Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Tuareg Rally 50 1990.

Aprilia Tuareg Rally 50 1990 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Tuareg Rally 50 1990

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Tuareg 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1990 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

korbowód aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509927 skrzynia korbowa d.52 c / spia f AP8502566 ?ruba m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registerro frizi AP8509194 leva frizione completa AP8502655 o-ring d7,65x1,78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8222337 podk?adka stalowa niebieska d13.2x20 AP8509900 wa? AP8502624 ?o?ysko d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 pi?ka 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h = 7,5) AP8502836 popychacz sprz?g?a d13 AP8502687 guarnizione central AP8502613 krzak AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d18 AP8502500 podk?adka stalowa niebieska d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502161 ingranaggio 1a sheet.s AP8509880 ingranaggio 2a sheet.s AP8509881 ingranaggio 3a sheet.s AP8509879 brak dost?pnego opisu AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 uszczelnienie olejowe AP8502810 brak dost?pnego opisu AP8507439 ko?ek AP8502759 uszczelka korka oleju d8x14 AP8207030 pignon = 10 AP8207031 pignone z = 11 AP8207032 pignone z = 12 AP8207033 pignone z = 13 AP8207034 pignone z = 14 AP8207035 pignone z = 15 AP8502823 perno guida forchett AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8502486 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8501969 forchetta command ca AP8509883 desmodromico enduro AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. podk?adka z?bata d7 AP8502414 nakr?tka m7x5,5 AP8502653 sfera 5/16 "" (d 7,93) mt03 / mt04 AP8502343 molla per spera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 w r AP8502586 ?ruba sze?ciok?tna spustowa oleju m8x10 AP8508556 rondella z br?zu AP8508572 brak dost?pnego opisu AP8501923 piastrina pozzetto n AP8502559 ?ruba z podk?adk? m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8508544 brak dost?pnego opisu AP8508545 terminal cappellotto AP8502432 nakr?tka m14x1,25x6 AP8502533 ?ruba regulacyjna m14x1,25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 spr??yna sprz?g?a 4 tarcza AP8502419 dado m9x1 AP8222187 zestaw tarcz sprz?g?a + spr??yny AP8509901 albero secondario cp AP8509882 brak dost?pnego opisu
wał napędowy - cylinder aprilia AP8509505 biella completa AP8206011 collettore di aspira AP8222034 AP8206009 nó? AP8206021 o-ring AP8206007 g?owica cylindra AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8222019 termistor AP8508561 uszczelka, cylinder AP8206004 zestaw cil min rv3 / 4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28,2x2,6 AP8206427 nakr?tka samozabezpieczaj?ca ko?paka AP8502469 brak dost?pnego opisu AP8508553 ?ruba dwustronna m7x115 AP8502675 uszczelka podstawy cylindra AP8206006 zestaw pier?cieni t?okowych AP8206005 t?oki AP8206025 pistone cpl sel. "" b "" AP8206026 pistone cpl sel. ?c? ? AP8206019 pier?cie? oporowy d12 AP8509215 wiadro kie?basy AP8509769 klatka d12x15x15 AP8509182 uszczelka olejowa d17x35x8 AP8510039 ?o?ysko d17x40x12 AP8510036 brak dost?pnego opisu AP8508551 klucz magneto ko?a zamachowego AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 uszczelka d12x17x1 AP8509240 AP0930500 uszczelka olejowa 6x11x3 / 4,5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8206010 zestaw uszczelek AP8222255 brak dost?pnego opisu
jednostka wydechowa aprilia AP8232662 d?wignia zmiany biegów AP8220205 guma d?wigni AP8120912 guma d?wigni AP8230092 podstawa skrzynki filtra powietrza AP8230037 pokrywa skrzynki filtra powietrza AP8230017 siatka filtruj?ca AP8201111 filtr powietrza AP8220180 w?? wlotowy AP8219075 rura wydechowa AP8219107 t?umik AP8220003 w?? t?umika spalin AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8101284 podk?adka 22x30 AP8101285 cichy blok AP8120439 cichy blok AP8121058 odst?pnik AP8222340 ga?nik AP8230572 pokrywa AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8201121 cichy blok
wybierak skrzyni biegów aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 wkr?t AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 trzpie? d8,51x7,6 AP8509452 uszczelka AP8509793 brak dost?pnego opisu AP8509794 brak dost?pnego opisu AP8502554 ?ruba AP8206508 ?ruba m6x25 AP8509940 zestaw AP8509178 uszczelka olejowa d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8509124 rondella acciaio AP8501980 sworznie wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8502356 spr??yna powrotna d?wigni zmiany biegów AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8502486 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206269 podk?adka stalowa niebieska d10x16 AP8206358 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8502353 sel. widelec ret wiosna AP8502520 podk?adka d12,75x28 AP8509946 albero selettore com AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. podk?adka z?bata d7
wymieszaj olej aprilia AP8509198 tubo entrata olio l = AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8508872 ko?o z?bate pompy z = 22 AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8206631 rura 190 mm AP8508665 AP8206711 zacisk w??a AP8509498 zespó? muzyczny AP8508863 pompa olejowa AP8508667 guma regulatora linki AP8508668 przelotka rury olejowej AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 prowadnica linki + o? + nakr?tka AP8508558 brak dost?pnego opisu AP8510351 brak dost?pnego opisu AP8509499 tubo aqua pompa-cil AP8509500 lub di tenuta d.34.65 AP8509501 zacisk w??a AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa aqua ne AP8508873 ko?ek AP8502487 brak dost?pnego opisu AP8509177 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8509130 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 ?ruba z ?bem walcowym + trzpie? m6x6 AP8502758 uszczelka korka oleju d6x12 AP8502564 ?ruba m6x20

Rama

ciało aprilia AP8230508 zbiornik paliwa AP8230597 brak dost?pnego opisu AP8120610 korek zbiornika paliwa AP8201393 blokada paliwa AP8120557 guma zbiornika AP8101112 odst?pnik AP8229073 brak dost?pnego opisu AP8229065 siedzenie AP8221056 t krzak AP8120311 gumowa podk?adka AP8201152 zestaw narz?dzi AP8230510 panel boczny (prawy) AP8230598 brak dost?pnego opisu AP8230600 brak dost?pnego opisu AP8230511 panel boczny (d?.) AP8134180 uczciwy o?ów AP8131267 brak dost?pnego opisu AP8230627 brak dost?pnego opisu AP8230576 stra?nik AP8130848 boczna siatka do owiewek AP8126260 brak dost?pnego opisu AP8126146 przedni b?otnik (f.) AP8226116 ochrona (r.) AP8226117 ochrona (l.) AP8130771 przewodnik ochrony AP8126172 owiewka tylna AP8126248 tylny b?otnik AP8226135 ochrona AP8226119 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8112560 reflektor AP8230506 os?ona silnika AP8211823 brak dost?pnego opisu AP8211813 kalkomania (zestaw) AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8126147 przedni b?otnik (r.) AP8126262 brak dost?pnego opisu AP8102375 zacisk m5 AP8120223 gumowa podk?adka AP8131269 brak dost?pnego opisu AP8130847 ekran reflektorów AP8220170 nit AP8126264 brak dost?pnego opisu AP8126177 chlapacz AP8120531 guma z wk?adk? AP8101313 hak baterii AP8130940 posiadacz numeru AP8220213 nit AP8120177 elastyczny AP8121725 t krzak AP8121757 odst?pnik
rama aprilia AP8232454 rama AP8101317 spr??yna przedniego podnó?ka AP8120289 gumowy AP8120307 odst?pnik AP8135431 prawe podnó?ki AP8135432 podnó?ki lewe AP8152048 ?ruba m10x30 AP8101465 stan?? na wiosn? AP8232428 stojak boczny AP8101397 p?yta t?umika AP8120030 gumowa podk?adka AP8120253 odst?pnik AP8120275 cichy blok AP8120354 pokrywa AP8201402 ch?odnica samochodowa AP8220243 rura wodna pompy ch?odnicy AP8220245 rura wodna cylindra ch?odnicy AP8120355 uszczelka korka oleju AP8230077 zbiornik wyrównawczy AP8131549 brak dost?pnego opisu AP8101893 korek zbiornika oleju AP8232472 uchwyt AP8201192 wska?nik rezerwy oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8101999 filtr oleju AP8132810 podstawa siatki dzia?ek AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8101377 odst?pnik AP8101375 rolka ?ci?gacza ?a?cucha AP8220148 gumowy AP8201286 zestaw zamka AP8101425 zamek na kask AP8104808 zamek na kask AP8102223 gumowa podk?adka AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8101630 nit ?cinany
przedni widelec im a aprilia AP8203351 przedni widelec AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120211 ok?adka ochronna AP8203301 rura (r) AP8205053 wkr?t AP8203374 p?yta górna AP8203147 orzech AP8152032 pralka AP8203294 dolna p?yta AP8203361 noga widelca. AP8203292 tuba (l) AP8203291 piasta (l) AP8203302 piasta (r) AP8103687 uszczelka olejowa (para) AP8103985 wkr?t AP8205050 pralka AP8203289 wtyczka AP8103987 0 dzwonka AP8203304 nabój AP8203296 odst?pnik AP8103994 pralka AP8103995 gumowy AP8203299 wiosna AP8203306 pr?t spr??ynowy AP8203299 wiosna AP8203307 wiosna
przedni widelec im bcd aprilia AP8203364 przedni widelec kompl. AP8203365 tuba (l) AP8203366 rura (r) AP8203367 urz?dzenie pompuj?ce kompl. AP8203368 nogi widelca (l-p) AP8203369 dolna p?yta AP8203370 pralka AP8103930 wkr?t AP8203371 ok?adka ochronna AP8203372 o-ring AP8103392 pier?cie? uszczelniaj?cy 600126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203374 p?yta górna AP8203375 ?ruba w kszta?cie litery u AP8203377 wtyczka (l) AP8203378 o-ring AP8203379 krzak AP8203380 elastyczna szpilka AP8203381 gumowy AP8203382 wiosna AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120211 ok?adka ochronna AP8203147 orzech AP8152032 pralka
przednie koło aprilia AP8208146 przednie ko?o AP8208163 obr?cz AP8225183 korpus piasty przedniej AP8225123 ?o?ysko AP8225205 ?ruba m6 x 18 AP8213101 odst?pnik AP8225140 odst?pnik AP8213267 przednia tarcza hamulcowa. stainl. d230 AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8213100 sworze? piasty przedniej AP8208150 szprycha 3x240-90 ° AP8208410 sutki d3 AP8201338 ko?o z?bate AP8213098 zacisk hamulca przedniego AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8213145 para elektrod AP8225125 zestaw uszczelek AP8213018 t?oki hamulcowe, para AP8213029 sworze? + spr??yna hamulca AP8213021 os?ona zacisku hamulca AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8213138 przewód oleju hamulcowego AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 *
kierownica - sterowanie aprilia AP8218146 brak dost?pnego opisu AP8102297 brak dost?pnego opisu AP8230378 os?ona d?oni (l. r.) AP8230596 brak dost?pnego opisu AP8201391 lusterko wsteczne AP8121037 odst?pnik AP8121080 odst?pnik AP8218047 linka przepustnicy komp. AP8117045 uchwyt na r?k? (para) AP8118162 regulator linki AP8218085 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8218061 d?wignia sprz?g?a AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a AP8118104 regulator d?wigni sprz?g?a AP8120271 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8214023 linka przepustnicy AP8214055 linka sprz?g?a AP8214059 kabel obrotomierza AP8214060 kabel pr?dko?ciomierza 254485 zacisk m6 AP8102046 zacisk m6 AP8212763 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8201194 wy??cznik g?ówny AP8212270 tachometr AP8212271 pr?dko?ciomierz AP8212272 obrotomierz uszczelkowy AP8212273 uszczelka licznika kilometrów AP8230485 uchwyt na desk? rozdzielcz? AP8201353 rozdziela? AP8213128 przedni cylinder g?ówny AP8218074 d?wignia hamulca przedniego AP8213069 specjalny sworze? + nakr?tka AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8113158 ?ruba d?wigni pompy AP8230240 pokrywa zbiornika AP8213477 pokrywa zbiornika AP8213049 zestaw uszczelek AP8213079 t?ok AP8230592 ochrona AP8220143 nasadka regulatora przepustnicy
tylne koło aprilia AP8208165 tylne ko?o AP8225224 brak dost?pnego opisu AP8225123 ?o?ysko AP8225142 odst?pnik AP8207022 korona AP8208410 sutki d3 AP8208125 przemówi? AP8208127 przemówi? AP8208352 tylne ko?o, plama. AP8209032 klapa ko?a 18 " AP8213031 tylna tarcza hamulcowa AP8121088 odst?pnik AP8225144 p?ytka blokuj?ca AP8225145 p?yta 3 otwory AP8225163 tylna o? AP8225138 odst?pnik AP8213081 zacisk hamulca tylnego AP8213102 zacisk hamulca obr. zestaw AP8213103 t?oki tylny zacisk AP8213104 para elektrod AP8213108 zawór odpowietrzaj?cy AP8213415 sworze? + spr??yna hamulca AP8213109 sworze? + spr??yna hamulca AP8213140 tylna rura olejowa AP8213086 zbiornik oleju AP8213446 zbiornik oleju AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8221074 tylny cylinder cylindra AP8220149 o-ring 119 AP8221010 krzak AP8221013 wiosna AP8221014 krzak AP8221022 wiosna AP8234064 wieszak hamulca AP8130267 pokrywa dysku (dolna) AP8130590 os?ona dysku (górna) AP8213117 tylny cylinder g?ówny AP8207019 ??cze ??cz?ce AP8207017 ?a?cuch cpl conn. link AP8113366 pompa tylna rev. zestaw AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8230575 zabezpieczenie g?ównego cylindra hamulca
ramię wahadłowe aprilia AP8234020 kubek na but AP8152024 wkr?t AP8205063 sworze? tylnego wahacza AP8221008 krzak AP8232115 odst?pnik AP8205076 tylny wahacz AP8203352 amortyzator AP8232486 korbowód pojedynczy AP8232271 korbowód AP8110063 klatka rolkowa AP8120809 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8210008 ?o?ysko AP8134186 prowadnica kablowa AP8152144 ?ruba sze?ciok?tna m10x38 AP8152145 wkr?t AP8230668 os?ona ?a?cucha AP8220209 prowadnica ?a?cucha AP8120700 r. prowadnica ?a?cucha. szary

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8212798 wi?zka przewodów AP8212203 przewód uziemienia akumulatora AP8212204 kabel przeka?nika akumulatora AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112497 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8212085 przeka?nik rozrusznika AP8212831 przycisk startu 234390 akumulator 12v-4ah AP8212110 akumulator 12v-4ah AP8212119 zespó? prostownika regulatora AP8212121 regulator napi?cia AP8212228 róg AP8220179 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8212143 skrzynka bezpieczników i diod AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8212165 wsparcie brz?czyka AP8112531 ?wiat?a tylne AP8112633 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212313 ?wiat?o g?ówne kompl. AP8212370 reflektor g?ówny AP8120482 gumowa podk?adka AP8112086 w??cznik ?wiate? hamowania bez nakr?tki AP8120405 gumowa podk?adka AP8121718 tuleja reflektora AP8121710 kompres cewki. wiosna AP8134202 uchwyt na lamp? czo?ow? AP8102375 zacisk m5 AP8212371 uchwyt lampy przedniej AP8212372 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8112496 migacz przedni AP8112626 szk?o flasher light
rozrusznik aprilia AP8212710 magneto AP8222058 rozrusznik AP8222062 obudowa rozrusznika AP8222065 uchwyt AP8222063 wirnik AP8222064 sprz?t do jazdy AP8222068 uchwyt AP8222066 szczotki ze ?rubami i nakr?tkami AP8222067 szczotki

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Tuareg Rally 50 1990. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Tuareg Rally 50 1990. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Tuareg Rally 50 1990.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii