.plate AP8206300 zespó? zaworu trzcinowego AP8206303 most kotwiczny linki sprz?g?a AP8206710 rura 345 mm AP8206711 zacisk w??a AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8508872 ko?o z?bate pompy z = 22 AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8206632 wa? pompy oleju AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502562 wkr?t AP8508863 pompa olejowa AP8508667 guma regulatora linki AP8206645 pokrywa pompy oleju AP8206280 wkr?t AP8508668 przelotka rury olejowej AP8206631 rura 190 mm AP8206342 zacisk w??a
sprzęgło aprilia AP8206310 sprz?g?o - para z = 20/71 AP8206267 podk?adka d13x30x4 AP8206256 aluminiowy b?ben sprz?g?a AP8206271 podk?adka d12 AP8206247 nap?dzana tarcza sprz?g?a AP8206322 nap?dowa tarcza sprz?g?a AP8206248 tarcza dociskowa sprz?g?a AP8502432 nakr?tka m14x1,25x6 AP8206258 spr??yna sprz?g?a AP8206272 podk?adka d5x15x2 AP8206279 wkr?t AP8502533 ?ruba regulacyjna m14x1,25 AP8206265 nakr?tka m12x1,25x7 AP8206287 uszczelka pokrywy AP8206253 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8206266 nakr?tka m12x1 h = 5 AP8206343 nakr?tka ko?nierzowa m12x1,25 AP8206308 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP8125913 wa?ek wywa?aj?cy kpl.
pokrywa sprzęgła aprilia AP8206345 podk?adka stalowa niebieska d8.2x15x1 AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8206328 ko?o z?bate nap?dzane pomp? wody z = 30 AP8206327 zespó? biegu ja?owego z = 13/24 AP8206309 o-ring d12,3x2,6 AP8206245 korek wlewu oleju AP8509334 prowadnica linki + o? + nakr?tka AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206235 mostek regulacyjny AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206320 w?? wlotowy pompy AP8206508 ?ruba m6x25 AP8502571 ?ruba m6x55 AP8206346 ?ruba m6x25 AP8502758 uszczelka korka oleju d6x12 AP8206649 obudowa pompy wodnej. szary AP8206334 uszczelka korpusu pompy wodnej AP8206338 rolka korpusu pompy d4x10 AP8206335 wa? pompy wodnej + wirnik AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8509130 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8502566 ?ruba m6x30 AP8502555 ?ruba z ?bem walcowym + trzpie? m6x6 AP8206719 os?ona sprz?g?a + sworze? AP8276005 os?ona sprz?g?a + sworze? AP8206359 kompletna os?ona sprz?g?a AP8206647 os?ona sprz?g?a kpl., ?ó?ta AP8206648 os?ona sprz?g?a kpl .. cyjan AP8206999 os?ona sprz?g?a kpl .. cyjan
korbowód aprilia AP8206257 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8206259 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a AP8206278 podk?adka stalowa niebieska d15x25x0,5 AP8509179 uszczelka olejowa d15x24x5 AP8206340 z??cze odpowietrznika oleju AP8206876 z??cze odpowietrznika oleju AP8206429 prze??cznik wska?nika neutralnego + uszczelka AP8206288 uszczelka 9.9x16x1 AP8206276 ?ruba m6x40 AP8206295 sworze? skrzyni korbowej d11,5x12 AP8206603 zespó? skrzyni korbowej AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 przek?adnia nap?dzana obrotomierzem AP8502589 ogranicznik sze?ciok?tny scrw m12x1,25 AP8502757 uszczelka d12x17x1 AP8509209 trzpie? d8,51x7,6 AP8206299 wrzeciono nap?du obrotomierza AP8206252 bieg tachometru AP8206277 podk?adka stalowa niebieska ?r.8.4x16 AP8502586 ?ruba sze?ciok?tna spustowa oleju m8x10 AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8206240 ko?nierz wyj?ciowy obrotomierza CM1513135 silnik kpl.
cylinder - głowica cylindra aprilia AP8502655 o-ring d7,65x1,78 AP8508882 p?yta mocuj?ca spr??yn? AP8507839 spr??yna mocuj?ca rur? wydechow? AP8502668 o-ring d28,2x2,6 AP8508553 ?ruba dwustronna m7x115 AP8206952 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206302 zestaw pier?cieni t?okowych d40,3x1,2 AP8206873 ?wieca zap?onowa ngk br8es 861612 ?wieca zap?onowa ngk br8es AP8502846 sworze? t?okowy d12x34,5 AP8206019 pier?cie? oporowy d12 AP8206250 zespó? t?oka d40.3 AP8206292 uszczelka podstawy cylindra AP8206375 cylinder z t?okiem d40,3 AP8206618 z??czka do w??a wodnego AP8206427 nakr?tka samozabezpieczaj?ca ko?paka AP8206721 podk?adka spr??ysta AP8508560 uszczelka 14,1x22x1 AP8206285 o-ring d51,5x1,78 AP8206286 o-ring 104,3x3,5 AP8502559 ?ruba z podk?adk? m4x10 AP8206383 termostat AP8106692 g?owica cylindra, szara AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14
wał napędowy aprilia AP8509182 uszczelka olejowa d17x35x8 AP8206282 ?o?ysko d17x47x14 AP8508551 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206311 zespó? wa?u korbowego AP8206268 podk?adka d16.9x24x8 AP8206290 uszczelka olejowa d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206264 klucz transmisji 4x4x20 AP8206349 korbowód kpl. AP8509769 klatka d12x15x15
napędzany wał aprilia AP8206313 bieg po?redni z = 11 AP8206314 bieg po?redni z = 14 AP8206355 bieg po?redni z = 13 AP8206376 bieg po?redni z = 12 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206318 nap?dzany wa? AP8206330 sprz?g?o przesuwne 3-4 spd. AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206347 podk?adka stalowa niebieska d13x25 AP8206536 tuleja ko?a z?batego 13x20x13,5 AP8206324 1. bieg ko?a z = 37 AP8502500 podk?adka stalowa niebieska d18x30 AP8206372 bieg 3 v.ta 'z = 26 AP8206371 bieg 2 v.ta 'z = 31 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206291 uszczelka olejowa d17x35x7 AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8206298 sworze? prowadz?cy widelec AP8206246 widelec 3-4 pr?dko?ci AP8206261 spr??yna wska?nika biegów AP8206336 ustalacz sworznia AP8206283 pi?ka d9 AP8206234 krzywka zmiany biegów AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8502826 sworze? prowadz?cy widelec AP8206351 wa? pomocniczy kpl. AP8206373 skrzynia biegów AP8206333 krzak
wał napędzany - 6 biegów aprilia AP8206657 bieg po?redni z = 12 AP8501477 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d20 AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8507866 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d20 AP8206615 ko?o z?bate z = 25 AP8206634 podk?adka stalowa niebieska d14,5x27 AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8501478 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP8206611 1. bieg ko?a z = 36 AP8206613 3. bieg ko?a z = 29 AP8502501 podk?adka stalowa niebieska d20.45x28 AP8206614 przek?adnia 4. ko?a z = 27 AP8206616 6-te ko?o z?bate z = 24 AP8206605 wa? przek?adni wtórnej AP8206612 2. bieg ko?a z = 33 AP8206626 uszczelnienie olejowe z uszczelnieniem przeciwpy?owym AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8206298 sworze? prowadz?cy widelec AP8206601 wide?ki zmiany biegów + sworze? 5-6 v.ta AP8206261 spr??yna wska?nika biegów AP8206336 ustalacz sworznia AP8206283 pi?ka d9 AP8206598 krzywka zmiany biegów AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206619 sworze? prowadz?cy widelec z trzpieniem AP8206599 widelec zmiany biegów + sworze? 1-3 v.ta ' AP8206600 widelec zmiany biegów + sworze? 2-4 v.ta ' AP8206623 wa? pomocniczy kpl. 6 v.ta ' AP8206769 2. - 6. bieg AP8206624 zespó? skrzyni biegów 6 v.ta '
napędzany wał 5-biegowa skrzynia biegów aprilia AP8206313 bieg po?redni z = 11 AP8206314 bieg po?redni z = 14 AP8206355 bieg po?redni z = 13 AP8206376 bieg po?redni z = 12 AP8501484 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206443 2. bieg ko?a z = 33 AP8206446 ko?o z?bate z = 25 AP8507866 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d20 AP8206442 1. bieg ko?a z = 36 AP8206536 tuleja ko?a z?batego 13x20x13,5 AP8206347 podk?adka stalowa niebieska d13x25 AP8206445 przek?adnia 4. ko?a z = 27 AP8206444 3. bieg ko?a z = 29 AP8206436 wa? przek?adni wtórnej AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206291 uszczelka olejowa d17x35x7 AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8206298 sworze? prowadz?cy widelec AP8206434 widelec 4-5 pr?dko?ci AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206431 krzywka zmiany biegów AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8206261 spr??yna wska?nika biegów AP8206336 ustalacz sworznia AP8502826 sworze? prowadz?cy widelec AP8206432 widelec 1 bieg AP8206433 widelec 2-3 pr?dko?ci AP8206723 wa?ek przek?adni g?ównej 5 spd. AP8206449 skrzynia biegów kpl. 5 biegów
jednostka wydechowa aprilia AP8219144 rura wydechowa AP8219225 rura wydechowa AP8219265 aluminiowy t?umik AP8219215 aluminiowy t?umik AP8220297 w?? t?umika spalin AP8120803 w?? t?umika spalin AP8101284 podk?adka 22x30 AP8101285 cichy blok AP8120459 cichy blok * AP8121058 odst?pnik AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8222345 d?wignia rozrusznika AP8222446 d?wignia rozrusznika AP8238116 podstawa obudowy filtra AP8230752 podstawa obudowy filtra AP8201407 pokrywa obudowy filtra AP8230112 siatka filtruj?ca AP8201184 filtr powietrza AP8220180 w?? wlotowy AP8222339 ga?nik sha 14-12 AP8220293 os?ona ko?a ?a?cuchowego, niebieska AP8220425 os?ona ko?a ?a?cuchowego, szara AP8232838 d?wignia zmiany biegów AP8220205 guma d?wigni AP8120912 guma d?wigni 254485 zacisk m6 AP8102046 zacisk m6 AP8121163 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów AP8221086 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów AP8113277 ko?ek AP8232207 korbowód skrzyni biegów AP8101968 widelec AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8121697 wiosna belleville AP8152138 orzech
wybierak skrzyni biegów aprilia AP8509178 uszczelka olejowa d12x22x7 AP8206358 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8502353 sel. widelec ret wiosna AP8502520 podk?adka d12,75x28 AP8206606 wa?ek wybieraka AP8206319 wa?ek wybieraka AP8206437 wa?ek wybieraka AP8502356 spr??yna powrotna d?wigni zmiany biegów AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206332 tuleja prowadz?ca spr??yny wybieraka AP8206299 wrzeciono nap?du obrotomierza AP8501972 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8501980 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8502448 podk?adka d12,4x14,4 AP8206344 podk?adka stalowa niebieska d12.3x22 AP8206270 podk?adka stalowa niebieska d12x17
wał przekładni głównej aprilia AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8206380 wa? przek?adni g?ównej AP8206294 popychacz d5x101,6 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206373 skrzynia biegów
oś przekładni głównej (2) aprilia AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8501478 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206610 6-ty z?bnik z = 25 AP8206608 3.-4. z?batka z = 19/22 AP8206617 popychacz d5x116,6 AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206604 wa? przek?adni g?ównej AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206609 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206607 2. z?batka z = 16 AP8206622 zespó? wa?u przek?adni g?ównej. 6 v.ta ' AP8206624 zespó? skrzyni biegów 6 v.ta '
wał przekładni głównej 5 biegów aprilia AP8206281 klatka na kó?kach db14-12 AP8501478 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8206231 wa?ek wywa?aj?cy AP8206263 klucz wa?ek wywa?aj?cy 4x4x8 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8206441 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP8206439 3. z?batka z = 19 AP8206294 popychacz d5x101,6 AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502498 podk?adka stalowa niebieska d17.2x30 AP8206260 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206435 wa? przek?adni g?ównej AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206440 4. z?bnik z = 22 AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8206438 1. z?bnik z = 16 AP8206723 wa?ek przek?adni g?ównej 5 spd. AP8206449 skrzynia biegów kpl. 5 biegów

Rama

ciało aprilia AP8231027 zbiornik paliwa AP8201676 kurek paliwa AP8220323 wtyczka AP8120702 uszczelka korka wlewu AP8120512 prowadnica kablowa AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8229255 siod?o kierowcy, czarne AP8131943 owiewka tylna fioletowa AP8138181 owiewka tylna, szara AP8231217 owiewka tylna, czarna AP8238380 owiewka tylna, niebieska AP8238035 prawy panel boczny, czarny AP8231731 owiewka rh, czerwona AP8231627 owiewka rh, bia?o-czerwona AP8231213 prawa owiewka, fioletowo-czerwona AP8231214 lewa owiewka fioletowo-czerwona AP8231628 owiewka lewa, czerwono-bia?a AP8231732 lewa owiewka, czerwona AP8238036 panel boczny lewy, czarny AP8238377 przednia szyba, czerwono-szara AP8238381 owiewka przednia, czarna AP8231395 przednia szyba, czarno-fioletowa AP8138184 przednia szyba, szaro-czarna AP8138149 owiewka przednia, czarna AP8138030 przednia szyba, czarno-fioletowa AP8231243 blokada deski rozdzielczej z prawej strony AP8102705 prawe lusterko wsteczne AP8102706 lusterko wsteczne lewe AP8131940 prawa owiewka tylna, viol / wh / black AP8231729 prawa owiewka tylna, szaro-czarna AP8238378 prawa owiewka tylna, czerwono-niebieska AP8131812 prawa owiewka tylna, czarna AP8131941 lewa owiewka tylna fioletowo-czarna AP8231730 owiewka tylna lewa, szaro-czarna AP8238379 owiewka tylna lewa, czerwono-niebieska AP8131813 owiewka tylna lewa, czarna AP8131608 przednia szyba. pleksiglas AP8121784 korek wlewu AP8102361 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa AP8201670 zestaw narz?dzi AP8120177 elastyczny AP8101313 hak baterii AP8231629 ok?adka prawa, bia?o-czerwona AP8231240 ok?adka prawa, czerwona AP8231733 ok?adka prawa, czerwona AP8238037 prawy bok fair.cover, czarny AP8120557 guma zbiornika AP8231392 komora na siod?o, czarna AP8102267 z??cze kranu paliwa AP8226334 przedni b?otnik, niebieski AP8226225 przedni b?otnik, fioletowy AP8226265 przedni b?otnik, czarny AP8231727 pokrowiec na siod?o, szary AP8231626 pokrowiec na siod?o, fioletowy AP8231278 pokrowiec na siod?o, czarny AP8229162 tylne siod?o, czarne AP8229161 owiewka tylna, granatowa AP8226226 uchwyt na tablic? rejestracyjn?, czarny AP8226126 tylny b?otnik. czarny AP8152268 ?ruba imbusowa AP8231235 centr. siod?o sup cov., czarne AP8220349 gumowa podk?adka AP8231242 owiewka przednia, czarna AP8231244 blokada deski rozdzielczej lewa strona AP8102375 zacisk m5 AP8238034 pokrywa zbiornika, czarno-szara AP8238018 pokrywa zbiornika paliwa AP8231726 pokrywa zbiornika, czerwono-szara AP8231625 pokrywa zbiornika, bia?o-fioletowa AP8231227 pokrywa zbiornika, czarno-fioletowa AP8231228 dó? siod?a AP8215950 zestaw naklejek AP8215898 zestaw naklejek AP8215644 zestaw naklejek AP8215432 zestaw naklejek AP8237238 zestaw naklejek AP8237195 zestaw naklejek AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8120796 o-ring 3050 AP8120583 guma siod?a AP8201747 zamek do drzwi zbiornika AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8135260 blokada siode?ka fix.plate AP8201872 zestaw oku? do zamka AP8220241 gumowa podk?adka AP8121673 t krzak AP8121673 t krzak AP8230692 kratka ch?odnicy wody AP8131733 os?ona prawego panelu bocznego AP8131734 os?ona panelu bocznego lewa AP8131612 prawy wlot powietrza AP8138187 prawy wlot powietrza AP8138093 prawy wlot powietrza, czarny AP8131769 prawy wlot powietrza, bia?y AP8131613 wlot powietrza lewa, fiolet AP8138183 wlot powietrza z lewej strony AP8131770 wlot powietrza lewa strona bia?a AP8138089 wlot powietrza lewy, czarny AP8231231 rh siod?o sup cov., czarne AP8231233 siode?ko sup cov., czarne AP8229207 kubek z blokad? siode?ka AP8229164 pas siedzenia pasa?era AP8102603 nit anodowany niebieski 5x10 AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8150416 ?ruba imbusowa m4x20 AP8221142 t krzak * AP8102381 klip m4 AP8152108 ?ruba imbusowa AP8152268 ?ruba imbusowa AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8152269 ?ruba imbusowa m5x20 AP8150178 podk?adka 6,4x12,5 AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150178 podk?adka 6,4x12,5 AP8152269 ?ruba imbusowa m5x20 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8212342 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy
rama aprilia AP8232867 ramka, czarna AP8232889 ramka, czarna AP8232970 ramka, szara AP8201192 wska?nik rezerwy oleju AP8232767 rama uchwytu instrumentu AP8232931 san.cat.inst.h.frame AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8120030 gumowa podk?adka AP8120573 pier?cie? stop AP8221181 prawa spr??yna podnó?ka przedniego AP8221182 spr??yna podnó?ka przedniego lewego AP8121134 ko?ek AP8135313 podnó?ek przedni, para AP8121697 wiosna belleville AP8221057 sworze? podnó?ka AP8232727 podpórka boczna, szara AP8232869 stojak boczny, czarny AP8232915 stojak boczny, for. czarny AP8201002 boczna spr??yna stojaka AP8121696 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8121695 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8152310 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8152048 ?ruba m10x30 AP8201476 ch?odnica wody AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8232491 wspornik ch?odnicy wody AP8120275 cichy blok AP8201312 korek wlewu AP8220265 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8220417 w?? przy??czeniowy pompy AP8220406 z??cze w??a ch?odnicy wody AP8220280 rura pompy ch?odnicy wody AP8220235 rura doprowadzaj?ca wod? AP8220154 korek wlewu oleju AP8231212 zbiornik oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8102223 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8220150 gumowa podk?adka AP8201611 kabel blokady kasku AP8220415 zwi?zek tee AP8134266 boczna p?yta stojaka
marzocchi przedniego widelca aprilia AP8203576 przedni widelec AP8203582 prawy r?kaw AP8203583 lewy r?kaw AP8203584 r?kaw kpl. AP8203586 podstawa ?odygi AP8203587 górna p?yta widelca AP8203251 wtyczka AP8203579 wtyczka AP8203580 pralka AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8203589 ?ruba m8x25 AP8203590 ?ruba m8x35 AP8203591 wtyczka AP8203204 o-ring AP8203259 odst?pnik AP8203594 wiosna AP8203748 wiosna AP8203564 ok?adka ochronna AP8203565 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203566 pier?cie? stop AP8203598 pralka AP8101272 odst?pnik AP8120211 ok?adka ochronna AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8103705 p?yta usztywniaj?ca AP8203749 przek?adka ze spr??yn?
przedni widelec showa aprilia AP8203576 przedni widelec AP8203849 podstawa ?odygi AP8203852 górna p?yta widelca AP8203855 wtyczka AP8203854 pralka AP8203853 ?ruba m8x25 AP8203850 ?ruba m8x35 AP8203851 nakr?tka pier?cieniowa AP8101272 odst?pnik AP8120211 ok?adka ochronna AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8103705 p?yta usztywniaj?ca AP8203846 lewy r?kaw AP8203845 prawy r?kaw AP8203789 ok?adka ochronna AP8203790 pier?cie? stop AP8203698 uszczelnienie olejowe AP8203794 pralka AP8203795 wkr?t AP8203847 ?ruba m8x35 AP8203848 r?kaw AP8203861 amortyzator AP8203777 wtyczka AP8203702 pier?cie? stop AP8203856 wtyczka kpl. AP8203857 odst?pnik AP8203858 pralka AP8203859 wiosna AP8203860 pier?cie? pompy widelca AP8203861 amortyzator AP8203786 powrót spr??yny
przednie koło aprilia AP8208335 przednie ko?o. czarny AP8208359 przednie ko?o fioletowe AP8225151 ko?ek AP8201230 bieg licznika kilometrów AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP0922242 po??czenie k?towe AP8213196 zacisk hamulca przedniego AP8213200 para elektrod AP8213198 sworze? zacisku hamulca AP8213199 os?ona zacisku hamulca AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8113353 zawór odpowietrzaj?cy AP8225123 ?o?ysko AP8225212 odst?pnik AP8225335 odst?pnik AP8213184 przednia tarcza hamulcowa AP8152156 ?ruba imbusowa m6x14 AP8125431 odst?pnik AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8201671 os?ona przek?adni licznika kilometrów
kierownica - sterowanie aprilia AP8218095 pó? kierownicy komp AP8212399 okablowanie komutatora AP8218102 przepustnica + uchwyty r?czne AP8118287 uchwyt - para AP8201565 przeciwwaga, kolor czarny AP8104574 przeciwwaga, kolor czarny AP8218054 sterowanie sprz?g?em zako?czone AP8218061 d?wignia sprz?g?a AP8118104 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a AP8120271 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8212342 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8214129 kabel licznika kilometrów AP8214085 linka przepustnicy AP8214183 kabel obrotomierza AP8214086 linka sprz?g?a AP8214148 linka sprz?g?a AP8212445 tachometr AP8212983 pr?dko?ciomierz AP8212446 pr?dko?ciomierz AP8212448 termometr AP8212447 okablowanie deski rozdzielczej + lampy AP8120759 uszczelka pr?dko?ciomierza AP8102216 tuleja mocuj?ca g?bk? AP8117085 g?bka obrotomierza AP8120760 guma deski rozdzielczej AP8220275 lampka kontrolna AP8102217 przycisk reset AP8212740 deska rozdzielcza AP8213077 przedni cylinder g?ówny d11 AP8218074 d?wignia hamulca przedniego AP8230240 pokrywa zbiornika AP8213477 pokrywa zbiornika AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8113158 ?ruba d?wigni pompy AP8213079 t?ok AP8213069 specjalny sworze? + nakr?tka AP8213188 przewód przedniego hamulca AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8220130 os?ona rury AP8220253 zestaw do rewizji pompy AP8213339 zestaw do rewizji pompy AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8232949 deska rozdzielcza onderste ondersteuning AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8104613 klucz aprilia bez transpo.
tylne koło aprilia AP8208337 tylne ko?o, czarne AP8208361 tylne ko?o fioletowe AP8152092 ?ruba ko?a AP8207046 pier?cie? ?a?cuszka z = 43 AP8207058 pier?cie? ?a?cuszka z = 44 AP8102375 zacisk m5 AP0922242 po??czenie k?towe AP8220204 os?ona pier?cienia ?a?cucha AP8225229 wa? ko?a AP8152157 nakr?tka m26x1,25 AP8201287 zawleczka AP8225214 krzywka AP8234026 wieszak hamulca AP8125368 pier?cie? osadczy AP8110046 ?o?ysko AP8221047 odst?pnik AP8221107 spr??yna powrotna hamulca AP8213269 tylna tarcza hamulcowa. stainl. d220 AP8221051 pier?cie? osadczy AP8113247 tylny cylinder g?ówny bez zbiornika 11 AP8213127 t?oczysko g?ównego cylindra AP8101968 widelec AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8213195 przewód tylnego hamulca AP8221106 tuleja d?wigni hamulca tylnego AP8112300 w??cznik ?wiate? hamowania AP8113312 zestaw uszczelek AP8213202 zacisk hamulca tylnego AP8213051 para elektrod AP8213052 zestaw uszczelek AP8213053 sworze? + spr??yna hamulca AP8213113 odpowietrznik + czapka AP8213054 t?ok AP8213055 os?ona zacisku hamulca AP8213086 zbiornik oleju AP8213446 zbiornik oleju AP8232508 d?wignia hamulca tylnego AP8207019 ??cze ??cz?ce AP8207017 ?a?cuch cpl conn. link AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8213122 sworze? zacisku hamulca AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8152057 ?ruba imbusowa m8x15
ramię wahadłowe aprilia AP8232870 wahacz, czarny AP8232972 wahacz piaskowy gr. AP8205072 sworze? tylnego wahacza AP8152007 niska nakr?tka m14x1,5 AP8230614 kettingkast, zwart AP8232255 tarcza ochronna pier?cienia ?a?cucha AP8220196 krzak AP8220197 krzak AP8221024 odst?pnik AP8220198 o-ring AP8234020 kubek na but AP8203363 amortyzator AP8203934 amortyzator AP8203363 amortyzator AP8203440 amortyzator AP8232518 pojedynczy korbowód AP8232254 podwójny korbowód AP8132554 podwójny sworze? korbowodu AP8120496 spacer * AP8120497 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8120491 górna p?yta prowadz?ca ?a?cuch AP8120492 dolna p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8201417 prowadnica kablowa AP8105139 tapón negro AP8220256 gumowa podk?adka

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP8212367 rozrusznik AP8206341 pasek podtrzymuj?cy rozrusznik AP8206274 wkr?t AP8509211 wkr?t AP8206716 ?ruba imbusowa m4x10 AP8206625 cdi magneto assy AP8206646 os?ona ko?a zamachowego, szara AP8509891 nakr?tka m10x1,2x15 AP8206305 zestaw uszczelek AP8206304 uszczelki olejowe - komplet AP8206293 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego AP8206241 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego
Układ elektryczny aprilia AP8212418 g?ówna wi?zka przewodów AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112687 kierunkowskaz AP8212143 skrzynka bezpieczników i diod AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8120030 gumowa podk?adka AP8212831 przycisk startu AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8212110 akumulator 12v-4ah 234390 akumulator 12v-4ah AP8212474 transduktor AP8212121 regulator napi?cia AP8212212 h.t. okablowanie AP8212752 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212763 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212421 róg AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8230121 pokrywa pojemnika baterii AP8230791 wspornik akumulatora AP8212308 reflektor 50-90 AP8212713 reflektor AP8120459 cichy blok * AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8212383 oprawka reflektora AP8124352 tylne ?wiat?o z odblaskiem AP8202449 spinacz AP8102714 spinacz AP8212372 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212203 przewód uziemienia akumulatora AP8212423 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8112459 okablowanie akumulatora przeka?nika AP8112883 soczewka achterlicht AP8222019 termistor AP8212374 optische groep AP8220150 gumowa podk?adka AP8121798 kompres cewki. wiosna * AP8221035 ?ruba m4x78 * AP8121790 t krzak AP8112599 gumowa podk?adka AP8115944 kalkomania ?wietlna AP8137646 naklejka na górn? os?on? ?wiat?a AP8137647 naklejka na doln? os?on? ?wiat?a AP8115438 zestaw naklejek na przednie reflektory AP8121795 t krzak AP8212525 gumowa podk?adka AP8212440 kabel diod AP8112854 lampa AP8212460 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8120482 gumowa podk?adka AP8220201 gumowa podk?adka * AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8212196 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RS 50 1993. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RS 50 1993. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RS 50 1993.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii