Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia MX 219 50 2004.

Aprilia MX 219 50 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia MX 219 50 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia MX 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia MX 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

selector aprilia AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8206331 vork ret. spring AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206606 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206270 blauwe stalen ring d12x17

Frame

dashboard aprilia AP8224626 geen beschrijving beschikbaar AP8224575 schelp AP8224613 licht gids AP8224576 dashboard compleet AP8104744 aansluiting AP8224583 geen beschrijving beschikbaar AP8234240 ondersteuning AP8120405 rubberen afstandhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8120422 zwarte slang 98x2

Overig / Niet ingedeeld

air box aprilia AP8268024 geen beschrijving beschikbaar AP8230644 deksel van filterhuis AP8201429 filter met bescherming AP8120593 pakking d4 AP8201799 slangkraag AP8220642 inlaatslang AP8120592 onderlegring AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8268025 rubberen bescherming
carburettor i aprilia AP8276079 carburateur phbn 16-ns / r AP8276047 carburateur phbn 16-ns / r AP8206968 schroef m6x22 AP8276032 geen beschrijving beschikbaar AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug AP8510838 schroef m6x20
carburettor ii aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8276033 conische pen a13 AP8206886 pakking envelop AP8206983 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206940 schroef
carburettor iii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8276031 naaldventiel ga212 AP8276080 hoofdsproeier 108 AP8222431 hoofdsproeier 80 AP8206902 inactieve jet 32 AP8206982 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8106820 gasklep adj. schroef kit
central body aprilia AP8268230 geen beschrijving beschikbaar AP8268225 rechts zijpaneel. rood AP8268231 geen beschrijving beschikbaar AP8268226 lh zijpaneel. rood AP8258655 kettingkast AP8230755 verlenging zijpaneel rechts AP8220626 geen beschrijving beschikbaar AP8152108 inbusschroef AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8217038 geen beschrijving beschikbaar AP8217039 geen beschrijving beschikbaar
central stand aprilia AP8221343 bevestigingsbout centrale standaard AP8121482 interne zijstandaardveer AP8221197 zijstandaardveer AP8134266 zijstandaardplaat AP8235135 zijstandaard AP8152001 lage moer m10x1,25
clutch aprilia AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206258 koppeling veer AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8206279 schroef AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206287 deksel pakking AP8206253 balansas tandwiel cpl. AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8206308 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl.
clutch cover aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8220663 geen beschrijving beschikbaar AP8206245 olievulplug AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206235 instelbrug AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8206649 waterpomp behuizing. grijs AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8508669 rol d3x21.8 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502566 schroef m6x30 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8276004 geen beschrijving beschikbaar
controls i aprilia AP8218592 stuur. grijs AP8231813 handguard paar, zwart AP8218198 gashendel + handgrepen. zwart AP8218213 handgreep paar. zwart AP8214228 gaskabel AP8220143 gasregelkap AP8118162 kabelregelaar AP8121826 ring 38,3x27x1,2 AP8218346 hoes AP8121080 afstandhouder AP8220135 rubberen afstandhouder
controls ii aprilia AP8213364 voorhoofdcilinder d12 AP8218339 voorremhendel AP8213078 u-bout AP8230240 tankdeksel AP8213345 remhendelpen AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213281 onderlegring AP8213343 pakkingset AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8102825 spiegelsteun AP8105153 u-bout
controls iii aprilia AP8218213 handgreep paar. zwart AP8214233 chokekabel AP8231813 handguard paar, zwart AP8218623 koppelingsbediening compleet AP8218594 koppelingshendel AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218060 schroef met moer AP8212752 lh licht sel. met bedrading AP8214151 koppelingskabel AP8218358 koppelingshuls AP8102825 spiegelsteun AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8118173 vaste chokecontrole AP8218626 mobiele chokecontrole
cylinder head aprilia AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8206948 binnenste o-ring d2.62 AP8206947 buitenste o-ring d2.62 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206383 thermostaat AP8206970 cilinderkop
decal and operator s handbooks aprilia AP8277300 geen beschrijving beschikbaar AP8277293 geen beschrijving beschikbaar AP8202423 geen beschrijving beschikbaar
drive shaft aprilia AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8276059 krukas assy AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8206366 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8276060 drijfstang cpl. AP8206349 drijfstang cpl. AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8509769 kooi d12x15x15
electrical system aprilia AP8224625 koplamp bedrading met harnas AP8201326 bal 7.1 AP8212196 voorremschakelaar + harnas AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8212753 toeter AP8224585 geen beschrijving beschikbaar AP8212474 transducer AP8212212 h.t. bedrading AP8112573 negatieve accukabels AP8212219 scr. bougiedop AP8212121 spanningsregelaar AP8212110 batterij 12v-4ah AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212165 pieper ondersteuning AP8212143 zekering en diodekast AP8112244 zekering 7,5a AP8112458 negatieve accukabels AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121309 pluggen veer AP8150238 schroef 2.2x12.7
engine aprilia AP8222807 geen beschrijving beschikbaar AP8276018 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8202177 slangklem d8 AP8222503 geen beschrijving beschikbaar AP8235162 versnellingspook AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150093 binnenzeskantschroef m8x120 AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8220205 hendel rubber AP8206977 pijp
exhaust pipe aprilia AP8219615 cat. uitlaatpijp AP8219600 cat. uitlaatpijp AP8219599 geen beschrijving beschikbaar AP8201841 slang uitlaatpijp AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8101285 silent-block AP8121058 afstandhouder AP8152291 schroef met flens AP8101284 ring 22x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101259 springveer AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8201121 silent-block AP8221297 isolerende ring AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8219324 uitlaatpijp bescherming AP8219552 uitlaatpijp flens pakking AP8152277 schroef met flens m6x12
frame aprilia AP8235171 geen beschrijving beschikbaar AP8135431 rh voetsteunen AP8135432 lh voetsteunen AP8101317 veer voorste voetsteun AP8152291 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8146072 rechts voetensteun AP8146073 lh voetsteun ondersteuning AP8102042 achterste voetsteunen, paar AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101425 helm slot AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8202348 slot hardware kit AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121241 achterste voetsteunpen
front body i aprilia AP8226830 geen beschrijving beschikbaar AP8156095 voorspatbord. rood AP8150182 gebogen veerring AP8226832 rechter mouwbeschermer. zwart AP8226833 geen beschrijving beschikbaar AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8224023 reflector. amber AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8152108 inbusschroef AP8150178 sluitring 6.4x12.5
front body ii aprilia AP8268228 rh luchtkanaal. zwart AP8268223 geen beschrijving beschikbaar AP8268229 geen beschrijving beschikbaar AP8268224 geen beschrijving beschikbaar AP8230659 waterkoeler schild. zwart AP8178049 koplampsteun. zwart AP8120177 elastisch AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152108 inbusschroef AP8144063 o-ring 159 AP8102208 kabelgeleider voorremslang AP8150246 schroef m4.8x13 AP8120030 rubberen afstandhouder
front brake caliper aprilia AP8213154 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113460 remklauw voor AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8113478 remblokken AP8213108 ontluchtingsventiel AP8113374 voor remklauw rev. kit AP8120428 kabelgeleider AP8104060 remklauw kit overh. AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8234239 geen beschrijving beschikbaar AP8224573 magnetische sensor AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8152262 lage moer m8
front fork aprilia AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8203590 schroef m8x35 AP8152090 zeskantschroef m7x35 AP8203425 u-bout AP8223061 geen beschrijving beschikbaar AP8276012 geen beschrijving beschikbaar AP8276013 geen beschrijving beschikbaar AP8123441 halve ring AP8203588 vork onderste ringmoer AP8276014 onderste plaat AP8123574 schroef m6x30 AP8276015 geen beschrijving beschikbaar AP8203447 bus AP8123705 kop AP8103392 pakking ring AP8123704 stop ring AP8203258 stofkap AP8203811 hub + rh vorkpoot AP8203810 naaf + linker vorkpoot AP8101272 afstandhouder AP8120211 stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8223099 geen beschrijving beschikbaar AP8276016 ring AP8203427 sluitring d7 AP8276017 afstandhouder
front wheel aprilia AP8208918 geen beschrijving beschikbaar AP8208795 geen beschrijving beschikbaar AP8208410 tepels d3 AP8208787 spaak d3-183 / 4.5 / 90 AP8208788 spaak d3-183 / 4.5 / 95 AP8225231 voornaaf AP8225401 geen beschrijving beschikbaar AP8213100 voornaafpen AP8221358 afstandhouder AP8208789 geen beschrijving beschikbaar AP8213560 voorremschijf. stainl. d230 AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8209159 wielklep 17 " AP8225140 afstandhouder AP8225123 lager AP8125344 afstandhouder AP8225395 geen beschrijving beschikbaar AP8224579 magneto
fuel tank aprilia AP8258649 geen beschrijving beschikbaar AP8220620 hoes AP8120683 pakking AP8202086 brandstofkraan AP8120663 rubberen afstandhouder AP8120675 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8120798 o-ring AP8221118 afstandhouder AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8
gearbox driven shaft i aprilia AP8276023 tussenversnelling z = 12 AP8206971 tussenversnelling z = 11 AP8501477 buiten borgring d20 AP8509135 met d20x47x14 AP8507866 buiten borgring d20 AP8206615 koppelschotel versnelling z = 25 AP8206633 ring 14.5x27x0.4 AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8206611 1e wiel versnelling z = 36 AP8206613 3e wiel versnelling z = 29 AP8502501 blauwe stalen ring d20.45x28 AP8206614 4e versnelling z = 27 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206605 secundaire tandwielas AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206626 oliekeerring met stofafdichting AP8206623 secundaire as cpl. 6 v.ta '
gearbox driven shaft ii aprilia AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8206298 vork geleidepen AP8206601 keuzehendel vork + pen 5-6 v.ta AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206336 pin houder AP8206283 bal d9 AP8206598 schakel cam AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206619 vorkgeleidepen met schacht AP8206599 keuzehendel vork + pen 1-3 v.ta ' AP8206600 keuzehendel vork + pen 2-4 v.ta '
left crankcase aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206875 sluitring d14x26x0.5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206987 geen beschrijving beschikbaar AP8206874 olie ontluchtingspijp d3x5 l = 450 AP8206137 kabelgeleider
lights aprilia AP8112531 achterlicht AP8127554 koplamp AP8224580 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224581 rechts voor / links achter indic. AP8112633 achterlicht lens AP8127123 schroef tbc 2.9x13 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127122 richtingaanwijzer lens AP8224609 lamphouder AP8224610 koplampbescherming vooraan AP8224611 geen beschrijving beschikbaar AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150318 schroef AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8150415 schroef m4x35 AP8221198 koplamp stelveer
oil pump aprilia AP8206710 buis 345 mm AP8206711 slangklem AP8508669 rol d3x21.8 AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206632 oliepomp as AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502562 schroef AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8206280 schroef AP8276025 oliepijp tule AP8206631 buis 190 mm AP8206342 slangklem
oil tank aprilia AP8120354 hoes AP8220191 pakking AP8220154 olievuldop AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112686 oliereserve-indicator AP8230670 olie tank AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding
piston aprilia AP8206950 cilinder met zuiger AP8206979 cilinder met zuiger AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8206976 o-ring d25x2.6 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8508553 tapbout m7x115 AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206953 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206954 overmaatse zuigerveren d40.8 AP8206915 bougie br9es AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206019 stop ring d12 AP8206955 zuigereenheid d40,3 AP8206956 zuigereenheid d40.6 AP8206957 zuigereenheid d40.8 AP8206292 cilindervoet pakking
plate set aprilia AP8277329 geen beschrijving beschikbaar AP8277110 geen beschrijving beschikbaar AP8277328 geen beschrijving beschikbaar AP8277109 geen beschrijving beschikbaar
primary gear shaft aprilia AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8276046 met d17x40x12 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8502624 met d15x35x11 AP8206610 6e rondsel versnelling z = 25 AP8206608 3e-4e rondseloverbrenging z = 19/22 AP8206617 duwstang d5x116.6 AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502652 bal 3/16 " AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206260 conische veerring AP8206604 primaire tandwielas AP8502626 met d17x40x12 AP8206609 5e rondsel versnelling z = 24 AP8501471 buiten borgring d18 AP8206607 2e rondsel versnelling z = 16 AP8206622 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta ' AP8206624 versnellingsbak 6 v.ta '
rear body aprilia AP8226168 schokdemper deksel AP8226804 achter kuip. zwart AP8268227 achter kuip. rood AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8112560 reflector AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8102376 clip m6 AP8120276 sluitring 6x20x3 AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8232955 achterste handgreep, zwart AP8121728 t bus AP8121075 t bus AP8249558 kentekenplaatsteun AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150204 moer m4 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
rear brake caliper aprilia AP8213081 achter remklauw AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8213104 pads paar AP8213102 remklauw rev. kit AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213415 pen + remveer AP8213361 achterremklauw deksel AP8213233 achterremslang
rear brake pump aprilia AP8213086 olie tank AP8124479 stop schakelaar AP8213117 achterste hoofdcilinder AP8113248 achterste hoofdcil.stang AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8221100 spiraal torsieveer AP8232901 achterremhendel AP8230575 hoofdremcilinderbescherming AP8152291 schroef met flens AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221234 afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8213233 achterremslang AP8220402 pijp 5x9 AP8113157 unie AP8120253 afstandhouder
rear shock absorber aprilia AP8203668 schokdemper AP8232497 dubbele drijfstang AP8232498 enkele drijfstang, zwart AP8152301 zelfborgende moer AP8150227 schroef m10x45 AP8110063 rolkooi AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150323 schroef m10x50 AP8150049 schroef m10x60 AP8150329 inbusschroef AP8150192 binnenzeskantschroef m10x90 AP8221001 afstandhouder 18x21x18
rear wheel aprilia AP8208919 geen beschrijving beschikbaar AP8208794 achterwiel. roestvrij staal AP8208410 tepels d3 AP8208793 spaak d3-185 / 6/110 AP8225262 achterste koppeling AP8225409 achterste koppeling AP8207088 kettingring z = 51 AP8225233 achterwielas AP8213268 remschijf achter. stainl. d220 AP8209159 wielklep 17 " AP8234064 rem hanger plaat AP8152030 moer m14x1.5 AP8225209 gewone ring AP8232512 ketting tientallen. bord AP8208791 achterwiel AP8225200 afstandhouder AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8225235 afstandhouder AP8225280 afstandhouder AP8225118 lager AP8225313 afstandhouder AP8207079 chain cpl conn.link AP8152287 schroef met flens m8x25
right crankcase aprilia AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8206252 toerenteller aandrijving
saddle aprilia AP8229394 zadel. zwart AP8229393 zadel, rood AP8130135 handschoenenkastje AP8130136 hoes AP8201152 toolkit AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150018 onderlegring AP8221056 t bus AP8120311 rubberen afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8
secondary air aprilia AP8104745 klep sas AP8220650 geen beschrijving beschikbaar AP8220651 geen beschrijving beschikbaar AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8152277 schroef met flens m6x12
starting shaft aprilia AP8206361 kick-start koppeling AP8206358 borgring AP8206363 kick start terugkeer veer AP8206715 blauwe stalen ring d16x25 AP8206366 o-ring AP8206357 kick - start as AP8502372 k.s ret. lente baas AP8206362 lente voor k.s. glijden AP8206630 start assy.gear z = 21 AP8509211 schroef AP8502554 bout AP8212564 cdi magneto assy AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206951 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set
swing arm aprilia AP8235136 geen beschrijving beschikbaar AP8225070 achterste swingarmpen + moer AP8220196 bus AP8220198 o-ring AP8220197 bus AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152087 moer m14x1,5 AP8150154 zeskantschroef m8x60 AP8150027 moer m8 AP8221103 afstandhouder AP8220259 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8230440 ketting plaat AP8121035 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101375 kettingtrekker AP8121857 bus AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150431 lage moer m8 AP8134186 kabelgeleider AP8120651 zijstandaardplaat
water cooler aprilia AP8201666 waterkoeler AP8220643 koeler-pomp pijp AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101397 geluiddemperplaat AP8120275 silent-block AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201463 rad dop met / vent AP8102888 waterkoeler vuldop AP8120253 afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220271 waterkoelerkop buis AP8101927 slangklem d23.5x8

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia MX 219 50 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia MX 219 50 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia MX 219 50 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia