Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014.

Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Tuono 1000 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2014 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002916 zacisk w??a 890938 wspornik AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858880 w?? lewy 858932 w?? prawy 858931 podstawa obudowy filtra AP8144087 gumowa podk?adka 895109 konserwacja AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8104329 filtr powietrza 894015 przedmuch filtra 895110 ok?adki AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 896909 pokrywa obudowy filtra GU30027931 uszczelka GU30729330 temp. powietrza czujnik AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 858808 przedmuch rur CM001927 zacisk w??a 858881 uszczelka 896875 kana? wlotowy
pokrywa sprzęgła aprilia 8995034 kompletna os?ona sprz?g?a alu 857429 ?ruba z ko?nierzem 857436 ?ruba z ko?nierzem AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 411209 ko?ek 857451 uszczelka 485693 wska?nik poziomu oleju 873804 pier?cie? osadczy 857070 pokrywa rewizyjna 857543 pokrywa rewizyjna 857078 o-ring 6389915 czujnik fazy / obrotów 122675 ?ruba imbusowa 974229 korek wlewu oleju AP8144424 o-ring 4075 857318 klatka rolkowa 857498 wrzeciono steruj?ce sprz?g?a 2A000033R wrzeciono steruj?ce sprz?g?a 857312 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 847075 uszczelnienie olejowe 857313 uszczelnienie olejowe 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 847075 uszczelnienie olejowe 857461 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a 857314 d?wignia sterowania sprz?g?em AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 899601 sprz?g?o zapadkowe 857460 t krzak B043542 tuleja sworznia steruj?cego sprz?g?a
sprzęgło i aprilia 893767 orzech 893768 belleville spring sp.0.8 893769 klatka na kó?kach 35x40x35,8 893770 odst?pnik 894821 ko?o z?bate pompy oleju z = 39 893772 podk?adka 58x25x8 B0439474 spr??yna belleville sp.0,8 B043945 podk?adka 20,5x30x0,8 B044474 spr??yna belleville sp.0,9
sprzęgło ii aprilia 893773 obudowa sprz?g?a. kompletny 893774 podk?adka 25,5x47x2,5 894794 wsparcie assy. 893783 nap?dzana tarcza sprz?g?a 893784 aluminiowy b?ben sprz?g?a 893940 tarcza dociskowa sprz?g?a 893941 ?o?ysko B044275 spr??yna sprz?g?a 893778 siedzenie spr??ynowe 893779 ?ruba imbusowa m6 893780 nap?dowa tarcza sprz?g?a 893942 tarcza sprz?g?a 893943 wiosna 893944 spr??yna judder siedzenia 893782 nap?dowa tarcza sprz?g?a 899483 nap?dzana tarcza sprz?g?a
system chłodzenia aprilia B045753 wasserk?hler 2B003834 wasserk?hler 622055 wentylator, kpl. 897775 górny wspornik ch?odnicy wody AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 893954 pokrywa 890931 zacisk w??a AP8117033 g?bka klej?ca 858476 rura termostat-ch?odnica 2B002204 rura termostat-ch?odnica AP8221023 t krzak 856279 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c 858477 w?? gumowy AP8144033 rura pompa-termostat AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8120030 gumowa podk?adka 858488 rura pompy ch?odnicy AP8102273 zacisk w??a 858478 rura termostat-silnik 2B002208 rura termostat-silnik AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 893224 zacisk w??a 893514 wkr?t 893823 podk?adka d4,5 893513 odst?pnik AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 640485 temperatuurmeter 858475 rura kolektora silnika 2B002203 rura kolektora silnika AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 856543 kolektor 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 899642 korek zbiornika wyrównawczego 899331 ausdehngef? 2B003557 ausdehngef? AP8221145 t krzak AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8121728 t krzak AP8121991 krzak AP8221150 prowadnica kablowa 895450 krzak AP8144720 w?? gumowy 898047 wk?adka gwintowana m6x16 AP8120573 pier?cie? stop 899881 rura zbiornika wyrównawczego ch?odnicy AP8102378 zacisk w??a d11,3 AP8102520 zacisk w??a AP8101595 zacisk w??a d10,1 856082 po??czenie dwukierunkowe AP8220488 guma grzybowa
skrzynia korbowa i aprilia B0438525 furman. para 2A000674 furman. para 857087 ?ruba dwustronna m10x126 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857427 szpilka m8x12 411209 ko?ek AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152284 ?ruba z ko?nierzem m6x45 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 8574540001 bushing.red 8574540002 bushing.blue 8574540003 tuleja. ?ó?ty 857128 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 857312 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857249 cage À rouleaux hk1512 GU90706009 o-ring 6x1 857090 konserwacja 857140 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m5x16 B046202 ?ruba tb 4x12 torx 857139 dysza oleju t?okowego B045360 getto raffreddamento pistone 857109 pier?cie? uszczelniaj?cy 17,12x2,62 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 857495 ?ruba dwustronna 857496 specjalna nakr?tka 857144 o-ring 897435 ?o?ysko 897436 ?o?ysko AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 974060 wtyczka m16x1,5
cylinder - tłok aprilia CM227601 kompletny t?ok a (w marce) CM227602 kompletny t?ok b (marka bt) 857107 sworze? t?okowy 17x10x45 857108 pier?cie? oporowy d 17 857445 uszczelka g?owicy cylindra 899299 oznaczenie kdn5 pier?cienia t?okowego 857105 pier?cie? t?okowy 857106 pier?cie? t?okowy 857126 po??czenie 857125 uszczelka 874550 ?ruba z ko?nierzem
głowica cylindra - zawory aprilia 8986822 zespó? g?owicy cylindrów. 857035 ?ruba dwustronna m10x171 857085 ?ruba imbusowa m6x45 857042 podk?adka miedziana 411209 ko?ek 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 825597 trzpie? 11,8x10 857018 zawór. w 857023 zawór wydechowy 26 mm 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 2R000041 zestaw spr??yn zaworu dolotowego 2R000042 zestaw spr??yn zaworu wydechowego 478895 ?ruba z ko?nierzem 857024 pó?-sto?ek zaworu 857067 ?y?ka podno?nika zaworu 857046 ?apacz iskier 857047 ?apacz iskier 857045 zawór trzcinowy 857044 pokrywa zaworu kontaktronowego 857066 ?y?ka podno?nika zaworu 857017 rura rozpylacza oleju 224035 o-ring 857016 po??czenie k?towe 857082 ?ruba z ko?nierzem m6x12 857083 o-ring 857048 ?ruba m5x16
wał napędowy aprilia B045412AA wa? korbowy kpl. kot. aa B045412CC wa? korbowy kpl. kot. cc B045412DD wa? korbowy kpl. kot. dd B045412FF wa? korbowy kpl. kot. ff B0454754CC korbowód kpl. kot. cc B0454754DD korbowód dd gr.353-356 2A000166DD korbowód dd gr.353-356 B0454754EE korbowód ee 350-353 2A000166EE korbowód ee 350-353 B0454754BB korbowód kpl. kot. nocleg ze ?niadaniem 2A000166EE korbowód ee 350-353 8976535002 biella bb gr.359-362 8976535003 biella cc gr.356-359 8976535004 korbowód dd gr.353-356 2A000166DD korbowód dd gr.353-356 8976535005 korbowód ee 350-353 899565 ?ruba korbowodu B0447240V lagerschalen von pleuelb B044724VE lagerschalen von pleuelb B0447240G lagerschalen von pleuelb B044724GI lagerschalen von pleuelb B0447240B pó?skorupa tulei. niebieski B044724BL pó?skorupa tulei. niebieski 8571170003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571170002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571170001 pó?skorupa tulei. czerwony 897478 podk?adka 12x26,5x3 857206 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25x50 8571320G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571320003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571320B pó?skorupa tulei. niebieski 8571320002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571320R pó?skorupa tulei. czerwony 8571320001 pó?skorupa tulei. czerwony 8571300G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571300003 pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571300B pó?skorupa tulei. niebieski 8571300002 pó?skorupa tulei. niebieski 8571300R maj?c po?ow? 8571300001 maj?c po?ow? 897479 cdi magneto assy 2D000049 cdi magneto assy 899484 g?ówne ko?o z?bate 857121 nakr?tka pier?cieniowa B043204 nakr?tka pier?cieniowa 857118 ko?o foniczne 857077 specjalna ?ruba m8x24 897474 przek?adka z?batki
silnik aprilia 598839 ?ruba z ko?nierzem 898272 odst?pnik 852480 versnellingspook AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 898133 krzak AP8220177 o-ring 115 899330 ko?o z?bate skrzyni korbowej 898276 ko?o z?bate skrzyni korbowej AP8120253 odst?pnik AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 CM2268045 silnik kpl. CM2268055 silnik kpl. CM226809 silnik kpl. B043834 urz?dzenie szybkiej zmiany 898134 krzak 898463 ?ruba m6x35 897594 dr??ek steruj?cy zmiany biegów 897360 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 sworze? d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 899191 mikro prze??cznik
rura wydechowa i aprilia 858738 z przodu. rura wydechowa 436947 orzech 852090 uszczelka rury wydechowej AP8121170 wiosna 8587414 centralny kolektor wydechowy 85224R centralny kolektor wydechowy 584344 sonda lambda l. 325 mm GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 858739 prawa tylna rura wydechowa 858740 tylna rura wydechowa lewa 2B003035 t?umik B045627 t?umik B043283 t?umik 897113 t?umik 898383 os?ona cieplna rury wydechowej 898385 ?ruba torx m6x10 254485 zacisk m6 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8121199 krzak AP8144558 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8150018 pralka AP8150431 niska nakr?tka m8 899332 wspornik 598839 ?ruba z ko?nierzem 8942287102000 czujnik temperatury wody porter 1.3 ( AP8150018 pralka AP8152112 ?ruba imbusowa m8x12 858722 si?ownik zaworu wydechowego 2D000064 si?ownik zaworu wydechowego 890928 ochrona cieplna AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8134640 element dystansowy komory powietrznej AP8121725 t krzak AP8120223 gumowa podk?adka 840509 odst?pnik B045008 zwrot przesy?u gazu B045009 dostawa gazu 845978 zacisk w??a 899524 pokrywa si?ownika zaworu wydechowego AP8120253 odst?pnik AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 8574705 wa?ek rozrz?du wydechu B0444875 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857538 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 857098 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 2A000111 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia AP8102678 filtr w?glowy AP8102520 zacisk w??a 890499 rura paliwowa 8x13 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 prowadnica kablowa AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm 860138 zawór AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8121267 dusi? trzyma? AP8102998 zacisk w??a d.9.5 856062 rura sae 30 d.11,11x4,8 AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8221311 kuweta d18 CM178413 fajka sae 30 l 50 CM001901 zacisk w??a CM178411 fajka sae 30 l 130 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 828325 zwi?zek tee CM178412 fajka sae l.90 AP8102688 zacisk w??a d.76 AP8102719 zacisk w??a d.80,5 899788 wspornik filtra w?glowego AP8150536 podk?adka specjalna 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150137 ?ruba imbusowa 871094 ?ruba z ko?nierzem
skrzynia biegów aprilia 2A000069 wsparcie transmisji 85216R wsparcie transmisji 2A000069 wsparcie transmisji 898634 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 898635 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 857271 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 857250 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 857175 wiosna 857284 wa?ek widelca 857236 nap?dzany wa? 857237 1. bieg ko?a z = 39 857308 podk?adka 30x40x1,5 857247 podk?adka wyrównuj?ca 857248 pier?cie? zabezpieczaj?cy d30 857309 klatka na kó?kach 30x35x13 857233 klatka na kó?kach 24x28x13 857244 klatka na kó?kach 26x30x15,6 857241 ko?o z?bate z = 34 857239 3. bieg ko?a z = 34 857238 2. bieg ko?a z = 33 857242 6-te ko?o z?bate z = 33 857240 przek?adnia 4. ko?a z = 32 857246 podk?adka 24x35x1 857245 podk?adka 20,1x33,5x2,5 857328 widelec 85253R widelec 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 85252R widelec 857185 widelec 857232 podk?adka do wa?ów 857234 podk?adka wyrównuj?ca 857231 6-ty z?bnik z = 27 857230 5-ty z?bnik z = 26 857459 2. z?batka z = 16 857229 3.-4. ko?o z?bate z = 20 / z = 22 857458 wa? przek?adni g?ównej 857251 krzywka zmiany biegów 857123 podk?adka indeksuj?ca 857274 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 2A000048 wiosna 857278 wiosna 857253 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 890827 ko?o z?bate z = 16 854909 wiosna belleville 854951 t krzak 857494 o-ring 857279 o-ring 857265 czujnik po?o?enia biegu AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 899599 ko?ek gwintowany 898636 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 857260 zapi?? spr??yn? 857261 wiosna 2A000047 wiosna
smarowanie aprilia 857502 filtr oleju 857166 filtr oleju 857502 filtr oleju B046072 lub pakowanie 24x2,5 - 80 fkm 857540 zawór oleju kpl. 8571695 zawór oleju kpl. 857540 zawór oleju kpl. 857176 o-ring 8997555 kubek oleju silnikowego 857497 uszczelka nowego typu 840893 ?ruba imbusowa m6x25 857152 pompa olejowa 2A000539 pompa olejowa 857189 o-ring 857168 z??czka filtra oleju 857187 filtr oleju AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 857143 strumie? CM101711 g?ówny strumie? 60 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 006412 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 641541 czujnik 1D001138 czujnik 857193 podk?adka zabezpieczaj?ca d = 21 857439 z??czka w??a olejowego 857184 pokrywa 857147 uszczelka lub AP8144012 o-ring 121 858808 przedmuch rur 277330 ?ruba imbusowa 709099 ?ruba imbusowa 857489 pompa z?bata 85273R pompa z?bata 857192 wa?ek 5x19,8
chłodnica oleju aprilia 858790 ch?odnica oleju 2B000897 ch?odnica oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 858927 odst?pnik AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8106389 rura olejowa 12x19 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 858732 wspornik ch?odnicy 2B001478 wspornik ch?odnicy AP8150137 ?ruba imbusowa 858489 rura AP8144008 o-ring 115 AP8201727 czarna prowadnica kabla
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 8574715 wa?ek rozrz?du wydechu B0444875 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857538 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 857098 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 2A000111 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
powietrze wtórne aprilia 856631 rura 856632 rura 856630 rura CM001905 zacisk w??a CM002916 zacisk w??a CM225401 zacisk w??a 857181 zawór sas 858727 wspornik AP8121032 krzak AP8150137 ?ruba imbusowa
korpus przepustnicy aprilia 857303 przedni korpus przepustnicy 857304 tylny korpus przepustnicy 857305 unia CM002903 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 6423025 czujnik ci?nienia powietrza 638562 czujnik ci?nienia powietrza 8946587505000 czujnik 858874 rura 858873 rura 893934 wtryskiwacz 857306 zacisk w??a 896565 rura paliwowa. kpl. mrówka. 896566 rura paliwowa. kpl. poczta. 896567 sek. wkr?t 896573 zestaw korpusu przepustnicy ant. 896574 post zestawu korpusu przepustnicy. 896575 zestaw korpusu przepustnicy ant. + post. AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858807 górna szyna paliwowa 890769 wtryskiwacz
pokrywa zaworów aprilia 898407 nakrycie g?owy 857071 specjalna ?ruba 898410 dryf amortyzatora 857084 cewka ht krótki kabel 857501 d?ugi kabel cewki ht AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 897443 uszczelka pokrywy zaworów 857043 uszczelka 857074 uszczelka B043807 ?wieca zap?onowa ngk cr9ekb
podkładki zaworowe aprilia CM228015 wk?adka 2.10 CM228027 wk?adka 2.40 CM223415 wk?adka 2.45 CM228029 wk?adka 2.45 CM223416 pad 2,50 CM228031 pad 2,50 CM223417 wk?adka 2,55 CM228033 wk?adka 2,55 CM223418 pad 2.60 CM223414 wk?adka 2.40 CM223413 wk?adka 2,35 CM223409 wk?adka 2.15 CM228017 wk?adka 2.15 CM223410 podk?adka 2.20 CM228019 podk?adka 2.20 CM223411 wk?adka 2.25 CM228021 wk?adka 2.25 CM223412 podk?adka 2.30 CM228023 podk?adka 2.30 CM228035 pad 2.60 CM223419 wk?adka 2,65 CM228037 wk?adka 2,65 CM228049 pad 2,95 CM223426 podk?adka 3 CM228051 podk?adka 3 CM223427 wk?adka 3.05 CM228053 wk?adka 3.05 CM223428 podk?adka 3.10 CM228055 podk?adka 3.10 CM223429 podk?adka 3.15 CM223425 pad 2,95 CM223424 wk?adka 2,9 CM223420 wk?adka 2.70 CM228039 wk?adka 2.70 CM223421 wk?adka 2,75 CM228041 wk?adka 2,75 CM223422 wk?adka 2.80 CM228043 wk?adka 2.80 CM223423 wk?adka 2.85 CM228045 wk?adka 2.85 CM228057 podk?adka 3.15 CM223408 wk?adka 2.10 CM228002 wk?adka 1.77 CM228024 wk?adka 2.32 CM228026 wk?adka 2.37 CM228028 pad 2.42 CM228030 wk?adka 2.47 CM228032 wk?adka 2.52 CM228034 wk?adka 2.57 CM228036 wk?adka 2.62 CM228038 wk?adka 2.67 CM228022 wk?adka 2.27 CM228020 wk?adka 2.22 CM228004 wk?adka 1.82 CM228006 wk?adka 1.87 CM228008 wk?adka 1,92 CM228010 wk?adka 1,97 CM228012 wk?adka 2.02 CM228014 wk?adka 2.07 CM228016 wk?adka 2.12 CM228018 wk?adka 2.17 CM228040 wk?adka 2.72 CM228042 pad 2.77 CM228044 wk?adka 2.82 CM223403 wk?adka 1.85 CM228005 wk?adka 1.85 CM223404 wk?adka 1,90 CM228007 wk?adka 1,90 CM223405 pad 1,95 CM228009 pad 1,95 CM223406 podk?adka 2 CM228011 podk?adka 2 CM228003 wk?adka 1,80 CM223402 wk?adka 1,80 CM228046 wk?adka 2.87 CM228048 podk?adka 2,92 CM228050 wk?adka 2,97 CM228052 podk?adka 3.02 CM228054 wk?adka 3.07 CM228056 podk?adka 3.12 CM223401 wk?adka 1,75 CM228001 wk?adka 1,75 CM223407 wk?adka 2,05
pompa wodna aprilia 857209 komplet pompy wodnej 2A000802 komplet pompy wodnej 898374 zacisk w??a 857222 rura wylotowa pompy wodnej 2B002201 rura wylotowa pompy wodnej 840893 ?ruba imbusowa m6x25 893968 zestaw pompy wodnej B043231 korek pompy wodnej

Rama

abs układ hamulcowy aprilia B044606 przedni przewód hamulcowy pompa-hecu abs B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp B044592 tylny przewód hamulcowy pompa-hecu abs B044593 przewód hamulcowy tylny hecu abs-clamp B044760 jednostka steruj?ca abs AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej 2B001983 ?ruba rury olejowej B044594 podwójna ?ruba przewodu hamulcowego AP8221023 t krzak AP8102381 klip m4 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8706087 gumowa podk?adka AP8120223 gumowa podk?adka AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP8120030 gumowa podk?adka AP8121032 krzak AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 B044551 wsparcie dla jednostki steruj?cej abs B045095 ochrona
podstawka centralna aprilia 858863 stoisko kpl. 895250 stoisko kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8225369 ?ruba imbusowa 858941 strzec AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 843213 t krzak AP8221197 boczna spr??yna stojaka 893044 boczna spr??yna stojaka 893045 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8120876 wtyczka AP81278565 boczny prze??cznik stojaka
dźwignia sprzęgła aprilia 8909245 d?wignia sprz?g?a kpl. 893926 d?wignia sprz?g?a AP8112996 mikro prze??cznik 899336 linka sprz?g?a AP9100519 wiosna B043680 tuleja prowadz?ca
deska rozdzielcza aprilia 899861 deska rozdzielcza B044617 deska rozdzielcza AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8220150 gumowa podk?adka 898642 wsparcie rh 898643 lh wsparcie 890787 pokrywa 899600 pow?oka po?rednia AP8120030 gumowa podk?adka AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 575249 wkr?t AP8102375 zacisk m5
podnóżki aprilia 897828 prawy wspornik przedniego podnó?ka 897830 prawe podnó?ki GU30441005 ko?ek AP8121566 sworze? podnó?ka AP8121224 spr??yna powrotna podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop GU05677730 sworze? mocuj?cy spr??yny 897829 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8150540 wkr?t AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 858787 ochrona rh 858788 ochrona lh AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 894201 os?ona tylnego podnó?ka z lewej strony AP8134829 sworze? podnó?ka AP8134451 p?yta podnó?ka AP8101861 kula d6,35 AP8121133 kompres cewki. wiosna 897832 tylny podnó?ek. rh 897834 tylny podnó?ek. rh kpl 897835 tylny podnó?ek. lh AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 897833 tylny podnó?ek. lh 897831 podnó?ki lewe
ramka i aprilia 8969624 rama 598838 ?ruba z ko?nierzem 898429 wspornik silnika poz. 0 894027 ko?ek AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa 858819 uszczelka rh-lh AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana 858718 rh spacer AP8152410 ?ruba z ko?nierzem m10x55 895845 sze?ciok?tny ko?nierz ?ruby m 10 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 858710 krzak 898427 wk?adka tylna poz. 0 898428 wk?adka m10 poz. 0 AP8152398 ?ruba z ko?nierzem m10x80 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152441 podk?adka 10,5x25x4 AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 858712 ko?ek
ramka ii aprilia 858849 wsparcie siod?a 899190 zacisk wspornika reflektora 898881 wspornik pomocniczy AP8201755 nit gwintowany AP8150469 ?ruba imbusowa m10x30 AP8117033 g?bka klej?ca AP8102544 nit gwintowany m6 AP8104390 nit gwintowany AP8220323 wtyczka AP8144707 uszczelka
przód i aprilia 899134 prawy górny kana? powietrza 899135 górny kana? powietrza lewy AP8144564 guma z wk?adk? m4 581957 wkr?t 621914 wkr?t 895916 podk?adka z tworzywa sztucznego 2B002422 kompletny kana? prawy 899136 kompletny kana? prawy 2H000184000NI owiewka przednia. czarny B04583100NI owiewka przednia. czarny B043213 oznaczenie ?italia? B045785 naklejka na owiewk? z prawej strony 2H000187 naklejka na owiewk? przedni? po lewej stronie "aprc tuono v4" B045786 naklejka na owiewk? przedni? po lewej stronie "aprc tuono v4" 899651 przednia szyba 899133 przednia szyba 899919 ko?ek gwintowany AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152117 ?ruba imbusowa AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski 899137 kompletny kana? lewy 2B002421 kompletny kana? lewy AP8127804 rechts voor / links achter indic. AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127489 lampa ry10w 12v AP8152108 ?ruba imbusowa
przedni korpus ii aprilia AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8220186 gumowa podk?adka 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8102375 zacisk m5 895915 ?ruba imbusowa AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 899856 mocowanie wspornika 2B002563 mocowanie wspornika 899605 rama górna sx 899138 górna rama dx 2H000186000NI lh lat. fairing. czarny B04583300XB9 owiewka boczna lewa. bia?y 2H000185000NI rh lat.fairing. czarny B04583200XB9 owiewka z prawej strony. bia?y B043247 lewy s?upek B043246 prawy s?upek 2H000188 nalepka na owiewk? po lewej i prawej stronie "tuono v4" B045787 nalepka na owiewk? po lewej i prawej stronie "tuono v4" 890964 odst?pnik AP8120428 prowadnica kablowa
przedni korpus iii aprilia B046156 vorderes schutzblech 2B003404 vorderes schutzblech B046157 vorderes schutzblech 2B003404 vorderes schutzblech 899148 dolna blokada przedniej owiewki B043248 filar B045183 naklejka na przedni b?otnik aprilia racing B045793 naklejka na przedni b?otnik "aprilia racing" AP8152269 ?ruba imbusowa m5x20 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4 893102 naklejka na przedni b?otnik abs
zacisk hamulca przedniego aprilia B044596 m432 prawy przedni zacisk B044597 lewy zacisk hamulca przedniego 2B002009 lewy zacisk hamulca przedniego B044601 klocki hamulcowe. para 899811 ?ruba mocuj?ca rur? AP8113070 za?lepka zaworu upustowego B044598 zestaw ko?ków + spr??yny + zawleczki B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp B043489 ?ruba mocuj?ca rur? B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 231590 elastyczna spr??yna
przedni widelec aprilia B045220 prawy hub B045221 piasta lewa B043561 r?kaw B043562 spr??yna widelca B043563 wtyczka widelca lewa B046351 prawa nasadka widelca 859792 czujnik abs 897331 orzech B043564 rura wst?pnego ?adowania AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 B046354 t?ok lewy. kompletny 859777 kuweta 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna B046353 piasta + prawy wspornik widelca B046355 piasta + lewa noga widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8201749 ?ruba m4x6 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem B046352 t?ok prawy. kompletny
przedni cylinder główny aprilia B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp AP8113598 korek zbiornika hamulca pil AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego B044605 przedni cylinder g?ówny 2B003786 przedni cylinder g?ówny AP8145022 d?wignia hamulca przedniego 2B003818 d?wignia hamulca przedniego 893937 ?ruba w kszta?cie litery u AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8113719 sworze? d?wigni 2B003040 sworze? d?wigni AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej 2B001983 ?ruba rury olejowej AP8124288 w??cznik ?wiate? hamowania 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 898681 zbiornik oleju hamulcowego AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 852703 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 za?lepka zaworu upustowego AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
przednie koło aprilia B043455 (pirelli) przednia opona 896754 przednie ko?o, czarne B044279 prawy przedni hamulec tarczowy 896011 przednia tarcza hamulcowa dx B044280 przednia tarcza hamulcowa sx 896012 przednia tarcza hamulcowa sx AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8128169 wewn?trzna przek?adka 85263R o? przedniego ko?a AP8125827 voorwiel as AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8128189 ko?o foniczne
zbiornik paliwa aprilia B04582800XB9 zbiornik paliwa. bia?y B04582900XB9 zbiornik paliwa. bia?y usa B04580600NI zbiornik paliwa. czarny B04580700NI zbiornik paliwa. czarny B04580750NI zbiornik paliwa. czarny B045771 nalepka na zbiorniku paliwa "aprilia" B045374 aprilia, naklejka na zbiornik paliwa po lewej stronie B04454700NI pokrywa zbiornika paliwa. czarny 899068 czujnik poziomu paliwa 899549 nalepka na zbiorniku paliwa ?1 rsv4? 858885 przednie wsparcie AP8144713 gumowa podk?adka 858887 t krzak AP8150536 podk?adka specjalna 893107 wspornik AP8161127 sworze? mocuj?cy 576836 wkr?t 893273 odst?pnik AP8120663 gumowa podk?adka AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 858886 lh wsparcie B043925 pompa paliwa kpl. AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8102375 zacisk m5 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 B043929 korek i blokada wlewu paliwa B043864 ?ruba imbusowa m5x14 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa 2B000051 kalkomania 51 mistrzostw ?wiata B045788 naklejka na os?on? zbiornika B045094 naklejka na os?on? zbiornika B045373 naklejka na zbiornik paliwa po prawej stronie aprilia B045770 naklejka na prawy zbiornik "aprilia" AP8220366 gumowa podk?adka AP8144158 gumowa podk?adka AP8144565 podk?adka nylonowa 858884 rura paliwowa 895959 rura odpowietrzaj?ca 2D000037 czujnik bezpiecze?stwa 894604 czujnik nachylenia 894198 ochrona cieplna
kierownica - sterowanie aprilia GU01603380 przepustnica kpl. AP8118492 ?ruba z ?bem walcowym AP8118566 ?ruba u przedniej d?wigni gazu AP8118567 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni gazu z ty?u GU01603480 prawy uchwyt B045021 prawy selektor ?wiate? 899334 dostawa gazu 899335 zwrot przesy?u gazu AP8104509 przeciwwaga, kolor czarny AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 AP8201808 prowadnica linki d8 856027 l.h. uchwyt r?czny 897584 kierownica 896150 selektor ?wiate? lewych AP8120190 o-ring 3075 852398 d?wignia zmiany biegów AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 896663 prawe lusterko boczne 858539 lusterko boczne lewe AP8121520 anti vib.weight trailing
zestaw okuć do zamka aprilia B043920 zestaw zamka AP8140711 klawisz ?aprilia? z funkcj? transpo. B043929 korek i blokada wlewu paliwa AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 858955 kabel blokuj?cy AP8104719 zamek siedzenia z kluczykiem 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8221129 krzak AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa AP8134948 p?yta AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 894056 zestaw narz?dzi 899007 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e 899008 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 899009 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl j-uk 899010 podr?cznik op i-d-f-e-uk-nl usa-cdn-e-i
zestaw talerzy i kalkomania aprilia AP8157100 kalkomania amortyzator AP8257609 kalkomania do lustra AP8257755 naklejka na ch?odzenie ciecz? AP8267395 nalepka baterii AP8257794 nalepka baterii 2B000189 naklejka na filtr w?glowy 2G000010 naklejka emisji ha?asu 2B000187 naklejka emisji ha?asu 2B000188 naklejka kontroli emisji 2L000182 naklejka z ci?nieniem w oponach 894714 nalepka na pompce hamulca tylnego 894019 naklejka na filtr AP8277381 kalkomania biegów
nadwozie tylne i aprilia AP8150468 ?ruba m6x40 AP8112600 gumowa podk?adka AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 254485 zacisk m6 AP9100594 krzak 10x7 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150380 podk?adka 12,5x6,4 * B043254 ?e?ska wk?adka ?rubowa AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby 896174 ?ruba imbusowa m5x12 89887400NI prawa owiewka tylna. czarny 89887500NI owiewka tylna lewa. czarny 858833 prawy panel boczny 858834 panel boczny lewy AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 890512 g?bka samoprzylepna 15x8 894195 klucz imbusowy 8988800XH5 tylny uchwyt AP8157770 talerz aprilia
nadwozie tylne ii aprilia AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 858840 górny uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 858782 tylny b?otnik AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 894566 t krzak AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127804 rechts voor / links achter indic. AP8152108 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8127489 lampa ry10w 12v 894657 pokrywa AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 858868 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?.
nadwozie tylne ii (2) aprilia AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8134783 wspornik odb?y?nika AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150204 nakr?tka m4 AP8150204 nakr?tka m4 858842 dolny uchwyt tablicy rejestracyjnej 894566 t krzak 894900 rozbudowa AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8152108 ?ruba imbusowa 894899 konserwacja
nadwozie tylne iii aprilia 858840 górny uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej 895487 górny tylny b?otnik 895914 uchwyt tablicy rejestracyjnej 895488 dolny tylny b?otnik AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2
zacisk hamulca tylnego aprilia 898486 rem sup. szpilka do gry 893137 przednia tarcza hamulcowa. z?oto 85248R przednia tarcza hamulcowa. z?oto 859792 czujnik abs AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 2B001983 ?ruba rury olejowej 852702 ?ruba rury olejowej 858902 przewód tylnego hamulca B045137 zacisk hamulca tylnego p32 893969 para elektrod AP8113752 szpilka + zawleczka AP8113753 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 858791 wspornik tylnego przewodu hamulcowego 896896 steun remklauw achter AP8221349 t krzak AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20
tylny cylinder główny aprilia 893933 mieszki gumowe 020006 orzech 898694 zestaw popychaczy 898695 wtyczka 858785 d?wignia hamulca tylnego AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 sworze? mocuj?cy 884033 sworze? d?wigni 893138 wiosna AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 852702 ?ruba rury olejowej 2B001983 ?ruba rury olejowej B044586 tylny cylinder g?ówny AP8120822 cichy blok. wiosna AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8112996 mikro prze??cznik AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20
Tylny amortyzator aprilia 899339 amortyzator 858918 podwójny korbowód AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8146518 sworze? t?okowy l = 36 AP8152412 ?ruba imbusowa m10x72 AP8121155 t krzak AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8146516 pojedynczy conrod comp. AP81465164 pojedynczy conrod comp. AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61
tylne koło aprilia B043457 opona ty? 190/55 zr 17 898255 tylne ko?o, czarne 6 "x17" 896756 tylne ko?o, czarne 6 "x17" 896358 ?a?cuch cpl conn. link CM224903 pier?cie? ?a?cuszka z = 42 B045033 ko?ek B043317 elastyczna guma ??cz?ca AP8125731 elastyczna guma ??cz?ca 8587315 o? tylnego ko?a AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 859754 ??cze ??cz?ce AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8128231 dysk g?ówny / dysk poduszkowy 2B000639R dysk g?ówny / dysk poduszkowy AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 890960 foniczne ko?o abs AP8150463 szpilka 10x20 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 *
siodło aprilia 89888200C1 siod?o kierowcy. czarny AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 89888300C1 tylne siod?o. czarny 894195 klucz imbusowy AP8120177 elastyczny
sterowniczy aprilia AP8150540 wkr?t 858803 dolna p?yta 899049 górna ?ruba w kszta?cie litery u AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8121207 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8123643 powrotna nakr?tka pier?cieniowa AP8121346 tuleja mocuj?ca p?yt? górn? AP8152384 podk?adka korka trzpienia AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 899427 dolna ?ruba w kszta?cie litery u 898680 górna p?yta widelca AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8152238 nit ?cinany m8x28 AP8157770 talerz aprilia AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej B044620 kuweta AP8163498 amortyzator uk?adu kierowniczego AP8150342 ?ruba imbusowa m6x70 AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP9100846 element dystansowy komory powietrznej AP8134640 element dystansowy komory powietrznej 899206 szok abs. odst?pnik AP8150540 wkr?t
ramię wahadłowe aprilia 858770 rami? wahad?owe 2B0012895 rami? wahad?owe 858707 sworze? tylnego wahacza AP8110078 cage à rouleaux AP8110079 ?o?ysko kulkowe 858708 tuleja regulacyjna AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza 858780 prowadnica ?a?cucha 858783 os?ona ?a?cucha AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8234020 kubek na but AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 AP8121075 t krzak AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8125687 podk?adka sworznia ko?a 648708 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha 858781 prowadnica ?a?cucha AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8150503 wkr?t AP8148824 konserwacja AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8150468 ?ruba m6x40 852029 ?? ?eni? ?etykieta? 895839 ?? ?eni? ?etykieta? 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx
pod siodłem aprilia 858836 siode?ko dolne blokada 898252 wspornik akumulatora 575249 wkr?t AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8102375 zacisk m5 2H000487 naklejka rh-lh bosch

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia 899446 róg AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 B043488 regulator napi?cia AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121075 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121991 krzak 2D000062 g?ówna wi?zka przewodów B044615 g?ówna wi?zka przewodów t.c. + abs AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 584509 czujnik upadku AP8144046 gumowy wspornik czujnika 858916 wsparcie czujnika AP8152238 nit ?cinany m8x28 B044620 kuweta 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8
instalacja elektryczna ii aprilia 639792 akumulator 12v-12ah 2D000015 kabel akumulatora B044640 okablowanie akumulatora przeka?nika 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 896715 guma przeka?nika 582690 starterrelais 1D001697R starterrelais 858212 gumowa skrzynka bezpieczników CM225605 bezpiecznik 5a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a CM225730 bezpiecznik 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 2D000062 g?ówna wi?zka przewodów B044615 g?ówna wi?zka przewodów t.c. + abs 895701 za?lepka zacisku
instalacja elektryczna iii aprilia CM228222 elektroniczna jednostka kontroluj?ca AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8220150 gumowa podk?adka 858882 konserwacja B044414 czujnik po?o?enia peda?u przyspieszenia 854811 gumowa podk?adka 858883 wspornik pomocniczy AP8221145 t krzak AP8144061 cichy blok AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 893255 odst?pnik 890932 zmienne kana?y ecu AP8120405 gumowa podk?adka 896892 okablowanie silnika 2D000266 okablowanie silnika
reflektor aprilia 898613 reflektor AP8127109 lampa h7-12v-55w AP8220283 gumowa podk?adka AP8224462 relais 12 v / 30a AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 899650 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów B043619 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów 898616 ?wiat?o boczne B044778 wtyczka reflektora
jednostka zapłonowa aprilia 896221 szary rozrusznik ?mitsuba? 899769 rozrusznik elektryczny z = 11/64 857300 nakr?tka m10x1 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857301 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 44 857298 patka 1A008691 kompletne wolne ko?o 825431 kompletne wolne ko?o 857290 klatka na kó?kach 30x35x17 235779 pralka 899862 sprag sprz?g?o z?bate z = 50 897446 wa?ek wywa?aj?cy 895316 czapka 897450 pi?te ko?o
światła tylne aprilia 858725 ?wiat?a tylne 2D000238R ?wiat?a tylne 858730 ?wiat?a tylne 2B001590 ?wiat?a tylne AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby AP8220186 gumowa podk?adka AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16

Akcesoria

pokrywa aprilia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 897471 wspornik 89841400XNB os?ona alternatora czarna 857463 pier?cie? uszczelniaj?cy 14x30x7 898268 pier?cie? uszczelniaj?cy 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB przedmuch wylotu przedmuchu 857048 ?ruba m5x16 871094 ?ruba z ko?nierzem 857435 pralka 872117 ?ruba z ko?nierzem 874550 ?ruba z ko?nierzem AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 857480 podk?adka wyrównuj?ca 898269 podk?adka wyrównuj?ca 006630 pier?cie? osadczy

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Tuono 1000 V4 R Aprc ABS 2014.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii