Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Moto 6 5 650 1995.

Aprilia Moto 6 5 650 1995 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Moto 6 5 650 1995

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Moto 650 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1995 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia AP8106409 brak dost?pnego opisu AP8106297 brak dost?pnego opisu AP8106442 brak dost?pnego opisu AP8106298 brak dost?pnego opisu 890513 uszczelka d4 AP8120593 uszczelka d4 AP8120918 ko?nierz ga?nika AP8135685 d?wignia zmiany biegów AP8146413 d?wignia zmiany biegów AP8102392 filtr oleju AP8102541 brak dost?pnego opisu AP8144028 brak dost?pnego opisu AP8102542 rura AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8220205 guma d?wigni AP8120912 guma d?wigni AP8106369 brak dost?pnego opisu AP8121977 spr??yna przewodu oleju silnikowego AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8121091 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8120675 gumowa podk?adka AP8121766 krzak AP8138340 brak dost?pnego opisu AP8120943 brak dost?pnego opisu AP8102514 brak dost?pnego opisu AP8138338 brak dost?pnego opisu AP8138337 brak dost?pnego opisu AP8138339 brak dost?pnego opisu AP8120876 wtyczka AP8119366 brak dost?pnego opisu AP8119218 uszczelka AP8138215 brak dost?pnego opisu AP8102565 brak dost?pnego opisu AP8102566 brak dost?pnego opisu AP8138208 brak dost?pnego opisu AP8138336 brak dost?pnego opisu AP8121217 prowadnica kablowa AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8144016 rura d10x18 2R000278 rura d10x18 AP8121983 brak dost?pnego opisu AP8120972 rolka napinacza ?a?cucha AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 AP8150334 nakr?tka m8 AP8101108 odst?pnik AP8120944 brak dost?pnego opisu
sprzęgło aprilia AP0235272 bieg ja?owy z = 31 AP0227400 brak dost?pnego opisu AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0240232 pokrywa m16x1,5 2R000244 pokrywa m16x1,5 AP0427460 podk?adka oporowa 25/35/2 AP0932930 klatka na kó?kach 25x29x13 AP0295440 brak dost?pnego opisu AP0250890 o-ring 3771 AP0244950 podk?adka oporowa 20/38/3 AP0259115 piasta sprz?g?a AP0245325 pralka AP0242607 nakr?tka m18x1,25 AP0259260 brak dost?pnego opisu AP0259210 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 3,5 mm AP0259122 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0232262 ?o?ysko 15x32x9 AP0259202 wa? z?baty AP0259203 wa? z?baty AP0239060 wiosna belleville AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0239162 spr??yna sprz?g?a AP0244020 podk?adka d6,5 AP0240036 ?ruba sze?ciok?tna AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml
pokrywa sprzęgła aprilia AP0210378 brak dost?pnego opisu AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0232480 klatka na kó?kach 12x16x10 2R000223 klatka na kó?kach 12x16x10 AP0260300 panel izolacji akustycznej AP0275030 wsparcie panelu AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0237022 wa? sprz?g?a z = 11 AP0237023 wa? sprz?g?a z = 11 AP0845390 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0250992 uszczelka olejowa 12x18x4,5 AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0840445 po??czenie AP0840446 po??czenie AP0239140 wiosna AP0222317 termostat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 miejsce termostatu AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237040 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0222270 wirnik AP0222272 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0227680 podk?adka oporowa 10,1 / 25/1 AP0232420 szpilka 4x19,8 AP0234620 bieg pompy wody z = 18 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0240912 ?ruba sze?ciok?tna m6x14 AP0230581 uszczelka AP0840882 ?ruba imbusowa AP0241262 ?ruba imbusowa m6x65 AP0222290 os?ona pompy wodnej AP0230330 uszczelka AP0222214 brak dost?pnego opisu AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0240372 ?ruba imbusowa AP0248305 wa?ek wysprz?glaj?cy AP0840862 ?ruba imbusowa m6x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
system chłodzenia aprilia AP8112677 wy??cznik termiczny AP8120900 brak dost?pnego opisu AP8120901 brak dost?pnego opisu AP8102452 brak dost?pnego opisu AP8124067 brak dost?pnego opisu AP8102453 brak dost?pnego opisu AP8120354 pokrywa AP8138227 brak dost?pnego opisu AP8117101 brak dost?pnego opisu AP8134239 wsparcie AP8134924 wsparcie AP8120355 uszczelka korka oleju AP8117103 brak dost?pnego opisu AP8102647 brak dost?pnego opisu AP8102375 zacisk m5 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8120275 cichy blok AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8138532 brak dost?pnego opisu AP8220238 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
głowica cylindra aprilia AP0223529 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0250025 uszczelka AP0222226 brak dost?pnego opisu AP0222420 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240182 brak dost?pnego opisu AP0922245 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP0240362 ?ruba dwustronna m8x58 AP0230604 uszczelka AP0230602 uszczelka AP0247955 gumowa podk?adka AP0242851 orzech AP0840882 ?ruba imbusowa AP0232990 trzpie? 3x9,8 AP0236100 brak dost?pnego opisu AP0239310 brak dost?pnego opisu AP0236081 obudowa napinacza ?a?cucha AP0840402 brak dost?pnego opisu AP0229330 ?ruba regulacyjna wew. m18x2,5 AP0239180 brak dost?pnego opisu AP0229320 brak dost?pnego opisu AP0242840 nakr?tka m24x1 AP0251010 brak dost?pnego opisu AP0260141 brak dost?pnego opisu AP0260146 brak dost?pnego opisu AP0251920 zacisk w??a AP0260310 gumowa podk?adka AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu AP0260961 brak dost?pnego opisu AP0210674 brak dost?pnego opisu AP0236130 górna p?yta prowadz?ca ?a?cuch AP0240232 pokrywa m16x1,5 2R000244 pokrywa m16x1,5 AP0430622 pier?cie? uszczelniaj?cy 16x22 AP0230540 o-ring AP0244217 podk?adka 6.4 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0941122 ?ruba sze?ciok?tna m6x35 AP0253591 prowadnica zaworu dolotowego AP0253596 prowadnica zaworu dolotowego AP0253581 prowadnica zaworu wydechowego AP0245710 pier?cie? zabezpieczaj?cy 11x1 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr.
wał napędowy - cylinder aprilia AP0295191 wa? korbowy kpl. AP0429150 ko?ek 8x24 AP0294476 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP0294478 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP0239015 wiosna 16.9 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0946015 klucz transmisji 6x9 AP0627030 dystans 48x67x1 AP0627033 dystans 48x67x1,75 AP0627032 dystans 48x67x1,5 AP0627031 dystans 48x67x1,25 AP0627030 dystans 48x67x1 AP0237997 brak dost?pnego opisu AP0227542 podk?adka oporowa 24,3 / 41 / 1,5 AP0627072 dystans 20x41x1,2 AP0627071 dystans 20x41x1,0 AP0627070 dystans 20x41x0,8 AP0932096 maj?c etn9 / c3 AP0932092 maj?c etn9 / c3 AP0295441 brak dost?pnego opisu AP0295440 brak dost?pnego opisu AP0945759 podk?adka zrywalna a22 AP0842230 nakr?tka m22x1,5 AP0223519 brak dost?pnego opisu AP0295184 zestaw pier?cieni t?okowych AP0294285 zespó? t?oka 99.97 a + b AP0295986 zespó? t?oka 99.97 a + b AP0216201 sworze? t?okowy 22x14,5 / 18x68,7 AP0245431 pier?cie? oporowy 22 AP0224090 rura AP0230592 uszczelka AP0242851 orzech AP0840882 ?ruba imbusowa AP0240705 ?ruba dwustronna m10x117 AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0251020 opaska zaciskowa 23.5 AP0222280 brak dost?pnego opisu AP0222282 brak dost?pnego opisu AP0260310 gumowa podk?adka AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
skrzynia biegów aprilia AP0220232 wa? przek?adni g?ównej z = 12 AP0234712 4. z?bnik z = 22 AP0227825 podk?adka oporowa 25,6 / 28,5 / 1,5 AP0445300 pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP0634330 3. z?batka z = 16 AP0227445 podk?adka oporowa 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 klatka na kó?kach 21x25x13 AP0234720 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP0234670 2. z?batka z = 16 AP0220220 nap?dzany wa? AP0220222 brak dost?pnego opisu AP0232520 klatka na kó?kach 22x26x10 AP0232530 klatka na kó?kach 22x26x13 AP0634300 2. bieg ko?a z = 28 AP0627051 myjka ci?nieniowa AP0634340 ko?o z?bate z = 21 AP0634341 ko?o z?bate z = 21 AP0234700 3. bieg ko?a z = 21 AP0627061 pier?cie? AP0634350 przek?adnia 4. ko?a z = 23 AP0244100 podk?adka oporowa 21,2 / 30/1 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0634290 1. bieg ko?a z = 33 AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0236336 ko?o z?bate z = 16 AP0236262 ko?o z?bate z = 16 AP0239095 indeks spr??yny AP0248345 zespó? indeksu. d?wignia AP0248346 zespó? indeksu. d?wignia AP0237927 brak dost?pnego opisu AP0239075 wiosna AP0239082 wiosna AP0247900 odst?pnik AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0258275 krzywka zmiany biegów AP0258034 brak dost?pnego opisu AP0258023 widelec 2 biegi AP0258028 widelec 2 biegi AP0258018 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258013 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258782 wa?ek widelca AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0281192 skrzynia biegów kpl. 5 biegów
Pompa olejowa aprilia AP0295166 brak dost?pnego opisu AP0233675 krzak 48x52x22,8 AP0233680 krzak 48x52x22,8 AP0632010 szpilka m8x12 AP0229301 szpilka m6x50 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0247320 krzak AP0430550 uszczelka olejowa 15x24x7 AP0230395 uszczelka olejowa 25x40x7 AP0932826 ?o?ysko 6305 AP0232501 ?o?ysko 6303 e-rs1 AP0232764 ?o?ysko 6205 AP0932815 ?o?ysko 6303 etn9 AP0256321 filtr oleju AP0256430 p?yta AP0941925 specjalna ?ruba te AP0250910 uszczelka AP0932830 pi?ka AP0239280 spr??yna naciskowa 13.5 AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0241822 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0240531 ?ruba imbusowa m6x75 AP0241262 ?ruba imbusowa m6x65 AP0245330 pier?cie? zabezpieczaj?cy 10x1 AP0232730 ko?ek 4x15.8 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0956277 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny 2R000272 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256348 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256347 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0210640 pokrywa pompy oleju AP0940516 brak dost?pnego opisu AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0232430 ko?ek 2R000080 ko?ek AP0234560 ko?o z?bate pompy oleju z = 25 AP0256330 union m12x1,5 AP0552280 uszczelka AP0840277 magnetyczny korek spustowy m18x1,5 AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0440193 ?ruba imbusowa m8x16 AP0247790 dystans 6,2x10x14,5 AP0941500 ?ruba sze?ciok?tna m6x30 AP0237060 wolny wa?ek z?baty AP0260570 zawór przeciwzwrotny oleju AP0256150 trzpie? zaworu AP0239810 wiosna AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0256185 filtr oleju AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210411 pokrywa filtra oleju AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 1D001138 czujnik AP0956169 czujnik AP0640190 czujnik AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0240541 ?ruba dwustronna m10x62 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297433 molykote g-n 50gr.
zawory aprilia AP0253615 zawór dolotowy 30 mm AP0253610 zawór dolotowy 30 mm AP0253620 zawór wydechowy 32mm AP0253630 p?yta AP0227982 podk?adka oporowa 11,2 / 28/1 AP0230510 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239150 wew. spr??yna zaworu AP0838140 int. spr??yna zaworu AP0253570 p?ytka spr??yny zaworu AP0253571 p?ytka spr??yny zaworu AP0253640 pó?-sto?ek zaworu AP0253540 ?y?ka podno?nika zaworu AP0253552 wk?adka 3,2 AP0253567 wk?adka 3.35 AP0253568 wk?adka 3.45 AP0253553 wk?adka 3.3 AP0253554 wk?adka 3.4 AP0253555 wk?adka 3,5 AP0253569 wk?adka 3,55 AP0253565 wk?adka 3,15 AP0253560 pad 4,00 AP0253566 wk?adka 3.25 AP0253910 wk?adka 3.65 AP0253564 wk?adka 3.05 AP0253550 podk?adka 3.00 AP0253551 podk?adka 3.1 AP0253556 wk?adka 3.6 AP0253557 wk?adka 3.7 AP0253558 wk?adka 3.8 AP0253559 podk?adka 3.9 AP0253561 wk?adka 2.9 AP0253562 wk?adka 2.8 AP0253563 wk?adka 2.7 AP0237095 brak dost?pnego opisu AP0237105 wa?ek rozrz?du wydechu AP0239130 wiosna AP0231020 przeciwwaga AP0232910 ko?ek 5x23,8 AP0253605 rami? wahacza, wlot AP0240205 wkr?t AP0242591 nakr?tka m7 AP0253530 dr??ek wahacza AP0227450 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 podk?adka spr??ysta 12,5x21,5x0,5 AP0236115 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP0297760 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0232210 szpilka 6x8 AP0253945 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253522 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253945 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253520 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253947 bieg uk?adu rozrz?du wydechu z = 36 AP0240650 brak dost?pnego opisu AP0236126 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.

Rama

ciało aprilia AP8129149 brak dost?pnego opisu AP8129165 brak dost?pnego opisu AP8120311 gumowa podk?adka AP8221056 t krzak AP8102375 zacisk m5 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8138528 brak dost?pnego opisu AP8138535 brak dost?pnego opisu AP8138536 brak dost?pnego opisu AP8138529 brak dost?pnego opisu AP8121991 krzak AP8102449 brak dost?pnego opisu AP8138530 brak dost?pnego opisu AP8138739 brak dost?pnego opisu AP8138531 brak dost?pnego opisu AP8120593 uszczelka d4 890513 uszczelka d4 AP8137812 brak dost?pnego opisu AP8137528 brak dost?pnego opisu AP8135670 brak dost?pnego opisu AP8126519 brak dost?pnego opisu AP8126521 brak dost?pnego opisu AP8126465 brak dost?pnego opisu AP8138371 brak dost?pnego opisu AP8121982 brak dost?pnego opisu AP8126522 brak dost?pnego opisu AP8126520 brak dost?pnego opisu AP8126506 rozszerzenie tablicy rejestracyjnej AP8112599 gumowa podk?adka AP8134318 brak opisu w tej chwili AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8120030 gumowa podk?adka AP8120531 guma z wk?adk? AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej
rama aprilia AP8135635 brak opisu w tej chwili AP8135637 brak dost?pnego opisu AP8135638 brak dost?pnego opisu AP8135639 brak dost?pnego opisu AP8121943 brak dost?pnego opisu AP8135640 brak dost?pnego opisu AP8120030 gumowa podk?adka AP8120874 o-ring 4106 AP8120280 o-ring 4087 AP8121862 podk?adka d8x16x1,5 AP8101630 nit ?cinany AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150208 podk?adka 15x28x2,5 AP8102443 brak dost?pnego opisu AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8134358 brak opisu w tej chwili AP8134359 brak opisu w tej chwili AP8135886 brak dost?pnego opisu AP8134366 brak opisu w tej chwili AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8150297 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150290 ?ruba imbusowa m10x60 AP8135840 brak dost?pnego opisu AP8135841 brak dost?pnego opisu AP8102601 brak dost?pnego opisu AP8134351 brak opisu w tej chwili AP8102447 brak dost?pnego opisu AP8104612 zamek do skrzynki przedniej AP8201734 zamek do skrzynki przedniej AP8101425 zamek na kask AP8104808 zamek na kask AP8102639 brak dost?pnego opisu AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8221023 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8102583 korek wlewu paliwa AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5
przedni widelec aprilia AP8123625 brak dost?pnego opisu AP8123659 brak dost?pnego opisu AP8123216 ?ruba m10x30 AP8123660 brak dost?pnego opisu AP8123631 wtyczka d.40 AP8103456 o pier?cie? AP8123354 brak dost?pnego opisu AP8123661 brak dost?pnego opisu GU32530504 pier?cie? AP8123657 pier?cie? AP8123655 ogranicznik skoku AP8123630 brak dost?pnego opisu AP8123626 brak dost?pnego opisu AP8123658 wkr?t GU98620540 wkr?t AP8123627 r?kaw prawy ?r.40 AP8123670 brak dost?pnego opisu AP8123665 krzak AP8123777 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8123653 pier?cie? stop (marzocchi) 599503 pier?cie? stop (marzocchi) AP8103235 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8123360 puchar 599505 górny krzew (marzocchi) AP8123664 górny krzew (marzocchi) AP8123628 brak dost?pnego opisu AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8120376 górna os?ona przeciwpy?owa AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101106 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8123668 brak dost?pnego opisu
przednie koło aprilia AP8102500 brak dost?pnego opisu AP8108678 brak dost?pnego opisu AP8125736 brak dost?pnego opisu AP8125691 brak dost?pnego opisu AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8134349 brak opisu w tej chwili AP8209032 klapa ko?a 18 " AP8113557 zacisk hamulca przedniego AP8113558 brak dost?pnego opisu AP8113618 brak dost?pnego opisu AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113533 klocki hamulcowe AP8113549 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8108630 brak dost?pnego opisu AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125713 brak dost?pnego opisu AP8125692 brak dost?pnego opisu AP8108631 brak dost?pnego opisu AP8108672 sutki d3.5 AP8125743 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4 AP8125716 brak dost?pnego opisu
zbiornik paliwa aprilia AP8138217 brak dost?pnego opisu AP8138476 brak dost?pnego opisu AP8138480 brak dost?pnego opisu AP8138751 brak dost?pnego opisu AP8138774 brak dost?pnego opisu AP8138775 brak dost?pnego opisu AP8201124 gumowa podk?adka AP8120893 uszczelka nasadki AP8120894 uszczelka zbiornika paliwa AP8120869 o-ring 4093 AP8102535 komora lewituj?ca AP8120459 cichy blok * AP8102503 wstawi? 2B001203 wstawi? AP8102504 gumowa podk?adka AP8102525 kurek w??a AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8102554 brak dost?pnego opisu AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102583 korek wlewu paliwa AP8138534 brak dost?pnego opisu AP8138533 brak dost?pnego opisu AP8138527 brak dost?pnego opisu AP8102408 pompa paliwowa AP8102692 brak dost?pnego opisu AP8102693 kurek paliwa lewy AP8102439 brak dost?pnego opisu
kierownica - sterowanie aprilia AP8118392 sterowanie sprz?g?em zako?czone AP8118432 d?wignia sprz?g?a AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a AP8118433 brak dost?pnego opisu AP8118348 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118388 brak dost?pnego opisu AP8124064 brak dost?pnego opisu AP8124375 brak dost?pnego opisu AP8118426 brak dost?pnego opisu AP8118453 para uchwytów. szary AP8118386 przepustnica + silnik zatrzymany AP8118450 brak dost?pnego opisu AP8113522 blokada d?wigni hamulca przedniego 562923 pier?cie? 38,3x27x1,2 AP8121826 pier?cie? 38,3x27x1,2 AP8102564 brak dost?pnego opisu AP8102557 brak dost?pnego opisu AP8102559 brak dost?pnego opisu AP8118422 brak dost?pnego opisu AP8113556 brak dost?pnego opisu AP8118434 d?wignia hamulca przedniego AP8113058 sworze? d?wigni hamulca AP8113599 pokrywa zbiornika AP8113600 brak dost?pnego opisu AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8114349 dostawa gazu AP8114309 dostawa gazu AP8114349 dostawa gazu AP8114350 brak dost?pnego opisu AP8114313 brak dost?pnego opisu AP8114348 kabel licznika kilometrów AP8114312 kabel licznika kilometrów AP8114348 kabel licznika kilometrów AP8114352 brak dost?pnego opisu AP8114311 brak dost?pnego opisu AP8114351 przewód ss?cy AP8114310 przewód ss?cy AP8114351 przewód ss?cy AP8134368 brak dost?pnego opisu
stojak boczny - podnóżki aprilia AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8135643 brak dost?pnego opisu AP8135644 brak dost?pnego opisu AP8135486 brak dost?pnego opisu AP8135487 brak dost?pnego opisu AP8120831 guma podnó?ka AP8121717 sworze? podnó?ka AP8101928 zawleczka AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8121928 spr??yna powrotna podnó?ka AP8135859 tylne podnó?ki. para AP8135862 brak dost?pnego opisu AP8135863 podnó?ek lewy AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8134331 brak opisu w tej chwili AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8220238 gumowa podk?adka AP8152308 brak dost?pnego opisu AP8102546 krzywka AP8135873 brak dost?pnego opisu AP8121014 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki
tylny hamulec aprilia AP8113559 brak dost?pnego opisu AP8113288 mieszki gumowe AP8134248 t?oczysko g?ównego cylindra AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8113560 brak dost?pnego opisu AP8113595 klocki hamulcowe AP8113549 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8134430 wieszak hamulca AP8134481 wieszak hamulca AP8113561 przewód tylnego hamulca AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8121946 brak dost?pnego opisu AP8135657 brak dost?pnego opisu AP8113563 tylna tarcza hamulcowa AP8113241 zbiornik oleju hamulcowego kompletny AP8133873 zbiornik oleju hamulcowego kompletny 890509 gumowa rurka AP8144151 gumowa rurka AP8104353 brak dost?pnego opisu AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 *
tylne koło aprilia AP8107101 kó?ko z = 49 AP8108679 brak dost?pnego opisu AP8109004 klapa tylnego ko?a 18 " AP8109281 klapa tylnego ko?a 18 " AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8150431 niska nakr?tka m8 AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8108634 brak dost?pnego opisu AP8125697 brak dost?pnego opisu AP8108632 brak dost?pnego opisu AP8108635 brak dost?pnego opisu AP8108658 szprycha tylna d.4 AP8125442 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8125617 pralka AP8125679 brak dost?pnego opisu AP8125693 brak dost?pnego opisu AP8125695 brak dost?pnego opisu AP8150433 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m16x1,5 AP8125427 wewn?trzna przek?adka AP8110050 ?o?ysko nap?du spr??ynowego AP8125716 brak dost?pnego opisu AP8125425 odst?pnik AP8203074 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8125423 zewn?trzny element dystansowy AP8125462 uszczelka olejowa 30x40x7 AP8125717 brak dost?pnego opisu AP8121944 brak dost?pnego opisu AP8121945 brak dost?pnego opisu AP8107102 ?a?cuch
ramię wahadłowe aprilia AP8135649 brak dost?pnego opisu AP8138224 brak dost?pnego opisu AP8123409 brak dost?pnego opisu AP8120898 brak dost?pnego opisu AP8135653 brak dost?pnego opisu AP8135652 brak dost?pnego opisu AP8125387 sworze? tylnego wahacza AP8150338 ?ruba imbusowa m12 x 108 AP8135640 brak dost?pnego opisu AP8152147 ?ruba sze?ciok?tna m10x47 AP8135727 brak dost?pnego opisu AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150304 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110066 ?o?ysko igie?kowe AP8121920 podwójny sworze? korbowodu AP81356085 podwójny sworze? korbowodu AP8150092 ?ruba imbusowa m10x115 AP8134186 prowadnica kablowa AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8150208 podk?adka 15x28x2,5 AP8135654 brak dost?pnego opisu AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8110069 uszczelka olejowa d22x28x4 AP8150297 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8120363 pralka AP8120240 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121121 tuleja wahacza tylnego wahacza AP8150290 ?ruba imbusowa m10x60 AP8234020 kubek na but
stoły aprilia AP8112413 róg AP8124182 brak dost?pnego opisu AP8124245 brak dost?pnego opisu AP8124328 brak dost?pnego opisu AP8124329 soczewka kierunkowskazu AP8124378 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8124377 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8224196 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8124085 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8135776 brak dost?pnego opisu AP8135686 brak dost?pnego opisu AP8135777 brak dost?pnego opisu AP8120942 brak dost?pnego opisu AP8144029 brak dost?pnego opisu AP8124057 brak dost?pnego opisu AP8124376 brak dost?pnego opisu AP8124392 brak dost?pnego opisu AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8220228 gumowa podk?adka AP8123547 brak dost?pnego opisu AP8144031 brak dost?pnego opisu AP8124178 brak dost?pnego opisu AP8124380 brak dost?pnego opisu AP8124390 brak dost?pnego opisu AP8124327 brak dost?pnego opisu AP8124077 termometr AP8124066 brak dost?pnego opisu AP8138434 brak dost?pnego opisu AP8112600 gumowa podk?adka AP8112599 gumowa podk?adka AP8112602 tuleja deski rozdzielczej AP8112603 brak dost?pnego opisu AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8124388 pokr?t?o

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP0294351 rozrusznik AP0840882 ?ruba imbusowa AP0234655 bieg ja?owy z = 24 AP0234756 bieg ja?owy z = 11/52 AP0627080 podk?adka oporowa 11/58 / 1,5 AP0247785 dystans 10/13 / 10,7 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0634317 sprag sprz?g?o z?bate AP0634319 sprag sprz?g?o z?bate AP0295170 brak dost?pnego opisu AP0265155 wew. odebra? AP0264577 piasta magneto ko?a zamachowego AP0958857 sprz?g?o sprag AP0259192 brak dost?pnego opisu AP0242031 brak dost?pnego opisu AP0945759 podk?adka zrywalna a22 AP0842230 nakr?tka m22x1,5 AP0941925 specjalna ?ruba te AP0250920 uszczelka AP0210388 brak dost?pnego opisu AP0260305 brak dost?pnego opisu AP0275035 brak dost?pnego opisu AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0251880 okablowanie wewn?trznej os?ony ochronnej AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250890 o-ring 3771 AP0241801 plastikowa za?lepka m18x1,5 AP0251990 okablowanie zewn?trznej os?ony ochronnej AP0840882 ?ruba imbusowa AP0265365 brak dost?pnego opisu AP0265355 brak dost?pnego opisu AP0264861 nasadka ?wiecy zap?onowej AP0260700 brak dost?pnego opisu AP0297542 brak dost?pnego opisu AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml
Układ elektryczny aprilia AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8124479 wy??cznik AP8124055 brak dost?pnego opisu AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112945 brak dost?pnego opisu AP8112946 brak dost?pnego opisu AP8124214 brak dost?pnego opisu AP8112941 zespó? prostownika regulatora AP8124170 bateria AP8112920 bateria AP8212382 dioda AP8124206 odporno?? na wyprzedzanie iskry 10k AP8124187 brak dost?pnego opisu AP8112176 bezpiecznik 15a CM225715 bezpiecznik 15a CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8112506 bezpiecznik 20a 495357 bezpiecznik 20a AP8112942 gumowa skrzynka bezpieczników AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP81129275 zwolnij odpowietrznik silnika. gp130 AP8124054 boczny prze??cznik stojaka AP8124061 brak dost?pnego opisu AP8124060 brak dost?pnego opisu AP8124069 brak dost?pnego opisu AP8220283 gumowa podk?adka AP8121856 prowadnica kablowa AP8127183 brak dost?pnego opisu AP8131838 uchwyt baterii AP8134346 brak opisu w tej chwili AP8124213 brak dost?pnego opisu AP8120218 za?lepka zacisku AP8120541 czapka
rozrusznik aprilia AP0294351 rozrusznik AP0260990 brak dost?pnego opisu AP0264580 brak dost?pnego opisu AP0264184 brak opisu w tej chwili AP0260815 brak dost?pnego opisu AP0250540 brak dost?pnego opisu AP0260805 brak dost?pnego opisu AP0242785 brak dost?pnego opisu AP0264145 brak dost?pnego opisu AP0945840 brak dost?pnego opisu AP0232260 brak dost?pnego opisu AP0264157 brak dost?pnego opisu AP0250130 uszczelka olejowa 15x24x5 AP0850500 brak dost?pnego opisu AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0264035 brak dost?pnego opisu AP0264177 brak dost?pnego opisu AP0932775 brak dost?pnego opisu AP0241135 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0242211 nakr?tka m6 AP0264154 brak dost?pnego opisu

Przybory

specjalne narzędzia aprilia AP0277520 brak dost?pnego opisu AP0277525 podk?adka AP0277861 brak dost?pnego opisu AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0277304 brak dost?pnego opisu AP0277222 brak dost?pnego opisu AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0277235 brak dost?pnego opisu AP0277230 brak dost?pnego opisu AP0277300 brak dost?pnego opisu AP0277302 brak dost?pnego opisu AP0277510 dryf prowadnicy zaworu AP0277210 brak dost?pnego opisu AP0277090 przyrz?d monta?owy do uszczelnienia olejowego 930 500, licznik obrotów sha AP0277270 brak opisu w tej chwili AP0277250 brak dost?pnego opisu AP0276280 brak dost?pnego opisu AP0276477 brak dost?pnego opisu AP0277205 brak dost?pnego opisu AP0976235 brak dost?pnego opisu AP0276357 brak dost?pnego opisu AP0277280 brak dost?pnego opisu AP0876557 brak dost?pnego opisu AP0240880 gwintowany trzpie? blokuj?cy tdc AP0277242 brak dost?pnego opisu AP0277881 narz?dzie do blokowania sprz?g?a AP0277265 brak opisu w tej chwili AP0277919 brak opisu w tej chwili AP0277295 brak dost?pnego opisu AP0277292 brak dost?pnego opisu AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0294761 zestaw uszczelek AP0294762 zestaw uszczelek

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Moto 6 5 650 1995. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Moto 6 5 650 1995. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Moto 6 5 650 1995.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii