Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001.

Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia ETV 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia ETV 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2001!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtdoos i aprilia AP8144164 inlaatslang AP8149022 filterhouder bovenzijde AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144348 inlaatopening AP8144063 o-ring 159 AP8120253 afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8149020 onderzijde filterhuis AP8104169 luchtfilter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8149021 luchtfilter ondersteuning AP8104168 filterhuis blok AP8117151 akoestisch isolatiepaneel AP8120615 pakking d3 AP8158254 paneel met sluiting
luchtdoos ii aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8117153 akoestisch isolatiepaneel AP8121032 bus AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8120987 pijp 9x14 AP8124867 luchttemp. sensor AP8134567 filterhuis voorzijde. supp. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102525 slangkraan AP8149165 min. adj. klep AP8220095 o-ring AP8124981 min. regelmotor AP8150406 schroef m5x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8202154 3-weg verbinding AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1 AP8102766 slangklem AP8120772 ontluchtingspijp
koppeling i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106959 stalen koppelingsplaat 9 pz. AP8106960 gevoerde koppelingsschijf 8 oz. AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0632130 kogellager 16004 AP0632135 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627530 onderlegring AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma 2R000307 diafragma AP0627280 drukplaat AP0627281 drukplaat AP0442130 moer m12
koppeling ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0259535 clutch drum AP0295782 primaire aandrijving AP0295783 primaire aandrijving AP0295795 primaire transm. AP0295792 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0259587 veerhouder plaat AP0238135 veer AP0247976 bus d11.5 AP0247974 bus d11.5 AP0259582 veerhouder plaat AP0259583 veerhouder plaat AP0242206 moer m8 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0238140 veer 2R000222 bus d5,5 AP0247972 bus d5,5 AP0238130 spring AP0941835 schroef m8x25 AP0247614 afstandhouder AP0627910 drukring
drijfstang en schokdemper aprilia AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110066 naaldlager AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8121315 dubbele drijfstangpen AP81356085 dubbele drijfstangpen AP8146192 dubbele drijfstang AP8146193 enkele drijfstang AP8146758 enkele drijfstang AP8152397 binnenzeskantschroef m10x82 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8152396 schroef met flens m10x95 AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150292 gebogen veerring AP8121155 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8163114 schokdemper AP8163378 schokdemper AP8144466 silent-block AP8163084 voorladen AP8134962 onderhoud AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8163244 geen beschrijving beschikbaar AP8163084 voorladen
koelsysteem aprilia AP8102915 geen beschrijving beschikbaar AP8102771 waterkoeler vuldop AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8101372 silent-block AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150159 ring 4.3x16 AP81249305 fan, cpl. AP8144349 pijp 3 vie AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144197 koeler-thermostaatleiding AP8144166 motorthermostaatpijp AP8104097 slangklem AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144165 koeler-motor pijp AP8101743 slangklem d23.5x8
carters i aprilia AP0295656 carter assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233822 bus halve schaal. geel AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210415 oliefilterdeksel AP0610233 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 2R000498 tappo scarico olio AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268740 straal 40 AP0268751 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef 2R000325 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650337 pakking AP0650335 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236375 kettinggeleider AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
krukas i aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233722 bus. blauw 42x45x19 AP0233723 bus, geel 42x45x19 AP0233721 bus, rood 42x45x19
krukas ii aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0684315 geen beschrijving beschikbaar AP0684316 geen beschrijving beschikbaar AP0295858 zuigerveren set AP0613511 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
cilinderkop en kleppen aprilia AP0613405 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0623153 geen beschrijving beschikbaar AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0227980 drukring AP0253990 klep lifter emmer AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254011 inlaatklep 36 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253956 klep veerplaat AP0253957 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel
motor aprilia AP8106918 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8176067 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106593 tandwiel deksel. zwart AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8106594 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120116 3-weg verbinding AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120876 plug AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8144408 brandstofleiding 10x18 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1
uitlaat aprilia AP8119669 rh geluiddemper AP8119498 geen beschrijving beschikbaar AP8119700 lh geluiddemper AP8119499 lh geluiddemper AP8121170 veer AP8121355 veer AP8150018 onderlegring AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8144071 rubberen uitlaat AP8121773 afstandhouder AP8121513 ring 5.5x20x1 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8119500 geluiddemper dx bescherming AP8119787 geluiddemper sx bescherming AP8119786 geluiddemper dx bescherming AP8119501 geluiddemper sx bescherming AP8119523 achterste uitlaatpijp AP8119712 geen beschrijving beschikbaar AP8119524 voorkant. uitlaat AP8150334 moer m8 AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8119713 geen beschrijving beschikbaar AP8146194 rh uitlaatpijpschild AP8146427 lh uitlaatpijpschild AP8119714 lh uitlaatpijpschild AP8104367 hoes AP8119664 hoes 127927 pakking AP8150489 pakking AP8127295 lambdasonde AP8117203 rh hittebescherming AP8117204 lh hittebescherming AP8121576 afstandhouder AP8152293 schroef met flens AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8120314 afstandsbus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152342 schroef met flens m6x12
expansievat aprilia AP8139617 geen beschrijving beschikbaar AP8120354 hoes AP8120355 olieplug pakking AP8220191 pakking AP8134557 ondersteuning voor expansietank AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121473 afstandhouder AP8121032 bus AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8102738 slangklem AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8134744 bord AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8149424 bescherming expansietank
voorste cilinder timing systeem aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0634732 timing system gear AP0297955 nokkenas ketting AP0297957 camshaft chain AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef
brandstofpomp i aprilia AP8106597 flens van brandstofpomp AP8139619 niveausensor houder AP8106629 benzine pomp AP8124588 niveausensor AP8102971 brandstoffilter AP8144226 brandstofpijp AP8144478 pakking ring AP8124664 brandstofpomp bedrading AP8150064 schroef AP8144475 pakking ring AP8104373 slangklem AP8121536 schroef m5x12 AP8144476 brandstofpijp AP8121537 zelftappende schroef AP8106807 brandstofpomp cpl. AP8121539 snap ring AP8121545 blok
brandstofpomp ii aprilia AP8144436 levering brandstofleiding 851959 levering brandstofleiding AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102829 unie AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144431 gewricht AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8144623 gewricht AP8144227 pakking AP8104374 gewricht AP8121538 schroef AP8106807 brandstofpomp cpl.
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8144303 3-weg verbinding AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102678 koolstoffilter AP8202154 3-weg verbinding AP8106824 roll-over klep AP8106738 elektrische "purge" klep AP8104475 geen beschrijving beschikbaar AP8106776 ontluchtingsklep AP8120116 3-weg verbinding AP8102378 slangklem d11,3 AP8102688 slangklem d.76 AP8102766 slangklem AP8120179 slangklem d8 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8201358 slangklem d 11,9 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8134650 klep steunklem AP8134844 geen beschrijving beschikbaar AP8134845 geen beschrijving beschikbaar AP8134848 geen beschrijving beschikbaar
versnellingsbak aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
keuze versnellingsbak aprilia AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0258380 vork as AP0258383 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258375 vork AP0258376 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258325 shift cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239420 pin veer AP0239422 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236366 rubberen rondsel AP0236365 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0227714 onderlegring
oliepomp aprilia AP0220423 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 2R000229 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0256681 interne en externe rotor 2R000306 speld 4x25.8 AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing 2R000317 olie persen pomphuis AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor 2R000311 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239449 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 2R000080 pin AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0634488 oliepomp tandwiel AP0245330 borgring 10x1
olie radiator aprilia AP8102918 oliekoeler cpl. AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106388 olie pijp AP8144008 o-ring 115 AP8102731 slangklem AP8134745 bord AP8150137 inbusschroef AP8106389 olieleiding 12x19 AP8134681 bord AP8121313 conische bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102376 clip m6 254485 clip m6
olie tank aprilia AP8139902 olie tank AP8102618 olievuldop AP8120190 o-ring 3075 AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8144061 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8134678 bord AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8144200 oliepeil pijp AP8121409 olieleiding schroef AP8102828 oliefilter cpl. AP8144420 olie pijp AP8150137 inbusschroef AP8106387 olie pijp AP8120196 o-ring 3056 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102786 slangklem 20x8 AP8120190 o-ring 3075 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8117186 akoestisch isolatiepaneel
achterste cilinder timing systeem aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager 2R000324 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0634732 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297955 nokkenas ketting AP0297957 camshaft chain AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen 2R000219 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset AP0898011 loctite 275
gasklephuis aprilia AP8124866 gasklephuis AP8106889 injectieklep cpl. AP8144485 o-ring AP8106771 brandstof drukregelaar AP8144483 o-ring AP8106883 throttle body cpl. AP8120965 o-ring 2018
kleppen bedekken aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211667 rear valves cover AP0242091 moer m10 AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP8124868 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40 AP0660010 hoes AP0224690 ontluchtingsnippel
kleppen pads aprilia AP0253974 pad 2.3 AP0254031 pad 2.375 AP0254032 pad 2.425 AP0254033 pad 2.475 AP0254035 pad 2.575 AP0254036 pad 2.625 AP0254037 pad 2.675 AP0254038 pad 2.725 AP0254039 pad 2.775 AP0254040 pad 2.825 AP0254041 pad 2.875 AP0254042 pad 2.925 AP0254043 pad 2.975 AP0254030 pad 2.325 AP0253988 pad 3.00 AP0253987 pad 2.95 AP0253975 pad 2.35 AP0253976 pad 2.4 AP0253977 pad 2.45 AP0253978 pad 2.5 AP0253979 pad 2.55 AP0253980 pad 2.6 AP0253981 pad 2.65 AP0253982 pad 2.7 AP0253983 pad 2,75 AP0253984 pad 2.8 AP0253985 pad 2.85 AP0253986 pad 2.9 AP0254034 pad 2.525
waterpomp aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0220412 as van de waterpomp. AP0232430 pin 2R000080 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller 2R000112 waaier AP0222512 waterpomp behuizing AP0222513 water pump casing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor 1D001138 sensor

Frame

centraal lichaam aprilia AP8139804 rechter zijpaneel, blauw AP8158044 rechter zijpaneel, grijs AP8158053 geen beschrijving beschikbaar AP8158894 geen beschrijving beschikbaar AP8168327 geen beschrijving beschikbaar AP8168922 geen beschrijving beschikbaar AP8168923 geen beschrijving beschikbaar AP8168328 geen beschrijving beschikbaar AP8158895 geen beschrijving beschikbaar AP8158054 lh zijpaneel, rood AP8158045 lh zijpaneel, grijs AP8139805 lh zijpaneel, blauw AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121420 vorkveer AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8104154 zadelslot
centrale standaard aprilia AP8102524 staan ??veerbescherming AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8124977 draaischakelaar 854888 draaischakelaar AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121607 bevestigingsbout centrale standaard AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8146866 zijstandaard AP8146187 zijstandaard AP8146756 geen beschrijving beschikbaar AP8146626 zijstandaard AP8146866 zijstandaard AP8134621 rh plaat AP8134622 lh plaat AP8121014 springveer AP8146558 geen beschrijving beschikbaar AP8150496 onderlegring AP8134837 bord AP8144347 snap ring AP8152320 schroef met flens AP8144462 zadelrubber AP8706368 geen beschrijving beschikbaar AP8144346 o-ring AP8146757 geen beschrijving beschikbaar
koppelingspomp aprilia AP8113881 geen beschrijving beschikbaar AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113993 u-bout AP8113996 u-bout AP8113997 tankdop AP8113998 microschakelaar AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8106381 koppeling commando cilinder AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop 978607 koppelingspomp AP8106713 koppelingspomp AP8118659 koppelingshendel AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8106935 pakking AP8158759 ontluchtingsklep bescherming
dashboard aprilia AP8127155 dashboard knop AP8121790 t bus AP8127156 beschermkap AP8168468 beschermkap AP8127157 beschermkap AP8127158 transparante bescherming AP8127159 pakking AP8124586 dashboard compleet AP8124586 dashboard compleet AP8119733 geen beschrijving beschikbaar AP8127426 geen beschrijving beschikbaar AP8127425 geen beschrijving beschikbaar AP8127280 geen beschrijving beschikbaar AP8127280 geen beschrijving beschikbaar AP8127427 dashboard compleet AP8127074 dashboard compleet AP8119732 dashboard compleet AP8119731 dashboard compleet AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8117073 zelfklevende spons
sticker en plaat set aprilia AP8177557 geen beschrijving beschikbaar AP8167753 geen beschrijving beschikbaar AP8167651 geen beschrijving beschikbaar AP8167649 geen beschrijving beschikbaar AP8102920 toolkit AP8104638 geen beschrijving beschikbaar AP8104310 gebruikershandleiding-p-e-uk- AP8104324 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8104325 geen beschrijving beschikbaar AP8104630 geen beschrijving beschikbaar AP8104699 geen beschrijving beschikbaar AP8104298 geen beschrijving beschikbaar AP8104309 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104309 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8177001 geen beschrijving beschikbaar AP8167999 geen beschrijving beschikbaar AP8157006 sticker set AP8177217 geen beschrijving beschikbaar AP8177245 geen beschrijving beschikbaar AP8177246 geen beschrijving beschikbaar AP8177247 geen beschrijving beschikbaar AP8177215 geen beschrijving beschikbaar AP8177216 geen beschrijving beschikbaar AP8177888 geen beschrijving beschikbaar AP8167794 sticker set AP8167479 sticker set AP8167478 sticker set AP8167962 sticker set AP8167961 sticker set AP8177248 sticker set AP8177273 sticker set AP8102728 klinknagel 3x11 AP8177221 geen beschrijving beschikbaar AP8177222 geen beschrijving beschikbaar AP8177220 geen beschrijving beschikbaar AP8177086 geen beschrijving beschikbaar AP8157001 ece plaat
voetsteunen aprilia AP8121928 veer voor voetsteun AP8152320 schroef met flens AP8152409 stop ring AP8121567 pin AP8121566 voetsteunpen AP8146045 achterste voetsteunen, paar AP8112996 microschakelaar AP8146534 voorste voetsteun, paar AP8146184 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146809 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146185 lh voorste voetsteunbeugel AP8146781 geen beschrijving beschikbaar AP8146563 lh voorste voetsteunbeugel AP8146867 lh voorste voetsteunbeugel AP8146475 rechts voetensteun AP8146476 lh voetsteun ondersteuning AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121505 voetsteunpen AP8134838 voetsteunpen AP8152288 schroef met flens
kader i aprilia AP8146598 kader AP8146871 kader AP8146807 geen beschrijving beschikbaar AP8146180 instrum.holder frame AP8146755 instrum.holder frame AP8146594 geen beschrijving beschikbaar AP8146594 geen beschrijving beschikbaar AP8146594 geen beschrijving beschikbaar AP8146737 zadelsteun AP8146181 zadelsteun AP8146737 zadelsteun AP8146181 zadelsteun AP8146737 zadelsteun AP8126702 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152283 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8152325 schroef met flens AP8121889 kabelgeleider AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150292 gebogen veerring AP8134784 bord AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 *
kader ii aprilia AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121470 lh afstandsstuk voorste motor AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8152301 zelfborgende moer AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8121996 bovenste afstelbus AP8121997 onderste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8134553 rh inf. waterkoelerhouder AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8134714 kuip bevestigingsplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102375 clip m5 AP8121474 brandstoftank afstandhouder AP8150513 schroef m6x40 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8220460 rubberen beker AP8144610 kettingspanner schuifblok AP8150018 onderlegring AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101108 afstandhouder AP8121471 bevestigingspen vergrendelen AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
voorlichaam i - rally aprilia AP8124936 air temp. sensor AP8168766 voorruit AP8168767 geen beschrijving beschikbaar AP8168768 lh voorruit. grijs AP8168769 geen beschrijving beschikbaar AP8168770 geen beschrijving beschikbaar AP8168916 dashboard lockup extensie AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102381 clip m4 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8121032 bus AP8120313 spacer h11.5 AP8152338 schroef met flens AP8144617 geen beschrijving beschikbaar AP8117033 zelfklevende spons AP8117041 zelfklevende spons 6x30
front body i - standaard aprilia AP8124936 air temp. sensor AP8152334 schroef met flens m3x12 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8168320 geen beschrijving beschikbaar AP8158882 geen beschrijving beschikbaar AP8149353 bovenklep AP8102375 clip m5 AP8158880 geen beschrijving beschikbaar AP8139625 kuip dashboard vergrendeling AP8168319 kuip dashboard vergrendeling AP8168324 lh cent. eerlijk AP8158891 geen beschrijving beschikbaar AP8134555 rh cent. eerlijk AP8168323 rh cent. eerlijk AP8134554 rh cent. eerlijk AP8158890 geen beschrijving beschikbaar AP8168998 geen beschrijving beschikbaar AP8168998 geen beschrijving beschikbaar AP8168997 voorruit AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8120531 rubber met inzet AP8102381 clip m4 AP8149425 voorruit ondersteuning AP8150444 zelftappende schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8139623 kuip. grijs AP8158874 geen beschrijving beschikbaar AP8168316 geen beschrijving beschikbaar AP8144630 geen beschrijving beschikbaar AP8121143 afstandhouder AP8117033 zelfklevende spons AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8158255 dashboard lockup extensie AP8120592 onderlegring
voorlichaam ii aprilia AP8149293 rh luchtkanaal AP8149294 lh luchtkanaal AP8150444 zelftappende schroef AP8220162 rubberen afstandhouder AP8139794 rechts lat. fairing, blauw AP8158872 geen beschrijving beschikbaar AP8158047 rechts lat. fairing, rood AP8168338 geen beschrijving beschikbaar AP8168918 geen beschrijving beschikbaar AP8168344 rechts lat. fairing. grijs AP8168332 rechts lat. fairing. blauw AP8168314 rechts lat. fairing. grijs AP8158038 rechts lat. fairing. grijs AP8158873 geen beschrijving beschikbaar AP8158048 lh lat. fairing, rood AP8158039 lh lat. fairing, grijs AP8139795 lh lat. fairing, blauw AP8168345 geen beschrijving beschikbaar AP8168339 geen beschrijving beschikbaar AP8168333 geen beschrijving beschikbaar AP8168919 lh lat. eerlijk. rood / beige AP8168315 lh lat. eerlijk. grijs AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8139800 rh schot, blauw AP8168325 geen beschrijving beschikbaar AP8158892 rh schot. grijs AP8158051 rh schot. rood AP8158042 rh schot. grijs AP8158052 lh baffle, rood AP8158043 lh baffle, grijs AP8139801 lh baffle, blauw AP8168326 lh baffle. grijs AP8158893 lh baffle. grijs AP8150444 zelftappende schroef AP8117206 geen beschrijving beschikbaar AP8117205 geen beschrijving beschikbaar AP8104716 hoes
voorlichaam iii - rally aprilia AP8156065 voorspatbord. grijs AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP8134167 remslang hanger AP8149292 laag. eerlijk, zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8168763 opvangbak. aluin. AP8168762 geen beschrijving beschikbaar AP8168764 front bescherming GU80451721 klem GU80451720 rh klem AP8124719 reflector, amber AP8121575 moer AP8148588 rechts voorste reflectorsteun AP8148589 linksvoor reflectorsteun AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8144659 geen beschrijving beschikbaar AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5
front body iii - standaard aprilia AP8126997 voorspatbord AP8126997 voorspatbord AP8126998 voorspatbord AP8126998 voorspatbord AP8126703 voorspatbord. grijs AP8126958 geen beschrijving beschikbaar AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP8134167 remslang hanger AP8149292 laag. eerlijk, zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8139628 koelere spoiler, grijs AP8134552 opvangbak. grijs AP8134552 opvangbak. grijs AP8158632 opvangbak. grijs AP8158632 opvangbak. grijs AP8120712 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8221150 kabelgeleider AP8124719 reflector, amber AP8121575 moer AP8148588 rechts voorste reflectorsteun AP8148589 linksvoor reflectorsteun
remklauw voor aprilia AP8113906 links remklauw AP8133622 geen beschrijving beschikbaar AP8133622 geen beschrijving beschikbaar AP8133622 geen beschrijving beschikbaar AP8133622 geen beschrijving beschikbaar AP8113906 links remklauw AP8113906 links remklauw AP8133623 geen beschrijving beschikbaar AP8133623 geen beschrijving beschikbaar AP8133623 geen beschrijving beschikbaar AP8133623 geen beschrijving beschikbaar AP8113804 rechts remklauw voor AP8113804 rechts remklauw voor AP8113804 rechts remklauw voor AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113988 remblokken AP8113548 beschermkap AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8113805 rechts voorremschijf AP8113805 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8133548 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113807 voorremslang AP8133646 geen beschrijving beschikbaar AP8113989 rh pin + remveer AP8113990 lh pin + remveer AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
voorvork - rally aprilia AP8163082 rechter mouw AP8163066 schroef met flens m6x35 AP8163067 lh mouw AP8163068 bus AP8163069 ring AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap AP8163366 geen beschrijving beschikbaar AP8123206 afdichtring AP8123561 geen beschrijving beschikbaar AP8163355 geen beschrijving beschikbaar AP8163351 geen beschrijving beschikbaar AP8163368 geen beschrijving beschikbaar AP8163367 geen beschrijving beschikbaar AP8163359 geen beschrijving beschikbaar AP8163074 bus AP8163365 geen beschrijving beschikbaar AP8163369 schroef compleet tcic m4x6 AP8163185 geen beschrijving beschikbaar AP8163083 o-ring AP8163363 rh-stekker AP8163354 geen beschrijving beschikbaar AP8163339 geen beschrijving beschikbaar AP8150497 deuvel AP8163143 o-ring AP8163370 plug + o-ring AP8163361 geen beschrijving beschikbaar AP8163341 veer AP8163475 geen beschrijving beschikbaar AP8163348 geen beschrijving beschikbaar AP8163358 speld 8x30 AP8163362 geen beschrijving beschikbaar AP8163340 veer AP8163353 zuigerveer d.26 AP8163357 geen beschrijving beschikbaar AP8163346 afstandhouder 21x8.1x0.2 AP8163342 geen beschrijving beschikbaar AP8163343 geen beschrijving beschikbaar AP8163344 geen beschrijving beschikbaar AP8163350 moer m6x1 h.6 AP8163360 kop AP8163346 afstandhouder 21x8.1x0.2 AP8163342 geen beschrijving beschikbaar AP8163344 geen beschrijving beschikbaar AP8163356 lh zuigercompressie d.26 AP8163345 geen beschrijving beschikbaar AP8163352 geen beschrijving beschikbaar AP8163337 geen beschrijving beschikbaar AP8163347 geen beschrijving beschikbaar AP8163364 geen beschrijving beschikbaar AP8163241 geen beschrijving beschikbaar AP8163242 lh hub
voorvork - standaard aprilia AP8123887 geen beschrijving beschikbaar AP8123888 lh hub AP8203200 inbusschroef AP8123206 afdichtring AP8163066 schroef met flens m6x35 AP8163067 lh mouw AP8163068 bus AP8163069 ring AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap AP8163073 mouw AP8163074 bus AP8163075 slag eindstop AP8163076 breng de lente terug AP8163077 schokdemper AP8163078 veer AP8163079 afstandhouder 43x3x130 AP8163080 plug AP8163081 ring AP8163082 rechter mouw AP8163083 o-ring AP8126870 mouw bescherming
voorlichten aprilia AP8127160 geen beschrijving beschikbaar AP8127161 koplampbescherming vooraan AP8127162 veer AP8127163 schroef AP8127525 koplamp bedrading met harnas AP8124580 koplamp bedrading met harnas AP8127164 lamp w3w 12v AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w 292723 lamp h4 12v-60 / 55w AP8127124 geen beschrijving beschikbaar AP8127111 koplamp AP8124587 koplamp AP8127165 slotplaat AP8150199 onderlegring AP8220150 rubberen afstandhouder AP8127317 rechts richtingaanwijzer AP8124584 rechts richtingaanwijzer AP8127317 rechts richtingaanwijzer AP8127318 linker richtingaanwijzer AP8124585 linker richtingaanwijzer AP8127318 linker richtingaanwijzer AP8127166 pakking d3 AP8127167 zelftappende schroef 3.5x16 AP8127362 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127168 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127362 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127363 linker richtingaanwijzer lens AP8127169 linker richtingaanwijzer lens AP8127363 linker richtingaanwijzer lens AP8224390 lamp r10w 12v AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8127514 rechts richtingaanwijzer AP8127515 linker richtingaanwijzer AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20
voorste hoofdcilinder aprilia AP8113807 voorremslang AP8133646 geen beschrijving beschikbaar AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113992 voorremhendel 981050 voorremhendel AP8113993 u-bout AP8113994 tankdop AP8113995 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113803 voorste hoofdcilinder 854602 voorste hoofdcilinder AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
front bescherming - rally aprilia AP8134940 lh plaat AP8134961 rh plaat AP8146759 rh bescherming AP8146760 lh bescherming AP8134943 geen beschrijving beschikbaar AP8134960 bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper
voorwiel aprilia AP8125791 afstandhouder AP8125790 voorwiel as AP8152335 wielas moer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150510 schroef AP8150510 schroef AP8150510 schroef AP8150510 schroef AP8133547 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8133547 rechts voorremschijf AP8113805 rechts voorremschijf AP8113805 rechts voorremschijf AP8113805 rechts voorremschijf AP8133548 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8113806 lh remschijf voor AP8108784 sprak AP8101744 tubeless ventiel AP8125883 voornaaf AP8108818 tepels AP8108953 tepels 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125868 binnen borgring d47 AP8125869 met 6005-2rs 25x47x12 AP8125870 interne afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8125871 voorwiel (compleet) AP8108785 wiel d19 " AP8150491 deuvel AP8121640 bus AP8121640 bus AP8121640 bus AP8121640 bus AP8121641 ring AP8121641 ring AP8121641 ring AP8121641 ring
benzinetank aprilia AP8168917 benzinetank. rood / beige AP8168343 geen beschrijving beschikbaar AP8168342 geen beschrijving beschikbaar AP8168337 geen beschrijving beschikbaar AP8168336 geen beschrijving beschikbaar AP8168331 geen beschrijving beschikbaar AP8168330 geen beschrijving beschikbaar AP8168313 geen beschrijving beschikbaar AP8168312 geen beschrijving beschikbaar AP8158903 geen beschrijving beschikbaar AP8158871 geen beschrijving beschikbaar AP8158870 geen beschrijving beschikbaar AP8158757 geen beschrijving beschikbaar AP8158046 geen beschrijving beschikbaar AP8158037 brandstoftank, grijs AP8139620 benzinetank. blauw AP8144350 rubberen afstandhouder 2B001203 invoegen AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8144351 fuel tank gasket AP8120894 brandstoftank pakking AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8104528 tankdop AP8104529 tankdop AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8144158 rubberen afstandhouder
slot hardware kit aprilia AP8102974 slot kit AP8104388 slot kit AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104529 tankdop AP8104528 tankdop AP8104154 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8104345 kabel vergrendelen AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo.
rally rhandlebar aprilia AP8118661 stuur. grijs AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8121169 bovenste u-bout AP8157770 aprilia bord AP8104627 anti.v gewicht. zwart AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8114375 levering van gastransmissie AP8114376 gastransport retour AP8124983 rh-lichtkiezer AP8127110 rh-lichtkiezer AP8124984 de lichtkeuzeschakelaar AP8118619 handgreep paar. zwart AP8102959 achteruitkijkspiegel AP8106911 spiegelrubber AP8201843 aansluitkap AP8104364 aansluitkap AP8104365 spiegel montage klomp AP8201842 mirror mounting clump AP8104366 ringmoer voor klem AP8201856 ringmoer voor klem AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8134941 rh plaat AP8134942 lh plaat AP8168771 geen beschrijving beschikbaar AP8168772 geen beschrijving beschikbaar AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120531 rubber met inzet
achterlichaam aprilia AP8158887 bijrijder handgreep AP8158887 bijrijder handgreep AP8139798 geen beschrijving beschikbaar AP8139798 geen beschrijving beschikbaar AP8139629 bagagerek, grijs AP8139629 bagagerek, grijs AP8158886 bagagerek. grijs AP8158886 bagagerek. grijs AP8168334 geen beschrijving beschikbaar AP8168340 geen beschrijving beschikbaar AP8168346 geen beschrijving beschikbaar AP8168920 geen beschrijving beschikbaar AP8139626 rechter zijpaneel, blauw AP8158040 rechter zijpaneel, grijs AP8158049 rechter zijpaneel, rood AP8158883 geen beschrijving beschikbaar AP8168321 rechts zijpaneel. grijs AP8168921 geen beschrijving beschikbaar AP8168347 geen beschrijving beschikbaar AP8158041 lh zijpaneel, grijs AP8158050 lh zijpaneel, rood AP8158884 geen beschrijving beschikbaar AP8168322 geen beschrijving beschikbaar AP8168335 geen beschrijving beschikbaar AP8168341 geen beschrijving beschikbaar AP8139627 lh zijpaneel. blauw AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8139630 bagagerek hoes. grijs AP8121509 bus AP8121510 bus
achter remklauw aprilia AP8113810 achter remklauw AP8133542 pads paar AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113752 pin + splitpen AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134534 rem hanger plaat AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8124985 snelheidsmeter sensor cpl. AP8113808 remschijf achter
achterste hoofdcilinder aprilia AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113288 rubberen balgen AP8134248 hoofdcilinderstang AP8113241 remolietank compleet AP8133873 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8150026 moer m6 AP8150072 zeskantschroef m6x25 AP8146196 achterremhendel AP8125849 rem veer AP8113809 achterremslang AP8113939 achterste hoofdcilinder AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8101595 slangklem d10,1 AP8113991 rubberen pijp 890509 rubberen pijp AP8148337 rempomp bescherming AP8121504 stekkerblok AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12
achterwiel aprilia AP8107129 ketting ring AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152242 moer AP8150292 gebogen veerring AP8113808 remschijf achter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8101744 tubeless ventiel AP8108787 sprak 3.5 AP8108805 sprak AP8108788 wiel d17 " AP8108818 tepels AP8108953 tepels 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125794 kroonhouder cpl. AP8125878 pakking ring AP8125879 borgring AP8125880 afstandhouder AP8125881 lager AP8125798 flexibel koppelingsrubber AP8125796 achterwielas AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8107130 ketting 525 856805 ketting 525 AP8125877 achterwiel (compleet) AP8125799 afstandhouder AP8125800 afstandhouder AP8125907 achternaaf AP8125887 achternaaf AP8125872 met 6304-2rs 20x52x15 AP8125873 lager 6204-2rs 20x47x14 AP8125874 binnen borgring d52 AP8125875 oliekeerring 30x52x7 AP8125876 afstandhouder AP8150491 deuvel AP8107150 verbindingsschakel 859754 verbindingsschakel
zadel aprilia AP8104345 kabel vergrendelen AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152117 inbusschroef AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121511 bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8220517 zadelrubber AP8144461 pakking AP8144462 zadelrubber AP8129384 bestuurderszadel. bruin AP8129334 bestuurderszadel. bruin AP8129241 bestuurderszadel. zwart AP8129241 bestuurderszadel. zwart AP8129335 achter zadel. bruin AP8129385 achter zadel. bruin AP8129251 achterzadel, zwart AP8129251 achterzadel, zwart AP8117201 geen beschrijving beschikbaar AP8158877 geen beschrijving beschikbaar AP8158336 rh schot AP8168317 rh schot AP8158336 rh schot AP8158337 lh baffle AP8158337 lh baffle AP8168318 lh baffle AP8158878 geen beschrijving beschikbaar
standaard stuur aprilia AP8118504 stuur. grijs AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8163218 bovenste u-bout AP8158896 geen beschrijving beschikbaar AP8163043 bovenste u-bout AP8157770 aprilia bord AP8104572 anti.v gewicht. zwart AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8114375 levering van gastransmissie AP8114376 gastransport retour AP8127110 rh-lichtkiezer AP8124983 rh-lichtkiezer AP8127110 rh-lichtkiezer AP8124984 de lichtkeuzeschakelaar AP8118619 handgreep paar. zwart AP8104556 achteruitkijkspiegel AP8102959 achteruitkijkspiegel AP8106911 spiegelrubber AP8201843 aansluitkap AP8104364 aansluitkap AP8104365 spiegel montage klomp AP8201842 mirror mounting clump AP8104366 ringmoer voor klem AP8201856 ringmoer voor klem
sturen aprilia AP8123884 geen beschrijving beschikbaar AP8152289 schroef met flens AP8123883 vork bovenplaat AP8163220 geen beschrijving beschikbaar AP8123513 schroef AP8123886 u-bout AP8144634 geen beschrijving beschikbaar AP8163219 geen beschrijving beschikbaar AP8123510 pijp AP8121549 afstandhouder AP8144222 rubberen afstandhouder AP8123721 kop AP8123512 moer AP8139797 stuurslot deksel AP8152288 schroef met flens AP8152229 klinknagel m8x20 AP8120428 kabelgeleider AP8121678 bus AP8121205 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8152384 spindel sluitring AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8110077 axiaal kogellager AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121454 onderlegring AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65
zwenkarm aprilia AP8146190 zwenkarm AP8146876 zwenkarm AP8146595 geen beschrijving beschikbaar AP8146595 geen beschrijving beschikbaar AP8110078 kooi à rouleaux AP8121202 interne afstandhouder AP8144048 o-ring 134 AP8110079 kogellager AP8135923 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121204 binnen borgring d37 AP8144006 pakking ring AP8144005 pakking ring AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125763 achterwielasmoer AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8146388 rem supp. plaat pin AP8221310 kabelgeleider AP8125687 wielpenring AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8139631 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8134676 haakje AP8144220 rh kettinggeleiderplaat AP8144221 links kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8144321 kettinggeleiderplaat AP8121661 geen beschrijving beschikbaar
onderzadel aprilia AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8126717 schokdemper deksel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149296 bevestigingspin AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber AP8144045 batterijsteun rubber AP8126706 kentekenplaathouder, grijs AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8120508 t bus AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102348 toolkit clip AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8139799 zadel supp. laag. lockup, zwart AP8121991 bus AP8158036 batterij hoes AP8158035 klem AP8224164 achterreflector, rood AP8134846 reflector achter AP8149034 kentekenplaatsteun

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8124266 val sensor 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8127114 knipperlichteenheid 21wx21w AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8113998 microschakelaar AP8124274 zekeringhouder CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8124293 relais ondersteuning AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124277 microrele 12v-30a 1D001636 microrele 12v-30a AP8127509 geen beschrijving beschikbaar AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8134678 bord AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8124581 belangrijkste kabelboom AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8120416 zwarte slang 178x4
elektrisch systeem ii aprilia AP8124831 spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8124581 belangrijkste kabelboom AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8124579 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124273 zekering 30a AP8112940 positieve poolkap AP8120218 eindkap AP8150026 moer m6 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124454 kabel relais-startmotor
elektrisch systeem iii aprilia AP8127235 injectie bedrading AP8127297 injectie bedrading AP8124582 geen beschrijving beschikbaar AP8134653 spoelhouder AP81248646 spoel AP8127115 ht draad AP8220283 rubberen afstandhouder AP8220546 relaisrubber AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8124289 diode 895481 injectierelais 12v-40w AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8124284 batterij (yuasa) 12v-12ah 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah AP8127071 aardingsbatterijkabel AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8127275 ecu zonder kaart AP8127343 geen beschrijving beschikbaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8212382 diode
ontstekingseenheid aprilia AP0294356 starter motor cpl. AP0685965 startmotor cpl. AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0229301 pin m6x50 AP0634740 double gear AP0634600 inactieve versnelling 2R000113 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295835 ontstekingsunit 12v-420w AP0659110 sprag clutch AP0659125 sprag clutch housing AP0659550 sprag koppelingshuis AP0265040 vliegwiel rotor AP0641505 inbusschroef 2R000271 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0241541 inbusschroef 2R000261 inbusschroef AP0211655 ontstekingsdeksel AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0251160 kabel bescherming AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP8124865 aandrijfas pos. sensor AP0294354 revisieset startmotor AP0294352 revisieset startmotor AP0240385 schroef met flens m6x12 AP0650340 pakking AP0650341 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241631 dekking m24x1.5 AP0297942 bougie dcpr9e
achterlichten aprilia AP8127170 achterlicht lens AP8127166 pakking d3 AP8127171 ventilatie plug AP8127172 zelftappende schroef 3,5x19 AP8224389 lamp 12v-21 / 5w 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8124583 achterlicht AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8212702 nummerbord licht AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8127072 plaat licht bedrading 2920225 lamp 12v-5w AP8224393 lamp 12v-5w AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124833 knipperlicht rechts achter AP8124832 knipperlicht linksachter AP8127173 richtingaanwijzer lens AP8127174 zelftappende schroef 4x42 AP8127175 lamp py21wamber AP8127514 rechts richtingaanwijzer AP8127515 linker richtingaanwijzer AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20

Accessoires

acc. - fietsonderdelen aprilia AP8791237 geen beschrijving beschikbaar AP8791236 geen beschrijving beschikbaar AP8795037 geen beschrijving beschikbaar AP8791235 geen beschrijving beschikbaar AP8791238 geen beschrijving beschikbaar AP8156065 voorspatbord. grijs AP8796735 geen beschrijving beschikbaar AP8791239 geen beschrijving beschikbaar AP8795038 geen beschrijving beschikbaar AP8795035 geen beschrijving beschikbaar
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP8792375 geen beschrijving beschikbaar AP8792378 geen beschrijving beschikbaar AP8792376 geen beschrijving beschikbaar AP8792379 geen beschrijving beschikbaar AP8792377 geen beschrijving beschikbaar AP8792380 geen beschrijving beschikbaar AP8792198 geen beschrijving beschikbaar AP8792199 geen beschrijving beschikbaar AP8792391 geen beschrijving beschikbaar AP8792184 geen beschrijving beschikbaar AP8792173 geen beschrijving beschikbaar AP8792172 geen beschrijving beschikbaar AP8792288 geen beschrijving beschikbaar AP8792174 tank pakket AP8792152 achter zadeltas AP8792331 geen beschrijving beschikbaar AP8104680 geen beschrijving beschikbaar
acc. - verschillende aprilia AP8793056 geen beschrijving beschikbaar AP8793057 geen beschrijving beschikbaar AP8793685 geen beschrijving beschikbaar AP8793683 geen beschrijving beschikbaar AP8793684 geen beschrijving beschikbaar AP8796733 geen beschrijving beschikbaar AP8796734 kachel / knipperlichter paar AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
zijkoffers alu aprilia AP8104628 geen beschrijving beschikbaar AP8104629 geen beschrijving beschikbaar AP8146761 geen beschrijving beschikbaar AP8146762 geen beschrijving beschikbaar AP8134944 geen beschrijving beschikbaar AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150431 lage moer m8 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8790114 rotorset met sleutel AP8104707 geen beschrijving beschikbaar AP8104706 geen beschrijving beschikbaar AP8104680 geen beschrijving beschikbaar

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia ETV 1000 Capo Nord 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia