Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008.

Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City ONE 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City ONE 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 832175 luchtbox cpl. 843882 luchtbox cpl. B013227 complete luchtfilterkast 487719 luchtfilter 487718 pakking 258146 zelftappende schroef m3x20 830056 bus 254485 clip m6 840159 slang 829715 inlaatslang 487592 carburateur-luchtkast slang 015759 schroef m6x20 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 581767 slangklem 257134 slangklem
carburateur i aprilia 876642 carburateur phva17.5 rd (8479) B014064 carburateur phva17.5 rd (8494) 830939 inlaatspruitstuk CM002901 slangklem 830487 schroef 216983 slangklem 842202 slangklem 832186 luchtkanaal 488129 luchtkanaal 82774R riet beugel CM002904 slangklem 82961R weerstandsmodule
carburateur ii aprilia CM101704 hoofd jet CM101707 hoofdsproeier 56 CM101711 hoofdsproeier 60 CM102103 inactieve jet AP8276033 conische pen a13 CM107510 conische pin CM107701 air adj.screw cpl. CM128501 brandstof sluitnaald CM141711 gasklep CM141710 gasklep 085285 veer 113903 schotbuis 152608 veer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 288863 bord 288865 schroef 288872 ring 288873 conische pin clip 288881 drijfpen 482916 zweven cpl. 485671 beschermkap 289575 schroef 875551 cap 431654 gasklep deksel 436206 complete olieklep 482942 gasklep veer 484704 compleet reservoir 432456 schroef CM105905 beginner 828074 gasklep stelschroef 120074 moer 890302 transmissie met gashefboom 827892 luchtmeter CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM106218 diffusor 209 ga
koppeling aprilia 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 478028 variator veer 4795526 complete vaste secundaire katrol 483443 kop 487935 koppeling zijkap CM1002025 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289840 pakking CM100107 secundaire katrol CM1001075 secundaire katrol 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25 289945 koppeling veer
drijfstang aprilia 853107 drijfstang 267550 drift 267589 drift 563977 zeskantschroef m10x245 002440 zelfborgende moer m10 271807 zeskantschroef m10x202
carter aprilia CM1275105 carter montage 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 266625 afstandhouder 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 020006 moer 020008 moer 113533 ring 239382 tapeind 1A003633R tapeind 486081 silent-block 287223 ring 431860 bus B015957 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 414835 schroef met flens B017632 schroef met flens 000397 pakking 480953 snap ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 435363 lager 480066 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 4808485 aangedreven katrolas 480848 aangedreven katrolas
cilinder aprilia 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 239404 zuigerpen 239455 stop ring 827854 pakking ring 827853 pakking ring 825416 pakking ring 831116 cilinder met zuiger 239397 tapeind 286810 cilindervoet pakking
cilinderkop aprilia 2865344 cilinderkop 288245 flensmoer m6 288531 moer 845692 cilinder luchtmantel 008375 schroef m6x14 078307 onderlegring 438034 bougie 438075 bougie rn3c098 kampioen
aandrijfas aprilia 875862 krukas cpl. 4316255 krukas cpl. 500501 pin kooi 1 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 482314 pakking ring 482315 vliegwiel zijafdichtring 431125 met 20x52x12
motor aprilia CM124221 50 2t luchtmotor CM1242155 motor 50 2t e2 CM124215 motor 50 2t e2 497544 pakking-afdichtingsringen kit
uitlaateenheid aprilia 890374 cat. uitlaatpijp 890664 uitlaat. cpl. B014024 volledige beschermingsgeluiddemper 830325 bescherming 853127 uitlaatpijp bescherming 651014 binnenzeskantschroef m5x10 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 826117 afstandhouder 487665 fairlead 826118 afstandhouder 827526 platte ring 826117 afstandhouder 845591 binnenzeskantschroef m8x75 288245 flensmoer m6 834187 veerring 433122 schroef met flens 016195 onderlegring 890429 verzamelaar
oliepomp aprilia 82652R oliepomp assy. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 006975 sluitring 5,3x10x0,5 015585 schroef m5x12 015856 schroef m5x21 286163 bord 020106 moer m6 146197 stelschroef 289309 abrazadera 286162 getande riem 287021 fairlead 289191 uitrusting 1A007694 uitrusting 486149 slangklem 286158 uitrusting 288327 slangklem 287073 vulring 480866 begrijpelijk
secundaire lucht aprilia AP8201169 slangklem d22x8,6 * 827208 inlaatpijp sas CM001905 slangklem 82758R diafragma 478533 zelftappende schroef 827209 dekking sas 486943 pakking 486942 filter sas 8318594 secundaire luchtkast 8318595 secundaire luchtkast 833740 luchtpijp sas 833817 vliegwielkap 015597 tbic schroef 015856 schroef m5x21
overdragen aprilia 8334985 zijdeksel B0146385 zijdeksel 434735 met 20x47x14 272921 pin 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 478197 compensator ring 8337855 achterwiel as cpl. 8278045 transmissie as 288639 vulring 478498 pakking ring 006647 borgring 830634 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 483638 slangklem
transmissies aprilia 858542 snelheidsmeter transmissie 858583 achterrem transmissie 179640 pin 270310 registro freno posteriore 266040 bus 890303 gasregeling transmissie 269571 splitser 271976 lagere bescherming 271977 splitter bovenste bescherming 269572 stealth afdeling achterstand
variator aprilia CM110302 halve katrol, rijden CM1102015 kit met 6 rollen 289931 schuifregelaar 480227 container 480230 afstandhouder 479561 vaste aandrijf half katrol 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25 CM100615 afstandhouder 82712R v-snaar 479495 bus 877075 getande bus 845611 ventilator
variator deksel aprilia 8721985 transmissie deksel 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 431860 bus 286209 bus 478197 compensator ring 414838 schroef m6x35 844964 slangklem 259625 drift 848860 plug 181351 bord 826462 filter

Frame

centraal lichaam i aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 856433 intern schild. grijs 85643300XH1 intern schild. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856471 handschoen comp. deur. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 252420 bord 573057 klem 856472 scharnier 297498 schroef 259349 schroef 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel 856474 chassisnummer inspectiedeksel 856473 bord 856437 lockup haak deur 257617 veer 575249 schroef CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 575819 tas houder haak CM006310 flap verpakking CM006311 flap verpakking 890424 bedek het interne schild 896644 sticker "sportstad"
centraal lichaam ii aprilia 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XV4 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400R7 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato CM017410 klem 575249 schroef 85306100XH1 voetensteun 853061 voetensteun 85306100XH1 voetensteun 85824300XH1 tapijtset grijs 858243 tapijtset grijs 85824300XH1 tapijtset grijs 270793 schroef 896645 sticker rechts "aprilia" 896646 sticker links "aprilia"
centraal lichaam iii aprilia 85646100VH zadel 672187 zadel 577492 drift 296743 haakje 856462 vergrendelhendel 672327 zadelslot hardware kit 856465 zadelscharnier 269136 moer 856466 pin 89010200XH1 helm compartiment. grijs fantoom 890102 helm compartiment 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef CM017410 klem 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 852700 inspectiedeksel. grijs 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 259349 schroef 852990 batterij hoes 85299000XH1 batterij hoes 890103 deksel oliereservoir 856463 excentrisch aanspannen 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 895839 "" "eni" "label"
centraal lichaam iv aprilia 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 856452 chiusura laterale dx 856453 links lateraal sluiten 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 259349 schroef 856431 vergrendeling van het bovenste schild 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 268596 schroef 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 856450 achterste voetsteun, rechts 856451 achterste voetsteun. lh 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 254485 clip m6
centrale standaard aprilia 666302 complete middenstandaard 890890 stand cpl. 666259 middenstandaard met i.p. 890891 centrale standaard 583603 pin 278940 veer 272929 onderhoud 271695 pakking ring 030080 schroef 020108 moer m8x6,5 674423 veerring 016408 veerring 030072 schroef m8x35 013861 gewone ring 8,2x20x2,5
bedieningselementen aprilia 294434 koplamp keuzeschakelaar 642968 koplamp keuzeschakelaar 583575 stop knop 580723 knop 580953 knop 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 580387 hoes AP8127896 hoes 58057R druk op de knop 58058R claxon 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar
dashboard aprilia 642120 dashboard 890104 dashboard 856440 instrumentenpaneel glas 860535 inbusschroef 853142 dashboardpaneel leeg 8531420090 dashboardpaneel leeg 6420190090 dashboardpaneel leeg 268596 schroef
kader aprilia 672174 kader met u.p. 672750 kader met u.p. 852442 kader 254485 clip m6 890234 steunbeugel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
voorkant i aprilia 853059 voorspatbord voorzijde blank 85305900XV4 voorspatbord. groen 85305900XB1 bovenste voorspatbord. wit 85305900XB1 bovenste voorspatbord. wit 85305900R7 bovenste voorspatbord. rood 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 853060 voorspatbord achterkant blank 85306000XH1 voorspatbord. grijs '' fantoom 575249 schroef 254485 clip m6 272836 schroef 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 890239 wielruimte. grijze pha. 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85306900XV4 voorste schild. groen 85306900XB1 voorste schild. wit 85306900XB1 voorste schild. wit 85306900R7 voorste schild. rood 8530690090 voorste schild. zwart 8530690090 voorste schild. zwart 853069 lettertype kuip. blank CM017410 klem 856436 vergrendeling van het bovenste schild 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha 860695 naamplaatje "aprilia" 852489 naamplaatje "aprilia" 896647 sticker rechts "50" 896642 sticker rechts "50" 860697 sticker rechts "50" 860874 sticker links "50" 896643 sticker links "50" 896648 sticker links "50" 896653 sticker "straat" 890349 sticker "straat" 896639 sticker aprilia 896640 sticker rechts 896641 sticker links 672200 naamplaatje piaggio technologie
voorlichaam ii aprilia 85304900XV4 voorkappen. v. groen 853049 voorkappen leeg 8530490090 voorkappen. zwart 8530490090 voorkappen. zwart 85304900R7 voorkappen. rood 85304900XB1 voorkappen. wit 85304900XB1 voorkappen. wit 853050 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 85305000R7 hoes. rood 85305000XB1 hoes. wit 85305000XB1 hoes. wit 85305000XV4 cover.green CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 008457 zelftappende schroef m4,2x19 853072 rh-stekker 856455 lh stekker 853074 bus 858537 rh achteruitkijkspiegel 858538 lh achteruitkijkspiegel 872997 binnenzeskantschroef m8x55
remklauw voor i aprilia CM068310 remklauw voor 666139 rem supp. plaat pin 650983 remblokken kit 858543 remvloeistofleiding 598919 schroef 709047 veerring 127927 pakking 265451 olieleiding schroef
voorvork aprilia 858322 secundaire veer 858319 vork staander 666261 rechter mouw 858317 rechter mouw 666262 lh mouw 858316 lh mouw 600485 vork oliekeerring 649952 oliekeerring wuxi top 600490 stofkap 649951 stofkap wuxi top 600495 hoes 858320 vorkveer 858321 vork zuiger 601401 schroef 664045 laterale reflector
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 856442 voorwiel 327187 lager 649910 lager 564475 kop 564527 voorwiel spacer 667152 binnenzeskantschroef m6x20 271147 binnenzeskantschroef m6x20 853075 band 120 / 70-14 " 561714 voorremschijf 270991 tubeless ventiel 853058 voorwielas 668796 voorwielas 271740 moer 56434R kilometerstand teller
benzinetank aprilia 657507 benzinetank 852601 benzinetank 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 090958 hoes 259832 plug 258160 pakking 624522 vacuümfilter CM027916 pijp 3.25x8x420 CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM001912 slangklem CM025711 brandstofniveausonde 231027 afstandhouder 031092 schroef m6x25 268304 platte ring 6,5x21 016406 veerring 6,4x11,8x1 CM006116 brandstofpijp 879888 bevestigingsklem 577557 bevestigingsklem CM002901 slangklem CM002904 slangklem 860913 olievuldop 664427 olie tank 860787 olie tank CM003906 flexibele buis 11x16x240 860788 oliereserve-indicator 890096 onderste olietank 574362 complete koppeling 196868 pakking 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM006124 flexibele buis 4x9x470 1R000159 flexibele buis 4x9x470 CM002902 slangklem CM001921 slangklem
stuur aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring CM063805 huls met achterremhendel 274489 grip, links 274491 rechts handgreep CM060978 gaspedaal cpl. 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 890301 transmissie met gashefboom 267948 veer 564681 hendel 265249 schroef CM064303 rem m.cyl. 497041 voorremhendel 269145 stelschroef 020109 moer
slot hardware kit aprilia 298903 blocchetto serratura completo 298838 cilinder borgveer 860193 slotcilinder 298731 pakking ring 860691 sleutel 1B002607 slot lichaam 298581 slot lichaam 253937 veer 298594 platte ring 854077 mens. uso / mant.i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e 854078 mens. uso / mant.i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f
achterlichaam aprilia 856448 rechts half achter kuip. leeg 85644800XV4 rechter helft kuip. groen 85644800XB1 kuip half achteraan. wit 85644800XB1 kuip half achteraan. wit 85644800R7 rechts half achter kuip. rood 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 85644900XV4 links kuip. groen 85644900XB1 links kuip. wit 85644900XB1 links kuip. wit 85644900R7 links kuip. rood 8564490090 links kuip.ap.zwart 8564490090 links kuip.ap.zwart 856449 links kuip. leeg 259349 schroef CM017410 klem 856439 hoezen 85643900XH1 covers.grey phantom 860696 sticker sportcity een 890432 achterverlenging 852837 bijrijder leeg 85283700F2 bijrijder handgreep. grijs 856457 rh profil 85645700XH1 lh profil.grey 85645800XH1 rh profil.grey 856458 lh profil 297498 schroef 856459 bus 853071 achterspatbord 85307100XH1 achterspatbord 85307000XH1 spatscherm 853070 spatscherm 254485 clip m6 575249 schroef 853100 kentekenplaathouder 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 013880 platte ring 16x6,5x1,5 860536 inbusschroef 564606 inbusschroef 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 268596 schroef 584877 uitbreiding 584884 nummerplaathouder 015996 schroef 018591 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 8564600090 achterste handgreep. cpl
achterrem aprilia 56293R remschoenen paar 56293R5 remschoenen paar 266724 bord B014502 remhendel as 274245 remhendel as B014502 remhendel as 273419 pakking ring 647384 remschoenen veer terug 833788 achterremhendel 828862 vierkante moer 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens B014507 inpakken
schokdemper achter aprilia 856441 schokdemper 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853051 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 012789 splitpen 194423 cap 273099 gewone ring 563728 moer m16x13
stengelbasis aprilia 665997 voorvork montage 668484 voorvork montage 666879 voorvork montage 668484 voorvork montage 853045 voorvork montage 668484 voorvork montage 0111094 stuurbuis ringmoer 650693 bovenste drukring 0037514 ring van de stuurinrichting 650075 lager stuurlager 860718 stuurbuis 858318 stuurbuis 600482 schroef met flens

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia 58136R stator spoel 639865 complete stator (kokusan) 584526 complete rotor (kokusan) 257134 slangklem 015856 schroef m5x21 873979 schroef 000267 transmissiesleutel 828765 ventilator 289005 flensmoer 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5 827847 onderhoud
Elektrisch systeem aprilia 890228 belangrijkste kabelboom 642481 belangrijkste kabelboom 58096R spanningsregelaar 58093R toeter 254485 clip m6 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 584810 batterij 12v-9ah 58095R elektronische ontstekingseenheid 080341 cavo base a.t. 825187 ht draad 825186 ht draad 016686 platte ring 5,2x18x1,5 858544 knipperlichteenheid 642318 startrelais 12v-80a 582042 bord 241937 moer 231571 isolerende kap 217163 drift 217164 afstandhouder 639027 kachel 292507 zekering 10a 672173 regeleenheid sup. haakje 272836 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1
lichten aprilia 642117 koplamp 853136 koplamp 642117 koplamp 890205 verlichting bedrading 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 00H01004131 lamp h8 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 642114 rechts richtingaanwijzer 856475 rechts richtingaanwijzer 642115 linker richtingaanwijzer 856476 linker richtingaanwijzer 858283 rechts achter ind. harnas 860538 lamp 12v-21w 642116 lamp 12v-21w 853139 achterlicht 638536 lamp 12v-16w 858285 links achter ind. harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 858284 achterlicht kabelboom. 259349 schroef CM017410 klem 890221 rechts voor draai ind. harnas 890222 linksvoor ind. harnas 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 015996 schroef 020104 moer 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9
startmotor aprilia 82530R startmotor 890975 kabel relais-startmotor 018639 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 018644 schroef 286174 startmotor versnelling 82531R startmotor versnelling 289495 veer 433987 sluitring 16,3x23,8 483537 rondsel starter 831458 startschacht 414837 schroef met flens m6x25 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286218 kick-start hendel cpl. 286214 kick-start hendel cpl. 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 006416 borgring 145298 slangklem

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City ONE 50 2T 2V E3 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia