Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009.

Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RXV SXV 450 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2009 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia AP9150531 podstawa obudowy filtra AP9150530 podstawa obudowy filtra AP9100279 korpus obudowy filtra AP9100703 pokrywa AP9100588 prawy wlot powietrza AP9100587 wlot powietrza z lewej strony 858044 filtr powietrza AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8120876 wtyczka AP9100455 okablowanie AP9100427 temp. powietrza czujnik AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP9100428 czujnik bezpiecze?stwa AP8120593 uszczelka d4 890513 uszczelka d4 851004 krzak AP9101001 krzak AP9101017 brak dost?pnego opisu 855081 dysza AP8144065 gumowa podk?adka 709052 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 858045 b?ben
sprzęgło i aprilia AP9150196 wa?ek wysprz?glaj?cy AP9150384 uszczelka olejowa d12x19x5 AP9150374 klatka na kó?kach d8x12x10 85110R klatka na kó?kach d8x12x10 AP9150373 klatka na kó?kach d8x12x10 AP9150040 pr?t AP9150284 dystans 25x32x22 AP9150367 klatka na kó?kach d28x33x13 AP9150234 podk?adka d23x46x3 851436 obudowa sprz?g?a kompletna AP9150190 aluminiowy b?ben sprz?g?a AP9100386 podk?adka bezpiecze?stwa AP9150235 nakr?tka m18x1,25 AP8176214 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 8 oz. AP8176215 stalowa tarcza sprz?g?a 7 pz. AP9150195 sprz?g?o zapadkowe AP9150358 klatka na kó?kach d12x26x2 AP9150359 siod?o d12x26x1 AP9150191 tarcza dociskowa sprz?g?a AP9150194 spr??yna sprz?g?a AP9150232 puchar AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20
system chłodzenia aprilia AP9100348 ch?odnica wody. lh AP9100349 ch?odnica wody. rh AP9100506 zbiornik wyrównawczy AP81249305 wentylator, kpl. AP9100780 wsparcie fanów AP8120876 wtyczka AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP9100376 krzak AP9100969 cichy blok AP9100946 cichy blok AP9100375 podk?adka 24,8x6,2x1,5 AP9100781 ?ruba z ko?nierzem m6x133 AP9100663 ?ruba z ko?nierzem m6x122 AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8144506 rura odpowietrzaj?ca 7,5x3,5 AP9100555 rura 23x15x135 AP9100557 rura pompy ch?odnicy 27x19x145 AP9100553 rura 23x15x380 AP9100554 rura 23x15x295 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8102378 zacisk w??a d11,3 AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 AP9100714 opaska zaciskowa 14,5x8,5 mm AP9100697 opaska zaciskowa 21x8 AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8117041 g?bka klej?ca 6x30 AP8220191 uszczelka AP8104124 korek zbiornika wyrównawczego AP8120455 gumowa podk?adka AP9100948 korek wlewu ch?odnicy wody
skrzynia korbowa i aprilia AP9150239 furman. para AP9150089 brak dost?pnego opisu CM155402 furman. para AP9150080 furman. para CM155401 furman. para AP9150079 furman. para AP9150146 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP9150394 ?ruba m6x12 AP9150489 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP9150435 uszczelka olejowa d32x45x6 AP9150149 wtyczka AP9150353 o-ring d26,65x2,62 AP9150457 pó?panewka tulei, ?ó?ta AP9150456 pó?skorupa tulei. niebieski AP9150324 pó?panewki ?o?yskowe. zielony AP9150440 t tuleja 34x21x10,5-l18 AP9150441 t tuleja 28x13x10,5-l11,5 AP9150442 t tuleja 19x13x10,5-l11,5 AP9150116 krzak d16x19x13 AP9150115 krzak d18x21x19 AP9150117 trzpie? d7,2x9x12 AP9150350 o-ring d8,73x1,78 AP9150174 korek spustowy oleju AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9150533 po??czenie AP9150471 rura odpowietrzaj?ca AP9150346 strumie? AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8121862 podk?adka d8x16x1,5 AP9150439 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150078 korek spustowy oleju AP9150109 po??czenie AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP9150526 ?ruba z ko?nierzem m7x1x42 AP8560104 ?ruba z ko?nierzem m6x65 B016762 ?ruba z ko?nierzem m6x65 828922 ?ruba z ko?nierzem m6x75 AP8560106 ?ruba z ko?nierzem m6x75 AP9150344 po??czenie AP9100998 zacisk w??a CM001911 zacisk w??a AP9150545 rura odpowietrzaj?ca 5x9
skrzynia korbowa ii aprilia 8552424 pokrywa zap?onu AP9150152 pokrywa zap?onu AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 851315 uszczelka olejowa d12x22x6 855031 uszczelka olejowa d12x22x6 AP9150524 pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP9150153 uszczelka AP9150118 krzak d6.2x8x15 AP9150148 uszczelka AP9150147 boczna os?ona sprz?g?a AP9150147 boczna os?ona sprz?g?a AP9150147 boczna os?ona sprz?g?a AP9150147 boczna os?ona sprz?g?a 851019 boczna os?ona sprz?g?a 851019 boczna os?ona sprz?g?a 851019 boczna os?ona sprz?g?a 851019 boczna os?ona sprz?g?a AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP9150150 o-ring d171,13x2,62 AP9150094 kompletna os?ona sprz?g?a AP9150395 ?ruba z ko?nierzem m6x60 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 ?ruba imbusowa m6x10 AP9150351 podk?adka uszczelniaj?ca d6x12x1 AP9150522 kubek uszczelnienia oleju 85114R ?o?ysko promieniowe 851015 ?o?ysko promieniowe 85114R ?o?ysko promieniowe 851015 ?o?ysko promieniowe 85114R ?o?ysko promieniowe 851015 ?o?ysko promieniowe 85114R ?o?ysko promieniowe 851015 ?o?ysko promieniowe 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 AP9150118 krzak d6.2x8x15 AP9150118 krzak d6.2x8x15 AP9150118 krzak d6.2x8x15 AP9150118 krzak d6.2x8x15 851017 tuleja d6,2x7,8x15 851017 tuleja d6,2x7,8x15 851017 tuleja d6,2x7,8x15 851017 tuleja d6,2x7,8x15 855252 masa uszczelniaj?ca
głowica cylindra aprilia AP9150317 zespó? g?owicy cylindrów. AP9150112 ?ruba z ko?nierzem m10x58,5 AP9150113 podk?adka d10x20x2 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9150114 krzak AP9150509 uszczelka g?owicy cylindra 855035 uszczelka g?owicy cylindra AP9150509 uszczelka g?owicy cylindra AP9150008 uszczelka g?owicy cylindra AP9150008 uszczelka g?owicy cylindra 855035 uszczelka g?owicy cylindra 855035 uszczelka g?owicy cylindra 855034 uszczelka g?owicy cylindra 855034 uszczelka g?owicy cylindra 855035 uszczelka g?owicy cylindra AP9150009 nakrycie g?owy AP9150010 uszczelka pokrywy AP9150111 specjalna ?ruba AP9150110 uszczelka AP9150120 unia AP9150121 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150469 o-ring d13,95x2,62 AP9150181 temp. czujnik h2o AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9150312 wtyczka d20 AP8121856 prowadnica kablowa AP9150174 korek spustowy oleju AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9100999 podk?adka spr??ysta 260467 podk?adka spr??ysta
cylinder z tłokiem aprilia 8510395 zespó? t?oka d80 851035 zespó? t?oka d76 896572 zespó? t?oka d76 851038 pier?cie? stop 851045 pier?cie? stop 851042 pier?cie? stop 851298 zestaw pier?cieni t?okowych d76 855601 zestaw pier?cieni t?okowych d80 AP9150007 cylinder d76 AP9150301 cylinder d80 AP9150343 o-ring d82.22x2.62
wał napędowy aprilia AP9150019 nakr?tka m8 8910375 nakr?tka m8 AP91505275 wa? nap?dowy 8553745 wa? nap?dowy 851007 klucz do ko?a zamachowego d3x4,8 851357 podk?adka d15x28x2,5 AP9150437 podk?adka d15x28x2,5 AP9150436 nakr?tka m14x1 AP9150402 klucz transmisji 4x6,5 AP9150525 o-ring d16x3,5 AP9150065 siod?o 44x53x2 AP9150066 siod?o 36x50x1,4 AP9150210 wa?ek z?baty AP91503156 korbowód kpl. AP9150018 korbowód kpl. 855530 korbowód kpl. AP9150127 ?ruba korbowodu AP9150323 tuleja. zielony 35x38x16,5 AP9150454 tuleja. niebieski 35x38x16,5 AP9150455 tuleja. ?ó?ty 35x38x16,5 AP9150236 nakr?tka ko?nierzowa m18x1,25
napędzany wał aprilia AP9150311 nap?dzany wa? AP9150263 nap?dzany wa? AP9150216 tuleja d25x28x9,9 AP9150262 2. bieg ko?a z = 27 AP9150250 2. bieg ko?a z = 25 AP9150297 podk?adka zwyk?a d25,1x30,8x0,5 AP9150302 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP9150249 przek?adnia 4. ko?a z = 24 AP9150261 przek?adnia 4. ko?a z = 23 AP9150267 podk?adka specjalna d25.1x30.8x0. AP9150248 3. bieg ko?a z = 23 AP9150260 3. bieg ko?a z = 23 AP9150247 ko?o z?bate z = 22 AP9150259 ko?o z?bate z = 21 AP9150296 podk?adka d20,1x28,8x0,8 AP9150370 klatka na kó?kach d20x24x10 AP9150246 1. bieg ko?a z = 31 AP9150258 1. bieg ko?a z = 30 AP9150294 podk?adka d17,1x27,8x0,8 AP9150361 ?o?ysko kulkowe d17x47x14 AP9150357 o-ring d21,95x1,78 85103R ?o?ysko kulkowe d25x52x15 AP9150363 ?o?ysko kulkowe d25x52x15 AP9150382 uszczelka olejowa d40x32x5 AP9150218 dystans 25x32x14 AP9150237 dystans 25x32x22 AP9100525 wa?ek z?baty AP9100600 ko?o z?bate z = 16 AP9100451 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25
silnik aprilia CM2362045 silnik CM2362055 silnik CM2362115 silnik CM2363045 brak dost?pnego opisu CM2363055 brak dost?pnego opisu AP9100411 d?wignia zmiany biegów AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100593 ?ruba m10x1,25 l = 202 AP9100443 ?ruba m10x1,25 l = 102 AP9100643 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 AP9100687 podk?adka 28x10,5x3 AP9100683 podk?adka 18x10,5x0,5 AP9100684 podk?adka 18x10,5x1,5 AP9100685 podk?adka 18x10,5x1,5 AP9100686 podk?adka 18x10,5x2 AP9100374 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP9100367 prowadnica ?a?cucha AP9100383 krzak AP9100381 krzak AP9100550 krzak AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9100433 ?ruba z ko?nierzem m6x50 AP9150395 ?ruba z ko?nierzem m6x60 AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP9150491 zestaw uszczelek AP9150491 zestaw uszczelek AP9150490 zestaw uszczelek AP9150490 zestaw uszczelek 855835 zestaw uszczelek 855835 zestaw uszczelek 855834 zestaw uszczelek 855834 zestaw uszczelek AP9150492 uszczelki olejowe - komplet AP9150493 lub ustaw
jednostka wydechowa aprilia 855036 z przodu. rura wydechowa 855037 z przodu. rura wydechowa 855026 tylna rura wydechowa 855087 tylna rura wydechowa AP9100414 brak dost?pnego opisu AP9100244 rh terminal AP9100249 terminal lewy AP9100409 krzak AP9100845 cichy blok AP9100736 podk?adka 8,3x20x1,5 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP9100238 prawa os?ona rury wydechowej AP9100241 zacisk w??a d.30 851470 zacisk w??a d.30 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9100252 uszczelka rury wydechowej AP8121170 wiosna AP9100755 ?ruba dolotowa co AP8119603 podk?adka 10x14x1 AP8120870 podk?adka izolacyjna 254485 zacisk m6 AP8102376 zacisk m6 AP8152342 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP9100302 t krzak AP9100301 gumowa podk?adka 858142 spr??yna rur wydechowych
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia AP9150501 przedni wa?ek rozrz?du 8510005 przedni wa?ek rozrz?du AP9150538 brak dost?pnego opisu AP9150364 ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP9150303 blok AP9150448 brak dost?pnego opisu CM238605 sterowanie zaworem przednim CM238604 sterowanie zaworem przednim CM238603 sterowanie zaworem przednim CM238606 sterowanie zaworem przednim CM238602 sterowanie zaworem przednim AP9150138 wiosna AP9150096 wydech wahacza AP9150101 wa?ek wahacza AP9150102 pier?cie? osadczy AP9150372 ?o?ysko kulkowe d25x42x9 AP9150391 pier?cie? osadczy d42 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9150506 rozrz?d z = 22 AP9150507 specjalna ?ruba m16x1 AP9150327 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP9150133 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP9150011 prowadnica ?a?cucha l177 AP9150300 prowadnica ?a?cucha l186 AP9150012 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha AP9150231 ?ruba m6x12 AP9150141 uszczelka napinacza ?a?cucha AP9150140 napinacz ?a?cucha
wybierak skrzyni biegów i aprilia AP9150048 dr??ek zmiany biegów + zespó? zapadki AP9150063 blokada wybieraka AP9150238 wiosna AP8125853 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.15 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 AP9150044 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150220 wiosna AP9150393 uszczelka olejowa d21x15x3
wybierak skrzyni biegów ii aprilia AP9150004 krzywka zmiany biegów kpl. AP9150375 wa?ek d4 AP9150067 b?ben selektora AP9150043 ko?ek gwintowany m8x1,25 AP9150073 p?ytka blokuj?ca selektor AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150069 d?wignia AP9150070 filar spr??ynowy AP9150064 wiosna AP9150068 przesun?? krzywk? AP9150060 krzak d6x8x5 AP9150072 wiosna AP9150003 filar spr??ynowy AP9150062 o? wide? l72.5 AP9150093 widelec 4a-5a AP9150091 widelec 1a-3a AP9150061 o? wide? l93 AP9150184 czujnik skrzyni biegów AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 AP9150365 ?o?ysko kulkowe d25x42x9 AP9150364 ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP9150462 kuweta
smarowanie aprilia AP9150281 rura wylotowa oleju AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9150280 rura wlotowa oleju AP9150347 o-ring d11x2 AP9100358 rura wylotowa oleju AP9100362 rura wlotowa oleju AP9100292 p?ytka blokuj?ca AP9150168 przym. ci?nienia t?ok AP9150169 wiosna AP9150476 o-ring d11,11x1,78 AP9150170 ?ruba zamykaj?ca zawór m14x1,5 AP9150171 zawór przeciwzwrotny oleju AP9150321 ko?ek AP9150173 wiosna AP9150477 o-ring d14x1,78 AP9150172 tuleja sprz?gaj?ca AP9150398 brak dost?pnego opisu 851240 wtyczka AP9150166 filtr oleju AP9150167 wiosna AP9150355 o-ring d53,65x2,68 AP9150151 pokrywa filtra oleju AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5
Pompa olejowa aprilia AP9150071 zespó? wa?u pompy oleju. AP9150377 ko?ek 4x15.8 AP9150157 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny h19 AP9150158 obudowa pompy oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9150162 filtr z wlotem powietrza netto AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9150376 trzpie? 4x13,8 AP9150291 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny h8 AP9150461 o-ring d44,17x1,78 AP9150217 obudowa pompy oleju AP9150385 uszczelka olejowa d19x10x7 / 5,5 AP9150076 podk?adka dystansowa 10,1x23,5cm AP9150159 ko?o z?bate pompy oleju z = 12 AP9150075 podk?adka dystansowa 9,1x16x AP9150396 pier?cie? zabezpieczaj?cy 9x1 AP9150160 trzpie? 4x25,8 AP9150463 klatka na kó?kach d11x16x10 AP9150161 bieg ja?owy z = 22 AP9150074 podk?adka odci??aj?ca 11,1x18 AP9150397 pier?cie? zabezpieczaj?cy d11 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4
zbiornik oleju aprilia AP9100343 zbiornik oleju AP9150174 korek spustowy oleju AP9150349 podk?adka uszczelniaj?ca d12x18x1,5 AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP8121638 pier?cie? uszczelniaj?cy AP9100638 ?ruba z ko?nierzem m6x70 AP9100661 ?ruba z ko?nierzem m6x1 l = 95 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP9100496 przedmuch rur AP8102903 opaska zaciskowa d16,5x6,6 AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 AP8120987 rura 9x14 AP8102525 kurek w??a AP8120223 gumowa podk?adka AP9100950 krzak d14-d9-d6,5-h12 AP9100665 przewód poziomu oleju AP9100951 zacisk w??a AP9100267 rura gumowa 12,8x8,8 l = 28
wał przekładni głównej aprilia AP9150256 wa? przek?adni g?ównej z = 12 AP9150270 wa? przek?adni g?ównej z = 13 AP9150216 tuleja d25x28x9,9 AP9150255 bieg 5a su prim. z = 21 AP9150269 bieg 5a su prim. z = 21 AP9150297 podk?adka zwyk?a d25,1x30,8x0,5 AP9150302 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d25 AP9150254 bieg 3a su prim. z = 15 AP9150268 bieg 3a su prim. z = 16 AP9150267 podk?adka specjalna d25.1x30.8x0. AP9150253 bieg 4a su prim. z = 19 AP9150266 bieg 4a su prim. z = 20 AP9150252 bieg 2a su prim. z = 13 AP9150265 bieg 2a su prim. z = 15 AP9150294 podk?adka d17,1x27,8x0,8 AP9150362 ?o?ysko kulkowe d17x40x12 AP9150360 ?o?ysko kulkowe d25x52x1 85102R ?o?ysko kulkowe d25x52x1
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia AP9150502 tylny wa?ek rozrz?du 8510015 tylny wa?ek rozrz?du AP9150539 tylny wa?ek rozrz?du 8510035 tylny wa?ek rozrz?du AP9150364 ?o?ysko kulkowe d25x37x7 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP9150303 blok AP9150450 sterowanie zaworem tylnym AP9150450 sterowanie zaworem tylnym AP9150304 wiosna AP9150096 wydech wahacza AP9150101 wa?ek wahacza AP9150102 pier?cie? osadczy AP9150372 ?o?ysko kulkowe d25x42x9 AP9150391 pier?cie? osadczy d42 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9150506 rozrz?d z = 22 AP9150508 specjalna ?ruba m16x1 AP9150133 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP9150327 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP9150300 prowadnica ?a?cucha l186 AP9150011 prowadnica ?a?cucha l177 AP9150012 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha AP9150142 ?ruba m6x12 AP9150141 uszczelka napinacza ?a?cucha AP9150140 napinacz ?a?cucha
powietrze wtórne aprilia 855054 zawór sas 855023 z przodu. rura wydechowa 855024 tylna rura wydechowa 855022 wspornik zaworu 855057 sas box 855182 wsparcie dla sas box 254485 zacisk m6 AP8102376 zacisk m6 855183 rura 855055 z przodu. rura wydechowa 855056 tylna rura wydechowa AP8150411 ?ruba imbusowa 855028 orzech 855184 krzak AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 AP8102273 zacisk w??a AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8221129 krzak AP8150160 ?ruba imbusowa m6x20 AP8220598 rura odpowietrzaj?ca AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8150026 nakr?tka m6 856897 pokrywa zaworów sas
korpus przepustnicy aprilia AP9100444 korpus przepustnicy AP9100586 korpus przepustnicy AP9100709 rura benz. 7,5x14,5 AP9100494 po??czenie AP9100714 opaska zaciskowa 14,5x8,5 mm AP9101008 zestaw uszczelek AP9101009 zestaw ?rub AP9101010 potencjometr AP9101011 wtryskiwacz AP9101012 szyna paliwowa kpl AP9101013 min.eng.spd przym. kabel AP9101014 zestaw ?rub. zaciski. spinacz
wał napędowy aprilia 851009 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 AP9150272 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 AP9150272 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 AP9150272 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 AP9150272 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 851009 wa? nap?dowy z = 20 85106R ?o?ysko d14x22x13 AP9150366 ?o?ysko d14x22x13 AP9150387 ?o?ysko kulkowe d12x28x8 AP9150273 rozrz?d z = 20 AP9150348 o-ring d79x1,78 AP9150483 ko?nierz B014598 ?ruba torx m5x12 844211 ?ruba torx m5x12 AP9150390 uszczelka olejowa d28x20x6 AP9150285 rozrz?d z = 40 AP9150299 podk?adka bezpiecze?stwa 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150233 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150233 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150233 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150233 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 851011 nakr?tka m12x1x4,5 AP9150389 klucz transmisji 4x4x18
zawory aprilia AP9150022 zawór wlotowy AP9150023 zawór wydechowy AP9150028 dolna fili?anka AP9150104 uszczelka trzonka zaworu d5 AP9150024 spr??yna zaworu dolotowego AP9150025 spr??yna zaworu wydechowego 891170 górna miseczka AP9150106 pó?-sto?ek zaworu AP9150107 ?y?ka podno?nika zaworu 855632 ?y?ka podno?nika zaworu
podkładki zaworowe aprilia AP9150422 wk?adka 1.70 AP9150433 wk?adka 2.25 AP9150143 wk?adka 1.40 AP9150417 wk?adka 1.45 AP9150418 wk?adka 1.50 AP9150419 wk?adka 1.55 AP9150420 wk?adka 1.60 AP9150421 pad sp.1.625 CM238806 pad sp.1.625 AP9150432 podk?adka 2.20 AP9150431 wk?adka 2.15 AP9150423 wk?adka 1,75 AP9150424 wk?adka 1,80 AP9150425 wk?adka 1.85 AP9150426 wk?adka 1,90 AP9150427 pad 1,95 AP9150428 pad 2.00 AP9150429 wk?adka 2.05 AP9150430 wk?adka 2.10 AP9150434 brak dost?pnego opisu
pompa wodna aprilia AP9150484 pokrywa pompy wodnej AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9150119 krzak d8x6,4x9,8 AP9150352 o-ring d88,57x2,62 AP9150132 wirnik pompy wody kpl. AP9150292 podk?adka d12.d7.05 sp1 AP9150464 ko?nierz pompy wodnej 851283 o-ring d18x1,8 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4 AP9150443 uszczelka olejowa d10x16x4 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 AP9150474 uszczelka olejowa d10x22x7 851013 uszczelka olejowa d10x18x5 / 8 851013 uszczelka olejowa d10x18x5 / 8 851013 uszczelka olejowa d10x18x5 / 8 851013 uszczelka olejowa d10x18x5 / 8 851010 os?ona tulei sprz?g?a skrzyni korbowej

Rama

korpus centralny aprilia AP8184605 prawy panel boczny. czarny AP8184606 panel boczny lewy. czarny AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP9100504 os?ona amortyzatora AP8102375 zacisk m5 AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8121736 t krzak AP9100347 os?ona miski olejowej AP9100778 krzak AP9100661 ?ruba z ko?nierzem m6x1 l = 95 AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8101372 cichy blok CM235801 przek?adka 15mm CM235802 dystans 10mm CM236001 ?ruba z ko?nierzem m6x30 CM236002 ?ruba z ko?nierzem m6x25 894640 naklejka na panel boczny prawy 894655 naklejka na panel boczny prawy 894641 naklejka na lewy panel boczny 894656 naklejka na lewy panel boczny
podstawka centralna aprilia AP9100834 podstawka centralna AP9100835 podstawka centralna AP9100964 p?yta AP9100419 p?yta podstawowa 851280 ?ruba z ko?nierzem AP8161006 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP9100223 boczna p?yta stojaka AP9100668 zewn?trzna spr??yna AP9100669 wewn?trzna spr??yna AP9100836 krzak 8x5x7,8 AP8150051 ?ruba imbusowa m5x35 AP8152123 ?ruba imbusowa m6x8 AP9100963 zatrzask mocuj?cy
część uzupełniająca aprilia AP9100515 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8140710 klucz aprilia bez transpo. AP8150349 specjalna ?ruba m8x15 AP8150211 wkr?t 319165 wkr?t AP9100936 zestaw narz?dzi AP9100994 zestaw narz?dzi AP9100936 zestaw narz?dzi AP9100757 prawy podnó?ek AP9100756 podnó?ek lewy 851364 wsparcie rh 851363 lh wsparcie AP9100837 ?ruba z ko?nierzem m10x1,25x36 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 894634 zestaw naklejek 894633 zestaw naklejek
sterownica aprilia AP9100704 kierownica AP9100297 górna ?ruba w kszta?cie litery u AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP9100514 prawy selektor ?wiate? AP9100513 selektor ?wiate? lewych AP9100801 przepustnica + uchwyt r?czny AP9100636 sterowanie sprz?g?em AP9100939 d?wignia sprz?g?a AP9100940 ?ruba w kszta?cie litery u AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100941 rejestr linki sprz?g?a AP9100486 skrzynia biegów sterowania sprz?g?em 853977 skrzynia biegów sterowania sprz?g?em AP9100486 skrzynia biegów sterowania sprz?g?em 853976 przek?adnia d?wigni gazu AP9100802 przek?adnia d?wigni gazu AP8104921 rh achteruitkijkspiegel AP8104922 lh achteruitkijkspiegel 851359 progresywna rura przepustnicy 851360 ?ruba w kszta?cie litery u AP8218628 para uchwytów. czarny AP9100425 przycisk zatrzymania silnika AP9100426 przycisk startu
deska rozdzielcza aprilia AP9100516 deska rozdzielcza AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6
podnóżki aprilia AP9100193 podnó?ek lewy AP9100194 prawy podnó?ek AP9100195 wiosna lewa AP9100196 wiosna rh AP9100197 ko?ek AP9100275 wspornik podnó?ka AP9100390 ?ruba m12x1,25 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8101606 zawleczka
rama aprilia 853512 rama 853513 rama AP9100766 p?yta AP9100770 drut AP9100173 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP9100174 odst?pnik AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 853534 ?ruba z ko?nierzem m8x35 tytan AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP9100688 dolna p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8120253 odst?pnik 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8152275 ?ruba z ko?nierzem AP8120313 spacer h11.5 AP9100724 odst?pnik AP9100065 wsparcie siod?a AP9100315 wsparcie siod?a AP9100389 ?ruba z ko?nierzem m10x1,25 890517 uszczelka przedniej owiewki AP8144538 uszczelka przedniej owiewki AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8150204 nakr?tka m4 AP9100243 ochrona cieplna AP9100769 ?ruba imbusowa m4x10 inox AP9100768 ?ruba m4x12
przód i aprilia AP9100517 obs?uga gniazda 85504700XN4 wspornik reflektora. czarny 858388 dr??ek kierowniczy AP8156343 przedni b?otnik. czerwony AP8102375 zacisk m5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8120405 gumowa podk?adka AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP9100501 tuleja 20x0,5x3,5 AP9100441 prawy r?kaw ochronny. czarny AP9100440 os?ona r?kawa lewa. czarny AP9100548 ?ruba kompletna m6x1 AP8150246 ?ruba m4.8x13 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8121032 krzak 895066 naklejka na szyb? 895040 naklejka na szyb? 895041 naklejka na przedni? szyb? po prawej stronie 895042 naklejka na przedni? szyb? lewa 890575 naklejka na przedni b?otnik 894652 brak dost?pnego opisu 894653 kalkomania ochronna
przedni korpus ii aprilia AP8184562 prawy kana? powietrza AP8184563 kana? powietrza lewy AP9100366 kratka ch?odnicy wody AP9100645 ?ruba z ko?nierzem m6x16 inox AP9100053 krzew d.10-h.3.5 254485 zacisk m6 AP8102376 zacisk m6 894636 kana? powietrza up.rh. kalkomania 894637 kana? powietrza up.lh. kalkomania 894638 kana? powietrza lo.rh. kalkomania 894639 kana? powietrza lo.lh. kalkomania
przedni układ hamulcowy i aprilia AP9100257 przednia pompa nissin AP9100785 t?ok. zestaw AP9100786 zestaw rewizji wtyczki AP9100787 zestaw do remontu d?wigni AP9100707 ko?nierz AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100642 przewód przedniego hamulca 851351 przewód przedniego hamulca AP9100418 przednie ?wiat?o stop sw. AP9100472 ?ruba sze?ciok?tna m10x1,25 AP9100473 podk?adka 14x10,2x1,5 AP9100256 zacisk hamulca przedniego AP9100788 klocki hamulcowe AP9100789 zestaw do odpowietrzania AP9100790 zacisk hamulca obr. zestaw AP9100791 wiosna AP9100792 ko?ek AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40
przedni układ hamulcowy ii aprilia 851366 d?wignia AP9100922 d?wignia AP9100921 wkr?t 851367 zestaw do remontu d?wigni AP9100920 zestaw do remontu d?wigni AP9100919 zestaw do prasowania AP9100918 w??cznik ?wiate? hamowania AP9100917 zbiornik oleju AP9100916 wkr?t AP9100915 przewód p?ynu hamulcowego AP9100914 po??czenie 851368 p?yta AP9100913 p?yta AP9100912 zestaw do rewizji pompy AP9100911 zestaw do odpowietrzania AP9100910 ?ruba w kszta?cie litery u AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100713 zacisk hamulca przedniego AP9100906 para elektrod AP9100907 szpilka z zawleczk? AP9100908 zacisk hamulca obr. zestaw AP9100909 t?oki hamulcowe. para AP9100905 zestaw do rewizji odpowietrznika AP9100763 ?ruba rury olejowej AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP9100749 ?ruba z ko?nierzem m10x1,25x40 AP9100712 przewód przedniego hamulca 851348 przedni cylinder g?ówny fte AP9100711 przedni cylinder g?ówny fte 851348 przedni cylinder g?ówny fte
przedni widelec i aprilia 851291 piasta lewa kpl. 851290 prawa piasta kpl. AP9100847 piasta + lewa noga widelca AP9100848 piasta + prawy wspornik widelca AP9100855 górna tuleja 45x15 AP8163094 kubek 58x46x3 AP8163095 pier?cie? uszczelniaj?cy 45x58x11 AP8163096 pier?cie? oporowy d.63 AP8163097 os?ona przeciwpy?owa d.45 AP9100849 r?kaw kpl. AP8163370 ko?ek + o-ring AP9100850 spr??yna pier?cieniowa d.40 AP9100851 zestaw spr??yn AP9100852 t?ok nurnikowy. kompletny AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP9100856 dolna tuleja 45x20 AP9100853 zawór d.45 AP9100854 wtyczka kpl. d.45 AP9100857 pier?cienie uszczelniaj?ce zestaw wide? AP9100858 zestaw uszczelek d.45 AP9100859 zestaw tulei
przedni widelec ii aprilia AP9100397 piasta lewa kpl. AP9100398 prawa piasta kpl. AP9100869 piasta + lewa noga widelca AP9100870 piasta + prawy wspornik widelca AP9100871 r?kaw kpl. AP9100872 spr??yna pier?cieniowa d.40 AP9100873 zestaw spr??yn AP9100874 t?ok nurnikowy. kompletny AP9100875 zawór d.45 AP9100876 wtyczka kpl. d.45 851280 ?ruba z ko?nierzem AP9100877 os?ona przeciwpy?owa + zestaw uszczelek olejowych AP9100878 zestaw uszczelek d.48 AP9100879 zestaw tulei
przednie koło i aprilia AP9100507 przednia opona 90 / 90x21 " AP9100458 brak dost?pnego opisu AP8109001 klapa przedniego ko?a 21 " AP9100457 wspornik AP9100262 przednie ko?o 1,6x21 " AP9100171 pokrywa m22 AP9100225 piasta przednia AP9100216 ?o?ysko 831615 ?o?ysko AP9100228 pier?cie? uszczelniaj?cy 28x42x7 AP9100226 przek?adka wewn?trzna l = 69,7 AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP9100224 szprycha d.3,5-21 "-l.233 AP9100057 sutek AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 AP9100461 przednia tarcza hamulcowa d.270 AP8150070 ?ruba sze?ciok?tna m6x16 AP9100229 element dystansowy zewn?trzny l = 26,3 AP9100230 o? przedniego ko?a l = 221,5 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 851063 przednie ko?o 21 "
przednie koło ii aprilia AP9100530 przednia / tylna opona 120 / 70x17 " AP8109306 d?tka 17 " AP8109309 klapa 17 " AP9100561 przednie ko?o 3,5x17 " AP9100171 pokrywa m22 AP9100225 piasta przednia AP9100216 ?o?ysko 831615 ?o?ysko AP9100228 pier?cie? uszczelniaj?cy 28x42x7 AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP9100226 przek?adka wewn?trzna l = 69,7 AP9100106 szprycha d.3,5-17 " AP8108672 sutki d3.5 AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 AP9100528 przednia tarcza hamulcowa d.320 AP8150070 ?ruba sze?ciok?tna m6x16 AP9100229 element dystansowy zewn?trzny l = 26,3 AP9100230 o? przedniego ko?a l = 221,5 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 851064 przednie ko?o 17 "
zbiornik paliwa aprilia 855846 zbiornik paliwa 855726 zbiornik paliwa AP8220620 pokrywa 856932 uszczelka AP9100080 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9100078 ko?ek AP9100767 gumowa podk?adka 26x12,2 AP8121811 t krzak AP8150521 ?ruba imbusowa AP8201431 zawleczka AP9100082 dryf AP9100081 krzak AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9100416 pompa paliwa kpl. AP9100930 filtr paliwa AP9100931 uszczelka GU01103090 termistor AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP9100415 p?yta AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8220402 rura 5x9 AP9100967 pokrywa zbiornika paliwa AP9100966 p?yta AP9100375 podk?adka 24,8x6,2x1,5 894642 up.rh nalepka na zbiorniku paliwa 894643 up.lh nalepka na zbiorniku paliwa 894674 nalepka na zbiorniku paliwa lo.rh 894675 nalepka na zbiorniku paliwa lo.lh
nadwozie tylne aprilia AP8184497 prawa owiewka tylna AP8184496 owiewka tylna lewa AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP9100645 ?ruba z ko?nierzem m6x16 inox AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152117 ?ruba imbusowa AP9100594 krzak 10x7 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8156337 tylny b?otnik AP9100610 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8112202 reflektor achter AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP9100288 siode?ko dolne blokada AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8102375 zacisk m5 AP8102376 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8121795 t krzak 856363 naklejka na tylny b?otnik 856352 naklejka na owiewk? tyln? dh 856353 naklejka na owiewk? tyln? lew? 894644 naklejka na owiewk? tyln? dh 894645 naklejka na owiewk? przedni? lew? 894648 naklejka na owiewk? tyln? dh 894649 naklejka na owiewk? tyln? lew? 894650 naklejka na owiewk? tyln? dh 894651 naklejka na owiewk? tyln? lew? 894646 naklejka na owiewk? tyln? dh 894647 naklejka na owiewk? przedni? lew? 856364 naklejka na tylny b?otnik praw 856365 naklejka na tylny b?otnik lewa
tylny układ hamulcowy aprilia AP9100475 tylny cylinder g?ówny AP9100794 zestaw rewizji wtyczki AP9100793 t?ok. zestaw AP9100795 zestaw do remontu d?wigni AP9100478 przewód tylnego hamulca AP9100472 ?ruba sze?ciok?tna m10x1,25 AP9100473 podk?adka 14x10,2x1,5 AP9100417 w??cznik ?wiate? hamowania AP9100479 zacisk hamulca tylnego AP9100797 klocki hamulcowe AP9100798 wiosna AP9100800 szpilka z zawleczk? AP9100799 wtyczka AP9100796 zacisk hamulca obr. zestaw AP9100356 d?wignia hamulca tylnego AP9100990 d?wignia hamulca tylnego AP9100290 krzak AP9100291 wiosna AP9100477 o-ring 18x2 AP9100354 sworze? d?wigni hamulca tylnego AP8150169 ?ruba imbusowa m8x20 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8101928 zawleczka AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9100789 zestaw do odpowietrzania AP9100752 wiosna
Tylny amortyzator aprilia AP9100176 pojedynczy conrod comp. 851292 tylny amortyzator rxv AP9100114 tylny amortyzator sxv AP9100180 brak dost?pnego opisu AP9100007 ?ruba m10x1,25 l = 53 AP9100178 sworze? t?okowy AP9100181 ?o?ysko igie?kowe 20x27x15 AP9100177 pier?cie? uszczelniaj?cy 25x32x4 AP9100184 sworze? t?okowy AP9100111 odst?pnik AP9100179 odst?pnik AP9100186 zewn?trzny element dystansowy AP9100549 o-ring 1,5x24 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP9100442 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP9100439 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 AP9100604 ?ruba m12x1,25 l = 120 AP9100289 ?ruba m12x1,25 l = 95 AP9100208 ?ruba m10x1,25 l = 44 AP9100808 dryf AP9100815 zestaw uszczelek AP9100814 zestaw uszczelek AP9100817 jednostka r?kawa AP9100820 zestaw uszczelek tulei AP9100826 wiosna AP9100827 wiosna AP9100182 podk?adka p?aska 31x20,2x1,4
tylne koło i aprilia AP9100510 tylna opona 140 / 80x18 " AP9100508 d?tka 18 " AP8109281 klapa tylnego ko?a 18 " AP9100462 zacisk do opon AP9100261 brak dost?pnego opisu AP9100214 piasta tylna 831615 ?o?ysko AP9100216 ?o?ysko AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 AP9100215 przek?adka wewn?trzna l = 106,5 AP9100056 szprycha d.4-18 "-l.196,5 AP9100211 szprycha d.4-18 "-l.199.5 AP9100213 sutek d.4 AP9100466 tarcza hamulca tylnego d.240 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9100595 podk?adka zewn?trzna l = 21,9 AP9100467 ?ruba m8x30 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP9100432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8x1,25 AP9100336 pier?cie? ?a?cuszka z = 48 AP9100531 brak dost?pnego opisu AP9100533 ogniwo ??cz?ce 5 / 8x1 / 4 851065 tylne ko?o 18 "
tylne koło ii aprilia AP9100608 opona tylna 180 / 55x17 " AP9100526 cámara de aire 17 AP9100527 klapa 17 " AP9100560 tylne ko?o 5,5x17 " AP9100322 piasta tylna 831615 ?o?ysko AP9100216 ?o?ysko AP9100227 pier?cie? uszczelniaj?cy 32x42x7 AP8121334 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.42 AP9100584 przek?adka wewn?trzna l = 134,3 AP9100559 brak dost?pnego opisu AP9101056 szprycha d.4-17 "-l.180 AP9100107 szprycha d.4-17 "-l.180 AP9100569 sutek d.4 AP9100466 tarcza hamulca tylnego d.240 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP9100595 podk?adka zewn?trzna l = 21,9 AP9100596 element dystansowy zewn?trzny l = 45,1 AP9100334 kó?ko z = 46 AP9100467 ?ruba m8x30 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP9100432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8x1,25 AP9100715 ?a?cuch 5 / 8x1 / 4 851066 ko?o tylne 17
siodło aprilia 89113100C2 siod?o AP9100365 urz?dzenie zwalniaj?ce AP9100087 podk?adka teflonowa AP9100281 os?ona siode?ka 851440 pas siedzenia pasa?era AP8121075 t krzak AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20
sterowanie i aprilia AP9100542 p?yta górna AP9100437 podstawa ?odygi AP9100680 podstawa ?odygi AP9100026 nakr?tka wrzeciona AP9100028 podk?adka 26,5x36x1 AP9100021 nakr?tka pier?cieniowa AP9100204 górny pier?cie? uszczelniaj?cy 851029 pi?te ko?o 851030 ?o?ysko AP9100205 dolny pier?cie? uszczelniaj?cy AP9100293 dolna ?ruba w kszta?cie litery u AP9100412 cichy blok AP9100776 podk?adka 10,1x23x2,5 AP9100439 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10x1,25 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP9100968 p?yta przew?oki AP8102208 prowadnica linki przedniego przewodu hamulcowego AP8150246 ?ruba m4.8x13
ramię wahadłowe aprilia AP9100104 rami? wahad?owe AP9100120 rami? wahad?owe AP9100202 klatka na kó?kach 22x29x30 AP9100203 pier?cie? uszczelniaj?cy 22x29x4 AP9100952 sworze? t?okowy l = 47,5 AP9100952 sworze? t?okowy l = 47,5 AP9100953 sworze? t?okowy l = 59,5 AP9100264 sworze? wahacza tylnego m14 l = 256 AP9100123 sworze? wahacza tylnego m14 l = 244 AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP9100061 blok przesuwny AP9100060 prowadnica ?a?cucha AP9100109 prowadnica ?a?cucha AP9100435 os?ona ?a?cucha AP9100616 krzak AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8152262 niska nakr?tka m8 AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP9100565 prowadnica linki hamulca AP8150515 ?ruba automaschiante reg.faro AP8234020 kubek na but AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP9100433 ?ruba z ko?nierzem m6x50 AP9100287 krzak AP9100434 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6x1 AP9100270 o? tylnego ko?a m25 l = 318,5 AP9100221 o? tylnego ko?a m25 l = 266,5 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP8202058 nit z tworzywa sztucznego. czarny 851134 naklejka z ci?nieniem w oponach AP8187032 brak dost?pnego opisu AP8166680 kalkomania do ?a?cucha

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia AP9100447 elektroniczna jednostka kontroluj?ca 851023 p?yta no?na jednostki steruj?cej AP8220598 rura odpowietrzaj?ca AP9100945 ?ruba imbusowa m4x20 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 AP9100424 zespó? prostownika regulatora AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9100429 cewka AP9100423 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka AP8127391 róg AP8152112 ?ruba imbusowa m8x12 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP9100568 g?ówna wi?zka przewodów AP9100965 czujnik pr?dko?ci AP9100518 czujnik pr?dko?ci AP9100965 czujnik pr?dko?ci AP8150460 wkr?t samogwintuj?cy m4x12
instalacja elektryczna ii aprilia AP9100512 bateria AP9101000 pojemnik na baterie kpl. AP8120001 gumowa podk?adka AP8144538 uszczelka przedniej owiewki 890517 uszczelka przedniej owiewki AP9100725 gumowa podk?adka AP9100371 okablowanie akumulatora przeka?nika AP9100393 rura gumowa 12,8x8,8 l = 120 AP9100372 przewód uziemienia akumulatora AP9100487 przeka?nik rozrusznika AP9100325 p?yta AP8124273 bezpiecznik 30a AP9100558 wi?zka przewodów rozrusznika AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP9100327 wspornik bloku bezpieczników AP8176099 bezpiecznik AP8112244 bezpiecznik 7,5a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225715 bezpiecznik 15a AP8112176 bezpiecznik 15a AP9100742 p?yta AP9100782 nit zrywalny inox AP9100739 kondensator 10000 uf AP9100783 okablowanie uziemienia ramy silnika AP9100511 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP9100765 wiosna AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152123 ?ruba imbusowa m6x8 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 890512 g?bka samoprzylepna 15x8 AP9100568 g?ówna wi?zka przewodów AP9100959 za?lepka zacisku AP9100997 uszczelka 855604 prze??cznik okablowania
jednostka zapłonowa aprilia 855680 cdi magneto assy AP9150180 cdi magneto assy 855181 cdi magneto assy AP8152275 ?ruba z ko?nierzem 855799 ?ruba z ko?nierzem 855489 p?yta AP9100387 p?yta 855489 p?yta AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP9150401 wkr?t AP9150205 czujnik pr?dko?ci ko?a. lewy przód AP9150380 trzpie? d5x8 AP9150204 ko?nierz AP8121451 patka 639687 ?wieca zap?onowa cr8ekb
światła aprilia 855038 reflektor AP9100635 dr??ek do regulacji reflektorów AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150475 ?ruba m4x45 z.b. AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8221198 spr??yna regulacji reflektorów AP9100747 krzak AP8127657 kierunkowskaz przedni lewy AP8127656 prawy przedni kierunkowskaz AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152262 niska nakr?tka m8 AP9100523 ?wiat?a tylne AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8124873 okablowanie p?ytowe AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8150159 podk?adka 4,3x16 AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8112600 gumowa podk?adka AP8121665 t krzak AP9100519 wiosna 891109 okablowanie AP9100976 lampa. pomara?czowy wy2.3w AP8127113 lampa hs1 35 + 35w 12v 856610 okablowanie prze??cznika ?wiate? miejskich AP8127164 lampa w3w 12v
rozrusznik aprilia 855836 elektrozawór 855838 rura ?r. 13 l = 255mm 855839 rura ?r. 13 l = 45mm AP8102431 po??czenie trójdro?ne 257814 zacisk w??a click d.12.5 258469 zacisk w??a 855818 wspornik mocowania zaworu 245736 nit 709519 abrazadera 855804 okablowanie
rozrusznik aprilia AP9150090 rozrusznik bez okablowania AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP9150209 ko?ek AP9150446 o-ring d10,5x1,5 853919 podwójna przek?adnia z = 9/55 849801 podwójna przek?adnia z = 9/55 853919 podwójna przek?adnia z = 9/55 849801 podwójna przek?adnia z = 9/55 853919 podwójna przek?adnia z = 9/55 849801 podwójna przek?adnia z = 9/55 853919 podwójna przek?adnia z = 9/55 849801 podwójna przek?adnia z = 9/55 8496465 podwójna przek?adnia z = 10/55 8496465 podwójna przek?adnia z = 10/55 8496465 podwójna przek?adnia z = 10/55 8496465 podwójna przek?adnia z = 10/55 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150207 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150207 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150207 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150207 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 849802 bieg po?redni z = 22 849802 bieg po?redni z = 22 849802 bieg po?redni z = 22 849802 bieg po?redni z = 22 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150203 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150203 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150203 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 853840 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 849803 sprag sprz?g?o z?bate z = 52 849803 sprag sprz?g?o z?bate z = 52 849803 sprag sprz?g?o z?bate z = 52 849803 sprag sprz?g?o z?bate z = 52 AP9150203 sprag sprz?g?o z?bate z = 53 AP9150369 klatka na kó?kach d26x30x17 85109R klatka na kó?kach d26x30x17 AP9150208 sprz?g?o rozrusznika AP9150500 o-ring d25x2,5

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RXV SXV 450 550 Pikes Peak 2009.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii