Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SX 50 Limited Edition 2014.

Aprilia SX 50 Limited Edition 2014 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SX 50 Limited Edition 2014

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SX 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2014 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia CM152710 brak dost?pnego opisu CM141711 zawór gazu CM107514 sto?kowy ko?ek CM107506 ko?ek sto?kowy a13 AP8276033 ko?ek sto?kowy a13 CM106229 dyfuzor 208 ha CM106218 dyfuzor 209 ga CM101753 g?ówny samolot 104 CM101723 g?ówny strumie? 72 CM102101 strumie? ja?owy 30 CM102103 bezczynny strumie? 484704 kompletny zbiornik 482916 p?ywak kpl. 288865 wkr?t 482942 spr??yna zaworu gazowego 288873 sto?kowy klips 288872 pier?cie? CM146204 rozrusznik CM146201 urz?dzenie rozrusznika 289575 wkr?t 288863 p?yta 085285 wiosna CM107701 ?ruba regulacji powietrza kpl. 152608 wiosna 828074 ?ruba regulacyjna zaworu gazowego 288862 ?ruba mocuj?ca komor? p?ywakow? 498409 zestaw uszczelek ga?nika 436206 kompletny zawór oleju 827892 manometr powietrza 289903 czapka 875551 czapka 288868 wkr?t
sprzęgło aprilia 1A001076 przek?adnia sprz?g?a 847217 nakr?tka 10m100 847045 tarcza dociskowa sprz?g?a 847218 pralka 876418 pralka 847221 orzech 00000326260 orzech 847043 nap?dzana tarcza sprz?g?a 847044 nap?dowa tarcza sprz?g?a 623920 ?ruba torx 847222 ?o?ysko B016310 odst?pnik 847042 pralka 847046 pokrywa sprz?g?a 847047 wiosna 847224 pralka 847048 ?ruba 5m80x35 006410 pier?cie? uszczelniaj?cy 847083 d?wignia sprz?g?a 847075 uszczelnienie olejowe CM151201 wa?ek wysprz?glaj?cy 847223 ko?ek 847090 p?yta 847216 bieg 8713165 klatka na kó?kach 22x26x13
korbowód aprilia CM1503015 zespó? skrzyni korbowej CM1503065 zespó? skrzyni korbowej 871730 uszczelka 1A009969 uszczelka 847241 ko?ek CM1507034 pokrywa 871930 uszczelka pokrywy 880888 uszczelka pokrywy 861004 pokrywa ko?a ?a?cuchowego 847237 wkr?t 847238 pralka CM149801 ?ruba z ko?nierzem 874552 ?ruba z ko?nierzem 847023 nakr?tka pier?cieniowa 847091 uszczelka 319446 ?ruba imbusowa m6x10 847239 pralka 847087 wkr?t 847180 o-ring 877264 ?ruba dwustronna l = 109 847024 kana? wentylacyjny AP8220402 rura 5x9 00G03900821 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 847093 kolektor dolotowy 873815 zespó? zaworu trzcinowego 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 CM149804 ?ruba z ko?nierzem m6x25 CM149806 ?ruba m6x35 414838 ?ruba m6x35 B016763 ?ruba z ko?nierzem m6x40 414834 ?ruba z ko?nierzem m6x40 830487 wkr?t 00H03000091 ?ruba 6x50 847174 wkr?t AP8104097 zacisk w??a 847096 zacisk w??a 871319 w?? gumowy CM1513075 silnik CM151311 brak opisu w tej chwili
cylinder aprilia 877719 cylinder z t?okiem np 8770700001 zespó? t?oka a-v / fe 8770700002 zespó? t?oka b-v / fe 8770700003 zespó? t?oka c-v / fe 8770700004 zespó? t?oka d-v / fe 847006 zestaw pier?cieni t?okowych 877072 pier?cie? 847012 sworze? t?okowy 847178 pier?cie? stop CM151902 nakrycie g?owy CM1519024 nakrycie g?owy 871725 uszczelka g?owicy cylindra CM164903 uszczelka v / fe 0,7 CM159503 uszczelka v / fe 0,7 CM164901 uszczelka v / fe 0.3 CM159501 uszczelka v / fe 0.3 871643 uszczelka podstawy cylindra 874224 wa? nap?dowy 83052R wa? nap?dowy 847010 wska?nik temperatury 880325 wska?nik temperatury 847020 uszczelnienie olejowe 847172 ?o?ysko 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 436947 orzech 847008 zylinderkopf 1A0089765 zylinderkopf 847215 klucz transmisji 847529 klatka szybowa 847007 uszczelka g?owicy cylindra
jednostka wydechowa aprilia 867306 t?umik 867397 t?umik 867480 t?umik 00002062011 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8134378 tuleja mocuj?ca t?umik 8674035 tuleja gwintowana 861020 ochrona przednia 00D05910081 ?ruba m6x16 00H03404321 uszczelka t?umika 00000012415 wkr?t 00F04201361 pralka 847181 pralka 861049 os?ona tylna AP8220241 gumowa podk?adka AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * 00D04900581 tuleja 862429 tuleja 865093 uszczelka AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 00002062011 ?ruba imbusowa m6x20 00000023060 nakr?tka m6100 00H03802461 zacisk w??a 00G05100911 torba na akcesoria AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8150018 pralka 867304 kolektor
skrzynia biegów aprilia 847027 zespó? wa?u przek?adni g?ównej. 6 v.ta 847544 klatka rolkowa 847086 ?o?ysko 847021 p?yta 847210 ?ruba 5m80x10 1A003116 ?ruba 5m80x10 847028 wa? pomocniczy kpl. 6 v.ta 847153 bieg 1a z = 34 847157 bieg 2a z = 30 847155 bieg 3a z = 27 847156 bieg 4a z = 24 847549 pralka 847211 klatka rolkowa 847550 scheibe 871708 scheibe 847542 podk?adka bezpiecze?stwa 847548 podk?adka 1x16x23,5 847541 podk?adka 1x18x23 847546 podk?adka dystansowa 17,1x25x0,8 847545 podk?adka 1,2x17x28 847019 uszczelnienie olejowe 847209 ?o?ysko 847154 bieg 5a z = 23 86177R ko?o z?bate z = 11 00H02813371 ko?o z?bate z = 11 00H02805371 ko?o z?bate z = 14 00H02800421 p?yta 00H02810421 wa? z?bnika mechanizmu ró?nicowego l = 103. od = 16 00000004510 wkr?t AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150535 podk?adka bezpiecze?stwa AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 00000033040 podk?adka d4 847032 widelec 83073R widelec 847030 sworze? prowadz?cy widelec z trzpieniem 847214 pralka 863136 przesun?? krzywk? 847038 przesun?? krzywk? 847158 bieg 6a z = 22 847033 krzywka zmiany biegów 83066R krzywka zmiany biegów 847036 pralka 847213 sworze? t?okowy 4x6 847547 krzak 847159 wa? przek?adni wtórnej 847029 sworze? prowadz?cy widelec z trzpieniem 847031 widelec 83072R widelec
Pompa olejowa aprilia 847052 zespó? wa?u pompy oleju. 847184 ko?ek 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 847055 pompa olejowa 847227 wkr?t 847226 pralka 847183 pralka 00H03706011 pokrywa 00004154000 wkr?t 847051 bieg z = 25 847076 sworze? wa?u 847053 ko?o z?bate z13 / 24 311163 uszczelka 00H03701511 wiosna 876733 kuweta kpl. CM101605 rura wylotowa oleju CM101509 rura wlotowa oleju
selektor aprilia 847236 wa?ek wybieraka 1A0043545 wa?ek wybieraka 00H027034215 zespó? zmiany biegów. B018064 sworze? d?wigni zmiany biegów 847069 wiosna 847070 wkr?t 847068 d?wignia 847075 uszczelnienie olejowe 847228 pralka AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
chłodnica wody aprilia 866995 ch?odnica wody 2B0024585 ch?odnica wody 00H03810501 zbiornik wyrównawczy 00H03802472 korek zbiornika 862541 y zwi?zek 00D00900531 zacisk w??a 254485 zacisk m6 CM002901 zacisk w??a AP8101722 opaska zaciskowa d25x8,6 00008915020 przelotka AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 00D01500552 puchar AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 86138R rura AP8101927 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 862493 rura pompy ch?odnicy 00G02200692 p?yta 00H03801751 zacisk w??a 21 / 8w4 2B004936 kratka ch?odnicy wody 866961 kratka ch?odnicy wody CM002901 zacisk w??a 00H03801961 rura 00011141300 ?ruba 4,8x13 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 862543 ch?odnica rura 862544 rura 00H03704081 zbiornik oleju 00F03710241 korek wlewu oleju 867531 czujnik poziomu oleju AP8104071 zwi?zek kpl. 879888 zacisk mocuj?cy AP8101927 opaska zaciskowa d23,5x8 862542 rura 00H00400501 zacisk w??a 7.8-8.3 00G03801701 zacisk w??a AP8121697 wiosna belleville 00402060001 podk?adka d6 din125 aznb
pompa wodna aprilia CM150802 pokrywa pompy wodnej CM1508024 pokrywa pompy wodnej CM149805 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 871688 uszczelka 879030 uszczelka 847067 orzech 847079 wirnik 847077 pier?cie? uszczelniaj?cy 847080 ko?o z?bate z = 32 847078 zespó? wa?u pompy wodnej. 847184 ko?ek 847183 pralka 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 483395 termostat 018644 wkr?t 847181 pralka

Rama

ciało aprilia 2B000015000W0N przedni b?otnik AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 00012061200 ?ruba 6mx100x12 2B000013000W0N prawy przedni panel boczny 2B000014000W0N prawy przedni panel boczny 86108200W0N rh os?ona na siod?o 86108300W0N lewy pokrowiec na siode?ko 254485 zacisk m6 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby 894118 uchwyt tablicy rejestracyjnej 00K05110651 reflektor 00H00705121 tylny b?otnik 2B000012000W0B owiewka tylna 2B000012000W0N owiewka tylna 00H01802081 reflektor 00402060001 podk?adka d6 din125 aznb AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150204 nakr?tka m4 00H02201591 ochrona 00D01500021 gumowa podk?adka 00000031050 pralka 847226 pralka AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 00002052051 wkr?t AP8102375 zacisk m5 864454 ko?nierz d8 d8 00H01501811 ko?nierz d8 d8 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8101890 w?? czarny d8 00002062511 ?ruba imbusowa m6x25 AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 00000023060 nakr?tka m6100 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8150178 podk?adka 6,4x12,5 2B000010000W0B prawy panel tylny 2B000010000W0N prawy panel tylny 2B000011000W0N panel tylny lewy 2B000011000W0B panel tylny lewy 00D01200171 podk?adka d6 862449 nakr?tka pier?cieniowa 89411900XN4 dr??ek kierowniczy AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8121032 krzak AP8120405 gumowa podk?adka 00H03800722 pralka AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 894122 os?ona przewodów AP8121032 krzak 840509 odst?pnik
część uzupełniająca aprilia 861013 zestaw zamka 00H05101561 zestaw narz?dzi 896016 zamek do kufra górnego 852164 zamek do kufra górnego 852163 wy??cznik g?ówny AP8150169 ?ruba imbusowa m8x20 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8140710 klucz aprilia bez transpo. B045017 brak opisu w tej chwili B045018 brak opisu w tej chwili
deska rozdzielcza aprilia 866996 deska rozdzielcza AP8152338 ?ruba z ko?nierzem 847181 pralka AP8121790 t krzak 00D01500021 gumowa podk?adka 86137R czujnik pr?dko?ci ko?a 898626 czujnik pr?dko?ci ko?a 894121 obs?uga gniazda
kalkomania aprilia 2H000396 naklejka na prawy kana? ?aprilia limited? 2H001082 naklejka na prawy kana? ?aprilia? 2H001351 naklejka na prawy kana? ?aprilia? 2H000397 nalepka na lewy kana? ?aprilia limited? 2H001083 nalepka na lewy kana? ?aprilia? 2H001352 nalepka na lewy kana? ?aprilia? 2H001353 nalepka na prawy tylny kana? 2H001084 nalepka na prawy tylny kana? 2H000400 nalepka na prawy tylny kana? 2H000401 nalepka na lewy tylny kana? 2H001085 nalepka na lewy tylny kana? 2H001354 nalepka na lewy tylny kana? 2H000380 oznaczenie ?mistrzostwa ?wiata? 2H000394 naklejka na zespó? dx 2H001349 naklejka na pasek z prawej strony 2H000395 naklejka na zespó? sx 2H001350 naklejka na pasek z prawej strony 2H001348 naklejka na reflektor ?sx limited? 2H001079 naklejka na reflektor ?sx? 2H000393 naklejka na reflektor ?sx? 2H000392 naklejka na przedni b?otnik 2H001078 naklejka na przedni b?otnik 2H001347 naklejka na przedni b?otnik "aprilia racing" 2H001357 naklejka na tylny prawy panel boczny 2H001088 naklejka na tylny prawy panel boczny 2H000404 naklejka na tylny prawy panel boczny 2H000405 naklejka na tylny lewy panel boczny 2H001089 naklejka na tylny lewy panel boczny 2H001358 naklejka na tylny lewy panel boczny 2H000406 naklejka na tyln? praw? 2H001092 naklejka na tyln? praw? 2H001093 nalepka tylna lewa 2H000407 nalepka tylna lewa 2H000408 naklejka na tyln? owiewk? ?aprilia racing? 2H001094 naklejka na tyln? owiewk? ?be a racer? 2H001359 naklejka na tyln? owiewk? ?be a racer? 2H001355 dec.coprireggisella dx tricolore 2H001086 naklejka na siode?ko sup "limited" 2H000402 naklejka na siode?ko sup "limited" 2H000403 naklejka na siode?ko lewe "limitowana" 2H001087 naklejka na siode?ko lewe "limitowana" 2H001356 dec.coprireggisella sx tricolore 2H000409 naklejka na wahacz dx "motard" 2H001360 naklejka na felg? ?sx limited? 2H000411 kalkomania do obr?czy 2H000398 kana? powietrza lo.rh. kalkomania 2H001090 kana? powietrza lo.rh. kalkomania 2H001091 kana? powietrza lo.lh. kalkomania 2H000399 kana? powietrza lo.lh. kalkomania 2H000410 naklejka na wahacz sx "motard" 2H001077 kalkomania ?tytu?y ?wiata?
rama aprilia 86742900WGA rama AP9100736 podk?adka 8,3x20x1,5 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 00H02201312 podnó?ki lewe AP8152291 ?ruba z ko?nierzem 00262080022 nakr?tka 8m 125 86250701WGB podstawka centralna AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 00H00805072 stojak pin AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 00H01801771 wa?ek 00H06303401 rura 00002518790 tuleja 00H02500272 ?ruba 8m125x90 00H06500451 pralka 00D01520096 tylny podnó?ek. rh 00D01540456 tylny podnó?ek. lh 00H04903292 wiosna AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 00H02201302 prawe podnó?ki 00002215152 tuleja 00H03000272 ?ruba 10m150x100 00262100032 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 2B004468 p?yta 00H00800422 p?yta 863001 boczna spr??yna stojaka 867291 boczna spr??yna stojaka 863002 boczna spr??yna stojaka 867290 boczna spr??yna stojaka 00D00200761 ok?adka ochronna 00H01502101 ochrona rh 00H01503101 ochrona rh 00H01502501 ochrona lh 00H01501501 ochrona lh
przedni widelec aprilia 864884 prawy r?kaw kpl. 864883 lewy r?kaw kpl. 864882 r?kaw 864885 nakr?tka pier?cieniowa 864886 pralka 864887 uszczelnienie olejowe 864888 pier?cie? stop 864889 ok?adka ochronna 864890 t?ok nurnikowy. kompletny 864891 ogranicznik skoku 864892 pralka 864893 wkr?t 864894 wiosna 864895 pralka 864896 rura napr??enia wst?pnego kpl. 864897 o-ring 864898 podk?adka 864899 wtyczka 864900 wkr?t 864880 podstawa ?odygi 864881 wkr?t 864901 górna p?yta widelca 864902 ?ruba w kszta?cie litery u 864903 kalkomania 864452 przedni widelec 00H01802081 reflektor AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150178 podk?adka 6,4x12,5 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
przednie koło ii aprilia 86690500WNB przednie ko?o 00H01205031 wewn?trzna przek?adka 601345 ?o?ysko kulkowe 867239 zestaw klocków hamulcowych 866919 przednia tarcza hamulcowa 00H02402282 ?ruba 6x20 AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 86191R sworze? ko?a 866989 sworze? ko?a 866990 no?na wewn?trzna podk?adka dystansowa AP8150208 podk?adka 15x28x2,5 00H00300672 orzech 00H01201331 pokrywa 867056 zacisk hamulca przedniego 867240 zawór odpowietrzaj?cy AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8
zbiornik paliwa aprilia 861081 pokrywa 00H00604141 d?wignia AP8120001 gumowa podk?adka 00047030400 zatrzymanie d4 00H06303752 ko?ek 864489 czujnik poziomu paliwa 00G00401131 korek wlewu oleju 00F00400771 pralka 00H00406011 zbiornik paliwa 00G00400501 zacisk w??a 00G00400181 kurek paliwa AP8101595 zacisk w??a d10,1 00G03204272 wiosna 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 866497 rura 00F03710131 zacisk w??a 8610500005 siod?o kierowcy. czarny 8610500007 siod?o kierowcy. szaro czarny 8610500008 siod?o. czerwony czarny 861370 p?yta no?na AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 00008915020 przelotka AP8121679 t krzak 861417 pokr?t?o gwintowane 00H00404051 wsparcie czo?gu B043536 kompl. podstawa obudowy filtra B043766 kompl. podstawa obudowy filtra B043299 filtr powietrza 00H03208491 rura 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00D01200171 podk?adka d6 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152169 ?ruba 4,8x19 AP8102375 zacisk m5 00H03207261 rura 00D01200171 podk?adka d6 254485 zacisk m6 00D01500471 nakr?tka pier?cieniowa 00H05900021 ?ruba 6m100x16 8613690004 pas siedzenia pasa?era. czarny 319165 wkr?t AP8150211 wkr?t AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8126701 guma siod?a AP8126702 gumowa podk?adka 00H063037625 wiosna AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8120615 uszczelka d3 00G01500701 sek. ?ruba 5x38 00G01501701 sek. wkr?t 867256 zawór powietrza 00H06500561 wsparcie AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 CM201309 rura AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25
kierownica - sterowanie aprilia 8671650001 kierownica 00H02101621 przepustnica 867136 gaz gaszug 2B004384 gaz gaszug 00H00930091 prawy uchwyt 866959 przedni cylinder g?ówny 867234 zestaw d?wigni 867235 zestaw przykrywaj?cy 323990 wkr?t 00004163500 wkr?t 867431 przewód przedniego hamulca 00H00900871 tuleja 00H00930071 l.h. uchwyt r?czny 00H00903291 d?wignia sprz?g?a 00H00917301 linka sprz?g?a 00D00900531 zacisk w??a 00H02100901 zacisk w??a 00002051251 wkr?t 00D01000701 wy??cznik 00005010760 czapka 867237 z??czka w??a olejowego 866942 pompa sprz?g?a 894116 lusterko wsteczne prawe / lewe 866941 przewód ss?cy AP8218115 d?wignia rozrusznika AP8700760 wkr?t 177072 spr??yna powrotna hamulca AP8218116 z??cze sto?kowe AP8218117 pier?cie? stop 894117 prawe lusterko wsteczne 867130 cto.brida fij.espejo dr. 2B000227 prawy jelec 2B000228 ?o?e przednie AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 00H00900511 zestaw tulei
zacisk hamulca tylnego aprilia 866956 zacisk hamulca tylnego 867242 zestaw klocków hamulcowych 867240 zawór odpowietrzaj?cy 866955 tylny cylinder g?ówny 867241 zestaw przykrywaj?cy 00023108000 nakr?tka m8x125 00H01103611 t?oczysko g?ównego cylindra 866958 przewód tylnego hamulca 00H01001701 w??cznik ?wiate? hamowania 867238 pralka 867237 z??czka w??a olejowego 864587 strzec 00402080001 podk?adka d8 00F00900531 zacisk w??a 290x4,8 863307 czujnik pr?dko?ci 00008063500 wkr?t 863745 krzak dystansowy 86239R d?wignia hamulca 00H01120021 d?wignia hamulca 00H01100172 wkr?t 00H01102072 wiosna 00005527540 pralka AP8120178 o-ring lub 112
tylne koło ii aprilia 00H01312381 tylne ko?o 2,15x18 " 864866 sworze? ko?a 00H02402282 ?ruba 6x20 00H00300672 orzech 601345 ?o?ysko kulkowe 00H01311091 odst?pnik 866115 tylna tarcza hamulcowa 867301 krzak dystansowy 86182R pier?cie? ?a?cuszka z = 53 00H01323031 pier?cie? ?a?cuszka z = 53 00H01515201 ?a?cuch 132szt 00H01502201 ?a?cuch 130szt B046219 ?a?cuch 130szt 00H01501212 ??cze ??cz?ce AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP8150208 podk?adka 15x28x2,5
ramię wahadłowe aprilia B045013 schwinge 2B004345600WGA schwinge 00H013042025 sworze? tylnego wahacza AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 00002503230 krzak 00H00301401 odst?pnik 00D01300192 pralka 00262120032 orzech 00H01803331 prowadnica ?a?cucha 00011141300 ?ruba 4,8x13 AP8150177 podk?adka 5,3x10x1,5 00H01508181 os?ona ?a?cucha 254485 zacisk m6 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8152108 ?ruba imbusowa AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 00011041300 wkr?t AP8102151 zacisk do przewodów 890721 zacisk do przewodów 86133R prowadnica ?a?cucha AP8121697 wiosna belleville AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 00H00300912 ?ruba 12x45 00023112000 nakr?tka 12mx175 8670020001 tylny amortyzator 00H00303892 wkr?t AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 00H01305171 prowadnica ?a?cucha 00402060001 podk?adka d6 din125 aznb 00000023060 nakr?tka m6100

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia 867477 g?ówna wi?zka przewodów 00H01001911 bezpiecznik 7,5a 00D00900531 zacisk w??a 00H05700481 jednostka migacza 2B000016000XN4 os?ona przedniego reflektora. 855038 reflektor 00012045000 wkr?t 00H02304501 wiosna AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 231215 lampa 00H01000131 lampa 12v-35 / 35w 219528 lampa 12v-35 / 35w AP8127784 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? 00H01009321 ?wiat?a tylne 00H05700101 uszczelka AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 00H01502741 wsparcie 00012051200 ?ruba 5m80x12 847181 pralka 00026005000 nakr?tka 5m 80 00H04603841 zacisk w??a AP8127489 lampa ry10w 12v 00008915020 przelotka 00D01500471 nakr?tka pier?cieniowa 00D01200171 podk?adka d6 00000023060 nakr?tka m6100 898891 regulator napi?cia 00D05900081 ?ruba m6x16 00D05910081 ?ruba m6x16 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00H01005311 róg 00012061200 ?ruba 6mx100x12 AP8121991 krzak 00003710120 wiosna 856610 okablowanie prze??cznika ?wiate? miejskich 00H05701061 gumowa podk?adka 00F00900531 zacisk w??a 290x4,8 00D00900531 zacisk w??a 00H02300961 strzec 00011061300 wkr?t AP8127783 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. 861313 uchwyt tablicy rejestracyjnej 00H05700471 pe?ne o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 861315 okablowanie p?ytowe 00H01003131 lampa 12v-5w AP8150280 ?ruba imbusowa m5x16 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5
koło zamachowe aprilia 82829R cdi magneto assy 847235 orzech 847234 pralka 847215 klucz transmisji 847233 wkr?t AP0297830 ?wieca zap?onowa br10eg 861612 ?wieca zap?onowa ngk br8es 00H03330171 cewka 00H03334171 cewka 080341 cavo base a.t. 00F03310741 cavo base a.t. 00G03301271 nasadka ?wiecy zap?onowej 00F03300731 czapka 00G06800021 ?ruba 6m100x20 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 234390 akumulator 12v-4ah 00F00900531 zacisk w??a 290x4,8
jednostka zapłonowa aprilia 847228 pralka CM149802 ?ruba z ko?nierzem m6x10 969296 ?ruba z ko?nierzem m6x10 847229 podk?adka zabezpieczaj?ca d11 00000047111 podk?adka zabezpieczaj?ca d11 847074 po??czenie 847232 pralka 847061 ko?o z?bate z = 29 847060 wiosna 847056 wa?ek z?baty 847062 p?yta 8470575 d?wignia linki spr??ynowej 847058 puchar 847330 wa?ek rozrusznika 847230 pralka 265300 pralka 847231 pier?cie? 006422 pier?cie? 00H02902252 d?wignia rozrusznika 86179R5 d?wignia rozrusznika 00047030900 podk?adka bezpiecze?stwa 00000036100 pralka 00000061040 pi?ka 4.76 00003127200 wiosna 00004162500 ?ruba imbusowa m6x100 478171 ?ruba imbusowa m6x100 AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SX 50 Limited Edition 2014. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SX 50 Limited Edition 2014. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SX 50 Limited Edition 2014.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii