Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Shiver 750 2007.

Aprilia Shiver 750 2007 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Shiver 750 2007

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Shiver 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Shiver 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2007!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 852732 inlaatpijp 858133 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 851567 blow-by ontluchtingspijp 8515674 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8102520 slangklem AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 6423025 luchtdruksensor 638562 luchtdruksensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 853434 injectie bedrading 893720 injectie bedrading AP8120593 pakking d4 890513 pakking d4 AP8120536 slangklem d28x8,6 *
koppeling i aprilia 872850 ontkoppelingsflens koppeling 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 877193 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart B0136345 koppelingsdeksel cpl., zwart 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 871094 schroef met flens 871095 o-ring 875725 papieren pakking B015372 papieren pakking 825577 afdichtring 8x16x7
koppeling ii aprilia 873706 koppelingshuis. compleet 877173 koppelingshuis. compleet 974320 onderlegring 873274 onderlegring 873715 koppelingsnaaf 877174 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 880442 koppeling veer 873722 koppeling veer 873717 onderlegring 873718 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat 873724 aandrijfkoppelingsschijf 873723 aangedreven koppelingsschijf
koelsysteem aprilia 851596 waterkoeler 897162 water cooler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 851597 expansion tank AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 851601 ontluchtingspijp 851602 motor-pomp klep buis AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 860328 ontluchtingspijp 895280 ontluchtingspijp 860328 ontluchtingspijp AP8101743 slangklem d23.5x8 CM001914 slangklem 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP81249305 fan, cpl. AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8201409 slangklem 290x8.9 AP8104097 slangklem AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 853458 waterkoeler ondersteuning CM001905 slangklem
carters i aprilia 8498725004 centrale carter set cat2b B0144955003 centrale carter set cat1b 8498725003 centrale carter set cat1b B0144955002 centrale carter set cat2a 8498725002 centrale carter set cat2a B0144955001 centrale carter set cat1a 8498725001 centrale carter set cat1a B0144955004 centrale carter set cat2b 8765105004 centrale carter set cat2b B0144955003 centrale carter set cat1b 8765105003 centrale carter set cat1b B0144955002 centrale carter set cat2a 8765105002 centrale carter set cat2a B0144955001 centrale carter set cat1a 8765105001 centrale carter set cat1a 974051 paspen (d.15,8) 1A003631R tapeind 827951 tapeind 849911 schroef met flens m6x65 874548 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens CM154104 cilindervoet pakking 0,5 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154101 cilindervoet pakking 0,4 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of
carters ii aprilia 9745050002 met halve schaal catb blu 9745050004 met halve schaal cate verde 9745050003 bus, gele kat c 8783940003 bus, gele kat c 9745050001 bus, rode kat a 8783940001 bus, rode kat a 8793650002 met halve schaal catb blu 9745060002 met halve schaal catb blu 8793650001 met halve schaal cata rosso 9745060001 met halve schaal cata rosso 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060003 met halve schaal catc giallo 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873928 onderlegring 873905 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 8329635 phase/revolution sensor 872432 schroef met flens 873216 deuvel 849244 speciale schroef 486075 ring 10.5x16x2.5 006642 borgring 478012 o-ring
cilinderkop - kleppen aprilia 875413 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 874933 bovenste kopje 847417 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 1A003632R tapeind 872807 tapeind 875361 waterafvoer unie B014754 waterafvoer unie 872423 schroef met flens 855799 schroef met flens 873396 gewricht 874425 pakking of 878705 pakking 872434 flensmoer 872816 flensmoer 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 875413 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 842507 stekker m10x1,25
cilinder met zuiger aprilia 848796 cilinder - zuiger 877303 cilinder - zuiger 8482860001 piston cata 91.933-91.940 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 871776 cilinderkoppakking 878654 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 874589 gekalibreerde plug
aandrijfas aprilia 8498735001 krukas cpl. B0164155 krukas cpl. 8498735002 krukas cpl. B0164155 krukas cpl. 8741905002 drijfstang cpl. wit catb 8491945002 drijfstang cpl. wit catb 8741905001 drijfstang cpl. zwarte cata 8491945001 drijfstang cpl. zwarte cata 849131 drijfstangschroef 8781140004 bus, geel "c" 8751580003 bus, geel "c" 8781140003 bus, blauwe "b" 8751580002 bus, blauwe "b" 8781140R bush halve schaal, rode cata 8751580001 bush halve schaal, rode cata 8751580004 bus halve schaal, groene kist CM159001 primair aandrijftoestel cat a 83071R primair aandrijftoestel cat a CM159002 uitrusting 83074R uitrusting 000267 transmissiesleutel 849291 waterpomp versnelling 875819 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol 847268 bus
motor aprilia CM1592045 motor CM1592105 motor CM1592035 motor CM1592055 motor 974556 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus AP9100389 schroef met flens m10x1,25 856069 tandwiel deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 856079 bord 852480 gear lever 852479 gearbox linkage rod assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 851566 gear lever AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin
uitlaateenheid aprilia 851587 centraal uitlaatspruitstuk 851589 rear exhaust pipe 851590 front. exhaust pipe AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 851591 silencer 85205R silencer GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 896110 lamda sensor l.660 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 031060 bout 031059 bout AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 860706 rh-aansluiting 860707 lh terminal
voorste cilinder timing systeem aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 82977R inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 82978R uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 8499094 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849771 drukring 849719 moer m15x1 dx 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 83036R4 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 875413 cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
benzine pomp aprilia 854638 fuel pump cpl. AP8150451 lage zelfborgende moer AP8134167 remslang hanger GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter 875995 levering brandstofleiding 856185 levering brandstofleiding 875995 levering brandstofleiding 893743 brandstofniveausensor 898468 brandstofniveausensor AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8120905 brandstofleiding 8x13 890499 brandstofleiding 8x13 254485 clip m6 AP8221023 t bus 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144276 gewricht AP8104614 drukklep AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102815 plug haak AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102688 slangklem d.76 858576 onderhoud AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8102520 slangklem AP8220546 relaisrubber AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849295 2e rondsel versnelling z = 17 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus 842507 stekker m10x1,25 82935R versnellingsbak assy
keuze versnellingsbak aprilia 849693 selectietrommel 849360 vork 849468 vork 974084 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer 879129 schroef met bus m6x1x15 B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. B0144375 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B017809 selectietrommel B013362 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 878742 phonic wiel 844211 torx-schroef m5x12 B014598 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler 006175 gewone ring 597565 zelfborgende moer
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 974518 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 974335 veiligheidsring 825079 schroef m5x16 873906 lage noot 83016R oliedrukklep gemonteerd 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 1D001138 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
achterste cilinder timing systeem aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 82979R inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 82980R uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 8499104 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 849771 drukring 849722 moer m15x1 links 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 83036R4 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 875413 cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 B016425 schroef met flens m6x60 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 015597 tbic schroef 217163 drift 217164 afstandhouder 872180 gasklephuis cpl.
kleppen bedekken aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs 849558 hoofddeksel pakking 83013R hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
kleppen pads aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
waterpomp aprilia 871657 koppeling zijafdekking 873599 waterpomp waaier cpl. 871180 waterpomp aangedreven tandwiel 872816 flensmoer 8743975 tussenliggende versnelling 8751945 tussenliggende versnelling 848280 platte ring 873473 platte ring 006410 pakking ring 871068 waterpomp deksel B0130685 waterpomp deksel B013527 waterpomp huisafdichting 848209 waterpomp huisafdichting 872422 schroef met flens 874552 schroef met flens 871094 schroef met flens 874619 pakking 874550 schroef met flens 872117 schroef met flens 8734975 waterpompstang met u.p. 871258 pakkingring 12-20-5 871255 radiaal kogellager

Frame

abs remsysteem aprilia 859782 voorremslang 859783 front brake hose 860482 bord 890762 ecu abs 898305 achterrem buis 859786 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152272 schroef met flens m5x12
centraal lichaam aprilia 85166100XR5 tankdeksel. rood 85166100EE fuel tank cover. grey 85166100XA1 tankdeksel. oranje 85166100XB1 tankdeksel. wit 85166100XB1 tankdeksel. wit 85166100XD1 tankdeksel. blauw 85166100XBC abdeckung 85166100XN2 tankdeksel. zwart 85166100XN7 tankdeksel. zwart 85166100XR4 tankdeksel. rood 85165700XB1 rh luchtkanaal. wit 85165700XE4 rh air duct. grey 85165700XE4 rh air duct. grey 85165700XEA luchtkanaal 85165700XEA luchtkanaal 85165700XED rh luchtkanaal. grijs 85165700XEA luchtkanaal 85165700XN7 rh luchtkanaal. zwart 85165700XR4 rh luchtkanaal. rood 85165700XR5 rh luchtkanaal. rood 85165800XE4 lh air duct. grey 85165800XB1 lh luchtkanaal. wit 85165800XEA luchtkanaal 85165800XED luchtkanaal, grijs 85165800XE4 lh air duct. grey 85165800XEA luchtkanaal 85165800XR5 lh luchtkanaal. rood 85165800XR4 lh luchtkanaal. rood 85165800XN7 lh luchtkanaal. zwart 85165800XG3 lh luchtkanaal. geel 851659 rh side cover 851660 lh side cover 851663 rh bumper 851664 lh bumper 851662 cover 851650 lh waterkoeler bescherming 851649 rh waterkoeler bescherming AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8121795 t bus 843213 t bus AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 856267 rh cover. black
centrale standaard aprilia 854908 sidestand assy 851550 zijstandaardplaat AP8152288 schroef met flens AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121014 springveer AP8121015 zijstandaard externe veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5
koppelingspomp aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 896347 leva frizione con roller 856055 compleet koppelingsdeksel 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 854835 clutch pipe AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 85221R koppeling commando cilinder 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
dashboard aprilia 860739 dashboard 896370 dashboard 854592 socket support AP8144662 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 851636 dashboard afdekking 853212 speciale schroef AP8150137 inbusschroef AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6
voetsteunen aprilia 854906 rh foot rest support. grey 854907 lh voetsteun ondersteuning. grijs 853215 silent-block AP8152187 inbusbout met lage kop AP81450345 rh foot rests AP81450355 lh foot rests AP8145008 rear footrest, rh AP8145009 rear footrest, lh GU32443210 steunrubber deel GU32443211 steunrubber deel GU32441210 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121567 pin AP8152409 stop ring AP8221277 veer voor voetsteun AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8110110 bal d.7 AP8121134 pin 890724 schroefdraad pin
kader i aprilia 85215700XEB front frame, grey 85215700XEB front frame, grey 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XG2 kader 89449300XG2 kader 85215700XG2 kader 89449300XG2 kader 85215700XG2 kader 89449300XG2 kader 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XEB front frame, grey 89449300XEB voorframe, grijs 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XEB front frame, grey 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XEB front frame, grey 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XEB front frame, grey 89449300XEB voorframe, grijs 85215700XEB front frame, grey 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XG1 frame flank rechts, grijs 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XG1 frame flank rechts, grijs 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XG1 frame flank rechts, grijs 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851536 frame flank rechts, grijs 85153600XEB rh flank frame, gret 851537 lh zijpaneel. s. grijs 85153700XG1 lh zijpaneel. s. grijs 851537 lh zijpaneel. s. grijs 85153700XG1 lh zijpaneel. s. grijs 851537 lh zijpaneel. s. grijs 85153700XG1 lh zijpaneel. s. grijs 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 85153700XEB lh flank frame. grey 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus AP8150548 moer 271740 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30
kader ii aprilia 851784 motor pin AP8150548 moer 271740 moer AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8150101 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder 854942 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2
voorvork ii aprilia 898070 rh hub cpl. 898071 lh hub cpl. 898513 mouw 898514 veer 898515 huls plug cpl. 897335 o-ring 898522 borgring dx 898516 moer 898518 plunjer, compleet 898519 rh zuiger compleet 898517 voorbelaste buis 897336 onderlegring 898794 stelstang 897341 veer geleidebus 898520 naaf + linker vorkpoot 898521 hub + rh vorkpoot AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring 897339 borgring 897337 stofkap
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 86054000XA1 voorspatbord. oranje 86054000EE voorspatbord, grijs 85166500XN2 voorspatbord, zwart 86054000XD1 voorspatbord. blauw 85166500XD1 voorspatbord. blauw 86054000XB1 voorspatbord. wit 85166500XB1 voorspatbord. wit 86054000XA1 voorspatbord. oranje 85166500XA1 voorspatbord. oranje 85166500EE front mudguard, grey 86054000XN7 voorspatbord, zwart 86054000XB1 voorspatbord. wit 86054000XB1 voorspatbord. wit 86054000XD1 voorspatbord. blauw 86054000XG3 voorspatbord 86054000XN2 voorspatbord. zwart 86054000XR4 voorspatbord, rood 86054000XR5 voorspatbord. rood 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart 85166600XE9 voorspatbord achterkant grijs 85166600XE9 voorspatbord achterkant grijs 85166600XE9 voorspatbord achterkant grijs 85166600XE9 voorspatbord achterkant grijs AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
remklauw voor aprilia 851724 links remklauw AP8133841 front brake caliper, gold AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorvork aprilia 859982 rh hub cpl. 859983 lh hub cpl. 856029 mouw 856030 veer 856549 voorbelaste buis 856245 rh zuiger compleet 856032 plunjer, compleet 856033 huls plug cpl. 856034 o-ring 856035 rubberen ring 856036 moer 856037 stop ring 856038 hub + rh vorkpoot 856039 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap 856041 borgring 856042 oliekeerring 856043 ring 856044 veer geleidebus 856045 bus 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering GU05781630 reflector, amber AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
voorvork iii aprilia 897528 rh hub cpl. 897529 lh hub cpl. 897984 huls plug cpl. 897985 o-ring 897986 mouw d43 897987 bus 897988 pijp 897989 ring AP8163133 oliekeerring AP8163134 borgring 897990 stofkap 897991 veerset + voorbelastingsbuis 897992 hub + rh vorkpoot 897993 naaf + linker vorkpoot 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
voorlichten aprilia 851637 koplamp AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 478171 binnenzeskantschroef m6x100 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221349 t bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus 851592 support clamp AP8152108 inbusschroef AP8221129 bus 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8152268 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 294353 lamp h7 12v-55w 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w AP8127489 lamp ry10w 12v 890094 afstandhouder
voorste hoofdcilinder aprilia 851723 front master cilinder d14 859781 voorhoofdcilinder d14 856048 leva freno con roller 896346 leva freno con roller 856049 cover cpl. 896336 cover cpl. 856050 u-bout 859782 voorremslang 852416 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorwiel aprilia 854791 front wheel 3.5"x17" AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand AP8133781 voorremschijf 897358 front brake disc AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 85263R voorwiel as 85156R voorband 120/70 zr 17 " AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 851646 fuel tank 895482 fuel tank 858571 fuel tank 896366 fuel tank AP8102676 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8144351 fuel tank gasket 854809 ontluchtingspijp 854810 ontluchtingspijp AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder 854982 fuel glass cup 860069 brandstof glazen beker 890498 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8102378 slangklem d11,3
stuur - controles aprilia 851626 conical handlebar 851626 conical handlebar 890852 buisvormig stuur 893622 rh lights selector 896107 lh lights selector 859806 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 851901 bovenste u-bout 851628 upper u-bolt 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox AP8118619 handgreep paar. zwart AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 85173R levering van gastransmissie 85174R gastransport retour
houder aprilia 860612 houder 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
slot hardware kit aprilia 859804 kit schloss 2B004342 kit schloss AP8104710 tankdop en slot B044454 tankdop en slot 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 8516805 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8121773 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8104920 aprilia sleutel met transpo. B044413 aprilia sleutel met transpo.
plaat set-decal-op. handboeken aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 854904 achterkuip sticker shiver 750 854904 achterkuip sticker shiver 750 854904 achterkuip sticker shiver 750 854904 achterkuip sticker shiver 750 854904 achterkuip sticker shiver 750 893094 achterkuip sticker shiver 750 893094 achterkuip sticker shiver 750 893095 achterkuip sticker shiver 750 893096 achterkuip sticker shiver 750 893097 achterkuip sticker shiver 750 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 854905 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856097 voorspatbord sticker aprilia 856004 sticker "wereldkampioen" 860770 sticker "wereldkampioen 31" 895839 "" "eni" "label" 852029 "" "eni" "label" 851678 toolkit 854027 gebruikershandleiding i-d-f-e 854028 gebruiksaanwijzing uk-nl-gr-dk-sf-f 854040 gebruiksaanwijzing j-uk 858573 handboek van de operator 893102 voorspatbord sticker abs
achterlichaam i aprilia 851672 saddle compartment 85166700XN6 rechter achterkuip, zwart 85166700XN6 rechter achterkuip, zwart 85166700XN6 rechter achterkuip, zwart 85166700XN6 rechter achterkuip, zwart 85166700XN6 rechter achterkuip, zwart 85166700EE rh rear fairing. grey 85166700XA1 rechter achterkuip. oranje 85166700XB1 rechter achterkuip. wit 85166700XD1 rechter achterkuip. blauw 85166700XN2 rechter achterkuip. zwart 85166800XN6 achter kuip. zwart 85166800XN6 achter kuip. zwart 85166800XN6 achter kuip. zwart 85166800XN6 achter kuip. zwart 85166800EE lh rear fairing. grey 85166800XA1 achter kuip. oranje 85166800XB1 achter kuip. wit 85166800XD1 achter kuip. blauw 85166800XN2 achter kuip. zwart 85166800XN6 achter kuip. zwart 851670 rechts zijpaneel 851669 lh zijpaneel 851656 battery cover AP8120177 elastisch AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 833520 moer m10x1,25 6h AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121032 bus 851676 hitte bescherming 854983 hitte bescherming 853419 hitte bescherming 853420 hitte bescherming 854986 hitte bescherming AP8144552 steunrubber deel AP8144553 steunrubber deel AP8120001 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102381 clip m4 859883 hitte bescherming 859884 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
achterlichaam ii aprilia 852412 rear handle 858074 achterste handgreep 851673 rh side handle silver crowd 85167300XE4 rechter zijhandgreep zilver menigte 851674 lh side handle AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 858074 achterste handgreep AP8152288 schroef met flens AP8120508 t bus 858505 t bus 858212 rubberen zekeringkast AP8221206 haak voor helmhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8221129 bus
achterlichaam iii aprilia 860403 number plate holder 860403 number plate holder 85159300XEM rh demper hoes 85159300XE1 rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XE1 rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XE1 rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XE1 rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XE1 rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159300XEM rh demper hoes 85159400XEM lh demper deksel AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8221340 t bus AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 854968 hitte bescherming 854969 hitte bescherming 853421 hitte bescherming 853422 hitte bescherming AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150204 moer m4 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8124718 achterreflector, rood AP8134677 reflector ondersteuning 855071 kentekenplaathouder + balk AP8149034 kentekenplaatsteun 890656 beschermkap 890655 beschermkap
achter remsysteem aprilia 852023 brake m.cyl.. w/ reservoir 859784 rem m.cyl .. met reservoir 860111 rear brake caliper 851725 achter remklauw 897112 achter remklauw 851615 achterremhendel AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8120178 o-ring of 112 AP8121927 veer achterremhendel AP8112996 microschakelaar AP8101968 vork AP8150026 moer m6 AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8150137 inbusschroef AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 852494 rear brake hose AP8121407 rem supp. plaat pin 898486 brake supp. plate pin AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 854893 brake hose protection 859792 sensor abs AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152273 schroef met flens m5x15 858200 remblokken 897119 paar achterkussens 856052 pinnen + remklauwveren AP8213574 ontluchtingsventiel 856053 olie tank 859714 brake disc AP8133789 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 GU56777300 bevestigingspin voor veren
schokdemper achter aprilia 860169 shock absorber AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer
achterwiel aprilia 859752 chain cpl conn.link CM221709 chain ring z=44 al 854792 rear wheel 6x17 854793 achterwiel veerhouder 85157R achterband B043317 flexibel koppelingsrubber AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer B045033 pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 859754 verbindingsschakel 890961 wielsnelheidssensor. links voor 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8201749 schroef m4x6
zadel aprilia 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) 86027900NA saddle. black (two p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber 858213 hoes
zadelsteun aprilia 851538 saddle support 851686 number plate holder support 890638 inbusschroef AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152350 moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8220349 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 575268 clip m8 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152117 inbusschroef AP8120657 slangklem AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
sturen aprilia CM222601 lower fork plate AP8150540 schroef AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123721 kop AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 852493 lower u-bolt 852493 lower u-bolt 851902 onderste u-bout 898267 onderste u-bout CM222101 fork upper plate AP8150540 schroef 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38
zwenkarm aprilia 85178200XE3 swing arm, grey AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus AP8150468 schroef m6x40 851556 chain guide plate AP8152174 inbusschroef AP8234020 beker voor schoen 851557 chain guard AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8125831 wheel pin B045422 wiel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 854817 glijblok AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12
USA stickers aprilia AP8267395 batterij sticker AP8257794 batterij sticker 858575 koolstoffilter sticker 890746 koolstoffilter sticker 894903 koolstoffilter sticker 858585 geluidsemissie sticker 890744 geluidsemissie sticker 894905 geluidsemissie sticker 894904 sticker voor emissiebeperking 890745 sticker voor emissiebeperking 858586 sticker voor emissiebeperking 858587 bandenspanning sticker 897861 bandenspanning sticker 858588 sticker "waarschuwing" AP8157100 sticker schokdemper AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8257609 spiegel sticker AP8257742 sleutels waarschuwing sticker 893690 zadelstand sticker

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 872664 accelerator position sensor B044414 gaspedaalpositiesensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124936 air temp. sensor 640698 voltage regulator 58189R spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP81129275 rele motor vent.gp130 640695 ht coil AP8152278 schroef met flens m6x16 * 851630 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 581061 cap AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8104606 slangklem 859791 main wiring harness 851633 main wiring harness 858130 weerstandsmodule 896897 weerstandsmodule
elektrisch systeem ii aprilia 640267 electronic injection device 641198 elektronisch injectieapparaat AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 851632 aardingskabel 895481 injectierelais 12v-40w AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a 977772 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 859791 main wiring harness 851633 main wiring harness 582928 plug connect diagnose ecu
ontstekingseenheid aprilia 82697R starter motor 878384 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 830389 sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. B017756 vliegwielhuisdeksel pakking 974033 vliegwielhuisdeksel pakking 872437 vliegwielkap, grijs 597564 schroef 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 B013207 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel 848341 schroef met flens m12x1.25 831148 schroef met flens m14x30 B015563 schroef met flens m14x30 871494 sluitring 12,5x32x3,5 825725 platte ring 848845 bord 878872 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens 849923 onderhoud
achterlichten aprilia 851638 taillight AP8112600 rubberen afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8152306 zelfborgende moer m5 859812 achterlicht kabelboom. AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8127489 lamp ry10w 12v 856087 trillingsdempend rubber AP8224164 achterreflector, rood AP8150350 inbusschroef

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Shiver 750 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Shiver 750 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Shiver 750 2007.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia