Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004.

Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuono 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuono 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2003!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia AP8106948 carburateur phbh 28 bd AP8106949 carburateur phbh 28 bd AP8176108 carburateur phbh 28 bd AP8176109 carburateur phbh 28 bd 813174 cap AP8222631 draadspanschroef AP8106783 mengkamerdeksel kit AP8106785 gasklep veer AP8106786 controleer pin clip plaat AP8222674 conische pin clip AP8176043 conische pin x2 / 2 " AP8106779 conische pin x25 / 3a AP8106697 gasklep 40 AP8106963 gasklep 45 AP8106784 startapparaat AP8106796 pakking envelop
carburateurcomponenten aprilia AP8106790 luchtinlaat unie AP8106795 dop bevestigingsschroef AP8106794 brandstoftoevoerkap 99315 288878 knop AP8106787 mix min.eng.spd adj. schroefset AP8106788 gasklep adj. schroef kit AP8106723 inactieve emulsiestraal 62 AP8106722 idle jet 62 AP8106796 pakking envelop
carter aprilia AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0650131 pakking 6x10 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0640190 sensor AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking
koppeling aprilia AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295406 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25
koppelingsdeksel aprilia AP0211404 geen beschrijving beschikbaar AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241793 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio
krukas aprilia AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0832533 met 6206 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237948 balansas AP0232341 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295379 drijfstang cpl. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
motor aprilia AP8176079 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106315 tandwiel deksel. grijs AP8120708 kabelgeleider AP8106013 versnellingspook AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8121163 versnellingsbak koppelingsstang AP8120912 hendel rubber AP8121284 remhendelpen AP8135726 versnellingsbak drijfstang AP8146775 geen beschrijving beschikbaar AP8146776 geen beschrijving beschikbaar AP8135786 rh motorsteun AP8135787 lh motorsteun AP8150412 schroef m10x205 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150310 binnenzeskantschroef m10x120 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121147 afstandhouder AP8152138 moer AP8150026 moer m6 AP8121697 belleville spring AP8120275 silent-block AP8120405 rubberen afstandhouder
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0853840 slangklem 35553 AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
transmissie aprilia AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634125 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634105 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220280 aangedreven as AP0234968 versnelling z = 29 AP0634115 versnelling z = 24 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634135 versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236064 rondsel z = 17 AP0236061 rondsel z = 14 AP0236063 rondsel z = 16 AP0236062 rondsel AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281210 versnellingsbak 6 v.ta

Frame

brandstoftank aprilia AP8168835 geen beschrijving beschikbaar AP8178007 geen beschrijving beschikbaar AP8178626 geen beschrijving beschikbaar AP8139124 benzinetank AP8102819 brandstofkraan AP8120709 rubberen afstandhouder AP8152153 afstandsstuk achter 975608 pakking AP8104710 tankdop en slot AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang AP8120557 tank rubber AP8121114 t bus AP8221106 achterremhendel bus AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8120798 o-ring AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102676 vlotterkamer AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150176 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150314 schroef m6x70 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8117073 zelfklevende spons AP8201358 slangklem d 11,9
middenstandaard aprilia AP8134266 zijstandaardplaat AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121999 stand pin AP8221197 zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8121014 springveer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8146087 standaard plaat w. voor ctng. AP8146088 zijstandaard 854888 draaischakelaar AP8152289 schroef met flens 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
spatbord aprilia AP8168842 rechts zijpaneel AP8168843 lh zijpaneel AP8168844 rechts zijwandbescherming AP8168845 lh zijpaneel bescherming AP8168836 rh luchtkanaal AP8168837 lh luchtkanaal 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8168840 rechter zuil AP8168890 lh pijler AP8156090 voorspatbord. rood AP8156148 geen beschrijving beschikbaar AP8156072 voorspatbord. zwart AP8139129 lage kuipvergrendeling vooraan AP8102375 clip m5 AP8134922 bodem AP8163193 drift AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30
voorscherm aprilia AP8168841 kuip. zwart AP8178008 geen beschrijving beschikbaar AP8268207 geen beschrijving beschikbaar AP8168975 voorruit AP8102375 clip m5 AP8168838 geen beschrijving beschikbaar AP8168839 lh dashboardvergrendeling AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144109 bevestigingspin AP8152246 schroef met flens m6x16

Elektrisch

ontsteking aprilia AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0294810 gear cpl. AP0295670 stator cpl. AP0295677 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking AP0265402 digitale ecu AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart 103830 861612 bougie ngk br8es AP0294802 startmotor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0210345 startmotor deksel AP0211455 vliegwielkap AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0295365 ontstekingsunit cpl. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.

Overig / Niet ingedeeld

achterkant opbouw i aprilia AP8168285 rh zadel sup cov .. zwart AP8168286 lh zadel sup cov .. zwart AP8168847 geen beschrijving beschikbaar AP8268208 geen beschrijving beschikbaar AP8178009 geen beschrijving beschikbaar AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150444 zelftappende schroef AP8102375 clip m5 AP8150011 ring 4,3x12x1
achterkant opbouw ii aprilia AP8126583 nummerplaathouder AP8126115 nummerplaathouder AP8148672 zadel supp. laag. opsluiten. zwart AP8126641 nummerplaat verlenging AP8152166 schroef m6x16 AP8120177 elastisch AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8156089 geen beschrijving beschikbaar AP8126356 laag spatbord. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152280 schroef met flens m6x25 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150430 lage zelfborgende moer
buddyseat aprilia AP8129391 geen beschrijving beschikbaar AP8129405 geen beschrijving beschikbaar AP8129436 geen beschrijving beschikbaar AP8229389 geen beschrijving beschikbaar AP8129406 geen beschrijving beschikbaar AP8129392 geen beschrijving beschikbaar AP8229390 geen beschrijving beschikbaar AP8129407 geen beschrijving beschikbaar AP8129393 geen beschrijving beschikbaar AP8129223 stoelkussen AP8168287 handschoen comp. deur. zwart AP8220349 rubberen afstandhouder AP8104709 geen beschrijving beschikbaar 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8114389 kabel vergrendelen AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8102502 kabel voor helmvergrendeling
carburateursteun aprilia AP0250521 pakking AP0224389 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267918 carburateur flens 28 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0440113 schroef m6x25
cilinder cilinderkop aprilia AP0650097 pakking 0.8 AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0250160 o-ring 64x2 AP0223385 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940487 ronde schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0613101 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15
cilinder ontluchtingventiel aprilia AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0650095 pakking 0.3 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0253722 uitlaatklep AP0253465 kleplichaam AP0230880 o-ring 13.3x2.4 AP0230810 klepsteelafdichting AP0250975 pakking 0.8 AP0239052 veer AP0297746 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0242706 flensmoer m8 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0253373 uitlaatklep AP0253500 bevestigingsplaat AP0827961 sluitring 6.4 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
decors aprilia AP8166338 sticker set AP8177742 geen beschrijving beschikbaar AP8177884 geen beschrijving beschikbaar
duo voetsteun aprilia AP8146724 rechts voetensteun AP8146725 lh voetsteun ondersteuning AP8134829 voetsteunpen AP8132720 voetsteun plaat AP8132959 pedana pass. dx fini AP8132960 pedana pass. sx fini AP8120910 silent-block AP8152409 stop ring AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8146080 zadelsteun. zand. kat. AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8150431 lage moer m8 AP8152300 zelfborgende moer m8
filterhuis aprilia AP8120997 inlaatslang AP8120748 inlaatslang AP8138686 deksel van filterhuis AP8168042 deksel van filterhuis AP8131121 filterbescherming AP8102080 luchtfilter AP8178561 basis van filterhuis AP8120810 inlaatslang AP8117111 filterhuis isolator AP8102670 bevestigingsmateriaal voor isolatiemateriaal AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6
frame aprilia AP8146800 geen beschrijving beschikbaar AP8135718 frame voorzijde fix. bord AP8201287 splitpen AP8121867 speciale bus AP8120699 lat.frng fix.pipe AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8120531 rubber met inzet 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8121151 t bus AP8121155 t bus AP8102798 clip m6 AP8120670 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152299 zelfborgende moer m6
nevenluchtbehuizing aprilia AP8104745 klep sas AP8144670 inlaatpijp sas AP8144671 luchtpijp sas AP8144672 steun voor klepbevestiging AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8152277 schroef met flens m6x12 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
swing aprilia AP8146806 geen beschrijving beschikbaar AP8125627 achterste swingarmpen AP8101341 klaring ring AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8150299 ringmoer m17x1 AP8120280 o-ring 4087 AP8131623 kettingkast. zwart AP8120793 bovenste kettinggeleiderplaat AP8120794 onderste kettinggeleiderplaat AP8152261 kettingspanner schroef AP8152262 lage moer m8 AP8135396 rem supp. plaat pin AP8121697 belleville spring AP8120531 rubber met inzet AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152268 inbusschroef AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150297 gebogen veerring AP8121581 bus 20 mm AP8121150 bus 18mm AP8121156 bus
transmissie schakeling aprilia AP0258305 schakel cam AP0232402 met 6001 AP0245790 borgring AP0632060 kogellager 61804 AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0248326 index assy. hendel AP0227710 bus AP0239241 index veer AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
uitlaatgroep aprilia AP8119769 geen beschrijving beschikbaar AP8119829 uitlaatpijp -11kw- AP8119768 uitlaat AP8119828 geluiddemper AP8119784 geluiddemper AP8101285 silent-block AP8121091 springveer AP8135289 uitlaatpijp steun AP8146608 uitlaatpijp steun AP8104474 ring 22x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150351 klinknagel m8x40 AP8121058 afstandhouder AP8150431 lage moer m8 AP8102432 geluiddemper clip AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8134467 kuip bevestigingsplaat AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8120812 demper pakking
voetsteunen rijder aprilia AP8134542 rechts voorste voetsteunbescherming AP8134543 lh voorste voetsteunbescherming AP8146374 lh voorste voetsteunbeugel AP8146373 rechts voorste voetsteunbeugel AP8135313 voorste voetsteun, paar AP8134243 boven rechts fair. support. bord AP8121134 pin AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8121940 ls veer voorste voetsteun AP8152409 stop ring AP8120569 kettingspannerrol AP8121672 afstandhouder AP8120568 afstandhouder AP8121566 voetsteunpen AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121728 t bus AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150019 sluitring 8,4x32x2,5 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30
waterpomprondsel aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuono 355 125 2003 - 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia