Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Pegaso 125 1991.

Aprilia Pegaso 125 1991 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Pegaso 125 1991

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Pegaso 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1991 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

sprzęgło aprilia AP0427460 podk?adka oporowa 25/35/2 AP0232652 klatka na kó?kach 25x29x10 AP0293926 brak dost?pnego opisu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259053 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259559 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259065 piasta sprz?g?a AP0245740 sicherungsblech AP0942220 sk-mutter m18x1,5, anzugsdrehmoment 110 nm AP0245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP0242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259165 p?yta dociskowa kpl. AP0259420 prowadnica p?yty spr??yn AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25
korbowód aprilia AP0295216 brak dost?pnego opisu AP0237905 zwischenradachse AP0224260 rura AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241401 sk-schraube m12x12, fuer ausfuehrung ohne kickstarter AP0924150 anschluss? 2R000040 anschluss? AP0241905 verschlussschraube m10x10 AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0232765 ?o?ysko 6205 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0250417 uszczelka AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241261 ?ruba imbusowa AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0841561 ?ruba imbusowa din 912 m8x45 AP0222180 obudowa pompy wodnej AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237910 wa? pompy 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0232730 ko?ek 4x15.8 AP0234410 ko?o z?bate pompy 14 t., AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0222195 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0440191 ?ruba imbusowa m8x16 2R000308 ?ruba imbusowa m8x16 AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0227500 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 12/1 AP0860372 przelotka kablowa AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241381 ?ruba dwustronna m8x28x20 AP0940786 ?ruba dwustronna m8x57 / 20 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0247555 krzak AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0293415 komplet pompy wodnej
cylinder aprilia AP0650095 uszczelka 0.3 AP0650096 uszczelka 0,5 AP0650097 uszczelka 0.8 AP0223369 zylinder, hellgrau, "a" 54,00-54,01 / "ab" 54,01-54,015 / "b" 54,015-54,025 mm AP0253722 zawór wydechowy AP0242211 nakr?tka m6 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0827307 podk?adka 6,2x18x0,5 AP0253372 zawór wydechowy AP0253373 zawór wydechowy AP0253465 korpus zaworu AP0650350 o-ring 14x3,2 AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0250975 uszczelka 0.8 AP0239050 wiosna AP8114175 kabel elektrozaworu AP0297746 kabel elektrozaworu AP0860460 gumow? nak?adk? AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0241241 szpilka m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 g?owica cylindra AP0223384 g?owica cylindra AP0227571 podk?adka 7,4 AP0242591 nakr?tka m7 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0613100 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222175 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222202 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250521 uszczelka AP0224387 zespó? zaworu trzcinowego AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego AP0224389 zespó? zaworu trzcinowego AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0940235 ?ruba okr?g?a m4x8 AP0267996 ko?nierz ga?nika 34 mm AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0250271 uszczelka AP0273970 ko?nierz wydechowy kpl. AP0224067 pasek na ty?ek AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
wał napędowy aprilia AP0294770 wa? korbowy kpl. AP0832590 ?o?ysko 6206 AP0832533 ?o?ysko 6206 AP0427591 podk?adka dystansowa d50x62x0,3 AP0427590 podk?adka dystansowa d50x62x0,1 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0234431 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 27 AP0246055 klucz transmisji 3x3,7 AP0293926 brak dost?pnego opisu AP0945756 din 128 a podk?adka zabezpieczaj?ca 16 AP0242570 din 439 hex. moment dokr?cania mut m 16x1,5 70 nm AP0237905 zwischenradachse AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0634030 bieg po?redni AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0237949 brak dost?pnego opisu AP0232340 ?o?ysko kulkowe 6005 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0945810 pier?cie? zabezpieczaj?cy din 471 25x1,2 AP0932028 klatka na kó?kach 15x19x20 AP0294753 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294755 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294745 zespó? t?oka 53,99 mm AP0295346 zespó? t?oka 53,99 mm AP0294744 zespó? t?oka 53,98 mm AP0294747 zespó? t?oka 53,98 mm AP0215670 pier?cie? d54 AP0215672 pier?cie? d54 AP0216139 sworze? t?okowy AP0945635 pier?cie? oporowy d15 AP0295374 korbowód kpl. AP0295379 korbowód kpl. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0988788 brak opisu w tej chwili AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
jednostka wydechowa aprilia AP8106191 brak dost?pnego opisu AP8131317 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8120713 w?a?ciwy przypadek AP8134233 brak opisu w tej chwili AP8120405 gumowa podk?adka AP8131497 brak dost?pnego opisu AP8130574 pokrywa obudowy filtra AP8130596 para os?ony wspornika filtra AP8120593 uszczelka d4 890513 uszczelka d4 AP8101851 filtr powietrza AP8120495 kolektor AP8120748 w?? wlotowy AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8119308 brak dost?pnego opisu AP8119278 brak opisu w tej chwili AP8119270 brak dost?pnego opisu AP8119307 brak dost?pnego opisu AP8117064 pralka AP8101285 cichy blok AP8101284 podk?adka 22x30 AP8120438 o-ring AP8121058 odst?pnik AP8101121 brak opisu w tej chwili AP8121091 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8201009 brak opisu w tej chwili AP8119244 brak dost?pnego opisu AP0297746 kabel elektrozaworu AP8114175 kabel elektrozaworu AP8112567 rave cd. solenoid AP8112612 rave ecu AP8134219 p?yta mocuj?ca AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8112914 wspornik elektromagnesu AP8120581 zacisk do przewodów AP8102041 zacisk m5 * AP8119271 ochrona t?umika AP8106215 os?ona ko?a zamachowego AP8120661 ko?pak ko?a zamachowego AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8117072 podk?adka izolacyjna AP8134214 uchwyt AP0210328 brak dost?pnego opisu AP8106229 pokrywa pompy mieszanki olejowej AP8120803 w?? t?umika spalin
skrzynia biegów aprilia AP0237970 vorgelegewelle 10 z., 1. gang AP0232662 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP0234887 losrad 22 z., 6. gang, vorgelegewelle AP0227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0235262 schaltrad 16/19 z., 3. / 4. gang, vorgelegewelle AP0227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP0234869 losrad 21 z., 5. gang, vorgelegewelle AP0234826 festrad 13 z., 2. gang, vorgelegewelle AP0237894 hauptwelle AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0234818 losrad 30 z., 2. gang, hauptwelle AP0227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP0234878 schaltrad 23 z., 5. gang, hauptwelle AP0234838 losrad 27 z., 3. gang, hauptwelle AP0234858 bieg z = 25 AP0234993 schaltrad 21 z., 6. gang, hauptwelle AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0234808 losrad 34 z., 1. gang, hauptwelle AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0239820 indeks spr??yny AP0239645 spinka do w?osów spr??yna AP0247690 r?kaw dystansowy AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258903 brak dost?pnego opisu AP0258913 brak dost?pnego opisu AP0258893 brak dost?pnego opisu AP0258880 ko?ek prowadz?cy AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0236062 wa?ek z?baty AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0248232 d?wignia zmiany biegów AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0281189 getriebesatz 6-gang 3,56
wymieszaj olej aprilia AP0210920 kupplungsdeckel, fuer type 123 enduro, strada export und custom AP0232150 kulka 12 mm AP0259325 d?wignia krzywki AP0241793 ?ruba m8x16 AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239907 wiosna li?ciowa AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0232420 szpilka 4x19,8 AP0250200 uszczelka AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0237160 antriebswelle 12 z AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0294730 zespó? pompy oleju. AP0256408 zacisk w??a AP0256410 rura 350 mm AP0951591 zacisk w??a 7 AP0256037 rura 850 mm AP0260030 gumowy. os?ona drutu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0240820 ?ruba poziomu oleju m18x1,5 AP0853840 zacisk w??a 35553 AP0210930 pokrywa pompy oleju AP0240181 ?ruba imbusowa AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.

Rama

ciało aprilia AP8131423 brak dost?pnego opisu AP8102237 brak dost?pnego opisu AP8102238 brak dost?pnego opisu AP8120196 o-ring 3056 AP8202380 korek wlewu paliwa AP8102228 korek wlewu paliwa AP8120663 gumowa podk?adka AP8121072 odst?pnik AP8220162 gumowa podk?adka AP8129145 brak dost?pnego opisu AP8129135 brak dost?pnego opisu AP8129127 brak dost?pnego opisu AP8129111 brak dost?pnego opisu AP8132847 wsparcie (l) AP8132845 wsparcie (r) AP8120702 uszczelka korka wlewu AP8138115 brak dost?pnego opisu AP8131871 brak dost?pnego opisu AP8131695 brak dost?pnego opisu AP8131424 brak dost?pnego opisu AP8131426 brak dost?pnego opisu AP8131697 brak dost?pnego opisu AP8131872 brak dost?pnego opisu AP8138116 brak dost?pnego opisu AP8120030 gumowa podk?adka AP8126450 brak dost?pnego opisu AP8126411 brak dost?pnego opisu AP8126406 przedni b?otnik AP8126316 brak dost?pnego opisu AP8130907 stra?nik AP8120531 guma z wk?adk? AP8102041 zacisk m5 * AP8138117 brak dost?pnego opisu AP8131873 brak dost?pnego opisu AP8131699 brak dost?pnego opisu AP8131428 brak dost?pnego opisu AP8138118 brak dost?pnego opisu AP8131874 brak dost?pnego opisu AP8131700 brak dost?pnego opisu AP8131430 brak dost?pnego opisu AP8131432 brak dost?pnego opisu AP8131701 brak dost?pnego opisu AP8131875 brak dost?pnego opisu AP8138119 brak dost?pnego opisu AP8131434 brak dost?pnego opisu AP8131702 brak dost?pnego opisu AP8131876 brak dost?pnego opisu AP8138120 brak dost?pnego opisu AP8102063 zestaw narz?dzi AP8126451 brak dost?pnego opisu AP8126412 brak dost?pnego opisu AP8126377 brak dost?pnego opisu AP8126318 brak dost?pnego opisu AP8131534 brak dost?pnego opisu AP8130658 os?ona amortyzatora monoshock AP8137491 brak dost?pnego opisu AP8137250 brak dost?pnego opisu AP8115949 brak dost?pnego opisu AP8115707 brak dost?pnego opisu AP8130913 przednia owiewka AP8130893 os?ona silnika AP8131310 brak dost?pnego opisu AP8112202 reflektor achter AP8131184 brak dost?pnego opisu AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8120177 elastyczny AP8221039 odst?pnik AP8134192 brak opisu w tej chwili AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8102230 brak dost?pnego opisu AP8102229 brak dost?pnego opisu AP8131554 ochrona (r.) AP8131555 ochrona (l.) AP8152268 ?ruba imbusowa
rama aprilia AP8135605 brak dost?pnego opisu AP8135392 brak dost?pnego opisu AP8135244 brak opisu w tej chwili AP8101921 tylne podnó?ki, para AP8135431 prawe podnó?ki AP8135432 podnó?ki lewe AP8101317 spr??yna przedniego podnó?ka AP8120289 gumowy AP8120307 odst?pnik AP8135262 brak dost?pnego opisu AP8135263 brak dost?pnego opisu AP8135394 brak dost?pnego opisu AP8105103 specjalna ?ruba m10x18 AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8120502 gumowy stojak AP8221107 spr??yna powrotna hamulca AP8131552 brak dost?pnego opisu AP8120354 pokrywa AP8120355 uszczelka korka oleju AP8201192 wska?nik rezerwy oleju 254485 zacisk m6 AP8102046 zacisk m6 AP8230077 zbiornik wyrównawczy AP8101425 zamek na kask AP8104808 zamek na kask AP8135312 brak dost?pnego opisu AP8131726 brak dost?pnego opisu AP8120355 uszczelka korka oleju AP8102375 zacisk m5 AP8102223 gumowa podk?adka AP8121702 z??czka filtra oleju AP8135428 brak dost?pnego opisu AP8120617 filtr oleju AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8101874 ch?odnica wody AP8120550 kolektor AP8120551 kolektor AP8120275 cichy blok AP8120030 gumowa podk?adka AP8201124 gumowa podk?adka AP8101704 rolka napinacza ?a?cucha AP8121092 odst?pnik AP8101108 odst?pnik AP8120311 gumowa podk?adka AP8131052 ochrona zbiornika oleju AP8221056 t krzak AP8101576 korek wlewu ch?odnicy wody AP8220150 gumowa podk?adka AP8101630 nit ?cinany AP8101944 po??czenie dwukierunkowe
przedni widelec aprilia AP8123238 brak opisu w tej chwili AP8123220 komplet nóg przednich AP8123221 rura (r.) AP8123235 brak dost?pnego opisu AP8123234 zestaw uszczelek AP8123236 brak dost?pnego opisu AP8123225 wkr?t AP8123237 brak dost?pnego opisu AP8123227 odst?pnik AP8123228 odst?pnik AP8123229 orzech AP8123230 wkr?t AP8123232 ko?nierz AP8123233 wkr?t AP8123234 zestaw uszczelek AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120211 ok?adka ochronna AP8101513 os?ona ?ruby w kszta?cie litery u kierownicy AP8123250 ?ruba w kszta?cie litery u (górna) AP8123240 brak dost?pnego opisu AP8123241 brak dost?pnego opisu AP8123242 nakr?tka pier?cieniowa AP8123243 nakr?tka ko?nierzowa AP8120768 brak dost?pnego opisu AP8123259 zewn?trzna os?ona przeciwpy?owa
przednie koło aprilia AP8108529 brak dost?pnego opisu AP8125542 piasta przednia AP8108585 brak dost?pnego opisu AP8108672 sutki d3.5 AP8108366 lh front mówi? AP8108757 lh front mówi? AP8108758 prawy przód mówi? AP8109096 klapa przedniego ko?a 19 " AP8109280 klapa przedniego ko?a 19 " AP8125543 przedni trzpie? AP8113465 przednia tarcza hamulcowa AP8125576 odst?pnik AP8102176 bieg licznika kilometrów AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125604 odst?pnik AP8113474 brak dost?pnego opisu AP8113445 brak dost?pnego opisu AP8113374 zacisk hamulca przedniego obr. zestaw AP8113478 klocki hamulcowe AP8113431 para elektrod AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 *
kierownica - sterowanie aprilia AP8118359 brak dost?pnego opisu AP8102297 brak dost?pnego opisu AP8102166 lusterko wsteczne AP8102597 brak dost?pnego opisu AP8120253 odst?pnik AP8118235 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8118214 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8118311 brak dost?pnego opisu AP8118328 brak dost?pnego opisu AP8118333 brak opisu w tej chwili AP8118313 brak dost?pnego opisu AP8118332 brak dost?pnego opisu AP8118302 brak dost?pnego opisu AP8118329 brak dost?pnego opisu AP8114107 linka sprz?g?a AP8114265 brak dost?pnego opisu AP8114231 brak dost?pnego opisu AP8114264 brak dost?pnego opisu AP8114165 kabel rozrusznika AP8114232 brak dost?pnego opisu AP8114263 brak dost?pnego opisu AP8114185 kabel obrotomierza AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8113447 brak dost?pnego opisu AP8113454 zestaw uszczelek pompy d.12 AP8213477 pokrywa zbiornika AP8230240 pokrywa zbiornika AP8118271 brak dost?pnego opisu AP8112670 pokr?t?o licznika podró?y AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8105153 ?ruba w kszta?cie litery u AP8218074 d?wignia hamulca przedniego AP8113413 sworze? d?wigni hamulca AP8113273 wtyczka AP8113452 przewód oleju hamulcowego AP8112710 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8112727 pr?dko?ciomierz AP8112606 tachometr AP8112608 termometr AP8102505 dolna podpórka deski rozdzielczej AP8112592 g?bka AP8112593 g?bka AP8112675 lampka kontrolna AP8112601 czapka AP8112599 gumowa podk?adka AP8112600 gumowa podk?adka AP8112610 wi?zka przewodów deski rozdzielczej AP8112330 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112802 okablowanie komutatora AP8118331 brak dost?pnego opisu AP8201462 z??cze lusterka wstecznego
tylne koło aprilia AP8108530 brak dost?pnego opisu AP8125561 brak dost?pnego opisu AP8108584 brak dost?pnego opisu AP8108345 tylne szprychy (r) AP8108345 tylne szprychy (r) AP8108672 sutki d3.5 AP8109004 klapa tylnego ko?a 18 " AP8109281 klapa tylnego ko?a 18 " AP8125502 tylna o? AP8125449 odst?pnik AP8125529 uchwyt na bieg AP8113628 tylna tarcza hamulcowa AP8107084 brak dost?pnego opisu AP8125506 ?o?ysko AP8125528 odst?pnik AP8113271 przewód hamulcowy AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8135407 brak dost?pnego opisu AP8121770 brak dost?pnego opisu AP8121769 brak dost?pnego opisu AP8220149 o-ring 119 AP8213446 zbiornik oleju AP8134150 p?yta AP8113339 kompletny cylinder g?ówny AP8113369 zestaw do pompy tylnej AP8112300 w??cznik ?wiate? hamowania AP8113425 zacisk tylny AP8113473 zespó? tylnego zacisku AP8113375 klocki hamulcowe AP8113352 para elektrod AP8113376 zestaw na tylny zacisk AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8113277 ko?ek AP8107067 brak dost?pnego opisu AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8125524 elastyczna guma ??cz?ca AP8125462 uszczelka olejowa 30x40x7 AP8203074 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125534 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.62 AP8113370 tylny dr??ek hamulcowy AP8120529 brak dost?pnego opisu AP8131236 tylna os?ona zacisku AP8131228 dolna p?yta ok?adki
ramię wahadłowe aprilia AP8135409 brak dost?pnego opisu AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8120280 o-ring 4087 AP8120363 pralka AP8121051 krzak AP8105142 sworze? tylnego wahacza AP8134110 p?ytka napinacza ?a?cucha (r) AP8134111 p?yta wahacza tylnego AP8139514 os?ona ?a?cucha AP8152073 ?ruba imbusowa m8x70 AP8105139 tapón negro AP8103939 amortyzator AP8132672 prosty ty?ek link. bly AP8132975 brak dost?pnego opisu AP8110063 klatka rolkowa AP8121771 odst?pnik AP8120809 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8234020 kubek na but AP8121035 t krzak AP8150290 ?ruba imbusowa m10x60 AP8152013 ?ruba imbusowa m10x105 AP8152145 wkr?t AP8152147 ?ruba sze?ciok?tna m10x47 AP8120700 r. prowadnica ?a?cucha. szary AP8120548 prowadnica ?a?cucha

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0293690 zespó? rozrusznika, AP0265965 p?yta stojana AP0293377 stator wg assy., AP0927571 podk?adka d14 AP0241591 zyl.schraube m5x30 din 84 AP0293367 wirnik ko?a zamachowego AP0265987 cewka AP0964180 przewód zap?onowy 200 mm AP0260434 w?? ochronny 140 mm AP0866708 nasadka ?wiecy zap?onowej. czarny AP0297830 ?wieca zap?onowa br10eg AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240150 ?ruba imbusowa m5x14 AP0260840 gumowy. os?ona drutu AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0210340 pokrywa rozrusznika AP0244930 podk?adka talerzowa 6,2 / 12,5 / 2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0211050 zuenderdeckel hellgrau, hellgrau AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0293685 rozrusznik elektryczny komplet., AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0294451 mz-generator wg
Układ elektryczny aprilia AP8112757 brak dost?pnego opisu AP8112907 brak dost?pnego opisu AP8112375 kabel masy silnika AP8112458 ujemne przewody akumulatora AP8120581 zacisk do przewodów AP8112529 kabel wymiany akumulatora AP8112623 na?adowa? kabel akumulatora AP8112750 na?adowa? kabel akumulatora AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112687 kierunkowskaz AP8115438 zestaw naklejek na przednie reflektory AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8112846 regulator napi?cia AP8112744 regulator napi?cia AP8112413 róg AP8112290 bateria 12v-9ah 584810 bateria 12v-9ah AP8130225 skrzynka akumulatora AP8130643 wspornik akumulatora AP8112174 skrzynka bezpiecznikowa AP8112176 bezpiecznik 15a CM225715 bezpiecznik 15a AP8120584 gumowy AP8212196 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka AP8101446 termistor AP8220201 gumowa podk?adka * AP8102375 zacisk m5 AP8112491 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8120459 cichy blok * AP8120614 uchwyt na brz?czyk AP8120669 p?yta AP8121718 tuleja reflektora AP8112531 ?wiat?a tylne AP8112633 soczewka tylnego ?wiat?a AP8112822 ?wiat?o g?owy AP8121818 brak dost?pnego opisu AP8112792 uchwyt lampy przedniej AP8112770 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8112749 grupa optyczna AP8120275 cichy blok AP8120223 gumowa podk?adka AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8102782 spinacz AP8202449 spinacz AP8121795 t krzak AP8112854 lampa
rozrusznik aprilia AP0264010 wspornik wirnika AP0264030 kohlebuerstenhalter kpl. AP0264050 wirnik AP0232460 klatka rolkowa AP0250350 uszczelka olejowa 16x22x3 AP0264070 kleinteilesatz AP0293690 zespó? rozrusznika, AP0264060 seria zestawów spr??yn AP0264040 cewka polowa w. szczotka w?glowa kpl. AP0264045 szczotka w?glowa AP0241215 kombinowana ?ruba m4x10 AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90

Przybory

specjalne narzędzia aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230355, starterwelle AP0277875 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276502 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276790 schutzkappe 12/15, fuer kurbelwelle, magnetseitig AP0276807 abzieher kpl. 26x1,5 fuer magnetrad AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0876973 klucz do pier?cieni t?okowych 54 mm AP0276040 klucz sprz?g?a 11 mm AP0276041 klucz sprz?g?a 11 mm AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276390 abstuetzleiste AP0242090 sk-mutter m10 din 934, fuer ausziehbolzen 276 380 AP0276362 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6302, ausgleichswelle magnetseitig AP0276382 ko?ek gwintowany AP0276372 krzak AP0276390 abstuetzleiste AP0242200 sk-mutter m8 din 934, fuer ausziehbolzen 276 382 AP0277162 brak dost?pnego opisu AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0277100 adapter kpl AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0277110 ko?ek gwintowany AP0242206 nakr?tka m8 AP0276662 krzak AP0276025 pó? pier?cienia AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0293317 zestaw uszczelek cylindra AP0293312 zestaw uszczelek AP0277107 zestaw narz?dzi

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Pegaso 125 1991. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Pegaso 125 1991. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Pegaso 125 1991.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii