Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Pegaso 650 1992.

Aprilia Pegaso 650 1992 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Pegaso 650 1992

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Pegaso 650 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1992 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia AP8122862 filtr paliwa AP8122847 czapka AP8122806 wkr?t AP8122810 zawór d?awi?cy AP8122836 pier?cie? AP8122857 pier?cie? AP8106475 pier?cie? AP8122840 blok zaworowy AP8122821 wiosna AP8122850 pokrywa AP8122859 regulator linki AP8122811 zawór t?okowy AP8122852 membrana AP8122860 pier?cie? AP8122841 zespó? wa?u AP8122845 wiosna AP8122851 d?wignia przepustnicy AP8122861 pralka AP8122816 orzech AP8122842 kompletny wa?ek nastawczy AP8122801 foka AP8122817 wtyczka AP8122828 wkr?t AP8122818 wiosna AP8122804 wiosna AP8122837 wkr?t AP8122843 p?yta AP8122819 wkr?t AP8122839 uszczelnienie olejowe AP8122831 o-ring AP8122813 p?ywak AP8122846 komplet uchwytów AP8122807 zawór iglicowy AP8122825 g?ówny odrzutowiec AP8122822 ig?a odrzutowa AP8122808 zawór iglicowy AP8122812 korpus komory p?ywakowej AP8122832 pralka AP8122805 wiosna AP8122849 regulator linki AP8122856 spinacz AP8122853 zespó? t?oka AP8122830 nastawiacz AP8122829 wiosna AP8122854 pralka AP8122827 o-ring AP8122834 pier?cie? AP8122833 wkr?t AP8122844 p?yta AP8122814 w?? gumowy AP8122826 uszczelka AP8122838 foka AP8122809 sutek AP8122835 spinacz AP8122848 wsparcie assy. AP8122820 wkr?t AP8122824 orzech AP8122815 z??czka w??a AP8122803 wiosna AP8122802 uchwyt na przewodnik AP8122855 wtyczka AP8122823 pokrywa AP8122858 prowadnica kabla AP8106250 ga?nik
pokrywa sprzęgła n> s aprilia AP0210376 brak dost?pnego opisu AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0232480 klatka na kó?kach 12x16x10 2R000223 klatka na kó?kach 12x16x10 AP0250992 uszczelka olejowa 12x18x4,5 AP0237022 wa? sprz?g?a z = 11 AP0237023 wa? sprz?g?a z = 11 AP0845390 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0430550 uszczelka olejowa 15x24x7 AP0250580 brak dost?pnego opisu AP0840445 po??czenie AP0840446 po??czenie AP0239140 wiosna AP0222317 termostat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 miejsce termostatu AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237040 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0222270 wirnik AP0222272 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0227680 podk?adka oporowa 10,1 / 25/1 AP0232420 szpilka 4x19,8 AP0234620 bieg pompy wody z = 18 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0240911 brak dost?pnego opisu AP0230581 uszczelka AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0241261 ?ruba imbusowa AP0222290 os?ona pompy wodnej AP0230330 uszczelka AP0222214 brak dost?pnego opisu AP0240371 ?ruba imbusowa m6x60 AP0248305 wa?ek wysprz?glaj?cy AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
osłona sprzęgła t aprilia AP0210378 brak dost?pnego opisu AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0232480 klatka na kó?kach 12x16x10 2R000223 klatka na kó?kach 12x16x10 AP0260300 panel izolacji akustycznej AP0275030 wsparcie panelu AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0237022 wa? sprz?g?a z = 11 AP0237023 wa? sprz?g?a z = 11 AP0845390 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0250992 uszczelka olejowa 12x18x4,5 AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0840445 po??czenie AP0840446 po??czenie AP0239140 wiosna AP0222317 termostat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 miejsce termostatu AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237040 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0222270 wirnik AP0222272 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0227680 podk?adka oporowa 10,1 / 25/1 AP0232420 szpilka 4x19,8 AP0234620 bieg pompy wody z = 18 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0240912 ?ruba sze?ciok?tna m6x14 AP0230581 uszczelka AP0840882 ?ruba imbusowa AP0241262 ?ruba imbusowa m6x65 AP0222290 os?ona pompy wodnej AP0230330 uszczelka AP0222214 brak dost?pnego opisu AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0240372 ?ruba imbusowa AP0248305 wa?ek wysprz?glaj?cy AP0840862 ?ruba imbusowa m6x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
sprzęgło n> s aprilia AP0235272 bieg ja?owy z = 31 AP0227400 brak dost?pnego opisu AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0235277 brak dost?pnego opisu AP0227607 brak dost?pnego opisu AP0932930 klatka na kó?kach 25x29x13 AP0294400 brak dost?pnego opisu AP0250890 o-ring 3771 AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0244950 podk?adka oporowa 20/38/3 AP0259115 piasta sprz?g?a AP0259110 piasta sprz?g?a AP0259115 piasta sprz?g?a AP0245325 pralka AP0242607 nakr?tka m18x1,25 AP0259210 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 3,5 mm AP0259260 brak dost?pnego opisu AP0259122 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259120 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259122 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0245420 brak dost?pnego opisu AP0232262 ?o?ysko 15x32x9 AP0259203 wa? z?baty AP0259202 wa? z?baty AP0239060 wiosna belleville AP0239162 spr??yna sprz?g?a AP0244020 podk?adka d6,5 AP0240036 ?ruba sze?ciok?tna AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
sprzęgło t aprilia AP0235272 bieg ja?owy z = 31 AP0227400 brak dost?pnego opisu AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0634270 bieg ja?owy z = 15/31 AP0220250 wa?ek obrotomierza AP0932740 pin 2x11,8 AP0634260 bieg z = 16 AP0845240 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0927945 podk?adka 6.2x12x1 AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0930500 uszczelka olejowa 6x11x3 / 4,5 AP0427460 podk?adka oporowa 25/35/2 AP0932930 klatka na kó?kach 25x29x13 AP0295441 brak dost?pnego opisu AP0250890 o-ring 3771 AP0244950 podk?adka oporowa 20/38/3 AP0259115 piasta sprz?g?a AP0245325 pralka AP0242607 nakr?tka m18x1,25 AP0259260 brak dost?pnego opisu AP0259210 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 3,5 mm AP0259122 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0232262 ?o?ysko 15x32x9 AP0259202 wa? z?baty AP0259203 wa? z?baty AP0239060 wiosna belleville AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0239162 spr??yna sprz?g?a AP0244020 podk?adka d6,5 AP0240036 ?ruba sze?ciok?tna AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml
cylinder - głowica - tłok n> s aprilia AP0223529 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0250025 uszczelka AP0222226 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240181 ?ruba imbusowa AP0922245 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP0240360 brak dost?pnego opisu AP0230602 uszczelka AP0230604 uszczelka AP0242851 orzech AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0232990 trzpie? 3x9,8 AP0250980 brak dost?pnego opisu AP0236100 brak dost?pnego opisu AP0239310 brak dost?pnego opisu AP0236081 obudowa napinacza ?a?cucha AP0840401 brak dost?pnego opisu AP0229330 ?ruba regulacyjna wew. m18x2,5 AP0239180 brak dost?pnego opisu AP0229320 brak dost?pnego opisu AP0242840 nakr?tka m24x1 AP0251010 brak dost?pnego opisu AP0260141 brak dost?pnego opisu AP0251920 zacisk w??a AP0260961 brak dost?pnego opisu AP0210674 brak dost?pnego opisu AP0236130 górna p?yta prowadz?ca ?a?cuch AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0930500 uszczelka olejowa 6x11x3 / 4,5 AP0237080 brak dost?pnego opisu AP0230540 o-ring AP0244211 podk?adka 6.4 AP0941121 ?ruba sze?ciok?tna AP0253591 prowadnica zaworu dolotowego AP0253596 prowadnica zaworu dolotowego AP0253581 prowadnica zaworu wydechowego AP0245710 pier?cie? zabezpieczaj?cy 11x1 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu AP0247955 gumowa podk?adka AP0260310 gumowa podk?adka AP0222420 brak dost?pnego opisu
cylinder - głowica - tłok t aprilia AP0223529 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0250025 uszczelka AP0222226 brak dost?pnego opisu AP0222420 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240182 brak dost?pnego opisu AP0922245 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP0240362 ?ruba dwustronna m8x58 AP0230604 uszczelka AP0230602 uszczelka AP0247955 gumowa podk?adka AP0242851 orzech AP0840882 ?ruba imbusowa AP0232990 trzpie? 3x9,8 AP0236100 brak dost?pnego opisu AP0239310 brak dost?pnego opisu AP0236081 obudowa napinacza ?a?cucha AP0840402 brak dost?pnego opisu AP0229330 ?ruba regulacyjna wew. m18x2,5 AP0239180 brak dost?pnego opisu AP0229320 brak dost?pnego opisu AP0242840 nakr?tka m24x1 AP0251010 brak dost?pnego opisu AP0260141 brak dost?pnego opisu AP0251920 zacisk w??a AP0260310 gumowa podk?adka AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu AP0260961 brak dost?pnego opisu AP0210674 brak dost?pnego opisu AP0236130 górna p?yta prowadz?ca ?a?cuch AP0240232 pokrywa m16x1,5 2R000244 pokrywa m16x1,5 AP0430622 pier?cie? uszczelniaj?cy 16x22 AP0230540 o-ring AP0244217 podk?adka 6.4 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0941122 ?ruba sze?ciok?tna m6x35 AP0253591 prowadnica zaworu dolotowego AP0253596 prowadnica zaworu dolotowego AP0253581 prowadnica zaworu wydechowego AP0245710 pier?cie? zabezpieczaj?cy 11x1 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr.
wał napędowy - cylinder - tłok n> s aprilia AP0294375 brak dost?pnego opisu AP0429150 ko?ek 8x24 AP0294470 brak dost?pnego opisu AP0239015 wiosna 16.9 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0832235 brak dost?pnego opisu AP0244977 brak dost?pnego opisu AP0244976 brak dost?pnego opisu AP0244975 brak dost?pnego opisu AP0432122 brak dost?pnego opisu AP0244082 brak dost?pnego opisu AP0294483 brak dost?pnego opisu AP0294400 brak dost?pnego opisu AP0945759 podk?adka zrywalna a22 AP0842230 nakr?tka m22x1,5 AP0237990 brak dost?pnego opisu AP0227542 podk?adka oporowa 24,3 / 41 / 1,5 AP0944461 brak dost?pnego opisu AP0944462 brak dost?pnego opisu AP0232280 brak dost?pnego opisu AP0223517 brak dost?pnego opisu AP0223515 brak dost?pnego opisu AP0294280 brak dost?pnego opisu AP0215600 sto?kowy pier?cie? AP0215610 pier?cie? AP0215620 pier?cie? zgarniaj?cy olej AP0216180 brak dost?pnego opisu AP0245700 brak dost?pnego opisu AP0251020 opaska zaciskowa 23.5 AP0230590 brak dost?pnego opisu AP0242851 orzech AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0240705 ?ruba dwustronna m10x117 AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0251875 brak dost?pnego opisu AP0222280 brak dost?pnego opisu AP0294379 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0260310 gumowa podk?adka AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu
wał napędowy - cylinder - tłok t aprilia AP0295191 wa? korbowy kpl. AP0429150 ko?ek 8x24 AP0294476 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP0294478 wa?ek wywa?aj?cy kpl. AP0239015 wiosna 16.9 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0946015 klucz transmisji 6x9 AP0627030 dystans 48x67x1 AP0627031 dystans 48x67x1,25 AP0627032 dystans 48x67x1,5 AP0627033 dystans 48x67x1,75 AP0627030 dystans 48x67x1 AP0237999 wa?ek wywa?aj?cy z = 11 AP0227542 podk?adka oporowa 24,3 / 41 / 1,5 AP0627070 dystans 20x41x0,8 AP0627071 dystans 20x41x1,0 AP0627072 dystans 20x41x1,2 AP0932096 maj?c etn9 / c3 AP0932092 maj?c etn9 / c3 AP0295441 brak dost?pnego opisu AP0295441 brak dost?pnego opisu AP0945759 podk?adka zrywalna a22 AP0842230 nakr?tka m22x1,5 AP0223519 brak dost?pnego opisu AP0295184 zestaw pier?cieni t?okowych AP0294285 zespó? t?oka 99.97 a + b AP0295986 zespó? t?oka 99.97 a + b AP0216201 sworze? t?okowy 22x14,5 / 18x68,7 AP0245431 pier?cie? oporowy 22 AP0224090 rura AP0230592 uszczelka AP0242851 orzech AP0840882 ?ruba imbusowa AP0240705 ?ruba dwustronna m10x117 AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0251020 opaska zaciskowa 23.5 AP0222280 brak dost?pnego opisu AP0260310 gumowa podk?adka AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241370 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
jednostka wydechowa aprilia AP8119275 rura wydechowa (d?.) AP8131703 uchwyt kolektora AP8102737 zacisk w??a 31-34 AP8119218 uszczelka AP8120802 prowadnica kablowa AP8101446 termistor AP8119305 t?umik (r.) AP8119340 brak dost?pnego opisu AP8119419 brak dost?pnego opisu AP8119386 brak dost?pnego opisu AP8119277 ochrona t?umika sx AP8135304 chromowany ko?nierz ko?nierzowy, czarny AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8119197 ochrona t?umika (r.) AP8119385 brak dost?pnego opisu AP8106250 ga?nik AP8106404 brak dost?pnego opisu AP8138366 brak dost?pnego opisu AP8106523 kolektor dolotowy AP8120524 kolektor AP8130804 podstawa obudowy filtra AP8130991 tylna siatka filtra AP8117068 filtr powietrza AP8130992 przednia siatka filtruj?ca AP8130805 pokrywa obudowy filtra AP8221009 krzak AP8119421 brak dost?pnego opisu AP8119342 brak dost?pnego opisu AP8119306 t?umik (d?.) AP8119274 rura wydechowa (r.) AP8120745 kolektor AP8135200 ochrona rury wydechowej AP8135834 brak dost?pnego opisu AP8121903 brak dost?pnego opisu AP8121741 tuleja deski rozdzielczej
skrzynia biegów n> s aprilia AP0237110 brak dost?pnego opisu AP0234719 brak dost?pnego opisu AP0234715 brak dost?pnego opisu AP0227820 brak dost?pnego opisu AP0445300 pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP0634335 brak dost?pnego opisu AP0234690 brak dost?pnego opisu AP0227445 podk?adka oporowa 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 klatka na kó?kach 21x25x13 AP0234720 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP0234670 2. z?batka z = 16 AP0237070 brak dost?pnego opisu AP0232520 klatka na kó?kach 22x26x10 AP0232530 klatka na kó?kach 22x26x13 AP0234680 brak dost?pnego opisu AP0227860 brak dost?pnego opisu AP0234740 brak dost?pnego opisu AP0244050 brak dost?pnego opisu AP0234700 3. bieg ko?a z = 21 AP0227495 brak dost?pnego opisu AP0234730 brak dost?pnego opisu AP0927470 myjka ci?nieniowa AP0234660 brak dost?pnego opisu AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0244200 brak dost?pnego opisu AP0250430 o-ring 20-3,5 mm AP0227930 brak dost?pnego opisu AP0940485 ?ruba m8x30 AP0236157 brak dost?pnego opisu AP0236156 brak dost?pnego opisu AP0236155 brak dost?pnego opisu AP0239090 brak dost?pnego opisu AP0244211 podk?adka 6.4 AP0248995 brak dost?pnego opisu AP0227710 krzak AP0227711 krzak AP0240580 ?ruba z ko?nierzem AP0239082 wiosna AP0237155 dr??ek zmiany biegów + zespó? zapadki AP0239070 brak dost?pnego opisu AP0258105 brak dost?pnego opisu AP0258030 brak dost?pnego opisu AP0258034 brak dost?pnego opisu AP0258028 widelec 2 biegi AP0258023 widelec 2 biegi AP0258020 brak dost?pnego opisu AP0258010 brak dost?pnego opisu AP0258013 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258018 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258782 wa?ek widelca AP0945650 pier?cie? zabezpieczaj?cy d14 AP0227400 brak dost?pnego opisu AP0248312 d?wignia zmiany biegów AP0248315 d?wignia zmiany biegów AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0281191 brak dost?pnego opisu
skrzynia biegów t aprilia AP0220232 wa? przek?adni g?ównej z = 12 AP0234712 4. z?bnik z = 22 AP0227825 podk?adka oporowa 25,6 / 28,5 / 1,5 AP0445300 pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP0634330 3. z?batka z = 16 AP0227445 podk?adka oporowa 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 klatka na kó?kach 21x25x13 AP0234720 pi?te ko?o z?bate z = 24 AP0234670 2. z?batka z = 16 AP0220220 nap?dzany wa? AP0232520 klatka na kó?kach 22x26x10 AP0232530 klatka na kó?kach 22x26x13 AP0634300 2. bieg ko?a z = 28 AP0627051 myjka ci?nieniowa AP0634340 ko?o z?bate z = 21 AP0634341 ko?o z?bate z = 21 AP0234700 3. bieg ko?a z = 21 AP0627061 pier?cie? AP0634350 przek?adnia 4. ko?a z = 23 AP0244100 podk?adka oporowa 21,2 / 30/1 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0634290 1. bieg ko?a z = 33 AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0236336 ko?o z?bate z = 16 AP0236262 ko?o z?bate z = 16 AP0239095 indeks spr??yny AP0248346 zespó? indeksu. d?wignia AP0248345 zespó? indeksu. d?wignia AP0237927 brak dost?pnego opisu AP0239075 wiosna AP0239082 wiosna AP0247900 odst?pnik AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0258275 krzywka zmiany biegów AP0258034 brak dost?pnego opisu AP0258023 widelec 2 biegi AP0258028 widelec 2 biegi AP0258018 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258013 widelec 1-3 pr?dko?ci AP0258782 wa?ek widelca AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0281192 skrzynia biegów kpl. 5 biegów
pompa oleju n> s aprilia AP0294398 brak dost?pnego opisu AP0632010 szpilka m8x12 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0230355 uszczelka olejowa 20x28x6 AP0230395 uszczelka olejowa 25x40x7 AP0932825 brak dost?pnego opisu AP0232501 ?o?ysko 6303 e-rs1 AP0256321 filtr oleju AP0210660 brak dost?pnego opisu AP0210650 brak dost?pnego opisu AP0941925 specjalna ?ruba te AP0230521 uszczelka AP0932830 pi?ka AP0239810 wiosna AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0256150 trzpie? zaworu AP0260570 zawór przeciwzwrotny oleju AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0240531 ?ruba imbusowa m6x75 AP0232764 ?o?ysko 6205 AP0932815 ?o?ysko 6303 etn9 AP0427422 podk?adka din 988 42x52x0,1 do wa?u sprz?g?a AP0427421 podk?adka din 988 42x52x0,3 do wa?u sprz?g?a AP0427420 brak dost?pnego opisu AP0227610 brak dost?pnego opisu AP0227611 brak dost?pnego opisu AP0227612 brak dost?pnego opisu AP0227530 brak dost?pnego opisu AP0940516 brak dost?pnego opisu AP0245330 pier?cie? zabezpieczaj?cy 10x1 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0232730 ko?ek 4x15.8 AP0956277 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny 2R000272 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256347 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256348 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0210640 pokrywa pompy oleju AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 2R000080 ko?ek AP0232430 ko?ek AP0234560 ko?o z?bate pompy oleju z = 25 AP0256330 union m12x1,5 AP0552280 uszczelka AP0840270 magnetyczny korek spustowy m18x1,5 AP0840277 magnetyczny korek spustowy m18x1,5 AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0240071 ?ruba imbusowa m8x20 AP0841521 ?ruba imbusowa AP0247790 dystans 6,2x10x14,5 AP0941500 ?ruba sze?ciok?tna m6x30 AP0237060 wolny wa?ek z?baty AP0229301 szpilka m6x50 AP0256185 filtr oleju AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210411 pokrywa filtra oleju AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0240480 wkr?t za?lepiaj?cy 1 / 8-27npt AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241850 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0240541 ?ruba dwustronna m10x62 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0230530 o-ring 6x1,7 AP0247320 krzak AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
pompa oleju t aprilia AP0295166 brak dost?pnego opisu AP0233675 krzak 48x52x22,8 AP0233680 krzak 48x52x22,8 AP0632010 szpilka m8x12 AP0229301 szpilka m6x50 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0247320 krzak AP0430550 uszczelka olejowa 15x24x7 AP0230395 uszczelka olejowa 25x40x7 AP0932826 ?o?ysko 6305 AP0232501 ?o?ysko 6303 e-rs1 AP0232764 ?o?ysko 6205 AP0932815 ?o?ysko 6303 etn9 AP0256321 filtr oleju AP0256430 p?yta AP0941925 specjalna ?ruba te AP0250910 uszczelka AP0932830 pi?ka AP0239280 spr??yna naciskowa 13.5 AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0241822 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0240531 ?ruba imbusowa m6x75 AP0241262 ?ruba imbusowa m6x65 AP0245330 pier?cie? zabezpieczaj?cy 10x1 AP0232730 ko?ek 4x15.8 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0956277 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny 2R000272 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256347 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0256348 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0210640 pokrywa pompy oleju AP0940516 brak dost?pnego opisu AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0232430 ko?ek 2R000080 ko?ek AP0234560 ko?o z?bate pompy oleju z = 25 AP0256330 union m12x1,5 AP0552280 uszczelka AP0840277 magnetyczny korek spustowy m18x1,5 AP0840270 magnetyczny korek spustowy m18x1,5 AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0440193 ?ruba imbusowa m8x16 AP0247790 dystans 6,2x10x14,5 AP0941500 ?ruba sze?ciok?tna m6x30 AP0237060 wolny wa?ek z?baty AP0260570 zawór przeciwzwrotny oleju AP0256150 trzpie? zaworu AP0239810 wiosna AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0256185 filtr oleju AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210411 pokrywa filtra oleju AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 1D001138 czujnik AP0956169 czujnik AP0241850 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0240545 ?ruba dwustronna m10x78 AP0240541 ?ruba dwustronna m10x62 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297433 molykote g-n 50gr.
zawory n> s aprilia AP0253615 zawór dolotowy 30 mm AP0253610 zawór dolotowy 30 mm AP0253620 zawór wydechowy 32mm AP0253630 p?yta AP0230510 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239150 wew. spr??yna zaworu AP0838140 int. spr??yna zaworu AP0253570 p?ytka spr??yny zaworu AP0253571 p?ytka spr??yny zaworu AP0253640 pó?-sto?ek zaworu AP0253540 ?y?ka podno?nika zaworu AP0253552 wk?adka 3,2 AP0253567 wk?adka 3.35 AP0253568 wk?adka 3.45 AP0253553 wk?adka 3.3 AP0253554 wk?adka 3.4 AP0253555 wk?adka 3,5 AP0253569 wk?adka 3,55 AP0253565 wk?adka 3,15 AP0253560 pad 4,00 AP0253566 wk?adka 3.25 AP0253910 wk?adka 3.65 AP0253564 wk?adka 3.05 AP0253550 podk?adka 3.00 AP0253551 podk?adka 3.1 AP0253556 wk?adka 3.6 AP0253557 wk?adka 3.7 AP0253558 wk?adka 3.8 AP0253559 podk?adka 3.9 AP0253561 wk?adka 2.9 AP0253562 wk?adka 2.8 AP0253563 wk?adka 2.7 AP0237095 brak dost?pnego opisu AP0234180 brak dost?pnego opisu AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0237100 brak dost?pnego opisu AP0239130 wiosna AP0231020 przeciwwaga AP0232910 ko?ek 5x23,8 AP0253605 rami? wahacza, wlot AP0240205 wkr?t AP0242591 nakr?tka m7 AP0253530 dr??ek wahacza AP0227450 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 podk?adka spr??ysta 12,5x21,5x0,5 AP0236115 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP0297760 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0232210 szpilka 6x8 AP0253945 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253947 bieg uk?adu rozrz?du wydechu z = 36 AP0240650 brak dost?pnego opisu AP0236126 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0227982 podk?adka oporowa 11,2 / 28/1
zawory t aprilia AP0253615 zawór dolotowy 30 mm AP0253610 zawór dolotowy 30 mm AP0253620 zawór wydechowy 32mm AP0253630 p?yta AP0227982 podk?adka oporowa 11,2 / 28/1 AP0230510 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239150 wew. spr??yna zaworu AP0838140 int. spr??yna zaworu AP0253570 p?ytka spr??yny zaworu AP0253571 p?ytka spr??yny zaworu AP0253640 pó?-sto?ek zaworu AP0253540 ?y?ka podno?nika zaworu AP0253569 wk?adka 3,55 AP0253558 wk?adka 3.8 AP0253557 wk?adka 3.7 AP0253556 wk?adka 3.6 AP0253910 wk?adka 3.65 AP0253555 wk?adka 3,5 AP0253560 pad 4,00 AP0253565 wk?adka 3,15 AP0253552 wk?adka 3,2 AP0253559 podk?adka 3.9 AP0253561 wk?adka 2.9 AP0253562 wk?adka 2.8 AP0253566 wk?adka 3.25 AP0253567 wk?adka 3.35 AP0253568 wk?adka 3.45 AP0253554 wk?adka 3.4 AP0253553 wk?adka 3.3 AP0253551 podk?adka 3.1 AP0253550 podk?adka 3.00 AP0253563 wk?adka 2.7 AP0253564 wk?adka 3.05 AP0237095 brak dost?pnego opisu AP0237105 wa?ek rozrz?du wydechu AP0239130 wiosna AP0231020 przeciwwaga AP0232910 ko?ek 5x23,8 AP0253605 rami? wahacza, wlot AP0240205 wkr?t AP0242591 nakr?tka m7 AP0253530 dr??ek wahacza AP0227450 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 podk?adka spr??ysta 12,5x21,5x0,5 AP0236115 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP0297760 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0232210 szpilka 6x8 AP0253945 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253522 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253945 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du dolotu z = 36 AP0253947 bieg uk?adu rozrz?du wydechu z = 36 AP0240650 brak dost?pnego opisu AP0236126 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.

Rama

ciało aprilia AP8131341 zbiornik paliwa AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8101974 kurek paliwa AP8152268 ?ruba imbusowa AP8121840 krzak AP8102361 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa AP8138642 brak dost?pnego opisu AP8138437 brak dost?pnego opisu AP8138133 brak dost?pnego opisu AP8138098 brak dost?pnego opisu AP8131866 brak dost?pnego opisu AP8131856 owiewka przednia AP8131691 brak dost?pnego opisu AP8131668 owiewka przednia AP8138664 brak dost?pnego opisu AP8130843 przednia owiewka AP8221023 t krzak AP8102170 zestaw narz?dzi AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8138665 brak dost?pnego opisu AP8138643 brak dost?pnego opisu AP8138438 brak dost?pnego opisu AP8138134 brak dost?pnego opisu AP8138099 brak dost?pnego opisu AP8131867 brak dost?pnego opisu AP8131857 panel boczny (prawy) AP8131692 brak dost?pnego opisu AP8131669 panel boczny (prawy) AP8138666 brak dost?pnego opisu AP8138644 brak dost?pnego opisu AP8138439 brak dost?pnego opisu AP8138135 brak dost?pnego opisu AP8138100 brak dost?pnego opisu AP8131868 brak dost?pnego opisu AP8131858 panel boczny (d?.) AP8131693 brak dost?pnego opisu AP8131670 panel boczny (d?.) AP8138667 brak dost?pnego opisu AP8138645 brak dost?pnego opisu AP8138440 brak dost?pnego opisu AP8138136 brak dost?pnego opisu AP8138101 brak dost?pnego opisu AP8131869 brak dost?pnego opisu AP8131859 górna owiewka AP8131694 brak dost?pnego opisu AP8131671 górna owiewka AP8138124 brak dost?pnego opisu AP8135422 brak dost?pnego opisu AP8101313 hak baterii AP8126539 brak dost?pnego opisu AP8126503 brak dost?pnego opisu AP8126477 brak dost?pnego opisu AP8126454 brak dost?pnego opisu AP8126447 brak dost?pnego opisu AP8126409 brak dost?pnego opisu AP8126374 brak dost?pnego opisu AP8126406 przedni b?otnik AP8126369 przedni b?otnik AP8126370 tylny b?otnik AP8126407 tylny b?otnik AP8126375 brak dost?pnego opisu AP8126410 brak dost?pnego opisu AP8126448 brak dost?pnego opisu AP8126455 brak dost?pnego opisu AP8126478 brak dost?pnego opisu AP8126542 brak dost?pnego opisu AP8126504 brak dost?pnego opisu AP8138670 brak dost?pnego opisu AP8138441 brak dost?pnego opisu AP8138137 brak dost?pnego opisu AP8138270 brak dost?pnego opisu AP8138096 brak dost?pnego opisu AP8131862 brak dost?pnego opisu AP8131852 panel boczny (prawy) AP8131689 brak dost?pnego opisu AP8131664 panel boczny (prawy) AP8131666 panel boczny (d?.) AP8131690 brak dost?pnego opisu AP8131853 panel boczny (d?.) AP8131863 brak dost?pnego opisu AP8138097 brak dost?pnego opisu AP8138272 brak dost?pnego opisu AP8138138 brak dost?pnego opisu AP8138442 brak dost?pnego opisu AP8138671 brak dost?pnego opisu AP8129124 siedzenie AP8129126 siedzenie AP8129144 brak dost?pnego opisu AP8129151 brak dost?pnego opisu AP8120030 gumowa podk?adka AP8130834 stra?nik AP8131537 os?ona silnika AP8138128 brak dost?pnego opisu AP8138263 brak dost?pnego opisu AP8138716 brak dost?pnego opisu AP8120177 elastyczny AP8120531 guma z wk?adk? AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8126540 brak dost?pnego opisu AP8126371 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8132845 wsparcie (r) AP8132847 wsparcie (l) AP8115860 brak dost?pnego opisu AP8115859 kalkomania (zestaw) AP8137272 brak dost?pnego opisu AP8137259 kalkomania (zestaw) AP8137463 brak dost?pnego opisu AP8137881 brak dost?pnego opisu AP8137731 brak dost?pnego opisu AP8137667 zestaw naklejek AP8137480 zestaw naklejek AP8112202 reflektor achter AP8131555 ochrona (l.) AP8120702 uszczelka korka wlewu AP8131554 ochrona (r.) AP8120663 gumowa podk?adka AP8131672 p?yta deski rozdzielczej AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8102231 kurek paliwa AP8117070 ochrona (r.) AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8117080 ochrona (l.) AP8150163 wkr?t AP8220175 podk?adka z czarnego tworzywa sztucznego AP8120278 odst?pnik AP8120223 gumowa podk?adka AP8121773 odst?pnik AP8102337 filtr paliwa AP8120798 o-ring AP8120801 uszczelka AP8138412 brak dost?pnego opisu AP8131674 ochrona (r.) AP8131675 ochrona (l.) AP8138413 brak dost?pnego opisu AP8120712 gumowa podk?adka AP8137457 brak dost?pnego opisu AP8126337 brak dost?pnego opisu
rama aprilia AP8135453 rama AP8135890 brak dost?pnego opisu AP8135993 brak dost?pnego opisu AP8152252 brak dost?pnego opisu AP8152264 korek oleju AP8121862 podk?adka d8x16x1,5 AP8121150 krzew 18mm AP8135853 brak dost?pnego opisu AP8135952 brak dost?pnego opisu AP8135172 ko?yska silnika AP8120766 gumowa podpórka pod stopy AP8120831 guma podnó?ka AP8135318 podnó?ek tylny (para) AP8135874 brak dost?pnego opisu AP8135824 wsparcie rh AP8132588 wspornik podnó?ka (r) AP8102931 kabel blokady kasku AP8201298 kabel blokady kasku AP8132659 wspornik podnó?ka (l) AP8135825 brak dost?pnego opisu AP8135397 podnó?ek przedni (r.) AP8135790 brak dost?pnego opisu AP8135791 brak dost?pnego opisu AP8135487 brak dost?pnego opisu AP8135398 podnó?ek przedni (d?.) AP8135756 brak dost?pnego opisu AP8135474 brak dost?pnego opisu AP8135755 brak dost?pnego opisu AP8221007 dystans 6,5x10x11 * AP8121928 spr??yna powrotna podnó?ka AP8101317 spr??yna przedniego podnó?ka AP8121725 t krzak AP8135181 stojak boczny AP8135793 brak dost?pnego opisu AP8135958 brak dost?pnego opisu AP8120502 gumowy stojak AP8121695 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8121696 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8105103 specjalna ?ruba m10x18 AP8221017 odst?pnik AP8121075 t krzak AP8138103 wsparcie fanów AP8131708 brak dost?pnego opisu AP8131877 no?nik AP8138279 brak dost?pnego opisu AP8112819 wiatrak elektryczny AP8124335 wentylator AP8121679 t krzak AP8102393 korek wlewu oleju z bagnetem / AP8120280 o-ring 4087 AP8101704 rolka napinacza ?a?cucha AP8120568 odst?pnik AP8135350 uchwyt na owiewk? AP8120594 gumowa podk?adka AP8220150 gumowa podk?adka AP8102375 zacisk m5 AP8101372 cichy blok AP8134924 wsparcie AP8134239 wsparcie AP8201124 gumowa podk?adka AP8102197 ch?odnica wody AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8131740 zbiornik wyrównawczy AP8120833 rura doprowadzaj?ca wod? AP8121156 krzak AP8121805 przek?adka 8.2x14x49,5 AP8120672 wodoci?g AP8134190 prawostronna p?yta kotwi?ca AP8120673 w?? powrotny wody AP8120223 gumowa podk?adka AP8112677 wy??cznik termiczny AP8102392 filtr oleju AP8135179 uchwyt amortyzatora AP8135945 brak dost?pnego opisu AP8135177 uchwyt korbowodu AP8135175 rama tylna AP8135851 brak dost?pnego opisu AP8135949 brak dost?pnego opisu AP8134234 lewa p?yta kotwi?ca AP8121092 odst?pnik AP8221026 krzak AP8101108 odst?pnik AP8120770 gumowy AP8121839 odst?pnik AP8135446 brak dost?pnego opisu AP8144016 rura d10x18 2R000278 rura d10x18 AP8101573 zacisk w??a d16-24x8 AP8121717 sworze? podnó?ka AP8134264 brak dost?pnego opisu AP8138722 brak dost?pnego opisu AP8124094 prze??cznik obrotowy 854888 prze??cznik obrotowy
przedni widelec n / p aprilia AP8123376 brak dost?pnego opisu AP8123220 komplet nóg przednich AP8123221 rura (r.) AP8123222 tuba (d?.) AP8123223 uszczelnienie olejowe AP8123224 komplet pompuj?cy AP8123225 wkr?t AP8123226 wiosna AP8123227 odst?pnik AP8123228 odst?pnik AP8123229 orzech AP8123230 wkr?t AP8123232 ko?nierz AP8123233 wkr?t AP8123234 zestaw uszczelek AP8120376 górna os?ona przeciwpy?owa AP8101513 os?ona ?ruby w kszta?cie litery u kierownicy AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8101106 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8120771 gumowa podk?adka AP8123248 p?yta górna AP8123249 dolna p?yta AP8123250 ?ruba w kszta?cie litery u (górna) AP8123242 nakr?tka pier?cieniowa AP8123243 nakr?tka ko?nierzowa AP8123251 ?ruba w kszta?cie litery u (dolna) AP8123252 cichy blok AP8123259 zewn?trzna os?ona przeciwpy?owa AP8123290 ok?adka ochronna
przedni widelec r / s aprilia AP8123604 ?ruba w kszta?cie litery u AP8123185 ?ruba w kszta?cie litery u AP8123346 o-ring AP8123417 brak dost?pnego opisu AP8123412 brak dost?pnego opisu AP8123723 górna p?yta widelca AP8123603 górna p?yta widelca AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t AP8123243 nakr?tka ko?nierzowa AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8123502 brak dost?pnego opisu AP8123611 brak dost?pnego opisu AP8123348 wtyczka kpl. AP8123606 brak dost?pnego opisu AP8123503 brak dost?pnego opisu AP8123777 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8103235 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8123199 pier?cie? stop AP8123607 brak dost?pnego opisu AP8123507 brak dost?pnego opisu AP8123741 brak dost?pnego opisu AP8123614 brak dost?pnego opisu AP8123615 brak dost?pnego opisu AP8123742 brak dost?pnego opisu AP8123216 ?ruba m10x30 AP8123436 uszczelka AP8123203 tuleja przesuwna AP8123357 spr??yna pier?cieniowa AP8123920 wkr?t AP8123610 wkr?t AP8123613 brak dost?pnego opisu AP8123508 brak dost?pnego opisu AP8123605 dolna ?ruba w kszta?cie litery u AP8123509 dolna ?ruba w kszta?cie litery u GU03530547 dolna ?ruba w kszta?cie litery u AP8103504 cichy blok AP8123510 rura AP8123511 puchar AP8123721 puchar AP8123512 orzech AP8123513 wkr?t AP8123441 pó? pier?cienia AP8123360 puchar AP8123376 brak dost?pnego opisu AP8123634 brak dost?pnego opisu AP8123612 brak opisu w tej chwili AP8123608 brak dost?pnego opisu
widelec przedni t aprilia AP8123730 brak dost?pnego opisu AP8123608 brak dost?pnego opisu AP8123604 ?ruba w kszta?cie litery u AP8123346 o-ring AP8123603 górna p?yta widelca AP8123723 górna p?yta widelca AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t AP8123609 brak dost?pnego opisu AP8123717 brak dost?pnego opisu AP8123722 nakr?tka pier?cieniowa AP8163500 nakr?tka pier?cieniowa AP8123611 brak dost?pnego opisu AP8123348 wtyczka kpl. AP8123606 brak dost?pnego opisu AP8123777 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8103235 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8123199 pier?cie? stop AP8123731 brak dost?pnego opisu AP8123732 brak dost?pnego opisu AP8123607 brak dost?pnego opisu AP8123610 wkr?t AP8123920 wkr?t AP8123689 krzak AP8123357 spr??yna pier?cieniowa AP8123733 brak dost?pnego opisu AP8123605 dolna ?ruba w kszta?cie litery u AP8103504 cichy blok AP8123510 rura AP8123511 puchar AP8123721 puchar AP8123512 orzech AP8123513 wkr?t AP8123441 pó? pier?cienia AP8123360 puchar
przednie koło aprilia AP8108688 brak dost?pnego opisu AP8108576 przednie ko?o (kompletne) AP8125542 piasta przednia AP8108469 ko?o d19 " AP8108655 brak dost?pnego opisu AP8108672 sutki d3.5 AP8108600 prawy przód mówi? AP8108758 prawy przód mówi? AP8108366 lh front mówi? AP8108757 lh front mówi? AP8109280 klapa przedniego ko?a 19 " AP8109096 klapa przedniego ko?a 19 " AP8125543 przedni trzpie? AP8113485 przednia tarcza hamulcowa. stainl. d300 AP8113465 przednia tarcza hamulcowa AP8125576 odst?pnik AP8102176 bieg licznika kilometrów AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125604 odst?pnik AP8113479 brak dost?pnego opisu AP8113482 brak dost?pnego opisu AP8113455 zestaw do przedniego zacisku AP8113627 klocki hamulcowe AP8113456 klocki hamulcowe AP8213108 zawór odpowietrzaj?cy AP8113549 zawór odpowietrzaj?cy AP8113464 przednia rura hamulcowa AP8113582 brak dost?pnego opisu AP8113493 przednia rura hamulcowa AP8113484 przewód przedniego hamulca AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8152156 ?ruba imbusowa m6x14 AP8120428 prowadnica kablowa
kierownica - sterowanie aprilia AP8118358 kierownica. i for. AP8139470 brak dost?pnego opisu AP8138773 brak dost?pnego opisu AP8138466 brak dost?pnego opisu AP8138459 brak dost?pnego opisu AP8138245 brak dost?pnego opisu AP8138244 brak dost?pnego opisu AP8138031 brak dost?pnego opisu AP8131687 brak dost?pnego opisu AP8102579 waga przeciw. v. czarny AP8104572 waga przeciw. v. czarny AP8102166 lusterko wsteczne AP8102325 lusterko wsteczne lewe AP8102324 prawe lusterko wsteczne AP8121826 pier?cie? 38,3x27x1,2 562923 pier?cie? 38,3x27x1,2 AP8118413 brak dost?pnego opisu AP8118345 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8118441 d?wignia sprz?g?a kpl. AP8118288 d?wignia sprz?g?a AP8118432 d?wignia sprz?g?a AP8118348 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118316 przepustnica bez uchwytu r?cznego AP8118308 d?wignia rozrusznika AP8118349 ?ruba w kszta?cie litery u AP8118409 przycisk startu AP8102512 zestaw oku? do zamka AP8201564 blokada siode?ka AP8118317 para uchwytów, czarna AP8114193 linka sprz?g?a AP8114296 linka sprz?g?a AP8114162 linka przepustnicy AP8112813 kabel deski rozdzielczej AP8114191 kabel rozrusznika AP8114190 kabel obrotomierza AP8114329 kabel obrotomierza AP8114282 kabel licznika kilometrów AP8114192 kabel pr?dko?ciomierza AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8112670 pokr?t?o licznika podró?y AP8113620 przedni cylinder g?ówny AP8113331 pompa dupa. bly AP8113584 brak dost?pnego opisu AP8118258 uszczelka AP8113672 pokrywa pompy AP8112599 gumowa podk?adka AP8152078 specjalna ?ruba m6 AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113203 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8118416 d?wignia hamulca przedniego AP8118208 d?wignia hamulca przedniego AP8113058 sworze? d?wigni hamulca AP8113522 blokada d?wigni hamulca przedniego AP8113273 wtyczka AP8112710 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8112802 okablowanie komutatora AP8124173 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112727 pr?dko?ciomierz AP8124177 brak dost?pnego opisu AP8112607 tachometr AP8112608 termometr AP8131870 brak dost?pnego opisu AP8102505 dolna podpórka deski rozdzielczej AP8112593 g?bka AP8112592 g?bka AP8131542 lampka kontrolna kompl. AP8112601 czapka AP8112600 gumowa podk?adka AP8121828 krzak AP8118201 ?ruba d?wigni sprz?g?a AP8113204 kubek do wanny
tylne koło aprilia AP8108577 brak dost?pnego opisu AP8108663 brak dost?pnego opisu AP8125594 piasta tylna AP8125442 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125427 wewn?trzna przek?adka AP8125679 brak dost?pnego opisu AP8125425 odst?pnik AP8125423 zewn?trzny element dystansowy AP8125563 uchwyt korony AP8110050 ?o?ysko nap?du spr??ynowego AP8125649 o? tylnego ko?a AP8125399 tylna o? AP8107069 pier?cie? ?a?cuszka z = 47 AP8113628 tylna tarcza hamulcowa AP8113237 tylna tarcza hamulcowa AP8113628 tylna tarcza hamulcowa AP8108471 ko?o d17 " AP8108657 brak dost?pnego opisu AP8108266 mówi? 3.5 AP8108759 mówi? 3.5 AP8108672 sutki d3.5 AP8109281 klapa tylnego ko?a 18 " AP8109004 klapa tylnego ko?a 18 " AP0922242 po??czenie k?towe AP0922242 po??czenie k?towe AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113442 przewód tylnego hamulca AP8113494 przewód tylnego hamulca AP8113502 pompa tylnego hamulca 852218 tylny cylinder g?ówny AP8113324 achterste hoofdcilinder AP8121842 t?oczysko g?ównego cylindra AP8221074 tylny cylinder cylindra AP8150375 orzech AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8113288 mieszki gumowe AP8113549 zawór odpowietrzaj?cy AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8113241 zbiornik oleju hamulcowego kompletny AP8133873 zbiornik oleju hamulcowego kompletny AP8135707 d?wignia hamulca tylnego AP8146400 d?wignia hamulca tylnego AP8125617 pralka AP8120196 o-ring 3056 AP8138410 brak dost?pnego opisu AP8138095 brak dost?pnego opisu AP8131236 tylna os?ona zacisku AP8121808 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8107109 brak dost?pnego opisu AP8134150 p?yta AP8134430 wieszak hamulca AP8134481 wieszak hamulca AP8138411 brak dost?pnego opisu AP8138123 brak dost?pnego opisu AP8131438 pokrywa pompy AP8131228 dolna p?yta ok?adki AP8125462 uszczelka olejowa 30x40x7 AP8113425 zacisk tylny AP8113496 zacisk hamulca tylnego AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8125462 uszczelka olejowa 30x40x7 AP8113595 klocki hamulcowe AP8121811 t krzak
ramię wahadłowe aprilia AP8125387 sworze? tylnego wahacza AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8120240 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8120363 pralka AP8121121 tuleja wahacza tylnego wahacza AP8135830 brak dost?pnego opisu AP8134110 p?ytka napinacza ?a?cucha (r) AP8134111 p?yta wahacza tylnego AP8152073 ?ruba imbusowa m8x70 AP8103899 amortyzator AP8123453 brak dost?pnego opisu AP8120863 prowadnica ?a?cucha AP8120677 prowadnica ?a?cucha AP8120700 r. prowadnica ?a?cucha. szary AP8121035 t krzak AP8131495 os?ona ?a?cucha AP8234020 kubek na but AP8110063 klatka rolkowa AP8132801 prosty monta? ??cznika AP8135477 brak dost?pnego opisu AP8135303 korbowód kompl. AP8135478 brak dost?pnego opisu AP8110064 klatka rolkowa AP8110037 klatka rolkowa AP8120809 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8125523 uszczelnienie olejowe AP8150299 nakr?tka pier?cieniowa m17x1 AP8134186 prowadnica kablowa AP8138409 brak dost?pnego opisu AP8120850 tuleja napinacza ?a?cucha

Elektryczny

cdi magneto assy n> s aprilia AP0294351 rozrusznik AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0234652 brak dost?pnego opisu AP0234751 brak dost?pnego opisu AP0227620 brak dost?pnego opisu AP0247780 brak dost?pnego opisu AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0234612 brak dost?pnego opisu AP0233650 krzak AP0294360 brak dost?pnego opisu AP0265150 brak dost?pnego opisu AP0264570 brak dost?pnego opisu AP0259240 obudowa sprz?g?a sprag AP0958856 sprz?g?o sprag 51.710x68.377x13 AP0259192 brak dost?pnego opisu AP0240400 ?ruba imbusowa AP0227670 brak dost?pnego opisu AP0945755 brak dost?pnego opisu AP0240680 ?ruba imbusowa m14x1,50x45 AP0941925 specjalna ?ruba te AP0251880 okablowanie wewn?trznej os?ony ochronnej AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0230321 brak dost?pnego opisu AP0210383 brak dost?pnego opisu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0250890 o-ring 3771 AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0251985 brak dost?pnego opisu AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0264545 ecu AP0264465 brak dost?pnego opisu AP0264861 nasadka ?wiecy zap?onowej AP0260700 brak dost?pnego opisu AP0297540 ?wieca zap?onowa ngk d8ea AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr.
cdi magneto assy t aprilia AP0294351 rozrusznik AP0840882 ?ruba imbusowa AP0234655 bieg ja?owy z = 24 AP0234756 bieg ja?owy z = 11/52 AP0627080 podk?adka oporowa 11/58 / 1,5 AP0247785 dystans 10/13 / 10,7 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0634317 sprag sprz?g?o z?bate AP0634319 sprag sprz?g?o z?bate AP0295170 brak dost?pnego opisu AP0265155 wew. odebra? AP0264577 piasta magneto ko?a zamachowego AP0241231 brak dost?pnego opisu AP0958857 sprz?g?o sprag AP0259192 brak dost?pnego opisu AP0242031 brak dost?pnego opisu AP0945759 podk?adka zrywalna a22 AP0842230 nakr?tka m22x1,5 AP0941925 specjalna ?ruba te AP0250920 uszczelka AP0210388 brak dost?pnego opisu AP0260305 brak dost?pnego opisu AP0275035 brak dost?pnego opisu AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0251880 okablowanie wewn?trznej os?ony ochronnej AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250890 o-ring 3771 AP0241801 plastikowa za?lepka m18x1,5 AP0251990 okablowanie zewn?trznej os?ony ochronnej AP0840882 ?ruba imbusowa AP0265365 brak dost?pnego opisu AP0265355 brak dost?pnego opisu AP0264861 nasadka ?wiecy zap?onowej AP0260700 brak dost?pnego opisu AP0297542 brak dost?pnego opisu AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml
Układ elektryczny aprilia AP8124336 brak dost?pnego opisu AP8112546 wi?zka przewodów AP8112770 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8120030 gumowa podk?adka AP8112857 okablowanie akumulatora przeka?nika AP8112830 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8112829 przewód uziemienia akumulatora AP8112912 akumulator yb14l-a2 AP8138641 brak dost?pnego opisu AP8131413 wspornik zamykaj?cy akumulator AP8131412 skrzynka akumulatora AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112818 przednie ?wiat?o migacza AP8112812 achterlicht AP8112814 soczewka tylnego ?wiat?a AP8112854 lampa AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8112176 bezpiecznik 15a CM225715 bezpiecznik 15a AP8115438 zestaw naklejek na przednie reflektory AP8124007 róg AP8127336 róg AP8112500 róg AP8124479 wy??cznik AP8212196 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka AP8112906 zespó? prostownika regulatora AP8112941 zespó? prostownika regulatora AP81129275 zwolnij odpowietrznik silnika. gp130 AP8112759 przeka?nik rozrusznika AP8124337 brak dost?pnego opisu AP8112845 kabel tylnego ?wiat?a AP8112833 bezpieczniki przewodów akumulatora AP8120218 za?lepka zacisku AP8112832 przewód uziemienia akumulatora AP8112831 kabel wy??cznika zatrzymania AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8112749 grupa optyczna AP8112792 uchwyt lampy przedniej AP8112822 ?wiat?o g?owy AP8124189 brak dost?pnego opisu AP8112687 kierunkowskaz AP8120669 p?yta AP8121798 kompres cewki. wiosna * AP8221035 ?ruba m4x78 * AP8102714 spinacz AP8202449 spinacz AP8211875 kalkomania AP8121790 t krzak AP8120223 gumowa podk?adka AP8112254 blok 3 vie AP8112996 mikro prze??cznik AP8135965 brak dost?pnego opisu AP8212588 dioda
rozrusznik aprilia AP0264154 brak dost?pnego opisu AP0260990 brak dost?pnego opisu AP0264580 brak dost?pnego opisu AP0264182 brak dost?pnego opisu AP0260815 brak dost?pnego opisu AP0250540 brak dost?pnego opisu AP0260805 brak dost?pnego opisu AP0242785 brak dost?pnego opisu AP0264145 brak dost?pnego opisu AP0945840 brak dost?pnego opisu AP0232260 brak dost?pnego opisu AP0264157 brak dost?pnego opisu AP0250130 uszczelka olejowa 15x24x5 AP0850500 brak dost?pnego opisu AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0264035 brak dost?pnego opisu AP0264177 brak dost?pnego opisu AP0932775 brak dost?pnego opisu AP0241135 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0242211 nakr?tka m6 AP0294351 rozrusznik

Przybory

narzędzia specjalne n> s aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230355, starterwelle AP0277861 brak dost?pnego opisu AP0277222 brak dost?pnego opisu AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0277227 brak dost?pnego opisu AP0276330 brak dost?pnego opisu AP0277235 brak dost?pnego opisu AP0277230 brak dost?pnego opisu AP0277215 przyrz?d do wstawiania AP0277210 brak dost?pnego opisu AP0277090 przyrz?d monta?owy do uszczelnienia olejowego 930 500, licznik obrotów sha AP0276307 brak dost?pnego opisu AP0277250 brak dost?pnego opisu AP0276280 brak dost?pnego opisu AP0276477 brak dost?pnego opisu AP0277205 brak dost?pnego opisu AP0241475 brak dost?pnego opisu AP0242211 nakr?tka m6 AP0976235 brak dost?pnego opisu AP0277881 narz?dzie do blokowania sprz?g?a AP0276357 brak dost?pnego opisu AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0877410 brak dost?pnego opisu AP0877023 brak dost?pnego opisu AP0877013 brak dost?pnego opisu AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276390 abstuetzleiste AP0242091 nakr?tka m10 AP0277919 brak opisu w tej chwili AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0294760 brak dost?pnego opisu AP0277240 brak dost?pnego opisu AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig
narzędzia specjalne t aprilia AP0277520 brak dost?pnego opisu AP0277525 podk?adka AP0277861 brak dost?pnego opisu AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0277304 brak dost?pnego opisu AP0277222 brak dost?pnego opisu AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0277235 brak dost?pnego opisu AP0277230 brak dost?pnego opisu AP0277300 brak dost?pnego opisu AP0277302 brak dost?pnego opisu AP0277510 dryf prowadnicy zaworu AP0277210 brak dost?pnego opisu AP0277090 przyrz?d monta?owy do uszczelnienia olejowego 930 500, licznik obrotów sha AP0277270 brak opisu w tej chwili AP0277250 brak dost?pnego opisu AP0276280 brak dost?pnego opisu AP0276477 brak dost?pnego opisu AP0277205 brak dost?pnego opisu AP0976235 brak dost?pnego opisu AP0276357 brak dost?pnego opisu AP0277280 brak dost?pnego opisu AP0876557 brak dost?pnego opisu AP0240880 gwintowany trzpie? blokuj?cy tdc AP0277242 brak dost?pnego opisu AP0277881 narz?dzie do blokowania sprz?g?a AP0277265 brak opisu w tej chwili AP0277919 brak opisu w tej chwili AP0277295 brak dost?pnego opisu AP0277292 brak dost?pnego opisu AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297900 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297906 masa uszczelniaj?ca 310 ml AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0294761 zestaw uszczelek AP0294762 zestaw uszczelek

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Pegaso 650 1992. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Pegaso 650 1992. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Pegaso 650 1992.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii