Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR 50 2000 - 2004.

Aprilia SR 50 2000 - 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR 50 2000 - 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2000!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

centrale standaard - drijfstang aprilia AP8235090 centrale standaard AP8235072 centrale standaard AP8221315 statiefpen mm 141,5 AP8221328 statiefpen mm 151.8 AP8101606 splitpen AP8221323 veerkoppelingsschroef AP8221317 zijstandaardveer AP8221318 interne zijstandaardveer AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8235110 motor verbindingselement AP8220346 silent-block AP8220399 fase drift AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8152301 zelfborgende moer AP8121697 belleville spring AP8234196 drijfstang plaat
olie tank aprilia AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8124811 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8238433 olie tank AP8220195 oliekeerring AP8220421 olievuldop AP8102376 clip m6 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8222708 oliepomp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8220402 pijp 5x9
koelsysteem aprilia AP8202212 waterkoeler AP8201695 waterkoeler AP8238750 expansievat AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8232941 water cooler support AP8220565 waterkoelerkop buis AP8220578 waterkoeler-pomp buis AP8220474 exp.tnk-rad. slang AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8238769 houder voor waterbuizen AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102732 slangklem 17-25
luchtfilterhuis aprilia AP8249582 filter steunbescherming AP8220587 carburateur flens AP8202204 luchtfilter AP8202281 luchtfilter AP8120593 pakking d4 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8249298 huis van filterhuis AP8249299 deksel van filterhuis AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8121984 afstandhouder AP8202280 luchtinlaat kit AP8249956 luchtbox cpl. AP8201799 slangkraag AP8220588 volume luchtbox slang AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8220603 inlaatslang AP8220604 gewricht AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8234200 buiskap AP8234199 pijpsteun AP8220605 pijp AP8120416 zwarte slang 178x4
uitlaat aprilia AP8219498 cat. uitlaatpijp AP8219516 cat. uitlaatpijp AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152260 inbusschroef AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152289 schroef met flens AP8220357 stil blok. uitlaat AP8150333 serpress moer m6 AP8121075 t bus AP8219540 uitlaat AP8219543 geluiddemper AP8219535 geluiddemper AP8219389 uitlaatpijp prot .. zwart AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8219530 uitlaatpijp flens pakking AP8219531 schroef AP8219532 moer AP8219533 uitlaatpijp leidende pijp AP8219534 onderlegring AP8152291 schroef met flens AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
motor (carburateur) aprilia AP8222776 motor AP8222692 motor AP8222724 motor AP8222715 kick-start hendel AP8150026 moer m6 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8223024 schokdemper grijze ring AP8203977 schokdemper achter AP8249880 variator deksel. zwart AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220562 variator luchtinlaat AP8121728 t bus AP3LAA000010 pomp-cilinderslang AP2FDN000175 slangklem AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP2FDN000176 slangklem AP8221307 pin m12 AP8221314 afstandhouder 13x18x132 AP8221313 afstandhouder 13x18x23 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150432 lage zelfborgende moer m12
motor (ditech) aprilia AP8222770 motor e.i. AP8222765 motor e.i. AP8222778 motor e.i. AP8222777 motor e.i. AP8222775 motor e.i. AP8222771 motor e.i. AP8222681 motor e.i. AP8222768 motor e.i. AP8220562 variator luchtinlaat AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8223025 schokdemper grijze ring AP8223024 schokdemper grijze ring AP8223015 schokdemper AP8203977 schokdemper achter AP8221307 pin m12 AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8221322 motor scharnierpenbus AP8206233 buiten borgring d17 AP3LAA000010 pomp-cilinderslang AP2FDN000175 slangklem AP2FDN000176 slangklem
carter (carburateur) aprilia AP3FCN000269 pin AP1BHA000151 carter assy AP3HAA000044 aandrijfplaat AP3HAN000171 silent-block AP3HAN000056 silent-block AP4AUN000011 schroef met flens m8x12 AP4ADN000013 schroef m6x12 AP3EBN000047 oliekeerring 29x42x6 AP4GAN000026 met d22x50x14 AP3EAN000048 o-ring d2.4x161 AP3HAA000068 lager bevestigingsplaat AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP5RHR000229 transmissie deksel AP3HZA000152 transmissie deksel AP3HVA000021 pakking AP4ADN000008 binnenzeskantschroef m6x45 AP4ADN000009 binnenzeskantschroef m6x85 AP4ADN000007 schroef m6x60 AP4AHN000067 schroef m6x16 AP3AUN000062 schroef met flens m6x12 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP4EEN000037 aluminium ring AP3QAA000039 bus AP4ADN000006 binnenzeskantschroef m6x80 AP3NVA000627 papieren pakking
crank-case (ditech) aprilia AP3FCN000269 pin AP1BHA000706 carter assy AP1BHA000624 carter assy AP1BHA000159 carter assy AP3FCN000268 pin AP3HAA000044 aandrijfplaat AP4GAN000083 met d17x35x10 AP3HAN000056 silent-block AP4AUN000011 schroef met flens m8x12 AP4ADN000013 schroef m6x12 AP3EBN000047 oliekeerring 29x42x6 AP4GAN000026 met d22x50x14 AP3EAN000048 o-ring d2.4x161 AP3HAA000068 lager bevestigingsplaat AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3HZA000152 transmissie deksel AP3HVA000160 pakking AP4ADN000007 schroef m6x60 AP4ADN000178 binnenzeskantschroef m6x75 AP4ADN000179 binnenzeskantschroef m6x100 AP4AHN000067 schroef m6x16 AP3AUN000062 schroef met flens m6x12 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP4EEN000037 aluminium ring AP3QAA000039 bus AP3NVA000627 papieren pakking
waterpomp aprilia AP3LZA000108 vliegwielkap. zwart AP3LZA000023 vliegwielkap. zwart AP3LBA000130 alum. waterpomp behuizing, zwart AP3EAN000082 o-ring 65x2.1 AP3AUN000124 schroef met flens m6x8 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3ABN000092 waaier bevestigingsschroef AP2DHN000202 elastische plaat m6 AP3ECN000080 afdichtring AP3LDA000109 waaier AP3LAA000173 pomp mechanische afdichting AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP4ADN000017 binnenzeskantschroef m6x35 AP3AAN000054 slangklem AP3LCA000101 waaier as AP4FCN000095 rol d2.5x19.8 AP3LCA000166 pompaandrijving aandrijfsleutel AP4DAN000125 borgring d12 AP3LAA000100 doorvoertule pompaandrijfpen AP3LAA000625 waaierpen van de pomp AP3LAA000102 waaierpen van de pomp AP4DFN000033 veerring 6,4x11,8x1 AP4GAN000103 kogellager 6900 AP3HAA000632 bord AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP3LBA000587 kunststof waterpompbehuizing AP3EDN000281 papieren pakking AP4APN000267 zelftappende schroef 5,5x13 AP4ADN000014 schroef m6x20 AP3UAN000300 t bus
cilinder met zuiger aprilia AP2BVA000040 cilinderkoppakking AP4BAN000002 tapbout m6x16 AP3EVA000433 cilindervoet pakking AP3EAN000096 stop ring AP3EDA000143 zuigerpen AP5RER000081 zuigerveren set d42 AP5RER000077 zuigerveren set d41.5 AP5RER000074 zuigerveren set d41 AP5RER000079 zuigereenheid d42 AP5RER000073 zuigereenheid d41 AP5RER000075 zuigereenheid d41.5 AP5RER000084 zuigereenheid d41 AP5RER000085 zuigereenheid d41.5 AP5RER000087 zuigereenheid d42 AP5RER000072 cilinder met zuiger AP5RER000089 cilinder met zuiger AP5RZR000096 pakkingset AP5RZR000098 pakkingset
cilinderkop aprilia AP3BBA000174 cilinderkop AP3BBA000171 cilinderkop AP3BBA000606 cilinderkop AP2BEN000088 bougie bpr7hs AP2BEN000276 bougie cpr8e AP3BDN000005 flensmoer AP2BAA000643 thermostaat AP2BAA000060 thermostaat AP4ADN000014 schroef m6x20 AP3AUN000124 schroef met flens m6x8 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP3LAA000110 aluminium waterafvoerunit AP2BAA000067 thermistor AP2BAA000164 sensor AP5RLR000114 thermostaat pakking AP2EAN000312 o-ring AP2EAN000081 o-ring AP3LAA000586 kunststof waterafvoerunit AP3EDN000281 papieren pakking AP4APN000267 zelftappende schroef 5,5x13 AP3UAN000061 t bus
aandrijfas aprilia AP3EBN000183 oliekeerring 25x37x6 AP3EBN000042 oliekeerring 25x37x6 AP3EBN000043 oliekeerring 24x43x6 AP3GAN000040 met d25x52x13 AP2GAN000219 lager AP4GAN000003 lager AP3GAN000214 lager AP3EBN000180 oliekeerring 17x27x6 AP3EBN000044 oliekeerring 17x27x6 AP1BFA000147 krukas cpl. AP1BFA000699 krukas cpl. AP2GLN000192 speldenkooi 12x16x16 AP5RZR000099 oliekeerringen - set AP5RZR000097 oliekeerringen - set AP4FAN000030 transmissiesleutel
versnellingsbak deksel (carburateur) aprilia AP3TAA000073 kick-start asbus AP3HZA000154 carterkap AP3HZA000157 beluchtingsafdekking AP3HAA000083 akoestisch isolatiepaneel AP3HAA000158 luchtkanaal AP3EAN000097 pakking AP3HAN000173 t bus AP3ATN000193 inbusschroef AP4DFN000032 onderlegring AP4ATN000177 binnenzeskantschroef m5x10 AP3HAA000045 pin AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3FCN000270 pin AP1BTA000071 schop assy AP3TCA000072 glijdende kick-start versnelling AP3TAA000042 kickstarter lente AP3TAA000055 hendel terugstelveer
transmissie cover (ditech) aprilia AP5RHR000002 variator deksel AP2APN000213 zelftappende schroef 3,9x14 AP3MAA000450 kanaal schot AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3MAN000264 t bus AP3HVA000468 pakking variator deksel
variator aprilia AP3QEA000031 startmotor versnelling AP3TDA000074 getande startkoppelingsbeker AP3TAN000060 lage moer m12x1.25 AP4DHN000020 belleville spring AP3TAN000172 afstandhouder 14,3x23x1 AP3MEA000620 vaste variatorkatrol AP2MEA000424 vaste katrol voor ditech AP5RMR000235 oprijplaat AP5RMR000234 katrol assy .. rijden AP2MEA000419 katrol, rijden AP5RMR000237 pin roller AP2MEA000420 speldenrol 7,7g AP2MEN000187 schroef AP3MEN000302 schroef AP2MEA000423 hoes AP3MEA000715 hoes AP3MEA000840 bedek katrol ant. mobiel AP2MCA000014 v-riem AP3MEN000255 bus AP2MEN000188 bus AP3MAN000272 afstandhouder AP3MAN000087 afstandhouder 4 mm AP3MAN000190 afstandhouder
adler koppeling aprilia AP2MDA000428 snelheidsvariator met koppeling AP5RMR000092 geleiderol voor variator AP5RMR000100 remschoenen veer terug AP5RMR000098 remschoenen veer terug AP5RMR000088 variator veerbeker AP5RMR000097 o-ring AP5RMR000087 sec. schijf voorjaar AP5RMR000099 centrifugaalkoppeling AP5RMR000086 centrifugaalkoppeling AP4BDN000039 flensmoer m10x1.5 AP2MDA000426 koppelingshuis compleet AP5RMR000085 moer AP5RMR000090 sec. vaste schijf, compleet AP5RMR000096 oliekeerring AP5RMR000089 sec. schuifschijf, compleet
hong zengr clutch aprilia AP5RMR000245 geleidepen AP5RMR000246 remschoenen veer 12kg AP5RMR000248 remschoenen veer 10kg AP5RMR000242 variator veerbeker AP5RMR000243 glijdende secundaire katrol AP5RMR000241 sec. schijf voorjaar AP5RMR000240 centrifugaalkoppeling AP5RMR000239 moer AP3MDA000619 koppelingstrommel
oliepomp (carburateur) aprilia AP3IVA000022 mix oliepomp pakking AP2IBA000161 oliepomp AP3ICA000054 oliepomp as. AP2FBN000021 klem AP4ADN000028 binnenzeskantschroef m5x16 AP4DFN000032 onderlegring AP3IAA000052 veer AP2FBN000034 slangklem d9.1 AP2HAN000035 olie pijp AP2HAN000022 olie pijp AP2HAA000051 complete olieklep AP2HAA000487 complete olieklep
levering (carburateur) aprilia AP4DFN000033 veerring 6,4x11,8x1 AP3AVN000086 klinknagel AP4ADN000015 schroef m6x16 AP3AAN000054 slangklem AP3AVA000063 brandstofinlaatklep pakking AP3ABA000062 inlaatspruitstuk AP5RAR000065 pijp AP2ADA000080 carburateur met verwarming AP2ADA000441 carburateur met verwarming AP3AEA000002 reed ventiel AP4ADN000014 schroef m6x20 AP8224326 verwarming bedrading
carburateur i aprilia AP5RAR000047 plug AP5RAR000048 gasklep deksel AP5RAR000049 pakking AP5RAR000050 veer AP5RAR000051 bord AP5RAR000052 doseerstangvergrendeling AP5RAR000053 jet naald AP5RAR000054 klep AP5RAR000099 naaldventiel AP5RAR000056 lucht brandstof schroef AP5RAR000057 veer AP5RAR000058 onderlegring AP5RAR000059 o-ring AP5RAR000043 bevestigingsplaat voor de starter AP5RAR000044 o-ring AP5RAR000045 choke klep AP5RAR000041 externe dekking AP5RAR000042 schroef AP5RAR000098 kachel
carburateur ii aprilia AP5RAR000030 schroef AP5RAR000031 brandstof lossen schroef AP5RAR000032 pakking AP5RAR000033 vlotter AP5RAR000034 naaldventiel AP5RAR000035 drijfpen AP5RAR000036 schroef AP5RAR000066 hoofd jet AP5RAR000038 jethouder AP5RAR000039 slot AP5RAR000040 inactieve jet AP5RAR000065 pijp AP5RAR000064 o-ring AP5RAR000063 gewricht AP5RAR000062 veer AP5RAR000061 o-ring AP5RAR000046 pijp AP5RAR000060 adj.min.eng. snelheidsschroef
luchtcompressor (ditech) aprilia AP3AFA000162 compressor AP4ADN000027 schroef m5x20 AP4DFN000032 onderlegring AP5RAR000112 o-ring AP2EAN000185 o-ring AP5RAR000104 compressor aansluiting
gasklephuis (ditech) aprilia AP3ACA000132 gasklephuis AP3AVA000063 brandstofinlaatklep pakking AP3AEA000002 reed ventiel AP5RAR000175 inlaatspruitstuk AP2FDN000201 slangklem AP3AAN000054 slangklem AP3AVN000086 klinknagel AP4ADN000014 schroef m6x20 AP4DFN000033 veerring 6,4x11,8x1 AP2HAN000224 olie pijp AP2FBN000034 slangklem d9.1
injectie-eenheid (ditech) aprilia AP3AEA000133 inlaatklep AP3AEA000631 inlaatklep AP3AEA000547 inlaatklep AP5RZR000232 o-ring kit AP2EAN000186 o-ring 17x3.5 AP2EAN000258 o-ring AP2AVN000256 schroef AP4BEN000223 moer m5 AP2EAN000186 o-ring 17x3.5 AP2EAN000257 o-ring AP3AVN000245 opsluitrubber AP3AVN000199 opsluitrubber AP4BAN000222 tapeind AP4DFN000032 onderlegring AP5RAR000102 hogedrukleiding cpl. AP2AAN000212 hogedrukleiding 7x13 AP2FDN000200 slangklem AP3AVA000438 papieren pakking AP3AGA000614 luchtinjector AP3AGA000137 luchtinjector AP5RAR000109 bovenste o-ring AP5RAR000108 onderste o-ring AP5RAR000110 pakking ring AP8220711 geïsoleerde buis AP8276090 emulsie ontluchtingsklepset

Frame

kader aprilia AP8235069 frame met electro-coating AP8203666 bal ring set. compleet AP8234191 onderpaneel ondersteuning AP8234189 oliepomp ondersteuning AP8221311 fairlead d18 AP8224343 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8202238 kabelgeleiderhaak AP8234130 voorste schildsteun AP8221213 captive moer m6 AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8221310 kabelgeleider AP8202216 toolkit AP8201685 toolkit AP8234184 bevestigingsplaat regeleenheid AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8234190 bevestigingsplaat van de spoeleenheid AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8134639 el.components ondersteuning AP8150137 inbusschroef
voorvork i aprilia AP8223004 stengelbasis AP8203777 plug AP8223038 plug AP8203561 plug AP8223039 ring AP8203778 ring AP8203652 o-ring AP8203752 stop ring AP8203702 stop ring AP8203753 plug AP8223041 plug AP8203779 hoes AP8203780 o-ring AP8223042 o-ring AP8203754 o-ring AP8203755 pijp AP8223049 veer AP8203756 veer AP8203781 veer AP8203782 schokdemper. lh AP8203757 schokdemper. lh AP8203758 vorkpomp ring AP8223046 vorkpomp ring AP8203783 vorkpomp ring AP8203759 schokdemper. rechts AP8203784 schokdemper. rechts AP8203797 schroef m10x35 AP8203762 schroef m10x35 AP8123708 breng de lente terug AP8203786 breng de lente terug AP8223050 breng de lente terug AP8203986 voorvork AP8223045 plunjer. compleet
voorvork ii aprilia AP8123701 slag eindstop AP8223037 slag eindstop AP8203785 slag eindstop AP8203787 rh pijp. compleet AP8203760 rh pijp compleet AP8203788 lh pijp. compleet AP8203761 lh pijp, compleet AP8203564 stofkap AP8223040 stofkap AP8203992 stofkap AP8223048 stop ring AP8203993 stop ring AP8203566 stop ring AP8223047 oliekeerring AP8206936 oliekeerring AP8203565 pakking ring AP8203987 rechter mouw AP8223043 rechter mouw AP8203994 rechter mouw AP8203995 lh mouw AP8203988 lh mouw AP8223044 lh mouw AP8203571 schroef AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8203796 schroef m6x20 AP8223052 onderlegring AP8203794 onderlegring AP8203572 afdichtring AP8203570 schroef AP8223053 schroef AP8203795 schroef AP8224342 reflector AP8223051 mouw cpl.
voorkant i aprilia AP8258564 kuipruit voor. zwart AP8249698 blauwe kuipruit AP8258850 rode voorkuipruit AP8249879 handlebar plate. met.black AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8258213 dashboard paneel. zwart AP8149301 dashboard paneel. e. blauw AP8158085 dashboardpaneel, zwart AP8239070 dashboard paneel. zwart AP8249448 dashboard paneel. nik.grey AP8249554 dashboard paneel. heet rood AP8249711 dashboard paneel. el. blauw AP8258848 dashboard paneel. rood AP8258091 dashboard paneel. nik.grey AP8258834 dashboard paneel. rood AP8258554 dashboardpaneel, grijs AP8258553 dashboard paneel. grijs AP8258337 dashboardpaneel, geel AP8258336 dashboard paneel. zwart AP8149300 dashboardpaneel, warm rood AP8258238 dashboardpaneel, geel AP8248653 onder dashboard. met.black AP8249285 onder dashboard. met.black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8238748 rechts pushb. zwart supp. AP8238749 lh pushb. zwart supp. AP8249137 lh pushb. zwart supp. AP8150420 zelftappende schroef AP8120531 rubber met inzet AP8225369 inbusschroef AP8238806 voorkant eerlijk. laag. opsluiten. zwart AP8225367 afstandhouder
voorlichaam ii aprilia AP8258551 kuip. zwart AP8258484 kuip. zwart AP8268246 kuip. ap. zwart AP8258678 kuip. zilver AP8258731 kuip, zwart AP8258783 kuip AP8258811 kuip. wit AP8258824 kuip. zilver AP8258831 kuip. blauw AP8258845 kuip. rood AP8258210 kuip, zwart AP8249923 kuip voorzijde, ca. zwart AP8249768 voorkuip, nik grijs AP8249585 kuip voorzijde, ca. zwart AP8268205 kuip. ap. zwart AP8258547 bovenste beschermkap. oranje AP8249920 bovenste beschermkap. zwart AP8258558 bovenste beschermkap. zwart AP8258786 bovenste beschermkap. zwart AP8249767 bovenste beschermkap. rood AP8258556 waterkoeler rooster. zwart AP8258815 waterkoeler rooster. goud AP8249919 waterkoelerrooster, zilver AP8258827 waterkoeler rooster AP8249769 waterkoeler rooster. rood AP8150426 schroef 5.5x15.9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220580 kuip pakking
voorkant iii aprilia AP8258037 voorscherm, zwart + sticker AP8258809 voorscherm, zwart AP8249927 voorscherm, el. blauw AP8258781 voorste schild. zwart AP8258729 voorscherm, diablo zwart + dec AP8258038 voorste schild. nik grijs AP8258039 voorscherm, warmrood + dec. AP8258208 voorste schild. diablo zwart + dec AP8258235 voorste schild. geel + sticker AP8258482 voorscherm, diablo zwart + dec AP8258549 voorste schild. grijs + sticker AP8258822 voorscherm, zwart AP8258829 voorste schild. rood AP8258676 omhoog. voorkuip, zilver AP8268244 voorste schild. een witte AP8268203 voorste schild. rood AP8258843 voorste schild. rood AP8258933 voorste schild. rood AP8248656 intern schild. met.black AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102782 klem AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8248657 typ appr.data cover. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8249713 rh luchtinlaat. met.black AP8249715 lh luchtinlaat. met.black AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8217034 voorvork onderste sluiting AP8220471 kunststof klinknagel AP8234194 waterkoeler roostersteun AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
voorkant iv aprilia AP8226836 voorspatbord, a. wit AP8226700 voorspatbord, warmrood AP8226701 voorspatbord. el. blauw AP8226727 voorspatbord. zwart AP8226728 voorspatbord. zwart AP8226733 voorspatbord. grijs AP8226734 voorspatbord, grijs AP8226748 voorspatbord. zwart AP8226760 voorspatbord, zwart AP8226768 voorspatbord, blauw AP8226771 voorspatbord, rood AP8226827 voorspatbord. zwart AP8226828 voorspatbord, zwart AP8226835 voorspatbord. een witte AP8226689 voorspatbord. f. rood AP8226678 voorspatbord. citroen geel AP8226672 voorspatbord. rode varn. AP8226671 voorspatbord. geel AP8226651 voorspatbord. el. blauwe trans. AP8226650 voorspatbord, hot red varn. AP8226628 voorspatbord. rode varn. AP8120531 rubber met inzet AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8238512 onderste schildafdekking. zwart AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8249105 linksvoor reflectorsteun AP8249104 rechts voorste reflectorsteun AP8224163 reflector. amber AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150444 zelftappende schroef
centraal lichaam i aprilia AP8102376 clip m6 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8249764 rh tunnel. zwart AP8258787 rh tunnel. goud AP8258559 rh grijze tunnel AP8258560 lh grijze tunnel AP8258788 lh tunnel, goud AP8258169 lh tunnel. zwart AP8238507 gereedschapskist. grijs AP8258998 gereedschapskist AP8201763 schroefklem d5.5 AP8117041 zelfklevende spons 6x30
centraal lichaam ii aprilia AP8268247 onderpaneel AP8249930 onderpaneel, zwart AP8258211 onderpaneel. rood AP8258233 onderpaneel. zwart AP8258234 onderpaneel, zwart AP8258485 onderpaneel. rood AP8258552 onderpaneel. zwart AP8258679 onderpaneel. zwart AP8258732 onderpaneel, zwart AP8258784 onderpaneel AP8258812 onderpaneel AP8258825 onderpaneel AP8258832 onderpaneel AP8258846 onderpaneel AP8268215 onderpaneel AP8249929 onderpaneel. zwart AP8249925 onderpaneel, zwart AP8249924 onderpaneel. zwart AP8249894 onderpaneel, rood AP8249893 onderpaneel. geel AP8249586 onderpaneel, rood AP8249348 onderpaneel. geel AP8248665 rechts mat. zwart AP8249892 vloerpaneel. zwart AP8248666 lh mat. zwart AP8102376 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
zadel - handvat aprilia AP8229344 zadel compleet zwart AP8229293 zadel. grijs AP8229383 zadel AP8229354 zadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8249455 bijrijder handgreep. zwart AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8144081 rubberen afstandhouder AP8258555 zadelhoes. diablo zwart AP8258681 zadelhoes, zilver AP8258486 zadelhoes, diablo zwart AP8258239 zadelhoes, geel + sticker AP8249447 zadelhoes, geel AP8258214 zadelhoes, diablo zwart AP8258733 zadelhoes, diablo zwart AP8258785 zadelhoes carb. AP8258813 zadelhoes, zwart AP8258826 zadelhoes, zilver AP8258835 zadelhoes. rood AP8258849 zadelhoes, rood AP8268216 zadelhoes, rood AP8249931 zadelhoes, el. blauw + sticker AP8249926 zadelhoes. warm rood + sticker AP8249587 zadelhoes, rood AP8268248 zadelhoes. zwart AP8229192 achter zadel. zwart AP8229297 achter zadel. fluo rood AP8229318 achter zadel. geel AP8229319 achter zadel. blauw AP8229321 achterzadel, hot red AP8229345 achterzadel, zwart AP8229355 achter zadel. groen AP8229358 achter zadel AP8229384 achter zadel. rood AP8229359 achter zadel. grijs AP8152278 schroef met flens m6x16 *
achterlichaam i aprilia AP8258677 achter kuip. zilver AP8258844 achterkuip, rood AP8258830 achter kuip. blauw AP8258823 kuip achteraan. d. zwart AP8258810 kuip achteraan. d. zwart AP8258782 kuip achteraan. d. zwart AP8258730 achterkuip, diablo zwart AP8268204 achterkuip, p. grijs AP8258550 achter kuip. grijs AP8258483 achterkuip, zwart + sticker AP8258236 achterkuip, schreeuw. + sticker AP8258209 achterkuip, diablo zwart AP8249928 achterkuip, el. blauw + sticker AP8249922 achter kuip. warm rood + sticker AP8249584 achterkuip, zwart + sticker AP8268245 achter kuip. een witte AP8249452 achterkuip, nik grijs AP8258934 achterkuip, rood AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8249708 zadelpen. zwart AP8152277 schroef met flens m6x12
achterlichaam ii aprilia AP8238856 brandstof sens. hoes. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152283 schroef met flens AP8202246 zadelslot AP8150430 lage zelfborgende moer AP8258058 helm compartiment AP8221321 zadel spin AP8201643 splitpen AP8238681 pijler scharnier. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220313 topkoffer afdichting AP8202247 tank deurslot AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8258561 tunnelafdekking. grijs AP8249532 tunnelafdekking. met.black AP8258789 tunnel cover AP8102376 clip m6 AP8220468 zadelscharnierrubber AP8201748 onderlegring AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220592 brandstofpomp ondersteuning AP8234195 pin AP8120531 rubber met inzet AP8225369 inbusschroef
achterlichaam iii aprilia AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8226602 plaat houder. met.black AP8226627 nummerplaathouder. zwart AP8102376 clip m6 AP8226626 spatscherm achter. zwart AP8226603 spatscherm achter. met.black AP8226660 achterspatbord AP8221218 spatbordbus AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102375 clip m5 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8112916 reflector achter AP8258790 gouden tankdeksel AP8249762 brandstoftank b .. zwart AP8258562 grijze tankdeksel AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8121075 t bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121811 t bus AP8226749 achterspatbord AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121075 t bus AP8258253 reflector achter AP8224164 achterreflector, rood AP8149034 kentekenplaatsteun AP8149303 plaat lichte steun. zwart
stuur - dashboard aprilia AP8218210 stuur met voor ctng. AP8201976 lh achteruitkijkspiegel AP8201975 rh achteruitkijkspiegel AP8220454 lh spiegelrubber AP8220453 spiegelend rubber rechts AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8214163 kilometertellerkabel AP8124762 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8224485 dashboard compleet AP8224484 dashboard compleet AP8224402 dashboard compleet AP8224321 dashboard compleet AP8224521 dashboard compleet AP8249766 fascia paneel zonder lenzen AP8224344 dashboardlens prot. AP8224345 verlichting schild AP8224369 dashboard kabel AP8224368 hoes AP8220551 pakking
stuur - knoppen aprilia AP8124209 claxon AP8102671 kunststof klinknagel AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8212837 2-weg lichtknop AP8212994 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124081 verlichting selector AP8224130 motorstopschakelaar AP8104546 plug AP8127487 licht connector
lh controles aprilia AP8218275 handgreep paar, zwart AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8213375 pomp revisiekit AP8213485 achterste hoofdcilinder AP8218549 rem hendel. zwart AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8113861 zuiger assy AP8213400 pompdeksel schroef AP8148454 dashboard vergrendeling AP8218136 lh achterremcontrole AP8218153 achterremhendel AP8118472 schroef AP8218114 remhendelpen AP8218154 remhendel u-bout
rh controles aprilia AP8213484 voorhoofdcilinder d12 AP8218549 rem hendel. zwart AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8214203 gaskabel AP8214202 gaskabel AP8218331 gas zonder handgreep AP8213375 pomp revisiekit AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218275 handgreep paar, zwart AP8213400 pompdeksel schroef AP8113861 zuiger assy
benzinetank aprilia AP8239471 benzinetank AP8124814 brandstofniveausensor AP8201757 tankdop AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8220472 vuldop rubber AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102811 slangklem d9.6 AP8102377 slangklem d9.1 AP8102376 clip m6 AP8220596 o-ring 37.69x3.53 AP8202436 brandstoffilter kit 854933 fuel pump AP8176137 fuel pump cpl. AP8202436 brandstoffilter kit AP8220597 brandstofpijp AP8102273 slangenklem AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8220598 ontluchtingspijp AP8258059 flens sluiten AP8120179 slangklem d8 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8249300 benzinetank AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8202402 brandstoffilter AP8220597 brandstofpijp AP8276065 brandstoftank flens
voorwiel aprilia 0000000 band 110/90 AP8208908 voorwiel, blauw AP8208784 voorwiel, zwart AP8208825 voorwiel grijs / goud zand AP8208705 voorwiel grijs / richtbuis AP8208826 voorwiel goud AP8208893 voorwiel goud AP8208896 voorwiel grijs / goud zand AP8208708 voorwiel. blauw AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225123 lager AP8125782 pakking ring AP8201546 tubeless ventiel AP8120864 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225271 voorwiel as AP8225323 voorwiel ins. spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8201925 kilometerteller versnelling
remklauw voor aprilia AP8213248 voorremslang AP8213482 remklauw voor. zwart d32 AP8213213 voorremklauw, zwart AP8113577 remklauw voor. goud d32 AP8213246 pads paar AP8113638 remblokken AP8213198 remklauw pin AP8213227 pen + remveer AP8213199 remklauw deksel AP8113640 remklauw deksel AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152289 schroef met flens AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113122 remklauw rev. kit
achterwiel - schijfrem aprilia 0000000 band 110/90 AP8208785 achterwiel, zwart AP8208827 achterwiel grijs / goudzand AP8208710 achterwiel, grijs AP8208828 achterwiel goud AP8208894 achterwiel goud AP8208709 achterwiel. blauw AP8208897 achterwiel grijs / goudzand AP8208909 achterwiel. blauw AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8201546 tubeless ventiel AP8113869 remblokken AP8213488 achter remklauw. goud AP8213479 achter remklauw. zwart AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213474 achterremslang AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8208824 achterwiel plug AP8220571 achterwiel plug AP8220579 achterwiel plug AP8258565 achterwiel plug AP8208812 achterwiel plug AP8113003 olieleiding schroef AP8134167 remslang hanger AP8150471 veerring 14.5x24 AP8113871 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152288 schroef met flens
achterwiel - trommelrem aprilia AP8220571 achterwiel plug AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8150471 veerring 14.5x24 AP8201546 tubeless ventiel 0000000 band 110/90 AP8208646 achterwiel AP8213424 remschoenen + veren AP8213406 achterremnok AP8213373 anti-stof pakking AP8213407 voering slijtage-indicator AP8213408 rem veer AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8235048 achterremhendel AP8214200 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8214220 kabel achterrem AP8134167 remslang hanger AP8150137 inbusschroef AP8121856 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8234161 bord
voorlichten aprilia AP8212841 koplampbescherming vooraan AP8225359 schroef AP8212903 koplamp -35 + 35w- AP8224211 lh schild AP8224214 rh schild AP8150270 schroef 4.2x20 AP8224213 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224148 koplamp bedrading met harnas AP8212936 koplamp bedrading met harnas AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 AP8224215 rechts draai lichte parabool AP8224212 ik zet lichte parabool aan AP8224210 linker richtingaanwijzer lens 860595 linker richtingaanwijzer 860594 rechts richtingaanwijzer AP8224406 linker richtingaanwijzer AP8124517 linker richtingaanwijzer AP8224392 lamp AP8224390 lamp r10w 12v
slot hardware kit aprilia AP8202218 slot kit AP8224343 hoofdschakelaar - stuurslot AP8202247 tank deurslot AP8202246 zadelslot AP8152283 schroef met flens AP8150430 lage zelfborgende moer AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8201748 onderlegring AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8150137 inbusschroef
bordenset en handboek aprilia AP8267368 constructor gegevensplaat AP8257842 constructor gegevensplaat AP8267398 constructor gegevensplaat AP8267586 constructor gegevensplaat AP8277039 constructor gegevensplaat AP8257757 constructor plaat AP8267393 constructor gegevensplaat AP8202224 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8202225 gebruikershandleiding-p-e-uk- AP8202226 gebruikershandboek-gr-j-uk- AP8202282 gebruikershandboek -usa- AP8202223 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8257973 ece gegevensplaat AP8267397 fraudebestendige gegevensplaat AP8257843 fraudebestendige gegevensplaat AP8257841 fraudebestendige gegevensplaat AP8277444 geluidsemissie sticker AP8167659 geluidsemissie sticker
voorkant en technische sticker aprilia AP8267191 voorste carrosserie sticker set AP8267898 voorste carrosserie sticker set AP8267899 voorste carrosserie sticker set AP8267900 voorste carrosserie sticker set AP8267901 voorste carrosserie sticker set AP8267902 voorste carrosserie sticker set AP8277017 voorste carrosserie sticker set AP8277332 voorste carrosserie sticker set AP8277334 voorste carrosserie sticker set AP8267704 voorste carrosserie sticker set AP8267657 voorste carrosserie sticker set AP8267194 voorste carrosserie sticker set AP8267197 voorste carrosserie sticker set AP8267200 voorste carrosserie sticker set AP8267404 voorste carrosserie sticker set AP8267405 voorste carrosserie sticker set AP8267411 voorste carrosserie sticker set AP8267592 voorste carrosserie sticker set AP8267593 voorste carrosserie sticker set AP8267249 technische sticker set AP8267440 technische sticker set
centraal en achterlichaam sticker aprilia AP8277339 centraal lichaam sticker set AP8267595 centraal lichaam sticker set AP8267656 centraal lichaam sticker set AP8267703 centraal lichaam sticker set AP8267903 centraal lichaam sticker set AP8267904 centraal lichaam sticker set AP8267906 centraal lichaam sticker set AP8267907 centraal lichaam sticker set AP8277018 centraal lichaam sticker set AP8277337 centraal lichaam sticker set AP8267594 centraal lichaam sticker set AP8267412 centraal lichaam sticker set AP8267192 centraal lichaam sticker set AP8267195 centraal lichaam sticker set AP8267198 centraal lichaam sticker set AP8267201 centraal lichaam sticker set AP8267288 centraal lichaam sticker set AP8267289 centraal lichaam sticker set AP8267290 centraal lichaam sticker set AP8267291 centraal lichaam sticker set AP8267406 centraal lichaam sticker set AP8267407 centraal lichaam sticker set AP8267702 stickerbehuizing achter AP8267908 stickerbehuizing achter AP8267909 stickerbehuizing achter AP8267910 stickerbehuizing achter AP8267911 stickerbehuizing achter AP8267912 stickerbehuizing achter AP8277019 stickerbehuizing achter AP8277342 stickerbehuizing achter AP8267655 stickerbehuizing achter AP8267597 stickerbehuizing achter AP8267193 stickerbehuizing achter AP8267196 stickerbehuizing achter AP8267199 stickerbehuizing achter AP8267202 stickerbehuizing achter AP8267408 stickerbehuizing achter AP8267409 stickerbehuizing achter AP8267413 stickerbehuizing achter AP8267596 stickerbehuizing achter AP8277344 stickerbehuizing achter

Elektrisch

koplampen usa aprilia AP8224193 koplamp AP8249100 rh richtingaanwijzer ondersteuning AP8249101 ondersteuning voor richtingaanwijzers AP8224197 rechts voor / links achter indic. AP8224198 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224259 bedrading voorste richtingaanwijzer AP8224258 richtingaanwijzer lens AP8224251 koplamp bedrading met harnas AP8212841 koplampbescherming vooraan AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121795 t bus AP8150052 binnenzeskantschroef m6x16 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8249136 front light adj. spacers set AP8224391 lamp 12v-35 / 35w AP8224390 lamp r10w 12v
achterlichten aprilia AP8224346 richtingaanwijzer lens AP8224340 knipperlicht rechts achter AP8224341 knipperlicht linksachter AP8212698 richtingaanwijzer harnas AP8224268 schroef 2,9x25 AP8212934 witte zelftappende schroef 3.9x 16 AP8212933 venster AP8212775 achterlicht kabelboom. AP8212937 achterlicht kabelboom. AP8224245 achterlicht AP8224347 interne beker AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224196 nummerbord licht AP8224174 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224173 rechts voor / links achter indic. AP8224258 richtingaanwijzer lens AP8224389 lamp 12v-21 / 5w AP8224393 lamp 12v-5w AP8224390 lamp r10w 12v AP8124612 achterlicht kabelboom.
Elektrisch systeem aprilia AP8124818 knop AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8124754 thermische schakelaar AP8224057 startrelais AP8212469 relais 12v / 30a AP8124637 accu AP8212110 batterij 12v-4ah AP8224296 spanningsregelaar AP8224102 spanningsregelaar AP8212611 claxon 12v cc AP8224279 belangrijkste kabelboom AP8224491 belangrijkste kabelboom AP8224401 belangrijkste kabelboom AP8224248 belangrijkste kabelboom AP8224320 belangrijkste kabelboom AP8212382 diode AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a AP8124857 zekering 5a AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8224326 verwarming bedrading AP8220283 rubberen afstandhouder AP8121811 t bus AP8224170 weerstand met harnas AP8224478 druksensor AP8234210 sensor ondersteuning AP8224492 bedrading met een hoog quotum AP8127477 injectie bedrading
vliegwiel aprilia AP5RSR000124 vliegwiel cpl. AP5RSR000123 vliegwiel cpl. AP2RBA000075 vliegwiel cpl. AP5RSR000228 vliegwiel cpl. AP5RSR000227 vliegwiel cpl. AP4DGN000066 gewone ring AP4BEN000010 moer m10x1.25 AP4ADN000027 schroef m5x20 AP4ADN000101 schroef m5x25 AP4DGN000077 gewone ring AP4ADN000023 schroef m5x12 AP3RAA000730 bus
startmotor aprilia AP2QCA000041 startmotor AP2QCA000455 startmotor AP5RQR000069 revisieset startmotor AP5RQR000183 revisieset startmotor AP5RQR000181 o-ring AP5RQR000023 o-ring AP3QAA000039 bus AP4ADN000012 binnenzeskantschroef m6x30 AP5RQR000026 schroef AP5RQR000182 bedrading AP5RQR000027 bedrading met schroef AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3QAA000038 bendix ondersteuning AP2QBA000058 bendix AP2QBA000456 bendix AP3FCN000271 pin
ontstekingseenheid aprilia AP3RCA000447 ecu AP2RCA000033 ecu AP8220545 rubberen bedrading AP3RDA000448 bobine AP2RDA000034 ht coil AP2REA000111 bougiedop AP8224262 ecu AP8224414 ecu AP8224408 ecu AP8224398 ecu AP8224417 ecu AP8224448 ecu AP8224261 spoel AP8224304 ht draad AP8120405 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152273 schroef met flens m5x15

Accessoires

acc. - windschermen aprilia AP8791129 windscherm cpl. groot AP8791128 voorruit zonder steun groot AP8791131 windscherm cpl. sport AP8791130 windscherm zonder ondersteunende sport
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l AP8792080 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8104197 topkoffer slot cpl. AP8793051 topkoffer supp. plaat compleet nieuw-c
acc. - fietsonderdelen aprilia AP8202268 paar anti.v-gewichten. rode ergal AP8202269 paar anti.v gewichten. blauw ergal AP8202270 paar anti.v gewichten. gouden ergal AP8140651 carrosserie + cas. schroeven, rood ergal AP8140652 carrosserie + cas. schroeven, blauw ergal AP8140653 carrosserie + cas. schroeven, goud ergal
acc. - verschillende aprilia AP8792157 achterste voetsteunen, paar AP8790154 zijstandaard AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm

Overig / Niet ingedeeld

vermindering aprilia AP1BOA000028 idle gear assy z = 17/51 AP3NBA000027 aandrijfas z = 15 AP1BOA000029 aandrijfas z = 64 AP3NAN000059 lk drukring AP3NAN000058 rh drukring AP3FBN000049 borgring AP4GAN000025 met d12x32x10 AP3GAN000051 met d22x50x14 AP3EBN000046 oliekeerring AP2GAN000113 met d12x32x10

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR 50 2000 - 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR 50 2000 - 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR 50 2000 - 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia