Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Dorsoduro 750 2010.

Aprilia Dorsoduro 750 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Dorsoduro 750 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Dorsoduro 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Dorsoduro 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2010!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

benzine pomp aprilia 856821 brandstofpomp cpl. GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter AP8152273 schroef met flens m5x15 875995 levering brandstofleiding AP8220709 buiskap 893744 brandstofniveausensor
koelsysteem aprilia 851596 waterkoeler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 856802 expansievat AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 890496 brandstofleiding d.7x11 851602 motor-pomp klep buis 860328 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP8124930 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8104097 slangklem AP8102159 slangklem AP8102786 slangklem 20x8 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 853458 waterkoeler ondersteuning AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8120657 slangklem AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102738 slangklem AP8102786 slangklem 20x8 AP8102239 slangklem 12,5x8
luchtfilterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 851567 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 638562 luchtdruksensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 853434 injectie bedrading AP8120593 pakking d4 AP8102520 slangklem 858350 fairlead AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1
uitlaateenheid aprilia 856797 centraal uitlaatspruitstuk 860437 achterste uitlaatpijp 851590 front. exhaust pipe 856798 voorkant. uitlaat AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 856799 geluiddemper GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 896110 lamda sensor l.660 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860397 hitte bescherming 856859 schok abs. beschermplaat 856854 hitte bescherming AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150535 veiligheidsring GU05123430 rh slangklem 858294 flens AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 860171 rubberen afstandhouder
motor aprilia CM1592035 motor 974556 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus AP9100389 schroef met flens m10x1,25 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 856079 bord 852480 gear lever 859976 versnellingsbak koppelingsstang assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 860402 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121223 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 kabelgeleider AP8221114 kabelgeleider AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102600 plug
carters i aprilia 8498725001 centrale carter set cat1a B0151515001 kurbelwellengeh? se 8498725002 centrale carter set cat2a 8498725003 centrale carter set cat1b 8498725004 centrale carter set cat2b 8786895001 centrale carter set cat1a B0151515002 centrale carter set cat1b B0136305001 centrale carter set cat1 B0136305002 centrale carter set cat2 B0151485001 centrale carter set cat1a B0151485002 centrale carter set cat1b 8786895002 centrale carter set cat2a 829122 oliefilter koppeling 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873928 onderlegring 873905 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 827951 tapeind 974051 paspen (d.15,8) 006642 borgring 9745050001 bus, rode kat a 9745050002 met halve schaal catb blu 9745050003 bus, gele kat c 9745050004 met halve schaal cate verde 9745060001 met halve schaal cata rosso 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060003 met halve schaal catc giallo 9745060002 met halve schaal catb blu
carters ii aprilia 832963 fase / omwentelingssensor 872432 schroef met flens CM154101 cilindervoet pakking 0,4 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 849911 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens 239388 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of 486075 ring 10.5x16x2.5 849244 speciale schroef 430044 o-ring
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 974518 oliepomp tandwiel 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 974335 veiligheidsring 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 825079 schroef m5x16 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 974121 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
aandrijfas aprilia 8498735002 krukas cpl. 8498735001 krukas cpl. 8741905001 drijfstang cpl. zwarte cata 8741905002 drijfstang cpl. wit catb 849131 drijfstangschroef 8751580002 bus, blauwe "b" 8751580004 bus halve schaal, groene kist 8751580003 bus, geel "c" 8751580001 bush halve schaal, rode cata CM159001 primair aandrijftoestel cat a CM159002 uitrusting 847268 bus 849291 waterpomp versnelling 875819 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol
cilinder met zuiger aprilia B013758 cilinder - zuiger 848796 cilinder - zuiger 8482860001 piston cata 91.933-91.940 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 871776 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 874589 gekalibreerde plug
kleppen bedekken aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs B013646 hoofddeksel, zwart 849558 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
cilinderkop - kleppen aprilia 83000R2 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 82970R cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 847417 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 872807 tapeind 875361 waterafvoer unie 855799 schroef met flens 873396 gewricht 878705 pakking 874425 pakking of 872434 flensmoer 288245 flensmoer m6 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 849213 cilinderkop.
kleppen pads aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
voorste cilinder timing systeem aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 874744 drukring 874751 moer m15x1 dx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 83000R2 cilinderkop. 82970R cilinderkop. 849213 cilinderkop. B016191 schroef met flens 878439 torx bolle big-end schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
achterste cilinder timing systeem aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 874744 drukring 874752 moer m15x1 sx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 849213 cilinderkop. 83000R2 cilinderkop. 82970R cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
keuze versnellingsbak aprilia 849693 selectietrommel 849360 vork 849468 vork 873772 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer 879129 schroef met bus m6x1x15 B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 872156 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B013362 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 878742 phonic wiel 844211 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler 006175 gewone ring 597565 zelfborgende moer
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus 842507 stekker m10x1,25 82935R versnellingsbak assy
koppeling i aprilia 872850 ontkoppelingsflens koppeling 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 871609 afdichtring "of" 974361 rolkooi 35x40x35,8 877138 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 876477 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart B0136345 koppelingsdeksel cpl., zwart 880779 koppelingsdeksel 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 871094 schroef met flens 871095 o-ring 875725 papieren pakking 825577 afdichtring 8x16x7 876296 veiligheidsring
koppeling ii aprilia 872129 koppelingshuis compleet 873706 koppelingshuis. compleet 974320 onderlegring 873274 onderlegring 872125 koppelingsnaaf 873715 koppelingsnaaf 872213 koppeling drukplaat 873719 koppeling drukplaat 879421 koppeling veer 873722 koppeling veer 873717 onderlegring 873718 binnenzeskantschroef m6 876595 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 877131 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat B046129 koppelingsplaat 872126 aandrijfkoppelingsschijf 873724 aandrijfkoppelingsschijf 872127 tandwielen 873723 aangedreven koppelingsschijf
waterpomp aprilia 871657 koppeling zijafdekking 880867 rotor 871180 waterpomp aangedreven tandwiel 872816 flensmoer 8743975 tussenliggende versnelling 848280 platte ring 873473 platte ring 006410 pakking ring 871068 waterpomp deksel 848209 waterpomp huisafdichting 872422 schroef met flens 871094 schroef met flens 874619 pakking 872117 schroef met flens 873497 waterpompstang met u.p. 871258 pakkingring 12-20-5 871255 radiaal kogellager
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 015597 tbic schroef 217163 drift 217164 afstandhouder 875775 gasklephuis cpl.
waterpomp aprilia 878395 koppeling zijkap antraciet B013637 koppeling zijkap antraciet 878734 vulring 876529 moer m6 B0142605 pomp ondersteuning 878685 pomp ondersteuning 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 B013068 waterpomp deksel grigio zenith 848209 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel 874550 schroef met flens 880867 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel 289731 schroef met flens m6x30 CM179202 schroef B013345 kettinggeleiderplaat 8807955 waterpomp assy B014258 waterpomp assy 436695 belleville spring

Frame

kader i aprilia 85616800XR8 voorframe. rood 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus AP8150548 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 860404 bord AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152291 schroef met flens 890206 bovenste plaat AP8121332 bus AP8152289 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150009 onderlegring 890266 sticker op kuipzijde rechts 890267 linker kuip sticker AP8144487 stand eindstop AP8150333 serpress moer m6
kader ii aprilia 851784 motor pin AP8150548 moer AP8150101 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder 854942 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 860382 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6
zadelsteun aprilia 85495200XE3 zadelsteun 478761 inbusschroef 860909 bus 854962 afstandhouder AP8152350 moer AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150018 onderlegring 575268 clip m8 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 890566 achterzadelriem 890486 bord AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 GU06609600 slangklem
voetsteunen aprilia 856779 rechts voetsteun B046059 lh voetsteun ondersteuning B046060 lh voetsteun ondersteuning 856780 lh voetsteun ondersteuning AP9100197 pin 859921 voetsteun plaat 859919 rh voetsteunen 859920 lh voetsteunen AP8146405 achterste voetsteun, rechts AP8146406 achterste voetsteun, links AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh AP8101606 splitpen AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102600 plug 856783 rechts voetensteun 856784 lh voetsteun ondersteuning AP8121566 voetsteunpen AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152289 schroef met flens 860987 lh bescherming AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 890164 rh bescherming
centrale standaard aprilia 858508 zijstandaard 858509 zijstandaardplaat AP8161119 stand pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100669 innerlijke lente AP9100668 buitenste veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8127856 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 860905 pin 858507 standaard plaat AP8150009 onderlegring
sturen aprilia 856496 onderste vorkplaat AP8150540 schroef 897648 onderlegring AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 852493 lower u-bolt 898386 vork bovenplaat 856498 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP9100205 onderste pakkingring AP8104597 pakking ring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152187 inbusbout met lage kop
voorvork aprilia 896007 rh hub cpl. 896008 lh hub cpl. 897328 mouw 897329 veer 897330 lh mouwplug 897348 rechter mouwplug 897331 moer 897332 voorbelaste buis 897333 veer gids 897334 plunjer, compleet 897349 rh zuiger compleet 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap 897338 naaf + linker vorkpoot 897350 hub + rh vorkpoot 897339 borgring 897340 stop ring 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens
zwenkarm aprilia 85623200XE1 zwenkarm AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus 255638 schroef AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 856787 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8102375 clip m5 859764 achterspatbord 890126 pakking ring AP8144158 rubberen afstandhouder 860898 hoes 860899 hoes 860900 hoes 859929 kettinggeleiderplaat
schokdemper achter aprilia 890340 schokdemper AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 894853 voorspatbord. carb. 856850 laag spatbord AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 89668600XN5 kuip. zwart 860447 bi-adhesief
centraal lichaam aprilia 856860 luchtdeflector 896606 rh luchtkanaal 896607 lh luchtkanaal AP8152171 inbusschroef AP8121725 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120253 afstandhouder 896341 hoezen 860137 afstandhouder AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8117275 hittebescherming pakking AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152037 onderlegring 890421 beschermkap AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121991 bus
benzinetank aprilia 890423 benzinetank AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8134419 brandstoftank bus AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 856846 brandstoftank pakking 860237 ring moer tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8220402 pijp 5x9 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 860236 brandstoftank flens AP8120965 o-ring 2018 AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 890195 brandstoftank pakking AP8120581 bedradingsclip 860447 bi-adhesief 860986 bord AP8101595 slangklem d10,1 AP8102503 invoegen
zadel aprilia 89634200A1 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder
achterlichaam i aprilia 856675 zadelkamer 860930 batterij hoes AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8120177 elastisch AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8144553 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel 860988 beschermkap AP8144538 kuip pakking AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8220349 rubberen afstandhouder
achterlichaam ii aprilia 89668700XN6 achter kuip. zwart AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 85680000XN6 v. zwarte uitlaatdemper rechts 85680100XN6 v. zwarte uitlaatdemper links AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8120712 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860931 rh bewaker sticker 860932 lk bewaak sticker AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 860331 t bus AP8221340 t bus
achterlichaam iii aprilia 849955 covers AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 856680 kentekenplaathouder AP8120030 rubberen afstandhouder 859697 reinforcement plate AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 856827 number plate holder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8144707 pakking AP8134167 remslang hanger AP8120952 brandstofleiding 5.5x10
dashboard aprilia 856815 dashboard 856603 haakje AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152299 zelfborgende moer m6
stuur - controles aprilia 856902 stuur 895220 stuur 977780 rh-lichtkiezer 896063 rh-lichtkiezer 859806 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox GU01603480 rechts handgreep AP8104921 rh rearview mirror 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel AP8104922 lh rearview mirror 898078 levering van gastransmissie 856811 levering van gastransmissie 856812 gastransport retour 898079 gastransport retour 894880 rh handguard 856855 rh handguard. zwart 894881 lh handguard 856856 lh handguard. zwart AP8121032 bus AP8121811 t bus AP8121080 afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder 860744 slangklem AP8118579 l.h. handgreep AP8118492 dopschroef AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118566 voorste gasgreep u-bout 895349 remslang bescherming
koppelingspomp i aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 856055 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 859936 koppelingspijp AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef AP8127305 stop button AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
koppelingspomp ii aprilia AP8113003 olieleiding schroef 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 896475 koppelingspijp 890509 rubberen pijp AP8127320 koppelingsschakelaar + harnas AP8150539 dopmoer AP8106382 olie tank AP8113598 pil remtank plug AP8134898 olietank plaat AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 896259 koppelingspomp AP8113758 koppelingshendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8133522 beschermkap AP8213299 dopschroef
voorste hoofdcilinder i aprilia 896384 voorhoofdcilinder d15,87 856048 leva freno con roller 856049 cover cpl. 856050 u-bout 856807 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8127305 stop button AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorste hoofdcilinder ii aprilia 860466 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 896256 vorderradbremspumpe AP8145022 voorremhendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8134899 olietank plaat AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8221023 t bus AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8124288 remlichtschakelaar AP8213299 dopschroef
voorwiel aprilia AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand 856774 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 85156R voorband 120/70 zr 17 " AP8128189 phonic wiel
remklauw voor aprilia 852215 links remklauw. goud p432 852214 rechts remklauw voor. goud p432 AP8133614 remblokken 852703 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152414 schroef met flens m10x55
achterwiel aprilia 856805 ketting 525 856803 kettingring z = 46 al 860694 achterwiel. zwart 6 "x17" AP8128231 primaire drive / cush drive 85157R achterband AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer B045033 pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 890960 phonic wiel abs
achterremsysteem i aprilia 860448 rem m.cyl .. met reservoir 851725 achter remklauw 856808 achterremhendel AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 851049 achterremhendel duwen 859946 bevestigingspin AP8121927 veer achterremhendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 854973 stop schakelaar 856810 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213574 ontluchtingsventiel 856052 pinnen + remklauwveren 897119 paar achterkussens 856775 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134167 remslang hanger AP8152298 schroef met flens m5x16 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8152174 inbusschroef AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 890721 bedradingsclip
achterremsysteem ii aprilia 896252 achterste hoofdcilinder 895571 achter remklauw 856808 achterremhendel AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 851049 achterremhendel duwen 859946 bevestigingspin AP8121126 veer achterremhendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 854973 stop schakelaar 898638 achterste remleiding AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133502 ontluchtingsventiel AP8133827 veer + plaat 896254 pads paar 856775 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134167 remslang hanger AP8152298 schroef met flens m5x16 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8152174 inbusschroef AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 890721 bedradingsclip 896253 achterste hoofdcilinder AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8106382 olie tank AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8134899 olietank plaat AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15
voorlichten aprilia 856898 koplamp AP8152299 zelfborgende moer m6 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v AP9100053 bus d.10-h.3.5 478171 binnenzeskantschroef m6x100 856604 steun klem AP8134419 brandstoftank bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8144538 kuip pakking 890220 fairlead 860447 bi-adhesief 896512 lamphouder 896513 lamp h6w AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w
slot hardware kit aprilia 856832 slot kit 890171 tankdop 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 854938 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 856180 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150114 lage zelfborgende moer AP8104920 aprilia sleutel met transpo.
sticker -toolkit aprilia 896624 sticker rh aprilia 896625 sticker links aprilia 896622 sticker "fabriek" 896623 voorruit sticker 896630 sticker voorzijde rechts italie 896631 voorste sticker italië 860732 voorspatbord sticker aprilia 852029 "" "eni" "label" 896626 rechter achterkap sticker "dorsoduro" 896627 linker kuip sticker "dorsoduro" 896628 rechter achterkuip sticker 896629 achterste kuipsticker 856833 toolkit 896617 gebruikershandleiding i-d-f-e 2B000051 sticker 51 wereldkampioenschappen 890198 bandenspanning sticker
houder aprilia 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
abs remsysteem aprilia 860466 voorremslang 860467 voorremslang 860468 bord 895350 ecu / pomp 898638 achterste remleiding 860472 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152277 schroef met flens m6x12 899075 fairlead

Elektrisch

achterlichten aprilia 856899 achterlicht AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8127098 nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8152306 zelfborgende moer m5 856843 achterlicht kabelboom. AP8150350 inbusschroef 854556 linker richtingaanwijzer 854555 rechts richtingaanwijzer AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224164 achterreflector, rood AP8127489 lamp ry10w 12v 860026 plaat licht bedrading
elektrisch systeem i aprilia 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 896741 belangrijkste kabelboom 898072 belangrijkste kabelboom 640698 voltage regulator AP8152281 schroef met flens m6x30 858130 weerstandsmodule 640695 ht coil 872425 schroef met flens AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6
elektrisch systeem ii aprilia 641226 ecu AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 859967 aardingskabel AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 898072 belangrijkste kabelboom 896741 belangrijkste kabelboom AP8112927 relais 12v-150a 581061 cap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8120177 elastisch 654139 batterij adapter
ontstekingseenheid aprilia B014391 vliegwielkap, zwart 82697R starter motor 878384 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 830389 sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. 974033 vliegwielhuisdeksel pakking 872437 vliegwielkap, grijs 597564 schroef 015715 tccic m5x16 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel 848341 schroef met flens m12x1.25 831148 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 871494 sluitring 12,5x32x3,5 848845 bord 878872 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens 849923 onderhoud

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Dorsoduro 750 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Dorsoduro 750 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Dorsoduro 750 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia