Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SR MAX 125 2011.

Aprilia SR MAX 125 2011 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SR MAX 125 2011

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SR MAX 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2011 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

filtr powietrza aprilia 876151 komplet filtra powietrza 829259 uszczelka pokrywy filtra 829258 filtr powietrza 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 830057 krzak 830056 krzak CM002910 zacisk w??a 827831 czapka 845996 filtr powietrza / r?kaw pojazdu CM001926 zacisk w??a 830015 zacisk w??a 876317 w?? wlotowy 260918 zacisk w??a 254485 zacisk m6 241936 orzech 259166 wkr?t 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1 018640 wkr?t 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1
pompa chłodnicy aprilia 875068 pompa wodna 876400 wspornik pompy wodnej 015729 wkr?t 874991 odst?pnik 487665 kuweta 878458 pompa wodna / rura cylindra 876399 pompa wodna / rura cylindra CM001922 zacisk w??a CM001917 zacisk w??a 641345 zespó? kabla pompy wodnej CM006910 molletta 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1
system chłodzenia aprilia 975031 czo?g 623673 korek zbiornika wyrównawczego 620737 guma korka wlewu CM007007 rura zasilaj?ca ch?odnic? zbiornika CM001914 zacisk w??a 975696 rura powrotna zbiornika ch?odnicy CM001921 zacisk w??a 975592 wspornik 270793 wkr?t 258904 dolna guma 58170R zespó? wentylatora elektrycznego. 58211R zespó? wentylatora elektrycznego. CM179301 ?ruba m6x16 254485 zacisk m6 57311R ch?odnica wody 259830 metryczna ?ruba m6x20 013092 podk?adka d6,2x20x1 273288 odst?pnik 351782 górna guma 258904 dolna guma 621365 pokrywa 168077 uszczelka miedziana 655644 rura ??cz?ca ch?odnic? pompy 654154 rura ??cz?ca ch?odnic? g?owicy cylindrów CM001915 zacisk w??a 257134 zacisk w??a CM001922 zacisk w??a CM006903 kuweta 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 656004 strzemi? z i.p. 654220 przeno?nik 016670 podk?adka 4,5x12x1,5 252099 nit
korbowód aprilia 8786905002 zespó? skrzyni korbowej kat.2 1A0009760B zespó? skrzyni korbowej kat.2 8786905001 zespó? skrzyni korbowej kat.1 1A0009760A zespó? skrzyni korbowej kat.1 1A003629R ?ruba dwustronna 829375 ?ruba dwustronna 411311 wtyczka m12x1,5x11 B015433 wtyczka m12x1,5x11 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 83018R ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 485912 ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 478115 ko?ek ustalaj?cy B015957 ko?ek ustalaj?cy 000674 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 B015959 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 833701 ?o?ysko kulkowe 82878R pier?cie? uszczelniaj?cy 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 484034 dysza 844582 dysza 486081 cichy blok 483785 ko?ek 875111 uszczelka 018575 wkr?t 829661 zawór ci?nieniowy oleju 485655 wiosna 483767 dolna przegroda olejowa 830061 ?ruba z ko?nierzem 277916 ko?ek ustalaj?cy 832130 kompletny pr?towy wska?nik poziomu oleju 827085 pier?cie? uszczelniaj?cy 485047 p?yta 845861 wk?ad drzwiczek filtra 431065 uszczelka 432142 ?ruba z ko?nierzem m6x60 B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 484993 ko?ek ustalaj?cy 877286 ?ruba dwustronna 1A003629R ?ruba dwustronna
pokrywa skrzyni korbowej - chłodzenie skrzyni korbowej aprilia 8772935 pokrywa transmisyjna z u.p. 8768835 pokrywa transmisyjna z u.p. 006635 pier?cie? osadczy 478985 ?o?ysko promieniowe 15x35x11 4789853 ?o?ysko promieniowe 15x35x11 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 876075 pokrywa ch?odz?ca 018553 ?ruba m6x25 875701 element filtruj?cy B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 844964 zacisk w??a 876428 ochrona d?wi?koch?onna 181351 p?yta B016775 ?ruba z ko?nierzem m6x50 430207 ?ruba z ko?nierzem m6x50 431577 odst?pnik CM159901 ok?adka z logotypem "gilera" 652802 ochrona 830056 krzak 414838 ?ruba m6x35
wał korbowy aprilia 8745635001 wa? nap?dowy kat.1 8745635002 wa? nap?dowy kat. 2
cylinder aprilia 829534 nakrycie g?owy 872635 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 829536 uszczelka 828421 zawór odpowietrzaj?cy olej 877136 wkr?t samogwintuj?cy m5x20 828653 wkr?t 1A003985 uszczelka 487989 uszczelka 639687 ?wieca zap?onowa cr8ekb 848976 rura odpowietrzaj?ca oleju silnikowego CM001904 zacisk w??a CM001904 zacisk w??a CM006904 spr??yna jednokierunkowa
zespół cylindra-tłoka-przegubu przegubu aprilia 876605 zespó? sworznia cylindrycznego 1A0077850D komplet sworznia przegubu t?oka. 8481330004 komplet sworznia przegubu t?oka. 1A0077850C komplet sworznia przegubu t?oka. 8481330003 komplet sworznia przegubu t?oka. 1A0077850B komplet sworznia przegubu t?oka. 8481330002 komplet sworznia przegubu t?oka. 1A0077850A zespó? t?oka 8481330001 zespó? t?oka 485779 pier?cie? zaciskowy d.57x1 485914 pier?cie? zgarniaj?cy olej ?r. 57x2,5 486362 pier?cie? zgarniaj?cy olej d.57x1 963486 anello elasto (mingxing ricambi) 482335 sworze? t?okowy 875114 uszczelka podstawy cylindra 0,8 mm 828148 uszczelka podstawy cylindra 0,8 mm 875114 uszczelka podstawy cylindra 0,8 mm 875113 uszczelka podstawy cylindra 0,6 mm 277916 ko?ek ustalaj?cy 478115 ko?ek ustalaj?cy B015957 ko?ek ustalaj?cy
napędzane koło pasowe aprilia 82887R zespó? ko?a pasowego nap?dzanego sprz?g?em. CM162403 zespó? ko?a pasowego nap?dzanego sprz?g?em. CM144005 zespó? sprz?g?a od?rodkowego CM161202 zespó? sprz?g?a od?rodkowego 430585 uszczelka 4310935 puchar 431093 puchar 872877 spr??yna wariatora 487936 boczna nasadka sprz?g?a 482305 wentylator 433232 nakr?tka pier?cieniowa 879002 regulowane ko?o pasowe. pó? 827595 regulowane ko?o pasowe. pó? 431089 pier?cie? uszczelniaj?cy 828717 ko?ek prowadz?cy l = 12,5 830580 sta?e nap?dzane pó? ko?a pasowego 483226 pier?cie? osadczy 82753R ?o?ysko 17x30x7 82518R klatka na kó?kach 20x29x18 844049 b?ben sprz?g?a 274246 podk?adka p?aska 22x12,1x1 486324 orzech
koło pasowe napędowe aprilia CM144403 zespó? pó?-ko?a pasowego., jazda CM103804 zestaw 6 rolek 7,4 g CM1038045 zestaw 6 rolek 7,4 g 842204 spinacz 434855 blok przesuwny 4348555 blok przesuwny 841213 (mitsuboshi) pasek klinowy 876921 sta?e nap?dzaj?ce pó? ko?o pasowe 831363 podk?adka zwyk?a 840533 podk?adka p?aska 12.1x36x2 841379 wiosna belleville 880950 wiosna belleville 486324 orzech
silnik, montaż aprilia CM1581055 (d) eng.125 4s / 4v e3 tj. nexus CM1581185 (d) eng.125 4s / 4v e3 tj. nexus 497553 zestaw uszczelek cylindra 497554 zestaw uszczelek
osłona iskrownika koła zamachowego - filtr oleju aprilia 875064 os?ona ko?a zamachowego B0148851 os?ona ko?a zamachowego 414838 ?ruba m6x35 840504 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego 875949 miarka poziomu oleju 479986 o-ring 826165 korek filtra oleju 285536 o-ring 31,47x1,78 843568 filtr oleju dolotowego 288474 o-ring 20,35x1,78 641346 p?ytka sondy lambda 641551 p?ytka sondy lambda 844160 wkr?t 641541 czujnik 1D001138 czujnik 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 82635R filtr oleju 840507 specjalna ?ruba filtra oleju
jednostka główna - zawór aprilia 8778016 zespó? g?owicy cylindrów. 875163 zespó? g?owicy cylindrów. 8778016 zespó? g?owicy cylindrów. 435629 ?ruba dwustronna 480853 uszczelka rury wydechowej 873839 zawór wydechowy 873114 zawór wydechowy 872999 zawór wlotowy 873809 zawór wlotowy 483711 puchar 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 875140 spr??yna zaworu 483914 puchar 285846 pó?-sto?ek zaworu CM159801 podk?adka dystansowa 0,4 mm CM159802 podk?adka dystansowa 0,8 mm CM159803 podk?adka dystansowa 1,2 mm 640485 temperatuurmeter 485603 ?ruba z ko?nierzem 411296 orzech 876625 uszczelka g?owicy cylindra 0,3 mm 845753 ?ruba imbusowa m5x20 875106 króciec wylotowy wody 430045 ?ruba odpowietrzaj?ca 063435 za?lepka zaworu upustowego 82951R termostat wodny 842360 wtyczka m6x10
Pompa olejowa aprilia 82948R zespó? pompy oleju 829593 ?ruba z ko?nierzem 847929 uszczelka pompy oleju carter 287913 ko?o z?bate pompy oleju 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 436695 wiosna belleville 875908 olej z patelni 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 277916 ko?ek ustalaj?cy 846098 uszczelka 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 847928 uszczelka 82649R ?a?cuch pompy oleju 82783R ko?o z?bate steruj?ce pomp? oleju 825952 pier?cie? uszczelniaj?cy 483918 podk?adka uszczelniaj?ca olej 840510 dr??ek napinacza ?a?cucha 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 485868 odst?pnik 82644R5 ?a?cuch rozrz?du bezg?o?ny 82782R ko?o z?bate ?a?cucha rozrz?du 828308 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 847116 pokrywa uk?adu rozrz?du 564629 zacisk w??a
jednostka redukcyjna aprilia 8481875 boczna ok?adka 873351 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x50x7 83082R pier?cie? uszczelniaj?cy 38x50x7 82659R ?o?ysko 30.55.13 1A005376R ?o?ysko 30.55.13 829206 pier?cie? zabezpieczaj?cy 83018R ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 485912 ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 830157 wa? nap?dowy 8301575 wa? nap?dowy 8738755 nap?dzany wa? ko?a pasowego z = 14 B0168965 o? ko?a z u.p. 8769495 o? ko?a z u.p. 847931 uszczelka 844669 zespó? rury odpowietrzaj?cej zespo?u redukcyjnego CM162202 zespó? rury odpowietrzaj?cej zespo?u redukcyjnego B016805 ?ruba z ko?nierzem m8x45 487211 ?ruba z ko?nierzem m8x45 873980 ?ruba z ko?nierzem m8x40 B016806 ?ruba z ko?nierzem m8x40 269755 ?ruba imbusowa m8x12 485703 pralka
wspornik dźwigni kołysania aprilia 484739 kompletny wahacz boczny wlotu B0184835 kompletny wahacz boczny wlotu 82817R ?ruba regulacyjna 484819 orzech B0184845 kompletny wahacz boczny wydechu 484740 kompletny wahacz boczny wydechu 82817R ?ruba regulacyjna 484819 orzech 486343 o? wahaczy 8751215 wa? rozrz?dczy 877309 p?yta wa?ka rozrz?du 833308 p?yta wa?ka rozrz?du 484123 ?ruba z ko?nierzem 486336 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 877771 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 1A003115 ?ruba imbusowa m5x25 486972 ?ruba imbusowa m5x25 018639 wkr?t 487832 p?yta 830446 podk?adka zwyk?a 830447 podk?adka zwyk?a
tłumik aprilia 8761735 zespó? t?umika 877076 ochrona 842908 ?ruba m5x10 1C001493 ?ruba m5x10 482282 miska 827526 podk?adka p?aska 487665 kuweta 82789R zacisk w??a 8449404 zacisk w??a 826388 tuleja grafitowa 8263885 tuleja grafitowa B014358 kompletny kolektor wydechowy 876484 kompletny kolektor wydechowy 842419 os?ona termiczna 842420 wkr?t 833569 wkr?t 834951 podk?adka sto?kowa 639806 sonda lambda 639632 wsparcie instrumentów 145298 zacisk w??a 015792 wkr?t 834187 podk?adka spr??ysta 848452 podk?adka p?aska 19,3x8,2x2,5 436947 orzech
korpus przepustnicy - wtryskiwacz - rura łącząca aprilia CM081709 korpus przepustnicy z elektroniczn? jednostk? steruj?c? 875694 rura ??cz?ca 828152 wkr?t 830487 wkr?t 8732885 kompletny wtryskiwacz 872269 ?ruba z ko?nierzem m5x8x20 260918 zacisk w??a
transmisje aprilia CM012827 przek?adnia zamykaj?ca siode?ko 140435 wiosna 257134 zacisk w??a

Rama

przewody hamulcowe - zaciski aprilia CM068301 zacisk hamulca (szczypce) 647078 klocki hamulcowe 319165 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta 016604 pralka 649553 p?yta mocuj?ca zacisk hamulca 649554 wkr?t 012535 pralka 709646 pralka 709110 pralka 006173 pralka 975693 z?ama? rury 274350 kuweta 265451 ?ruba rury olejowej 127927 uszczelka 307166 zacisk w??a AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 229343 brak dost?pnego opisu 269273 zacisk w??a 122675 ?ruba imbusowa 006966 podk?adka spr??ysta 6,4x11x0,5 230636 kuweta 564761 zacisk w??a 564836 zacisk w??a CM068304 zacisk hamulca tylnego 647078 klocki hamulcowe 598921 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta 828961 podk?adka p?aska 649162 p?yta wsporcza zacisku 647799 wkr?t 647695 rura hamulca tylnego 257134 zacisk w??a
środkowa osłona - podnóżki aprilia 975059000G opona 258249 wkr?t CM017410 spinacz 292823 wkr?t 265636 wkr?t 259349 wkr?t 013763 podk?adka p?aska 4,2x12x1,5 975500000G panel siatkowy (l) 975501000G panel siatkowy (r) 258249 wkr?t CM017410 spinacz 65413100EU tylny podnó?ek. lh 975558 tylny podnó?ek. lh 654131000C tylny podnó?ek. lh 295590 prekula wiosna 259933 elastyczna spr??yna 315092 wkr?t 003058 podk?adka 15x8,4x1,5 295591 pi?ka d6 65413200EU tylny podnó?ek. rh kpl 975559 uszczelka 295590 prekula wiosna 259933 elastyczna spr??yna 295591 pi?ka d6 315092 wkr?t 003058 podk?adka 15x8,4x1,5 621370 strzec 297498 wkr?t 436698 wiosna belleville 020210 orzech 621369 strzec 297498 wkr?t 436698 wiosna belleville 020210 orzech 97549600EU prawa strona boczna 97549500EU lewa boczna os?ona boczna 656666000G prawy panel boczny 656665000G panel boczny lewy 975855 wkr?t 575268 zacisk m8 975850 ochrona 008423 wkr?t 008265 wkr?t 003055 podk?adka g?adka 5,4x10x0,8 975503000G prawe podnó?ki 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 975502000G podnó?ki lewe 015996 wkr?t 975826 p?yta 020104 orzech 975063000G brak dost?pnego opisu 258249 wkr?t CM017410 spinacz 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 673985 prawa mata 975662 ko?ek 621618 pokrywa 975062000G brak dost?pnego opisu 267958 samogwintuj?ce ?ruby 673984 lewa mata 258249 wkr?t CM017410 spinacz
lusterko / a jazdy aprilia CM175006 prawe lusterko wsteczne CM175005 lusterko wsteczne lewe 654171 k?pa mocuj?ca lustro 653372 wsparcie lustra 654149 orzech
widelec / rura sterowa - zespół łożyska układu kierowniczego aprilia 647438 monta? przedniego widelca 601312 wtyczka 497017 o-ring 600270 wkr?t 649019 wkr?t 599421 wiosna 601309 spr??yna widelca 601308 cylinder widelca 497011 korek oleju 601307 widelec kayaba 497131 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 600269 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 497132 pier?cie? uszczelniaj?cy 601310 uszczelka olejowa widelca 497006 prawy r?kaw 497005 lewy r?kaw 599269 wkr?t 599270 pralka 599262 wkr?t 649619 wkr?t 599931 pokrywa 600921 zespó? ?o?yska kierownicy. 6009215 zespó? ?o?yska kierownicy. 582787 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? 011109 nakr?tka pier?cieniowa rury sterowej 0111094 nakr?tka pier?cieniowa rury sterowej 975683 ko?nierz
rama / nadwozie aprilia 6555945 rama 9750395 rama 9750394 rama 432142 ?ruba z ko?nierzem m6x60 B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 013950 podk?adka 6,2x18x2,5 969224 orzech
przedni schowek - panel ochraniający kolana aprilia 624518000G p?yta tylna os?ony przedniej nogi 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 259372 wkr?t CM017410 spinacz 975506000G tablica rozdzielcza 975674000G pokrywa
osłona przednia aprilia 624503 owiewka czcionki. pusty 62450300BM os?ona przednia. bia?y 62450300XN2 os?ona przednia 62450350XN2 os?ona przednia 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 975051000G górna rama przednia 259830 metryczna ?ruba m6x20 259349 wkr?t CM017410 spinacz 62436900BM dolna rama przednia 62436900XR4 dolna rama przednia 575249 wkr?t 254485 zacisk m6 CM017410 spinacz 258249 wkr?t 67398200YE1 zasilanie ramy przedniej 297498 wkr?t 975725 krata 975726 krata 287223 pier?cie? 599284 pralka 020206 orzech 287223 pier?cie? 020206 orzech 652848000C os?ona lewej d?oni 293717 pokrywa 297498 wkr?t 199190 wtyczka rozszerzaj?ca 620365 ?ruba imbusowa m6x30 269134 podk?adka p?aska 652849000C os?ona prawej d?oni 293717 pokrywa
przednie koło aprilia 56450R przednie ko?o kompletne 327187 ?o?ysko 649910 ?o?ysko 564447 odst?pnik 564448 krótka przek?adka 601870 kompletna przek?adka 564491 promieniowe ?o?ysko kulkowe 649911 promieniowe ?o?ysko kulkowe 647885 os?ona piasty ko?a przedniego 582469 wkr?t 56436R enkoder pr?dko?ciomierza 145298 zacisk w??a 56393R tarcza hamulcowa 271147 ?ruba imbusowa m6x20 667152 ?ruba imbusowa m6x20 650598 brak dost?pnego opisu 666380 (michelin) opona przednia 120 / 70-15 " 650254 (michelin) opona przednia 120 / 70-15 " 650253 (pirelli) przednia opona 120 / 70-15 " 597679 zawór bezd?tkowy 564446 o? przedniego ko?a 564489 rh spacer 271740 orzech
zbiornik paliwa aprilia 975153 zbiornik paliwa 640519 pompa paliwa kpl. 576546 nakr?tka pier?cieniowa 576542 uszczelka 656003 uszczelka 254485 zacisk m6 847645 ?ruba z ko?nierzem 268304 podk?adka p?aska 6,5x21 078307 pralka 195482 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 655357 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa 655539 ?ruba imbusowa m4x30 959263 scheibe 655358 uszczelka korka wlewu paliwa 828021 wkr?t 655537 w?? gumowy CM001920 zacisk CM001910 zacisk w??a 463195 podk?adka 1B000888 podk?adka 655590 kompletna rura ??cz?ca CM006910 molletta 675510 zacisk w??a 623743 zacisk w??a 273779 zacisk w??a 012528 pralka 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 257134 zacisk w??a
kierownica - master cil. aprilia 6541634 kierownica z u.p. 655554 ?ruba imbusowa m10x65 178790 podk?adka p?aska 012543 podk?adka elastyczna p?aska z uz?bieniem wewn?trznym 17x10,3x2 015330 orzech CM081202 (szczypce do kur) prawa pompa hamulca 600475 d?wignia hamulca (szczypce) 600478 u-bolt (szczypce do henga) CM081203 (szczypce) lewa pompa hamulca 600475 d?wignia hamulca (szczypce) 600478 u-bolt (szczypce do henga) 667759 zespó? tulei steruj?cej przepustnic? 639473 zespó? tulei sterowania przepustnic? (minda) 650821 zespó? tulei sterowania przepustnic? (minda) 975633 w?? gumowy 271453 uchwyt, prawy 649661 przenoszenie 649662 przenoszenie 649607 elektryczny uchwyt steruj?cy 271452 uchwyt, lewy 582034 anti vib.weight trailing 271434 ?ruba m6x55
pokrowce na kierownicę aprilia 624167000G przednia os?ona kierownicy 652631000G prawa pokrywa pompy 652632000G lewa pokrywa pompy 975859500G klapka 975494000G klapka 182302 nit 975493000G klapka 975858500G klapka 182302 nit 975832 p?yta 975685 wiosna 975686 ko?ek 624168000G tylna os?ona kierownicy 270793 wkr?t 259349 wkr?t CM017410 spinacz 975077000G tylna os?ona kierownicy 9750770090 brak dost?pnego opisu 975715 przelotka 975072000G opona 267115 wkr?t samogwintuj?cy m4x16 259349 wkr?t 258249 wkr?t CM017410 spinacz
obudowa kasku - pod siodłem aprilia 653905 kiesze? na kask 018623 ?ruba m5x12 015585 ?ruba m5x12 CM017409 zacisk d.4,2 575249 wkr?t 191962 orzech 272836 wkr?t 624824 wspornik os?ony przeciwbryzgowej 270793 wkr?t 252099 nit 016670 podk?adka 4,5x12x1,5 575551 insp. drzwi 294770 gniazdo lv 12v 293154 miska sufitowa 071633 lampa w kszta?cie torpedy 12v-5w 624098 pokrywa dost?pu do ga?nika 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM017410 spinacz 653906 pokrywa baterii 975747 p?yta 975587 p?yta 270793 wkr?t 271891 ?ruba m6x30 013092 podk?adka d6,2x20x1 257301 podk?adka 257302 odst?pnik 254485 zacisk m6
zamki aprilia 674078 zestaw zamka 674077 zestaw zamka 1B000256 klucz pusty rysunek 624516 adapter antenowy 015727 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x9,5 CM023701 korpus zamka 272836 wkr?t 624517 prze??cznik os?ony przedniej 959465 korek wlewu paliwa 638534 antena immobilizera 709674 ?ruba imbusowa m6x20
talerze - emblematy aprilia 673983 aprilia dataplate 673987 zestaw naklejek 673988 zestaw naklejek 674369 tabliczka znamionowa ?125?
osłona tylna - osłona przeciwbryzgowa aprilia 624834 os?ona przeciwbryzgowa silnika 584877 rozbudowa 268596 wkr?t 599735 ok?adki 227983 ?ruba d4x20 622156 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej 272836 wkr?t 078307 pralka 654840 uchwyt tablicy rejestracyjnej 008375 ?ruba m6x14 576668 ?ruba m6x14 288245 nakr?tka ko?nierzowa m6 584884 uchwyt tablicy rejestracyjnej 018591 wkr?t 015996 wkr?t 013763 podk?adka p?aska 4,2x12x1,5 016404 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9 020104 orzech
tylne zawieszenie - amortyzator / i aprilia 647524 amortyzator tylny kpl. 178790 podk?adka p?aska 598838 ?ruba z ko?nierzem 849125 prawe wahacz kpl. 82545R ?o?ysko kulkowe 016627 podk?adka zwyk?a 10,4x18x2,5mm 016626 podk?adka zwyk?a 10,4x18x2,5mm 826298 ?ruba imbusowa 709047 podk?adka spr??ysta 013776 podk?adka 15x8,4x1,5 003058 podk?adka 15x8,4x1,5 647610 wspornik mocuj?cy tylny amortyzator 268158 wkr?t 647621 tuleja 020008 orzech 844483 ?ruba imbusowa m8x50
tylne koło aprilia 56458R tylne ko?o 564974 brak dost?pnego opisu 601874 brak dost?pnego opisu 650599 tylna opona 246976 pralka 709047 podk?adka spr??ysta 825758 ?ruba z ko?nierzem m8x40 B016806 ?ruba z ko?nierzem m8x40 56498R tarcza hamulcowa 649163 tarcza hamulcowa 274370 ?ruba 647789 piasta tylnego ko?a 597565 nakr?tka samohamowna 597679 zawór bezd?tkowy 848039 distanziale ruota 597528 odst?pnik 563728 nakr?tka m16x13 194423 czapka 012789 zawleczka
siodło / siedzenia - rolka narzędziowa aprilia 67398600C1 komplet siedze? 67398600C2 komplet siedze? 296456 dryf 577492 dryf 648068 zestaw narz?dzi. standardowe gniazdo l / jack 018555 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta
boczna osłona - spojler aprilia 97506400XN2 spojler 975064000G brak dost?pnego opisu 270793 wkr?t 013963 pralka 975841 tuleja 272836 wkr?t 254485 zacisk m6 624504000G lewa dolna tylna strona 258249 wkr?t CM017410 spinacz 97505600BM lewa górna tylna strona 97505600XN2 lewa górna tylna strona 258249 wkr?t CM017410 spinacz 975043 lewy uchwyt pasa?era 97504300BM lewy uchwyt pasa?era 97504300XN2 lewy uchwyt pasa?era 975840 ?ruba imbusowa 575268 zacisk m8 624505000G prawa dolna tylna strona 258249 wkr?t CM017410 spinacz 97505700BM prawa górna tylna strona 97505700XN2 prawa górna tylna strona 97504400BM prawy uchwyt pasa?era 97504400XN2 prawy uchwyt pasa?era 97506100XN2 pokrywa 97506100BM pokrywa 258249 wkr?t CM017410 spinacz 975176000G opona 975177000G opona 258249 wkr?t CM017410 spinacz 259830 metryczna ?ruba m6x20 624519000G tylne dolne zamkni?cie boczne
stoisko / s aprilia 56449R podstawka centralna 030115 ?ruba sze?ciok?tna m10x130 582298 odst?pnik 273754 o-ring 272426 podk?adka 1C002702 podk?adka 582850 mlle ret.caball.int. 582851 mlle retorno caball. 295789 wiosna 295788 wiosna 647473 stojak boczny z i.p. 647595 ?ruba mocuj?ca stopk? boczn?. 191189 uszczelka 164245 zatrzymaj bufor 582885 zatrzymaj bufor
wahliwe ramię aprilia 56475R1 kompletne rami? wahad?owe po stronie ramy 597317 krzak 597374 ?o?ysko igie?kowe 56127R ?o?ysko igie?kowe CM067805 odst?pnik 650755 odst?pnik 597080 ?ruba imbusowa 597079 krzak 564611 nakr?tka m22x2 h = 8 597230 pralka 564878 orzech 56334R wahliwe rami? 597502 wahliwe rami? 56127R ?o?ysko igie?kowe 597374 ?o?ysko igie?kowe 271779 schraube CM067806 podk?adka 189,00 mm 597081 wkr?t 651027 wiosna 650904 p?yta podstawowa 272750 dryf 273460 krzak 006416 pier?cie? zabezpieczaj?cy 647872 cicha os?ona bloku 830056 krzak 272836 wkr?t 597893 ?ruba imbusowa 709646 pralka 012535 pralka
nadkola - błotnik aprilia 650226000G przedni b?otnik. bia?y 65022600XN2 przedni b?otnik. czarny 650469 lh wsparcie 650467 wsparcie rh AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 575249 wkr?t 013762 pralka 709099 ?ruba imbusowa 006976 podk?adka spr??ysta 652976 tylna os?ona przeciwbryzgowa CM175101 uszczelka 015804 wkr?t 006976 podk?adka spr??ysta 254485 zacisk m6 624640 tylny b?otnik 582922 reflektor 180859 p?yta 479882 odst?pnik 624515 wsparcie rh 624514 lh wsparcie 018639 wkr?t 006976 podk?adka spr??ysta 414838 ?ruba m6x35 657049 nadkola przednie 272836 wkr?t 254485 zacisk m6 258249 wkr?t CM017410 spinacz 258249 wkr?t CM017410 spinacz
szyba przednia - szkło aprilia 6565275 szyba przednia 975760000G zestaw z??czy szyby przedniej 975856 wkr?t 621940 zatrzask przedniej szyby 560173 gumowa podk?adka 020206 orzech 577237 wtyczka 575249 wkr?t D9004468231 spinacz 975508000G zestaw z??czy szyby przedniej 975760000G zestaw z??czy szyby przedniej 975509000G zestaw z??czy szyby przedniej 975760000G zestaw z??czy szyby przedniej 259830 metryczna ?ruba m6x20 975750 zestaw uszczelek

Elektryczny

magneto koła zamachowego aprilia 638848 stojan 58070R stojan 122637 ?ruba imbusowa z niskim ?bem m6x30 018575 wkr?t 639410 kompletny wirnik (kokusan) 479515 podk?adka ?amana 877289 ?ruba imbusowa m6x24 847679 ?ruba imbusowa m6x24 8477975 kompletne wolne ko?o 000097 klucz transmisji 842385 podk?adka zwyk?a 563728 nakr?tka m16x13
reflektory przednie - kierunkowskazy aprilia 584486 reflektor 638696 reflektor 292022 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w 294353 lampa h7 12v-55w 584002 spinacz 638698 prawa wi?zka przewodów 584906 wi?zka kablowa. 624377000G wsparcie rh 584747 reflektor 638697 reflektor 292022 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w 294353 lampa h7 12v-55w 584002 spinacz 584907 wi?zka kablowa. 638699 lewa wi?zka przewodów 272836 wkr?t 639477 prawy przedni kierunkowskaz 581904 lampa 639478 kierunkowskaz przedni lewy 581904 lampa 267958 samogwintuj?ce ?ruby 199190 wtyczka rozszerzaj?ca 297498 wkr?t 624376000G lh wsparcie
główna wiązka przewodów aprilia 641512 wi?zka przewodów 640963 urz?dzenie do zarz?dzania sterowaniem elektrycznym 145298 zacisk w??a 252945 bezpiecznik 7,5a 290860 bezpiecznik 15a 292507 bezpiecznik 10a 581440 bezpiecznik 30a CM225730 bezpiecznik 30a CM006908 spr??yna jednokierunkowa CM006906 spr??yna jednokierunkowa CM017405 p?yta spr??ynowa 013763 podk?adka p?aska 4,2x12x1,5 015728 wkr?t 018639 wkr?t 145298 zacisk w??a 291017 elastyczne wsparcie 257134 zacisk w??a 581424 drut 031089 ?ruba sze?ciok?tna m6x18 577594 zacisk spr??ynowy CM006902 spr??yna jednokierunkowa CM006903 kuweta CM006904 spr??yna jednokierunkowa 639764 wi?zka przewodów instrumentu 582172 czapka 638792 zacisk w??a 564761 zacisk w??a 012528 pralka 125647 wkr?t 298729 zacisk w??a 272836 wkr?t 012528 pralka 484123 ?ruba z ko?nierzem 639843 wspornik 584520 spr??yna ??cznika 013880 podk?adka p?aska 16x6,5x1,5 564014 zacisk w??a
tablica rozdzielcza liczników aprilia 641487 kombinacja mierników 642889 analogowy wska?nik obrotów 164634 ?arówka 12v-1,2w 639663 jednostka lamp ostrzegawczych 164634 ?arówka 12v-1,2w 297498 wkr?t 297498 wkr?t 241936 orzech 241936 orzech
reflektory tylne - kierunkowskazy aprilia 641507 ?wiat?a tylne 018623 ?ruba m5x12 015585 ?ruba m5x12 241936 orzech 258249 wkr?t 639670 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? 584332 lampa 12 v-10 w 639338 szk?o 639669 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. 584332 lampa 12 v-10 w 639338 szk?o 296170 wkr?t 241936 orzech 583332 scheinwerfer beleuchtung 58235R scheinwerfer beleuchtung 292022 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w 267115 wkr?t samogwintuj?cy m4x16 003054 podk?adka 4,3x8x0,5 581392 lampa 584902 wi?zka kablowa. CM017410 spinacz
przełączniki zdalnego sterowania - bateria - klakson aprilia CM071801 róg 58034R róg 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 975749 wspornik 272836 wkr?t 078307 pralka 641933 przeka?nik o rezystancji 12v-30a 58099R przeka?nik o rezystancji 12v-30a 584305 squadretta 58115R przeka?nik 12v / 80a 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 583921 guma podtrzymuj?ca akumulator 582153 spr??yna jednokierunkowa 145298 zacisk w??a
selektory - przełączniki - przyciski aprilia AP8127305 zatrzyma? knop 642032 przycisk stopu 584826 przycisk drzwi 255323 przycisk drzwi 015911 wkr?t 639542 przycisk do podpórki bocznej 292889 ?ruba imbusowa m5x16 012532 podk?adka 5,3x10x0
stater - rozrusznik elektryczny aprilia 58142R rozrusznik 58142R5 rozrusznik 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 874803 elektryczny rozrusznik 82737R przek?adnia silnika rozrusznika 848724 p?yta 008375 ?ruba m6x14 640012 kabel rozrusznika
regulatory napięcia - elektroniczne jednostki sterujące (ecu) - h.t. cewka aprilia 639110 zespó? prostownika regulatora 828863 ?ruba z ko?nierzem B011784 ?ruba z ko?nierzem 6406155 wsparcie 640591 h.t wspornik cewki 012554 podk?adka 3,2x5,7x0,9 020003 orzech 006125 pralka 241936 orzech 58120R cewka 583236 ?ruba m3x20 080341 cavo base a.t. 293845 scr. nasadka ?wiecy zap?onowej 015014 za?lepka 641219 zacisk zabezpieczaj?cy przed iskrami 071671 nasadka izolacyjna 584772 wspornik 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 254485 zacisk m6 031117 ?ruba m8x18 zn 016408 podk?adka spr??ysta 003038 podk?adka p?aska 8,4x18x2,5 mm 145298 zacisk w??a

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SR MAX 125 2011. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SR MAX 125 2011. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SR MAX 125 2011.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii