Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia NA 850 Mana GT 2009.

Aprilia NA 850 Mana GT 2009 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia NA 850 Mana GT 2009

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia NA 850 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2009 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 851853 skrzynka powietrza 851858 w?? korpusu przepustnicy AP8102520 zacisk w??a AP8161054 czapka 852944 filtr powietrza 851855 wspornik filtra powietrza AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 890513 uszczelka d4 AP8120593 uszczelka d4 85186000XEE szara pokrywa filtra 856184 kalkomania 254485 zacisk m6 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka
system chłodzenia aprilia 851870 ch?odnica wody 851871 zbiornik wyrównawczy 623673 korek zbiornika wyrównawczego 85187800XE1 szara ok?adka prawa 85187900XE1 szara ok?adka lewa AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 853302 ochrona cieplna AP8124929 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c 842071 zwi?zek tee AP81249305 wentylator, kpl. AP8161118 ko?ek AP8161083 odst?pnik AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 AP8221228 krzak AP8220369 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8121032 krzak AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 854619 rura sprz?gaj?ca g?owicy 854618 rurka g?owicy ch?odnicy wody 851874 z??cze w??a ch?odnicy wody 851872 rura ??cz?ca termostatu 854605 rura obej?ciowa 851873 rura ch?odnicy zaworu 854606 rura pompy ch?odnicy wody 851876 rura odpowietrzaj?ca 851875 exp.tnk-rad. w?? gumowy CM001926 zacisk w??a AP8104540 opaska zaciskowa d31x9 AP8201409 opaska zaciskowa 290x8,9 AP8102765 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13,5x6 AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8101588 opaska zaciskowa d.24,5x8,6 AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30
skrzynie korbowe i aprilia 8712775002 zespó? skrzyni korbowej kat.2 8780735002 zespó? skrzyni korbowej kat.2 8712775001 zespó? skrzyni korbowej 8780735001 zespó? skrzyni korbowej 478115 ko?ek ustalaj?cy B015957 ko?ek ustalaj?cy 484993 ko?ek ustalaj?cy 827951 ?ruba dwustronna 1A003631R ?ruba dwustronna 825597 trzpie? 11,8x10 872509 uszczelka 830275 uszczelka podstawy cylindra 0.8 830276 uszczelka podstawy cylindra 0.6 830277 uszczelka podstawy cylindra 0,4 82778R wspornik zaworu trzcinowego 873810 pokrywa 849439 ko?ek 874746 ?ruba z ko?nierzem m6x90 874747 ?ruba z ko?nierzem m8x60 874748 ?ruba z ko?nierzem m8x85 485703 pralka 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 AP8123934 gumowa podk?adka
skrzynie korbowe ii aprilia 848475 ?o?ysko kulkowe 30x62x23,8 841857 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 848474 pier?cie? uszczelniaj?cy 82926R ?o?ysko 006662 pier?cie? osadczy 825023 pier?cie? uszczelniaj?cy 833701 ?o?ysko kulkowe 832987 pier?cie? uszczelniaj?cy 35x50x7 849619 ?o?ysko kulkowe 834345 krata 018575 wkr?t 830666 dysza 825649 dysza 874451 deflektor powietrza 843317 p?yta 018575 wkr?t 640581 czujnik 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16
głowica cylindra - zawory aprilia 873587 zespó? g?owicy cylindrów. 82966R2 zespó? g?owicy cylindrów. 828322 zawór wlotowy 828321 zawór wydechowy 826103 spr??yna zaworu 828396 górna miseczka 826256 dolna fili?anka 285846 pó?-sto?ek zaworu 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 1A003632R ?ruba dwustronna 827018 ?ruba dwustronna 827953 ?ruba dwustronna 878991 ?ruba dwustronna 842360 wtyczka m6x10 288245 nakr?tka ko?nierzowa m6 874746 ?ruba z ko?nierzem m6x90 832783 top orzechowy 178790 podk?adka p?aska 640485 temperatuurmeter 430045 ?ruba odpowietrzaj?ca 063435 za?lepka zaworu upustowego
cylinder z tłokiem aprilia 874989 cylinder z t?okiem 874989 cylinder z t?okiem 8749880001 cylinder z t?okiem B0148020004 zespó? t?oka kat. 4 "p" B0148020003 zespó? t?oka kat. 3 "o" B0148020002 zespó? t?oka kat. 2 "n" B0148020001 zespó? t?oka kat. 1 "m" 8749880004 zespó? t?oka kat. 4 "d" 8749880003 zespó? t?oka kat. 3 "c" 8749880002 zespó? t?oka kat. 2 "b" 844941 pier?cie? zaciskowy 844942 pier?cie? zgarniaj?cy olej 844943 pier?cie? zgarniaj?cy olej 827820 sworze? t?okowy 828116 pier?cie? stop 825597 trzpie? 11,8x10 484993 ko?ek ustalaj?cy 831203 uszczelka g?owicy cylindra 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 847928 uszczelka 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 840135 p?yta 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016146 cylinder z t?okiem. B016145 cylinder z t?okiem.
wał napędowy aprilia 8742045001 wa? korbowy kpl. 8742045002 wa? korbowy kpl. cat2
silnik aprilia 8801315 silnik kpl. 850 cm3 8801305 silnik kpl. 850 cm3 8764605 silnik kpl. 850 cm3 8764505 silnik kpl. 850 cm3 872642 pokrywa przeno?nika 575249 wkr?t 87264300XN6 pokrywa filtra silver lake 87264300XEA pokrywa filtra 258249 wkr?t 849957 element filtruj?cy 85812600XEA kana? powietrzny 85812600XN6 kana? powietrzny. czarny 872644 filtr 575249 wkr?t 873415 kana? powietrzny 854511 os?ona ko?a zamachowego AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8102375 zacisk m5 85189000XEF pokrywa ko?a ?a?cuchowego. szary 85189000XN6 pokrywa ko?a ?a?cuchowego. szary 851843 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150137 ?ruba imbusowa 856667 tabliczka znamionowa aprilia 858472 tabliczka znamionowa aprilia 871607 uszczelka 856921 strzec AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 254485 zacisk m6 AP8121032 krzak AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 851946 krzak
jednostka wydechowa aprilia 894485 t?umik 894973 t?umik 860066 z przodu. rura wydechowa 851862 tylna rura wydechowa 860792 ko?nierz 851582 uszczelka rury wydechowej 584344 sonda lambda l. 325 mm 8749465 krzak 874946 krzak 840370 zacisk w??a 874957 zacisk w??a AP8150171 ?ruba imbusowa m8x40 149104 ?ruba imbusowa m8x40 AP8134378 tuleja mocuj?ca t?umik AP8150018 pralka AP8144558 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 851867 ochrona t?umika 851865 ochrona t?umika 851946 krzak AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8144065 gumowa podk?adka AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 GU05124230 gumowa podk?adka GU05124330 wkr?t GU90274008 podk?adka do wa?ków d8 015341 nakr?tka ko?nierzowa
osłona koła zamachowego aprilia 871886 os?ona ko?a zamachowego 880133 os?ona ko?a zamachowego 874707 pr?t korka oleju 874707 pr?t korka oleju 8290405 wtyczka kpl. 479986 o-ring 485693 wska?nik poziomu oleju 873087 wtyczka 880137 wtyczka 168201 uszczelka 878867 wkr?t 843370 ochrona 833007 filtr oleju 832990 uszczelka 874806 ?ruba z ko?nierzem m6x35 874745 ?ruba z ko?nierzem m6x45 854512 p?yta no?na 854513 p?yta AP8102375 zacisk m5
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 8260285 zespó? wahacza .. wydech 82817R ?ruba regulacyjna 484819 orzech 827991 wa?ek wahacza 8260275 zespó? wahacza .. wlot 8787875 przedni wa?ek rozrz?du 8465775 przedni wa?ek rozrz?du 843081 odst?pnik 259348 ?ruba z ?bem walcowym + trzpie? 844211 ?ruba torx m5x12 B014598 ?ruba torx m5x12 831167 p?yta 832293 dr??ek napinacza ?a?cucha 832275 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 832292 prowadnica ?a?cucha 843079 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 845316 podk?adka p?aska 1A000425 ?ruba z ko?nierzem 843060 ?ruba z ko?nierzem 825737 odst?pnik 830129 ?ruba m6x16 B016797 ?ruba m6x16 841461 wtyczka kpl. 478012 o-ring
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia AP8102159 zacisk w??a 856062 rura sae 30 d.11,11x4,8 AP8102738 zacisk w??a 856330 po??czenie 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm 860138 zawór AP8102520 zacisk w??a AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8120905 rura paliwowa 8x13 890499 rura paliwowa 8x13 AP8102719 zacisk w??a d.80,5 AP8102688 zacisk w??a d.76 AP8102678 filtr w?glowy 860281 wsparcie kanistrów usa AP9100714 opaska zaciskowa 14,5x8,5 mm AP8134650 zacisk podtrzymuj?cy zawór
wybierak skrzyni biegów aprilia 8496215 silnik zmiany chwytu 849623 podwójny bieg dla silnika zmiany biegów 849624 wa? nap?dowy 874094 ?ruba imbusowa 840974 ?ruba imbusowa 640317 czujnik skrzyni biegów 840972 wkr?t
Filtr oleju aprilia 82960R filtr oleju 832985 z??czka filtra oleju 832984 zawór przeciwzwrotny oleju 832980 pi?ka 831393 uszczelka 832983 spr??yna zaworu 82929R korek spustowy oleju B015860 korek spustowy oleju 843186 o-ring 8444545 g?owica olejowa 484123 ?ruba z ko?nierzem 641541 czujnik 1D001138 czujnik 890211 kuweta AP8120253 odst?pnik AP8150009 pralka 486075 podk?adka 10,5x16x2,5
Pompa olejowa aprilia 8343295 wspornik pompy oleju 82756R pier?cie? uszczelniaj?cy 833046 uszczelka 834025 pompa oleju odzyska? 832906 ko?o z?bate pompy oleju 834043 ochrona 834195 uszczelka 845246 blok przesuwny 018575 wkr?t 834031 p?yta 834179 filtr oleju dolotowego 833055 p?yta 832278 ko?o z?bate pompy oleju 030039 ?ruba sze?ciok?tna m5x35 846854 dostawa pompy oleju 876841 dostawa pompy oleju 831333 ?a?cuch pompy oleju 831335 prowadnica ?a?cucha 873102 wkr?t 831130 spr??yna zaworu 834033 zawór ci?nienia 436695 wiosna belleville 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 006965 podk?adka 5,3x10x10 006976 podk?adka spr??ysta 030039 ?ruba sze?ciok?tna m5x35
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 8260275 zespó? wahacza .. wlot 484819 orzech 82817R ?ruba regulacyjna 827991 wa?ek wahacza 6389915 czujnik fazy / obrotów 8260285 zespó? wahacza .. wydech 8465765 wa? rozrz?dczy 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 831167 p?yta 844211 ?ruba torx m5x12 B014598 ?ruba torx m5x12 843080 ko?o foniczne 832275 ?a?cuch wa?ka rozrz?du 843079 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 845316 podk?adka p?aska 843060 ?ruba z ko?nierzem 1A000425 ?ruba z ko?nierzem 832293 dr??ek napinacza ?a?cucha 832292 prowadnica ?a?cucha 833048 specjalna ?ruba 016661 podk?adka p?aska 833053 specjalna ?ruba
korpus przepustnicy aprilia 842199 rura 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 270216 podk?adka p?aska 841699 uszczelka z??cza indukcyjnego B017118 uszczelka z??cza indukcyjnego 880652 unia 841696 unia 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 830061 ?ruba z ko?nierzem 841697 kolektor dolotowy 843404 wstawi? 843406 zacisk w??a 614188 zacisk w??a 873648 konserwacja 841698 konserwacja 832011 uszczelka 641220 korpus przepustnicy kpl. 874806 ?ruba z ko?nierzem m6x35 8720235 kompletny wtryskiwacz CM001901 zacisk w??a CM178408 rura l = 1050 mm CM178409 rura l = 1050 mm 876735 p?yta zatrzymuj?ca 843874 p?yta
ochrona korpusu przepustnicy aprilia 893745 blokada tylnej korpusu przepustnicy 894079 ochrona korpusu przepustnicy AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8121811 t krzak B016210 ?ruba z ko?nierzem
pokrywa skrzyni biegów aprilia 849437 pokrywa skrzyni biegów 880135 czarna os?ona skrzyni biegów 82656R ?o?ysko 20x42x1 006642 pier?cie? zabezpieczaj?cy 82868R ?o?ysko kulkowe 95x120x13 840640 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 878867 wkr?t 849619 ?o?ysko kulkowe 851847 tuleja 871346 trzpie? d.8 277916 ko?ek ustalaj?cy 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 874806 ?ruba z ko?nierzem m6x35 6389915 czujnik fazy / obrotów 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 832981 deflektor powietrza 018575 wkr?t 852294 p?yta no?na
transmisja i aprilia 831588 odst?pnik 847118 zespó? pó? ko?a pasowego ... jazdy 849475 odst?pnik 849453 zespó? pó?-ko?a pasowego .. mobilny nap?d 849476 konserwacja 849477 blok przesuwny 871683 podpora ?o?yska 031091 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 849447 cpl feed.bushing 840654 podk?adka bezpiecze?stwa 840681 nakr?tka pier?cieniowa 840655 podk?adka p?aska 840659 wiosna belleville 849673 ?ruba z ko?nierzem 849459 kompletna tuleja steruj?ca 840680 o-ring 849539 podpora ?o?yska 840677 wewn?trz pier?cienia zabezpieczaj?cego 82928R promieniowe ?o?ysko kulkowe
transmisja ii aprilia 845603 ko?o z?bate 8456015 nap?dzany wa? ko?a pasowego 871901 uszczelka lub 974558 odst?pnik 851888 wa?ek z?baty 856191 wiosna belleville 841513 orzech
pokrywa zaworów aprilia 880129 nakrycie g?owy 849855 nakrycie g?owy 830820 uszczelka pokrywy g?owicy 830249 dryf amortyzatora 872635 specjalna ?ruba 849854 przednia pokrywa cylindra 873653 ?ruba m5x15 849853 tylna pokrywa cylindra 872497 specjalna ?ruba
pompa wodna aprilia 872025 zespó? wa?u pompy wodnej. 833054 wirnik 842595 pier?cie? uszczelniaj?cy 82991R pier?cie? uszczelniaj?cy 834178 strzec 974290 podk?adka dystansowa 873934 pier?cie? uszczelniaj?cy B018030 pokrywa pompy wodnej 873536 pokrywa pompy wodnej B018030 pokrywa pompy wodnej 828662 wkr?t B016808 ?ruba torx m5x20 B018029 uszczelka pokrywy pompy wodnej 831423 uszczelka pokrywy pompy wodnej B018029 uszczelka pokrywy pompy wodnej 854805 z??czka w??a 854804 rura doprowadzaj?ca olej 832997 dostawa wody rurowej 876695 dostawa wody rurowej CM001924 zacisk w??a CM001917 zacisk w??a CM001925 zacisk w??a 832926 ko?o z?bate 018575 wkr?t

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 859896 przewód hamulca przedniego abs 859895 przewód hamulca przedniego abs 890212 p?yta AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8121882 prowadnica kablowa 890661 ?ruba dwustronna 859898 przewód hamulcowy tylny abs 859897 przewód hamulcowy tylny abs 2D000236 jednostka steruj?ca abs 859820 p?yta mocuj?ca AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka
korpus centralny i aprilia AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 86043800YA3 os?ona kieszeni na kask 86043800XR7 he?m compartm. cover protect. 86043800XN2 he?m compartm. cover protect. 86043800XD2 he?m compartm. cover protect. 86043800BM he?m compartm. cover protect. 851933 os?ona kieszeni na kask 860439 os?ona kieszeni na kask AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 851941 uszczelka 854797 tuleja 854796 ko?ek AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 254485 zacisk m6 890380 prawy schowek na kask 890381 lewa komora na kask 852295 p?yta no?na jednostki steruj?cej AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8150426 ?ruba 5,5x15,9 851922 amortyzator komory kasku 854578 szpilka m8 AP8120508 t krzak AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8121075 t krzak 858151 widelec 858152 sworze? prowadz?cy widelec 858385 wspornik 858386 blok przesuwny AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8121728 t krzak
korpus centralny ii aprilia 856585 mata 851921 pokrywa baterii AP8102375 zacisk m5 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 851923 pokrywa skrzynki narz?dziowej AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej 851930 konserwacja CM017409 zacisk d.4,2 AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 85193200YA3 tylny ochraniacz 85193200XR7 zamek z ty?u komory na kask 85193200XN2 zamek z ty?u komory na kask 85193200XD2 zamek z ty?u komory na kask 85193200BM zamek z ty?u komory na kask AP8124768 gniazdo elektryczne B063212 gniazdo elektryczne 856624 pokrywa
podstawka centralna aprilia 860554 sidestand assy 856059 sidestand assy AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe 852093 ko?ek 860228 ko?ek AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 852095 p?yta prawostronna 852097 ko?ek AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 852098 ko?ek AP8221055 odst?pnik AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150265 ?ruba imbusowa AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP81278565 boczny prze??cznik stojaka
kalkomanie cina-usa aprilia AP8157100 kalkomania amortyzator AP8257755 naklejka na ch?odzenie ciecz? 2B000449 naklejka emisji ha?asu 860570 naklejka emisji ha?asu 895495 naklejka emisji ha?asu 897658 naklejka emisji ha?asu B044366 naklejka emisji ha?asu B045453 naklejka emisji ha?asu B045454 naklejka kontroli emisji B044367 naklejka kontroli emisji 897659 naklejka kontroli emisji 2B000450 naklejka kontroli emisji 860571 naklejka kontroli emisji 895494 naklejka kontroli emisji 897852 naklejka z ci?nieniem w oponach 860572 naklejka z ci?nieniem w oponach 2B000451 naklejka na filtr w?glowy 860573 naklejka na filtr w?glowy 897660 naklejka na filtr w?glowy B044368 naklejka na filtr w?glowy B045455 naklejka na filtr w?glowy AP8267395 nalepka baterii AP8257794 nalepka baterii AP8257609 kalkomania do lustra AP8257742 nalepka ostrzegawcza kluczy AP8177972 naklejka na szyb? 672381 tabliczka znamionowa lody-002 672551 tabliczka znamionowa ccc
zestaw uzupełnień pa aprilia 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 884016 brak opisu w tej chwili 884115 przeka?nik AP8121341 tuleja b?otnika 978195 zatrzask mocuj?cy bateri? AP8706087 gumowa podk?adka GU03469200 ?ruba dwustronna GU03733500 wkr?t AP8134378 tuleja mocuj?ca t?umik 884028 brak opisu w tej chwili AP8121856 prowadnica kablowa 482290 zacisk w??a 845978 zacisk w??a 883972 brak opisu w tej chwili 977661 gumowa podk?adka
deska rozdzielcza aprilia 896368 deska rozdzielcza kompletna 860881 deska rozdzielcza kompletna 896369 deska rozdzielcza kompletna 860740 deska rozdzielcza kompletna 896368 deska rozdzielcza kompletna 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XE8 panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XE8 panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XEN panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej AP8220150 gumowa podk?adka AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14
podnóżki aprilia 89308200XE6 prawy podnó?ek 893083 prawy podnó?ek 85182000XE6 podnó?ek lewy 859730 podnó?ek lewy AP81450345 rh voetsteunen AP81450355 lh voetsteunen AP8145008 achterste voetsteun, rechts AP8145009 achterste voetsteun, linki 851822 ochrona rh 854514 ochrona lh 856157 guma podnó?ka 898368 guma podnó?ka 856158 guma podnó?ka 898369 guma podnó?ka GU32441210 p?yta 851821 nakr?tka pier?cieniowa AP8121567 ko?ek AP8221277 spr??yna powrotna podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8144222 gumowa podk?adka AP8123511 puchar AP8123721 puchar AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150392 ?ruba imbusowa m10x65 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8121134 ko?ek
rama aprilia 89314800XE6 rama 852772 p?yta no?na cewki AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 254485 zacisk m6 851815 sworze? silnika 851816 sworze? silnika AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 851817 relais support AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8161196 odst?pnik AP8120948 gumowy wydech AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8201124 gumowa podk?adka AP8150169 ?ruba imbusowa m8x20 851939 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 890268 pokrywa zbiornika paliwa AP8102375 zacisk m5 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski 859748 ?ruba imbusowa m4x25 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4
przedni widelec ii aprilia 897984 tuleja wtyczka kpl 897985 o-ring 898553 r?kaw kpl. 897987 krzak 898554 rura wst?pnego ?adowania 893380 prawa piasta kpl. 897989 pier?cie? AP8163133 uszczelnienie olejowe AP8163134 pier?cie? zabezpieczaj?cy 897990 ok?adka ochronna 898555 zestaw spr??yn + rura napr??enia wst?pnego 893381 piasta lewa kpl. AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 856046 podk?adka specjalna 856047 ?ruba m10x1,5 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 898556 piasta + prawy wspornik widelca 898557 piasta + lewa noga widelca 859792 czujnik abs 859777 kuweta AP8201749 ?ruba m4x6 856557 p?yta przednia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 GU05781630 odb?y?nik, bursztynowy
korpus przód - owiewka przednia aprilia 894007 przegroda lewa 894006 przegroda rh 89094300XE8 os?ona przednia. szary 89094400YA3 pokrywa 89094400XR7 prawy pad. czerwony 89094400XN2 prawy pad. czarny 89094400XD2 rh pad. niebieski 89094400BM prawy pad bia?y 89094500BM podk?adka lewa bia?a 89094500XD2 lewa pad. niebieski 89094500XN2 lewy pad. czarny 89094500XR7 lh pad.red 89094500YA3 pokrywa 890942 wsparcie tylnych ?wiate? 89094600XE8 rh lat.fairing. szary 89094700XE8 lh lat. fairing. szary 89094800YA3 prawy kana? powietrza 89094800XD2 prawy kana? powietrza. niebieski 89094800XN2 prawy kana? powietrza. czarny 89094800XR7 prawy kana? powietrza, czerwony 89094800BM prawy kana? powietrza, bia?y 89094900YA3 linkes leitblech 89094900XR7 kana? powietrza lewy. czerwony 89094900XN2 kana? powietrza lewy. czarny 89094900XD2 kana? powietrza lewy. niebieski 89094900BM kana? powietrza lewy. bia?y 890950 os?ona zamka kierownicy 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XEN panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XE8 panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej 89095300XE8 panel deski rozdzielczej 890953 panel deski rozdzielczej 895248 szyba przednia 890954 szyba przednia 895248 szyba przednia 894003 lewa ok?adka 894004 prawa ok?adka 894005 pokrywa AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8121032 krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8102375 zacisk m5 AP8144565 podk?adka nylonowa AP8152136 ?ruba imbusowa AP8220488 guma grzybowa AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8112600 gumowa podk?adka AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8121795 t krzak GU32577910 gumowa podk?adka 10x25 AP8220150 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8152117 ?ruba imbusowa 890003 aprilia dataplate 854903 kana? powietrzny. kalkomania aprilia
przedni korpus - przedni błotnik aprilia 85191700XR7 przedni b?otnik. czerwony 85191700YA3 przedni b?otnik 85191740XN2 przedni b?otnik, czarny 85191700BM przedni b?otnik. bia?y 85191700XD2 przedni b?otnik. niebieski 85191700XN2 przedni b?otnik, czarny 85191740XN2 przedni b?otnik, czarny 893102 naklejka na przedni b?otnik abs AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 85192700XE8 prawy panel boczny. szary 85192800XE8 panel boczny lewy. szary AP8102375 zacisk m5 AP8150502 podk?adka 15x8x0,8 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9
zacisk hamulca przedniego aprilia 851724 lewy zacisk hamulca przedniego AP8133841 voorremklauw, goud AP8133943 klocki hamulcowe AP8133944 sworze? + spr??yna hamulca AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 *
przedni widelec aprilia 860114 prawa piasta kpl. 893380 prawa piasta kpl. 860115 piasta lewa kpl. 893381 piasta lewa kpl. 856548 r?kaw 856547 wiosna 856549 rura wst?pnego ?adowania 856551 t?ok prawy. kompletny 856546 t?ok lewy. kompletny 856033 tuleja wtyczka kpl 856034 o-ring 856035 gumowy pier?cie? 856036 orzech 856037 pier?cie? stop 856550 piasta + prawy wspornik widelca 856545 piasta + lewa noga widelca 856040 ok?adka ochronna 856041 pier?cie? zabezpieczaj?cy 856042 uszczelnienie olejowe 856043 pier?cie? 856044 tuleja prowadz?ca spr??yny 856045 krzak 856046 podk?adka specjalna 856047 ?ruba m10x1,5 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 856317 centrowanie spr??yny 859777 kuweta 859792 czujnik abs 856557 p?yta przednia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 GU05781630 odb?y?nik, bursztynowy AP8201749 ?ruba m4x6
przedni widelec iii aprilia 898678 prawa piasta kpl. 898679 piasta lewa kpl. 896582 r?kaw 898514 wiosna 898515 tuleja wtyczka kpl 897335 o-ring 898522 pier?cie? zabezpieczaj?cy dx 898797 orzech 896579 t?ok lewy. kompletny 896580 t?ok prawy. kompletny 896581 rura wst?pnego ?adowania 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 896583 piasta + lewa noga widelca 896584 piasta + prawy wspornik widelca AP8152293 ?ruba z ko?nierzem AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150298 ?ruba imbusowa 859777 kuweta 856557 p?yta przednia AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 859792 czujnik abs AP8201749 ?ruba m4x6 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy
Przednia rama aprilia AP8220162 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 890797 przednia rama
przednie światła aprilia 851909 reflektor 859881 reflektor 860130 reflektor 853401 prawy przedni kierunkowskaz 853402 kierunkowskaz przedni lewy AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 893147 kuweta 852200 lampa h11 12v-55w 640754 lampa h11 12v-55w
przedni cylinder główny aprilia 859781 przedni cylinder g?ówny d14 856048 leva freno con roller 896346 leva freno con roller 856049 ok?adka kpl. 896336 ok?adka kpl. 856050 ?ruba w kszta?cie litery u 851892 przewód przedniego hamulca AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8127305 zatrzyma? knop 642032 przycisk stopu AP8220135 gumowa podk?adka 858423 membrana
przednie koło aprilia 854791 voorwiel 3,5 "x17" AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8125777 ?o?ysko kulkowe 25x47x12 AP8125773 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125779 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8133781 przednia tarcza hamulcowa 897358 voorremschijf AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8125827 voorwiel as 85263R o? przedniego ko?a 85196R opona przednia 120/70 zr 17 890646 opona przód / ty? 120/70-r17 pirelli AP8128189 ko?o foniczne
zbiornik paliwa aprilia 853467 zbiornik paliwa B044489 zbiornik paliwa 853468 zbiornik paliwa B044492 zbiornik paliwa B044348 pompa paliwa kpl. 860872 pompa paliwa kpl. AP8158359 nakr?tka pier?cieniowa 854937 uszczelka 851912 dostawa rury paliwowej GU06704700 po??czenie AP8144343 korek wlewu paliwa 852749 guma kolektora paliwa AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102503 wstawi? 2B001203 wstawi? AP8120965 o-ring 2018 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 896570 rura odpowietrzaj?ca 4x8 860138 zawór AP8104666 3-wegeanschlu? AP8102811 zacisk w??a d9.6
przesunięcie przyczepności aprilia 854521 wa?ek wybieraka 871346 trzpie? d.8 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8144007 o-ring 11,11x1,78 851847 tuleja 851849 p?yta 224664 podk?adka 5,2x15x1,5 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 874597 wiosna AP8101861 kula d6,35
kierownica - sterowanie aprilia 890446 kierownica AP8121520 anti vib.weight trailing AP8104509 przeciwwaga, kolor czarny AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 851628 bovenste u-bout AP8152486 ?ruba m8x25 inox 893623 prawy selektor ?wiate? 859810 selektor ?wiate? lewych 896108 selektor ?wiate? lewych AP8118537 prawy uchwyt 856027 l.h. uchwyt r?czny 854561 wsparcie lustra 852398 d?wignia zmiany biegów AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 851897 dostawa gazu 851898 zwrot przesy?u gazu AP8104921 rh achteruitkijkspiegel 858539 lusterko boczne lewe
zestaw okuć do zamka aprilia 894544 zestaw zamka 852399 kabel blokuj?cy 852400 kabel blokuj?cy AP8104920 klucz aprilia z transpo. B044413 klucz aprilia z transpo. AP8102945 blokada siode?ka 577861 d?wignia AP8161179 ko?ek 575062 ko?ek 582990 zawór elektromagnetyczny AP8161172 zawór elektromagnetyczny AP8121773 odst?pnik AP8150351 nit ?cinany m8x40 851944 kabel blokuj?cy AP8121032 krzak AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8150426 ?ruba 5,5x15,9 894546 prze??cznik kluczykowy 577129 d?wignia 577130 p?yta blokuj?ca siode?ko
nadwozie tylne aprilia 85193600YA3 upominek 85193600XR7 prawa owiewka tylna. czerwony 85193600XD2 prawa owiewka tylna. niebieski 85193600BM prawa owiewka tylna. bia?y 85193600XN2 prawa owiewka tylna, czarna 85193700XN2 owiewka tylna lewa, czarna 85193700XR7 owiewka tylna lewa. czerwony 85193700YA3 upominek 85193700BM owiewka tylna lewa. bia?y 85193700XD2 owiewka tylna lewa. niebieski 85193740XN2 owiewka tylna lewa, czarna 856099 tabliczka znamionowa mana 850 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8144081 gumowa podk?adka 85181400XEE tylny uchwyt AP8152291 ?ruba z ko?nierzem AP8221056 t krzak AP8161085 podk?adka dystansowa 8.2x14x12,5 851938 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 GU06467300 ?ruba dwustronna GU98250835 wkr?t 852767 opona AP8102375 zacisk m5 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8144087 gumowa podk?adka CM017409 zacisk d.4,2 858154 wtyczka prawoskr?tna 858153 wtyczka lewa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP8152342 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy AP8134677 wspornik odb?y?nika 855071 uchwyt tablicy rejestracyjnej + wi?zka 893697 kalkomania gt AP8150204 nakr?tka m4 AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8124718 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone 890668 brak opisu w tej chwili AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5
tylny układ hamulcowy aprilia 860119 pompa tylna abs 856526 zacisk hamulca tylnego 851895 przewód tylnego hamulca 854973 wy??cznik AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej 851889 d?wignia hamulca tylnego AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121223 sworze? d?wigni 884033 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121927 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8120178 o-ring lub 112 AP8150026 nakr?tka m6 AP8101968 widelec AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów 856556 wspornik tylnego przewodu hamulcowego 860120 wspornik tylnego zacisku hamulcowego 856528 zacisk hamulca postojowego 858547 zespó? d?wigni hamulca postojowego AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 856011 linka hamulca postojowego 856531 zbiornik oleju hamulcowego 860117 tarcza hamulca tylnego d.260 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8133798 klocki hamulcowe AP8133799 sworznie + spr??yny zacisku AP8133800 zawór odpowietrzaj?cy AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150021 wew. podk?adka z?bata AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8102375 zacisk m5 856529 ?ruba m8x29 856527 ?ruba m8x21 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 858193 kuweta AP8213575 za?lepka zaworu upustowego AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8120956 rura odpowietrzaj?ca AP8104451 prowadnica kablowa 890490 para klocków parkingowych 859792 czujnik abs 845978 zacisk w??a
Tylny amortyzator aprilia 893573 amortyzator 895901 amortyzator 851818 pokrywa AP8150290 ?ruba imbusowa m10x60 AP8152301 nakr?tka samohamowna 856167 nakr?tka pier?cieniowa AP8150287 ?ruba imbusowa m10x90 AP8121155 t krzak 894537 naklejka na amortyzator AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8221017 odst?pnik AP8150115 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 893242 konserwacja
tylne koło aprilia 860602 tylne ko?o 6 "x17" AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8106806 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8125788 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8125786 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej 854793 uchwyt na spr??yn? tylnego ko?a AP8150463 szpilka 10x20 AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8125731 elastyczna guma ??cz?ca B043317 elastyczna guma ??cz?ca B045033 ko?ek AP8107145 pier?cie? ?a?cucha AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 564878 orzech AP8121225 podk?adka dystansowa tylnego ko?a 856151 ?a?cuch cpl conn. link 890647 opona ty? 185/55 r17 pirelli 85197R opona ty? 180/55 zr17 pirelli 856555 foniczne ko?o abs 890960 foniczne ko?o abs
siodło aprilia 85284000ND jednostka siod?owa AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8221341 t krzak AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8220349 gumowa podk?adka AP8126701 guma siod?a
sterowniczy aprilia CM222602 dolna p?yta wide? AP8150540 wkr?t AP8121307 pralka AP8110106 ?o?ysko rolkowe AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8163500 nakr?tka pier?cieniowa AP8152442 podk?adka korka trzpienia 853470 wtyczka AP8150049 ?ruba m10x60 AP8123511 puchar AP8123721 puchar AP8144222 gumowa podk?adka AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 856498 górna p?yta widelca 854827 dystans 10,1x14,1x38 854815 dolna ?ruba w kszta?cie litery u
ramię wahadłowe aprilia 85182800XNB rami? wahad?owe. czarny 85182800XEP rami? wahad?owe. szary 851829 sworze? tylnego wahacza AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a 856190 o? tylnego ko?a AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 851826 tuleja AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8110078 cage à rouleaux 851827 rh spacer 851825 lh spacer AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8110079 ?o?ysko kulkowe AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8150334 nakr?tka m8 AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8121407 wspomaganie hamulca p?ytka szpilka 898486 rem sup. szpilka do gry 851830 dolna os?ona ?a?cucha 851833 os?ona ?a?cucha 851832 blok przesuwny AP8234020 kubek na but AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121890 tuleja stojaka tylnego AP8150468 ?ruba m6x40 AP8125687 podk?adka sworznia ko?a 856915 ochrona przewodu hamulcowego AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121032 krzak AP8220460 gumowy kubek AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia 641197 zespó? cdi AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8121032 krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 639187 cewka kpl. 853398 drut ht GU02717450 korek ?wiecy zap?onowej ngk AP9100423 nasadka ?wiecy zap?onowej GU05717430 nasadka ?wiecy zap?onowej 860122 g?ówna wi?zka przewodów AP8124869 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w AP8220546 guma przeka?nika AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka AP8234094 wspornik bloku bezpieczników AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150114 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP81129275 zwolnij odpowietrznik silnika. gp130 AP8124936 luchttemp. czujnik AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61 AP8127346 bezpiecznik 3a 292507 bezpiecznik 10a AP8127345 bezpiecznik 15a 977772 bezpiecznik 15a AP8176100 bezpiecznik GU06609600 zacisk w??a AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8117033 g?bka klej?ca AP8120422 w?? czarny 98x2,5 858130 modu? rezystorowy 896897 modu? rezystorowy
instalacja elektryczna ii aprilia AP8212733 jasne okno 858131 przegroda na kask okablowanie ?wietlne 584826 przycisk drzwi 255323 przycisk drzwi AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 640135 jednostka zap?onowa 254485 zacisk m6 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 851851 okablowanie zmiany biegów 584509 czujnik upadku AP8144046 gumowy wspornik czujnika 890881 róg 575268 zacisk m8 AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 639111 regulator napi?cia 852294 p?yta no?na AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8221023 t krzak AP8120001 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 851852 okablowanie p?ytowe 496404 bezpiecznik 30a 640394 bezpiecznik 40a GU06609600 zacisk w??a 860122 g?ówna wi?zka przewodów AP8120422 w?? czarny 98x2,5 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8117033 g?bka klej?ca 860871 kuweta 893271 przed?u?enie kierunkowskazów 887193 z??cze do czujnika upadku
jednostka zapłonowa aprilia 82697R startmotor 841113 zacisk wsporczy 831320 ?ruba tse 1A003919 ?ruba tse 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 8321175 ogranicznik momentu obrotowego 876835 ogranicznik momentu obrotowego 842879 przek?adnia silnika rozrusznika 833011 p?yta 484123 ?ruba z ko?nierzem 830390 obudowa sprz?g?a sprag 830389 sprz?g?o sprag 58146R wirnik kpl. B013207 ?ruba imbusowa m6x18 841915 ?ruba imbusowa m6x18 000267 klucz transmisji 825725 podk?adka p?aska 831148 ?ruba z ko?nierzem m14x30 B015563 ?ruba z ko?nierzem m14x30 58145R stojan kpl. 597564 wkr?t 829981 ?wieca zap?onowa ngk r cr7ek 581310 okablowanie uziemienia ramy silnika AP8150026 nakr?tka m6 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
tylne światła aprilia 851911 ?wiat?a tylne 852859 wspornik tylnego reflektora. 853403 prawy tylny kierunkowskaz 853404 kierunkowskaz tylny lewy AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8150350 ?ruba imbusowa AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8124718 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 855078 rozbudowa AP8152184 podk?adka 6,4x12 AP8152270 ?ruba imbusowa m5x25 AP8221043 krzak dystansowy

Przybory

zestaw narzędzi + podręczniki aprilia 851943 zestaw narz?dzi 894139 podr?cznik operatora i d-f-e 894140 brak opisu w tej chwili 894143 podr?cznik operatora usa 672551 tabliczka znamionowa ccc

Inne / Niesklasyfikowane

transmisja iii aprilia 842917 aluminiowy b?ben sprz?g?a 8425645 zespó? sprz?g?a od?rodkowego 831618 nakr?tka pier?cieniowa 831615 ?o?ysko 831619 pier?cie? osadczy 831623 pier?cie? uszczelniaj?cy 831195 nowy typ kubka 831920 o-ring 831196 spr??yna wariatora 875427 spr??yna wariatora 831921 o-ring 833051 puchar 845367 ko?ek 844806 pier?cie? uszczelniaj?cy 874572 klatka rolkowa 830380 odst?pnik 825023 pier?cie? uszczelniaj?cy 843750 nap?dzane mobilne pó?-ko?o pasowe 845010 pasek klinowy 849892 sta?e pó?-ko?o pasowe 833052 podk?adka p?aska 829232 orzech

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia NA 850 Mana GT 2009. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia NA 850 Mana GT 2009. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia NA 850 Mana GT 2009.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii