Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Classic 125 1995.

Aprilia Classic 125 1995 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Classic 125 1995

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Classic 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1995 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

kołnierz gaźnika aprilia AP0250521 uszczelka AP0224387 zespó? zaworu trzcinowego AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego AP0224389 zespó? zaworu trzcinowego AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0940235 ?ruba okr?g?a m4x8 AP0267919 ko?nierz ga?nika 17 mm AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
sprzęgło aprilia AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0295406 pierwotna transmisja AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259053 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259559 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259470 piasta sprz?g?a AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259165 p?yta dociskowa kpl. AP0259420 prowadnica p?yty spr??yn AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 00000002735 brak dost?pnego opisu
pokrywa sprzęgła aprilia AP0211403 pokrywa sprz?g?a AP0232150 kulka 12 mm AP0259325 d?wignia krzywki AP0241791 ?ruba m8x16 AP0241793 ?ruba m8x16 AP0942674 nakr?tka m8 AP0942671 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239907 wiosna li?ciowa AP0841685 ?ruba z ko?nierzem AP0250455 uszczelka olejowa 12x22x7 AP0250205 uszczelka AP0250206 uszczelka AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 ?ruba poziomu oleju m18x1,5 AP0241801 plastikowa za?lepka m18x1,5 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio
korbowód aprilia AP0295388 zespó? skrzyni korbowej AP0296199 zespó? skrzyni korbowej AP0295385 zespó? skrzyni korbowej AP0296199 zespó? skrzyni korbowej AP0229380 ko?ek 6x40 AP0224260 rura 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 AP0632010 szpilka m8x12 AP0924150 anschluss? 2R000040 anschluss? AP0247555 krzak AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0232765 ?o?ysko 6205 AP0940786 ?ruba dwustronna m8x57 / 20 AP0650130 uszczelka 6x10 AP0650131 uszczelka 6x10 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0640190 czujnik AP0241381 ?ruba dwustronna m8x28x20 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
wał korbowy - wałek wyrównoważający aprilia AP0295373 wa? korbowy kpl. 54,5 mm AP0295375 wa? korbowy kpl. 54,5 mm AP0932588 ?o?ysko 6206 AP0832533 ?o?ysko 6206 AP0427590 podk?adka dystansowa d50x62x0,1 AP0427591 podk?adka dystansowa d50x62x0,3 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0234431 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 27 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0237945 wa?ek wywa?aj?cy AP0237948 wa?ek wywa?aj?cy AP0232340 ?o?ysko kulkowe 6005 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0932028 klatka na kó?kach 15x19x20 AP0295379 korbowód kpl. AP0295374 korbowód kpl. AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
cylinder - zawór wydechowy aprilia AP0650095 uszczelka 0.3 AP0650096 uszczelka 0,5 AP0650097 uszczelka 0.8 AP0223990 cylinder 7 otworów AP0613045 cylinder AP0253372 zawór wydechowy AP0253373 zawór wydechowy AP0250975 uszczelka 0.8 AP0250975 uszczelka 0.8 AP0253500 p?yta mocuj?ca AP0827961 podk?adka 6.4 AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241236 ?ruba imbusowa m6x16 AP0297745 kabel elektrozaworu AP0297746 kabel elektrozaworu AP0860460 gumow? nak?adk? AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0253722 zawór wydechowy AP0239052 wiosna AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0650350 o-ring 14x3,2 AP0831500 o-ring 14x3,2 AP0260120 gumowa podk?adka dystansowa 14/19 / 1.5 AP0253465 korpus zaworu AP0250271 uszczelka AP0273970 ko?nierz wydechowy kpl. AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0240071 ?ruba imbusowa m8x20
cylinder - głowica - tłok aprilia AP0650095 uszczelka 0.3 AP0650096 uszczelka 0,5 AP0650097 uszczelka 0.8 AP0223990 cylinder 7 otworów AP0223990 cylinder 7 otworów AP0613045 cylinder AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 g?owica cylindra AP0223389 g?owica cylindra 2R000073 g?owica cylindra AP0223384 g?owica cylindra AP0945752 podk?adka zrywalna a8 AP0940481 ?ruba okr?g?a m8x30 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0223398 cylinder AP0613101 cylinder AP0613100 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222175 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222202 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0294753 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294755 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294745 zespó? t?oka 53,99 mm AP0294748 zespó? t?oka 53,99 mm AP0294744 zespó? t?oka 53,98 mm AP0294747 zespó? t?oka 53,98 mm AP0215670 pier?cie? d54 AP0215672 pier?cie? d54 AP0216139 sworze? t?okowy AP0945635 pier?cie? oporowy d15
rura wydechowa-filtr powietrza. aprilia AP8119450 brak dost?pnego opisu AP8119449 brak dost?pnego opisu AP8119397 brak dost?pnego opisu AP8119395 brak dost?pnego opisu AP8119379 brak dost?pnego opisu AP8119447 brak dost?pnego opisu AP8119382 brak dost?pnego opisu AP8119448 brak dost?pnego opisu AP8119380 brak dost?pnego opisu AP8135795 brak dost?pnego opisu AP8102737 zacisk w??a 31-34 AP8102584 brak dost?pnego opisu AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8101285 cichy blok AP8135289 wspornik rury wydechowej AP8101284 podk?adka 22x30 AP8121825 podk?adka wyrównuj?ca AP8152291 ?ruba z ko?nierzem AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8121058 odst?pnik AP8102401 zacisk w??a d50-70x8 AP8102608 brak dost?pnego opisu AP8120748 w?? wlotowy AP8120997 w?? wlotowy AP8102609 brak dost?pnego opisu AP8138551 brak dost?pnego opisu AP8139568 brak opisu w tej chwili AP8139568 brak opisu w tej chwili AP8138552 korpus obudowy filtra AP8138550 brak dost?pnego opisu AP8120593 uszczelka d4 890513 uszczelka d4 AP8119416 brak dost?pnego opisu AP8119415 brak dost?pnego opisu AP8138375 brak dost?pnego opisu AP8139375 brak dost?pnego opisu AP8139374 brak dost?pnego opisu AP8138325 brak dost?pnego opisu
Pompa olejowa aprilia AP0294735 zespó? pompy oleju. AP0256400 zacisk w??a AP0256408 zacisk w??a AP0256410 rura 350 mm AP0251080 zacisk w??a 8 AP0256037 rura 850 mm AP0260030 gumowy. os?ona drutu AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 ?ruba imbusowa AP0853840 zacisk w??a 35553 AP0211440 pokrywa pompy oleju AP0840511 ?ruba imbusowa AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
zbiornik oleju aprilia AP8138328 brak dost?pnego opisu AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8120511 korek wlewu oleju AP8212481 wska?nik rezerwy oleju AP8102516 brak dost?pnego opisu AP8138367 brak dost?pnego opisu AP8138368 brak dost?pnego opisu AP8201461 specjalna ?ruba m6 AP8102515 brak dost?pnego opisu AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102223 gumowa podk?adka AP8121075 t krzak AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8135749 brak dost?pnego opisu
transmisja 6-biegowa aprilia AP0220300 wa? przek?adni g?ównej z = 10 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0634120 bieg z = 22 AP0245730 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x2 AP0634095 bieg z = 17/19 AP0634100 bieg z = 21 AP0634085 2. z?batka z = 14 AP0220280 nap?dzany wa? AP0234968 bieg z = 29 AP0634110 bieg z = 23 AP0234984 bieg z = 27 AP0234858 bieg z = 25 AP0634130 bieg z = 21 AP0244100 podk?adka oporowa 21,2 / 30/1 AP0634065 bieg z = 30 AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0236064 ko?o z?bate z = 17 AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0236062 wa?ek z?baty AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0281211 zespó? skrzyni biegów 6 v.ta '
chłodnica wody - silnik aprilia AP8102482 brak dost?pnego opisu AP8102647 brak dost?pnego opisu AP8102481 brak dost?pnego opisu AP8120938 brak dost?pnego opisu AP8106522 brak opisu w tej chwili AP8106407 brak opisu w tej chwili AP8106356 brak opisu w tej chwili AP8106354 brak opisu w tej chwili AP8106305 brak opisu w tej chwili AP8106335 brak dost?pnego opisu AP8106355 brak dost?pnego opisu AP8106357 brak dost?pnego opisu AP8106408 brak dost?pnego opisu AP8139456 brak dost?pnego opisu AP8138330 brak dost?pnego opisu AP8121035 t krzak AP8120594 gumowa podk?adka AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8220184 guma deski rozdzielczej AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8121679 t krzak AP8135891 brak dost?pnego opisu AP8135892 brak dost?pnego opisu AP8134369 brak opisu w tej chwili AP8150334 nakr?tka m8 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8117107 brak opisu w tej chwili AP8117108 brak opisu w tej chwili AP8117109 brak opisu w tej chwili
komplet pompy wodnej aprilia AP0293417 komplet pompy wodnej AP0222182 obudowa pompy wodnej AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237912 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0229280 szpilka 4x16 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0222195 wirnik AP0234415 ko?o z?bate pompy wody z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0229380 ko?ek 6x40 AP0634035 bieg ja?owy z = 28/13

Rama

sterownica aprilia AP8118401 brak dost?pnego opisu AP8113573 przedni cylinder g?ówny d12 AP8102441 brak dost?pnego opisu AP8102511 brak dost?pnego opisu AP8118400 brak dost?pnego opisu AP8118425 uchwyt - para AP8201247 h.bars anti.v waga AP8120223 gumowa podk?adka AP8118409 przycisk startu AP8124173 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8118415 brak dost?pnego opisu AP8123551 brak dost?pnego opisu AP8123552 brak dost?pnego opisu AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8114269 brak dost?pnego opisu AP8114341 brak dost?pnego opisu AP8114341 brak dost?pnego opisu AP8114328 brak dost?pnego opisu AP8118429 d?wignia sprz?g?a AP8118200 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni sprz?g?a AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a AP8118308 d?wignia rozrusznika AP8114333 brak dost?pnego opisu 580953 przycisk AP8124399 przycisk AP8201793 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8102484 zestaw oku? do zamka AP8102157 zamek do drzwi zbiornika AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8102034 zamek AP8220130 os?ona rury AP8121971 brak dost?pnego opisu AP8220135 gumowa podk?adka AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8101630 nit ?cinany AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8118403 brak dost?pnego opisu AP8121309 wtyczki spr??ynowe AP8202380 korek wlewu paliwa AP8102228 korek wlewu paliwa AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201620 d?wignia AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6
rama aprilia AP8135736 brak dost?pnego opisu AP8135736 brak dost?pnego opisu AP8135888 brak dost?pnego opisu AP8146058 brak dost?pnego opisu AP8146143 brak dost?pnego opisu AP8113576 brak dost?pnego opisu AP8135826 brak dost?pnego opisu AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8135726 korbowód skrzyni biegów AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8221040 spr??yna w??cznika ?wiate? hamowania AP8102375 zacisk m5 AP8135962 podnó?ek przedni, para AP8135963 brak dost?pnego opisu AP8135744 brak dost?pnego opisu AP8121876 p?yta mocuj?ca spr??yn? AP8121014 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8152295 boczna ?ruba stojaka AP8121012 odst?pnik AP8121959 brak dost?pnego opisu AP8135738 brak dost?pnego opisu AP8135740 brak dost?pnego opisu AP8135742 brak dost?pnego opisu AP8135783 brak dost?pnego opisu AP8121701 cewka spr??yna skr?tna * AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 AP8220188 wtyczka AP8220148 gumowy AP8120338 boczna rolka stoj?ca AP8120822 cichy blok. wiosna AP8120939 brak dost?pnego opisu AP8101647 brak dost?pnego opisu AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8220299 o-ring 2050 AP8135748 brak dost?pnego opisu AP8220189 gumowy AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12
przedni korpus aprilia AP8106368 brak dost?pnego opisu AP8106367 brak dost?pnego opisu AP8106366 brak dost?pnego opisu AP8138356 brak dost?pnego opisu AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8102528 brak dost?pnego opisu AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121075 t krzak AP8126517 brak dost?pnego opisu AP8126523 brak dost?pnego opisu AP8126611 brak dost?pnego opisu AP8126684 brak dost?pnego opisu AP8126671 brak dost?pnego opisu AP8150371 ?ruba m3,9x12,7 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8139459 brak dost?pnego opisu AP8139225 brak dost?pnego opisu AP8139223 brak dost?pnego opisu AP8139221 brak dost?pnego opisu AP8139221 brak dost?pnego opisu AP8139222 brak dost?pnego opisu AP8139222 brak dost?pnego opisu AP8139224 brak dost?pnego opisu AP8139226 brak dost?pnego opisu AP8139460 brak dost?pnego opisu AP8102545 brak dost?pnego opisu
przedni widelec aprilia AP8123587 brak dost?pnego opisu AP8123647 brak dost?pnego opisu AP8123648 brak dost?pnego opisu AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t AP8123651 brak dost?pnego opisu AP8123617 brak dost?pnego opisu AP8123560 wkr?t AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8101272 odst?pnik AP8120211 ok?adka ochronna AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8138374 brak dost?pnego opisu AP8123622 brak dost?pnego opisu AP8123621 brak dost?pnego opisu AP8123618 brak dost?pnego opisu AP8123656 brak dost?pnego opisu 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8123201 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8123653 pier?cie? stop (marzocchi) 599503 pier?cie? stop (marzocchi) AP8103235 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8123360 puchar AP8123664 górny krzew (marzocchi) 599505 górny krzew (marzocchi) AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8123216 ?ruba m10x30 AP8203571 wkr?t AP8123620 brak dost?pnego opisu AP8123619 brak dost?pnego opisu AP8123623 brak dost?pnego opisu AP8123650 pier?cie? busha AP8123652 brak dost?pnego opisu AP8123654 brak dost?pnego opisu AP8123649 brak dost?pnego opisu AP8123624 brak dost?pnego opisu AP8123655 ogranicznik skoku AP8123472 brak dost?pnego opisu AP8138654 brak dost?pnego opisu
przednie koło aprilia AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8113438 przednia tarcza hamulcowa AP8113604 brak dost?pnego opisu AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8113575 brak dost?pnego opisu AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113597 brak dost?pnego opisu AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8108666 brak dost?pnego opisu AP8121964 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8125708 brak dost?pnego opisu AP8125477 odst?pnik AP8225123 ?o?ysko AP8109096 klapa przedniego ko?a 19 " AP8109280 klapa przedniego ko?a 19 " AP8108651 brak dost?pnego opisu AP8102010 ko?o z?bate AP8108649 brak dost?pnego opisu AP8108650 brak dost?pnego opisu AP8108672 sutki d3.5 AP8125703 o? przedniego ko?a AP8125545 brak dost?pnego opisu
zbiornik paliwa aprilia AP8102816 brak dost?pnego opisu AP8149043 brak dost?pnego opisu AP8149044 brak dost?pnego opisu AP8149045 brak dost?pnego opisu AP8149046 brak dost?pnego opisu AP8149047 brak dost?pnego opisu AP8120663 gumowa podk?adka AP8102501 brak dost?pnego opisu AP8124137 brak dost?pnego opisu AP8102659 brak dost?pnego opisu AP8121840 krzak AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8102504 gumowa podk?adka 2B001203 wstawi? AP8102503 wstawi? AP8114326 kabel licznika kilometrów AP8121773 odst?pnik AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 AP8120967 brak dost?pnego opisu AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP8202380 korek wlewu paliwa AP8102228 korek wlewu paliwa AP8220305 o-ring 114 AP8120769 o-ring 114 AP8120973 brak dost?pnego opisu AP8139457 brak dost?pnego opisu AP8135307 z??cze zbiornika paliwa AP8120984 brak dost?pnego opisu
przesunięcie przyczepności aprilia AP0258307 krzywka zmiany biegów AP0232402 ?o?ysko 6001 AP0245790 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0632060 ?o?ysko kulkowe 61804 AP0258135 widelec 5-6 v.ta AP0258138 widelec 5-6 v.ta AP0229390 trzpie? m6x70 AP0258123 widelec 2-3 pr?dko?ci AP0258128 widelec 2-3 pr?dko?ci AP0258113 widelec 1-4 v.ta AP0258118 widelec 1-4 v.ta AP0258200 wa?ek widelca AP0245570 pier?cie? zabezpieczaj?cy 8x0,8 AP0827305 podk?adka 6.2x18x2 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0248325 zespó? indeksu. d?wignia AP0248326 zespó? indeksu. d?wignia AP0227710 krzak AP0227711 krzak AP0239241 indeks spr??yny AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0827307 podk?adka 6,2x18x0,5 AP0220295 dr??ek zmiany biegów + zespó? zapadki AP0239252 wiosna AP0427690 podk?adka 13 AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0227450 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 / 0,5
zestaw talerzy i kalkomania aprilia AP8137854 brak dost?pnego opisu AP8147357 brak dost?pnego opisu AP8137759 brak dost?pnego opisu AP8147283 brak dost?pnego opisu AP8147330 brak dost?pnego opisu AP8137852 brak dost?pnego opisu AP8137908 brak dost?pnego opisu AP8137864 brak dost?pnego opisu AP8137855 brak dost?pnego opisu AP8137853 brak dost?pnego opisu AP8137909 brak dost?pnego opisu AP8147907 brak dost?pnego opisu AP8147785 brak dost?pnego opisu AP8147270 brak dost?pnego opisu AP8137835 brak dost?pnego opisu AP8137820 brak dost?pnego opisu AP8102784 brak dost?pnego opisu AP8102785 brak dost?pnego opisu
nadwozie tylne aprilia AP8138344 brak dost?pnego opisu AP8129197 brak dost?pnego opisu AP8129197 brak dost?pnego opisu AP8129167 brak dost?pnego opisu AP8129167 brak dost?pnego opisu AP8129157 brak dost?pnego opisu AP8129160 brak dost?pnego opisu AP8129196 brak dost?pnego opisu AP8129196 brak dost?pnego opisu AP8129168 brak dost?pnego opisu AP8129168 brak dost?pnego opisu AP8139463 brak dost?pnego opisu AP8139463 brak dost?pnego opisu AP8138525 brak dost?pnego opisu AP8138525 brak dost?pnego opisu AP8138525 brak dost?pnego opisu AP8138526 brak dost?pnego opisu AP8138526 brak dost?pnego opisu AP8138526 brak dost?pnego opisu AP8139464 brak dost?pnego opisu AP8139464 brak dost?pnego opisu AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8134329 brak opisu w tej chwili AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8121716 t krzak AP8126685 brak dost?pnego opisu AP8126673 brak dost?pnego opisu AP8126612 brak dost?pnego opisu AP8126524 brak dost?pnego opisu AP8126518 brak dost?pnego opisu AP8144017 brak dost?pnego opisu AP8201727 czarna prowadnica kabla AP8152268 ?ruba imbusowa AP8121710 kompres cewki. wiosna AP8138417 spin siod?a AP8139552 brak dost?pnego opisu AP8139550 brak dost?pnego opisu AP8139069 brak dost?pnego opisu AP8138537 brak dost?pnego opisu AP8138523 brak dost?pnego opisu AP8138524 brak dost?pnego opisu AP8138538 brak dost?pnego opisu AP8139070 brak dost?pnego opisu AP8139551 brak dost?pnego opisu AP8139553 brak dost?pnego opisu AP8138416 brak dost?pnego opisu AP8134343 brak opisu w tej chwili AP8134344 brak opisu w tej chwili AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8134347 brak opisu w tej chwili AP8102284 spinacz AP8152270 ?ruba imbusowa m5x25 AP8126487 brak dost?pnego opisu AP8126672 brak dost?pnego opisu AP8114335 brak dost?pnego opisu AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8121114 t krzak AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8102375 zacisk m5 AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8138329 brak dost?pnego opisu
Tylny amortyzator aprilia AP8102465 brak dost?pnego opisu AP8102464 brak dost?pnego opisu AP8135751 brak dost?pnego opisu AP8135752 brak dost?pnego opisu AP8120941 brak dost?pnego opisu AP8123478 brak dost?pnego opisu AP8221029 pralka AP8121755 krzak AP8121966 brak dost?pnego opisu AP8135746 brak dost?pnego opisu AP8135746 brak dost?pnego opisu AP8135889 brak dost?pnego opisu AP8146059 brak dost?pnego opisu AP8146144 brak dost?pnego opisu AP8105130 sworze? tylnego wahacza AP8220176 os?ona wtyczki AP8121121 tuleja wahacza tylnego wahacza AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8120280 o-ring 4087 AP8101341 podk?adka wyrównuj?ca AP8139465 brak dost?pnego opisu AP8138335 brak dost?pnego opisu AP8120428 prowadnica kablowa
tylne koło aprilia AP8114327 brak dost?pnego opisu AP8113583 brak dost?pnego opisu AP8125119 krzywka podszewki tylnej AP8125710 brak dost?pnego opisu AP8125709 brak dost?pnego opisu AP8125040 ustalacz linki hamulca AP8118296 d?wignia steruj?ca krzywk? AP8108602 brak dost?pnego opisu AP8108664 brak dost?pnego opisu AP8108665 brak dost?pnego opisu AP8108677 brak dost?pnego opisu AP8108443 listwa tylnego ko?a AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125705 brak dost?pnego opisu AP8125735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8125699 brak dost?pnego opisu AP8120563 pier?cie? AP8125372 gumowy AP8107108 brak dost?pnego opisu AP8113574 brak dost?pnego opisu AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8125650 podk?adka sworznia ko?a AP8107052 ?a?cuch AP8107111 ?a?cuch cpl conn. link AP8107111 ?a?cuch cpl conn. link AP8108667 brak dost?pnego opisu AP8121772 o? kotwiczna AP8121791 wiosna AP8135159 podszewka ze spr??yn? (para) AP8150433 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m16x1,5

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8124158 brak dost?pnego opisu AP8112290 bateria 12v-9ah 584810 bateria 12v-9ah AP8120940 uchwyt baterii AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8112906 zespó? prostownika regulatora AP8112500 róg AP8112568 rave ecu AP8112567 rave cd. solenoid AP8124154 brak dost?pnego opisu AP8124159 brak dost?pnego opisu AP8124161 brak dost?pnego opisu AP8220201 gumowa podk?adka * AP8121736 t krzak AP8120405 gumowa podk?adka AP8132928 p?yta mocuj?ca AP8112599 gumowa podk?adka AP8112086 w??cznik ?wiate? hamowania bez nakr?tki AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8112945 brak dost?pnego opisu AP8112506 bezpiecznik 20a 495357 bezpiecznik 20a CM225715 bezpiecznik 15a AP8112176 bezpiecznik 15a AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112942 gumowa skrzynka bezpieczników AP8102375 zacisk m5 AP8220186 gumowa podk?adka AP8124359 wy??cznik termiczny AP8124494 wy??cznik termiczny
jednostka zapłonowa aprilia AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0294810 bieg kpl. 2R000039 bieg kpl. AP0295670 stojan kpl. AP0295677 cdi magneto assy AP0265157 wew. odebra? AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0941925 specjalna ?ruba te AP0260840 gumowy. os?ona drutu AP0265402 cyfrowy ecu AP0265405 analogowa jednostka steruj?ca AP0265415 cewka ht AP0866708 nasadka ?wiecy zap?onowej. czarny AP0297830 ?wieca zap?onowa br10eg AP0897055 ?wieca zap?onowa ngk br8es 861612 ?wieca zap?onowa ngk br8es AP0294800 rozrusznik AP0294802 rozrusznik AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0210345 pokrywa rozrusznika AP0211455 os?ona ko?a zamachowego AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0295365 jednostka zap?onowa kpl. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
światła aprilia AP8124131 brak dost?pnego opisu AP8124344 brak dost?pnego opisu AP8124247 brak dost?pnego opisu AP8124248 czapka reflektora. chr. AP8124474 brak dost?pnego opisu AP8112723 uchwyt lampy przedniej AP8124246 brak dost?pnego opisu AP8124473 brak dost?pnego opisu AP8124132 brak dost?pnego opisu AP8124134 prawy przedni kierunkowskaz AP8124135 kierunkowskaz przedni lewy AP8134345 brak dost?pnego opisu AP8134337 brak opisu w tej chwili AP8112599 gumowa podk?adka AP8138357 brak dost?pnego opisu AP8102527 brak dost?pnego opisu AP8124236 brak dost?pnego opisu AP8124168 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8212680 soczewka kierunkowskazu AP8121725 t krzak AP8121992 brak dost?pnego opisu

Przybory

narzędzia do naprawy i aprilia AP0277215 przyrz?d do wstawiania AP0277875 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276502 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0876973 klucz do pier?cieni t?okowych 54 mm AP0276041 klucz sprz?g?a 11 mm AP0276040 klucz sprz?g?a 11 mm AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0277455 p?yta ?ci?gacza AP0277450 p?yta ?ci?gacza AP0277470 os?ona AP0277460 ?ruba ?ci?gaj?ca AP0241236 ?ruba imbusowa m6x16 AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276370 krzak AP0242091 nakr?tka m10 AP0276382 ko?ek gwintowany AP0276372 krzak AP0242206 nakr?tka m8 AP0242700 nakr?tka m8 AP0277445 ?ci?gacz zaworu wydechowego kpl. AP0277440 ?ci?gacz zaworu wydechowego kpl. AP0240860 ?ruba sze?ciok?tna m6x60 AP0242211 nakr?tka m6
narzędzia do naprawy ii aprilia AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0277100 adapter kpl AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0277110 ko?ek gwintowany AP0242206 nakr?tka m8 AP0847160 rozpórka 10,5 / 24/15 AP0276662 krzak AP0276025 pó? pier?cienia AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0293318 uszczelka zestawu cylindra AP0293314 uszczelka zestawu silnika AP0277107 zestaw narz?dzi

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Classic 125 1995. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Classic 125 1995. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Classic 125 1995.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii