Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012.

Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV4 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV4 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

koelsysteem aprilia 858789 wasserk?hler 622055 fan, cpl. 897775 waterkoeler bovenste steun AP8134775 waterkoeler bovenste steun AP8152279 schroef met flens m6x20 893954 hoes 890931 slangklem AP8117033 zelfklevende spons 858476 thermostaat-koeler pijp AP8221023 t bus 856279 thermostaatventiel set 75 ° c 858477 slang AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8150444 zelftappende schroef AP8120030 rubberen afstandhouder 858488 koeler-pomp pijp AP8102273 slangenklem 858478 thermostaat-motorpijp AP8152272 schroef met flens m5x12 893224 slangklem 893514 schroef 893823 sluitring d4,5 893513 afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 640485 temperature gauge 858475 motorverdeelpijp AP9100456 slangklem 26x8 856543 verdeelstuk AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8104836 expansievat plug 858908 expansievat AP8221145 t bus AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8121728 t bus AP8121991 bus AP8221150 kabelgeleider 895450 bus AP8144720 slang 898047 schroefdraad m6x16 AP8120573 stop ring
olie radiator aprilia 858790 olie koeler AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121428 borgring d8 858927 afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106389 olieleiding 12x19 AP8152277 schroef met flens m6x12 858732 radiator steunbeugel AP8150137 inbusschroef 858489 pijp AP8144008 o-ring 115 AP8201727 zwarte kabelgeleider
luchtfilterhuis aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002912 slangklem 890938 haakje AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858880 lh slang 858932 rh slang 858876 basis van filterhuis AP8144087 rubberen afstandhouder 858881 pakking CM001927 slangklem 893132 schroef 858808 pijp doorblazen 858877 onderhoud 895109 onderhoud 858879 inlaatopening AP8104329 luchtfilter 858930 luchtfilter 894015 filter doorblazen 895110 hoezen 858878 kader 890769 injector 858875 deksel van filterhuis 858807 bovenste brandstofrail 895824 hoes GU30027931 pakking GU30729330 luchttemp. sensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
gasklephuis aprilia 857303 voorste gasklephuis 857304 achterste gasklephuis 857305 unie CM002903 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 638562 luchtdruksensor 894658 gewricht 858874 pijp 858873 pijp 893934 injector 857306 slangklem 896565 brandstofpijp. cpl. mier. 896566 brandstofpijp. cpl. post. 896567 sec. schroef 896573 gasklephuis ant. 896574 gasklephuis post. 896575 gasklephuis ant. + bericht. AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858807 bovenste brandstofrail 890769 injector
uitlaatpijp i aprilia 858738 voorkant. uitlaat 436947 moer 852090 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer 8587414 centraal uitlaatspruitstuk 584344 lambdasonde l. 325 mm GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 858739 rechts achterste uitlaatpijp 858740 lh achter uitlaatpijp B043283 geluiddemper 897113 geluiddemper 898383 uitlaatpijp warmte prot. 898385 torx-schroef m6x10 254485 clip m6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121199 bus AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8 858906 haakje 598839 schroef met flens 894228 silent-block AP8150018 onderlegring AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 858722 uitlaatklep actuator 890928 hitte bescherming AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8134640 luchtdoos spacer AP8121725 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder 840509 afstandhouder 896141 gastransport retour 896142 levering van gastransmissie 845978 slangklem
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8102520 slangklem 890499 brandstofleiding 8x13 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 kabelgeleider AP8102239 slangklem 12,5x8 860138 klep AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8121267 choke hold AP8102998 slangklem d.9.5 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8221311 fairlead d18 CM178413 pijp sae 30 l.50 CM001901 slangklem CM178411 pijp sae 30 l. 130 AP8152299 zelfborgende moer m6 828325 tee unie CM178412 pijp sae l.90 AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 894901 koolstoffilter ondersteuning AP8121032 bus 894933 afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20
motor aprilia AP8152278 schroef met flens m6x16 * 898272 afstandhouder 852480 gear lever AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 898133 bus AP8220177 o-ring 115 898276 rondsel carter AP8120253 afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 CM2266025 motor cpl. CM2266045 motor 1000 rsv4 65? r 896943 quick shift-apparaat 898134 bus 898463 schroef m6x35 897594 versnellingsbediening trekstang 897360 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121223 hefboom pin AP8150462 borgring d9 899191 microschakelaar
carter i aprilia B0438525 voerman. paar- 857087 tapbout m10x126 897434 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152289 schroef met flens AP8152166 schroef m6x16 857128 afdichtring 30x47x7 898633 kogellager 30x72x19 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 857312 12x8x12 rollager 857249 kooi À rouleaux hk1512 898635 kogellager 20x52x15 857090 onderhoud 857140 speciale kolomschroef m5x16 857139 zuigeroliestraal 857109 pakkingring 17.12x2.62 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 857127 afdichtring 12x22 857495 tapeind 857496 speciale moer 857144 o-ring 897435 lager 897436 lager AP9150145 controleer lagerplaat
aandrijfas aprilia 8572555 aandrijfas B045412FF krukas cpl. kat. ff B045412DD krukas cpl. kat. dd B045412CC krukas cpl. kat. cc B045412AA krukas cpl. kat. aa B0430675 krukas cpl. kat. cc 8976535004 drijfstang dd gr.353-356 8976535005 drijfstang ee 350-353 8976535002 biella bb gr.359-362 8976535003 biella cc gr.356-359 B0454754CC drijfstang cpl. kat. cc B0454754DD drijfstang dd gr.353-356 B0454754EE drijfstang ee 350-353 B0454754BB drijfstang cpl. kat. bb 857115 tornillo biela B044724GI lagerschalen von pleuelb B044724VE lagerschalen von pleuelb B044724BL bus halve schaal. blauw 8571170003 bus halve schaal. geel 8571170002 bus halve schaal. blauw 8571170001 bus halve schaal. rood 897478 ring 12x26.5x3 857206 schroef met flens m12x1.25x50 8571320002 bus halve schaal. blauw 8571320003 bus halve schaal. geel 8571320001 bus halve schaal. rood 8571300001 de helft dragend 8571300002 bus halve schaal. blauw 8571300003 bus halve schaal. geel 897479 cdi magneto assy 857201 cdi magneto assy 899484 primaire aandrijving 857121 ring moer 857118 phonic wiel 857077 speciale schroef m8x24 857544 timing versnelling 857545 timing versnelling 898092 ring moer 897474 tandwiel spacer
cilinder - zuiger aprilia CM227501 piston assy "a" CM227502 zuiger "b" 857107 zuigerpen 17x10x45 857108 stop ring d 17 857445 cilinderkoppakking 857104 zuigerveer mark 899299 zuigerveer kdn5 merk 857105 zuigerveer 857106 zuigerveer 857126 gewricht 857125 pakking 872117 schroef met flens
kleppen bedekken aprilia 898407 hoofddeksel 857071 speciale schroef 898410 demper drift 857084 ht spoel korte kabel 857501 ht spoel lange kabel AP8152277 schroef met flens m6x12 897443 klepdeksel pakking 857043 pakking 857074 pakking B043807 bougie ngk cr9ekb
cilinderkop - kleppen aprilia B0447525 zylinderkopf kpl. 898402 cabeza cil.cpl. 857035 tapbout m10x171 857085 binnenzeskantschroef m6x45 857042 koperen ring 411209 pin 897434 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 825597 speld 11,8x10 8570224 inlaatklep 32 mm aisa 857023 uitlaatklep 26 mm 436438 klep pakking ring 2R000041 inlaatklep veer kit 2R000037 inlaatklep veer kit 2R000038 uitlaatklep veer kit 2R000042 uitlaatklep veer kit 478895 schroef met flens 857024 ventiel halve kegel 857067 klep lifter emmer 857046 vonkenvanger 857047 vonkenvanger 857045 reed klep 857044 dekking reed klep 857066 klep lifter emmer 857017 oliespuitpijp 224035 o-ring 857016 hoekige unie 857082 schroef met flens m6x12 857083 o-ring 857048 schroef m5x16
kleppen pads aprilia CM228056 pad 3.12 CM228026 pad 2.37 CM228024 pad 2.32 CM228022 pad 2.27 CM228020 pad 2.22 CM228018 pad 2.17 CM228016 pad 2.12 CM228014 pad 2.07 CM228012 pad 2.02 CM228010 pad 1.97 CM228008 pad 1.92 CM228006 pad 1.87 CM228004 pad 1.82 CM228028 pad 2.42 CM228030 pad 2.47 CM228054 pad 3.07 CM228052 pad 3.02 CM228050 pad 2.97 CM228048 pad 2.92 CM228046 pad 2.87 CM228044 pad 2.82 CM228042 pad 2.77 CM228040 pad 2.72 CM228038 pad 2.67 CM228036 pad 2.62 CM228034 pad 2.57 CM228032 pad 2.52 CM228002 pad 1.77 CM223429 pad 3.15 CM223428 pad 3.10 CM223413 pad 2,35 CM223412 pad 2.30 CM223411 pad 2.25 CM223410 pad 2.20 CM223409 pad 2.15 CM223408 pad 2.10 CM223407 pad 2,05 CM223406 pad 2 CM223405 pad 1.95 CM223404 pad 1.90 CM223403 pad 1.85 CM223402 pad 1.80 CM223414 pad 2.40 CM223415 pad 2.45 CM223427 pad 3.05 CM223426 pad 3 CM223425 pad 2.95 CM223424 pad 2,9 CM223423 pad 2.85 CM223422 pad 2.80 CM223421 pad 2,75 CM223420 pad 2.70 CM223419 pad 2.65 CM223418 pad 2.60 CM223417 pad 2.55 CM223416 pad 2.50 CM223401 pad 1,75
voorste cilinder timing systeem aprilia 8574705 uitlaat nokkenas 857004 inlaatnokkenas 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 857539 kettingspanner schuifblok 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857538 kettinggeleiderplaat 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
achterste cilinder timing systeem aprilia 8574715 uitlaat nokkenas 857004 inlaatnokkenas 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 857539 kettingspanner schuifblok 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857538 kettinggeleiderplaat 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
versnellingsbak aprilia 857268 transmissie ondersteuning 898634 kogellager 25x62x17 898635 kogellager 20x52x15 AP9150145 controleer lagerplaat 857271 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 857250 kogellager 25x42x9 857175 veer 857284 vork as 857236 aangedreven as 897458 1e wieloverbrenging z = 38 857308 ring 30x40x1.5 857247 klaring ring 857248 borgring d30 857309 rolkooi 30x35x13 857233 rolkooi 24x28x13 857244 rolkooi 26x30x15.6 857241 koppelschotel z = 34 897460 3e wiel versnelling 897459 2e wiel versnelling 857242 6e wielversnelling z = 33 857240 4e wielversnelling z = 32 857246 sluitring 24x35x1 857245 ring 20.1x33.5x2.5 857328 vork 898633 kogellager 30x72x19 857185 vork 857232 sluitring voor assen 857234 klaring ring 857231 6e rondsel versnelling z = 27 857230 5e rondsel versnelling z = 26 897455 2e rondsel versnelling z = 18 897456 3e-4e rondseloverbrenging z = 17/22 897454 primaire tandwielas 857251 schakel cam 857123 index ring 857274 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150006 schroef met flens m6x15 857278 veer 857253 tandwielas + veer cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 890827 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus 857279 o-ring 857265 versnellingspositiesensor AP8152280 schroef met flens m6x25 899599 schroefdraad pin 898636 kogellager 20x52x15 857260 zet de lente vast 857261 veer
koppeling i aprilia 893767 moer 893768 belleville spring sp.0.8 893769 rolkooi 35x40x35.8 893770 afstandhouder 894821 oliepomptandwiel z = 39 893772 ring 58x25x8 B044474 belleville spring sp.0.9 B044365 ring 31x44x0.9
koppeling ii aprilia 893773 koppelingshuis. compleet 893774 sluitring 25.5x47x2.5 894794 steun assy. 893783 aangedreven koppelingsschijf 893784 aluminium koppelingstrommel 893940 koppeling drukplaat 893941 lager 893777 koppeling veer 893778 schietstoel 893779 binnenzeskantschroef m6 893780 aandrijfkoppelingsschijf 893942 koppelingsschijf 893943 veer 893944 stoel trillingen veer 893782 aandrijfkoppelingsschijf 899483 aangedreven koppelingsschijf AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 857317 pal koppeling
koppelingsdeksel aprilia 8995035 compleet koppelingsdeksel 857429 schroef met flens 857436 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12 411209 pin 857451 pakking 485693 oliepeilindicator 873804 snap ring 857070 inspectiedeksel 857078 o-ring 6389915 fase / omwentelingssensor 122675 inbusschroef 974229 olie laad plug AP8144424 o-ring 4075 857318 rolkooi 857498 koppelingsbedieningsas 857312 12x8x12 rollager 857127 afdichtring 12x22 847075 oliekeerring 857461 veer van koppelingshendel 857314 koppelingshendel AP8152279 schroef met flens m6x20 B043542 koppeling control pin bus 857460 t bus
smering aprilia 857166 olie zeef 857167 of verpakking 24x2,5 - 80 fkm 857540 olieklep cpl. 857176 o-ring 8997554 motor olie beker 857497 pakking nieuw type 840893 binnenzeskantschroef m6x25 857152 oliepomp 857189 o-ring 857168 oliefilter koppeling 857187 oliefilter AP8144012 o-ring 121 857143 jet CM101711 hoofdsproeier 60 289731 schroef met flens m6x30 857439 olieslang koppeling AP8150429 gebogen veerring 6x12 641541 sensor 846019 verbinding 857439 olieslang koppeling 857184 hoes 857147 pakking of AP8144012 o-ring 121 858808 pijp doorblazen 277330 inbusschroef 709099 inbusschroef 857489 pomp versnelling 857192 rol 5x19.8 857193 veiligheidsring d = 21 006412 borgring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20
secundaire lucht aprilia 856631 pijp 856632 pijp 856630 pijp CM001905 slangklem CM002916 slangklem CM225401 slangklem 857181 sas klep 858727 haakje AP8121032 bus AP8150137 inbusschroef
waterpomp aprilia 857209 waterpomp assy 890931 slangklem 857222 uitlaat waterpomp pijp 840893 binnenzeskantschroef m6x25 893968 waterpomp kit B043231 waterpomp dop

Frame

kader i aprilia 858792 kader 598838 schroef met flens 858817 bovenste luchtkanaal 894027 pin AP8150506 flensmoer 858819 rechtse pakking AP8150450 sluitring voor assen d5 858718 rh spacer AP8152410 schroef met flens m10x55 895845 zeskantflens.m 10 AP8150292 gebogen veerring 858710 bus 858714 achter inzet 858711 invoegen AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152301 zelfborgende moer AP8152441 ring 10.5x25x4 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 858712 pin 856696 motorsteun AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad 858925 rechts onder steun 858926 lh lagere steun 858907 rechts onder luchtkanaal 858815 rh bovenste luchtkanaal 858818 lh lager luchtkanaal
kader ii aprilia 858849 zadelsteun 858903 koplamp steunklem 858904 steunbeugel AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8117033 zelfklevende spons AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8220323 plug AP8144707 pakking
voetsteunen aprilia 858786 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP8134955 voetsteunpen AP8121566 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring GU05677730 bevestigingspin voor veren AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8150540 schroef AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150429 gebogen veerring 6x12 858787 rh bescherming 858788 lh bescherming AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 894201 achter voetsteunbescherming AP8134829 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146616 achterste voetsteun. rechts 893996 achterste voetsteun. rechts cpl 893997 achterste voetsteun. lh AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8146617 achterste voetsteun. lh
centrale standaard aprilia 858863 stand cpl. 895250 stand cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8225369 inbusschroef 858941 beschermkap AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring 843213 t bus 893044 zijstandaardveer 893045 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120876 plug AP8127856 zijstandaardschakelaar
sturen aprilia 858737 bovenste plaat 858803 onderste plaat AP8163498 stuur schokdemper AP8110077 axiaal kogellager AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8121346 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8152384 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152283 schroef met flens AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8150540 schroef 893819 naamplaatje "aprilia" 893113 voorvork onderste sluiting AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8123644 stofkap ring
voorvork aprilia 895284 vork staander dx 895285 vork staander sx B043561 mouw B043562 vorkveer B043563 lh vorkplug 859792 sensor abs 897331 moer B043564 voorbelaste buis AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 B043565 lk zuiger. compleet 859777 fairlead 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap B043567 naaf + linker vorkpoot B043566 hub + rh vorkpoot 897339 borgring AP8201749 schroef m4x6 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens
zwenkarm aprilia 858770 zwenkarm 858707 achterste swingarmpen AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager 858708 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer 858780 kettinggeleiderplaat 858783 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121075 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 858781 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8148824 onderhoud AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8150468 schroef m6x40 852029 "" "eni" "label"
schokdemper achter aprilia 895091 schokdemper 858918 dubbele drijfstang AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP8146516 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
voorkant i aprilia 85881300XN6 bovenkuip. zwart 89732600XN6 bovenste kuip. zwart AP8150506 flensmoer AP8117033 zelfklevende spons AP8104759 lh oranje lens AP8127700 lh transparante lens 893936 lh pakking 89879200BM kuip. wit B04438700XG6 voorkuip geel 89879200XN2 kuip. zwart 898533 voorkuip sticker 893763 rechter voorkuip sticker B044379 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker B044380 links kuip sticker 894630 voorruit 858812 voorruit 890878 rh achteruitkijkspiegel 894519 rh achteruitkijkspiegel 899202 rh achteruitkijkspiegel 899062 rh achteruitkijkspiegel AP8104755 rh achteruitkijkspiegel 893935 rh pakking AP8104760 rh oranje lens AP8127699 rh transparante lens 890879 lh achteruitkijkspiegel 894520 lh achteruitkijkspiegel 899203 lh achteruitkijkspiegel 899063 lh achteruitkijkspiegel AP8104754 lh achteruitkijkspiegel 893838 schroef AP8144564 rubber w / insert m4 893839 schroef tbcei m4x12 AP8144565 nylon ring AP8127489 lamp ry10w 12v 181746 lamp 12v-10w AP8120622 voorste stofkapring AP8220186 rubberen afstandhouder 898790 sticker rh "aprc rsv4r" 898791 sticker links "aprc rsv4r" 898534 rh topkuip sticker 898535 bovenste kuip sticker 895335 voorruit sticker
voorlichaam ii aprilia 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 85882500XN2 pijler. zwarte dx 85882500XN6 onderste rechter zijpaneel. zwart 85882600XN2 pijler. zwarte sx 85882600XN6 onderste zijpaneel. zwart 89410700XN2 rechts lat. fairing. zwart 89410700BM rechter zijbeugel. wit 89410700XG6 rh lat. fairng 89736200BM linker kuip. wit 89736200XG6 kuip, geel 89736200XN2 lh lat. eerlijk. zwart 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8102375 clip m5 896175 binnenzeskantschroef m5x12 894196 rh hittebescherming 894197 lh hittebescherming 895266 links-rechts sticker onderkuip 895909 rh klem 895910 klem 890964 afstandhouder 898549 rh sticker rsv4 B044381 rh sticker rsv4 898551 rh sticker rsv4 898550 sticker links rsv4 898552 sticker links rsv4 B044382 sticker links rsv4 AP8120622 voorste stofkapring AP8120428 kabelgeleider AP8120531 rubber met inzet 895915 inbusschroef
voorkant iii aprilia 85881000XN2 voorspatbord. zwart 89554900XN6 voorspatbord. zwart 85881000XN6 voorspatbord. zwart 858830 voorkuip onderste vergrendeling 858827 pijler 895270 sticker "aprilia racen" AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8150444 zelftappende schroef AP8150359 schroef AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8124719 reflector, amber
achterlichaam i aprilia 85883700XN6 zadelhoes. zwart 858838 zadelhoes basis 85883500XN2 rechter achterkuip. zwart 85883500XG6 kuip 85883500BM rechter achterkuip. wit 85884700XN2 achter kuip. zwart 85884700XG6 kuip 85884700BM achter kuip. wit 893112 kussen 858833 rechts zijpaneel 858834 lh zijpaneel 898593 rechter achterkap sticker "rsv4" 895542 rechter achterkap sticker "rsv4" B044383 rechter achterkap sticker "rsv4" B044384 links kuip sticker "rsv4" 895543 links kuip sticker "rsv4" 898594 links kuip sticker "rsv4" 893798 zadelhoes sticker italia 898595 zadelhoes sticker italia AP8117004 zelfklevende spons 15x8 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102381 clip m4 AP8121184 schroef m4x14 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l) AP8144565 nylon ring 894195 inbussleutel AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 893259 pin AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
achterlichaam ii aprilia AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 858840 bovenste nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8127098 nummerbord licht AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 858782 achterspatbord AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150182 gebogen veerring 894566 t bus 894943 knipperlicht rechts achter 894945 richtingaanwijzer rechtsachter 894946 richtingaanwijzer linksachter 894944 knipperlicht linksachter AP8152108 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 181746 lamp 12v-10w 894657 hoes AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber 858868 achterlicht kabelboom.
benzinetank aprilia B04438500XG6 benzinetank 89856900XN2 compleet zwart gespoten brandstoftank usa-cdn 89856800XN2 compleet zwart gelakte brandstoftank 89735600BM glam witte tank w / d 89735700BM glam witte tank w / d 894080 brandstoftank sticker "aprilia" 85883100BM tankdeksel. wit 85883100XN6 tankdeksel. zwart 85883100XN2 tankdeksel. zwart 899068 brandstofniveausensor B044814 brandstoftank sticker "40 wereldkampioenen" 899549 brandstoftank sticker "1 rsv4" 899550 brandstoftank sticker "1 rsv4" 858885 voorste steun AP8144713 rubberen afstandhouder 858887 t bus AP8150536 speciale ring 893107 haakje AP8161127 bevestigingspin 576836 schroef 893273 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8152273 schroef met flens m5x15 858886 lh ondersteuning B043925 brandstofpomp cpl. 858726 brandstofpomp cpl. AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150255 sluitring 5x20x1,5 B043929 tankdop en slot B043864 binnenzeskantschroef m5x14 AP8104803 tankdop pakking 894192 brandstoftank sticker "wereldkampioen 36" 898532 tank bewaker sticker B044378 tank bewaker sticker 895539 tank bewaker sticker 893758 rechter tanksticker "aprilia" AP8220366 rubberen afstandhouder AP8144158 rubberen afstandhouder AP8144565 nylon ring 858884 brandstofpijp 895959 ontluchtingspijp 894604 hellingsensor AP8120965 o-ring 2018 AP8102503 invoegen 894198 hitte bescherming
zadel aprilia 85883200A1 bestuurderszadel AP8152302 schroef met flens m5x12 89382400A1 achter zadel 85884400A1 riem AP8120177 elastisch 269783 schroef AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 894195 inbussleutel B043933 pad
onderzadel aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup 893751 haakje 898252 batterijhouder 575249 schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16
dashboard aprilia 896372 dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder 890785 rechter instrumentenpaneel steun 890786 lh ondersteuning 890787 hoes AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221145 t bus 845978 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 197551 hoes 898126 slangklem AP8121728 t bus
stuur - controles aprilia 893757 h.bars anti.v gewicht AP8118649 rechterhelft stuur d.51,1 896759 linkerhelft stuur 858721 de lichtkeuzeschakelaar 851998 rh-lichtkiezer 896859 levering van gastransmissie 896860 gastransport retour 856027 l.h. handgreep AP8150543 schroef m8x35 AP8150137 inbusschroef AP8221043 afstandsbus AP8118502 voorste gasgreep u-bout AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8118503 u-bout gasgreep achter AP8120190 o-ring 3075 GU01603480 rechts handgreep GU05603331 gaspedaal cpl. 852398 keuzehendel versnellingsbak AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
koppelingshendel aprilia 890923 koppelingshendel cpl. 893926 koppelingshendel 893927 schakelaar 890982 koppelingskabel AP9100519 veer
voorste hoofdcilinder aprilia 858898 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 890791 voorste hoofdcilinder AP8133664 voorremhendel 893937 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133666 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef AP8127432 stop schakelaar 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8134383 olietank plaat AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8134167 remslang hanger AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8152273 schroef met flens m5x15
voorwiel aprilia 895702 voor / achterband 120 / 70-17 pirelli 896754 voorwiel, zwart 893135 rechts voorremschijf 893136 lh remschijf voor AP8110094 met 25x47x12 AP8128169 interne afstandhouder AP8125827 front wheel spindle AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8101744 tubeless ventiel AP8125842 borgring d47 AP8128189 phonic wiel
remklauw voor aprilia 858896 rechts remklauw voor 858897 links remklauw 893931 pads paar AP8133824 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop 896576 veer AP8152414 schroef met flens m10x55 852702 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
achterwiel aprilia 895703 achterband 180/55 zr 17 pirelli 898255 achterwiel, zwart 6 "x17" 896358 chain cpl conn.link CM224903 kettingring z = 42 B045033 pin AP8125731 flexibel koppelingsrubber 858731 achterwielas AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 859754 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8128231 primaire drive / cush drive 874555 schroef 890960 phonic wiel abs AP8150463 speld 10x20
achterste hoofdcilinder aprilia 893933 rubberen balgen 020006 moer 898694 duwstang set 898695 plug 858785 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 bevestigingspin AP8121223 hefboom pin 893138 veer AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 858943 achterste hoofdcilinder AP8120822 stil blok. voorjaar AP8150462 borgring d9 AP8112996 microschakelaar AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20
achter remklauw aprilia 898486 brake supp. plate pin 893137 voorremschijf. goud 859792 sensor abs AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 858902 achterremslang 860880 achter remklauw p32 893969 pads paar AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop 894505 schroef met flens m8x18 AP8152279 schroef met flens m6x20 858791 achterste remslangsteun 896896 rear brake caliper support AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152286 schroef met flens m8x20
slot hardware kit aprilia B043920 slot kit AP8140711 "aprilia" toets met transpo. B043929 tankdop en slot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 858955 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8104803 tankdop pakking AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 894056 toolkit 899125 ***handboek 899126 ***handboek 899127 ***handboek B043165 gebruiksaanwijzing j-uk
plaat set en sticker aprilia AP8157100 sticker schokdemper AP8257609 spiegel sticker AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8267395 batterij sticker AP8257794 batterij sticker 898786 koolstoffilter sticker 898784 geluidsemissie sticker 898785 sticker voor emissiebeperking 898787 bandenspanning sticker 894714 sticker achterrempomp 894019 filterdoos sticker
achterlichaam ii aprilia AP8224164 achterreflector, rood AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8134783 reflector ondersteuning AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8150204 moer m4 858842 onderste nummerplaathouder 894566 t bus 894900 uitbreiding AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber AP8127098 nummerbord licht AP8150522 schroef 4,2x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152108 inbusschroef 894899 onderhoud
achterlichaam iii aprilia 858840 bovenste nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder 895487 bovenste achterspatbord 895914 nummerplaathouder 895488 onderste achterspatbord AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2

Elektrisch

koplamp aprilia 858703 koplamp 640754 lamp h11 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102375 clip m5 AP8121032 bus 894796 koplampbescherming vooraan 858867 koplamp bedrading met harnas AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 894057 koplamp covers AP8120405 rubberen afstandhouder 893930 lamphouder
achterlicht aprilia 858725 achterlicht AP8150420 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover
elektrisch systeem i aprilia 890979 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 858809 spanningsregelaar AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121991 bus 895844 bedrading abs + act AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 858916 sensor ondersteuning AP8152238 klinknagel m8x28 AP8121475 fairlead 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 896752 ecu clf AP8117033 zelfklevende spons AP8144065 rubberen afstandhouder AP8152179 veerring 6,5x12,5 890760 instrumentondersteuning
elektrisch systeem ii aprilia 639792 batterij 12v-12ah 858869 aardingskabel 858871 relais batterijbedrading AP8124869 injectierelais 12v-40w 896715 relaisrubber 582690 starterrelais 858212 rubberen zekeringkast CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a CM225730 zekering 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 895844 bedrading abs + act 895701 eindkap
elektrisch systeem iii aprilia CM083516 elektronische regeleenheid AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8220150 rubberen afstandhouder 858882 onderhoud 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder 858883 steunbeugel AP8221145 t bus AP8144061 silent-block AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 893255 afstandhouder 890932 variabele kanalen ecu AP8120405 rubberen afstandhouder 897114 motorbedrading
ontstekingseenheid aprilia 857287 startmotor zwart "denso" 857289 elektrische startversnelling z = 12/64 897434 flensmoer m10x1 857301 balansas tandwiel z = 44 857298 tabblad 825431 volledige vrijloop 857290 rolkooi 30x35x17 235779 onderlegring 857288 "denso" vrijloop versnelling z = 49 897446 balansas 895316 cap 897450 vijfde wiel

Accessoires

Hoes aprilia AP8152272 schroef met flens m5x12 857204 haakje 89841400XNB dynamodeksel zwart 898268 afdichtring 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB blow-by uitlaat blow-by 857048 schroef m5x16 871094 schroef met flens 857435 onderlegring 872117 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12 898269 klaring ring 006630 snap ring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV4 Aprc R 3982 1000 2011 - 2012.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia