Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993.

Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Scarabeo 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1993 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia AP8220467 w?? wlotowy AP8220391 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8221159 ko?nierz w??a AP8220332 ko?nierz ga?nika AP8144248 ko?nierz ga?nika AP8231176 pokrywa obudowy filtra AP8201583 filtr powietrza AP8231177 korpus obudowy filtra AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8121790 t krzak AP8231513 os?ona sitka z gazy AP8231477 przednia siatka filtruj?ca AP8220333 uszczelka obudowy filtra powietrza
gaźnik - zespół pompy oleju. aprilia AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206466 kolektor dolotowy AP8206565 kolektor dolotowy d12 AP8206557 zespó? zaworu trzcinowego AP8206486 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP8206181 ko?nierz w??a AP8206750 ga?nik phbn 12-gs AP8206690 ga?nik phbn 12-gs AP8206689 ga?nik phbn 12-gs AP8206688 ga?nik phbn 12-gs AP8206687 ga?nik phbn 12-bs AP8206679 ga?nik phbn 12-gs AP8206669 ga?nik phbn 12-gs AP8206563 ga?nik phbn 12-bs AP8206550 ga?nik phbn 12-bs AP8206473 os?ona ga?nika AP8206711 zacisk w??a AP8206180 zacisk w??a AP8206467 zespó? pompy oleju. AP8508887 ?ruba m5x14 AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206488 uszczelka 8,2x15x1,2 AP8206203 ?ruba z ko?nierzem m8x15
sprzęgło aprilia AP8206214 uszczelnienie olejowe AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206190 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8206186 nakr?tka m10x1 h = 8 AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206699 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em
grupa korbowodów aprilia AP8206212 uszczelnienie olejowe AP8206208 ?o?ysko d20x47x14 AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8206501 con rod + g.pin brng. AP8206213 uszczelnienie olejowe AP8206187 podk?adka d15x20x12 AP8206154 klatka na szpilki 10x14x12,5 AP8206223 korbowód kpl. AP8206500 uszczelki olejowe - komplet AP8206182 klucz magneto ko?a zamachowego
głowica cylindra aprilia AP8206493 ?ruba dwustronna m7x1x109 AP8206174 sworze? t?okowy d10x33 AP8206556 sworze? t?okowy d6 AP8206176 pier?cie? oporowy d10 AP8206561 zestaw pier?cieni t?okowych d46,5 AP8206552 zestaw pier?cieni t?okowych d46 AP8206220 zestaw pier?cieni t?okowych d40,5 AP8206120 zestaw pier?cieni t?okowych d40 AP8206218 zespó? t?oka d40 AP8206219 zespó? t?oka d40,5 AP8206559 zespó? t?oka d46 AP8206560 zespó? t?oka d46,5 AP8206554 uszczelka podstawy cylindra AP8206575 uszczelka podstawy cylindra AP8206483 uszczelka podstawy cylindra AP8206502 cylinder z t?okiem AP8206562 cylinder z t?okiem AP8206487 uszczelka g?owicy cylindra AP8206555 uszczelka g?owicy cylindra AP8206551 g?owica cylindra AP8206460 g?owica cylindra AP8206491 nakr?tka ko?nierzowa m7x1 AP8206472 gumowa os?ona cylindra AP8206465 os?ona powietrza butli AP8206783 zestaw uszczelek
silnik aprilia AP8222319 silnik kompletny AP8222554 silnik kompletny -j- AP8222501 silnik kompletny AP8222433 silnik kompletny 94-nl- AP8222411 silnik kompletny -e65- AP8222404 silnik kompletny AP8222396 silnik kompletny -d- AP8222395 silnik kompletny -f- AP8222394 silnik kompletny -b 25km / h- AP8232820 d?wignia rozrusznika AP8203694 amortyzator szary d10 AP8203669 amortyzator czarny-2pers.- AP8203669 amortyzator czarny-2pers.- AP8203631 amortyzator. czarny d10 AP8203631 amortyzator. czarny d10 AP8231180 os?ona ga?nika AP8132802 szok abs. p?yta ochronna
rura wydechowa aprilia AP8219402 rura wydechowa -d- AP8219247 rura wydechowa -nl- AP8219232 rura wydechowa -nl- AP8219224 rura wydechowa -e65- AP8219210 rura wydechowa -f- AP8219209 rura wydechowa -b- AP8219150 rura wydechowa -i- AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8219212 uszczelka rury wydechowej AP8152260 ?ruba imbusowa AP8150521 ?ruba imbusowa AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart AP8231705 ochrona rury wydechowej
wariator - przekładnia główna aprilia AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206425 wa? nap?dowy z = 13 AP8206423 zespó? wa?u nap?dowego z = 44 AP8206469 zespó? wa?u nap?dowego z = 45 AP8206477 zespó? biegu ja?owego z = 11/52 AP8206424 zespó? biegu ja?owego z = 12/52 AP8206150 wiosna belleville AP8206195 podk?adka stalowa niebieska d14x29x1 AP8206479 t krzak AP8206144 przek?adnia rozrusznika z = 71 AP8206210 klatka d57x61x10 AP8206147 sprz?g?o rozrusznika AP8206698 suwak AP8206136 p?yta rampowa AP8206455 wa?ek sworzniowy d8,5 AP8206701 wa?ek sworzniowy d8.8 AP8222335 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP8206109 pasek klinowy AP8222336 krzak 13x18x38,2 AP8206566 podk?adka d18x23x2,5 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206478 podk?adka d18x23x5 AP8222458 podk?adka d18x23x3,5 AP8206702 podk?adka stalowa niebieska d13x18,5x1 AP8206116 sta?e ko?o pasowe AP8206140 przednia tarcza nap?dowa ko?a pasowego AP8206141 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP8206204 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206183 nakr?tka m10x1,25

Rama

centralny zestaw skrzyni korbowej aprilia AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206138 p?yta ustalaj?ca uszczelnienia olejowego AP8502567 ?ruba m6x35 AP8206468 zespó? skrzyni korbowej AP8206553 zespó? skrzyni korbowej AP8206169 sworze? skrzyni korbowej d12x16 AP8206578 wa?ek d3x11,8 AP8206481 uszczelnione ?o?ysko d17x35x10 AP8206503 podk?adka dystansowa d12x17x227 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206129 cichy blok. korbowód AP8501481 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d40 AP8206558 ?o?ysko d17x40x12 AP8206215 uszczelnienie olejowe AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206171 sworze? szcz?ki hamulcowej AP8206519 o-ring d6,8x2 AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206490 nakr?tka m10x1,25 AP8502437 nakr?tka m10x1,25 AP8206475 korek wlewu oleju AP8206482 o-ring d13,3x2,4
podstawka centralna aprilia AP8221215 spr??yna korbowodu AP8220356 gumowy kubek AP8220460 gumowy kubek AP8220336 cichy blok AP8232927 podstawka centralna AP8221240 statyw z podk?adk? AP8221296 statyw z podk?adk? AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8232761 element ??cz?cy silnik AP8221160 pin m12 AP8201681 zestaw narz?dzi. standardowe gniazdo l / jack 852691 zestaw narz?dzi. standardowe gniazdo l / jack AP8220396 ko?ek AP8201431 zawleczka AP8221184 sworze? korbowodu AP8220239 gumowa podk?adka 8x18 AP8220366 gumowa podk?adka
panel deski rozdzielczej aprilia AP8238961 panel deski rozdzielczej, br. zielony AP8238177 panel deski rozdzielczej, l. zielony AP8238165 panel deski rozdzielczej, piasek AP8238153 panel deski rozdzielczej, wi?niowy czerwony AP8238153 panel deski rozdzielczej, wi?niowy czerwony AP8231791 panel deski rozdzielczej, niebieski AP8231781 panel deski rozdzielczej, zielony AP8231745 panel deski rozdzielczej, be?owy AP8231186 panel deski rozdzielczej, czerwony AP8238189 deska rozdzielcza, legenda lazurowa AP8238411 panel deski rozdzielczej, kremowy AP8238950 panel deski rozdzielczej, czerwony AP8238939 panel deski rozdzielczej, m. be?owy AP8238928 panel deski rozdzielczej, bia?y AP8238917 panel deski rozdzielczej, s. niebieski AP8238906 panel deski rozdzielczej, szary AP8238894 panel deski rozdzielczej, czarny AP8238530 panel deski rozdzielczej, goryczka lazurowa AP8238442 panel deski rozdzielczej, b.c. czerwony AP8231186 panel deski rozdzielczej, czerwony
wtyczka deski rozdzielczej aprilia AP8238965 br. wtyczka zielona d14 AP8238182 l. zielona wtyczka d14 AP8238170 korek piaskowy d14 AP8238158 wi?nia czerwona wtyczka d14 AP8238158 wi?nia czerwona wtyczka d14 AP8220395 niebieska wtyczka d14 AP8220394 zielona wtyczka d14 AP8220393 be?owa wtyczka d14 AP8220392 czerwona wtyczka d14 AP8238194 legenda cyjan wtyczka d14 AP8238415 korek do kremu d14 AP8238954 br. czerwona wtyczka d14 AP8238943 m. be?owa wtyczka d14 AP8238932 wtyczka a. bia?a d14 AP8238921 zaphireka niebieski d14 AP8238910 szara wtyczka d14 AP8238898 czarna wtyczka d14 AP8238536 gencjana cyjan wtyczka d14 AP8238448 pne. czerwona wtyczka d14 AP8220392 czerwona wtyczka d14
drzwi aprilia AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8238446 r?kawica drzwi komp., b.c. czerwony AP8238534 r?kawica drzwi. drzwi, sz. cyjan AP8238896 r?kawica przed. drzwi, czarny AP8238908 r?kawica przed. drzwi, szara AP8238919 r?kawica przed. drzwi, niebieski AP8238930 r?kawica przed. drzwi, bia?y AP8238941 r?kawica drzwi. drzwi, met. be?owy AP8238952 r?kawica drzwi. drzwi, br. czerwony AP8238963 r?kawica drzwi. drzwi, br. zielony AP8238413 r?kawica drzwi. krem AP8238191 r?kawica drzwi. cyjan AP8231245 r?kawica przed. drzwi, czerwony AP8231245 r?kawica przed. drzwi, czerwony AP8231747 r?kawica przed. drzwi, be? AP8231783 r?kawica przed. drzwi, zielony AP8231793 r?kawica przed. drzwi, niebieski AP8238155 r?kawica zamyk. drzwi, wi?niowa czerwie? AP8238155 r?kawica zamyk. drzwi, wi?niowa czerwie? AP8238167 r?kawica przed. drzwi, piasek AP8238179 r?kawica zamyk. drzwi, sza?wia zielony AP8238416 wewn?trzna kratka schowka na r?kawiczki
blokada panelu podłogowego aprilia AP8201793 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8201801 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8220386 uszczelka wy??cznika g?ównego AP8231478 typ ok. ok?adka, szara AP8239061 matowy, szary AP8238844 matowy, szary AP8238716 mata pod?ogowa AP8238463 matowy, niebieski AP8238201 matowy, br?zowy AP8232792 matowy, czarny AP8232792 matowy, czarny AP8232792 matowy, czarny AP8231246 panel pod?ogowy. szary AP8201390 blokada skrzynki AP8104600 blokada skrzynki AP8201564 blokada siode?ka AP8201846 zestaw zamka AP8201800 zestaw oku? do zamka -e- AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8201305 podk?adka z?bata AP8221312 podk?adka z?bata AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca
ochrona paneli podłogowych aprilia AP8231203 niska. prot. fairing, czerwony AP8238522 niska. prot. fairing, g niebieski AP8238892 niska. prot. fairing, czarny AP8238904 niska. prot. fairing, szary AP8238915 niska. prot.fairing, s.blue AP8238926 niska. prot. fairing, bia?y AP8238937 niska. prot. fairing, m. be?owy AP8239656 niska. prot. fairing, m. be?owy AP8238948 niska. prot. fairing, br. red AP8238438 niska. prot. fairing, tc.brown AP8238407 niska. prot. fairing, krem AP8238187 niska. prot. fairing, cyjan AP8231203 niska. prot. fairing, czerwony AP8231743 niska. prot. fairing, be? AP8231779 niska. prot. fairing, zielony AP8231789 niska. prot. fairing, niebieski AP8238151 niska. prot. fairing, ok. red AP8238151 niska. prot. fairing, ok. red AP8238163 niska. prot. targi, piasek AP8238175 niska. prot. fairing, sza?wia zielony AP8238959 niska. prot. fairing, br. green
rama i zbiornik paliwa aprilia AP8232757 rama z pow?ok? galwaniczn? AP8102223 gumowa podk?adka AP8220349 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8201750 kurek paliwa AP8203666 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8238888 zbiornik paliwa + czujnik paliwa AP8238888 zbiornik paliwa + czujnik paliwa AP8238300 zbiornik paliwa AP8238300 zbiornik paliwa AP8201487 scrw f. czapka bez odpowietrznika AP8201487 scrw f. czapka bez odpowietrznika AP8201757 korek wlewu paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8212959 czujnik poziomu paliwa AP8231179 zbiornik oleju AP8268514 zbiornik oleju AP8220421 korek wlewu oleju AP8201192 wska?nik rezerwy oleju AP8201711 szklany kubek paliwa AP8220599 szklany kubek paliwa AP8220465 guma kolektora paliwa
przednia okładka aprilia AP8231189 przednia ok?adka, czerwona AP8238436 przednia ok?adka, b.c. czerwony AP8238520 przednia ok?adka, goryczka b??kitna AP8239431 przednia ok?adka, czarna AP8239432 przednia ok?adka, bia?a AP8239433 przednia ok?adka, szafirowy niebieski AP8239434 przednia ok?adka, szara AP8239435 przednia ok?adka, m. be?owy AP8239436 przednia ok?adka, br. czerwony AP8238405 przednia ok?adka, kremowa AP8238184 ok?adka przednia, legenda cyjan AP8231189 przednia ok?adka, czerwona AP8231740 przednia ok?adka, be?owa AP8231776 przednia ok?adka, zielona AP8231786 przednia ok?adka, niebieska AP8238148 przednia ok?adka, wi?niowa czerwie? AP8238148 przednia ok?adka, wi?niowa czerwie? AP8238160 ok?adka przednia, piasek AP8238172 ok?adka przednia, l. zielony AP8239437 przednia ok?adka, br. zielony
przedni widelec aprilia AP8203705 przedni widelec 854575 przedni widelec AP8203705 przedni widelec 854575 przedni widelec AP8203689 nakr?tka ko?pakowa AP8203689 nakr?tka ko?pakowa AP8203636 prawy r?kaw AP8203636 prawy r?kaw AP8203637 lewy r?kaw AP8203637 lewy r?kaw AP8203744 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203744 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203743 ochrona rurki AP8203938 ochrona rurki AP8203743 ochrona rurki AP8203938 ochrona rurki AP8203639 wkr?t AP8203639 wkr?t AP8203638 orzech AP8203638 orzech AP8203717 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8203717 ?ruba z ko?nierzem m8x25
przedni widelec (2) aprilia AP8203705 przedni widelec 854575 przedni widelec AP8203705 przedni widelec 854575 przedni widelec AP8203711 podstawa ?odygi AP8203711 podstawa ?odygi AP8203636 prawy r?kaw AP8203636 prawy r?kaw AP8203637 lewy r?kaw AP8203744 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203744 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203743 ochrona rurki AP8203938 ochrona rurki AP8203743 ochrona rurki AP8203938 ochrona rurki AP8203639 wkr?t AP8203638 orzech AP8203638 orzech AP8203717 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8203717 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8203689 nakr?tka ko?pakowa AP8203689 nakr?tka ko?pakowa AP8203706 pralka AP8203706 pralka AP8203707 podk?adka zatrzymuj?ca AP8203707 podk?adka zatrzymuj?ca AP8203709 pier?cie? stop AP8203709 pier?cie? stop AP8203710 wtyczka tulejowa AP8203710 wtyczka tulejowa AP8203713 gumowy zderzak h36 AP8203713 gumowy zderzak h36 AP8203716 t?ok nurnikowy. kompletny AP8203716 t?ok nurnikowy. kompletny
przedni błotnik aprilia AP8226336 przedni b?otnik, kremowy AP8226362 przedni b?otnik, goryczka az. AP8226394 przedni b?otnik, czarny AP8226395 przedni b?otnik, szary AP8226396 przedni b?otnik, niebieski AP8226397 przedni b?otnik, bia?y AP8226398 przedni b?otnik, m. be?owy AP8226399 przedni b?otnik czerwony AP8226400 przedni b?otnik, br. zielony AP8226360 przedni b?otnik, legenda az. AP8226358 przedni b?otnik, s. zielony AP8226356 przedni b?otnik, piasek AP8226340 przedni b?otnik b.c. czerwony AP8226348 przedni b?otnik, czerwony AP8226348 przedni b?otnik, czerwony AP8226349 przedni b?otnik, be?owy AP8226350 przedni b?otnik, zielony AP8226351 przedni b?otnik, niebieski AP8226354 przedni b?otnik, wi?niowy AP8226354 przedni b?otnik, wi?niowy AP8226180 b?otnik, ?ó?ty
osłona przednia aprilia AP8239872 w gór?. owiewka przednia. bia?y AP8238494 w gór?. owiewka przednia, zielona AP8238495 w gór?. przednia owiewka, niebieska AP8238496 w gór?. przednia owiewka, wi?niowa AP8238496 w gór?. przednia owiewka, wi?niowa AP8238497 w gór?. owiewka przednia, piasek AP8238498 w gór?. owiewka przednia, l. zielony AP8238499 w gór?. owiewka przednia, noga. niebieski AP8238538 w gór?. owiewka przednia, gent. niebieski AP8238493 w gór?. przednia owiewka w kolorze be?owym AP8238492 w gór?. przednia owiewka, czerwona AP8239873 w gór?. owiewka przednia, s.blue AP8239874 w gór?. przednia owiewka, szara AP8239875 w gór?. owiewka przednia, m. be?owy AP8239876 w gór?. owiewka przednia, br. czerwony AP8239877 w gór?. owiewka przednia, br. zielony AP8238406 w gór?. owiewka przednia, kremowa AP8238437 w gór?. owiewka przednia, b.c. czerwony AP8238492 w gór?. przednia owiewka, czerwona AP8239871 w gór?. owiewka przednia, czarna
koło przednie - hamulec tarczowy aprilia AP8201775 bieg licznika kilometrów 58642R bieg licznika kilometrów AP8213208 przewód przedniego hamulca AP8208383 przednie ko?o 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8225306 wewn?trzna podk?adka dystansowa ko?a AP8213222 przednia tarcza hamulcowa AP8152060 ?ruba imbusowa m6x20 AP8213371 zacisk hamulca przedniego AP8213223 para elektrod AP8213108 zawór odpowietrzaj?cy AP8225285 o? przedniego ko?a AP8225148 ?o?ysko AP8213224 os?ona zacisku hamulca AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8113678 klocki hamulcowe
przednie koło - hamulec bębnowy aprilia AP8201775 bieg licznika kilometrów 58642R bieg licznika kilometrów AP8125040 ustalacz linki hamulca AP8208331 przednie ko?o 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8225302 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8213220 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8213221 krzywka AP8225287 p?yta na buty AP8214120 linka hamulca przedniego AP8118296 d?wignia steruj?ca krzywk? AP8225285 o? przedniego ko?a AP8225123 ?o?ysko AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego
para uchwytów aprilia AP8218173 para uchwytów. czarny AP8218173 para uchwytów. czarny AP8218173 para uchwytów. czarny AP8218325 para uchwytów. szary AP8218212 para uchwytów, br?zowa AP8218267 para r?koje?ci, czerwona AP8218269 para r?koje?ci, niebieska AP8218287 para uchwytów, pkt 19
kierownica aprilia AP8212665 deska rozdzielcza kompletna -exp- AP8212666 deska rozdzielcza kompletna -exp- AP8212736 deska rozdzielcza kompletna AP8212736 deska rozdzielcza kompletna AP8224031 os?ona soczewki deski rozdzielczej. AP8212683 os?ona soczewki deski rozdzielczej. AP8212684 kabel deski rozdzielczej AP8201798 prawe lusterko wsteczne AP8201585 lusterko wsteczne lewe AP8218152 praca na kierownicy. AP8214126 kabel licznika kilometrów AP8212855 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8212866 selektor ?wiate? lewych AP8212757 prawy selektor ?wiate? AP8212865 prawy selektor ?wiate? AP8201984 lusterko wsteczne AP8201986 nakr?tka z zaciskiem. prawa strona AP8201987 nakr?tka z zaciskiem. lewa strona AP8220462 mieszki gumowe AP8224054 lightbutton
wspornik reflektora aprilia AP8231184 wspornik reflektora, czerwony AP8238314 wspornik reflektora, piasek AP8238404 wierci?. osprz?t reflektorów, kremowy AP8238435 wierci?. wspornik reflektora. br?zowy AP8238518 wierci?. osprz?t reflektorów, np. niebieski AP8238897 wierci?. osprz?t reflektorów, czarny AP8238909 wierci?. osprz?t reflektorów, szary AP8238920 wierci?. osprz?t reflektorów, s.blue AP8238931 wierci?. osprz?t reflektorów, bia?y AP8238942 wierci?. osprz?t reflektorów, be?owy AP8239664 wierci?. osprz?t reflektorów, be?owy AP8238953 wierci?. osprz?t reflektorów, br. czerwony AP8238193 wierci?. dost. reflektorów, cyjan AP8238181 wierci?. osprz?t reflektorów, zielony AP8238169 wierci?. osprz?t reflektorów, piasek AP8231184 wspornik reflektora, czerwony AP8231738 wspornik reflektora, be?owy AP8231774 wspornik reflektora, zielony AP8231784 wspornik reflektora, niebieski AP8231804 wierci?. osprz?t reflektorów, czerwony AP8231804 wierci?. osprz?t reflektorów, czerwony AP8231805 wierci?. dop. reflektorów, be? AP8231806 wierci?. osprz?t reflektorów, zielony AP8231807 wierci?. osprz?t reflektorów, niebieski AP8238157 wierci?. dost. reflektorów, rozdz. czerwony AP8238157 wierci?. dost. reflektorów, rozdz. czerwony AP8238964 wierci?. osprz?t reflektorów, zielony
osłona zawiasów aprilia AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8238441 os?ona zawiasów, b.c. czerwony AP8238528 os?ona zawiasów, cyjan AP8238893 os?ona zawiasów, czarna AP8238905 os?ona zawiasów, szara AP8238916 os?ona zawiasów, s. niebieski AP8238927 os?ona zawiasów, bia?a AP8238938 os?ona zawiasów, met. be?owa AP8238949 os?ona zawiasów, szer. czerwony AP8238410 os?ona zawiasów, kremowa AP8238188 os?ona zawiasów, cyjan AP8238176 os?ona zawiasów, d?. zielony AP8231200 os?ona zawiasów, czerwona AP8231200 os?ona zawiasów, czerwona AP8231744 os?ona zawiasów, be?owa AP8231780 os?ona zawiasów, zielona AP8231790 os?ona zawiasów, niebieska AP8238152 os?ona zawiasów, wi?niowa AP8238152 os?ona zawiasów, wi?niowa AP8238164 os?ona zawiasów, piasek AP8238960 os?ona zawiasów, szer. zielony
tarcza wewnętrzna aprilia AP8231191 tarcza wewn?trzna, czerwona AP8238443 tarcza wewn?trzna, b.c. czerwony AP8238532 tarcza wewn?trzna, goryczka b??kitna AP8239644 tarcza wewn?trzna, czarna AP8239645 os?ona wewn?trzna, bia?a AP8239646 tarcza wewn?trzna, niebieska AP8239647 tarcza wewn?trzna, szara AP8239648 tarcza wewn?trzna, m. be?owy AP8239649 tarcza wewn?trzna, br. czerwony AP8238412 tarcza wewn?trzna, kremowa AP8238190 tarcza wewn?trzna, legenda cyjan AP8231191 tarcza wewn?trzna, czerwona AP8231746 tarcza wewn?trzna, be?owa AP8231782 tarcza wewn?trzna, kolor zielony AP8231792 tarcza wewn?trzna, niebieska AP8238154 tarcza wewn?trzna, wi?niowo-czerwona AP8238154 tarcza wewn?trzna, wi?niowo-czerwona AP8238166 tarcza wewn?trzna, piasek AP8238178 tarcza wewn?trzna, d?. zielony AP8239650 tarcza wewn?trzna, br. zielony
Sterowanie lewe aprilia AP8214124 przewód ss?cy AP8218329 lewa polerowana d?wignia AP8218176 d?wignia hamulca tylnego AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218296 kompletna d?wignia hamulca tylnego AP8218175 kompletna d?wignia hamulca tylnego AP8218118 zapadka AP8218116 z??cze sto?kowe AP8218115 d?wignia rozrusznika AP8218117 pier?cie? stop
siodło pasażera aprilia AP8232882 baga?nik siod?owy AP8229246 tylne siod?o, br?zowe AP8229245 siod?o tylne, szare AP8229244 tylne siod?o, czarne AP8229185 tylne siod?o, niebieskie AP8229160 tylne siod?o, br?zowe AP8229146 tylne siod?o AP8221206 haczyk na he?m AP8201298 kabel blokady kasku AP8102931 kabel blokady kasku
zestaw talerzy i kalkomania aprilia AP8247155 zestaw talerzy scarabeo AP8215840 zestaw talerzy scarabeo AP8215841 zestaw talerzy scarabeo AP8237302 zestaw talerzy scarabeo AP8237352 zestaw talerzy scarabeo AP8237353 zestaw talerzy scarabeo AP8237355 zestaw talerzy scarabeo AP8237356 zestaw talerzy scarabeo AP8247005 zestaw talerzy scarabeo AP8247006 zestaw talerzy scarabeo AP8247156 zestaw talerzy scarabeo AP8247157 zestaw naklejek technicznych AP8237333 zestaw naklejek technicznych AP8237320 zestaw naklejek technicznych AP8237044 zestaw naklejek technicznych AP8215843 zestaw naklejek technicznych AP8215842 zestaw naklejek technicznych AP8247158 zestaw naklejek technicznych
owiewka tylna aprilia AP8231193 owiewka tylna czerwona AP8238440 owiewka tylna b.c. czerwony AP8238526 owiewka tylna, goryczka b??kitna AP8238890 owiewka tylna, czarna AP8238902 owiewka tylna, szara AP8238913 owiewka tylna, s. niebieski AP8238924 owiewka tylna, bia?a AP8238935 owiewka tylna, m. be?owy AP8238946 owiewka tylna, br. czerwony AP8238409 owiewka tylna, kremowa AP8238185 owiewka tylna, legenda cyjan AP8231193 owiewka tylna czerwona AP8231741 owiewka tylna, be?owa AP8231777 owiewka tylna, zielona AP8231787 owiewka tylna, niebieska AP8238149 owiewka tylna, wi?niowa AP8238149 owiewka tylna, wi?niowa AP8238161 owiewka tylna, piasek AP8238173 owiewka tylna, l. zielony AP8238957 owiewka tylna, zielona
tylny błotnik aprilia AP8121075 t krzak AP8238503 b?otnik tylny, szary AP8226439 tylny b?otnik. szary AP8231181 tylny b?otnik. szary AP8226439 tylny b?otnik. szary AP8231181 tylny b?otnik. szary AP8226305 b?otnik tylny bia?y AP8238417 baga?nik, szary z uchwytem AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8238313 pó?ka na baga?. szary AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8238312 pó?ka na baga?. szary AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8238312 pó?ka na baga?. szary AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8231922 pó?ka na baga?. szary AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8231922 pó?ka na baga?. szary AP8238796 pó?ka na baga?. szary AP8231899 pó?ka na baga?. szary AP8120001 gumowa podk?adka AP8121728 t krzak AP8234069 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8226283 wspornik os?ony przeciwbryzgowej AP8226282 os?ona przeciwbryzgowa AP8220276 guma podnó?ka AP8232616 tylny podnó?ek AP8150394 podk?adka nierdzewna 21x37x3 AP8232916 wspornik podnó?ka
tylne koło aprilia AP8208333 tylne ko?o 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8213251 krzywka hamulca tylnego AP8213133 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8214123 linka hamulca tylnego AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8232678 d?wignia hamulca tylnego. cynkowe wyko?czenie AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8220367 wtyczka tylnego ko?a AP8120769 o-ring 114 AP8150471 podk?adka spr??ysta 14,5x24
rh kontroli aprilia AP8113305 pokrywa pompy AP8213475 pokrywa pompy AP8214125 linka przepustnicy AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218174 wkr?t AP8218332 przepustnica bez uchwytu r?cznego + d?wignia AP8218316 przepustnica bez uchwytu r?cznego + d?wignia AP8218120 wtyczka AP8218172 d?wignia hamulca przedniego AP8218311 d?wignia hamulca przedniego, pol. 845753 ?ruba imbusowa m5x20 AP8218177 ?ruba imbusowa m5x20 AP8218118 zapadka AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8218186 prawy panel sterowania o?wietleniem AP8218214 rura przepustnicy bez uchwytu r?cznego AP8213252 przedni cylinder g?ówny d12 AP8213207 przedni cylinder g?ówny d12 AP8218155 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8218273 d?wignia hamulca przedniego
siodło aprilia AP8229128 siod?o. czarny (jeden p) AP8229240 siod?o, czarne AP8229238 siod?o, br?zowe AP8229235 siod?o, szare AP8229174 siod?o, niebieskie AP8229173 siod?o, czerwone AP8229169 siod?o, be? AP8229168 siod?o, l. br?zowy AP8229159 siod?o, br?zowe AP8229416 siod?o. czarny (jeden p) AP8229128 siod?o. czarny (jeden p) AP8229416 siod?o. czarny (jeden p) AP8231195 komora na siod?o. czarny AP8232801 zawias tylnego siode?ka AP8232799 blokada zawiasów AP8221186 tuleja zawiasu siod?a AP8232800 zawias przedniego siode?ka AP8201643 zawleczka AP8221185 spin siod?a

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8124399 przycisk 580953 przycisk AP8220269 prowadnica kablowa AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212642 akumulator 12v-4ah 234390 akumulator 12v-4ah AP8212540 regulator napi?cia AP8212799 regulator napi?cia AP8212848 g?ówna wi?zka przewodów AP8212852 g?ówna wi?zka przewodów AP8212852 g?ówna wi?zka przewodów AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212588 dioda AP8212382 dioda AP8220283 gumowa podk?adka AP8212670 wi?zka przewodów rozrusznika AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8212603 tylne ?wiat?o odblaskowe. czerwony AP8212587 róg AP8212589 odb?y?nik, bursztynowy klej AP8230535 uchwyt baterii AP8231192 pokrywa baterii. czarny AP8231479 uchwyt baterii, czarny
koło zamachowe aprilia AP8206510 ?ruba m6x25 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206480 krzak 6,5x8,5x10 AP8206471 cichy blok AP8206494 ?ruba 5,5x40 AP8206474 uszczelka kana?u AP8206499 ?ruba z 2 podk?adkami m6x16 AP8206463 os?ona wentylatora AP8206461 plastikowy wentylator AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206485 flyw. uszczelka stojana AP8206462 cdi magneto assy AP8206462 cdi magneto assy AP8212701 cdi magneto assy AP8206179 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d19 AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206145 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju
jednostka zapłonowa aprilia AP8206470 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8206470 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8212579 skrzynia biegów ?wiecy zap?onowej AP8206125 cewka ht AP8206125 cewka ht AP8206128 guma ?wiecy zap?onowej AP8220438 guma ?wiecy zap?onowej AP8206108 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8220439 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8220440 guma, os?ona drutu AP8224103 rozrusznik AP8206459 rozrusznik AP8206206 podk?adka d8x16x2 AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206700 bieg ja?owy AP8206202 ?ruba m6x12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8212685 elektryczny. przetwornik AP8212212 h.t. okablowanie AP8212537 h.t. os?ona okablowania AP8224093 uchwyt szczotki z lub
światła aprilia AP8212547 reflektor AP8224010 reflektor AP8212669 reflektor -35 + 35 w- AP8212669 reflektor -35 + 35 w- AP8212820 ?wiat?a tylne AP8224270 ?wiat?a tylne AP8212678 ?wiat?a tylne AP8212680 soczewka kierunkowskazu AP8212549 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212712 okablowanie reflektorów z wi?zk? -f- AP8212718 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212718 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8238541 kierunkowskaz AP8231499 kierunkowskaz AP8212550 okablowanie reflektorów / tylnych skr?tów AP8212699 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8212863 prawy przedni kierunkowskaz AP8212700 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8212864 kierunkowskaz przedni lewy AP8212679 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212698 wi?zka przewodów przednich kierunkowskazów AP8221198 spr??yna regulacji reflektorów AP8150415 ?ruba m4x35 AP8212664 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8212870 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej

Akcesoria

acc - specjalne części ciała i aprilia AP8790279 brak dost?pnego opisu AP8790280 brak dost?pnego opisu AP8790281 brak dost?pnego opisu AP8790282 brak dost?pnego opisu AP8790283 brak dost?pnego opisu AP8790284 brak dost?pnego opisu
wg. - mechanika antykradzieżowa aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm
wg. - topy / kufry, kufry boczne aprilia AP8792249 brak dost?pnego opisu AP8792250 brak dost?pnego opisu AP8104076 zamek do kufra górnego AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP8792080 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP81041974 zamek do kufra górnego kpl.
wg. - różnorodny aprilia AP8796030 brak dost?pnego opisu AP8700199 brak dost?pnego opisu AP8796011 prawe lusterko wsteczne AP8796616 prze?cierad?o na nogi AP8701142 zestaw mocuj?cy rzep do pokrowca na nogi AP8700792 obs?uga kluczy b.guard uk-d AP8700793 obs?uga kluczy b.guard f-nl AP8700794 kluczowe wsparcie b.guard i-e
wg. - szyby przednie aprilia AP8790086 szyba przednia kpl. du?y AP87911934 szyba przednia kpl. du?y AP8790085 przednia szyba bez podpórki du?a
zgodnie ze specjalnymi częściami karoserii aprilia AP8796943 brak dost?pnego opisu AP8706503 brak dost?pnego opisu AP8706496 brak dost?pnego opisu AP8706506 brak dost?pnego opisu AP8706497 brak dost?pnego opisu AP8706499 brak dost?pnego opisu AP8706504 brak dost?pnego opisu AP8706505 brak dost?pnego opisu AP8706500 brak dost?pnego opisu AP8706501 brak dost?pnego opisu AP8706502 brak dost?pnego opisu
pokrywa aprilia AP8231197 pokrywa rewizyjna czerwona AP8238439 pokrywa rewizyjna b. glina AP8238524 pokrywa rewizyjna, cyjan AP8238891 pokrywa rewizyjna, czarna AP8238903 pokrywa rewizyjna, szara AP8238914 pokrywa rewizyjna, s. niebieski AP8238925 pokrywa rewizyjna, bia?a AP8238936 pokrywa rewizyjna, be?owa AP8238947 pokrywa rewizyjna br. czerwony AP8238408 pokrywa rewizyjna, kremowa AP8238186 pokrywa rewizyjna, cyjan AP8231197 pokrywa rewizyjna czerwona AP8231742 pokrywa rewizyjna, be?owa AP8231778 pokrywa rewizyjna, zielona AP8231788 pokrywa rewizyjna, niebieska AP8238150 pokrywa rewizyjna, wi?niowa AP8238150 pokrywa rewizyjna, wi?niowa AP8238162 pokrywa rewizyjna, piasek AP8238174 pokrywa rewizyjna, l. zielony AP8238958 pokrywa rewizyjna br. zielony
osłony - rozrusznik aprilia AP8206170 os?ona sworznia d10x14 AP8206163 uszczelka pokrywy AP8206112 pokrywa skrzyni biegów AP8502567 ?ruba m6x35 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206464 ok?adka kickstart AP8206507 ?ruba m6x45 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206484 k. uszczelka pokrywy rozrusznika AP8206149 spr??yna powrotna d?wigni AP8206152 tuleja wa?u kick-start 15x20x30 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206193 podk?adka stalowa niebieska d15.1x28x1 AP8206122 zespó? wa?u kopi?cego AP8206148 wiosna kickstarter AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206172 ko?ek d8x32

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Scarabeo 50 2T ENG Minarelli 1993.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii