Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012.

Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SR Motard 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2012 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

filtr powietrza aprilia B013216 kompletny filtr powietrza 843849 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej 843194 filtr powietrza 843195 uszczelka obudowy filtra powietrza 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 479132 pokr?t?o 827831 czapka CM002910 zacisk w??a 830056 krzak 018640 wkr?t 012533 podk?adka z?bata 6,6x11x0 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1 254485 zacisk m6 829001 tuleja ga?nika skrzyni filtruj?cej 709532 zacisk w??a 1A000833 zacisk w??a
elementy gaźnika aprilia 842514 pokrywa CM140903 spr??yna zaworu gazowego 828822 puchar CM140210 sto?kowy pin njha CM140302 membrana CM129914 g?ówny strumie? 82 CM140105 bezczynny strumie? CM147102 ig?a do regulacji 842522 zestaw p?ywakowy CM156709 komora p?ywakowa kpl. 842530 urz?dzenie rozrusznika CM142913 kompletny automatyczny rozrusznik 828843 p?yta 828844 czapka CM149404 ?ruba powietrza przym. min. ?r 842521 zestaw w??y 842523 zestaw komory p?ywakowej 880408 czujnik korpusu przepustnicy
gaźnik, montaż - rura łącząca aprilia CM156006 ga?nik kpl. cvek27 2707 CM156010 ga?nik kpl. cvek27 2707 849465 z??cze indukcyjne z u.p. 828152 wkr?t 830487 wkr?t 871167 uszczelka 1A000833 zacisk w??a 709532 zacisk w??a 709532 zacisk w??a 1A000833 zacisk w??a 82961R modu? rezystorowy CM002902 zacisk w??a CM002903 zacisk w??a
korbowód aprilia CM1485105001 brak opisu w tej chwili CM1485105002 brak opisu w tej chwili 483785 ko?ek 82898R pier?cie? uszczelniaj?cy 486081 cichy blok B015433 wtyczka m12x1,5x11 411311 wtyczka m12x1,5x11 844582 dysza 484993 ko?ek ustalaj?cy 411295 ?ruba dwustronna 877287 ?ruba dwustronna 411295 ?ruba dwustronna 484034 dysza 431860 krzak 82878R pier?cie? uszczelniaj?cy 478115 ko?ek ustalaj?cy B015957 ko?ek ustalaj?cy 485912 ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 83018R ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 B015959 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 000674 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x26,9x1,2 485913 ?o?ysko kulkowe 833701 ?o?ysko kulkowe 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 845861 wk?ad drzwiczek filtra 431065 uszczelka 485047 p?yta 830061 ?ruba z ko?nierzem 483767 dolna przegroda olejowa 829661 zawór ci?nieniowy oleju 485655 wiosna 832130 kompletny pr?towy wska?nik poziomu oleju 827085 pier?cie? uszczelniaj?cy 018575 wkr?t 876657 p?yta B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 432142 ?ruba z ko?nierzem m6x60 277916 ko?ek ustalaj?cy 845212 uszczelka 875111 uszczelka
pokrywa skrzyni korbowej - chłodzenie skrzyni korbowej aprilia 8413805 pokrywa skrzyni biegów kpl. 874106 kompletna os?ona ch?odz?ca 842093 element filtruj?cy 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 270793 wkr?t 873682 deflektor powietrza 873389 brak opisu w tej chwili 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 4789853 ?o?ysko promieniowe 15x35x11 478985 ?o?ysko promieniowe 15x35x11 006635 pier?cie? osadczy 431860 krzak 871458 gumowy r?kaw 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 CM155103 wtyczka 844964 zacisk w??a
wał korbowy aprilia 8412985001 kompletny wa? korbowy kat.1 8412985002 kompletny wa? korbowy kat.2
cylinder aprilia 877140 nakrycie g?owy 018639 wkr?t 829817 uszczelka 825364 uszczelka 1A003985 uszczelka 487989 uszczelka 829008 zawór odpowietrzaj?cy olej 845753 ?ruba imbusowa m5x20 CM001904 zacisk w??a 842737 rura odpowietrzaj?ca oleju 871762 okap boczny wlotu 843443 okap boczny wlotu 826275 spinacz 833821 boczny kaptur wyci?gowy 871760 boczny kaptur wyci?gowy 826275 spinacz 825368 os?ona ?wiecy zap?onowej 231590 elastyczna spr??yna 270793 wkr?t 259577 wkr?t 828662 wkr?t 638852 ?wieca zap?onowa cr7eb (ngk) 825363 pralka
zespół cylindra-tłoka-przegubu przegubu aprilia 831975 zespó? cylindra-sworze? t?oka (?eliwo) 827113 zespó? cylindra-sworze? t?oka (?eliwo) 831975 zespó? cylindra-sworze? t?oka (?eliwo) 8319740004 kompletny t?ok (?eliwny) kat.4 8319740003 kompletny t?ok (?eliwny) kat.3 8319740002 kompletny t?ok (?eliwny) kat.2 8319740001 kompletny t?ok (?eliwny) kat.1 8271120004 kompletny t?ok (aluminium) kat.4 8271120003 kompletny t?ok (aluminium) kat.3 8271120002 kompletny t?ok (aluminium) kat.2 8271120001 kompletny t?ok (aluminium) kat.1 485779 pier?cie? zaciskowy d.57x1 485914 pier?cie? zgarniaj?cy olej ?r. 57x2,5 486362 pier?cie? zgarniaj?cy olej d.57x1 482335 sworze? t?okowy 963486 anello elasto (mingxing ricambi) 875114 uszczelka podstawy cylindra 0,8 mm 828148 uszczelka podstawy cylindra 0,8 mm 875113 uszczelka podstawy cylindra 0,6 mm 828147 uszczelka podstawy cylindra 0,6 mm 875112 uszczelka podstawy cylindra 0,4 mm 828146 uszczelka podstawy cylindra 0,4 mm 277916 ko?ek ustalaj?cy 435571 ko?ek ustalaj?cy
napędzane koło pasowe aprilia CM162401 zespó? ko?a pasowego nap?dzanego sprz?g?em. 830580 sta?e nap?dzane pó? ko?a pasowego 82753R ?o?ysko 17x30x7 82518R klatka na kó?kach 20x29x18 483226 pier?cie? osadczy 828717 ko?ek prowadz?cy l = 12,5 879002 regulowane ko?o pasowe. pó? 431089 pier?cie? uszczelniaj?cy 430585 uszczelka 4310935 puchar 872877 spr??yna wariatora 487936 boczna nasadka sprz?g?a CM1612015 kompletny zespó? sprz?g?a od?rodkowego 433232 nakr?tka pier?cieniowa 8440494 tambor de embr. 274246 podk?adka p?aska 22x12,1x1 486324 orzech
koło pasowe napędowe aprilia CM144402 kompletna obudowa rolek 4348555 blok przesuwny 842204 spinacz CM1038035 zestaw rolek do pinów 8,5 gr 8456075 sta?e nap?dzaj?ce pó? ko?o pasowe 832715 p?yta 015996 wkr?t 008370 wkr?t 841213 (mitsuboshi) pasek klinowy 831363 podk?adka zwyk?a 876403 podk?adka p?aska 436783 nakr?tka ko?nierzowa B015804 nakr?tka ko?nierzowa 483889 odst?pnik
silnik, montaż aprilia CM1457105 silnik kpl. 494985 zestaw uszczelek cylindra 1R000008 zestaw uszczelek cylindra 494984 kit guarnizioni complete 1R000009 kit guarnizioni complete
osłona iskrownika koła zamachowego - filtr oleju aprilia 834473 kana? powietrzny. kpl. 832703 element filtruj?cy 254485 zacisk m6 833802 uszczelka 843757 krzak 258146 wkr?t samogwintuj?cy m3x20 486972 ?ruba imbusowa m5x25 1A003115 ?ruba imbusowa m5x25 828583 pralka 828662 wkr?t 82635R filtr oleju 483776 specjalna ?ruba 483841 filtr oleju dolotowego 288474 o-ring 20,35x1,78 826165 korek filtra oleju 285536 o-ring 31,47x1,78 642276 czujnik ci?nienia oleju 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 825481 zacisk w??a 847778 zacisk w??a
jednostka główna - zawór aprilia 82777R zespó? g?owicy cylindrów 285846 pó?-sto?ek zaworu 483914 puchar 483915 spr??yna zaworu 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 483711 puchar 483707 zawór wydechowy 483706 zawór wlotowy 239397 ?ruba dwustronna 435629 ?ruba dwustronna 434716 uszczelka 842360 wtyczka m6x10 842507 wtyczka m10x1,25 844719 nakr?tka ko?pakowa 485603 ?ruba z ko?nierzem 82681R uszczelka g?owicy cylindra
Pompa olejowa aprilia 82948R zespó? pompy oleju 829593 ?ruba z ko?nierzem 486082 uszczelka pompy oleju carter 847929 uszczelka pompy oleju carter 287913 ko?o z?bate pompy oleju B016426 ?ruba z ko?nierzem m6x14 833722 ?ruba z ko?nierzem m6x14 436695 wiosna belleville 82649R ?a?cuch pompy oleju 82783R ko?o z?bate steruj?ce pomp? oleju 847116 pokrywa uk?adu rozrz?du 483775 pokrywa uk?adu rozrz?du 825620 pier?cie? uszczelniaj?cy 82538R pier?cie? uszczelniaj?cy 434345 dryf ?a?cucha pompy oleju 018623 ?ruba m5x12 015585 ?ruba m5x12 487937 podk?adka zwyk?a 843761 kubek oleju silnikowego B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 487824 zacisk w??a 830128 uszczelka 843364 korek wlewu oleju 479986 o-ring 277916 ko?ek ustalaj?cy 483918 podk?adka uszczelniaj?ca olej 82782R ko?o z?bate ?a?cucha rozrz?du 828308 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 82643R ?a?cuch wa?ka rozrz?du 840510 dr??ek napinacza ?a?cucha 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 485868 odst?pnik 82650R wspornik napinacza ?a?cucha 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 847928 uszczelka 825952 pier?cie? uszczelniaj?cy
jednostka redukcyjna aprilia 8460245 boczna ok?adka B0143425 boczna ok?adka 82899R pier?cie? uszczelniaj?cy 83018R ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 4789845 ?o?ysko 25x52x15 006652 pier?cie? osadczy 272921 ko?ek 847930 uszczelka 8417485 o? tylnego ko?a 8738745 nap?dzany wa? ko?a pasowego 8285655 wa? nap?dowy CM162202 zespó? rury odpowietrzaj?cej zespo?u redukcyjnego 487115 zamek 487211 ?ruba z ko?nierzem m8x45 B016805 ?ruba z ko?nierzem m8x45 873980 ?ruba z ko?nierzem m8x40 B016806 ?ruba z ko?nierzem m8x40 269755 ?ruba imbusowa m8x12 485703 pralka
wspornik dźwigni kołysania aprilia 8304535 wahacz kpl. 8444895 wahacz kpl. 82817R ?ruba regulacyjna 484819 orzech 486336 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 877771 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du 018639 wkr?t 486972 ?ruba imbusowa m5x25 1A003115 ?ruba imbusowa m5x25 487832 p?yta 830446 podk?adka zwyk?a 830447 podk?adka zwyk?a 486339 o? wahaczy 8459305 wa? rozrz?dczy 8459325 wa? rozrz?dczy 833308 p?yta wa?ka rozrz?du 877309 p?yta wa?ka rozrz?du 484123 ?ruba z ko?nierzem
komora powietrza wtórnego aprilia 82996R zawór sas 259830 metryczna ?ruba m6x20 CM001904 zacisk w??a 831259 z??czka w??a CM001904 zacisk w??a 844116 kompletny s.a.s. rura 832943 uszczelka 873409 specjalna nakr?tka 846766 specjalna nakr?tka CM002904 zacisk w??a 845635 w?? zimnej wody CM002917 zacisk w??a CM002908 zacisk w??a 834476 os?ona ko?a zamachowego 297498 wkr?t
tłumik aprilia 877357 t?umik 843841 ochrona 848766 ?ruba imbusowa m5x10 651014 ?ruba imbusowa m5x10 827526 podk?adka p?aska 487665 kuweta 844470 wkr?t 872997 ?ruba imbusowa m8x55 834187 podk?adka spr??ysta 825643 pralka 436947 orzech 013861 podk?adka g?adka 8,2x20x2,5
transmisje aprilia 666930 przek?adnia hamulca tylnego 598918 regulator hamulca tylnego 179640 ko?ek 270310 registerro freno posteriore 145298 zacisk w??a 266040 krzak 257134 zacisk w??a 666929 kuweta 858542 skrzynia biegów pr?dko?ciomierza 564645 p?yta

Rama

przewody hamulcowe - zaciski aprilia 666008 sworze? hydrauliczny hamulca 647078 klocki hamulcowe 598919 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta 858543 przewód p?ynu hamulcowego 651502 ?ruba rury olejowej m10x18 127927 uszczelka 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 482291 zacisk w??a
środkowa osłona - podnóżki aprilia 85306100XH1 podnó?ek 270793 wkr?t 85824300XH1 zestaw dywanów szary 268596 wkr?t 85643100XH1 blokada górnej tarczy grey pha CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 85645000XH1 prawy tylny podnó?ek. szary 85645100XH1 lewy tylny podnó?ek. szary 259349 wkr?t 254485 zacisk m6
lusterko / a jazdy aprilia CM180601 prawe lusterko wsteczne CM180602 lusterko wsteczne lewe
widelec / rura sterowa - zespół łożyska układu kierowniczego aprilia 668484 monta? przedniego widelca 666261 prawy r?kaw 666262 lewy r?kaw 649952 uszczelka olejowa wuxi top 600490 ok?adka ochronna 858319 k?onica widelca 858322 wtórna spr??yna 858321 t?ok widelca 858320 spr??yna widelca 600486 za?lepka rury widelca 600495 pokrywa 601401 wkr?t 600482 ?ruba z ko?nierzem 600496 wspornik sterms 858318 rura sterowa 650075 dolne ?o?ysko kierownicy 650693 górny pier?cie? oporowy 0037514 podk?adka kierownicy 0111094 nakr?tka pier?cieniowa rury sterowej 664045 boczny reflektor 668573 lh wsparcie 668572 lh wsparcie 668574 wsparcie rh 668575 wsparcie rh
rama / nadwozie aprilia 672750 ramka z u.p. 298604 wsparcie zamka
przedni schowek - panel ochraniający kolana aprilia 85643300XH1 tarcza wewn?trzna. szary 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 85647100XH1 r?kawica drzwi. drzwi. szary 856472 zawias 259349 wkr?t 252420 p?yta 297498 wkr?t 856473 p?yta 575249 wkr?t 856437 drzwi z hakiem zamykaj?cym 257617 wiosna 575819 haczyk na worek 259349 wkr?t 85647400XH1 pokrywa kontrolna numeru podwozia
osłona przednia aprilia 6574610087 os?ona przednia 6574610090 os?ona przednia 65746100AO os?ona przednia 65746100EZ os?ona przednia CM017410 spinacz 184142 spinacz 67207100XH1 górne zamkni?cie os?ony 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM017410 spinacz 184142 spinacz 65746800XH1 obwódka przedniego reflektora 65746300XH1 deflektor prawy 65746200XH1 deflektor lewy 297498 wkr?t 664307 metaliczna siatkówka prawej dolnej os?ony 664309 metaliczna siatkówka lewej dolnej os?ony 664306 metaliczna siatkówka prawej górnej os?ony 664308 metaliczna siatkówka lewej górnej os?ony 664454 pralka
przednie koło aprilia 666311 przednie ko?o 327187 ?o?ysko 649910 ?o?ysko 564527 podk?adka dystansowa przedniego ko?a 564475 puchar 853075 opona 120 / 70-14 " 668796 o? przedniego ko?a 853058 o? przedniego ko?a 271740 orzech 270991 zawór opony bezd?tkowej 561714 przednia tarcza hamulcowa 271147 ?ruba imbusowa m6x20 667152 ?ruba imbusowa m6x20 56434R gniazdo licznika kilometrów 709674 ?ruba imbusowa m6x20
zbiornik paliwa aprilia 657507 zbiornik paliwa 031092 ?ruba m6x25 016406 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 268304 podk?adka p?aska 6,5x21 231027 odst?pnik 259832 wtyczka 258160 uszczelka CM025711 sonda poziomu paliwa 575321 zatrzask wciskany na kran 674594 zatrzask wciskany na kran 196868 uszczelka 577557 zacisk mocuj?cy 879888 zacisk mocuj?cy CM027914 rura 3,25x8x420 CM027916 rura 3,25x8x420 CM001912 zacisk w??a 624522 filtr pró?niowy CM027916 rura 3,25x8x420 CM006103 rura paliwowa CM006116 rura paliwowa
kierownica - master cil. aprilia 853047 kierownica 655554 ?ruba imbusowa m10x65 674424 podk?adka p?aska 178790 podk?adka p?aska 012543 podk?adka elastyczna p?aska z uz?bieniem wewn?trznym 17x10,3x2 015330 orzech CM079717 przepustnica kpl. 649602 otwieranie linki przepustnicy 649603 zamkni?cie linki przepustnicy 274491 prawy uchwyt 274489 uchwyt, lewy CM063805 tuleja z d?wigni? hamulca tylnego 564681 d?wignia 265249 wkr?t 267948 wiosna 123394 wkr?t CM064305 pompa hamulców 646832 d?wignia hamulca przedniego 497041 d?wignia hamulca przedniego
pokrowce na kierownicę aprilia 1B000543 os?ona przedniej kierownicy 6574700090 os?ona przedniej kierownicy 008457 wkr?t samogwintuj?cy m4,2x19 CM017409 zacisk d.4,2 267115 wkr?t samogwintuj?cy m4x16 1B000541 os?ona tylnej kierownicy 8530500090 os?ona tylnej kierownicy 267115 wkr?t samogwintuj?cy m4x16
obudowa kasku - pod siodłem aprilia 67219000XH1 kiesze? na kask 575249 wkr?t 259372 wkr?t 184142 spinacz CM017410 spinacz 85299000XH1 pokrywa baterii 259349 wkr?t 85270000XH1 pokrywa rewizyjna. szary 890103 pokrywa komory zbiornika oleju
zamki aprilia 860193 cylinder zamka 860691 klucz 298731 pier?cie? uszczelniaj?cy 298581 korpus zamka 1B002607 korpus zamka 298903 blocchetto serratura complete 298594 podk?adka p?aska 298838 spr??yna ustalaj?ca cylindra 580621 prze??cznik kluczykowy 643133 prze??cznik kluczykowy 253937 wiosna
talerze - emblematy aprilia 677077 prawy przedni owiewka dec. ?125? 677079 prawy przedni owiewka dec. ?125? 677078 owiewka przednia lewa dec. ?125? 677080 owiewka przednia lewa dec. ?125? 677060 naklejka na praw? przedni? os?on? sr 677071 naklejka na praw? przedni? os?on? sr 677072 naklejka na lew? przedni? os?on? sr 677061 naklejka na lew? przedni? os?on? sr 677058 naklejka na prawy przedni pasek os?ony 677069 naklejka na prawy przedni pasek os?ony 677059 naklejka na lew? przedni? os?on? 677070 naklejka na lew? przedni? os?on? 677062 naklejka na przedni? tarcz? "aprilia italia" 677063 nalepka ?aprilia? na prawym podnó?ku 677064 nalepka ?aprilia? na lewym podnó?ku 677065 nalepka na tablic? rejestracyjn? prawej owiewki tylnej "sr motard" 677073 nalepka na tablic? rejestracyjn? prawej owiewki tylnej "sr motard" 677066 nalepka na tablic? rejestracyjn? na lew? owiewk? tyln? "sr motard" 677074 nalepka na tablic? rejestracyjn? na lew? owiewk? tyln? "sr motard" 895839 ?? ?eni? ?etykieta? 672200 tabliczka znamionowa technologia piaggio 677537 brak opisu w tej chwili 677536 brak opisu w tej chwili 5A000289 nalepka ?aprilia? na prawym podnó?ku 5A000291 nalepka ?aprilia? na prawym podnó?ku 5A000290 nalepka ?aprilia? na lewym podnó?ku 5A000292 nalepka ?aprilia? na lewym podnó?ku 2H000695 zestaw naklejek ?melandri?
hamulec tylny - szczęka hamulca aprilia 56294R zamach szcz?ki 56294R5 zamach szcz?ki 266724 p?yta 647384 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych 5641365 wa?ek d?wigni hamulca 564215 d?wignia hamulca tylnego 828862 kwadratowa nakr?tka 414838 ?ruba m6x35
osłona tylna - osłona przeciwbryzgowa aprilia 6574720090 uchwyt pasa?era 65746900XH1 owiewki tylne zamykanie 65747300XH1 tylna os?ona przeciwbryzgowa 664310 przed?u?enie os?ony przeciwbryzgowej 664434 rama pomocnicza wspornika tablicy rejestracyjnej 582428 ?ruba imbusowa 582058 reflektor 58233R5 reflektor 642018 wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej 58231R5 boczny reflektor 293556 boczny reflektor 584884 uchwyt tablicy rejestracyjnej 584877 rozbudowa 564606 ?ruba imbusowa 003058 podk?adka 15x8,4x1,5 856459 krzak 672186 prawa tylna ?ciana 672185 ?ciana tylna lewa
tylne zawieszenie - amortyzator / i aprilia 666822 kompletny tylny amortyzator 666821 wspornik ??cz?cy amortyzator 268158 wkr?t 666823 odst?pnik 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 844483 ?ruba imbusowa m8x50 020008 orzech
tylne koło aprilia 666286 tylne ko?o 853075 opona 120 / 70-14 " 270991 zawór opony bezd?tkowej 601205 odst?pnik 674425 podk?adka p?aska 563728 nakr?tka m16x13 194423 czapka 012789 zawleczka 197983 pokrywa
siodło / siedzenia aprilia 2H000693 monta? siod?a 675331 monta? siod?a 577492 dryf 856462 d?wignia blokady 296743 wspornik 268596 wkr?t 672327 zestaw osprz?tu do blokady siode?ka 856463 mimo?rodowe dokr?canie 652697 korpus zamka 652695 korpus zamka 269136 orzech 856466 ko?ek 856465 zawias siode?ka 601645 zestaw narz?dzi
boczna osłona - spojler aprilia 6574670087 fairing.rh. 6574670090 fairing.rh. 65746700AO prawy panel boczny 65746700EZ owiewka rh. 860536 ?ruba imbusowa CM017410 spinacz 184142 spinacz 6574660087 fairing.lh. 6574660090 fairing.lh. 65746600AO lewa cz??? boczna 65746600EZ l.h. strona korpusu (szary 742 / b) 860536 ?ruba imbusowa CM017410 spinacz 184142 spinacz 85645200XH1 rh cover. grey phantom 85645300XH1 lewy zamykaj?cy szary widmowy 664303 siatkówka metaliczna po prawej stronie 664305 siatkówka metaliczna po lewej stronie 664454 pralka 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato
stoisko / s aprilia 666313 kompletna podstawa centralna 581560 dryf 030115 ?ruba sze?ciok?tna m10x130 273754 o-ring 582298 odst?pnik 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 581249 zewn?trzna spr??yna 581248 wewn?trzna spr??yna
wahliwe ramię aprilia 597499 rami? wahad?owe po stronie podwozia 56411R rami? wahad?owe po stronie podwozia 56127R ?o?ysko igie?kowe CM067803 dystans l = 228 mm 860902 wahacz po stronie silnika 56127R ?o?ysko igie?kowe 597374 ?o?ysko igie?kowe CM067801 odst?pnik 664219 wspornik silentbloku 272750 dryf 273460 krzak 295409 ?ruba imbusowa 031116 ?ruba imbusowa 272176 orzech 006416 pier?cie? zabezpieczaj?cy 563977 ?ruba sze?ciok?tna m10x245 271807 ?ruba sze?ciok?tna m10x202 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 597016 cicha os?ona bloku 655151 cicha os?ona bloku 856446 wiosna
nadkola - błotnik aprilia 66609100XH1 przedni b?otnik 272836 wkr?t 254485 zacisk m6 575249 wkr?t 67235400XH1 tylny b?otnik 67207000XH1 wn?ka na ko?a 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 575249 wkr?t

Elektryczny

magneto koła zamachowego aprilia 58059R cdi magneto assy 584695 kompletny wirnik (kokusan) 486140 kompletny wirnik (kokusan) 584695 kompletny wirnik (kokusan) 584690 p?yta tylna, mitsuba assy 000267 klucz transmisji 828662 wkr?t 018575 wkr?t 436783 nakr?tka ko?nierzowa B015804 nakr?tka ko?nierzowa 259151 wkr?t 006975 podk?adka 5,3x10x0,5 060201 podk?adka p?aska 5.3x14x1 097733 podk?adka p?aska 5.3x14x1 825430 wentylator
reflektory przednie - kierunkowskazy aprilia 642021 przedni reflektor 00H01004131 lampa h8 294131 lampa 12v-3w 270723 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 CM178606 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 642025 przedni prawy kierunkowskaz 584332 lampa 12 v-10 w 664360 zespó? kabla wska?nika 642026 kierunkowskaz przedni lewy 584332 lampa 12 v-10 w 664362 zespó? kabla wska?nika 664170 wkr?t 664379 zespó? kabla reflektora
główna wiązka przewodów aprilia 642480 wi?zka przewodów 580561 bezpiecznik 20a 290404 pokrywa 580653 uchwyt bezpiecznika 252945 bezpiecznik 7,5a 290860 bezpiecznik 15a
tablica rozdzielcza liczników aprilia 643415 kombinacja mierników 856440 szk?o tablicy przyrz?dów 164634 ?arówka 12v-1,2w 268596 wkr?t 642019 panel deski rozdzielczej pusty 6420190090 panel deski rozdzielczej pusty 860535 ?ruba imbusowa
reflektory tylne - kierunkowskazy aprilia 642022 ?wiat?a tylne 129953 lampa 12v-21 / 5w 664457 ?ruba zpf 184142 spinacz CM017410 spinacz 642023 prawy tylny kierunkowskaz 584332 lampa 12 v-10 w 664359 zespó? przewodu prawego wska?nika 642024 lewy tylny kierunkowskaz 584332 lampa 12 v-10 w 664361 zespó? przewodu lewego wska?nika 259830 metryczna ?ruba m6x20 858306 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 858180 okablowanie p?ytowe 292022 lampa 12v-5w 2920225 lampa 12v-5w 858334 uchwyt lampy tablicy rejestracyjnej 018591 wkr?t 015996 wkr?t 016404 podk?adka p?aska 4,2x7,6x0,9 020104 orzech
przełączniki zdalnego sterowania - bateria - klakson aprilia 642318 przeka?nik rozrusznika 12v-80a 582042 p?yta 294076 rem. prze??cznik sterowania 12v-30a 58246R rem. prze??cznik sterowania 12v-30a 584810 bateria 12v-9ah 1D000635 róg 58093R róg 434541 rozdarty. ch con reborde m6x16 254485 zacisk m6
selektory - przełączniki - przyciski aprilia 294341 selektor reflektorów 642670 selektor reflektorów 58056R w??cznik kierunkowskazów 6426795 w??cznik kierunkowskazów 58058R przycisk klaksonu 58057R przycisk startu 584426 pokrywa AP8127896 pokrywa 580645 przycisk 580953 przycisk
stater - rozrusznik elektryczny aprilia 82611R5 rozrusznik 018639 wkr?t 82612R przek?adnia silnika rozrusznika
regulatory napięcia - elektroniczne jednostki sterujące (ecu) - h.t. cewka aprilia 58090R zespó? prostownika regulatora 58090R5 regulator napi?cia CM078307 zespó? cdi 672173 jednostka steruj?ca sup. wspornik 272836 wkr?t 016406 podk?adka spr??ysta 6,4x11,8x1 58083R cewka 436919 ko?nierz ochronny ?wiecy zap?onowej 573052 kuweta 969348 ekranowana nasadka 581142 czujnik temperatury otoczenia

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii