Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004.

Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Mojito Custom 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2004 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 832175 skrzynka powietrzna kpl. 829715 w?? wlotowy 487592 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej 487718 uszczelka 487719 filtr powietrza 254485 zacisk m6 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 AP8540178 krzak 830056 krzak AP8220104 zacisk w??a d25-45x8
gaźnik kpl. aprilia 840454 ga?nik phva17.5 8431 873754 ga?nik phva12 8471 832186 kana? powietrzny 488129 kana? powietrzny 498409 zestaw uszczelek ga?nika
sprzęgło aprilia CM100109 pomocnicze ko?o pasowe 289519 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25 006624 pier?cie? 289952 klatka rolkowa 4795526 kompletne sta?e ko?o pasowe 482766 ko?ek 827893 kompletne ruchome drugie ko?o pasowe 289950 pier?cie? uszczelniaj?cy 289840 uszczelka 483443 puchar 478028 spr??yna wariatora 487935 boczna nasadka sprz?g?a CM100203 zespó? sprz?g?a od?rodkowego CM1002045 zespó? sprz?g?a od?rodkowego 289955 nakr?tka pier?cieniowa 289933 b?ben sprz?g?a 82655R ?o?ysko kulkowe
korbowód aprilia CM1273215 monta? skrzyni korbowej CM1273405 monta? skrzyni korbowej CM1273305 brak dost?pnego opisu 239382 ?ruba dwustronna 1A003633R ?ruba dwustronna 020006 orzech 287223 pier?cie? 113533 pier?cie? 020008 orzech 267823 shock abs.supp.silent-block 266625 odst?pnik 414835 ?ruba z ko?nierzem B017632 ?ruba z ko?nierzem 266773 cichy blok 498337 uszczelki olejowe - komplet 154873 uszczelka zestawu silnika B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 478498 pier?cie? uszczelniaj?cy 006647 pier?cie? zabezpieczaj?cy 434735 ?o?ysko 20x47x14
głowica cylindra / gaźnik aprilia 113903 rura przegrody 438031 ?wieca zap?onowa champion rn1c 438041 ?wieca zap?onowa rn9yc 861612 ?wieca zap?onowa ngk br8es 82775R zespó? zaworu trzcinowego 830939 kolektor dolotowy 2865344 g?owica cylindra 288245 nakr?tka ko?nierzowa m6 842202 zacisk w??a 288531 orzech 431654 pokrywa zaworu gazowego 482942 spr??yna zaworu gazowego CM101704 g?ówny odrzutowiec CM101709 dysza g?ówna 58 CM101715 dysza g?ówna 64 CM102103 bezczynny strumie? 484704 kompletny zbiornik 432456 wkr?t CM141701 zawór gazu CM141710 zawór gazu CM105905 rozrusznik CM107507 brak opisu w tej chwili CM107510 sto?kowy ko?ek AP8276033 ko?ek sto?kowy a13 CM128501 ig?a zamykaj?ca paliwo CM128502 ig?a zamykaj?ca paliwo 432071 rura spustowa komory p?ywakowej l = 130 CM112001 rura spustowa komory p?ywakowej l = 130 288865 wkr?t 828074 ?ruba regulacyjna zaworu gazowego 288862 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? 289575 wkr?t 830487 wkr?t 288872 pier?cie? 482916 p?ywak kpl. 288873 sto?kowy klips 289903 czapka 875551 czapka CM107701 ?ruba regulacji powietrza kpl. CM107702 ?ruba regulatora powietrza 288863 p?yta 288881 sworze? p?ywaka 085285 wiosna 152608 wiosna CM106214 dyfuzor
cylinder z tłokiem aprilia 286810 uszczelka podstawy cylindra 239404 sworze? t?okowy 239455 pier?cie? stop 825416 pier?cie? uszczelniaj?cy 239397 ?ruba dwustronna 4878020004 zespó? t?oka 4 kat. (p) 4878020003 zespó? t?oka 3 kat. (o) 4878020002 zespó? t?oka 2 kat. (n) 4878020001 zespó? t?oka 1 kat. (m) 830475 cylinder z t?okiem 831116 cylinder z t?okiem
wał napędowy aprilia 431125 ?o?ysko 20x52x12 482315 boczny pier?cie? uszczelniaj?cy ko?a zamachowego 500501 klatka na szpilki 1 kat. 500502 pin cage 2 kat. 500503 pin cage 3 kat. 500504 pin cage 4 kat. 4316255 wa? korbowy kpl. 482314 pier?cie? uszczelniaj?cy
silnik - tylny amortyzator aprilia CM1461015 silnik 8738545 brak dost?pnego opisu AP8223102 amortyzator AP8150227 ?ruba m10x45 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150086 ?ruba imbusowa m10x55 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150412 ?ruba m10x205 AP8221347 tuleja sworznia obrotowego silnika AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8152301 nakr?tka samohamowna 830821 pokrywa ch?odz?ca AP8150515 ?ruba automaschiante reg.faro 482432 uszczelka przeciwpy?owa
rura wydechowa aprilia 856196 kat. rura wydechowa AP8219613 brak dost?pnego opisu AP8119497 ?ruba dolotowa co AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8150087 ?ruba imbusowa m8x80 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8150333 nakr?tka z?bkowana m6 AP8119588 ?ruba sze?ciok?tna m6x20 AP8225368 nakr?tka m6 AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8219321 uszczelka ko?nierza rury wydechowej 890374 kat. rura wydechowa 890224 kat. rura wydechowa 860567 ochrona rury wydechowej AP8152073 ?ruba imbusowa m8x70 AP8150388 ?ruba imbusowa m8x100 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 841782 kuweta 890738 tabliczka znamionowa zabezpieczona przed manipulacj? AP8277292 brak dost?pnego opisu 890429 kolektor
Pompa olejowa aprilia 287021 kuweta 020106 nakr?tka m6 289191 ko?o z?bate 1A007694 ko?o z?bate 286162 pasek z?baty 286163 p?yta 015856 ?ruba m5x21 015585 ?ruba m5x12 82652R zespó? pompy oleju. 82632R zespó? pompy oleju. 146197 ?ruba regulacyjna CM101509 rura wlotowa oleju CM101509 rura wlotowa oleju CM101605 rura wylotowa oleju 287073 podk?adka dystansowa 006975 podk?adka 5,3x10x0,5
zbiornik oleju aprilia AP8248157 olie tank AP8224080 wska?nik rezerwy oleju AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8101743 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8101770 opaska zaciskowa d8x5,5 AP8220503 korek zbiornika paliwa AP8220421 korek wlewu oleju AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8102375 zacisk m5
powietrze wtórne aprilia AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * 827208 rura dolotowa sas CM001905 zacisk w??a 82758R membrana 478533 wkr?t samogwintuj?cy 827209 pokrywa sas 486943 uszczelka 486942 filter sas 8318594 komora powietrza wtórnego 8318595 komora powietrza wtórnego 833740 przewód powietrza sas
pokrywa skrzyni biegów aprilia 8284535 pokrywa skrzyni biegów 286209 krzak 431860 krzak 463872 stan?? koniec przystanek 414838 ?ruba m6x35 82521R ?o?ysko 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 483859 pokrywa 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 831458 wa? startowy 289495 wiosna 483537 z?bnik rozrusznika 830212 elastyczna spr??yna 286214 d?wignia rozrusznika kpl. 286217 strzec 433987 podk?adka 16,3x23,8 006416 pier?cie? zabezpieczaj?cy 564497 p?yta AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20
przekładnia główna aprilia 4874805 pokrywa skrzyni biegów kpl. 4874805 pokrywa skrzyni biegów kpl. 4874845 zespó? wa?u nap?dowego 8256935 zespó? wa?u nap?dowego B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 435363 ?o?ysko 480066 pier?cie? uszczelniaj?cy 414834 ?ruba z ko?nierzem m6x40 B016763 ?ruba z ko?nierzem m6x40 4795935 nap?dzany wa? ko?a pasowego 4795715 nap?dzany wa? ko?a pasowego 480953 pier?cie? osadczy 4784925 wa? nap?dowy 4872095 wa? nap?dowy 4872094 wa? nap?dowy 288639 podk?adka dystansowa 478197 pier?cie? kompensacyjny 832130 kompletny pr?towy wska?nik poziomu oleju 827085 pier?cie? uszczelniaj?cy 269755 ?ruba imbusowa m8x12 000397 uszczelka
wariator aprilia 479495 krzak 286158 ko?o z?bate 289931 suwak 480227 pojemnik CM1102045 zestaw rolek pinowych CM1102025 wa?ek 480230 odst?pnik CM110301 zespó? pó?-ko?a pasowego., jazda CM110303 zespó? pó?-ko?a pasowego., jazda CM100610 odst?pnik CM100608 odst?pnik 479561 sta?e nap?dzaj?ce pó? ko?o pasowe 436864 pasek klinowy 845611 wentylator 479866 z?bkowany krzew 877075 z?bkowany krzew 289519 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25 265300 pralka CM100601 odst?pnik

Rama

korpus centralny i aprilia 86022300AF r?kawica drzwi. drzwi. lazur 86022300XN5 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny AP8249208 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny 86022300XN5 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny AP8249208 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny AP8248965 handschoen comp. deur. var. cyjan 86022300XN5 r?kawica drzwi. drzwi. ap. czarny 86022300XB3 r?kawica drzwi. drzwi. bia?y AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8249629 handschoenhouder AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8104612 zamek do skrzynki przedniej AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 AP8150426 ?ruba 5,5x15,9
korpus centralny ii aprilia AP8248969 panel pod?ogowy. czarny AP8248976 typ ok. ok?adka danych. zwart AP8248962 inspectiedeksel. zwart AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8152351 ?ruba 4,2x16
korpus centralny iii aprilia AP8149411 prawy panel boczny. czarny AP8149411 prawy panel boczny. czarny AP8149411 prawy panel boczny. czarny AP8149426 prawy panel boczny. cyjan AP8149427 panel boczny lewy. cyjan AP8149412 panel boczny lewy. czarny AP8149412 panel boczny lewy. czarny AP8149412 panel boczny lewy. czarny AP8248175 laag. prot. eerlijkheid. zwart AP8202449 spinacz AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8152345 ?ruba 5,5x20
podstawka centralna aprilia AP8235170 podstawka centralna AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 278940 wiosna
deska rozdzielcza aprilia AP8224231 okno deski rozdzielczej AP8224232 os?ona dyfuzora AP8249265 dolna skorupa AP8220555 uszczelka AP8224240 rama. chrom. AP8224244 wkr?t samogwintuj?cy 2,2x16 AP8224233 okablowanie z lampami AP8224489 deska rozdzielcza AP8220177 o-ring 115 AP8114472 kabel licznika kilometrów AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
zestaw naklejek i blokad aprilia AP8124886 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8152140 nit ?cinany m6x17 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8104612 zamek do skrzynki przedniej AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 AP8104050 zestaw zamka AP8202169 zamek do kufra górnego AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8221312 podk?adka z?bata AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8202167 d?wignia blokady siode?ka AP8177042 zestaw naklejek, mojito 856512 zestaw naklejek. mojito 860849 zestaw naklejek. mojito 860851 zestaw naklejek. mojito 860853 zestaw naklejek. firma 860855 zestaw naklejek. firma 860857 zestaw naklejek. firma AP8177041 zestaw naklejek. mojito AP8267615 zestaw naklejek. firma AP8267616 zestaw naklejek. firma AP8277606 zestaw naklejek. mojito AP8277702 zestaw naklejek. mojito AP8277607 zestaw naklejek. mojito AP8166478 zestaw naklejek technicznych
rama aprilia AP8235168 rama z pow?ok? galwaniczn? AP8234157 ondersteuning van het bovenlichaam AP8220269 prowadnica kablowa AP8235169 element ??cz?cy silnik AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8220399 przesuni?cie fazowe AP8221281 wkr?t AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * 254485 zacisk m6 AP8102375 zacisk m5 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8203923 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8201772 os?ona AP8249095 blokada prot. AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8201457 nit AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 890512 g?bka samoprzylepna 15x8 AP8226837 ochrona wody
przód i aprilia AP8268952 owiewka przednia. szary AP8184530 owiewka przednia. szary AP8248690 owiewka przednia. kreda bia?a AP8249212 kuip. ondoorzichtig zwart AP8268411 owiewka przednia, br?z AP8248184 ko?nierz z przodu. chr. AP8248185 tylny ko?nierz. chr. AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8102375 zacisk m5 AP8102381 klip m4 AP8248691 p?yta. chr.
przedni korpus ii aprilia AP8158470 os?ona przednia. ap. czarny AP8158470 os?ona przednia. ap. czarny AP8258588 os?ona przednia. ap. czarny AP8268421 brak dost?pnego opisu AP8158470 os?ona przednia. ap. czarny AP8258673 os?ona przednia. ap. czarny AP8268963 os?ona przednia. cyjan AP8268953 owiewka przednia. bia?y AP8258672 os?ona przednia. varadero cyan AP8258587 os?ona przednia. varadero cyan AP8248963 intern schild, varadero cyaan AP8249207 tarcza wewn?trzna. aprilia czarna AP8249207 tarcza wewn?trzna. aprilia czarna 86022200XN5 tarcza wewn?trzna. aprilia czarna 86022200XB3 tarcza wewn?trzna. bia?y 86022200AF tarcza wewn?trzna. cyjan AP8178134 ochrona wody AP8202449 spinacz AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8121811 t krzak AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby
przedni korpus iii aprilia AP8226894 przedni b?otnik. cyjan AP8248966 voorspatbord, cyaan AP8226851 przedni b?otnik, bia?y AP8226570 voorspatbord. ap. zwart AP8226570 voorspatbord. ap. zwart AP8226893 przedni b?otnik. bia?y AP8248967 voor spatbord afwerking. chr. AP8249209 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8249209 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8249209 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8249209 vergrendeling van het voorspatbord. zwart AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8102671 nit z tworzywa sztucznego AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8248961 lh drijfstangafdekking. chr. AP8248171 rechts drijfstangafdekking. chr. AP8152341 ?ruba z ko?nierzem m5x40 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8148587 wspornik odb?y?nika AP8224163 reflektor. bursztyn AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5
przedni amortyzator aprilia AP8220177 o-ring 115 AP8203542 podk?adka specjalna AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8203538 krzak AP8203522 nylonowy krzew AP8203520 puchar AP8203521 kubek d20 AP8203536 krzak AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8201602 ?ruba sze?ciok?tna m8x35 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8203519 becker d28 AP8203524 krzak AP8203523 nylonowy krzew AP8123881 amortyzator widelca AP8248182 górna os?ona amortyzatora AP8248183 dolna os?ona amortyzatora AP8203972 ?ruba m12x50 AP8203971 bord AP8203970 korbowód AP8234176 remklauw plaat AP8163376 przedni widelec AP8102375 zacisk m5
przednie koło aprilia AP8208601 przednie ko?o AP8209147 opona przednia / tylna 120 / 70-12 " AP8225123 ?o?ysko AP8120865 klucz do nap?du AP8125743 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4 AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8225358 ?ruba imbusowa m8x30 AP8152056 ?ruba imbusowa m8x30 AP8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP8225356 o? przedniego ko?a AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8225357 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8201679 zawór opony bezd?tkowej AP8202141 kilometerteller versnelling AP8213441 zacisk hamulca przedniego AP8213551 zacisk hamulca przedniego AP8213592 os?ona zacisku hamulca AP8213224 os?ona zacisku hamulca AP8113644 klocki hamulcowe AP8113644 klocki hamulcowe AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8213227 sworze? + spr??yna hamulca AP8213591 sworze? + spr??yna hamulca AP8213457 zacisk hamulca obr. zestaw AP8213579 zacisk hamulca obr. zestaw AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8213426 przewód przedniego hamulca AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8120030 gumowa podk?adka AP8121889 prowadnica kablowa AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10
zbiornik paliwa aprilia AP8248153 benzinetank AP8234156 vloerpaneel steun AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 254485 zacisk m6 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8248985 korek wlewu paliwa bezo?owiowego 890505 rura paliwowa 5,5x10 CM120901 pompa paliwowa CM120903 pompa paliwowa AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8220568 przewód paliwowy AP8102401 zacisk w??a d50-70x8 AP8201757 korek wlewu paliwa AP8224079 brandstofniveausensor AP8150204 nakr?tka m4 AP8102375 zacisk m5 AP8120956 rura odpowietrzaj?ca AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8144303 po??czenie trójdro?ne 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8104071 zwi?zek kpl. 577557 zacisk mocuj?cy 879888 zacisk mocuj?cy AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 574408 regulator przep?ywu
kierownica aprilia AP8218490 stuurbuis AP8218489 bovenste u-bout AP8218491 lagere ondersteuning AP8218484 rechts onder stuurbekleding AP8218485 lewa dolna os?ona kierownicy AP8218486 stuurbekleding AP8249877 rechts boven stuurbekleding AP8249878 bovenste stuurbekleding AP8150286 ?ruba imbusowa m6x35 AP8121811 t krzak AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8203976 o-ring AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150201 ?ruba m10x55 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8202170 lusterko wsteczne lewe AP8202166 prawe lusterko wsteczne AP8234175 zacisk wspornika reflektora AP8234174 deska rozdzielcza steunklem AP8112599 gumowa podk?adka AP8121790 t krzak AP8144296 guma lustrzana
kieszeń na kask aprilia AP8202169 zamek do kufra górnego AP8248160 komora steru AP8248161 pokrywa baterii AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8201643 zawleczka AP8221294 blokada siode?ka AP8221295 spr??yna blokuj?ca siod?o AP8221293 hak do mocowania siod?a AP8202167 d?wignia blokady siode?ka 852232 zestaw narz?dzi AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8221312 podk?adka z?bata AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8102381 klip m4 AP8202449 spinacz 890507 uszczelnienie górnego pude?ka AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 855799 ?ruba z ko?nierzem
Sterowanie lewe aprilia AP8118425 uchwyt - para AP8224090 lh licht sel. spotka? bedrading AP8220135 gumowa podk?adka AP8218492 achterremhendel compleet AP8218495 d?wignia hamulca tylnego AP8218497 sworze? d?wigni hamulca AP8218496 ?ruba w kszta?cie litery u AP8118376 wkr?t AP8127305 zatrzyma? knop 642032 przycisk stopu AP8118490 orzech
zestaw talerzy i podręcznik aprilia AP8202429 brak dost?pnego opisu 852881 brak opisu w tej chwili 854055 brak opisu w tej chwili 854056 brak opisu w tej chwili AP8202416 brak opisu w tej chwili
nadwozie tylne i aprilia AP8249210 rh undersaddle. ap. czarny AP8249210 rh undersaddle. ap. czarny AP8249210 rh undersaddle. ap. czarny AP8248972 rechts onderzadel. var. cyjan AP8158417 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8234241 lewa ?ac. os?ona inspekcyjna. czarny AP8249211 podsiod?o lewe, ap. czarne AP8249211 podsiod?o lewe, ap. czarne AP8249211 podsiod?o lewe, ap. czarne AP8248980 podsiod?o lewe. var.cyan AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8150415 ?ruba m4x35 AP8202449 spinacz AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8213472 zacisk chwytaka 254485 zacisk m6
nadwozie tylne ii aprilia AP8268970 owiewka tylna. cyjan AP8258664 brak dost?pnego opisu AP8139999 owiewka tylna, ap. czarna AP8258596 brak dost?pnego opisu AP8258597 brak dost?pnego opisu AP8258663 owiewka tylna. varadero cyan AP8268422 owiewka tylna. cambridge bia?y AP8268961 owiewka tylna. aprilia bia?a AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152345 ?ruba 5,5x20 AP8158408 owalne wyko?czenie AP8224114 owalny odb?y?nik. bursztyn AP8268418 kierunkowskaz lewy, bia?y AP8248981 kierunkowskaz lewy. cyjan AP8249218 kierunkowskaz lewy. czarny AP8249218 kierunkowskaz lewy. czarny AP8268956 kierunkowskaz lewy. bia?y AP8268966 kierunkowskaz lewy. cyjan AP8268417 prawy kierunkowskaz. bia?y AP8249217 rh richtingaanwijzer. zwart AP8249217 rh richtingaanwijzer. zwart AP8248977 prawy kierunkowskaz. cyjan AP8268955 prawy kierunkowskaz. bia?y AP8268965 prawy kierunkowskaz. cyjan AP8248889 lh richt. lichte plaats. zwart AP8149166 rh re?. light place. czarny AP8102381 klip m4 AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 896604 owalne wyko?czenie rh 860190 owalne wyko?czenie rh 860191 owalne wyko?czenie 896605 owalne wyko?czenie 860859 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 860861 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 860865 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 860866 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 860862 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 860860 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 860264 naklejka rh mojito 860863 naklejka rh mojito 860867 naklejka rh firmy 860869 naklejka rh firmy 860870 naklejka lh firmy 860868 naklejka lh firmy 860864 naklejka lh mojito 860265 naklejka lh mojito
nadwozie tylne iii aprilia AP8124718 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150359 wkr?t AP8248689 tylny zderzak. chr. AP8149413 tylny zderzak. czarny AP8148014 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny 5765344 tylny b?otnik 254485 zacisk m6 AP8221218 tuleja b?otnika AP8121035 t krzak AP8150171 ?ruba imbusowa m8x40 149104 ?ruba imbusowa m8x40 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8249558 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8152268 ?ruba imbusowa AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8121736 t krzak AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8126747 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121811 t krzak AP8134607 wspornik odb?y?nika AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25
tylne koło aprilia AP8208929 tylne ko?o AP8208929 tylne ko?o AP8208929 tylne ko?o 82907R para szcz?k hamulcowych AP8209148 opona tylna 130 / 70-10 " 828863 ?ruba z ko?nierzem B011784 ?ruba z ko?nierzem 828862 kwadratowa nakr?tka AP8201679 zawór opony bezd?tkowej 563728 nakr?tka m16x13 194423 czapka 274245 wa?ek d?wigni hamulca B014502 wa?ek d?wigni hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8104451 prowadnica kablowa AP8221120 ustalacz linki hamulca 833428 d?wignia hamulca tylnego AP8214234 linka hamulca tylnego 012789 zawleczka 159347 pier?cie? AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 AP8213137 kompres cewki. wiosna 647384 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych 266724 p?yta 273419 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8121889 prowadnica kablowa AP8125687 podk?adka sworznia ko?a
rh kontroli aprilia AP8118425 uchwyt - para AP8218494 gas zonder handgreep AP8224640 urz?dzenie do zatrzymywania i uruchamiania silnika AP8268264 linka przepustnicy AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8218481 u-bout AP8213425 voorste hoofdcilinder d13 AP8218479 d?wignia hamulca GU03605645 d?wignia hamulca AP8220552 korek zbiornika oleju AP8218482 sworze? d?wigni kpl. AP8113003 ?ruba rury olejowej
siodło - rączka aprilia AP8129298 siod?o. czarny (dwa p) AP8129517 siod?o AP8229300 siod?o. czarny (jeden p) AP8268958 siod?o AP8268968 siod?o AP8220547 os?ona kubka wlewu AP8121795 t krzak AP8152136 ?ruba imbusowa AP8258092 por?cz dla pasa?era, chr. AP8268967 por?cz dla pasa?era. cyjan AP8268957 por?cz dla pasa?era. bia?y AP8149136 por?cz dla pasa?era. czarny AP8248158 zawias siode?ka AP8220349 gumowa podk?adka AP8221282 spin siod?a AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8201643 zawleczka AP8121795 t krzak AP8161001 t krzak AP8121032 krzak AP8161002 t krzak

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8224617 g?ówna wi?zka przewodów 58096R zespó? prostownika regulatora 58115R przeka?nik 12v / 80a 254485 zacisk m6 AP8224221 toeter 234390 akumulator 12v-4ah AP8212382 dioda AP8230535 uchwyt baterii AP8220546 guma przeka?nika AP8224073 kabel bezpiecznika AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników 290860 bezpiecznik 15a 252945 bezpiecznik 7,5a AP8102375 zacisk m5 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8224192 w??cznik ?wiate? hamowania z / gum? 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 896570 rura odpowietrzaj?ca 4x8 AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8124886 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 58095R elektroniczna jednostka zap?onowa AP8224650 drut ht AP8224205 b.l. okablowanie prze??cznika AP8120657 zacisk w??a AP8212219 scr. nasadka ?wiecy zap?onowej
koło zamachowe aprilia 58136R cewka stojana 289005 nakr?tka ko?nierzowa 008375 ?ruba m6x14 078307 pralka 833817 os?ona ko?a zamachowego 827425 kuweta 015585 ?ruba m5x12 015585 ?ruba m5x12 584526 kompletny wirnik (kokusan) 000267 klucz transmisji 845692 os?ona powietrza butli 584525 kompletny stojan (kokusan) 639865 kompletny stojan (kokusan) 006975 podk?adka 5,3x10x0,5 828765 wentylator 846596 brak dost?pnego opisu 827847 konserwacja 015856 ?ruba m5x21 015856 ?ruba m5x21 015597 ?ruba tbic
światła aprilia AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8224243 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x25 AP8224229 soczewka tylnego ?wiat?a AP8224227 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8224228 n. p?askie okno ?wietlne AP8224089 koplamp AP8224532 reflektor AP8224177 achterlicht. chr. AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121728 t krzak AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120531 guma z wk?adk? AP8224222 soczewka kierunkowskazu AP8224223 soczewki richtingaanwijzer AP8224237 czapka AP8224242 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x16 642143 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x16 AP8224234 chromowana nakr?tka pier?cieniowa AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8224066 kierunkowskaz przedni AP8224171 richtingaanwijzer voor. oranje AP8224172 richtingaanwijzer achter. oranje AP8224068 tylny kierunkowskaz AP8127232 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8124925 grupa optyczna AP8224224 optische groep AP8220553 uszczelka AP8224236 chromowana nakr?tka pier?cieniowa AP8224609 oprawka AP8124923 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8224226 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8124758 okablowanie p?ytowe AP8124168 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8150120 ?ruba 4,2x22 * AP8224241 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x19 AP8224235 kubek wewn?trzny 231215 lampa
rozrusznik aprilia 018639 wkr?t 82530R rozrusznik 82531R przek?adnia silnika rozrusznika 286174 przek?adnia silnika rozrusznika 018644 wkr?t 639220 kabel silnika przeka?nika rozrusznika 639856 kabel silnika przeka?nika rozrusznika 431860 krzak 016404 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9

Akcesoria

wg. - mechanika antykradzieżowa aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm
wg. - top / case-różne aprilia AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP87920664 górne pude?ko. t?oczone new-c 32l AP81041974 zamek do kufra górnego kpl. AP8792093 komplet paczek AP8795022 stojak boczny AP8700794 kluczowe wsparcie b.guard i-e AP8700793 obs?uga kluczy b.guard f-nl AP8700792 obs?uga kluczy b.guard uk-d
wg. - szyby przednie aprilia AP8791067 szyba przednia kpl. du?y AP8791068 przednia szyba bez podpórki du?a AP8791075 szyba przednia kpl. sport AP8791076 przednia szyba bez wspomagania sportowego

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii