Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011.

Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Sport City ONE 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2011 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 879432 kompletny filtr powietrza 878184 kompletny filtr powietrza 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 843194 filtr powietrza 843195 uszczelka obudowy filtra powietrza 830056 krzak 843849 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej CM002910 zacisk w??a 479132 pokr?t?o 827831 czapka 018640 wkr?t 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1 254485 zacisk m6
wał rozrządczy aprilia 842200 wahacz boczny wlotu 842201 wahacz boczny wydechu CM144333 skalibrowany tablet 3.2 CM144332 skalibrowany tablet 3.15 CM144331 skalibrowany tablet 3.10 CM144330 skalibrowany tablet 3.05 CM144329 skalibrowany tablet 3.00 CM144328 skalibrowany tablet 2.95 CM144327 skalibrowany tablet 2.90 CM144326 skalibrowany tablet 2.85 CM144325 skalibrowany tablet 2.80 CM144324 skalibrowana tabletka 2.75 CM144323 skalibrowany tablet 2.70 CM144322 skalibrowany tablet 2.65 CM144321 skalibrowany tablet 2.60 CM144320 skalibrowany tablet 2.55 CM144319 skalibrowany tablet 2.50 497616 zestaw klocków hamulcowych skalibrowany zaworem 015585 ?ruba m5x12 004021 pralka 845426 wa? rozrz?dczy 96926R ?o?ysko 12x32x10 006632 pier?cie? osadczy 434943 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 842166 odst?pnik 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 436695 wiosna belleville 842174 o? wahaczy
gaźnik i aprilia CM158002 ga?nik keihin ncv20 ar8 CM158005 ga?nik keihin ncv20 ar8 845489 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej 709532 zacisk w??a 1A000833 zacisk w??a 845737 unia 1R000158 rura obni?aj?ca CM027909 rura obni?aj?ca 018639 wkr?t 847778 zacisk w??a 257134 zacisk w??a 82961R modu? rezystorowy 871314 modu? rezystorowy 709532 zacisk w??a 1A000833 zacisk w??a CM002904 zacisk w??a CM002901 zacisk w??a 873270 elektrozawór 642193 wspornik 030039 ?ruba sze?ciok?tna m5x35 CM001911 zacisk w??a 145298 zacisk w??a 006078 podk?adka zwyk?a 012112 wkr?t 639632 wsparcie instrumentów
gaźnik ii aprilia 876821 pokrywa zaworu gazowego 876819 spr??yna zaworu gazowego 876820 puchar CM140212 sto?kowy ko?ek CM160802 membrana 828844 czapka CM142914 rozrusznik CM160102 przym. min. ?r. pr?dko?? ?ruba kpl. 876826 urz?dzenie rozrusznika CM142101 g?ówny strumie? 72 CM147102 ig?a do regulacji CM160301 komora lewituj?ca 876822 p?ywak 876824 zestaw komory p?ywakowej CM142302 bezczynny strumie? 876823 zestaw pompy przyspieszaj?cej 876825 ?ruba regulacyjna CM160201 rura 828825 dyfuzor
sprzęgło aprilia 82655R ?o?ysko kulkowe 006624 pier?cie? 289952 klatka rolkowa 482766 ko?ek 827893 kompletne ruchome drugie ko?o pasowe 289950 pier?cie? uszczelniaj?cy 478028 spr??yna wariatora 4795526 kompletne sta?e ko?o pasowe 483443 puchar 487935 boczna nasadka sprz?g?a CM1002025 zespó? sprz?g?a od?rodkowego 289955 nakr?tka pier?cieniowa 289840 uszczelka CM100107 pomocnicze ko?o pasowe CM1001075 pomocnicze ko?o pasowe 289933 b?ben sprz?g?a 289519 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25 289945 spr??yna sprz?g?a
korbowód aprilia 853107 korbowód 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 267550 dryf 267589 dryf 563977 ?ruba sze?ciok?tna m10x245 271807 ?ruba sze?ciok?tna m10x202
korbowód aprilia 8733355 korbowód 8733356 korbowód 434735 ?o?ysko 20x47x14 82671R ?o?ysko 266625 odst?pnik 267823 shock abs.supp.silent-block 272921 ko?ek 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 431860 krzak 969028 pier?cie? uszczelniaj?cy 17x28x07 842161 ?ruba dwustronna 483785 ko?ek 486081 cichy blok 478895 ?ruba z ko?nierzem 969625 g?owica olejowa 484123 ?ruba z ko?nierzem 832130 kompletny pr?towy wska?nik poziomu oleju 827085 pier?cie? uszczelniaj?cy 269755 ?ruba imbusowa m8x12 000397 uszczelka 006647 pier?cie? zabezpieczaj?cy 478498 pier?cie? uszczelniaj?cy
cylinder aprilia 873467 cylinder z t?okiem 8734660001 zespó? t?oka kat.1 8734660002 zespó? t?oka kat.2 8734660003 zespó? t?oka kat.3 8734660004 zespó? t?oka kat.4 969214 sworze? t?okowy 969213 anello elasto ritegno spinotto 969217 pier?cie? zgarniaj?cy olej 969216 pier?cie? 969215 pier?cie? 969230 uszczelka podstawy cylindra 0,5 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15
głowica cylindra aprilia 845423 zespó? g?owicy cylindrów. 845776 uszczelka 016060 ?ruba dwustronna 872305 zawór wlotowy 843307 puchar 845951 wiosna 871889 puchar 843338 pó?-sto?ek zaworu 872272 zawór wydechowy 872627 uszczelka g?owicy cylindra 319242 ?ruba imbusowa 969224 orzech 277916 ko?ek ustalaj?cy 82622R termistor 842360 wtyczka m6x10
wał napędowy aprilia 969428 wa? korbowy kpl. 96925R ?o?ysko 82671R ?o?ysko
silnik aprilia 880323 silnik kpl. 497556 zestaw uszczelek kpl. 497555 zestaw uszczelek serwisowych grupy termicznej
jednostka wydechowa aprilia 880404 brak dost?pnego opisu 880901 ochrona rury wydechowej 841821 pralka AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 487665 kuweta 878130 odst?pnik 00H02500272 ?ruba 8m125x90 834187 podk?adka spr??ysta 844470 wkr?t 833494 specjalna nakr?tka 845776 uszczelka
nakrycie głowy aprilia 848990 nakrycie g?owy kpl. 849012 uszczelka 430264 ?ruba m5x10 872635 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 845339 uszczelka 969415 rura odpowietrzaj?ca oleju CM001904 zacisk w??a 846992 czapka ch?odnicy 846993 czapka ch?odnicy 259577 wkr?t 270793 wkr?t 828662 wkr?t 969339 ?ruba z pokr?t?em 846991 uszczelka 641387 ?wieca
Pompa olejowa aprilia 877262 zespó? pompy oleju. 433477 ?ruba z ko?nierzem 436751 uszczelka pompy oleju carter 434947 o-ring 12,42x1 287913 ko?o z?bate pompy oleju 436695 wiosna belleville 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 434447 ?a?cuch pompy oleju 828561 dr??ek napinacza ?a?cucha 031089 ?ruba sze?ciok?tna m6x18 478247 odst?pnik 96933R ?a?cuch wa?ka rozrz?du 969877 blok przesuwny 969747 ko?o z?bate ?a?cucha rozrz?du kpl 430535 pralka 833495 ko?o z?bate steruj?ce pomp? oleju 478324 os?ona rozrz?du kpl. 4783245 os?ona rozrz?du kpl. 844888 pier?cie? uszczelniaj?cy 2879633 pier?cie? uszczelniaj?cy 434345 dryf ?a?cucha pompy oleju 4783245 os?ona rozrz?du kpl. 478324 os?ona rozrz?du kpl. 484123 ?ruba z ko?nierzem 844871 kubek oleju silnikowego 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 564761 zacisk w??a 969132 uszczelka miski olejowej 844721 pr?t poziomu oleju kpl. 479986 o-ring 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 847928 uszczelka
powietrze wtórne aprilia 843567 os?ona ko?a zamachowego sas 832972 filter sas 82758R membrana 832973 uszczelka 832971 pokrywa sas 478533 wkr?t samogwintuj?cy B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 CM001904 zacisk w??a CM001905 zacisk w??a 843525 rura dolotowa sas 833472 w?? sas 876483 rura dolotowa sas 832059 uszczelka
przenoszenie aprilia 8334985 boczna ok?adka B0146385 boczna ok?adka 434735 ?o?ysko 20x47x14 272921 ko?ek 487211 ?ruba z ko?nierzem m8x45 B016805 ?ruba z ko?nierzem m8x45 478197 pier?cie? kompensacyjny 8416875 o? ko?a tylnego kpl. 8416865 wa? nap?dowy 288639 podk?adka dystansowa 8282335 nap?dzany wa? ko?a pasowego z = 13 478498 pier?cie? uszczelniaj?cy 006647 pier?cie? zabezpieczaj?cy
transmisje aprilia 858542 skrzynia biegów pr?dko?ciomierza 858583 przek?adnia hamulca tylnego 179640 ko?ek 270310 registerro freno posteriore 266040 krzak
wariator aprilia 289931 suwak 480227 pojemnik 479561 sta?e nap?dzaj?ce pó? ko?o pasowe 480230 odst?pnik 479866 z?bkowany krzew 877075 z?bkowany krzew 82712R pasek klinowy 845611 wentylator CM110304 zespó? pó?-ko?a pasowego., jazda 289519 nakr?tka ko?nierzowa m10x1,25 265300 pralka CM1102035 zestaw rolek pinowych
osłona wariatora aprilia 8722275 os?ona wariatora 431860 krzak 82521R ?o?ysko 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 286209 krzak B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 482291 zacisk w??a 969804 pokrywa ch?odz?ca 435295 wkr?t 969899 w?? gumowy 435251 uszczelka 257134 zacisk w??a 969921 filtr

Rama

korpus centralny i aprilia 85643300XH1 tarcza wewn?trzna. szary 856433 tarcza wewn?trzna. szary 85643300XH1 tarcza wewn?trzna. szary 85647100XH1 r?kawica drzwi. drzwi. szary 856471 r?kawica drzwi. drzwi. szary 85647100XH1 r?kawica drzwi. drzwi. szary 252420 p?yta 573057 spinacz 856472 zawias 297498 wkr?t 259349 wkr?t 85647400XH1 pokrywa kontrolna numeru podwozia 856474 pokrywa kontrolna numeru podwozia 856473 p?yta 856437 drzwi z hakiem zamykaj?cym 257617 wiosna 575249 wkr?t CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 575819 haczyk na worek CM006307 pakowanie klapowe CM006311 pakowanie klapowe 890424 os?ona tarczy wewn?trznej
korpus centralny ii aprilia 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XV4 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato CM017410 spinacz 575249 wkr?t 85306100XH1 podnó?ek 853061 podnó?ek 85306100XH1 podnó?ek 85824300XH1 zestaw dywanów szary 270793 wkr?t 896645 naklejka rh ?aprilia? 896646 naklejka lewa ?aprilia?
korpus centralny iii aprilia 672187 siod?o 577492 dryf 296743 wspornik 856462 d?wignia blokady 672327 zestaw osprz?tu do blokady siode?ka 856465 zawias siode?ka 269136 orzech 856466 ko?ek 89010200XH1 kiesze? na kask szary phantom 890102 kiesze? na kask 67219000XH1 kiesze? na kask 575249 wkr?t 259372 wkr?t CM017410 spinacz 85270000XH1 pokrywa rewizyjna. szary 852700 pokrywa rewizyjna. szary 85270000XH1 pokrywa rewizyjna. szary 259349 wkr?t 852990 pokrywa baterii 85299000XH1 pokrywa baterii 890103 pokrywa komory zbiornika oleju 297498 wkr?t 860193 cylinder zamka 860691 klucz 298731 pier?cie? uszczelniaj?cy 856463 mimo?rodowe dokr?canie
korpus centralny iv aprilia 85645200XH1 rh cover. grey phantom 856452 chiusura laterale dx 856453 lewe boczne zamkni?cie 85645300XH1 lewy zamykaj?cy szary widmowy 259349 wkr?t 856431 blokada górnej tarczy 85643100XH1 blokada górnej tarczy grey pha CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 268596 wkr?t 85645000XH1 prawy tylny podnó?ek. szary 856450 podnó?ek z ty?u, prawy 856451 tylny podnó?ek. lh 85645100XH1 lewy tylny podnó?ek. szary 254485 zacisk m6
podstawka centralna aprilia 601708 podstawka centralna 030115 ?ruba sze?ciok?tna m10x130 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 582298 odst?pnik 273754 o-ring 581249 zewn?trzna spr??yna 581248 wewn?trzna spr??yna 581560 dryf
sterownica aprilia 641825 selektor reflektorów 642670 selektor reflektorów 583575 przycisk stopu 638628 w??cznik kierunkowskazów 638626 przycisk zatrzymania silnika 58057R przycisk startu 58058R przycisk klaksonu 580621 prze??cznik kluczykowy 643133 prze??cznik kluczykowy
deska rozdzielcza aprilia 642118 deska rozdzielcza 642165 deska rozdzielcza 642155 szk?o tablicy przyrz?dów 268596 wkr?t 853142 panel deski rozdzielczej pusty 8531420090 panel deski rozdzielczej pusty 6420190090 panel deski rozdzielczej pusty
rama aprilia 672174 ramka z u.p. 254485 zacisk m6
przód i aprilia 853059 przedni b?otnik przedni boczny blank 8530590090 przedni b?otnik przedni boczny czarny 85305900XB1 górny przedni b?otnik. bia?y 85305900XV4 przedni b?otnik. zielony 853060 przedni b?otnik ty? boczny blank 85306000XH1 przedni b?otnik. szary '' fantom 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 272836 wkr?t 89023900XH1 wn?ka na ko?a. szary pha. 890239 wn?ka na ko?a. szary pha. 89023900XH1 wn?ka na ko?a. szary pha. 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 85306900XV4 os?ona przednia. zielony 85306900XB1 os?ona przednia. bia?y 8530690090 os?ona przednia. czarny 853069 owiewka czcionki. pusty CM017410 spinacz 856436 blokada górnej tarczy 85643600XH1 blokada górnej tarczy grey pha 860802 kalkomania aprilia 896647 naklejka rh ?50? 896642 naklejka rh ?50? 896643 naklejka lewa ?50? 896648 naklejka lewa ?50? 860695 tabliczka znamionowa ?aprilia? 852489 tabliczka znamionowa ?aprilia? 896640 naklejka rh 896641 naklejka lewa 672309 zestaw etykiet ?4v?
przedni korpus ii aprilia 853049 przednie za?lepki puste 8909800090 os?ona przedniej kierownicy 89098000XB1 przednia kalota. bia?y 89098000XV4 przednia calotte.v. 853050 os?ona tylnej kierownicy 8530500090 os?ona tylnej kierownicy 85305000XB1 pokrywa. bia?y 85305000XV4 cover.green CM017409 zacisk d.4,2 267115 wkr?t samogwintuj?cy m4x16 008457 wkr?t samogwintuj?cy m4,2x19 853072 wtyczka prawoskr?tna 856455 wtyczka lewa 853074 krzak 858537 prawe lusterko wsteczne 858538 lusterko wsteczne lewe 872997 ?ruba imbusowa m8x55
zacisk przedni i aprilia CM068310 zacisk hamulca przedniego 647078 klocki hamulcowe 265451 ?ruba rury olejowej 858543 przewód p?ynu hamulcowego 598919 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta 127927 uszczelka 858548 brak opisu w tej chwili
przedni widelec aprilia 858322 wtórna spr??yna 858319 k?onica widelca 666261 prawy r?kaw 666262 lewy r?kaw 600485 uszczelka olejowa widelca 600490 ok?adka ochronna 600495 pokrywa 858320 spr??yna widelca 858321 t?ok widelca 601401 wkr?t 664045 boczny reflektor
przednie koło aprilia 666311 przednie ko?o 649910 ?o?ysko 564475 puchar 564527 podk?adka dystansowa przedniego ko?a 271147 ?ruba imbusowa m6x20 667152 ?ruba imbusowa m6x20 853075 opona 120 / 70-14 " 561714 przednia tarcza hamulcowa 270991 zawór opony bezd?tkowej 853058 o? przedniego ko?a 668796 o? przedniego ko?a 271740 orzech 56434R gniazdo licznika kilometrów
zbiornik paliwa aprilia 657507 zbiornik paliwa 575321 zatrzask wciskany na kran 674594 zatrzask wciskany na kran 196868 uszczelka 090958 pokrywa 259832 wtyczka 258160 uszczelka 624522 filtr pró?niowy CM027916 rura 3,25x8x420 CM027920 rura paliwowa 3.25x8x255 CM001912 zacisk w??a CM025706 wska?nik poziomu paliwa 231027 odst?pnik 031092 ?ruba m6x25 268304 podk?adka p?aska 6,5x21 016406 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 CM006116 rura paliwowa 577557 zacisk mocuj?cy 879888 zacisk mocuj?cy CM002901 zacisk w??a CM002904 zacisk w??a
kierownica aprilia 853047 kierownica 655554 ?ruba imbusowa m10x65 015330 orzech 012543 podk?adka elastyczna p?aska z uz?bieniem wewn?trznym 17x10,3x2 178790 podk?adka p?aska CM063805 tuleja z d?wigni? hamulca tylnego 274489 uchwyt, lewy 274491 prawy uchwyt CM060986 przepustnica kpl. 123394 wkr?t 562923 pier?cie? 38,3x27x1,2 666421 przek?adnia d?wigni gazu 267948 wiosna 564681 d?wignia 265249 wkr?t CM064303 hamulec m.cyl. 497041 d?wignia hamulca przedniego 269145 ?ruba regulacyjna 020206 orzech
zestaw okuć do zamka aprilia 298903 blocchetto serratura complete 298838 spr??yna ustalaj?ca cylindra 860193 cylinder zamka 298731 pier?cie? uszczelniaj?cy 860691 klucz 1B002607 korpus zamka 298581 korpus zamka 253937 wiosna 298594 podk?adka p?aska 895753 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl 601030 zestaw narz?dzi
nadwozie tylne aprilia 856448 prawa owiewka tylna, pó?-tylna. pusta 8564480090 prawa owiewka tylna, pó? tylna. czarna 85644800XB1 owiewka tylna, prawa, bia?a 85644800XV4 prawa owiewka tylna po?owa tylna. zielony 856449 owiewka tylna lewa pó?-tylna. pusta 8564490090 owiewka tylna lewa pó?-tylna. czarna 85644900XB1 owiewka tylna lewa. bia?a 85644900XV4 owiewka tylna lewa pó?-tylna. zielona 259349 wkr?t CM017410 spinacz 856439 ok?adki 85643900XH1 ok?adki grey phantom 860696 kalkomania sportcity one 890432 przed?u?enie tylne 852837 pusty dr??ek do siode?ka 8528370090 por?cz dla pasa?era. szary 856457 rh profil 85645700XH1 lh profil szary 85645800XH1 rh profil.grey 856458 lh profil 297498 wkr?t 856459 krzak 853096 tylny b?otnik 85309600XH1 b?otnik tylny grigio phantom 853070 os?ona przeciwbryzgowa 85307000XH1 os?ona przeciwbryzgowa 254485 zacisk m6 575249 wkr?t 853100 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej 003058 podk?adka 15x8,4x1,5 013880 podk?adka p?aska 16x6,5x1,5 860536 ?ruba imbusowa 564606 ?ruba imbusowa 582428 ?ruba imbusowa 582058 reflektor 58233R5 reflektor 8564600090 tylny uchwyt. kpl
tylny hamulec aprilia 56293R para klocków hamulcowych 56293R5 para klocków hamulcowych 266724 p?yta 274245 wa?ek d?wigni hamulca B014502 wa?ek d?wigni hamulca 273419 pier?cie? uszczelniaj?cy 647384 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych 833788 d?wignia hamulca tylnego 080341 cavo base a.t. 828862 kwadratowa nakr?tka 828863 ?ruba z ko?nierzem B011784 ?ruba z ko?nierzem
Tylny amortyzator aprilia 856441 amortyzator 268158 wkr?t 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10
tylne koło aprilia 666286 tylne ko?o 853075 opona 120 / 70-14 " 270991 zawór opony bezd?tkowej 601205 odst?pnik 012789 zawleczka 194423 czapka 273099 podk?adka zwyk?a 563728 nakr?tka m16x13
podstawa łodygi aprilia 665997 monta? przedniego widelca 668484 monta? przedniego widelca 0111094 nakr?tka pier?cieniowa rury sterowej 650693 górny pier?cie? oporowy 858318 rura sterowa 650075 dolne ?o?ysko kierownicy 0037514 podk?adka kierownicy 650432 ?ruba z ko?nierzem wuxi top
kalkomania techniczna aprilia 890576 logo baga?nika max obci??enie AP8167285 naklejka procedury uruchomienia AP8167286 naklejka opisuj?ca procedur? zimnego rozruchu 576705 tabliczka ostrzegawcza paliwa 890335 naklejka z ci?nieniem w oponach 576702 nalepka baterii 576708 naklejka na akcesoria 853482 motocykl o ograniczonej pr?dko?ci. naklejka

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia 82798R cdi magneto assy 638953 wirnik 833632 stojan 873979 wkr?t 000267 klucz transmisji 015856 ?ruba m5x21 289005 nakr?tka ko?nierzowa 830286 wentylator 484123 ?ruba z ko?nierzem 288548 korek filtra oleju 285536 o-ring 31,47x1,78 431242 filtr oleju 288474 o-ring 20,35x1,78
Układ elektryczny aprilia 642153 g?ówna wi?zka przewodów 642478 g?ówna wi?zka przewodów 641788 regulator napi?cia (langfang kokusan) 58093R róg 254485 zacisk m6 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 584810 bateria 12v-9ah 858544 jednostka migacza 58115R przeka?nik 12v / 80a 582042 p?yta 241937 orzech 641040 nasadka izolacyjna 583236 ?ruba m3x20 012554 podk?adka 3,2x5,7x0,9 020003 orzech 641391 elektroniczna jednostka zap?onowa CM088402 elektroniczna jednostka zap?onowa 642211 p?yta no?na cewki 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16
światła aprilia 642117 reflektor 890205 okablowanie ?wiate? 292022 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w 00H01004131 lampa h8 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 890262 wtyczka prawoskr?tna 890263 wtyczka lewa 858283 prawy tylny skr?t szelki 288245 nakr?tka ko?nierzowa m6 890261 ?wiat?a tylne 638536 lampa 12 v-16 w 858285 szelki tylne skr?tu po lewej stronie 129953 lampa 12v-21 / 5w 893272 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 259349 wkr?t CM017410 spinacz 272836 wkr?t AP8127489 lampa ry10w 12v 858306 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 858180 okablowanie p?ytowe 015996 wkr?t 020104 orzech 016404 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9 893131 prawy tylny kierunkowskaz 893130 kierunkowskaz tylny lewy 890236 wsparcie rh 890235 lh wsparcie 895095 tylny wspornik
rozrusznik aprilia 96921R rozrusznik 890976 drut 018644 wkr?t 016404 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9 031091 ?ruba sze?ciok?tna m6x22 289202 wa?ek z?baty. tak jak. 96922R wa?ek z?baty. tak jak. 831458 wa? startowy 289495 wiosna 286214 d?wignia rozrusznika kpl. 286214 d?wignia rozrusznika kpl. 286218 d?wignia rozrusznika kpl. 286217 strzec 286219 podk?adka 10,1x2,5 288041 pier?cie? 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 257134 zacisk w??a 483537 z?bnik rozrusznika 433987 podk?adka 16,3x23,8 006416 pier?cie? zabezpieczaj?cy 830212 elastyczna spr??yna

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii