Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Dorsoduro 1200 2010.

Aprilia Dorsoduro 1200 2010 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Dorsoduro 1200 2010

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Dorsoduro 1200 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2010 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 896240 czystsze pude?ko AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 896239 os?ona filtra powietrza 896236 pokrywa obudowy filtra 896237 element filtruj?cy AP8120615 uszczelka d3 896234 podstawa obudowy filtra 896235 rura ??cz?ca 895092 o-ring 893132 wkr?t AP8102520 zacisk w??a AP8161054 czapka 896867 przednia rura odpowietrzaj?ca AP8102903 opaska zaciskowa d16,5x6,6 894782 zbiornik do przedmuchiwania 897351 filtr przedmuchowy 894764 rura odpowietrzaj?ca tylnego przedmuchu 894783 przedmuchowa rura odpowietrzaj?ca d.9 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8120712 gumowa podk?adka AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8
sprzęgło i aprilia B013074 ko?nierz roz??czania sprz?g?a czarny 872421 ?ruba z ko?nierzem 874660 wa? sprz?g?a 872550 pr?t B015050 pr?t 877424 orzech 876296 podk?adka bezpiecze?stwa 974361 klatka na kó?kach 35x40x35,8 873543 odst?pnik 974320 pralka 873117 lamierino protezione catena 877193 lamierino protezione catena 658778 ?ruba tccei m5x20 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 874191 sprz?g?o zapadkowe 1A004819 pokrywa sprz?g?a 880779 pokrywa sprz?g?a 1A004819 pokrywa sprz?g?a AP9150410 korek oleju m20x1,5 974230 pier?cie? uszczelniaj?cy lub 414838 ?ruba m6x35 874551 ?ruba z ko?nierzem B013607 uszczelka skrzyni korbowej sprz?g?a 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 877195 odst?pnik
sprzęgło ii aprilia 880871 obudowa sprz?g?a kompletna 974320 pralka 878845 piasta sprz?g?a 873719 tarcza dociskowa sprz?g?a 879175 spr??yna dociskowa 879176 puchar 873718 ?ruba imbusowa m6 875691 azotowana nap?dzana tarcza sprz?g?a 875223 wiosna belleville 877812 nap?dowa tarcza sprz?g?a 875690 nap?dzana tarcza sprz?g?a 875222 podk?adka spr??ysta belleville 875224 toczona tarcza sprz?g?a nap?dowego
system chłodzenia aprilia 895998 ch?odnica wody kpl. 893514 wkr?t 896245 zbiornik wyrównawczy 573454 korek zbiornika wyrównawczego 623673 korek zbiornika wyrównawczego 893513 odst?pnik AP8150204 nakr?tka m4 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 893823 podk?adka d4,5 CM226901 zacisk spr??ynowy 15/12 AP8144506 rura odpowietrzaj?ca 7,5x3,5 896367 rura ch?odz?ca CM226905 zacisk spr??ynowy 32/12 CM226906 zacisk spr??ynowy 35/12 894511 rura zaworu silnik-pompa CM226902 zacisk spr??ynowy 19/12 897037 wodoci?g AP8120030 gumowa podk?adka AP8220366 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 CM001903 zacisk w??a CM001901 zacisk w??a 897035 zwi?zek "y" 897036 rura odpowietrzaj?ca CM226908 zacisk spr??ynowy 15/12 254485 zacisk m6 894510 rura ch?odz?ca AP8221145 t krzak 894512 rura 3-dro?na 834232 thermostaatkraan set 85 ° c CM226903 zacisk spr??ynowy 22/12 CM226904 zacisk AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 899356 wentylator
skrzynie korbowe i aprilia 8809935001 zespó? skrzyni korbowej 1a 1A0005392A zespó? skrzyni korbowej 2a B0142552B zespó? skrzyni korbowej 2a 1A0005392A zespó? skrzyni korbowej 2a B0142552A zespó? skrzyni korbowej 2a 1A0005391A zespó? skrzyni korbowej 1a B0142551B zespó? skrzyni korbowej 1a 1A0005391A zespó? skrzyni korbowej 1a B0142551A zespó? skrzyni korbowej 1a 8809935004 zespó? skrzyni korbowej 2b 8809935003 zespó? skrzyni korbowej 1b 8809935002 zespó? skrzyni korbowej 2a 829122 z??czka filtra oleju 875936 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 875838 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 872033 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 848650 ?o?ysko kulkowe 20x47x14 974129 klatka à rouleaux 30x37x12 122671 cage à rouleaux 873905 pralka B013608 wkr?t 848474 pier?cie? uszczelniaj?cy 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 974112 pier?cie? uszczelniaj?cy 14x22x5 82897R pier?cie? uszczelniaj?cy 20x30x5 876748 wtyczka 430136 wtyczka 878567 strumie? 487073 pier?cie? uszczelniaj?cy B013349 wkr?t 877281 ?ruba dwustronna 1A003631R ?ruba dwustronna 974051 ko?ek ustalaj?cy (d.15,8) 006642 pier?cie? zabezpieczaj?cy 8783940004 tuleja, kot zielony d 8783940003 tuleja, ?ó?ty kot c 8783940002 tuleja, niebieski kot b 8783940001 tuleja, kot czerwony a 8793650001 ?o?ysko pó?skorupowe cata rosso 8793650002 ?o?ysko pó?skorupowe catb blu 8793650003 ?o?ysko pó?skorupowe catc giallo 8793650004 ?o?ysko pó?skorupowe cate verde 876320 kalibrowany trzpie? 1.8 873928 pralka 875935 promieniowe ?o?ysko kulkowe
skrzynie korbowe ii aprilia 874598 ko?ek ustalaj?cy d6 877814 ?ruba z ?bem sze?ciok?tnym z ko?nierzem CM159603 uszczelka podstawy cylindra 0,6 CM159602 uszczelka podstawy cylindra 0,5 CM159601 uszczelka podstawy cylindra 0,4 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 872182 ?ruba sze?ciok?tna m8x120 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 878434 o-ring 969973 podk?adka 10,5x16x2,5 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 B013063 specjalna ?ruba 224035 o-ring 874546 ?ruba sze?ciok?tna m8x80
głowica cylindra - zawory aprilia B0134315 g?owica cylindra 1A003275 zawór, w 879858 zawór, w 1A003275 zawór, w 1A003276 zawór wydechowy 879127 zawór wydechowy 871642 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 871640 pó?-sto?ek 878808 wew. spr??yna zaworu 878809 int. spr??yna zaworu 878806 górna nasadka 878807 dolna czapka 484706 ?ruba dwustronna 872807 ?ruba dwustronna 874558 nakr?tka ko?nierzowa 827018 ?ruba dwustronna 1A003632R ?ruba dwustronna 874557 nakr?tka ko?nierzowa m8x1,25 B013070 króciec wylotowy wody B013744 króciec wylotowy wody 855799 ?ruba z ko?nierzem 878705 uszczelka 874746 ?ruba z ko?nierzem m6x90 825694 nakr?tka m10x1,25 640485 temperatuurmeter 411311 wtyczka m12x1,5x11 B015433 wtyczka m12x1,5x11
cylinder z tłokiem aprilia 1A000220 cylinder, komplet. 875889 cylinder, komplet. 1A000220 cylinder, komplet. B0139555004 zespó? t?oka ?d? B0132565004 zespó? t?oka ?d? B0139555003 zespó? t?oka ?c? B0132565003 zespó? t?oka ?c? B0139555002 zespó? t?oka ?b? B0132565002 zespó? t?oka ?b? B0139555001 zespó? t?oka ?a? B0132565001 zespó? t?oka ?a? 1A0002210D zespó? t?oka ?d? 1A0002210C zespó? t?oka ?c? 1A0002210B zespó? t?oka ?b? 1A0002210A zespó? t?oka ?a? B013265 pier?cie? B013266 pier?cie? zgarniaj?cy olej 878661 pier?cie? zgarniaj?cy olej 876707 sworze? t?okowy 874567 pier?cie? stop 880079 uszczelka 880233 p?yta 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 880235 wspornik napinacza ?a?cucha 874549 ?ruba z ko?nierzem 875397 uszczelka g?owicy cylindra 825597 trzpie? 11,8x10
wał napędowy aprilia 8801545001 wa? korbowy kpl. kat.1 8801545002 wa?u korbowego kpl .. kat.2 B0144170A wa? korbowy kpl .. kat.1 B0144170B wa?u korbowego kpl .. kat.2 8766665002 korbowód kat b 8766665001 korbowód kat a 849131 ?ruba korbowodu 847906 wa?ek 8781140R tuleja pó?skorupowa, kata czerwona 8781140002 tuleja pó?skorupowa, kata czerwona 8781140V tuleja, zielona ?e? 8781140001 tuleja, zielona ?e? 8781140004 tuleja ?ó?ta ?c? 8781140003 tuleja, niebieska ?b? CM159101 g?ówne ko?o nap?dowe z = 40 CM159102 *** przek?adnia g?ówna nap?dzana redukcj? B013373 ko?o z?bate pompy wodnej 847915 podk?adka p?aska 878296 orzech
silnik aprilia CM1607015 silnik 1200 CM1607025 pol. 1200 4s / 8v 6m e3 dorsoduro usa s.p. 974556 ko?o z?bate z = 16 2R000246 zestaw fissaggio pignone AP8221114 prowadnica kablowa AP8121889 prowadnica kablowa 856069 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8121811 t krzak AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8102600 wtyczka 852480 versnellingspook 859976 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów kpl AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8152138 orzech AP8150026 nakr?tka m6 860402 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8121223 sworze? d?wigni 884033 sworze? d?wigni AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78
jednostka wydechowa aprilia GU92660021 nakr?tka ko?nierzowa m8 895836 uszczelka wydechu 896110 lambdasonde l. 660 mm 895354 z przodu. rura wydechowa 895813 z przodu. rura wydechowa 895355 kolektor 895356 centralny kolektor wydechowy 895357 kolektor wydechowy AP8121170 wiosna 896656 strzec AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150483 zepsuta podk?adka spr??ysta GU05128230 uszczelka 575268 zacisk m8 896655 strzec AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8201755 nit gwintowany 896703 t?umik rh 896704 t?umik lewy 898251 prawy zacisk wspornika t?umika 851586 rura kolektora lewa AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8150018 pralka 856914 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy 860171 gumowa podk?adka 856914 gumowa podk?adka
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia B013533 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B0179045 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B013531 wa?ek rozrz?du wydechu B0179075 wa?ek rozrz?du wydechu 876087 dzwon dekompresyjny 876113 przeciwwaga dekompresyjna 876143 przeciwwaga dekompresora B015555 przeciwwaga dekompresora 876171 spr??yna dekompresyjna 877885 ?ruba imbusowa 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 287073 podk?adka dystansowa 879523 podk?adka specjalna 877829 osiowy element ustalaj?cy 878869 ?ruba torx m5x12 B014598 ?ruba torx m5x12 874751 nakr?tka m15x1 dx 874744 myjka ci?nieniowa 875878 ko?o z?bate wa?ka rozrz?du 876494 wa?ek rozrz?du podwójny 849721 wiosna 849718 wiosna belleville 849720 pralka 006429 pier?cie? osadczy 871798 prowadnica ?a?cucha 880231 dr??ek napinacza ?a?cucha 878868 ?ruba dystansowa m8 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 875411 ?a?cuch 114 oczek 8756994 rozrz?d 414838 ?ruba m6x35 875879 kompletne ko?o z?bate przedniego wa?ka rozrz?du 1A000758 kompletne ko?o z?bate przedniego wa?ka rozrz?du
pompa paliwowa aprilia 894785 wlot paliwa B043926 pompa paliwa kpl. AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8181139 kuweta AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8102386 zacisk w??a 155x2 896675 wspornik wi?zki przewodów 894671 rura paliwowa. kpl. GU01107490 uszczelka GU01106090 filtr paliwa 899069 czujnik poziomu paliwa 899487 wspornik pomocniczy AP8121184 ?ruba m4x14 AP8150204 nakr?tka m4
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia AP8102678 filtr w?glowy AP8120905 rura paliwowa 8x13 890499 rura paliwowa 8x13 254485 zacisk m6 AP8221023 t krzak 856062 rura sae 30 d.11,11x4,8 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8102719 zacisk w??a d.80,5 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8144276 po??czenie 860138 zawór AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8102815 hak wtyczki AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8102688 zacisk w??a d.76 898247 wsparcie kanistrów usa AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8102520 zacisk w??a AP8220546 guma przeka?nika AP8102151 zacisk do przewodów 890721 zacisk do przewodów
skrzynia biegów aprilia 880191 wa? przek?adni g?ównej 880193 2. z?bnik 880194 3.-4. z?bnik 880195 5. ko?o z?bate 880196 6. ko?o z?bate 849424 podk?adka wyrównuj?ca 849426 pier?cie? osadczy 974163 podk?adka wyrównuj?ca 849308 ruchomy krzew 974165 pier?cie? osadczy 974162 ruchomy krzew 876561 nap?dzany wa? 876559 1. bieg ko?a 876569 2. bieg ko?a 880197 3. bieg ko?a 880198 4. ko?o z?bate 880199 5-te ko?o z?bate 880200 6. ko?o z?bate 849308 ruchomy krzew 849310 podk?adka wyrównuj?ca 974167 podk?adka wyrównuj?ca 974166 podk?adka wyrównuj?ca 849309 podk?adka wyrównuj?ca 849311 pier?cie? osadczy 876546 smarowanie 224035 o-ring 880080 skrzynia biegów
wybierak skrzyni biegów aprilia 875796 krzywka zmiany biegów kpl. 874599 wyj?cie widelca 879554 wyj?cie widelca 873772 wa?ek widelca 872154 zespó? indeksu. d?wignia B013306 spr??yna d?wigni ogranicznika biegów B013928 ko?ek gwintowany 879129 ?ruba z tulej? m6x1x15 871649 p?ytka blokuj?ca selektor 878867 wkr?t 874129 wa? przek?adni + spr??yna kpl. B0144375 wa? przek?adni + spr??yna kpl. 971719 spr??yna p?ytki prze??cznika 971718 podk?adka p?aska 14x30x1 878870 ko?ek gwintowany m8x1,25 872560 przesun?? krzywk? B013362 b?ben selektora B017809 b?ben selektora AP9150069 d?wignia AP9150064 wiosna AP9150070 filar spr??ynowy 597565 nakr?tka samohamowna B0167965 torx wypuk?a du?a ?ruba 875173 torx wypuk?a du?a ?ruba 877441 uszczelka 857265 czujnik po?o?enia biegu 974558 odst?pnik 871901 uszczelka lub 974130 blokada wybieraka
Pompa olejowa aprilia 974517 ko?o z?bate pompy oleju 006450 pier?cie? osadczy 974157 wa?ek 873866 ko?o z?bate pompy oleju 873863 zespó? pompy oleju. 878871 ?ruba z ko?nierzem 873974 podk?adka bezpiecze?stwa 873906 niski orzech 876486 zawór regulacji ci?nienia oleju 641541 czujnik 1D001138 czujnik AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5 82960R filtr oleju 879550 element filtra 709099 ?ruba imbusowa 878523 przegroda pompy oleju 875358 korek spustowy oleju GU01161331 zmniejszenie 974290 podk?adka dystansowa 969323 o-ring 878401 obej?cie p?yty 484123 ?ruba z ko?nierzem GU01154230 uszczelka 879250 rura 877135 pier?cie? uszczelniaj?cy o-ring GU01154230 uszczelka
chłodnica oleju aprilia 895999 ch?odnica oleju 2B000896 ch?odnica oleju AP8120030 gumowa podk?adka 896760 odst?pnik AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8221023 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 895217 wspornik GU01161331 zmniejszenie 898733 kuweta d12 GU01154230 uszczelka 893841 rura oleju 893842 rura oleju 899064 o-ring AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia B013538 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B0179095 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B013536 wa?ek rozrz?du wydechu B0179125 wa?ek rozrz?du wydechu 876087 dzwon dekompresyjny 875373 przeciwwaga dekompresyjna 875644 przeciwwaga dekompresora B015556 przeciwwaga dekompresora 880064 spr??yna dekompresyjna 877885 ?ruba imbusowa 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 287073 podk?adka dystansowa 879523 podk?adka specjalna 877829 osiowy element ustalaj?cy B014598 ?ruba torx m5x12 874752 nakr?tka m15x1 sx 874744 myjka ci?nieniowa 875878 ko?o z?bate wa?ka rozrz?du 876494 wa?ek rozrz?du podwójny 849721 wiosna 849718 wiosna belleville 849720 pralka 006429 pier?cie? osadczy 871798 prowadnica ?a?cucha 880231 dr??ek napinacza ?a?cucha 878868 ?ruba dystansowa m8 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 875411 ?a?cuch 114 oczek 8756994 rozrz?d 414838 ?ruba m6x35 875880 s?upek ko?a z?batego wa?ka rozrz?du. 1A000759 s?upek ko?a z?batego wa?ka rozrz?du.
korpus przepustnicy aprilia 875940 korpus przepustnicy kpl. 641738 korpus przepustnicy 872264 uszczelka B013485 rura ??cz?ca 879357 zespó? szyny paliwowej CM074706 kompletny zestaw wtryskiwaczy 849898 wiosna 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 432142 ?ruba z ko?nierzem m6x60 876631 wspornik pomocniczy 876389 wsparcie dla filtra powietrza 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 018639 wkr?t 6423025 czujnik ci?nienia powietrza 880689 o-ring B013505 opaska zaciskowa r96 B013438 wspornik armatury dolotowej 834038 ?ruba imbusowa
pokrywa zaworów aprilia 879883 nakrycie g?owy 879532 uszczelka pokrywy g?owicy 842291 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 880734 specjalna ?ruba 879855 z??cze odpowietrznika oleju 879948 o-ring CM179301 ?ruba m6x16
podkładki zaworowe aprilia 873131 ?y?ka podno?nika zaworu 871640 pó?-sto?ek CM157212 skalibrowany tablet 3.15 CM157213 skalibrowany tablet 3.20 CM157214 skalibrowany tablet 3.25 CM157215 skalibrowany tablet 3.30 CM157216 skalibrowany tablet 3.35 CM157217 skalibrowany tablet 3.40 CM157218 skalibrowany tablet 2.55 CM157219 skalibrowany tablet 2.50 CM157220 skalibrowany tablet 2.45 CM157211 skalibrowany tablet 3.10 CM157210 skalibrowany tablet 3.05 CM157201 skalibrowany tablet 2.60 CM157202 skalibrowany tablet 2.65 CM157203 skalibrowany tablet 2.70 CM157204 skalibrowana tabletka 2.75 CM157205 skalibrowany tablet 2.80 CM157206 skalibrowany tablet 2.85 CM157207 skalibrowany tablet 2.90 CM157208 skalibrowany tablet 2.95 CM157209 skalibrowany tablet 3.00 CM157221 skalibrowany tablet 2.40
pompa wodna aprilia B0130005 boczna os?ona sprz?g?a 878734 podk?adka dystansowa 876529 nakr?tka m6 B0142605 wsparcie pompy 878685 wsparcie pompy 8807965 wsparcie pompy 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ?a?cuch 52 B0130685 pokrywa pompy wodnej 848209 uszczelka korpusu pompy wodnej B013527 uszczelka korpusu pompy wodnej 877850 ?ruba z ko?nierzem 874549 ?ruba z ko?nierzem 877069 uszczelka pokrywy pompy wodnej 874550 ?ruba z ko?nierzem 880867 wirnik 880646 wirnik 875814 pier?cie? ?a?cucha 834951 podk?adka sto?kowa 277916 ko?ek ustalaj?cy 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 CM179202 wkr?t B013345 prowadnica ?a?cucha B0142585 komplet pompy wodnej B0133465 komplet pompy wodnej 8807955 komplet pompy wodnej 880701 pier?cie? zabezpieczaj?cy 879320 odst?pnik 855031 uszczelka olejowa d12x22x6

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 897825 przewód przedniego hamulca 897826 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp 860468 p?yta 895351 ecu abs 897819 tylny przewód hamulcowy pompa-hecu abs 897818 przewód hamulcowy tylny hecu abs-clamp 860484 p?yta 860485 p?yta AP8121716 t krzak AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B000550 podwójna przelotka kablowa d12
korpus centralny aprilia 894888 kana? powietrzny 89688300BM prawy panel boczny. bia?y 89688300XN5 prawy panel nadwozia z naklejk? B04430300XN2 prawy panel boczny. czarny B04430700XN2 prawy panel boczny. czarny B04430800XN2 panel boczny lewy. czarny B04430400XN2 panel boczny lewy. czarny 89688400XN5 lewy panel nadwozia z naklejk? 89688400BM panel boczny lewy. bia?y AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8150016 podk?adka 6,6x18x1,6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8120253 odst?pnik 894883 pokrywa zap?onu AP8121718 tuleja reflektora AP8144328 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8117033 g?bka klej?ca AP8117275 uszczelka chroni?ca przed ciep?em AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152037 pralka 895205 rura krzy?owa rr AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8121991 krzak 899235 ochrona przed gor?cem 899236 ochrona przed gor?cem 899346 wsparcie rh 899347 lh wsparcie AP8102375 zacisk m5
podstawka centralna aprilia 858508 stojak boczny 858509 boczna p?yta stojaka AP8161119 stojak pin AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP9100669 wewn?trzna spr??yna AP9100668 zewn?trzna spr??yna AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP81278565 boczny prze??cznik stojaka AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 860905 ko?ek 858507 p?yta podstawowa AP8150018 pralka
pompa sprzęgła i aprilia AP8113003 ?ruba rury olejowej 873115 koppeling komandos cilinder 85221R cylinder steruj?cy sprz?g?a AP8133945 zestaw do odpowietrzania 874037 wkr?t 873268 wkr?t AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 896475 rura sprz?g?a 890509 gumowa rurka AP8127320 wy??cznik sprz?g?a + wi?zka AP8150539 nakr?tka ko?pakowa AP8106382 zbiornik oleju AP8113553 korek zbiornika AP8134898 p?yta zbiornika oleju AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 896259 pompa sprz?g?a AP8113758 d?wignia sprz?g?a AP8168501 podstawa lusterka wstecznego AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8113719 sworze? d?wigni 2B003040 sworze? d?wigni AP8133522 strzec AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym
deska rozdzielcza aprilia 895475 deska rozdzielcza 898888 wspornik AP8144662 gumowa podk?adka AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
kalkomania -toolkit aprilia 898096 naklejka na reflektor ?dorsoduro? 895434 naklejka na szyb? 898097 naklejka z trójk?tem os?ony prawego reflektora 898098 naklejka z trójk?tem os?ony lewego reflektora B044293 naklejka na prawy kana? ?aprilia? B044285 naklejka na prawy kana? ?aprilia? 898099 naklejka na prawy kana? ?aprilia? 898100 nalepka na lewy kana? ?aprilia? B044286 nalepka na lewy kana? ?aprilia? B044294 nalepka na lewy kana? ?aprilia? B044360 prawostronna owiewka tylna dec. ?dorsoduro italia? 898439 prawostronna owiewka tylna dec. ?dorsoduro? 898440 lewa owiewka tylna dec. ?dorsoduro? B044361 lewa owiewka tylna dec. ?dorsoduro italia? 898104 prawostronna owiewka tylna dec. ?italia? 898105 lewa owiewka tylna dec. ?italia? 898106 dec. trójk?t owiewka tylna dx 898107 dec. trójk?tna owiewka tylna sx B044299 naklejka z trójk?tem prawego przedniego b?otnika B044291 naklejka z trójk?tem prawego przedniego b?otnika 898437 kalkomania przednia prawa 898108 naklejka z trójk?tem prawego przedniego b?otnika 898109 naklejka z trójk?tem lewego przedniego b?otnika 898438 naklejka przednia lewa B044292 naklejka z trójk?tem lewego przedniego b?otnika B044300 naklejka z trójk?tem lewego przedniego b?otnika 899867 naklejka na przedni b?otnik "aprilia racing" 860732 naklejka na przedni b?otnik aprilia 852029 ?? ?eni? ?etykieta? 895839 ?? ?eni? ?etykieta? 856833 zestaw narz?dzi B043166 podr?cznik operatora -usa- 899129 podr?cznik operatora-i-f-d- 897198 podr?cznik operatora -usa- B044287 nalepka na prawy tylny kana? B044295 nalepka na prawy tylny kana? B044288 nalepka na lewy tylny kana? B044296 nalepka na lewy tylny kana? B044297 nalepka prawego dolnego kana?u B044289 nalepka prawego dolnego kana?u B044290 nalepka dolnego lewego kana?u B044298 nalepka dolnego lewego kana?u 890198 naklejka z ci?nieniem w oponach
podnóżki aprilia 856779 prawy podnó?ek B046059 podnó?ek lewy 856780 podnó?ek lewy B046060 podnó?ek lewy AP9100197 ko?ek 859921 p?yta podnó?ka 896664 prawy podnó?ek 896665 podnó?ek lewy AP81464055 podnó?ek z ty?u, prawy AP81464065 tylny podnó?ek, lewy AP9100196 wiosna rh AP9100195 wiosna lewa AP8201431 zawleczka AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8102600 wtyczka 896936 prawy podnó?ek 896940 podnó?ek lewy CM228401 sworze? podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 860987 ochrona lh AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 890164 ochrona rh AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 890243 p?yta podnó?ka 899075 kuweta 898639 guma podnó?ka
ramka i aprilia 89519000XH4 polaris v. grey trestle 89519000XH7 polaris v. grey trestle 85153600XNB prawy bok ramy, czarny 85153700XNB panel boczny lewy, czarny 851541 schokdemperplaat 852165 wkr?t 853037 krzak AP8150548 orzech 271740 orzech 895213 krzak AP8150009 pralka 254485 zacisk m6 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8161074 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP8161076 odst?pnik AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 AP8152291 ?ruba z ko?nierzem 890206 p?yta górna AP8121332 krzak AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 *
ramka ii aprilia 851784 sworze? silnika AP8150548 orzech 271740 orzech AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * 853036 odst?pnik 896014 odst?pnik AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8120657 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8144616 nit ?e?ski 897010 ochrona komory powietrznej AP8144563 nit m?ski
przedni korpus - przedni błotnik aprilia 85684900XN6 przedni b?otnik. czarny B044270 przedni b?otnik 856850 niski b?otnik AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 894876 numer rejestracyjny 896813 numer rejestracyjny AP8117033 g?bka klej?ca 894878 deflektor 899561 deflektor
zacisk hamulca przedniego aprilia 852215 lewy zacisk hamulca przedniego. z?oty p432 852214 prawy zacisk hamulca przedniego. z?oty p432 AP8133614 klocki hamulcowe AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8113721 szpilka + zawleczka AP8113722 wiosna AP8113723 zawleczka AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55
przedni widelec aprilia 896007 prawa piasta kpl. 896008 piasta lewa kpl. 897328 r?kaw 897329 wiosna 897330 wtyczka tulejowa lewa 897348 prawy korek tulejowy 897331 orzech 897332 rura wst?pnego ?adowania 897333 przewodnik spr??ynowy 897334 t?ok lewy, kompletny 897349 prawy t?ok kompletny 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna 897338 piasta + lewa noga widelca 897350 piasta + prawy wspornik widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy 897340 pier?cie? stop 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 859792 czujnik abs GU05781630 odb?y?nik, bursztynowy
przednie światła aprilia 856898 reflektor AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 854555 prawy przedni kierunkowskaz 854556 kierunkowskaz przedni lewy AP8127489 lampa ry10w 12v AP9100053 krzew d.10-h.3.5 478171 ?ruba imbusowa m6x100 856604 zacisk wsporczy AP8134419 tuleja zbiornika paliwa AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8121725 t krzak AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8220192 gumowa podk?adka AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 890517 uszczelka przedniej owiewki AP8144538 uszczelka przedniej owiewki AP8127121 lampa h4 12v-60 / 55w 292723 lampa h4 12v-60 / 55w 860447 biadhezyjny 896512 oprawka 896513 lampa h6w
przedni cylinder główny i aprilia 896473 przewód przedniego hamulca 897825 przewód przedniego hamulca AP8113598 korek zbiornika hamulca pil AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego 896251 pompa przedniego hamulca 896256 vorderradbremspumpe 2B003785 vorderradbremspumpe 2B003818 d?wignia hamulca przedniego AP8145022 d?wignia hamulca przedniego AP8168501 podstawa lusterka wstecznego AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8113719 sworze? d?wigni 2B003040 sworze? d?wigni AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8134899 p?yta zbiornika oleju AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8120030 gumowa podk?adka AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8221023 t krzak AP8101595 zacisk w??a d10,1 890509 gumowa rurka AP8124288 w??cznik ?wiate? hamowania AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym AP8150246 ?ruba m4.8x13 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
przednie koło aprilia 896754 przednie ko?o, czarne AP8128228 przednie ko?o, czarne AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8125777 ?o?ysko kulkowe 25x47x12 AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125773 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125779 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer 896011 przednia tarcza hamulcowa dx B044279 prawy przedni hamulec tarczowy AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 85263R o? przedniego ko?a AP8125827 voorwiel as 85156R opona przednia 120/70 zr 17 " B044280 przednia tarcza hamulcowa sx 896012 przednia tarcza hamulcowa sx AP8128189 ko?o foniczne
zbiornik paliwa aprilia 89476300XNC zbiornik paliwa. czarny AP8150459 ?ruba sze?ciok?tna m6x90 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8134419 tuleja zbiornika paliwa AP8123934 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 856846 uszczelka zbiornika paliwa 890755 uszczelka zbiornika paliwa 860237 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa 895709 ?ruba imbusowa m5x12 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8161127 sworze? mocuj?cy AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8120965 o-ring 2018 AP8117033 g?bka klej?ca AP8102503 wstawi? 2B001203 wstawi? AP8144158 gumowa podk?adka
kierownica - sterowanie aprilia 895220 kierownica 896063 prawy selektor ?wiate? B045066 prawy selektor ?wiate? 896107 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib.weight trailing 859949 przeciwwaga, kolor czarny AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 851628 bovenste u-bout AP8152486 ?ruba m8x25 inox GU01603480 prawy uchwyt 896663 prawe lusterko boczne 858539 lusterko boczne lewe 896003 dostawa gazu 896004 zwrot przesy?u gazu 894880 prawy jelec 894881 ?o?e przednie AP8121032 krzak AP8121811 t krzak AP8144081 gumowa podk?adka 860744 zacisk w??a AP8118579 l.h. uchwyt r?czny AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16
uchwyt aprilia 893756 uchwyt 860628 odst?pnik 860629 odst?pnik 860667 odst?pnik AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 859793 filar AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 254485 zacisk m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 859789 p?yta AP8121795 t krzak AP8112600 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8221007 dystans 6,5x10x11 *
zestaw okuć do zamka aprilia 896659 zestaw zamka 896693 zestaw zamka 890171 korek wlewu paliwa 890756 korek wlewu paliwa 860127 hoofdschakelaar - stuurslot AP9009774 blokada siode?ka kpl. AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 896660 kabel zwalniaj?cy siode?ko AP8150351 nit ?cinany m8x40 AP8127461 uszczelka wy??cznika g?ównego 856180 odst?pnik AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 254485 zacisk m6 AP8121420 spr??yna widelca AP8154043 elastyczna p?yta steruj?ca AP8104920 klucz aprilia z transpo. B044413 klucz aprilia z transpo. 898136 zabezpieczenie anteny immobilizera
nadwozie tylne i aprilia 894895 obudowa baterii 898091 ochrona 894897 pokrywa baterii AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8220238 gumowa podk?adka 895864 wspornik akumulatora AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej AP8144552 wsparcie cz??ci gumowej AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8220349 gumowa podk?adka AP8102375 zacisk m5 AP8144538 uszczelka przedniej owiewki 890517 uszczelka przedniej owiewki AP8120422 w?? czarny 98x2,5
nadwozie tylne ii aprilia 89761000BM owiewka tylna. bia?y 89761000XN5 owiewka tylna. ap. czarny B04420600BM owiewka tylna. bia?y B04430500XR4 owiewka tylna. czerwony fluo B04430500BM owiewka tylna. bia?y B04420600BM owiewka tylna. bia?y AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 89489200XN6 ochrona t?umika dx B043506 ochrona t?umika dx B04350600XN6 ochrona t?umika dx 89489300XN6 ochrona t?umika sx B04350500XN6 ochrona t?umika sx B043505 ochrona t?umika sx AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221341 t krzak AP8120712 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 860931 naklejka ochronna z prawej strony 860932 naklejka na lew? os?on? AP8221340 t krzak 899367 prawa os?ona termiczna 899368 lewa os?ona termiczna
nadwozie tylne iii aprilia 896661 ok?adki AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 856680 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8120030 gumowa podk?adka 859697 verstevigingsplaat AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 856827 nummerplaathouder AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8102375 zacisk m5 AP8120001 gumowa podk?adka AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP8144707 uszczelka AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP8152342 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8124718 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8134677 wspornik odb?y?nika 855071 uchwyt tablicy rejestracyjnej + wi?zka AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8221023 t krzak B044244 ok?adki
tylny układ hamulcowy i aprilia 896252 tylny cylinder g?ówny 896253 tylny cylinder g?ówny 895571 zacisk hamulca tylnego 856808 d?wignia hamulca tylnego 2B002641 d?wignia hamulca tylnego 884033 sworze? d?wigni AP8121223 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 851049 naci?ni?cie d?wigni hamulca tylnego 859946 sworze? mocuj?cy AP8121126 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8120178 o-ring lub 112 AP8150026 nakr?tka m6 AP8101968 widelec AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 854973 wy??cznik 896474 przewód tylnego hamulca AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8133502 zawór odpowietrzaj?cy AP8133827 spr??yna + talerz 896254 para elektrod B044278 tarcza hamulca tylnego d.240 896013 tarcza hamulca tylnego d.240 B044278 tarcza hamulca tylnego d.240 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 860744 zacisk w??a AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8152174 ?ruba imbusowa AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * 890721 zacisk do przewodów 896253 tylny cylinder g?ówny AP8113288 mieszki gumowe AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8101595 zacisk w??a d10,1 890509 gumowa rurka AP8106382 zbiornik oleju 890164 ochrona rh AP8150137 ?ruba imbusowa 859792 czujnik abs AP8128189 ko?o foniczne
Tylny amortyzator aprilia 898113 tylny amortyzator AP8150329 ?ruba imbusowa AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150192 ?ruba imbusowa m10x90 AP8150287 ?ruba imbusowa m10x90 860662 nakr?tka pier?cieniowa AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121155 t krzak
tylne koło aprilia 851612 ?a?cuch cpl conn. link AP8107145 pier?cie? ?a?cucha 860694 tylne ko?o. czarny 6 "x17" 896756 tylne ko?o, czarne 6 "x17" AP8128231 dysk g?ówny / dysk poduszkowy 2B000639R dysk g?ówny / dysk poduszkowy 85157R tylna opona AP8125731 elastyczna guma ??cz?ca B043317 elastyczna guma ??cz?ca AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a B045033 ko?ek 564878 orzech AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8125788 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150463 szpilka 10x20 AP8106806 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 890960 foniczne ko?o abs
siodło aprilia 89760900A1 siedzisko czarne / nabuk 89760900A2 sahara / czarne siedzisko AP8220349 gumowa podk?adka AP8120001 gumowa podk?adka
wsparcie siodła aprilia 896002 wsparcie siod?a 895915 ?ruba imbusowa AP8201755 nit gwintowany AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8102671 nit z tworzywa sztucznego 896675 wspornik wi?zki przewodów 896331 przednia belka mocuj?ca siod?o 860909 krzak AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 478761 ?ruba imbusowa 854962 odst?pnik AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 890638 ?ruba imbusowa AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152350 orzech 898025 pas siedzenia pasa?era 890486 p?yta AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150115 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca
sterowniczy aprilia 896330 sterowanie kolumn? kierownicy AP8150540 wkr?t AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 896678 ?o?ysko 896260 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 897625 nakr?tka pier?cieniowa 896327 nakr?tka ko?pakowa 896961 podk?adka p?aska AP8150049 ?ruba m10x60 AP8123721 puchar AP8123511 puchar AP8144222 gumowa podk?adka 898419 pokrowiec na kierownic? 896338 górny wspornik widelca 854827 dystans 10,1x14,1x38 897626 pralka AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 896684 p?yta bezpiecze?stwa 896685 gumowa myjka 896683 nakr?tka pier?cieniowa
ramię wahadłowe aprilia 85623200XE4 rami? wahad?owe 85623200ZEN rami? wahad?owe AP8110078 cage à rouleaux 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8146520 achterste swingarmpen AP8121200 tuleja regulacyjna AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 AP8121890 tuleja stojaka tylnego 255638 wkr?t AP8144168 prowadnica ?a?cucha 859929 prowadnica ?a?cucha AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 856787 os?ona ?a?cucha AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 B045422 sworze? ko?a AP8125831 wiel pin AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8102375 zacisk m5 859764 tylny b?otnik 890126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8144158 gumowa podk?adka 860898 pokrywa 860899 pokrywa 860900 pokrywa 895349 ochrona przewodu hamulcowego B045805 ochrona przewodu hamulcowego AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 893132 wkr?t AP8202058 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
kalkomanie usa aprilia 899188 naklejka emisji ha?asu B045452 naklejka na filtr w?glowy 899189 naklejka kontroli emisji B045451 naklejka kontroli emisji 899187 naklejka na filtr w?glowy B045450 naklejka emisji ha?asu AP8257794 nalepka baterii B043035 naklejka z ci?nieniem w oponach 897885 naklejka z ci?nieniem w oponach 858588 naklejka ?ostrze?enie? AP8267395 nalepka baterii AP8257755 naklejka na ch?odzenie ciecz? AP8257742 nalepka ostrzegawcza kluczy AP8257609 kalkomania do lustra

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia 894780 g?ówna wi?zka przewodów 896061 g?ówna wi?zka przewodów AP8120416 w?? czarny 178x4 875914 cewka ht 872425 ?ruba z ko?nierzem 894603 skrzynka bezpiecznika CM225615 bezpiecznik 15a CM225610 bezpiecznik 10a CM225607 bezpiecznik 7,5a 897998 okablowanie akumulatora przeka?nika 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w
instalacja elektryczna ii aprilia 894780 g?ówna wi?zka przewodów 896061 g?ówna wi?zka przewodów AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 872664 gaspedaalpositiesensor B044414 czujnik po?o?enia peda?u przyspieszenia 895052 czujnik zapotrzebowania na konserwacj? AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP9100487 przeka?nik rozrusznika AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8124293 relais support 640698 spanningsregelaar 58189R regulator napi?cia AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 GU30729330 temp. powietrza czujnik CM083509 zespó? cdi AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 897649 róg AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 859792 czujnik abs 896062 czujnik pr?dko?ci 584509 czujnik upadku AP8144046 gumowy wspornik czujnika 887193 z??cze do czujnika upadku 896715 guma przeka?nika GU30027931 uszczelka 895347 uchwyt 895348 pokrywa AP8120712 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 895907 przeka?nik 20a 895479 prowadnica kablowa
jednostka zapłonowa aprilia 82697R startmotor 876954 ogranicznik momentu obrotowego 848714 przek?adnia silnika rozrusznika 830390 obudowa sprz?g?a sprag 830389 sprz?g?o sprag 642387 wirnik kpl. 640168 stojan kpl. B017756 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego 974033 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego B013072 os?ona ko?a zamachowego, czarna B014391 os?ona ko?a zamachowego, czarna 1A002951 ?ruba z ?bem walcowym z gniazdem sze?ciok?tnym 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 874551 ?ruba z ko?nierzem 8716755 pokrywa 974219 uszczelka B013207 ?ruba imbusowa m6x18 000267 klucz transmisji 848341 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25 831148 ?ruba z ko?nierzem m14x30 B015563 ?ruba z ko?nierzem m14x30 825725 podk?adka p?aska 871494 podk?adka 12,5x32x3,5 848845 p?yta 878872 ?ruba z ko?nierzem 639687 ?wieca zap?onowa cr8ekb 277916 ko?ek ustalaj?cy 872432 ?ruba z ko?nierzem B013071 wspornik pomocniczy 487824 zacisk w??a 848647 p?yta
tylne światła aprilia 856899 ?wiat?a tylne AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 856843 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8150350 ?ruba imbusowa 854556 kierunkowskaz przedni lewy 854555 prawy przedni kierunkowskaz AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8127489 lampa ry10w 12v 860026 okablowanie p?ytowe AP8120030 gumowa podk?adka 854631 pokrywa 858334 uchwyt lampy tablicy rejestracyjnej 890896 specjalna ?ruba 5,9x19 890939 p?yta 890940 nit z tworzywa sztucznego

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Dorsoduro 1200 2010. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Dorsoduro 1200 2010. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Dorsoduro 1200 2010.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii