Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia MXV 450 Cross 2008.

Aprilia MXV 450 Cross 2008 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia MXV 450 Cross 2008

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia MXV 450 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2008 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 851225 podstawa obudowy filtra 855080 pokrywa obudowy filtra AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 851262 filtr powietrza 851257 ok?adka pude?ka 890513 uszczelka d4 AP8120593 uszczelka d4 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8120876 wtyczka AP8150423 ?ruba 4,2x25 855197 z??czony AP8120615 uszczelka d3 851258 rama AP8120657 zacisk w??a 851259 kana? powietrzny 851260 b?ben AP9100427 temp. powietrza czujnik AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8102375 zacisk m5 AP8220238 gumowa podk?adka
sprzęgło i aprilia 851319 wa?ek wysprz?glaj?cy AP9150384 uszczelka olejowa d12x19x5 85111R klatka na kó?kach d12x16x10 85110R klatka na kó?kach d8x12x10 851324 pr?t AP9150284 dystans 25x32x22 85108R klatka na kó?kach d28x33x13 AP9150234 podk?adka d23x46x3 851227 obudowa sprz?g?a. kompletny AP9150190 aluminiowy b?ben sprz?g?a AP9100386 podk?adka bezpiecze?stwa AP9150235 nakr?tka m18x1,25 855885 tarcze sprz?g?a wy?o?one 8 szt. 855860 stalowa tarcza sprz?g?a 7 pz. AP8176215 stalowa tarcza sprz?g?a 7 pz. 851327 sprz?g?o zapadkowe AP9150358 klatka na kó?kach d12x26x2 AP9150359 siod?o d12x26x1 AP9150191 tarcza dociskowa sprz?g?a AP9150194 spr??yna sprz?g?a AP9150232 puchar AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20
system chłodzenia aprilia 855159 ch?odnica wody. lh 855160 ch?odnica wody. rh AP9100376 krzak AP9100946 cichy blok AP8220402 rura 5x9 CM238404 rura AP9100557 rura pompy ch?odnicy 27x19x145 855166 rurka g?owicy ch?odnicy wody 855167 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 AP9100697 opaska zaciskowa 21x8 855983 korek wlewu ch?odnicy wody AP9100948 korek wlewu ch?odnicy wody AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152184 podk?adka 6,4x12 AP8150265 ?ruba imbusowa AP8120223 gumowa podk?adka AP8121266 t krzak CM223801 rura paliwowa
skrzynia korbowa i aprilia 851210 furman. para AP9150146 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP9150394 ?ruba m6x12 AP9150489 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP9150435 uszczelka olejowa d32x45x6 AP9150149 wtyczka AP9150353 o-ring d26,65x2,62 851194 ?o?ysko kulkowe AP9150440 t tuleja 34x21x10,5-l18 AP9150441 t tuleja 28x13x10,5-l11,5 AP9150116 krzak d16x19x13 AP9150115 krzak d18x21x19 AP9150117 trzpie? d7,2x9x12 AP9150350 o-ring d8,73x1,78 AP9150174 korek spustowy oleju AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9150533 po??czenie AP9150471 rura odpowietrzaj?ca AP9150346 strumie? AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8121862 podk?adka d8x16x1,5 AP9150078 korek spustowy oleju AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP9150526 ?ruba z ko?nierzem m7x1x42 828909 ?ruba z ko?nierzem m6x65 B016762 ?ruba z ko?nierzem m6x65 828922 ?ruba z ko?nierzem m6x75 840542 wkr?t 851349 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 484034 dysza 851195 ?o?ysko rolkowe
skrzynia korbowa ii aprilia 851220 pokrywa zap?onu AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 855031 uszczelka olejowa d12x22x6 000674 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 B015959 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 851221 uszczelka pokrywy AP9150118 krzak d6.2x8x15 851219 uszczelka 851217 boczna os?ona sprz?g?a AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP9150150 o-ring d171,13x2,62 AP9150094 kompletna os?ona sprz?g?a AP9150395 ?ruba z ko?nierzem m6x60 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 ?ruba imbusowa m6x10 AP9150351 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP9150522 kubek uszczelnienia oleju 85114R ?o?ysko promieniowe 851012 o-ring 20x1 851017 tuleja d6,2x7,8x15 855252 masa uszczelniaj?ca 855003 uszczelka 855260 ko?nierz AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 485693 wska?nik poziomu oleju 873804 pier?cie? osadczy AP9150174 korek spustowy oleju 853852 korek wlewu oleju 479986 o-ring AP9150462 kuweta AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 2879633 pier?cie? uszczelniaj?cy AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 851240 wtyczka
głowica cylindra aprilia AP9150317 zespó? g?owicy cylindrów. 855487 ?ruba z ko?nierzem m10x58,5 AP9150113 podk?adka d10x20x2 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9150114 krzak 855034 uszczelka g?owicy cylindra AP9150009 nakrycie g?owy 855136 nakrycie g?owy AP9150010 uszczelka pokrywy AP9150111 specjalna ?ruba AP9150110 uszczelka 834044 o-ring AP9150121 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150469 o-ring d13,95x2,62 AP9150181 temp. czujnik h2o AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9150312 wtyczka d20 AP8121856 prowadnica kablowa AP9150174 korek spustowy oleju AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 853845 specjalna ?ruba 855522 przedmuch rur 855142 tuleja 855143 ko?nierz przedmuchowy AP8102525 kurek w??a
cylinder z tłokiem aprilia 896568 zespó? t?oka 851038 pier?cie? stop 851298 zestaw pier?cieni t?okowych d76 AP9150007 cylinder d76 AP9150343 o-ring d82.22x2.62
wał napędowy aprilia 8512065001 komplet wa?u korbowego kat.1 8910345002 komplet wa?u korbowego kat.1 8512065002 komplet wa?u korbowego kat.1 8910345002 komplet wa?u korbowego kat.1 851007 klucz do ko?a zamachowego d3x4,8 851357 podk?adka d15x28x2,5 AP9150436 nakr?tka m14x1 AP9150402 klucz transmisji 4x6,5 AP9150525 o-ring d16x3,5 851215 odst?pnik AP9150288 wa?ek z?baty 855530 korbowód kpl. AP9150127 ?ruba korbowodu AP9150323 tuleja. zielony 35x38x16,5 AP9150454 tuleja. niebieski 35x38x16,5 AP9150455 tuleja. ?ó?ty 35x38x16,5 AP9150236 nakr?tka ko?nierzowa m18x1,25
napędzany wał aprilia 855222 nap?dzany wa? AP9150216 tuleja d25x28x9,9 855224 2. bieg ko?a AP9150297 podk?adka zwyk?a d25,1x30,8x0,5 AP9150302 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 855226 4. ko?o z?bate AP9100451 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 855225 3. bieg ko?a AP9100505 ko?o z?bate z = 14 AP9150296 podk?adka d20,1x28,8x0,8 AP9150371 klatka na kó?kach d20x24x10 855223 1. bieg ko?a AP9150294 podk?adka d17,1x27,8x0,8 AP9150361 ?o?ysko kulkowe d17x47x14 AP9150357 o-ring d21,95x1,78 85103R ?o?ysko kulkowe d25x52x15 AP9150382 uszczelka olejowa d40x32x5 851469 dystans 25x32x14 855234 seeger
silnik aprilia 8512555 silnik 853895 d?wignia zmiany biegów AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100593 ?ruba m10x1,25 l = 202 AP8152315 ?ruba z ko?nierzem m10x110 AP9100643 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 855849 podk?adka 28x10,5x3 853916 krzak AP9100374 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP9100367 prowadnica ?a?cucha 855886 lub ustaw AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 855887 zestaw uszczelek 855888 uszczelki olejowe - komplet AP9100451 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP9100505 ko?o z?bate z = 14
jednostka wydechowa aprilia 856000 t?umik 855998 z przodu. rura wydechowa 855999 tylna rura wydechowa 855997 spr??yna rur wydechowych 855996 tuleja 855995 ko?nierz 855924 rh terminal 855923 terminal lewy AP9100252 uszczelka rury wydechowej 855753 cichy blok 855788 odst?pnik AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 598839 ?ruba z ko?nierzem
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia CM2376025 wa?ek rozrz?du kpl. 85104R ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP9150303 blok 855507 sterowanie zaworem przednim AP9150138 wiosna AP9150096 wydech wahacza 851468 wa?ek wahacza 006612 pier?cie? osadczy 85105R ?o?ysko kulkowe d25x42x9 006642 pier?cie? zabezpieczaj?cy 598839 ?ruba z ko?nierzem AP9150505 rozrz?d z = 21 AP9150507 specjalna ?ruba m16x1 851318 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 851346 prowadnica ?a?cucha AP9150012 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha AP9150231 ?ruba m6x12 847928 uszczelka 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 289919 wspornik napinacza ?a?cucha
wybierak skrzyni biegów i aprilia 8538504 dr??ek zmiany biegów + zespó? zapadki AP9150063 blokada wybieraka AP9150238 wiosna 006415 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.15 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 AP9150044 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150220 wiosna AP9150393 uszczelka olejowa d21x15x3
wybierak skrzyni biegów ii aprilia AP9150005 krzywka zmiany biegów kpl. AP9150375 wa?ek d4 AP9150067 b?ben selektora AP9150043 ko?ek gwintowany m8x1,25 AP9150073 p?ytka blokuj?ca selektor AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150069 d?wignia AP9150070 filar spr??ynowy AP9150064 wiosna AP9150068 przesun?? krzywk? AP9150060 krzak d6x8x5 AP9150062 o? wide? l72.5 AP9150093 widelec 4a-5a AP9150091 widelec 1a-3a AP9150061 o? wide? l93 AP9150365 ?o?ysko kulkowe d25x42x9 85104R ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 853849 tuleja d10 sp5
smarowanie aprilia 851236 rura 851235 rura AP9150347 o-ring d11x2 853836 przym. ci?nienia t?ok 853837 wiosna AP9150476 o-ring d11,11x1,78 853838 ?ruba zamykaj?ca zawór m14x1,5 853517 filtr oleju AP9150167 wiosna 855706 o-ring d53x3 851295 pokrywa filtra oleju
Pompa olejowa aprilia AP9150071 zespó? wa?u pompy oleju. AP9150377 ko?ek 4x15.8 AP9150157 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny h19 AP9150158 obudowa pompy oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9150162 filtr z wlotem powietrza netto AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9150376 trzpie? 4x13,8 AP9150291 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny h8 AP9150461 o-ring d44,17x1,78 AP9150217 obudowa pompy oleju AP9150385 uszczelka olejowa d19x10x7 / 5,5 AP9150076 podk?adka dystansowa 10,1x23,5cm 851058 ko?o z?bate pompy oleju z = 12 AP9150075 podk?adka dystansowa 9,1x16x AP9150396 pier?cie? zabezpieczaj?cy 9x1 AP9150160 trzpie? 4x25,8 AP9150463 klatka na kó?kach d11x16x10 851059 bieg ja?owy z = 19 AP9150074 podk?adka odci??aj?ca 11,1x18 006411 pier?cie? zabezpieczaj?cy d11 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4
wał przekładni głównej aprilia 855218 wa? przek?adni g?ównej AP9150216 tuleja d25x28x9,9 85102R ?o?ysko kulkowe d25x52x1 AP9150297 podk?adka zwyk?a d25,1x30,8x0,5 AP9150302 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 855220 3. z?bnik AP9150362 ?o?ysko kulkowe d17x40x12 855221 4. z?bnik 855219 2. z?bnik AP9150294 podk?adka d17,1x27,8x0,8 855789 klatka rolkowa AP9150296 podk?adka d20,1x28,8x0,8
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia CM2377025 wa?ek rozrz?du kpl. 85104R ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP9150303 blok 855508 sterowanie zaworem tylnym AP9150304 wiosna AP9150096 wydech wahacza 851468 wa?ek wahacza 006612 pier?cie? osadczy 85105R ?o?ysko kulkowe d25x42x9 006642 pier?cie? zabezpieczaj?cy 598839 ?ruba z ko?nierzem AP9150505 rozrz?d z = 21 855102 specjalna ?ruba m16x1 AP9150327 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 851346 prowadnica ?a?cucha AP9150012 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha AP9150142 ?ruba m6x12 847928 uszczelka 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 289919 wspornik napinacza ?a?cucha
korpus przepustnicy aprilia 8559284 korpus przepustnicy 855185 rura 855728 korpus silnika krokowego AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 853871 odst?pnik 853877 zacisk w??a AP9101010 potencjometr AP9101011 wtryskiwacz AP9101012 szyna paliwowa kpl 709674 ?ruba imbusowa m6x20 AP9101014 zestaw ?rub. zaciski. spinacz 855771 silnik krokowy AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 013777 pralka 826118 odst?pnik 830061 ?ruba z ko?nierzem CM239302 rura CM239301 rura CM002908 zacisk w??a 258469 zacisk w??a 191189 uszczelka
wał napędowy aprilia 851008 wa? nap?dowy z = 21 85106R ?o?ysko d14x22x13 AP9150387 ?o?ysko kulkowe d12x28x8 AP9150130 rozrz?d z = 21 AP9150348 o-ring d79x1,78 AP9150483 ko?nierz B014598 ?ruba torx m5x12 844211 ?ruba torx m5x12 AP9150390 uszczelka olejowa d28x20x6 AP9150290 rozrz?d z = 46 274246 podk?adka p?aska 22x12,1x1 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150389 klucz transmisji 4x4x18
zawory aprilia AP9150022 zawór wlotowy AP9150023 zawór wydechowy AP9150028 dolna fili?anka AP9150104 uszczelka trzonka zaworu d5 AP9150024 spr??yna zaworu dolotowego AP9150025 spr??yna zaworu wydechowego 891170 górna miseczka AP9150106 pó?-sto?ek zaworu 855632 ?y?ka podno?nika zaworu
podkładki zaworowe aprilia CM238801 wk?adka 1.5 CM238822 pad sp.2.025 CM238823 pad sp. 2.050 CM238824 pad sp. 2.075 CM238825 pad sp.2.1 CM238826 pad sp.2.125 CM238827 pad sp.2.150 CM238828 pad sp.2.175 CM238829 pad sp.2.2 CM238830 pad sp.2.225 CM238831 pad sp.2.250 CM238832 pad sp.2.275 CM238833 pad sp.2.3 CM238834 pad sp.2.325 CM238835 pad sp.2.350 CM238836 pad sp.2.375 CM238837 pad sp.2.4 CM238838 pad sp.2.425 CM238821 pad sp. 2.0 CM238820 pad sp. 1.975 CM238819 pad sp. 1.950 CM238802 pad sp. 1.525 CM238803 pad sp.1.550 CM238804 pad sp. 1.575 CM238805 pad sp.1.6 CM238806 pad sp.1.625 CM238807 pad sp.1.650 CM238808 pad sp.1.675 CM238809 pad sp. 1.7 CM238810 pad sp. 1.725 CM238811 pad sp. 1.750 CM238812 pad sp. 1.775 CM238813 pad sp. 1.8 CM238814 pad sp. 1.825 CM238815 pad sp. 1.850 CM238816 pad sp. 1.875 CM238817 pad sp.1.9 CM238818 pad sp.1.925 CM238839 pad sp.2.450
pompa wodna aprilia AP9150484 pokrywa pompy wodnej AP8152283 ?ruba z ko?nierzem 598839 ?ruba z ko?nierzem AP9150119 krzak d8x6,4x9,8 AP9150352 o-ring d88,57x2,62 AP9150132 wirnik pompy wody kpl. AP9150292 podk?adka d12.d7.05 sp1 AP9150464 ko?nierz pompy wodnej 851480 o-ring d18x2,5 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4 851013 uszczelka olejowa d10x18x5 / 8 851010 os?ona tulei sprz?g?a skrzyni korbowej

Rama

korpus centralny aprilia 85590310XN4 prawy panel boczny. czarny 89100300XN4 prawy panel boczny. czarny 85590310XN4 prawy panel boczny. czarny AP8184606 panel boczny lewy. czarny AP8184814 panel boczny lewy. czarny AP8184606 panel boczny lewy. czarny AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP9100645 ?ruba z ko?nierzem m6x16 inox 855960 os?ona amortyzatora 254485 zacisk m6 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8121736 t krzak 851256 os?ona miski olejowej AP9100778 krzak AP9100661 ?ruba z ko?nierzem m6x1 l = 95 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8120670 gumowa podk?adka AP9100683 podk?adka 18x10,5x0,5 890695 naklejka na panel boczny prawy 899085 naklejka na panel boczny prawy 890696 naklejka na lewy panel boczny 899086 naklejka na lewy panel boczny
część uzupełniająca aprilia 896128 zestaw naklejek 890689 zestaw naklejek 855822 podstawka centralna 891055 zestaw narz?dzi 854088 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e-uk-nl 855898 p?yta cd z oprogramowaniem 855899 po??czenie kablowe axone-pc 891018 drut ht
podnóżki aprilia AP9100193 podnó?ek lewy AP9100194 prawy podnó?ek AP9100195 wiosna lewa AP9100196 wiosna rh AP9100197 ko?ek AP9100275 wspornik podnó?ka AP9100390 ?ruba m12x1,25 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152058 ?ruba imbusowa m8x20 AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8101606 zawleczka 855269 lewa wewn. p?yta 891217 p?yta
rama aprilia 851105 rama AP9100173 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP9100174 odst?pnik AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP9100688 dolna p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8120253 odst?pnik 855799 ?ruba z ko?nierzem AP9100724 odst?pnik 851471 wsparcie siod?a AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8202058 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8117033 g?bka klej?ca 891283 zestaw wzmacniaj?cy do ramy
przód i aprilia AP8184813 numer rejestracyjny AP8156344 dr??ek kierowniczy AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8201431 zawleczka AP9100633 specjalna ?ruba z ?bem walcowym t autof. 4,2x13 AP8150246 ?ruba m4.8x13 AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP8156343 przedni b?otnik. czerwony AP9100441 prawy r?kaw ochronny. czarny AP8120405 gumowa podk?adka AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 598839 ?ruba z ko?nierzem AP9100548 ?ruba kompletna m6x1 AP9100501 tuleja 20x0,5x3,5 AP9100440 os?ona r?kawa lewa. czarny 890575 naklejka na przedni b?otnik 890691 numer rejestracyjny 852038 kalkomania ?agip aprilia?
przedni korpus ii aprilia 85556000XR3 prawy kana? powietrza 89835600XR3 prawy kana? powietrza. czerwony 85556100XR3 kana? powietrza lewy 89835700XR3 kana? powietrza lewy. czerwony AP9100366 kratka ch?odnicy wody AP9100645 ?ruba z ko?nierzem m6x16 inox AP9100053 krzew d.10-h.3.5 254485 zacisk m6 855595 owiewka przednia AP8102375 zacisk m5 855558 os?ony prawych filtrów powietrza 855605 lewe os?ony filtra powietrza 855559 pokrywa AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby 855850 p?yta 855949 g?bka rh 855950 g?bka 855851 filtr wlotu powietrza 855861 krzak 890694 kalkomania ?mxv? 890692 oznaczenie ?aprilia? 896129 naklejka rh ?mxv? 898345 naklejka rh ?mxv? 896130 naklejka lewa ?mxv? 898346 naklejka lewa ?mxv?
przedni widelec aprilia 851248 piasta lewa kpl. 851249 prawa piasta kpl. 890521 piasta + lewa noga widelca 858528 piasta + prawy wspornik widelca 853982 górna tuleja 50x15 AP8163069 pier?cie? AP8163070 uszczelnienie olejowe AP8163071 pier?cie? stop AP8163072 ok?adka ochronna 890522 r?kaw kpl. AP8163369 ?ruba kompletna tcic m4x6 858530 spr??yna pier?cieniowa d.50 896554 spr??yna pier?cieniowa d.50 893186 zestaw spr??yn 893190 t?ok nurnikowy. kompletny AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 854000 ni?szy krzew 893188 zawór d.50 893189 wtyczka kpl. d.50 855001 pier?cie? oporowy d.62x2,0
przednie koło aprilia 855743 przednia / tylna opona 90 / 90x21 " 855745 d?tka 21 " AP8109001 klapa przedniego ko?a 21 " AP9100457 wspornik 855611 przednie ko?o 1,6x21 " AP9100171 pokrywa m22 AP9100225 piasta przednia AP9100216 ?o?ysko 831615 ?o?ysko AP9100228 pier?cie? uszczelniaj?cy 28x42x7 AP9100226 przek?adka wewn?trzna l = 69,7 AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP9100224 szprycha d.3,5-21 "-l.233 AP9100057 sutek AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 855747 przednia tarcza hamulcowa d.270 855625 ?ruba z ko?nierzem AP9100229 element dystansowy zewn?trzny l = 26,3 855203 o? przedniego ko?a l = 221,5 AP9100318 odst?pnik 891012 przednie ko?o 21 "
zbiornik paliwa aprilia 851275 zbiornik paliwa 855827 pokrywa 855740 uszczelka AP9100767 gumowa podk?adka 26x12,2 AP8121811 t krzak 015585 ?ruba m5x12 576542 uszczelka 656003 uszczelka 855554 pompa paliwa kpl. AP8220402 rura 5x9 855825 zawór 576546 nakr?tka pier?cieniowa 254485 zacisk m6 AP8150016 podk?adka 6,6x18x1,6 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 855737 krzak 855828 pralka AP9100501 tuleja 20x0,5x3,5
kierownica - sterowanie aprilia 855571 kierownica 853567 górna ?ruba w kszta?cie litery u AP9100297 górna ?ruba w kszta?cie litery u AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 853696 przepustnica + uchwyt r?czny AP9100484 sterowanie sprz?g?em AP9100939 d?wignia sprz?g?a AP9100940 ?ruba w kszta?cie litery u AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100941 rejestr linki sprz?g?a 855162 przek?adnia sprz?g?a 851272 przek?adnia d?wigni gazu 858305 dolna pow?oka prze??cznika mapy 851359 progresywna rura przepustnicy 851360 ?ruba w kszta?cie litery u AP8218628 para uchwytów. czarny 858247 prze??cznik mapy AP9100425 przycisk zatrzymania silnika
nadwozie tylne aprilia 85590200XR3 prawa owiewka tylna 85590100XR3 owiewka tylna lewa AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP9100645 ?ruba z ko?nierzem m6x16 inox AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8152117 ?ruba imbusowa AP9100594 krzak 10x7 969296 ?ruba z ko?nierzem m6x10 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * 89100200XR3 tylny b?otnik 899087 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 890697 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 890698 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 899088 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie 254485 zacisk m6 858545 ochrona cieplna 890699 oznaczenie ?aprilia? 899114 dec. trójk?t owiewka tylna dx 899115 dec. trójk?tna owiewka tylna sx 899089 naklejka na tyln? owiewk? z prawej strony 899090 naklejka na tyln? owiewk? po lewej stronie
tylny układ hamulcowy aprilia AP9100475 tylny cylinder g?ówny AP9100794 zestaw rewizji wtyczki AP9100793 t?ok. zestaw AP9100795 zestaw do remontu d?wigni 855696 przewód tylnego hamulca AP9100472 ?ruba sze?ciok?tna m10x1,25 AP9100473 podk?adka 14x10,2x1,5 855855 zacisk hamulca obr. zestaw 855769 zacisk hamulca tylnego 855852 para elektrod 855853 wiosna 855854 ko?ek 855506 d?wignia hamulca tylnego AP9100290 krzak AP9100291 wiosna AP9100477 o-ring 18x2 AP9100354 sworze? d?wigni hamulca tylnego AP8150169 ?ruba imbusowa m8x20 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8101928 zawleczka 598839 ?ruba z ko?nierzem 855856 zestaw do odpowietrzania
Tylny amortyzator aprilia AP9100176 pojedynczy conrod comp. 855578 tylny amortyzator mxv 891194 tylny amortyzator mxv 851252 podwójny conrod comp. AP9100007 ?ruba m10x1,25 l = 53 AP9100178 sworze? t?okowy AP9100181 ?o?ysko igie?kowe 20x27x15 85107R ?o?ysko igie?kowe 20x27x15 AP9100177 pier?cie? uszczelniaj?cy 25x32x4 AP9100184 sworze? t?okowy AP9100111 odst?pnik AP9100179 odst?pnik AP9100186 zewn?trzny element dystansowy AP9100549 o-ring 1,5x24 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP9100442 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP9100439 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 AP9100604 ?ruba m12x1,25 l = 120 AP9100289 ?ruba m12x1,25 l = 95 AP9100208 ?ruba m10x1,25 l = 44 855956 podk?adka 855957 zestaw uszczelek 855944 jednostka r?kawa 855959 zestaw uszczelek tulei AP9100182 podk?adka p?aska 31x20,2x1,4
tylne koło aprilia 855744 opona tylna 110 / 90x19 855746 d?tka 19 " AP8109144 klapa tylnego ko?a AP9100462 zacisk do opon 855613 tylne ko?o 2,15x19 " AP9100214 piasta tylna 831615 ?o?ysko AP9100216 ?o?ysko AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 AP9100215 przek?adka wewn?trzna l = 106,5 AP9100413 szprycha d.4-19 "-l.20 AP9100212 szprycha d.4-19 "-l.2 AP9100213 sutek d.4 855748 tarcza hamulca tylnego d.240 855625 ?ruba z ko?nierzem AP9100595 podk?adka zewn?trzna l = 21,9 855626 ?ruba m8x30 AP8150009 pralka AP9100432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8x1,25 CM238206 kó?ko z = 49 855161 ?a?cuch 5/8 "x1 / 4" 891013 tylne ko?o 19 " AP8120001 gumowa podk?adka AP9100318 odst?pnik
siodło aprilia 85518600AA siod?o 855914 urz?dzenie zwalniaj?ce AP9100087 podk?adka teflonowa 855922 os?ona siode?ka 858545 ochrona cieplna AP8101985 specjalny klips
sterowniczy aprilia 851245 p?yta górna 858033 podstawa z obrotowym sterowaniem AP9100026 nakr?tka wrzeciona AP9100028 podk?adka 26,5x36x1 AP9100021 nakr?tka pier?cieniowa AP9100204 górny pier?cie? uszczelniaj?cy 851030 ?o?ysko 851029 pi?te ko?o AP9100205 dolny pier?cie? uszczelniaj?cy AP9100293 dolna ?ruba w kszta?cie litery u AP9100412 cichy blok AP9100776 podk?adka 10,1x23x2,5 AP9100439 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40
ramię wahadłowe aprilia 891226 rami? wahad?owe 855550 rami? wahad?owe 891226 rami? wahad?owe AP9100202 klatka na kó?kach 22x29x30 AP9100203 pier?cie? uszczelniaj?cy 22x29x4 AP9100952 sworze? t?okowy l = 47,5 AP9100952 sworze? t?okowy l = 47,5 AP9100123 sworze? wahacza tylnego m14 l = 244 AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 855552 prowadnica ?a?cucha 855553 prowadnica ?a?cucha AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150027 nakr?tka m8 855565 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa 855697 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP9100565 prowadnica linki hamulca 015585 ?ruba m5x12 AP8234020 kubek na but 598839 ?ruba z ko?nierzem AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP9100287 krzak AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 855562 o? tylnego ko?a m25 l = 266,5 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 855722 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP8202058 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP9100053 krzew d.10-h.3.5

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia 855556 elektroniczna jednostka kontroluj?ca AP8150159 podk?adka 4,3x16 855557 czujnik pr?dko?ci AP8150460 wkr?t samogwintuj?cy m4x12 58090R zespó? prostownika regulatora 58090R5 regulator napi?cia AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 855150 cewka AP9100423 nasadka ?wiecy zap?onowej 855627 drut 855628 drut 855163 g?ówna wi?zka przewodów AP9100739 kondensator 10000 uf 496404 bezpiecznik 30a 855731 okablowanie g?ównego wy??cznika GU03741370 czapka AP8220709 os?ona rury 257134 zacisk w??a 145298 zacisk w??a
przedni układ hamulcowy aprilia AP9100257 przednia pompa nissin AP9100785 t?ok. zestaw AP9100786 zestaw rewizji wtyczki AP9100787 zestaw do remontu d?wigni AP9100706 ko?nierz AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 855755 przewód przedniego hamulca AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP9100472 ?ruba sze?ciok?tna m10x1,25 AP9100473 podk?adka 14x10,2x1,5 AP9100256 zacisk hamulca przedniego AP9100788 klocki hamulcowe AP9100789 zestaw do odpowietrzania AP9100790 zacisk hamulca obr. zestaw AP9100791 wiosna AP9100792 ko?ek
jednostka zapłonowa aprilia 855011 cdi magneto assy 855799 ?ruba z ko?nierzem AP9100387 p?yta 855489 p?yta AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 840542 wkr?t 484993 ko?ek ustalaj?cy 855180 pier?cie? bezw?adno?ciowy 639687 ?wieca zap?onowa cr8ekb
montaż rozrusznika aprilia 891060 kick - start 891049 ?ruba d?wigni 891048 kompres cewki. wiosna 295591 pi?ka d6 855006 rozbudowa 855535 o-ring 17x1 851126 puchar 855528 powrót spr??yny 006417 seeger 851200 podk?adka 17,1x25x0,8 851062 ko?o z?bate 855767 klatka na kó?kach 17x21x10 855005 wa?ek rozrusznika 851127 rozrusznik 851128 d?wignia linki spr??ynowej 891090 p?yta 851150 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 851149 p?yta 851358 bieg po?redni 853518 ?ruba mocuj?ca sworze?

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia MXV 450 Cross 2008. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia MXV 450 Cross 2008. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia MXV 450 Cross 2008.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii