Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Shiver 900 ABS 2020.

Aprilia Shiver 900 ABS 2020 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Shiver 900 ABS 2020

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Shiver 900 900 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2020 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 854946 deksel van filterhuis 851581 rura wlotu powietrza 851575 filtr powietrza 858133 rura wlotowa 2B004315 filter housing body 890513 uszczelka d4 GU30729330 temp. powietrza czujnik GU30027931 uszczelka 8515674 przedmuchiwana rura odpowietrzaj?ca AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 854970 zacisk w??a sm9c w1 6 851570 w?? korpusu przepustnicy 6423025 czujnik ci?nienia powietrza AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 851685 motyki AP8144245 uszczelka d.5 2B004045 cable harness ducts 2B004057 rear pipe 2B004056 rear pipe AP8201358 zacisk w??a d 11,9 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 2B004463 mounting base 2B002476 upper cower 2B004179 support plate AP8220150 gumowa podk?adka AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 2B004037 compl. filter casing base 851785 przedmuch rury odpowietrzaj?cej AP8120536 opaska zaciskowa d28x8,6 *
sprzęgło aprilia 880473 clutch housing, complete 974320 pralka 2A000928 clutch hub 872213 tarcza dociskowa sprz?g?a 879421 spr??yna sprz?g?a 879315 belleville spring 2A000933 screw 1A010613 nitrurated driven clutch disc 1A010611 lathed driving clutch disc 2A000927 driving clutch disc 2A000929 driven clutch disc 1A010612 washer
sterowanie sprzęgłem aprilia 851645 koppelingspomp 896347 leva frizione con roller 896337 kompletna os?ona sprz?g?a 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 854835 koppelingspijp AP8113003 AP8113004 85221R cylinder steruj?cy sprz?g?a AP8133945 zestaw do odpowietrzania 874037 wkr?t 873268 wkr?t 642032 AP8220135 gumowa podk?adka 858424 membrana
pokrywa sprzęgła aprilia B013074 ko?nierz roz??czania sprz?g?a czarny 872421 ?ruba z ko?nierzem 874660 wa? sprz?g?a B015050 pr?t 876790 orzech 876296 podk?adka bezpiecze?stwa 974361 klatka na kó?kach 35x40x35,8 873543 odst?pnik 974320 pralka 877193 lamierino protezione catena 878867 wkr?t 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 874191 sprz?g?o zapadkowe 1A008499 clutch cover AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 414838 ?ruba m6x35 B013607 uszczelka skrzyni korbowej sprz?g?a 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7
system chłodzenia aprilia 897162 waterkoeler AP8144644 wuldop AP8102615 pokrywa 851597 expansievat AP8104836 korek zbiornika wyrównawczego 2B003862 3-way pipe 2B003860 valve-cooler tube 897414 rura 851599 rura doprowadzaj?ca wod? 851601 rura odpowietrzaj?ca 2B003861 motor-pump valve tube AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 860328 rura odpowietrzaj?ca CM226903 zacisk spr??ynowy 22/12 CM226906 zacisk spr??ynowy 35/12 834232 thermostaatkraan set 85 ° c AP8121464 ko?ek AP8161083 odst?pnik AP81249305 wentylator, kpl. AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka CM001905 zacisk w??a AP8221145 t krzak AP8220366 gumowa podk?adka AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 598839 ?ruba z ko?nierzem 896544 rura paliwowa 5,5x10 2B004465 water cooler support AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 CM226909 zacisk spr??ynowy 29/12
skrzynie korbowe i aprilia 874598 ko?ek ustalaj?cy d6 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 CM154104 uszczelka podstawy cylindra 0,5 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154102 uszczelka podstawy cylindra 0,6 224035 o-ring 874546 ?ruba sze?ciok?tna m8x80 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 849244 specjalna ?ruba 834317 pier?cie? uszczelniaj?cy lub
skrzynie korbowe i aprilia 874598 ko?ek ustalaj?cy d6 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 CM154104 uszczelka podstawy cylindra 0,5 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154102 uszczelka podstawy cylindra 0,6 224035 o-ring 874546 ?ruba sze?ciok?tna m8x80 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 849244 specjalna ?ruba 834317 pier?cie? uszczelniaj?cy lub
głowica cylindra - zawory aprilia 1A010521 cylinder head 1A008221 lh head assy with valve 846923 zawór wlotowy 873459 zawór wydechowy 873005 wew. spr??yna zaworu 873006 int. spr??yna zaworu 1A002802 upper cap 1A002803 lower cap 1A003632R ?ruba dwustronna 872807 ?ruba dwustronna 1A008494 water hose union 855799 ?ruba z ko?nierzem 873396 po??czenie 878705 uszczelka 874557 nakr?tka ko?nierzowa m8x1,25 874558 nakr?tka ko?nierzowa 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 874556 flanged hexagon screw 833520 nakr?tka m10x1,25 6h 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A002952 m6x12 button socket head cap screw B015433 wtyczka m12x1,5x11 872424 ?ruba z ko?nierzem 1A009653 plug m10 1A003051 torx convex big end screw m5x16 847239 pralka
cylinder - tłok aprilia 1A0080225 cylinder kit 874589 skalibrowany ko?ek 1A009782 compression ring 1A008508 oil scraper ring 1A008509 oil scraper section 1A008510 piston pin 828116 pier?cie? stop 847928 uszczelka 840135 p?yta 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 874555 wkr?t 878654 uszczelka g?owicy cylindra 825597 trzpie? 11,8x10 1A0085050A piston (a) 1A0085050D piston (d) 1A0085050B piston (b) 1A0085050C piston (c)
wał napędowy aprilia 1A0050110A crankshaft (4) 1A0050110D crankshaft (7) 1A0050110G crankshaft "1" 1A0050110C crankshaft (6) 1A0050110H crankshaft "2" 1A0050110B crankshaft (5) 1A001476E3 connecting rod (e3) 1A001476E4 connecting rod (e4) 1A001476E5 connecting rod (e5) 849131 ?ruba korbowodu 8781140R tuleja pó?skorupowa, kata czerwona 8781140V tuleja, zielona ?e? 8781140G bushing half-shell, yellow (yellow) 8781140B bushing half-shell, blue (blue) CM159102 *** przek?adnia g?ówna nap?dzana redukcj? CM159101 g?ówne ko?o nap?dowe z = 40 000267 klucz transmisji B013373 ko?o z?bate pompy wodnej 847915 podk?adka p?aska 878296 orzech 847906 wa?ek
część-dźwignia uzupełniająca silnik aprilia CM1610015 engine 900 974556 ko?o z?bate z = 16 2B002193 belleville spring AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8201358 zacisk w??a d 11,9 856069 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8121811 t krzak AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 856079 p?yta 2B004225 gear change lever AP8120912 guma d?wigni 2B002191 t bushing B043047 ?ruba z ko?nierzem m10x25 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 CM179302 metryczna ?ruba m6x22 2B004288 missing description
rura wydechowa aprilia 2B003812 central manifold pipe 2B006578 collettore di scarico posteriore 2B006577 collettore di scarico anteriore GU92660021 nakr?tka ko?nierzowa m8 851582 uszczelka rury wydechowej GU05121630 uszczelka GU05123431 zacisk w??a lewy 2B004531 exhaust silencer GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 584344 sonda lambda l. 325 mm AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8121455 krzak dystansowy 856914 gumowa podk?adka AP8150018 pralka 852433 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150535 podk?adka bezpiecze?stwa 856859 szok abs. p?yta ochronna 896185 zacisk wsporczy 890760 wsparcie instrumentów
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 82977R przedni wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 1A008512 exhaust camshaft 878560 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 8499094 przedni rozrz?d kpl. 878868 ?ruba dystansowa m8 874744 myjka ci?nieniowa 874751 nakr?tka m15x1 dx 1A006352 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 1A008221 lh head assy with valve B016191 ?ruba z ko?nierzem 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha 871748 dr??ek napinacza ?a?cucha B046202 ?ruba tb 4x12 torx 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 879523 podk?adka specjalna 1A005189 decompression counterweight 1A005187 decompression spring 1A005190 decompressor counterweight 877885 ?ruba imbusowa
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia 2B003871 preformed pipe 2B000219 po??czenie AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8102378 zacisk w??a d11,3 890505 rura paliwowa 5,5x10 CM179008 valvula seguridad 2B003870 preformed pipe AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8201358 zacisk w??a d 11,9 2B002632 canister AP9100714 opaska zaciskowa 14,5x8,5 mm 890499 rura paliwowa 8x13 487567 pokrywa 2B003873 carbon filter support 254485 zacisk m6 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 2B004255 coal filter tube AP8120657 zacisk w??a
skrzynia biegów / selektor / krzywka zmiany biegów aprilia 1A004527 shift cam cpl. 849360 widelec 874599 wyj?cie widelca 873772 wa?ek widelca 1A010982 index assy. lever B013306 spr??yna d?wigni ogranicznika biegów B013928 ko?ek gwintowany 871649 p?ytka blokuj?ca selektor 878867 wkr?t B0144375 wa? przek?adni + spr??yna kpl. 971718 podk?adka p?aska 14x30x1 B014440 spr??yna powrotna p?ytki zmiany biegów 878870 ko?ek gwintowany m8x1,25 872560 przesun?? krzywk? B017809 b?ben selektora AP9150069 d?wignia AP9150064 wiosna AP9150070 filar spr??ynowy 597565 nakr?tka samohamowna B0167965 torx wypuk?a du?a ?ruba 877441 uszczelka 857265 czujnik po?o?enia biegu 974558 odst?pnik 871901 uszczelka lub 974130 blokada wybieraka
skrzynia biegów - montaż przekładni aprilia 876563 primary gear shaft assy. 876568 zahnrad 876566 3rd-4th pinion gear 876565 5th pinion gear 876567 6th pinion gear 849424 podk?adka wyrównuj?ca 849426 pier?cie? osadczy 974163 podk?adka wyrównuj?ca 974165 pier?cie? osadczy 974162 ruchomy krzew 876561 nap?dzany wa? 876559 1. bieg ko?a 876569 2. bieg ko?a 876571 3rd wheel gear 876572 4th wheel gear 876573 5th wheel gear 876570 6th wheel gear 849308 ruchomy krzew 849310 podk?adka wyrównuj?ca 974167 podk?adka wyrównuj?ca 974166 podk?adka wyrównuj?ca 849309 podk?adka wyrównuj?ca 849311 pier?cie? osadczy 849396 podk?adka wyrównuj?ca 876558 gear box assy
nakrycie głowy aprilia 1A010518 head cover 1A0090635 cylinder head cover 1A011040 gasket - head cover 83013R uszczelka pokrywy g?owicy 842291 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 1D002046 ht coil 641815 emi core
smarowanie aprilia 974517 ko?o z?bate pompy oleju 006450 pier?cie? osadczy 974157 wa?ek 873866 ko?o z?bate pompy oleju 873863 zespó? pompy oleju. 878871 ?ruba z ko?nierzem 873974 podk?adka bezpiecze?stwa 873906 niski orzech 83016R zamontowany zawór ci?nienia oleju 1D001138 czujnik AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5 82960R filtr oleju 873612 filtr oleju dolotowego 1A002954 ?ruba imbusowa m6x16 829122 z??czka filtra oleju 875358 korek spustowy oleju 287174 uszczelka miedziana 974290 podk?adka dystansowa 969323 o-ring 1A005240 reed valve support 1A003051 torx convex big end screw m5x16 1A006650 plate 82778R wspornik zaworu trzcinowego GU01154230 uszczelka 1A009642 joint.p. 887421 temp. czujnik
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 82979R tylny wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 1A008513 rear exhaust camshaft 878560 osiowa p?yta blokuj?ca 8745964 uk?ad rozrz?du ko?o z?bate kpl. 878868 ?ruba dystansowa m8 8499104 ko?o z?bate tylnego rozrz?du kpl. 874744 myjka ci?nieniowa 874752 nakr?tka m15x1 sx 1A006352 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 1A008221 lh head assy with valve B016191 ?ruba z ko?nierzem 849827 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 871798 prowadnica ?a?cucha 871748 dr??ek napinacza ?a?cucha B046202 ?ruba tb 4x12 torx 879523 podk?adka specjalna 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 877885 ?ruba imbusowa 1A005192 decompressor counterweight 1A005186 decompression spring 1A005191 decompression counterweight
korpus przepustnicy aprilia 872174 luchtfilter ondersteuning 872230 gasklephuis 872264 uszczelka 1A0088345 union 1A008629 bracket 1A008364 complete injector 849898 wiosna 1A002953 flanged hexagonal head screw B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 872176 p?yta 872177 p?yta górna 1A003049 schraube 1A0083635 throttle body cpl.
pompa wodna aprilia 1A0100835 clutch side cover 878734 podk?adka dystansowa 876529 nakr?tka m6 82991R pier?cie? uszczelniaj?cy 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ?a?cuch 52 1A0084955 water pump cover B013527 uszczelka korpusu pompy wodnej 877850 ?ruba z ko?nierzem 874549 ?ruba z ko?nierzem 877069 uszczelka pokrywy pompy wodnej B016210 ?ruba z ko?nierzem 880646 wirnik 875814 pier?cie? ?a?cucha 834951 podk?adka sto?kowa 277916 ko?ek ustalaj?cy B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 1A003153 ko?nierz z ?bem sze?ciok?tnym 880798 suwak pompy wodnej 1A0100805 complete water pump B016998 pier?cie? uszczelniaj?cy

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 2B004093 brake master cylinder-hecu pipe 2B004092 brake calliper-hecu pipe 860482 p?yta 2D000193 ecu abs cluster 2B004096 rear brake pipe pump-hecu abs 2B004095 rear brake pipe hecu abs-clamp 860484 p?yta 860485 p?yta AP8121716 t krzak AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 859789 p?yta AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 2B004358 abs control unit support 860629 odst?pnik 860628 odst?pnik 254485 zacisk m6 860667 odst?pnik AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221007 dystans 6,5x10x11 * AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8120030 gumowa podk?adka AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 2B004590 oil pressure sensor protection AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30
podstawka centralna aprilia 854908 zijstandaard 851550 boczna p?yta stojaka AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8121994 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8121014 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8121015 spr??yna zewn?trzna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP81278565 boczny prze??cznik stojaka AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8150177 podk?adka 5,3x10x1,5 AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5
kalkomania aprilia 2H002856 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H003197 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H001989 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H002855 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H003196 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H001988 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H002067 rh duct decal "aprilia" 2H001986 rh duct decal "aprilia" 2H001987 lh air duct, decal "aprilia" 2H002059 lh air duct, decal "aprilia" 2H002010 rim decal "be a racer" 2H002011 rim decal "be a racer" 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 2H000874 kalkomania 54 tytu?y ?wiata 2B004521 tyre pressure decal
podnóżki aprilia 894673 podnó?ek lewy 894672 prawy podnó?ek AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 293717 pokrywa AP8121566 sworze? podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8110110 pi?ka d.7 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152409 pier?cie? stop AP8134451 p?yta podnó?ka AP8145009 achterste voetsteun, linki AP8145008 achterste voetsteun, rechts 2B006014 rh protection 2B005861 lh protection 2B006170 pedana pilota dx apr (rh) AP81450355 lh voetsteunen AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8150170 ?ruba imbusowa m8x25 AP8221277 spr??yna powrotna podnó?ka 894585 lewy wspornik przedniego podnó?ka 598839 ?ruba z ko?nierzem 859946 sworze? mocuj?cy AP8121134 ko?ek 894584 prawy wspornik przedniego podnó?ka GU32441210 p?yta GU32443210 wsparcie cz??ci gumowej AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 GU32443211 wsparcie cz??ci gumowej AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta
rama aprilia 89449300XR8 rama przednia, czerwona 85153600XNB prawy bok ramy, czarny 85153700XNB panel boczny lewy, czarny 851541 schokdemperplaat 852165 wkr?t 853037 krzak 271740 orzech 575268 zacisk m8 AP8144030 stan?? koniec przystanek 254485 zacisk m6 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8102375 zacisk m5 2B002216 hex socket screw m 8x35 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 851784 sworze? silnika AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 853036 odst?pnik 853035 odst?pnik AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120657 zacisk w??a 2B004100 saddle support 851686 kentekenplaathouder 851789 obejma wspornik rury wydechowej AP8220349 gumowa podk?adka 852433 gumowa podk?adka AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152117 ?ruba imbusowa AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150329 ?ruba imbusowa AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 272176 orzech AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 856668 plate 859883 ochrona cieplna
zacisk hamulca przedniego aprilia 2B006013 lh front brake caliper 2B006012 rh front brake caliper 897118 para klocków przednich prawy AP8133943 klocki hamulcowe AP8133944 sworze? + spr??yna hamulca AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 AP8113004
przedni widelec kayaba aprilia 2B004098 rh hub cpl. 2B004099 lh hub cpl. 2B004399 sleeve 2B004402 fork oil seal (repair kit cpl.) 2B004403 bush 2B004400 hub+rh fork leg 2B004401 hub+lh fork leg 2B004405 gr. piston 2B004406 plain washer 2B004407 screw 2B004408 spring 2B004409 preload tube 2B004422 washer 2B004410 buffer 2B004411 nut 2B004412 rh sleeve plug 2B004414 ring 2B004413 plug with or AP8152283 ?ruba z ko?nierzem 1D0001275 abs czujnik przedni AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
przednie światła aprilia 2D000352 headlight AP8117200 g?bka klej?ca AP8144529 uszczelka AP8127489 lampa ry10w 12v 478171 ?ruba imbusowa m6x100 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8221349 t krzak AP8220192 gumowa podk?adka AP8134419 tuleja zbiornika paliwa 851592 steun klem AP8152108 ?ruba imbusowa AP8221129 krzak 854555 prawy przedni kierunkowskaz 854556 kierunkowskaz przedni lewy AP8152338 ?ruba z ko?nierzem AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 294353 lampa h7 12v-55w 2920225 lampa 12v-5w
przedni cylinder główny aprilia 2B006115 fr. brake master cylinder 2B006871 brake lever 896336 ok?adka kpl. 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 858423 membrana 642032 AP8220135 gumowa podk?adka AP8113003 AP8113004
przedni błotnik-słupek aprilia 2B003404 vorderes schutzblech AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121795 t krzak AP8112600 gumowa podk?adka 859793 filar AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy
przednie koło aprilia 896754 przednie ko?o, czarne AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej 85196R opona przednia 120/70 zr 17 B044279 prawy przedni hamulec tarczowy B044280 przednia tarcza hamulcowa sx 2B002416 ?ruba z ko?nierzem m8x20 2B004778 abs phonic wheel 85263R o? przedniego ko?a AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a
zbiornik paliwa aprilia 895482 benzinetank AP8102676 komora lewituj?ca AP8120893 uszczelka nasadki AP8144351 brandstoftank pakking GU01106090 filtr paliwa 854810 rura odpowietrzaj?ca 860137 odst?pnik AP8152037 pralka AP8144328 gumowa podk?adka 860069 szklany kubek paliwa 890498 rura odpowietrzaj?ca oleju d6x11 AP8102378 zacisk w??a d11,3 2D000353 fuel pump AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 2B004011 fuel pipe GU01107490 uszczelka 898468 czujnik poziomu paliwa AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy 856863 acoustic insulation panel, rh 856864 acoustic insulation panel, lh
kierownica - sterowanie aprilia 2B004162 tubular handlebar B045021 prawy selektor ?wiate? 896107 de lichtkeuzeschakelaar 2B004159 upper handlebar clamp AP8104509 przeciwwaga, kolor czarny AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 AP8118579 l.h. uchwyt r?czny AP8152486 ?ruba m8x25 inox AP8104922 lh achteruitkijkspiegel AP8104921 rh achteruitkijkspiegel 2D000095 throttle grip (throttle by wire)
zamki aprilia 2B004342 zestaw schloss 2B004341 tank cap 860127 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104919 blokada siode?ka AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 8516805 kabel blokuj?cy AP8150351 nit ?cinany m8x40 149104 ?ruba imbusowa m8x40 AP8121773 odst?pnik AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150454 ?ruba imbusowa m5x16 AP8150453 ?ruba imbusowa m5x30 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8102375 zacisk m5 B044413 klucz aprilia z transpo. AP8127461 uszczelka wy??cznika g?ównego 2B004499 cable protection
Podkładka aprilia 873082 zamkni?cie popychacza 285846 pó?-sto?ek zaworu CM163210 kalibrowana podk?adka 2,85 mm CM163217 kalibrowana podk?adka 3,20 mm CM163218 kalibrowana podk?adka 3,25 mm CM163206 kalibrowana podk?adka 2,65 mm CM163212 kalibrowana podk?adka 2,95 mm CM163219 kalibrowana podk?adka 3,30 mm CM163201 kalibrowana podk?adka 2,40 mm CM163213 kalibrowana podk?adka 3,00 mm CM163221 kalibrowana podk?adka 3,40 mm CM163203 kalibrowana podk?adka 2,50 mm CM163204 kalibrowana podk?adka 2,55 mm CM163208 kalibrowana podk?adka 2,75 mm CM163202 kalibrowana podk?adka 2,45 mm CM163209 kalibrowana podk?adka 2,80 mm CM163207 kalibrowana podk?adka 2,70 mm CM163220 kalibrowana podk?adka 3,35 mm CM163205 kalibrowana podk?adka 2,60 mm CM163215 kalibrowana podk?adka 3,10 mm CM163216 kalibrowana podk?adka 3,15 mm CM163211 kalibrowana podk?adka 2,90 mm CM163214 kalibrowana podk?adka 3,05 mm
zestaw talerzy / różne aprilia 2B003365 toolkit
nadwozie tylne aprilia 858074 tylny uchwyt 2B003883 right silencer cover 2B003884 left silencer cover AP8120712 gumowa podk?adka 2B003886 right heat shield 2B003888 left heat shield 2B004106 lh heat shield protection 2B004104 front left heat shield 2B004105 rh heat shield protection 2B004103 front heat shield dx 2H002853000NV rh rear fairing, black 2H003194000XRD rh rear fairing, red 2H001984000XN6 rh rear fairing, black 2H003195000XRD lh rear fairing, red 2H001985000XN6 lh rear fairing, black 2H002854000NV lh rear fairing, black 860403 nummerplaathouder AP8221206 haczyk na he?m AP8221129 krzak 858212 gumowa skrzynka bezpieczników 895871 t krzak AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8150362 samogwintuj?ce ?ruby AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8221340 t krzak AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221341 t krzak 575268 zacisk m8 AP8102375 zacisk m5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8202449 spinacz
zacisk hamulca tylnego aprilia 2B006011 rear brake caliper 897119 para tylnych klocków 856052 sworznie + spr??yny zacisku AP8213574 zawór odpowietrzaj?cy 898486 rem sup. szpilka do gry 854893 remslang bescherming AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8113003 AP8113004
tylny układ elektryczny aprilia 2D000360 engine wiring 859812 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 1R000318 battery 583158 bateria (yuasa) 12v-10ah 851632 kabel uziemiaj?cy 1D001697R starterrelais CM225730 bezpiecznik 30a 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w AP8220546 guma przeka?nika 2B004498 fall sensor AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8225369 ?ruba imbusowa AP8120531 guma z wk?adk? 2B004490 bush 294754 kuweta 2D000348 connecting 1D000680 wtyczki spr??ynowe 563989 kuweta CM013203 spr??yna kraw?dzi arkusza 641769 spr??yna do z??cza AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
tylny cylinder główny aprilia 895061 hamulec m.cyl ,. ze zbiornikiem GU56777300 sworze? mocuj?cy spr??yny 895224 d?wignia hamulca tylnego 884033 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8120178 o-ring lub 112 AP8121126 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8112996 mikro prze??cznik AP8101968 widelec AP8150026 nakr?tka m6 AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8150137 ?ruba imbusowa 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 598839 ?ruba z ko?nierzem 856053 zbiornik oleju AP8113003 AP8113004
tylne koło aprilia 896756 tylne ko?o, czarne 6 "x17" AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej 85199R opona tylna 180/55-zr17 " AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a 890960 foniczne ko?o abs B044278 tarcza hamulca tylnego d.240 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 2B000639R dysk g?ówny / dysk poduszkowy 2B002444 pre-coated m10x30 shc screw AP8150463 szpilka 10x20 B043317 elastyczna guma ??cz?ca 2B002611 poduszka CM221709 kettingring z = 44 al 851612 ?a?cuch cpl conn. link B045422 sworze? ko?a AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 2B002634 nakr?tka dax m10x1,25 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 2B003043 flange 1D0001275 abs czujnik przedni AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
siodło aprilia 89533700C1 saddle, black (two p) AP8220349 gumowa podk?adka AP8126701 guma siod?a
komora na siodło aprilia 2B004178 battery case cpl. 2B006163 battery cover AP8120177 elastyczny 2B004176 not available 856318 wsparcie cz??ci gumowej AP8144552 wsparcie cz??ci gumowej 654139 adapter do akumulatora AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8102381 klip m4 AP8102375 zacisk m5 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 2B004203 front fender protection 2B004204 guard 859894 tection AP8120001 gumowa podk?adka 2B004175 battery box
amortyzator aprilia B044563 amortyzator 2B004168 hex socket screw m10x50x1 AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8121155 t krzak AP8152301 nakr?tka samohamowna
owiewka boczna aprilia 2B003892 r.h. body side 2B003890000H4 cover conveyor gray letf 2B003890000XHF cover conveyor gray letf 2B003894 lh air conveyor grid 2B004059 l.h. body side holder 2B003891 rh body side cover 2B004058 r.h. body side holder 2B003889000H4 conver coveyor gray right 2B003889000XHF conver coveyor gray right 2B003893 rh air conveyor grid AP8121075 t krzak AP8150298 ?ruba imbusowa AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8121795 t krzak AP8121032 krzak AP8202449 spinacz AP8150362 samogwintuj?ce ?ruby 267958 samogwintuj?ce ?ruby AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8102375 zacisk m5 896174 ?ruba imbusowa m5x12 2B003896 fairing,lh. 2B003895 fairing,rh. AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
sterowniczy aprilia CM222603 bottom plate, black AP8150540 wkr?t 897648 pralka AP8110106 ?o?ysko rolkowe AP8144146 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8163500 nakr?tka pier?cieniowa AP9100205 dolny pier?cie? uszczelniaj?cy AP8123243 nakr?tka ko?nierzowa AP8150049 ?ruba m10x60 AP8123721 puchar AP8144222 gumowa podk?adka 2B004160 lower handlebar clamp 2B004274 fork upper plate AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 854827 dystans 10,1x14,1x38 AP8152442 podk?adka korka trzpienia AP8152187 ?ruba imbusowa z niskim ?bem
ramię wahadłowe aprilia 85178200XNB big fork AP8110078 cage à rouleaux AP8110079 ?o?ysko kulkowe AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy B045424 sworze? tylnego wahacza AP8121200 tuleja regulacyjna AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja 648707 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna 2B004511 nut AP8152136 ?ruba imbusowa AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 896494 prowadnica ?a?cucha AP8152174 ?ruba imbusowa AP8234020 kubek na but 851557 kettingkast B045422 sworze? ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 854817 blok przesuwny AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121725 t krzak 896495 os?ona ?a?cucha
pokrywa zbiornika aprilia 85166100H4 fuel tank cover, grey 85166100NV fuel tank cover, black 85166100XRD fuel tank cover, red 2B003881 cover AP8134419 tuleja zbiornika paliwa 576001 ?ruba imbusowa m6x100 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8123934 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8102375 zacisk m5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 851649 ochrona ch?odnicy wody rh 851650 ochrona ch?odnicy wody po lewej stronie AP8150380 podk?adka 12,5x6,4 * AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 2B004449 lh tank cover decal 2B004448 rh tank cover decal 860447 biadhezyjny

Elektryczny

cdi magneto zespół / jednostka zapłonowa aprilia 82697R startmotor 876954 ogranicznik momentu obrotowego 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 82964R sprag clutch housing 830389 sprz?g?o sprag 642387 wirnik kpl. 640168 stojan kpl. B017756 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego 1A000849 flywheel side cover 1A002951 ?ruba z ?bem walcowym z gniazdem sze?ciok?tnym 1A003109 tccic m5x16 874551 ?ruba z ko?nierzem 974219 uszczelka B013207 ?ruba imbusowa m6x18 000267 klucz transmisji B015563 ?ruba z ko?nierzem m14x30 825725 podk?adka p?aska 848845 p?yta 878872 ?ruba z ko?nierzem 848647 p?yta 277916 ko?ek ustalaj?cy 874555 wkr?t 1A008503 bracket B013745 zacisk w??a AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 195482 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 1A010638 spark plug
przedni układ elektryczny aprilia 2D000357 main wiring harness 640698 spanningsregelaar AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 1A011798 ht coil 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8120657 zacisk w??a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a CM225610 bezpiecznik 10a 890721 zacisk do przewodów AP8124936 luchttemp. czujnik 854830 toeter AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 894704 kuweta 851630 kabel silnika przeka?nika rozrusznika 581061 czapka AP8150026 nakr?tka m6 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 860744 zacisk w??a 1D002753 usb port 1B001591 kuweta 2B006099 maintenance AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 GU95005306 podk?adka 6,4x13x1,5 AP8152105 podk?adka 6,4x10x,7 2S001133 bush
instrumenty aprilia 2D000527 dashboard 2B004336 support plate AP8144662 gumowa podk?adka AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 2B003902 instrument panel cover 853212 specjalna ?ruba AP8150137 ?ruba imbusowa AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8121725 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 2B003901 adaptor 896174 ?ruba imbusowa m5x12
tylne światła aprilia 851638 achterlicht AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8102375 zacisk m5 AP8152270 ?ruba imbusowa m5x25 AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127804 rechts voor / links achter indic. 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150265 ?ruba imbusowa AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 129953 lampa 12v-21 / 5w AP8127489 lampa ry10w 12v 856087 guma t?umi?ca wibracje AP8117258 guma t?umi?ca wibracje

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Shiver 900 ABS 2020. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Shiver 900 ABS 2020. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Shiver 900 ABS 2020.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii