Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016.

Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Tuono V 1100 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2016 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002912 zacisk w??a 890938 wspornik AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858880 w?? lewy 858932 w?? prawy 858931 podstawa obudowy filtra AP8144087 gumowa podk?adka 895109 konserwacja AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8104329 filtr powietrza 894015 przedmuch filtra 895110 ok?adki AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 896909 pokrywa obudowy filtra GU30027931 uszczelka GU30729330 temp. powietrza czujnik AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 858808 przedmuch rur CM001927 zacisk w??a 858881 uszczelka 896875 kana? wlotowy 893132 wkr?t
air secondaire aprilia 856631 rura 856632 rura 856630 rura CM001905 zacisk w??a CM002916 zacisk w??a CM225401 zacisk w??a 857181 zawór sas 858727 wspornik AP8121032 krzak AP8150137 ?ruba imbusowa
arbre moteur aprilia 2A000299OO wa? nap?dowy oo 2A000299NN wa? nap?dowy nn 2A000299MM wa? nap?dowy mm 2A000299LL wa? nap?dowy ll B045842DD korbowód kpl. ?dd? B045842BB korbowód kpl. "nocleg ze ?niadaniem" B045842CC brak dost?pnego opisu B045844 ?ruba korbowodu B0445450V po?owa ?o?yska korbowodu zielona B0445450G po?owa ?o?yska korbowodu ?ó?ta B0445450B po?owa ?o?yska korbowodu niebieska 897478 podk?adka 12x26,5x3 857206 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25x50 8571320B pó?skorupa tulei. niebieski 8571320G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571320N tuleja pó?skorupowa centralna czarna 8571320V pó?panewki ?o?yskowe. zielony 8571300V tuleja pó?skorupowa ?rodkowa ziele? 8571300N czarna tuleja pó?skorupowa 8571300G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571300B pó?skorupa tulei. niebieski 2D000049 cdi magneto assy 899484 g?ówne ko?o z?bate B043204 nakr?tka pier?cieniowa 857118 ko?o foniczne 857077 specjalna ?ruba m8x24 897474 przek?adka z?batki
bo te de vitesses aprilia 2A000069 wsparcie transmisji 898634 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 898635 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 857271 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 857250 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 857175 wiosna 857284 wa?ek widelca 857236 nap?dzany wa? 857237 1. bieg ko?a z = 39 857308 podk?adka 30x40x1,5 857247 podk?adka wyrównuj?ca 857248 pier?cie? zabezpieczaj?cy d30 857309 klatka na kó?kach 30x35x13 857233 klatka na kó?kach 24x28x13 857244 klatka na kó?kach 26x30x15,6 857241 ko?o z?bate z = 34 857239 3. bieg ko?a z = 34 857238 2. bieg ko?a z = 33 857242 6-te ko?o z?bate z = 33 857240 przek?adnia 4. ko?a z = 32 857246 podk?adka 24x35x1 857245 podk?adka 20,1x33,5x2,5 85253R widelec 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 85252R widelec 857232 podk?adka do wa?ów 857234 podk?adka wyrównuj?ca 857231 6-ty z?bnik z = 27 857230 5-ty z?bnik z = 26 857459 2. z?batka z = 16 857229 3.-4. ko?o z?bate z = 20 / z = 22 857458 wa? przek?adni g?ównej 857251 krzywka zmiany biegów 857123 podk?adka indeksuj?ca 857274 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 2A000048 wiosna 857253 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 2B001710 ko?o z?bate z = 15 854909 wiosna belleville 854951 t krzak 857494 o-ring 857265 czujnik po?o?enia biegu AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 899599 ko?ek gwintowany 898636 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 857260 zapi?? spr??yn? 2A000047 wiosna GU98370616 ?ruba imbusowa m6x16 inox
Carter i aprilia 2A0005845 furman. para 857087 ?ruba dwustronna m10x126 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857427 szpilka m8x12 411209 ko?ek AP9100433 ?ruba z ko?nierzem m6x50 AP9100433 ?ruba z ko?nierzem m6x50 AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 2A000569 rura smaruj?ca 857128 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857249 cage À rouleaux hk1512 GU90706009 o-ring 6x1 857090 konserwacja B046202 ?ruba tb 4x12 torx 2A000293 spray do smarowania 857109 pier?cie? uszczelniaj?cy 17,12x2,62 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 2A000295 ?ruba dwustronna 857495 ?ruba dwustronna 857496 specjalna nakr?tka 857144 o-ring 897436 ?o?ysko 897435 ?o?ysko AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 2A000363 strumie? smaruj?cy AP8120965 o-ring 2018 B045126 zawór nadmiarowy 1A003114 ?ruba z ko?nierzem 857125 uszczelka 857126 po??czenie 874550 ?ruba z ko?nierzem 974060 wtyczka m16x1,5 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35
system chłodzenia aprilia B045753 wasserk?hler 2B003834 wasserk?hler 622055 wentylator, kpl. 897775 górny wspornik ch?odnicy wody AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 893954 pokrywa CM269609 zacisk w??a AP8117033 g?bka klej?ca 2B002204 rura termostat-ch?odnica AP8221023 t krzak 856279 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c 2B002207 w?? h2o AP8144033 rura pompa-termostat AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8120030 gumowa podk?adka 858488 rura pompy ch?odnicy CM269603 zacisk w??a 2B002208 rura termostat-silnik AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 893224 zacisk w??a 893514 wkr?t 893823 podk?adka d4,5 893513 odst?pnik AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 640485 temperatuurmeter 2B002203 rura kolektora silnika CM269606 zacisk w??a 856543 kolektor AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 896544 rura paliwowa 5,5x10 899642 korek zbiornika wyrównawczego 899331 ausdehngef? 2B003557 ausdehngef? AP8221145 t krzak AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8121728 t krzak AP8121991 krzak AP8221150 prowadnica kablowa 895450 krzak AP8144720 w?? gumowy 898047 wk?adka gwintowana m6x16 AP8120573 pier?cie? stop 899881 rura zbiornika wyrównawczego ch?odnicy AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8102520 zacisk w??a AP8101595 zacisk w??a d10,1 856082 po??czenie dwukierunkowe AP8220488 guma grzybowa
cylinder - tłok aprilia CM268801 kompletny t?ok kat. a CM268802 kompletny t?ok kat. b 2A000499 sworze? t?okowy 2A000450 pier?cie? stop 2A000370 uszczelka g?owicy cylindra 2A000334 pier?cie? t?okowy 2A000335 pier?cie? t?okowy 2A000336 pier?cie? t?okowy
Distribution cylindre arri re aprilia 8574715 wa?ek rozrz?du wydechu B0444875 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857538 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 2A000111 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
dystrybucja cylindre avant aprilia 8574705 wa?ek rozrz?du wydechu B0444875 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 857008 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 857538 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857539 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 2A000111 nap?d napinaj?cy ?a?cuch 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
embrague i aprilia 893767 orzech B044474 spr??yna belleville sp.0,9 893769 klatka na kó?kach 35x40x35,8 893770 odst?pnik 894821 ko?o z?bate pompy oleju z = 39 893772 podk?adka 58x25x8
embrague ii aprilia 893773 obudowa sprz?g?a. kompletny 893774 podk?adka 25,5x47x2,5 894794 wsparcie assy. 893783 nap?dzana tarcza sprz?g?a 893784 aluminiowy b?ben sprz?g?a 893940 tarcza dociskowa sprz?g?a 893941 ?o?ysko B044275 spr??yna sprz?g?a 893778 siedzenie spr??ynowe 893779 ?ruba imbusowa m6 893780 nap?dowa tarcza sprz?g?a 893942 tarcza sprz?g?a 893943 wiosna 893944 spr??yna judder siedzenia 893782 nap?dowa tarcza sprz?g?a 899483 nap?dzana tarcza sprz?g?a
rura wydechowa i aprilia 858738 z przodu. rura wydechowa 436947 orzech 852090 uszczelka rury wydechowej AP8121170 wiosna 85224R centralny kolektor wydechowy 899987 centralny kolektor wydechowy 584344 sonda lambda l. 325 mm GU05128230 uszczelka 851586 rura kolektora lewa 858739 prawa tylna rura wydechowa 858740 tylna rura wydechowa lewa 2B002264 t?umik 2B003035 t?umik 898383 os?ona cieplna rury wydechowej 898385 ?ruba torx m6x10 254485 zacisk m6 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8121199 krzak AP8144558 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8150018 pralka AP8150431 niska nakr?tka m8 899332 wspornik AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * 8942287102000 czujnik temperatury wody porter 1.3 ( AP8150018 pralka AP8152112 ?ruba imbusowa m8x12 2D000064 si?ownik zaworu wydechowego 890928 ochrona cieplna AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8134640 element dystansowy komory powietrznej AP8121725 t krzak AP8120223 gumowa podk?adka 840509 odst?pnik B045008 zwrot przesy?u gazu B045009 dostawa gazu 845978 zacisk w??a 899524 pokrywa si?ownika zaworu wydechowego AP8120253 odst?pnik AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia AP8102678 filtr w?glowy AP8102520 zacisk w??a AP8120905 rura paliwowa 8x13 890499 rura paliwowa 8x13 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 prowadnica kablowa AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm 860138 zawór AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8121267 dusi? trzyma? AP8102998 zacisk w??a d.9.5 856062 rura sae 30 d.11,11x4,8 AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8221311 kuweta d18 CM178413 fajka sae 30 l 50 CM001901 zacisk w??a CM178411 fajka sae 30 l 130 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8104666 3-wegeanschlu? CM178412 fajka sae l.90 AP8102688 zacisk w??a d.76 AP8102719 zacisk w??a d.80,5 899788 wspornik filtra w?glowego AP8150536 podk?adka specjalna 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150137 ?ruba imbusowa 871094 ?ruba z ko?nierzem
lubryfikacja aprilia 857502 filtr oleju B046072 lub pakowanie 24x2,5 - 80 fkm 857540 zawór oleju kpl. 857176 o-ring 8997555 kubek oleju silnikowego 857497 uszczelka nowego typu 840893 ?ruba imbusowa m6x25 2A000539 pompa olejowa 857189 o-ring 857168 z??czka filtra oleju 857187 filtr oleju AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 709099 ?ruba imbusowa 85273R pompa z?bata B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 289731 ?ruba z ko?nierzem m6x30 006412 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 641541 czujnik 1D001138 czujnik 857192 wa?ek 5x19,8 857439 z??czka w??a olejowego 857184 pokrywa 857147 uszczelka lub AP8144012 o-ring 121 858808 przedmuch rur 277330 ?ruba imbusowa
moteur aprilia AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B001932 odst?pnik 852480 versnellingspook AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 898133 krzak AP8220177 o-ring 115 2B001549 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8120253 odst?pnik AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 CM2668025 silnik kpl. B043834 urz?dzenie szybkiej zmiany 898134 krzak 898463 ?ruba m6x35 897594 dr??ek steruj?cy zmiany biegów 897360 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 sworze? d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 858923 prowadnica ?a?cucha
chłodnica oleju aprilia 2B000897 ch?odnica oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 858927 odst?pnik AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8106389 rura olejowa 12x19 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B001478 wspornik ch?odnicy AP8150137 ?ruba imbusowa 858489 rura AP8144008 o-ring 115 AP8201727 czarna prowadnica kabla
pompe   eau aprilia B043823 komplet pompy wodnej 2A000802 komplet pompy wodnej CM269609 zacisk w??a 2B002201 rura wylotowa pompy wodnej 840893 ?ruba imbusowa m6x25 893968 zestaw pompy wodnej B043231 korek pompy wodnej
korpus przepustnicy aprilia 857303 przedni korpus przepustnicy 857304 tylny korpus przepustnicy 857305 unia CM002903 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 6423025 czujnik ci?nienia powietrza 8946587505000 czujnik 858874 rura 858873 rura 890769 wtryskiwacz 857306 zacisk w??a 896565 rura paliwowa. kpl. mrówka. 896566 rura paliwowa. kpl. poczta. 896567 sek. wkr?t AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 858807 górna szyna paliwowa

Rama

abs układ hamulcowy aprilia B044606 przedni przewód hamulcowy pompa-hecu abs B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp B044592 tylny przewód hamulcowy pompa-hecu abs B044593 przewód hamulcowy tylny hecu abs-clamp B044760 jednostka steruj?ca abs AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 2B001983 ?ruba rury olejowej 899811 ?ruba mocuj?ca rur? AP8221023 t krzak AP8102381 klip m4 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8706087 gumowa podk?adka AP8120223 gumowa podk?adka AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP8120030 gumowa podk?adka AP8121032 krzak AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 B044551 wsparcie dla jednostki steruj?cej abs B045095 ochrona
podstawka centralna aprilia 2B001977 stoisko kpl. 2B003283 stoisko kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8225369 ?ruba imbusowa 858941 strzec AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 843213 t krzak AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8120876 wtyczka AP81278565 boczny prze??cznik stojaka
dźwignia sprzęgła aprilia 8909245 d?wignia sprz?g?a kpl. 893926 d?wignia sprz?g?a AP8112996 mikro prze??cznik 899336 linka sprz?g?a AP9100519 wiosna B043680 tuleja prowadz?ca
Couvercle aprilia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 B046004 wspornik 89841400XNB os?ona alternatora czarna 898268 pier?cie? uszczelniaj?cy 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB przedmuch wylotu przedmuchu 857048 ?ruba m5x16 871094 ?ruba z ko?nierzem 2A000034 podk?adka uszczelniaj?ca 872117 ?ruba z ko?nierzem 874550 ?ruba z ko?nierzem AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 898269 podk?adka wyrównuj?ca 006630 pier?cie? osadczy
Embrayage Couvercle aprilia 89950200XNB os?ona sprz?g?a nero 857429 ?ruba z ko?nierzem 857436 ?ruba z ko?nierzem 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 411209 ko?ek 857451 uszczelka 485693 wska?nik poziomu oleju 873804 pier?cie? osadczy 857543 pokrywa rewizyjna 857078 o-ring 832029 czujnik fazy / obrotów 6389915 czujnik fazy / obrotów 122675 ?ruba imbusowa 974229 korek wlewu oleju AP8144424 o-ring 4075 B045225 ?o?ysko wa?eczkowe 10x14x10 2A000033R wrzeciono steruj?ce sprz?g?a B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857127 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x22 857461 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a 857314 d?wignia sterowania sprz?g?em AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 899601 sprz?g?o zapadkowe 857460 t krzak B043542 tuleja sworznia steruj?cego sprz?g?a
Zupy z kuwertury aprilia 898407 nakrycie g?owy 857071 specjalna ?ruba 898410 dryf amortyzatora 857084 cewka ht krótki kabel 857501 d?ugi kabel cewki ht AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 897443 uszczelka pokrywy zaworów 857043 uszczelka 857074 uszczelka B043807 ?wieca zap?onowa ngk cr9ekb
culasse - zupy aprilia 8986822 zespó? g?owicy cylindrów. 857035 ?ruba dwustronna m10x171 857085 ?ruba imbusowa m6x45 857042 podk?adka miedziana 411209 ko?ek 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 825597 trzpie? 11,8x10 857018 zawór. w 2A000546 zawór wydechowy 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 2R000041 zestaw spr??yn zaworu dolotowego 2R000042 zestaw spr??yn zaworu wydechowego 478895 ?ruba z ko?nierzem 857024 pó?-sto?ek zaworu 857067 ?y?ka podno?nika zaworu 857046 ?apacz iskier 857047 ?apacz iskier 857045 zawór trzcinowy 857044 pokrywa zaworu kontaktronowego 857066 ?y?ka podno?nika zaworu 857017 rura rozpylacza oleju 873097 o-ring 857016 po??czenie k?towe 1A003153 ko?nierz z ?bem sze?ciok?tnym 857083 o-ring 857048 ?ruba m5x16
deska rozdzielcza aprilia 2B001767 brak dost?pnego opisu 2B001766 brak dost?pnego opisu 2B001931 górna os?ona tablicy rozdzielczej 2B001933 prawy panel deski rozdzielczej 2B001769 deska rozdzielcza lewa tablica rozdzielcza AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 259349 wkr?t 575249 wkr?t 270361 wkr?t AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 254485 zacisk m6 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 2D000145 deska rozdzielcza grzmotu euro 4 AP8220150 gumowa podk?adka AP8150255 podk?adka 5x20x1,5
podnóżki aprilia 897828 prawy wspornik przedniego podnó?ka 897830 prawe podnó?ki GU30441005 ko?ek CM228401 sworze? podnó?ka AP8121224 spr??yna powrotna podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop GU05677730 sworze? mocuj?cy spr??yny 897829 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8150540 wkr?t AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 858787 ochrona rh 858788 ochrona lh AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 894201 os?ona tylnego podnó?ka z lewej strony CM228402 sworze? podnó?ka AP8134451 p?yta podnó?ka AP8101861 kula d6,35 AP8121133 kompres cewki. wiosna 897832 tylny podnó?ek. rh 897834 tylny podnó?ek. rh kpl 897835 tylny podnó?ek. lh AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 897833 tylny podnó?ek. lh 897831 podnó?ki lewe
ramka i aprilia 8969624 rama 598838 ?ruba z ko?nierzem 898429 wspornik silnika poz. 0 858712 ko?ek 894027 ko?ek AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa 858819 uszczelka rh-lh AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana 858718 rh spacer AP8152410 ?ruba z ko?nierzem m10x55 895845 sze?ciok?tny ko?nierz ?ruby m 10 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 858710 krzak 898427 wk?adka tylna poz. 0 898428 wk?adka m10 poz. 0 AP8152398 ?ruba z ko?nierzem m10x80 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152441 podk?adka 10,5x25x4
ramka ii aprilia 858849 wsparcie siod?a 899190 zacisk wspornika reflektora 898881 wspornik pomocniczy AP8201755 nit gwintowany AP8150469 ?ruba imbusowa m10x30 AP8117033 g?bka klej?ca AP8102544 nit gwintowany m6 AP8104390 nit gwintowany AP8220323 wtyczka AP8144707 uszczelka
przód i aprilia 2H000863000XHB owiewka przednia. szary 2B001755 lekki panel boczny lewy 2B001754 prawy panel boczny ?wiat?a 2H000860 przednia szyba 259349 wkr?t 2B003718 verschl. unt. 2B001753 verschl. unt. AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski 2B002421 kompletny kana? lewy 2B002422 kompletny kana? prawy AP8152108 ?ruba imbusowa AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120030 gumowa podk?adka 899919 ko?ek gwintowany AP8152117 ?ruba imbusowa AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8221023 t krzak AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127804 rechts voor / links achter indic. AP8127489 lampa ry10w 12v
przedni korpus ii aprilia 2H000865000XHB lh lat. fairing. szary 2H000864000XHB rh lat.fairing. szary 2B001756 górna rama ch?odnicy rh 2B001757 pier?cie? 2B003831 pier?cie? AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8144563 nit m?ski AP8144616 nit ?e?ski AP8220186 gumowa podk?adka 893255 odst?pnik 890964 odst?pnik 896174 ?ruba imbusowa m5x12
przedni korpus iii aprilia B046157 vorderes schutzblech 2B003404 vorderes schutzblech AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 B043248 filar AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 B043247 lewy s?upek B043246 prawy s?upek 2B002563 mocowanie wspornika 899856 mocowanie wspornika AP8102375 zacisk m5 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 B043880 ochrona cieplna AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8150204 nakr?tka m4
zacisk hamulca przedniego aprilia 2B002008 prawy zacisk hamulca przedniego 2B002009 lewy zacisk hamulca przedniego 2B002007 para przednich klocków 899811 ?ruba mocuj?ca rur? AP8113070 za?lepka zaworu upustowego B044598 zestaw ko?ków + spr??yny + zawleczki B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp B043489 ?ruba mocuj?ca rur? B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 231590 elastyczna spr??yna
przedni widelec aprilia 2B001656 prawy r?kaw i pr?t 2B001655 lewy r?kaw i pr?t B043561 r?kaw 2B002077 spr??yna widelca B043563 wtyczka widelca lewa B046351 prawa nasadka widelca 859792 czujnik abs 897331 orzech 2B002078 rura wst?pnego ?adowania AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 2B002080 t?ok lewy. kompletny 859777 kuweta 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna B046353 piasta + prawy wspornik widelca B046355 piasta + lewa noga widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8201749 ?ruba m4x6 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem 2B002079 t?ok prawy. kompletny B044314 prowadnica przewodu przedniego czujnika abs
przedni cylinder główny aprilia B044607 rura hamulca przedniego hecu abs-clamp AP8113598 korek zbiornika hamulca pil AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego B044605 przedni cylinder g?ówny 2B003786 przedni cylinder g?ówny AP8145022 d?wignia hamulca przedniego 2B003818 d?wignia hamulca przedniego 893937 ?ruba w kszta?cie litery u AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8113719 sworze? d?wigni 2B003040 sworze? d?wigni AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 2B001983 ?ruba rury olejowej AP8124288 w??cznik ?wiate? hamowania 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 898681 zbiornik oleju hamulcowego AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55 852703 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 za?lepka zaworu upustowego AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 B044608 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12
przednie koło aprilia B043455 (pirelli) przednia opona 896754 przednie ko?o, czarne 893135 prawy przedni hamulec tarczowy 893136 przednia tarcza hamulcowa lewa AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8128169 wewn?trzna przek?adka 85263R o? przedniego ko?a AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8128189 ko?o foniczne
zbiornik paliwa aprilia 2H000861000Z4 zbiornik paliwa. szary 2H001489600XNC zbiornik paliwa. szary B04454700XHB pomalowana na szaro pokrywa zbiornika paliwa AP8101372 cichy blok B044548 mocowanie tulei AP8150536 podk?adka specjalna AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 AP8144158 gumowa podk?adka AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 858884 rura paliwowa 895959 rura odpowietrzaj?ca AP8102375 zacisk m5 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 858886 lh wsparcie B043925 pompa paliwa kpl. AP8120663 gumowa podk?adka 893273 odst?pnik 576836 wkr?t AP8161127 sworze? mocuj?cy AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 2D000037 czujnik bezpiecze?stwa B044550 konserwacja 899068 czujnik poziomu paliwa B043864 ?ruba imbusowa m5x14
kierownica - sterowanie aprilia GU01603380 przepustnica kpl. AP8118492 ?ruba z ?bem walcowym AP8118566 ?ruba u przedniej d?wigni gazu AP8118567 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni gazu z ty?u GU01603480 prawy uchwyt B045021 prawy selektor ?wiate? 899334 dostawa gazu 899335 zwrot przesy?u gazu AP8104509 przeciwwaga, kolor czarny AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 AP8201808 prowadnica linki d8 856027 l.h. uchwyt r?czny 2B001582 kierownica 896150 selektor ?wiate? lewych AP8120190 o-ring 3075 852398 d?wignia zmiany biegów AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 896663 prawe lusterko boczne 858539 lusterko boczne lewe AP8121520 anti vib.weight trailing
zestaw okuć do zamka aprilia B043920 zestaw zamka AP8140711 klawisz ?aprilia? z funkcj? transpo. B043929 korek i blokada wlewu paliwa AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 858955 kabel blokuj?cy AP8104719 zamek siedzenia z kluczykiem 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8152238 nit ?cinany m8x28 AP8150468 ?ruba m6x40 894195 klucz imbusowy AP8134948 p?yta AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 894056 zestaw narz?dzi 2Q000091 brak opisu w tej chwili B044620 kuweta AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8
Zupy plaquettes aprilia CM228057 podk?adka 3.15 CM228042 pad 2.77 CM228041 wk?adka 2,75 CM228040 wk?adka 2.72 CM228039 wk?adka 2.70 CM228038 wk?adka 2.67 CM228037 wk?adka 2,65 CM228036 wk?adka 2.62 CM228035 pad 2.60 CM228034 wk?adka 2.57 CM228033 wk?adka 2,55 CM228032 wk?adka 2.52 CM228031 pad 2,50 CM228043 wk?adka 2.80 CM228044 wk?adka 2.82 CM228056 podk?adka 3.12 CM228055 podk?adka 3.10 CM228054 wk?adka 3.07 CM228053 wk?adka 3.05 CM228052 podk?adka 3.02 CM228051 podk?adka 3 CM228050 wk?adka 2,97 CM228049 pad 2,95 CM228048 podk?adka 2,92 CM228047 podk?adka 2,90 CM228046 wk?adka 2.87 CM228045 wk?adka 2.85 CM228030 wk?adka 2.47 CM228029 wk?adka 2.45 CM228014 wk?adka 2.07 CM228013 wk?adka 2.05 CM228012 wk?adka 2.02 CM228011 podk?adka 2 CM228010 wk?adka 1,97 CM228009 pad 1,95 CM228008 wk?adka 1,92 CM228007 wk?adka 1,90 CM228006 wk?adka 1.87 CM228005 wk?adka 1.85 CM228004 wk?adka 1.82 CM228003 wk?adka 1,80 CM228015 wk?adka 2.10 CM228016 wk?adka 2.12 CM228028 pad 2.42 CM228027 wk?adka 2.40 CM228026 wk?adka 2.37 CM228025 wk?adka 2.35 CM228024 wk?adka 2.32 CM228023 podk?adka 2.30 CM228022 wk?adka 2.27 CM228021 wk?adka 2.25 CM228020 wk?adka 2.22 CM228019 podk?adka 2.20 CM228018 wk?adka 2.17 CM228017 wk?adka 2.15 CM228002 wk?adka 1.77
zestaw talerzy i kalkomania aprilia 2H000990 numer rejestracyjny 2H000890 oznaczenie ?italia? 2H000991 naklejka na pasek z prawej strony 2H000993 naklejka na dolny pasek z prawej strony 2H000988 naklejka na szyb? szyby tablicy rejestracyjnej 2H000989 oznaczenie ?aprilia? 2H000992 lewy pasek kalkomanii 2H000994 naklejka na dolny pasek lewy B045183 naklejka na przedni b?otnik aprilia racing 893102 naklejka na przedni b?otnik abs 2H000874 kalkomania 54 tytu?y ?wiata AP8157770 talerz aprilia 2H000487 naklejka rh-lh bosch 2H000997 naklejka na pasek dx 2H000998 naklejka sx 2H000995 kalkomania "aprilia racing" dx 2H000996 kalkomania "aprilia racing" sx 2H000999 naklejka na os?on? zbiornika 2H001000 naklejka na owiewk? ?a? 2H001001 naklejka na owiewk? lewej ?a? 2H001002 kalkomania "tuono v4" dx 2H001003 kalkomania "tuono v4" sx 2H001004 kalkomania ?1100 rr? 2L000182 naklejka z ci?nieniem w oponach 2H001005 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie "be a racer" 2H001006 naklejka na tyln? owiewk? lewa ?be a racer? 2G000111 brak opisu w tej chwili 2G000112 brak opisu w tej chwili 2G000113 brak opisu w tej chwili 2L000182 naklejka z ci?nieniem w oponach 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx
nadwozie tylne i aprilia AP8150468 ?ruba m6x40 AP8112600 gumowa podk?adka AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 254485 zacisk m6 AP9100594 krzak 10x7 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150380 podk?adka 12,5x6,4 * B043254 ?e?ska wk?adka ?rubowa AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby 896174 ?ruba imbusowa m5x12 2H000866000XHC prawa owiewka tylna. szary 2H000867000XHC owiewka tylna lewa. szary 858833 prawy panel boczny 858834 panel boczny lewy AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 890512 g?bka samoprzylepna 15x8 894195 klucz imbusowy 8988800XH5 tylny uchwyt AP8157770 talerz aprilia
nadwozie tylne ii aprilia AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 2B001552 uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej 898394 samogwintuj?ce ?ruby AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 858782 tylny b?otnik AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 894566 t krzak AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127804 rechts voor / links achter indic. AP8152108 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8127489 lampa ry10w 12v 894657 pokrywa AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 894900 rozbudowa 894899 konserwacja AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8152108 ?ruba imbusowa AP8149034 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8224164 tylne ?wiat?o odblaskowe, czerwone AP8134783 wspornik odb?y?nika AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8152268 ?ruba imbusowa AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 898394 samogwintuj?ce ?ruby
zacisk hamulca tylnego aprilia 898486 rem sup. szpilka do gry 893137 przednia tarcza hamulcowa. z?oto 85248R przednia tarcza hamulcowa. z?oto 859792 czujnik abs AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8221349 t krzak B045137 zacisk hamulca tylnego p32 893969 para elektrod AP8113752 szpilka + zawleczka AP8113753 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 858791 wspornik tylnego przewodu hamulcowego 896896 steun remklauw achter
tylny cylinder główny aprilia 893933 mieszki gumowe 020006 orzech 898694 zestaw popychaczy 898695 wtyczka 858785 d?wignia hamulca tylnego AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 sworze? mocuj?cy 884033 sworze? d?wigni AP8121223 sworze? d?wigni 893138 wiosna AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 2B001983 ?ruba rury olejowej B044586 tylny cylinder g?ówny AP8120822 cichy blok. wiosna AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8112996 mikro prze??cznik AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20
Tylny amortyzator aprilia 2B001654 tylny amortyzator 858918 podwójny korbowód AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8146518 sworze? t?okowy l = 36 AP8152412 ?ruba imbusowa m10x72 AP8121155 t krzak AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8146516 pojedynczy conrod comp. AP81465164 pojedynczy conrod comp. AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61
tylne koło aprilia 897367 tylna opona 200 / 55-17 m / c 2B002118 tylne ko?o. czerwony 6.00x17 896358 ?a?cuch cpl conn. link CM224903 pier?cie? ?a?cuszka z = 42 2B002611 poduszka B045033 ko?ek B043317 elastyczna guma ??cz?ca 8587315 o? tylnego ko?a 2B002634 nakr?tka dax m10x1,25 AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 859754 ??cze ??cz?ce AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 2B002116R uchwyt na spr??yn? tylnego ko?a AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 890960 foniczne ko?o abs AP8150463 szpilka 10x20 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * 2B002610 ko?nierz 2R000270 zestaw z??czek elastycznych + ko?nierz
siodło aprilia B04545600C2 siod?o kierowcy. czarny AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 2B002053000C1 tylne siod?o. czarny 894195 klucz imbusowy AP8120177 elastyczny
sterowniczy aprilia 2B001585 p?yta dolna kpl AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8121207 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? AP8123643 powrotna nakr?tka pier?cieniowa AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8152238 nit ?cinany m8x28 AP8150540 wkr?t 2B001610 górna p?yta widelca AP8152384 podk?adka korka trzpienia AP8121346 tuleja mocuj?ca p?yt? górn? 899427 dolna ?ruba w kszta?cie litery u 899049 górna ?ruba w kszta?cie litery u AP8150540 wkr?t AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 B044620 kuweta AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8152105 podk?adka 6,4x10x,7 2B001699 amortyzator uk?adu kierowniczego AP8121811 t krzak 2B002151 odst?pnik AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8
ramię wahadłowe aprilia 2B0012895 rami? wahad?owe 858707 sworze? tylnego wahacza AP8110078 cage à rouleaux 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 858708 tuleja regulacyjna 648707 nakr?tka wie?cowa wahacza 858780 prowadnica ?a?cucha 858783 os?ona ?a?cucha AP8144048 o-ring 134 AP8150468 ?ruba m6x40 AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8234020 kubek na but 2B001920 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 AP8121075 t krzak AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8125687 podk?adka sworznia ko?a 648708 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha 858781 prowadnica ?a?cucha AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8150503 wkr?t AP8148824 konserwacja AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3
pod siodłem aprilia 858836 siode?ko dolne blokada 898252 wspornik akumulatora 895915 ?ruba imbusowa AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8102375 zacisk m5

Elektryczny

instalacja elektryczna i aprilia 890979 róg AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 254485 zacisk m6 B043488 regulator napi?cia AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121075 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121991 krzak 2D000061 g?ówna wi?zka przewodów AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 858916 wsparcie czujnika 890760 wsparcie instrumentów 2B001765 wspornik klaksonu AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5
instalacja elektryczna ii aprilia 639792 akumulator 12v-12ah 2D000158 kabel uziemiaj?cy B044640 okablowanie akumulatora przeka?nika 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 896715 guma przeka?nika 582690 starterrelais 1D001697R starterrelais 858212 gumowa skrzynka bezpieczników CM225605 bezpiecznik 5a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a CM225730 bezpiecznik 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 895701 za?lepka zacisku 858868 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?.
instalacja elektryczna iii aprilia CM266601 elektroniczne urz?dzenie wtryskowe AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8220150 gumowa podk?adka 858882 konserwacja B044414 czujnik po?o?enia peda?u przyspieszenia 854811 gumowa podk?adka 858883 wspornik pomocniczy AP8221145 t krzak AP8144061 cichy blok AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 893255 odst?pnik 896892 okablowanie silnika 2D000266 okablowanie silnika
groupe allumage aprilia B044495 rozrusznik 85254R rozrusznik elektryczny z = 12/64 899769 rozrusznik elektryczny z = 11/64 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 2A000468 przek?adnia steruj?ca wa?u rozrz?dczego 857298 patka 825431 kompletne wolne ko?o 1A008691 kompletne wolne ko?o 857290 klatka na kó?kach 30x35x17 235779 pralka 857288 przek?adnia jednokierunkowa ?denso? z = 49 899862 sprag sprz?g?o z?bate z = 50 2A000469 wa?ek wywa?aj?cy 895316 czapka 2A000547 pi?te ko?o 2A000313 odst?pnik
reflektor aprilia 2D000116 reflektor 294353 lampa h7 12v-55w AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8120030 gumowa podk?adka 2D000130 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów 2D000203 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów 2B002443 nakr?tka kwadratowa m6 AP8102375 zacisk m5 B044778 wtyczka reflektora
światła tylne aprilia 2B001590 ?wiat?a tylne AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby AP8220186 gumowa podk?adka AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 858839 os?ona tylnego ?wiat?a

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Tuono V4 1100 RR USA CND 2016.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii